Panie Piotrze czy pomoże mi Pan znaleźć masażystę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-04, 15:13   #1
Marie_Antoinette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75

Panie Piotrze czy pomoże mi Pan znaleźć masażystę


witam

Panie Piotrze czy pomoże mi Pan znaleźć w Warszawie dobrego masażystę. Mam cellulit, w zeszłym roku chodziłam na masaż limfatyczny który miał mi pomóc w zwalczeniu tej przypadłości. Niestety wydałam prawie 1500 zł a efekt żaden nawet nie mam ujędrnionej skóry. Kompletne zero zmian, za każdym razem masażystka twierdziła że będzie po prawa.
Cały czas czytam że masaż pomaga na cellulit, więc może masażysta coś źle wykonywał.

Będę wdzięczna za pomoc
Marie
Marie_Antoinette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 13:18   #2
katarzyna rokicka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4
Dot.: Panie Piotrze czy pomoże mi Pan znaleźć masażystę

witam nazywam się Katarzyna Rokicka jestem masażystką i uważam że masaże odchudzajace to na ciąganie ludzi . a co do celulitu to uwazam że masaze mogą pomóc ale do twego potrzeba duzo czasu naprawde i zalezy jeszcze jak duzy jest. ja zapraszam do globalfitness w warszawie na drawskiej 14/3 nasza zobaczymy co da sie zrobic stronka www.globalfitnesss.pl
katarzyna rokicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 12:45   #3
Bodyworkers
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 375
Dot.: Panie Piotrze czy pomoże mi Pan znaleźć masażystę

Witam, koleżanka pisze (....) uważam ze masaże odchudzajace to naciaganie ludzi .... Może i tak jest. Swoją drogą wiecej można zdziałać w celu lokalnego modelowania sylwetki, niz generalnie w odchudzaniu poprzez masaż.

Jednak Marie pyta nie o odchudzanie ale masaż w terapi cellulit, a to spora róznica!!!

No ale najpierw warto ją zrozumieć i przeczytać np kilka medycznych artykułów na temat cellulitu (PEFS) pisma polecane Magazyn Medycyna Estetyczna, jakies kongresy może?

Jesli jesteś z Wawy warto rozpocząć terapie od konkretnej diagnostyki np w Konsylium przy Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej na Alejach Ujazdowskich 22.

Skuteczność profilaktyki jak i samej terapii cellulit zalezy od dobrej diagnozy i tyle. Od tego czy faktycznie główny problem (pisze główny bo dolegliwości sie nakładają) to właściwy cellulit, czy raczej lokalna akumulacja tkanki tłuszczowej, a moze poprostu pseudocellulit, itd. No ale te tematy wałkowalismy juz nie raz na tym forum.

Może na poczatek artykuł Masaż w terapii cellulit ze strony www.bodywork.com.pl/artykuly.php otwiera sie w pdf.

A zainteresowanych tematem masażystów zapraszam na Konferencję Szkoleniową Bodywork 12 kwietnia, bedzie sporo o masazu w terapii cellulit, z medycznego punktu widzenia.

Powodzenia, jesli nie znajdzie pani kontaktu do konkretnego terapeuty masazysty zajmujacego sie tymi zagadnieniami, prosze o kontakt.

Pozdrawiam Piotr
Bodyworkers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.