Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 08:57   #751
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Oki! Zmywam! bo mi oczy wypali! No cóż moja pierwsza przygoda z filtem zakończyła sie niezbyt szczęśliwie! Teraz spróbuje Avene Czy młeczka do ciała mozna stosować na twarz?

Ale dizsiaj już nic nie nakładam tylko Prosensiv Dermedica, bo chyba nieźle mi tem filtr dopiekła dzisiaj, jeszcze skóra uspokoić sie nie może.... Na co to moze być reakcja??
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 09:29   #752
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Hexxa - mnie i Manię Misia Pysia (czy jak jej tam) pstryknęła negatywem, ale jako że miała szaloną moc dotknięcia, konsekwencji żadnych tej demonstracji nie było . Negatyw oczywiście bez komentarza ( dodam że zwrotny ).
Potwierdzam Misia_larkin raz mnie pomacała negatywem, ale nawet nie podała powodu złej karmy Tobie Kate też nic nie napisała ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 09:46   #753
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Ale jak robię zakupy w e-aptece, to mam paragon, ale nie mam pieczątki, więc zakup pod względem promocyjnym jest pusty. Fajne te apteczne promocje.
W aptece centrum była niedawno taka promocja na LRP< teraz ostała się tylko na Avene.


a wracając - wyjść na imprezę i ładne rzeczy się tu dzieją
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:03   #754
wiśnia_wisienka
Raczkowanie
 
Avatar wiśnia_wisienka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 33
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Miło się czyta biochemie, mam nadzieję że ataki i kłótnie w końcu się skończą.
Ja sporo się od was nauczyłam i wydaje mi się że dobrze to wpłyneło na stan mojej buźki, teraz edukuję przyjaciółkę

Jestem tylko zła na mój wydział. Co to za nowy obyczaj żeby wszyskie egzaminy robić tydzień lub dwa tygodnie przed sesją? Nie wiem jak się ze wszystkim wyrobię

Pozdrawiam
wiśnia_wisienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:07   #755
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja się nie wyrobiłam ... Zawaliłam jeden kierunek kosztem drugiego ...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:42   #756
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Potwierdzam Misia_larkin raz mnie pomacała negatywem, ale nawet nie podała powodu złej karmy Tobie Kate też nic nie napisała ???
Ani słowa.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 10:58   #757
yaheira
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 701
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Hey Dziewczyny! Tutaj ponowie swe pytanie. Czy to normalne że po filtrze (bioderma 50) piecze mnie skóra wokół oczu (dolna cześć) i to już od godziny
Widocznie Bioderma Cie podrażnia, skóra wokół oczu jest delikatniejsza. U mnie kiedys Bioderma dostała się do oka i myślałam, że strace oko. Zmyłam filtr po 15 minutach od nałożenia, a i tak piekło jeszcze jakąś godzinę.
yaheira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 10:59   #758
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez yaheira
Widocznie Bioderma Cie podrażnia, skóra wokół oczu jest delikatniejsza. U mnie kiedys Bioderma dostała się do oka i myślałam, że strace oko. Zmyłam filtr po 15 minutach od nałożenia, a i tak piekło jeszcze jakąś godzinę.
Dokładnie tak samo miałam, mimo tego, że ją zmyłam i posmarowałam kremem nadal piekło na szczeście już przestało
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:20   #759
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Nie lubię angażować się w netowe spory - mam ich w realu wystarczająco dużo z teściową , ale muszę napisać co myślę.

Uważam atak na nasze modki, w szczególności Sandiję za wyjątkowo chamski i bezczelny.
Sandija jest znakomitą moderatorką, podobnie jak Alchemiczka, świetnie dba o to forum i wszystkie jego użytkowniczki. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, wyjaśnia wątpliowści, jest uprzejmna i sympatyczna dla nowych, niedoświadczonych wizażanek. W każdej sytuacji służy nam swoją pomocą i czasem.

Może panie z femineusa nie zauważyły, że my tutaj nie jesteśmy żadnymi specjalistkami i za takie się nie uważamy, ani nie podajemy. Doradzamy sobie wzajemnie w ramach miłych pogawędek, na tyle na ile pozwala nam nasza laicka wiedza oraz doświadczenie.

Aga Z. szukała opiekunki specjalistki dla tego forum, nie udało jej się takiej znaleźć, więc wszystkie wspólnie zdecydowałyśmy, że forum będą moderowały dwie dziewczyny spośród nas, które obdarzamy zaufaniem i sympatią.

Jestem pewna, że większość z nas z dobrym skutkiem korzysta z udzielanych przez moderatorki porad, gdyby było inaczej odezwałyby się chyba głosy krytyki. Mamy pełną świadomość, że ani Sandija ani Alchemiczka nie są lekarkami czy biochemiczkami, nie zwracamy się do nich z prośbą o fachowe, lekarskie porady.
To co wiedzą, oraz fakt, że ciąglę swoją wiedzę poszerzają w zupełności nam wystarczy. Jak to robią to już ich sprawa.

A cóż to za zarzut, że czytają inne fora i tutaj przenoszą tamtejsze informacje - czy to jest zabronione???
Czy owe fora są tajne i przeznacznone dla jakiejś wąskiej grupki? Jeśli są otwarte to chyba jasne, że każdy może je czytać i powtarzać gdzie chce to co tam wyczytał - taka już natura internetu.

Także Sandijo - bardzo cię proszę - wróć do nas i do swoich obowiązków modki - jesteś w tym naprawdę dobra.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:32   #760
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

I jeszcze jedno - ciągle padają tu cytaty z BU czy LU, dziewczyny powołują się na zawarte tam informacje, dzielą się tym co gdzieś wyczytały.
Myślę, że pani Basia się z tego raczej cieszy, że czytamy i nie zachowujemy wiedzy dla siebie. Nie sądzę by uważała korzystanie z jej ogólnie dostępnych i opublikowanych w necie postów za plagiat, nawet jeśli któraś z nas nie napisze expresis verbis skąd pochodzą podawane przez nią informacje.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:37   #761
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
I jeszcze jedno - ciągle padają tu cytaty z BU czy LU, dziewczyny powołują się na zawarte tam informacje, dzielą się tym co gdzieś wyczytały.
Myślę, że pani Basia się z tego raczej cieszy, że czytamy i nie zachowujemy wiedzy dla siebie. Nie sądzę by uważała korzystanie z jej ogólnie dostępnych i opublikowanych w necie postów za plagiat, nawet jeśli któraś z nas nie napisze expresis verbis skąd pochodzą podawane przez nią informacje.
święte słowa
Sandijo, Alchemiczko-robicie tu kawał dobrej roboty
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 12:44   #762
Paula07
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula07
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dania
Wiadomości: 2 053
Post Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Hexxana
Ciekawa jestem czy Was karmicznie przesladuje Misia?bo cos mi sie wydaje,ze to taki rodzaj biochemicznego trolla
Mnie przesladuję także - troll biochemiczny (nieźle ). Ale nawet nie pofatyguje się aby napisać komentarz do negatywnej karmy , a niech se ulży dziewczyna, ha, ha. Jak ją na tyle tylko stać to mi jej jest naprawdę szkoda .
Paula07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 12:51   #763
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie lubię angażować się w netowe spory - mam ich w realu wystarczająco dużo z teściową , ale muszę napisać co myślę.

Uważam atak na nasze modki, w szczególności Sandiję za wyjątkowo chamski i bezczelny.
Sandija jest znakomitą moderatorką, podobnie jak Alchemiczka, świetnie dba o to forum i wszystkie jego użytkowniczki. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, wyjaśnia wątpliowści, jest uprzejmna i sympatyczna dla nowych, niedoświadczonych wizażanek. W każdej sytuacji służy nam swoją pomocą i czasem.

Może panie z femineusa nie zauważyły, że my tutaj nie jesteśmy żadnymi specjalistkami i za takie się nie uważamy, ani nie podajemy. Doradzamy sobie wzajemnie w ramach miłych pogawędek, na tyle na ile pozwala nam nasza laicka wiedza oraz doświadczenie.

Aga Z. szukała opiekunki specjalistki dla tego forum, nie udało jej się takiej znaleźć, więc wszystkie wspólnie zdecydowałyśmy, że forum będą moderowały dwie dziewczyny spośród nas, które obdarzamy zaufaniem i sympatią.

Jestem pewna, że większość z nas z dobrym skutkiem korzysta z udzielanych przez moderatorki porad, gdyby było inaczej odezwałyby się chyba głosy krytyki. Mamy pełną świadomość, że ani Sandija ani Alchemiczka nie są lekarkami czy biochemiczkami, nie zwracamy się do nich z prośbą o fachowe, lekarskie porady.
To co wiedzą, oraz fakt, że ciąglę swoją wiedzę poszerzają w zupełności nam wystarczy. Jak to robią to już ich sprawa.

A cóż to za zarzut, że czytają inne fora i tutaj przenoszą tamtejsze informacje - czy to jest zabronione???
Czy owe fora są tajne i przeznacznone dla jakiejś wąskiej grupki? Jeśli są otwarte to chyba jasne, że każdy może je czytać i powtarzać gdzie chce to co tam wyczytał - taka już natura internetu.

Także Sandijo - bardzo cię proszę - wróć do nas i do swoich obowiązków modki - jesteś w tym naprawdę dobra.
Amen.

Nie dajcie się dziewczyny sprowokowac do kłotni, ku uciesze załogi F.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:00   #764
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Talking Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie lubię angażować się w netowe spory - mam ich w realu wystarczająco dużo z teściową , ale muszę napisać co myślę.

Uważam atak na nasze modki, w szczególności Sandiję za wyjątkowo chamski i bezczelny.
Sandija jest znakomitą moderatorką, podobnie jak Alchemiczka, świetnie dba o to forum i wszystkie jego użytkowniczki. Odpowiada wyczerpująco na każde pytanie, wyjaśnia wątpliowści, jest uprzejmna i sympatyczna dla nowych, niedoświadczonych wizażanek. W każdej sytuacji służy nam swoją pomocą i czasem.

Może panie z femineusa nie zauważyły, że my tutaj nie jesteśmy żadnymi specjalistkami i za takie się nie uważamy, ani nie podajemy. Doradzamy sobie wzajemnie w ramach miłych pogawędek, na tyle na ile pozwala nam nasza laicka wiedza oraz doświadczenie.

Aga Z. szukała opiekunki specjalistki dla tego forum, nie udało jej się takiej znaleźć, więc wszystkie wspólnie zdecydowałyśmy, że forum będą moderowały dwie dziewczyny spośród nas, które obdarzamy zaufaniem i sympatią.

Jestem pewna, że większość z nas z dobrym skutkiem korzysta z udzielanych przez moderatorki porad, gdyby było inaczej odezwałyby się chyba głosy krytyki. Mamy pełną świadomość, że ani Sandija ani Alchemiczka nie są lekarkami czy biochemiczkami, nie zwracamy się do nich z prośbą o fachowe, lekarskie porady.
To co wiedzą, oraz fakt, że ciąglę swoją wiedzę poszerzają w zupełności nam wystarczy. Jak to robią to już ich sprawa.

A cóż to za zarzut, że czytają inne fora i tutaj przenoszą tamtejsze informacje - czy to jest zabronione???
Czy owe fora są tajne i przeznacznone dla jakiejś wąskiej grupki? Jeśli są otwarte to chyba jasne, że każdy może je czytać i powtarzać gdzie chce to co tam wyczytał - taka już natura internetu.

Także Sandijo - bardzo cię proszę - wróć do nas i do swoich obowiązków modki - jesteś w tym naprawdę dobra.
Bardzo mądra wypowiedż!!! A Sandija i Alchemiczką są przesympatyczne i mega cierpliwe dla "zielonych" biochemiczek Aż ich za to "pomacam"
__________________


Edytowane przez uskow
Czas edycji: 2006-05-20 o 13:32
uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:01   #765
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Tez sadze ze sa swietnymi modkami.Buziaczki dla nich
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:09   #766
anamnezis
Rozeznanie
 
Avatar anamnezis
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 572
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Bardzo mądra wypowiedż!!! A Sandija i Alchemiczką są przesympatyczne i mega cierpliwe dla "zielonych" bichemiczek
Potwierdzam
anamnezis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:16   #767
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
A cóż to za zarzut, że czytają inne fora i tutaj przenoszą tamtejsze informacje - czy to jest zabronione???
Czy owe fora są tajne i przeznacznone dla jakiejś wąskiej grupki? Jeśli są otwarte to chyba jasne, że każdy może je czytać i powtarzać gdzie chce to co tam wyczytał - taka już natura internetu.
Dokladnie Kate.
Poza tym jesli chodzi o te posty - rzekomo identyczne na temat filtra..
Tez czytałam i to normalne, ze sa podobne, bo co mozna nowego napisac na temat tego samego kremu?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:17   #768
gwiazda666
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 126
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Wielkie buziaki dla Naszych Kochanych Moderatorek!!!!
gwiazda666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:17   #769
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ash
Dokladnie Kate.
Poza tym jesli chodzi o te posty - rzekomo identyczne na temat filtra..
Tez czytałam i to normalne, ze sa podobne, bo co mozna nowego napisac na temat tego samego kremu?
Otóż to.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-20, 13:30   #770
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Ash
Dokladnie Kate.
Poza tym jesli chodzi o te posty - rzekomo identyczne na temat filtra..
Tez czytałam i to normalne, ze sa podobne, bo co mozna nowego napisac na temat tego samego kremu?
Dobry argument. Idąc tym tropem, można by powiedzieć, że odnosząc się pozytywnie do wypowiedzi Ash (podobnie jak Kate30 z tym, że ja później) rzekomo kradnę słowa Kate30 . A ja tylko zgadzam się z przedmówcą, ze względu na przedstawione fakty -> tak w wielkim uproszczeniu mówiąc .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 13:31   #771
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Dziękuję ślicznie za pomoc, poszukam w Lublinie, tylko nie mam pomysłu gdzie.

L_V ty tez Lublinianka jesteś, może zdradzisz jakieś miejsca gdzie są dobre okularki?
Mi się wydaje, ze widziałam tę firmę w Galerii Centrum, ale pewna nie jestem. Ja będę we wtorek w lublinie, to sama sobie sprawie takie(jak będą oczywiscie)
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 14:51   #772
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Paula07
Mnie przesladuję także - troll biochemiczny (nieźle ). Ale nawet nie pofatyguje się aby napisać komentarz do negatywnej karmy , a niech se ulży dziewczyna, ha, ha. Jak ją na tyle tylko stać to mi jej jest naprawdę szkoda .

Masz racje,malo to wyszukane jezeli nawet nie napisze uzasadnienia dlaczego,ale....sadzac po poziomie trollowatych wypowiedzi nie oczekuje wznioslych opinii

Nawiazujac jeszcze do netowych sporow.....to osobiscie w realu mam ich zbyt wiele wokol siebie by wnikac jeszcze glebiej dlaczego jak tak a nie inaczej,zawsze znajdzie sie ktos lub grupa ktosiow ktorzy beda niezadowoleni z jakiegos powodu
Dziwi mnie tylko jedno,skad taka zapalczywosc w wydawaniu opinii przez osoby,ktore tak bardzo pragnely by bylo przyjaznie i spokojnie....ze w koncu przeniosly sie do miejsca gdzie moga byc w pelni hermatyczne

Na zakonczenie dodam,ze najlepiej bedzie aby nurt tej kwestii opadl samoistnie,poniewaz szkoda nerwow a Sandija i Alchemiczka wspaniale wywiazuja sie z funkcji Moderatorek.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 14:58   #773
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Kate30
I jeszcze jedno - ciągle padają tu cytaty z BU czy LU, dziewczyny powołują się na zawarte tam informacje, dzielą się tym co gdzieś wyczytały.
Myślę, że pani Basia się z tego raczej cieszy, że czytamy i nie zachowujemy wiedzy dla siebie. Nie sądzę by uważała korzystanie z jej ogólnie dostępnych i opublikowanych w necie postów za plagiat, nawet jeśli któraś z nas nie napisze expresis verbis skąd pochodzą podawane przez nią informacje.
Od siebie dodam, ze Pani Basia wyraziła zgodę na to, by wykorzystywac tutaj informacje zawarte na jej forum Biochemia Urody
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 15:07   #774
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez L_V
Amen.

Nie dajcie się dziewczyny sprowokowac do kłotni, ku uciesze załogi F.
Bez obaw, moje nerwy są ważniejsze od jakiejś kłótni. Tak samo Wasz czas jest zbyt cenny i nie ma sensu tracić go i wracać do sporu. Był, minął i oby nie wrócił.

Wam zaś pragnę podziekować, za to, że jesteście ze mną i z Sandiją. To miło wiedzieć, że są Ludzie, którzy mimo mojego małego doświadczenia szanują mnie.

Cieszy mnie też bardzo jeszcze jedna kwestia, którą poruszyła Kate: to, że nasze rozmowy tutaj są bardzo sympatyczne i udzielając rad nie wywyższamy sie wiedzą. Po prostu Każda stara się wnieść w rozwój tego Forum tyle ile potrafi. I za to Was szanuję oraz również bardzo dziekuję

Buziaczki dla Wszystkich
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 15:30   #775
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

mam pytanko odnosnie filtrow La Roche,niewiem,czy wdobrym temacie zadaje,ale w razie czego zostane najwyzej zbluzgany za to
otoz, konczy mi sie juz Bioderma Photoderm max fluide,i musze sie zaopatrzyc w cos innego,i sie tak zastanawiam,czy ponownie kupic Bioderme,czy moze wyprobowac to :http://www.allegro.pl/item102773322_...ax_tanio_.html
Co Wy byscie proponowaly,bo ja w sumie nie bardzo wiem,co wybracCzy ten filtr ,ktory podalem w linku,nadaje sie dla osob,ktore maja dosyc tlusta cere,tradzikowa?Czy moze lepiej jednak zostac przy Biodermie?
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 16:10   #776
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

Ooooo... czyzby rodzynek u filtromaniaczek...?
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:00   #777
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez jowisia
Ooooo... czyzby rodzynek u filtromaniaczek...?
heh,rodzynek,ale poniekad z przymusu,bo przez zabiegi kwasami mam nakaz przez dluugi czas uzywania filtrowChoc musze przyznac,ze pewnie gdyby nie zabiegi,nigdy bym sie nie zainteresowal tematem filtrow,itp,bo to nie w moim stylu,ale teraz jakos,coraz bardziej przekonuje sie,do nich,bo to niejako dobra inwestycja jestJednak,z tego co wiem,w swoim otoczeniu jestem chyba jedyny,ktory je stosuje,nawet moja laska,niewie nic na ten temat kompletnie,i co sie na wykladach spotykamy,to sie nabija,z tej powloczki na twarzy bialej,ale mnie to juz nieprzeszkadza nawetPozatym na wyjscia uzywam Vichy,ktory jest idealny dla mnie,bo sladu nie zostawia prawie,ale ta cena,i jego kiepska wydajnosc,sprawiaja ,ze moge go tylko na jakies waznoiejsze sprawy zostawiac.Dlatego,zalezy mi,na tych opiniach co do Antheliosa,bo na codzien,potrezbuje czegos tanszego,badz wydajnieszego
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:11   #778
jowisia
Wtajemniczenie
 
Avatar jowisia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Luksemburg
Wiadomości: 2 886
Send a message via Skype™ to jowisia
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

Cytat:
Napisane przez Michał84
heh,rodzynek,ale poniekad z przymusu,bo przez zabiegi kwasami mam nakaz przez dluugi czas uzywania filtrowChoc musze przyznac,ze pewnie gdyby nie zabiegi,nigdy bym sie nie zainteresowal tematem filtrow,itp,bo to nie w moim stylu,ale teraz jakos,coraz bardziej przekonuje sie,do nich,bo to niejako dobra inwestycja jestJednak,z tego co wiem,w swoim otoczeniu jestem chyba jedyny,ktory je stosuje,nawet moja laska,niewie nic na ten temat kompletnie,i co sie na wykladach spotykamy,to sie nabija,z tej powloczki na twarzy bialej,ale mnie to juz nieprzeszkadza nawetPozatym na wyjscia uzywam Vichy,ktory jest idealny dla mnie,bo sladu nie zostawia prawie,ale ta cena,i jego kiepska wydajnosc,sprawiaja ,ze moge go tylko na jakies waznoiejsze sprawy zostawiac.Dlatego,zalezy mi,na tych opiniach co do Antheliosa,bo na codzien,potrezbuje czegos tanszego,badz wydajnieszego
Jestem z Ciebie bardzo dumna
Bo facetow jakos ten temat nie wiedziec czemu krepuje, mysla, ze sie osmiesza, a moze po prostu nie zalezy im na zachowaniu urody na stare lata, bo mezczyzni podobno jak wino..... O raku nie wspomne.
Wiec bardzo dobrze, ze zycie zmusilo Cie do filtrow. Bardzo dobrze.
Zalowac na pewno nie bedziesz.
Z Antkow uzywalam na dobre niewielu, poniewaz mam to szczescie, ze we FR sa testery w aptekach, wiec wiele z nich nie odpowiada mi pod wzgledem konsystencji.
Napisz, czego dokladnie poszukujesz i jakie masz wymagania, na penwo zaraz ktores specjalistki przyleca z porada

Ja osobiscie uzywam Antka GEL, w zelu (to takie zel-mleczko) i uwazam, ze jest rewelacyjny. Pozostawia lekki blysk, ktory na mojej buzi akurat zaraz wsiaka, klei sie tylko odrobinke (a jednak), natomiast rozprowadza sie idealnie, nie pozostawia absolutnie zadnych bialych sladow, zamienia sie po prostu w przezroczysty zel w zetknieciu ze skora, jest leciutenki.

Poczytaj tez recenzje na KWC, tam najwiecej sie dowiesz.
__________________

jowisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:13   #779
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

Mój tata stosuje mleczko Avene i nie narzeka Jeśli zależy Ci na wydajności (100ml) możesz spróbować.
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-20, 17:23   #780
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: La Roche-Posay Anthelios Fluide Extreme SPF 50+/PPD 28

Moj TZ uzywa teraz Antka D-P.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:54.