jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-06, 22:11   #1
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084

jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?:)


hej
zaznacze na wstepie ze nie bylam pewna gdzie wrzucic watek ale mysle ze dzial moda jest chyba ok

zalamana tym co w sklepach ( drogie i niepasujace na mnie i moj gust) postanowilam uszyc sobie( u krawcowej)) spodnice

krawcową znam dobra ale doradzic to ona nie bardzo doradzi

tu mam pytanie
jaki material polecacie na spodnice:

-taka niezbyt ciezką

o kroju trapezu, nie bardzo rozkloszowaną
-aby podkreslala ksztalt ciala, dobrze sie ukladala, byla jakby " lejąca", nic sztywnego


bardzo proszę o rady na ten temat wszelkie
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 22:57   #2
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

pewnie chodzi ci o cos takiego
też szukałam podobnego materiału i w sklepie takiego nie mieli, sprzedawczyni powiedziała mi ze materiał na spodnice mają ale był sztywny i ciezki a to jest chyba o ile sie nie myle wiskoza z domieszką czegoś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ashlee-pete-post-768-9.jpg (116,9 KB, 88 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ashley-olsen-new-museum-1128-4.jpg (90,2 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nicole-richie-marias-kitchen-1121-3.jpg (41,2 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 005.jpg (152,1 KB, 29 załadowań)
__________________

erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:17   #3
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

o dokładnie chodzi mi o podobny efekt ale jak ten na pierwszym zdjeciu, bo te pozostale jakos takie bezkształtne mi sie nieco wydaja, a na pierwszym super
tyle ze ja chce krotsza, do kolanek max

no wlasnie jaki to material??
ja w miescie mam sporo sklepow z materiałami i bylam juz w nich sie rozejrzec ale panie takie niepomocne ciezko o dobra sprzedawczynie, ktorej chce sie pomoc, z reguły slysze "nie wiem" a przeciez ja sobie nie poprzegladam setek materiałów

jakies propozycje?
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-06, 23:27   #4
erika19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 121
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

wiskoza + elastan moze
__________________

erika19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 00:43   #5
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

a ja polecam wizyte w h&m są tam takie tuż za kolanko które będą właśnie tak się układać.. tyle, że materiał w paski ( mi sie podoba więc może i Ty się skusisz), różne kolory są i teraz chyba po 20zł są.


wiskoze z elesatanem to pewnie cieżko dostac jak sie nie robi tego "firmowo i hurtowo" a tak na jedną kiecke.. bo kto by ten materiał przycinał w sklepie ?!? on się pewnie niszczy po kazdym cieciu wiec watpie zeby to sie dalo dostac
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:13   #6
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

ja wlasnie nie chce kupionej, tym bardziej z h&m gdzie potem co 3 dziewczyna na ulicy to nosi:/ pomine ceny tego sklepu...uwazam ze ich relacja do jakosci jest mocno nieodpowiednia
i ogolnie mma juz na ta kiecka fajny pomysl tylko ten material ehh
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:21   #7
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

Dobry byłby sztuczny jedwab (rayon) z małym dodatkiem bawełny i elastyny, żeby dopasowywała się do ciała. Ale nie wiem czy gdziekolwiek dostaniesz taki materiał. Trochę się dziwię jak piszesz, że nic nie możesz znaleźć, z dobrego materiału szyje spódnice Zara, na dziale Woman można znaleźć klasyczne fasony w normalnych cenach ... A to, że chodzi w nich pół miasta - czarna elegancka, trapezowata spódnica to klasyka, każda z nas taką ma, nic nie poradzisz
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-07, 09:24   #8
zioła
Zakorzenienie
 
Avatar zioła
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 5 572
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

polecam wiskozę z dodatkiem elastanu ładnie się układa.
__________________
Wymieniam:
zioła jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:49   #9
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

dzieki
moze uda mi sie znalezc ta wiskoze z elastanem

co do sklepow...jest mnostwo spodnic, nawe poswiecilam ze 2 dni na lazenie ale naprawde jakos nic mi nie pasowalo, a w zarze jezeli juz to sa spodniczki sztywne, nie lejace sie
na pewno gdzies bym to znalazla ale nie mam czasu aby co 2 dni oblatywac sklepy poza tym

ohhh nie cierpie zakupów

oh sorry za zdublowanie nie wiem jak to usunac? moze moderator pomoze?

Edytowane przez tranqil babe
Czas edycji: 2008-08-07 o 13:06
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-07, 09:50   #10
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: jaki rodzaj materiału do uszycia wygodnej, kobiecej , srednio lekkiej spódnicy?

dzieki
moze uda mi sie znalezc ta wiskoze z elastanem

co do sklepow...jest mnostwo spodnic, nawe poswiecilam ze 2 dni na lazenie ale naprawde jakos nic mi nie pasowalo, a w zarze jezeli juz to sa spodniczki sztywne, nie lejace sie, no i zara jest bardzo droga
na pewno gdzies bym to znalazla ale nie mam czasu aby co 2 dni oblatywac sklepy poza tym

ohhh nie cierpie zakupów

a marzy mi sie miec cos uszytego specjalnie dla mnie
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.