Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia! - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-16, 15:11   #331
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Witam
Jestem tu nowa i przyciągnął mnie właśnie watek na temat farby o kolorze Mango... Podziwiam te Wasze kolorki i są boooskie
Szukam pomocnej rady, aktualnie mam na włoskach Bursztyn-dość ciemny, momentami wydaje mi się że widzę bordo refleksy:/-z jasnymi pasemkami... Marzę jednak o kolorkach takich jak Wasze i zastanawiam się czy uda mi się go osiągnąć bez dekoloryzacji ta właśnie farba... Jak myślicie??
Pozdrowienia
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-17, 08:08   #332
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

piękne kolorki włosów macie ja mam obecnie sprany loreal intensywny miedziany kasztan i jestem ciekawa co wyjdzie po nałożeniu mango, nie chce intensywnej marchewki na włosach sama nie wiem

ta poprzednia farba wyszła bardzo czerwona i zupełnie inna niż na opakowaniu dopiero po miesiącu widać miedź
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 11:53   #333
perelka77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Hej dziewczyny!
Właśnie przed chwilą zarejestrowałam się na forum bo potrzebuje waszej porady.
Mam ochotę na przemianę i wczoraj w sklepie ujrzałam farbę Loreal Mango, zachwycił mnie ten kolor i bardzo chcialabym go wypróbować.
Od kilku lat farbuje włosy...przez ostatni rok farbowałam na czarno,ostatnio zafarbowalam na ciemny brąz.Więc w chwili obecnej mam włosy bardzo ciemno brązowe,prawie czarne.Czy myślicie że w tej sytuacji jest możliwość że ten kolor Mango mi wyjdzie? Oczywiście nie oczekuje że wyjdzie on taki jak na opakowaniu bo ale bardzo chcialabym ciemną miedź uzyskać.Myślicie że na ciemnych, farbowanych włosach jest szansa że wyjdzie? Planuje zafarbować je pod koniec wrzesnia zeby jeszcze mi sie trochę spłukal ten kolor co mam teraz.
Bardzo proszę o porady i opinie co o tym sądzicie

Z góry dziękuję bardzo
Pozdrawiam
perelka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 00:07   #334
yesitismaggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
Send a message via Skype™ to yesitismaggie
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez perelka77 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Właśnie przed chwilą zarejestrowałam się na forum bo potrzebuje waszej porady.
Mam ochotę na przemianę i wczoraj w sklepie ujrzałam farbę Loreal Mango, zachwycił mnie ten kolor i bardzo chcialabym go wypróbować.
Od kilku lat farbuje włosy...przez ostatni rok farbowałam na czarno,ostatnio zafarbowalam na ciemny brąz.Więc w chwili obecnej mam włosy bardzo ciemno brązowe,prawie czarne.Czy myślicie że w tej sytuacji jest możliwość że ten kolor Mango mi wyjdzie? Oczywiście nie oczekuje że wyjdzie on taki jak na opakowaniu bo ale bardzo chcialabym ciemną miedź uzyskać.Myślicie że na ciemnych, farbowanych włosach jest szansa że wyjdzie? Planuje zafarbować je pod koniec wrzesnia zeby jeszcze mi sie trochę spłukal ten kolor co mam teraz.
Bardzo proszę o porady i opinie co o tym sądzicie

Z góry dziękuję bardzo
Pozdrawiam
hmm wg mnie będzie cięzko, moze twoje włosy będa mialy miedziane refleksy , ew w swietle slonecznym bedzie widac ta ciemna miedz, ja bym rozjasniła przed zafarbowaniem czy cos aa no chyba ze tak jak piszesz farba do wrzesnia sie jeszcze splucze to wtedy fakt, ciemna miedz moze wyjsc
yesitismaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 11:45   #335
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

faktycznie rozjaśnij sobie włosy polecam rozjaśniacz londy w rossmanie go znjadziesz jest po ok 15zł, oczywiście nie unikniesz przesuszenia chociażby końcówek włosów więc one do ścięcia będą. i na to mango
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-25, 18:06   #336
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dzisiaj będąc w rossmanie napotkałam się na Mango Loreala- czekało na mnie ostatnie pudełko Nie mogłam się oprzeć, mimo, że teraz będę farbowała na jakiś brązik , Przyda się na później
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 07:52   #337
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

jak masz mango to farbuj
ja też będę farbować mam kupioną i czeka, chyba w weekend zafarbuje
boję się co wyjdzie
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 09:25   #338
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

A czy jedno opakowanie Loreala-mango starcza na farbowanie włosów długości-do łopatek?
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-26, 10:20   #339
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
jak masz mango to farbuj
ja też będę farbować mam kupioną i czeka, chyba w weekend zafarbuje
boję się co wyjdzie
Jutro muszę zafarbować włosy, bo w sobotę na wesele się wybieram

też się boję trochę co wyjdzie z Mango jak znajdę jakąś fotkę mojego aktualnego koloru włosów to wrzucę, może ocenicie

mam 2 fotki, może nie są najlepsze ,ale coś tam widać-- >
1 fotka- w cieniu, włosy jak widać dosyć ciemne z odrostem
2 fotka- w słoneczku
farbowałam prawie 2 miechy temu płomienną iskrą, kolor straaasznie szybko się spłukał, mam nadzieję, że z mango będzie inaczej

Siedzę z mango na głowie, za 10 min zmywam, aż boję się co wyjdzie
Jedno co mogę powiedzieć, to to , iż farba jest niesamowicie wydajna, na moje mega gęste włosy wystarczyłoby spokojnie 3/4 opakowania i nie śmierdzi tak strasznie da się przeżyć

No to spłukałam i niestety jest ciemno,więc nie widzę dokładnie jak wyszło, ale włosy są miękkie, ładnie się układają. Niestety chyba jeszcze przebija gdzieniegdzie mój ciemny blond... wyszło w miarę równo.. zobaczę jutro w świetle dziennym

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-08-26 o 18:21 Powód: dodanie zdjęć
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 10:57   #340
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Filifonka Pokaż wiadomość
A czy jedno opakowanie Loreala-mango starcza na farbowanie włosów długości-do łopatek?
tak w zupełności ja właśnie mam taką długość i jestem po wczorajszym farbowaniu

Veronic pokaż się

dwie pierwsze fotki przed farbowaniem, ostatnia po
na fotkach praktycznie nie widać różnicy, jestem zadowolona z efektu, ponieważ przed miałam sprany 6 tygodniowy loreal intensywny miedziany kasztan, który początkowo był ciemno czerwony zupełnie nie zgodny ze zdjęciem na opakowaniu.... chciałam utrzymać kolor sprany, wyrównać odrosty i się udało

2 pierwsze fotki są robione z lampą i troszkę są przejaskrawione, mango ożywił kolor dodał troszkę czerwieni,włosy są miękkie i błyszczące zobaczymy jak będzie się spierał chyba się na niego przerzucę na stałe

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2010-08-28 o 15:30
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:32   #341
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Doriskaaa piękny masz ten kolorek
Ja ciągle się waham nad kolorem, wolałabym coś jaśniejszego chyba. Kupiłam farbę Loreala-blond miedziano złocisty i zobaczymy co będzie... Aż się boje farbować kiedyś muszę upolować Mango
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-27, 12:43   #342
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

zależy jaki masz podkład na blondzie wychodzi jasny rudy
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 12:48   #343
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Mój aktualny kolor to bursztyn z jasnymi pasemkami... Mam w planie jeszcze poczekać z tydzień żeby się bardziej wypłukał, może się zrobi jeszcze trochę jaśniejszy
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:31   #344
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
loreal intensywny miedziany kasztan, który początkowo był ciemno czerwony zupełnie nie zgodny ze zdjęciem na opakowaniu.... chciałam utrzymać kolor sprany, wyrównać odrosty i się udało
a na jaki kolor wlosow kladlas ten intensywny miedziany kasztan??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 13:57   #345
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

na sprany kolor taki brązowo rudawy wcześniej farbowała mi fryzjerka, kolor generalnie był ciekawy ale zdecydowanie coś innego niż na opakowaniu, potem jak się spierał był coraz ładniejszy ale i tak odbiegał i to mocno od tego co być powinno...

tak to jest z farbami nigdy nie wiadomo co wyjdzie wszystko zależy od włosa
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 14:14   #346
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Dokładnie, niestety nigdy nie wiadomo jaki kolor wyjdzie na naszych włosach... Ja farbowałam u fryzjera i pomimo tego kolor wyszedł całkiem inny niż ten na palecie... Dlatego zdecydowałam się na koloryzację w domu zobaczymy co z tego wyjdzie a przynajmniej może koszty mniejsze
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-27, 19:13   #347
ashe
Raczkowanie
 
Avatar ashe
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 242
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

a ja kupiłam własnie dzis mango i klapa..na poczatku miałam pure paprika i ok po odrostach ładnie siię nawet ta sprana część farnowała a potem miałam 2 razy bursztyn castinga i wychodziły fajne, i zrobiłam mango no bo podobne do papriki i odrosty wyszły spoko natomiast reszta prawie wcale nie przyjeła...może wy poradzicie czy dokupić paprike i zrobić tą niezafarbowaną część czy kupić castinga crem albo Exellence miedziany blond który mi przyciemnia na początku włosy ....tylko czy pokryje moją marcheweczke która jest fajna? tylko by już je wyrównać na jeden kolor w odcieniu rudawym
ashe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-28, 23:14   #348
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
na sprany kolor taki brązowo rudawy wcześniej farbowała mi fryzjerka, kolor generalnie był ciekawy ale zdecydowanie coś innego niż na opakowaniu, potem jak się spierał był coraz ładniejszy ale i tak odbiegał i to mocno od tego co być powinno...

tak to jest z farbami nigdy nie wiadomo co wyjdzie wszystko zależy od włosa
a ten braz rudy to raczej ciemny czy jasny??
bo ja mam teraz taki ale dosc ciemny a chce pujsc twoja droga i zrobic miedzianym kasztanem i potem mango?? aha i jeszcze jedno?? masz roznice miedzy odrostem a reszta wlosa farbowanego??
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 14:35   #349
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

taki średni

ja nie chciałam pierwotnie mieć takie go odcienia jak mango, podobał mi się ten z opakowania miedziany kasztan dlatego go kupiłam, ale efekt był zupełnie inny więc stwierdziłam, że mango podtrzyma dobrze kolor, mam minimalną różnicę w odrostach mango na naturalnych bardziej rudo złapał i a na farbowanych więcej czerwieni ale nie rzuca się to mocno w oczy, myślę że za kolejnym razem sobie to wyrównam, będę trzymała krócej farbę na końcówkach teraz nałożyłam na całość.

troszkę ciemno wyszły na fotce ale chodzi o odrost raz myłam już włosy i kolor prawie nic się nie spłukał

Edytowane przez Doriskaaa
Czas edycji: 2010-08-29 o 14:36
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 22:30   #350
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

oki;] dzieki;] mnie sie wydaje ze nie yrowna sie po kolejnym zafarbowaniu mango;/ bo ta farba jest jasniejsza i chyba caly czas odrost sie bedzie puki co wyroznial;] ale daj znac jak zrobisz nastepnym razem jak ci wyszlo i jeszcze raz dzieki
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 11:09   #351
yesitismaggie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 14
Send a message via Skype™ to yesitismaggie
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

a ja mam pytanie. jestem niezadowolona z mango i kupiłam właśnie garnier 100% color 746. Mam zamiar uzyskać rudy ale bardziej w kierunku pomarańczu niż czerwieni. Taki naprawde ostry i aż nienaturalny. Bede kładła właśnie na sprane mngo , które teraz podchodzi bardziej pod hmm taki ciemny żółtawo rudawy blond ? :/
Myślicie że powinnam przed nałożeniem garniera rozjaśnić włosy ?
yesitismaggie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 18:19   #352
nutawanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Też przed chwilą zarejestrowąłam sie na forum potrzebuje rady ; )
otóż tak moje włosy obecnie mają kolor spranego, takiego jajeczno pomarańczowego blondu (efekt henny http://www.goldmax.pl/venita-henna-c...html?cPath=215, dośc spranej po 2 tygodniach codziennego mycia ; / zresztą henne bardzo polecam bo kolor przypomina absolutnie arielke ; ) jest sliczny nawet jak sie zmywa, ale przed szkołą chciałabym miec juz kolor stały ,żeby nie kombinowac poźniej , Chciałam zapytac sie czy po 1 jedno opakowanie wystarczy mi na włosy do połowy plecow (słyszałam że farba jest wydajna , a jest dośc droga i szkoda mi na 2 opakowania. po2 Czy myślici że dzieki mango otrzymam również miły rudy kolor , a jeśli nie to prosze jeśli macie jakieś propozycje podac jakis inny zamiennik .Pozdrawiam
nutawanilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:00   #353
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez nutawanilii Pokaż wiadomość
Też przed chwilą zarejestrowąłam sie na forum potrzebuje rady ; )
otóż tak moje włosy obecnie mają kolor spranego, takiego jajeczno pomarańczowego blondu (efekt henny http://www.goldmax.pl/venita-henna-c...html?cPath=215, dośc spranej po 2 tygodniach codziennego mycia ; / zresztą henne bardzo polecam bo kolor przypomina absolutnie arielke ; ) jest sliczny nawet jak sie zmywa, ale przed szkołą chciałabym miec juz kolor stały ,żeby nie kombinowac poźniej , Chciałam zapytac sie czy po 1 jedno opakowanie wystarczy mi na włosy do połowy plecow (słyszałam że farba jest wydajna , a jest dośc droga i szkoda mi na 2 opakowania. po2 Czy myślici że dzieki mango otrzymam również miły rudy kolor , a jeśli nie to prosze jeśli macie jakieś propozycje podac jakis inny zamiennik .Pozdrawiam
farbuj mango ładnie wychodzi, farba baaardzo wydajna, myślę, że wystarczy na Twoje włosy. Teraz np. w rossmanie jest po 20 zł opakowanie, a w tym spora odżywka w tubie polecam włosy lśniące, niezniszczone
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-30, 20:38   #354
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

wystarczy jedna
Veronic a gdzie fotki?
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 09:14   #355
alw
Rozeznanie
 
Avatar alw
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 754
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Czy farbujac mango odrosty kladzie sie cala farbe czy mozna polowe,czy moze to miec wplyw na rownomierny kolor,bo ostatnio fryzjerka nalozyla mi wlasnie polowe na odrosty a pozniej rozczesala na calosc wlosow i niezby ladnie kolor chwycil
alw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 21:10   #356
nutawanilii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ojejku nie umiem odpowiedzic na powyższe pytanie ale chciałabym powiedziec tylko że moje mango wyszło narazie pieeeeknie , farba jest bardzo wydajna na moja gęsta szope do połowy pleców wystarczyła jedna i jeszce troche zostało, niestety , chociaż było to przypuszczalne na moich włosach kolor nie chwicił rownomiernie i koncownki sa jasniejsze niz włosy na czubku ale tak zawsze wychodziło wiec sie nie przejmuje . zdjecia zrobie i wrzuce jak bede miec lepsze oswietlenie bo dopiero co wysuszyłam głowe. Dziekuje za ten wątek ;*
nutawanilii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 13:41   #357
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Doriskaaa Pokaż wiadomość
wystarczy jedna
Veronic a gdzie fotki?
niedługo wrzucę jak będę miała aparat

mam jedną fotkę, ale wyszło dosyć ciemno, bo fotka robiona w kościele;P Kolor w rzeczywistości jest ciut jaśniejszy
za kilka dni wrzucę następne

Edytowane przez Veronic
Czas edycji: 2010-09-01 o 14:18
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 16:36   #358
Doriskaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 436
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

zupełnie inny efekt jak na moich ja mam taki odcień pomidorowo-miedziany ale ciemne włosy twoje też ciekawe
Doriskaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-02, 23:54   #359
SayItsOk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 21
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Ja też jestem tu nowa Czytam, czytam i wpadam w zachwyt co do farby loreal'a wcześniej używałam farby garniera (złocisto miedziany blond) kolor wyszedł super (farbę nakładałam na dość sprany kolor smakowity toffee firmy palette..) ale niestety dość szybko się zmył ostatnio malowałam włosy nieco ponad 2mc ale rude refleksy nadal się utrzymują, choć niestety kolor nie jest juz tak intensywny. Mimo wszystko polecam może w waszym przypadku kolor utrzyma się dłużej.. Teraz planuję wypróbować mango pod koniec września.. powinno wyjść tak jak tego oczekuje. Może intensywny kolor utrzyma się nieco dłużej niż w przypadku garniera.. jak będziecie chciały zobaczyć efekty garniera to później wstawię
SayItsOk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 14:26   #360
Filifonka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 709
Dot.: Feria loreal kolor mango, posyłajcie zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez SayItsOk Pokaż wiadomość
Ja też jestem tu nowa Czytam, czytam i wpadam w zachwyt co do farby loreal'a wcześniej używałam farby garniera (złocisto miedziany blond) kolor wyszedł super (farbę nakładałam na dość sprany kolor smakowity toffee firmy palette..) ale niestety dość szybko się zmył ostatnio malowałam włosy nieco ponad 2mc ale rude refleksy nadal się utrzymują, choć niestety kolor nie jest juz tak intensywny. Mimo wszystko polecam może w waszym przypadku kolor utrzyma się dłużej.. Teraz planuję wypróbować mango pod koniec września.. powinno wyjść tak jak tego oczekuje. Może intensywny kolor utrzyma się nieco dłużej niż w przypadku garniera.. jak będziecie chciały zobaczyć efekty garniera to później wstawię
ja chętnie bym chciała zobaczyć efekty tego Garniera
Filifonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-22 14:44:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.