bany- ( publiczna lista zbanowanych ) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-14, 07:38   #1
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548

bany- ( publiczna lista zbanowanych )


Coraz częściej czytam sobie jakieś posty dotyczące zbanowanych osób, jakies domysły, insynuacje.
Czy nie można byłoby stworzyć jednego wątku, tutaj na technicznym, gdzie Drogi Admin informowałby naród w krótkich słowach o tym, za co dany osobnik został zbanowany. Myślę, że unikniemy przez to problemów, domysłów i róznych szpileczek w kierunku modów (ale o Was dbam, zwróćcie uwagę )

Żeby uniknąć pyskówek, wątek mógłby byc zamknięty i byłyby tam tylko ogólne powiadomienia Admina o tym, kto za jakie posty dostał bana.

Czy pomysł ma szanse realizacji?
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 07:48   #2
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: bany

Ma szanse, jak admin się rozdwoi albo i roztroi
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 07:55   #3
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: bany

Jestem za. Właśnie na "gorącym wątku" pojawiają się jakieś aluzje, że za wolnomyślenie daje się bany na wizażu. I nie dość, że szpileczki w stronę modów, to jeszcze szpileczki mam wrażenie w stronę adwersarzy w dyskusji.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:01   #4
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jestem za. Właśnie na "gorącym wątku" pojawiają się jakieś aluzje, że za wolnomyślenie daje się bany na wizażu. I nie dość, że szpileczki w stronę modów, to jeszcze szpileczki mam wrażenie w stronę adwersarzy w dyskusji.

rowniez jestem za.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 08:04   #5
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Ma szanse, jak admin się rozdwoi albo i roztroi
Jestem za!
-----------------

A może Admin wziąłby sobie jakiego zastepcę do tej roboty? Może któryś z modów?
Nie wiem jak to technicznie rozwiązać, ale naprawde taka informacja oczyściłaby trochę atmosferę, bo za chwile obojętnie za co ktos dostanie bana to i tak okaże się męczennikiem za wolność słowa.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:06   #6
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: bany

Jeśli o to chodzi, to równiez moderatorzy mogliby informować, za co dana osoba dostała bana. Ale o tym musi zdecydować Złoś z AgąZ, bo zazwyczaj nie podaje sie na forum publicznym za co ktoś dostał bana. Z drugiej strony budzi to wiele domysłów i dyskusji.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:10   #7
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: bany

Ogólnie: jeśli zdecydujemy się na to, to będziemy takie informacje publikować w wątku zamkniętym, nie do dyskusji. To jest nasza autorytarna i totalitarna decyzja i bany nie są przedmiotem głosowania.

Szczególnie. Punkty za ostrzeżenia znikają. Bany tymczasowe również. Nie widzę sensu publikowania informacji o poszczególnych banach tymczasowych, jako podmiotowy użytkownik źle bym się z tym czuł. Jeśli więc (jeśli!!!) podejmiemy taką inicjatywę, to informować będziemy tylko o banach stałych.

Historycznie. Kiedyś informowaliśmy o tym w pamiętnikach w profilu. Zarzuciliśmy, bo rodziło to bardzo niezdrowe emocje i niemal zawsze podważano decyzje modów. Nie wiem, co się zmieniło, że nagle mamy znowu publikować takie informacje w otwartym internecie. Jeśli ktoś mnie uświadomi co się zmieniło, może przekona ciekawymi argumentami, to na pewno pomoże samej inicjatywie. Na razie jestem na nie.



p.s. Jeśli moderator NIESPRAWIEDLIWIE przyznaje punkty, zapraszam do zapoznania się z regulaminem i zgłoszenia nadużycia. Zajmiemy się tym na pewno i zareagujemy odpowiednio do wagi nadużycia, z odebraniem praw moderatora włącznie. Jakieś tam "skrzypienie" w wątku nie jest dla mnie formalnym zgłoszeniem i nigdy takowym nie będzie. Rrrrregulamin i już.

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-01-14 o 09:12
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 09:13   #8
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: bany

Jestem za zamkniętym wątkiem.

Argumenty? I tak są niezdrowe emocje i podejrzenia.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:20   #9
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jestem za zamkniętym wątkiem.

Argumenty? I tak są niezdrowe emocje i podejrzenia.
Jeśli są, to patrz regulamin. Zgłosić, my to zbadamy i podejmiemy decyzję. Tymczasem od miesiąca nie mieliśmy ani jednego oficjalnego zażalenia na pracę moderatorów...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:21   #10
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: bany

Czasem ban leci z automatu, to znaczy że liczba punktów za rożne 'występki' przekracza granicę bana. I co wtedy? Napisać wszystkie przewinienia użytkownika? Czy tylko ostatnie? Technicznie jest to mordowanie moderatorów, którzy (uwierzcie) nie narzekają na brak pracy.

Jestem za ewentualnym szybkim reagowaniem na potencjalnie niesprawiedliwie wklejone punkty, a nie za raportami z banów.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 09:39   #11
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Jeśli są, to patrz regulamin. Zgłosić, my to zbadamy i podejmiemy decyzję. Tymczasem od miesiąca nie mieliśmy ani jednego oficjalnego zażalenia na pracę moderatorów...
Wiem Złosiu. To nie ja mam "ale" do decyzji o banach, więc nic nie zgłaszam.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-14, 09:40   #12
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Wiem Złosiu. To nie ja mam "ale" do decyzji o banach, więc nic nie zgłaszam.
Rozumiem, poczekajmy więc na argumenty osób mających jakieś "ale"
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 11:11   #13
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: bany

Chciałabym uściślic, że mnie chodziło tylko o informacje o banach stałych i wcale nie szczegółową. Tylko powiedzmy, że jednemu się napisze, że był klonem (nawet bez podawania czyim) a innemu, że nazbierał punktów karnych.

Nie chcę szczegółów i wielkiej pisaniny, tylko jasnej i krótkiej informacji. I wątku zamkniętego dla dyskutantów
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 12:20   #14
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Chciałabym uściślic, że mnie chodziło tylko o informacje o banach stałych i wcale nie szczegółową. Tylko powiedzmy, że jednemu się napisze, że był klonem (nawet bez podawania czyim) a innemu, że nazbierał punktów karnych.
Dokladnie. Przez to ze czasami ciezko jest odszukac informacje dlaczego dana osoba otrzymala bana, rodza sie niepotrzebne domysly i insynuacje.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 13:09   #15
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez miphuhiz Pokaż wiadomość
Dokladnie. Przez to ze czasami ciezko jest odszukac informacje dlaczego dana osoba otrzymala bana, rodza sie niepotrzebne domysly i insynuacje.
Zwłaszcza, jesli dana osoba brała wczesniej udział w jakiejś burzliwej dyskusji i ludzie zachodza w głowe, czy ban jest w powodu dyskusji - zwłaszcza, jesli ta osoba nie była wulgarna ani atakująca innych.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 14:09   #16
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bany

Właściwie jestem "za".
Skoro tworzymy tu jakąś społeczność, to nie powinno być tajemnicą, dlaczego ktoś z grona Wizażanek zostaje wykluczony
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-14, 19:23   #17
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: bany

Cytat:
Napisane przez Meariel Pokaż wiadomość
Czasem ban leci z automatu, to znaczy że liczba punktów za rożne 'występki' przekracza granicę bana. I co wtedy? Napisać wszystkie przewinienia użytkownika? Czy tylko ostatnie? Technicznie jest to mordowanie moderatorów, którzy (uwierzcie) nie narzekają na brak pracy.

Jestem za ewentualnym szybkim reagowaniem na potencjalnie niesprawiedliwie wklejone punkty, a nie za raportami z banów.
Jakos tak z obserwacji te powtarzajace sie przewinienia to zazwyczaj te same przewinienia tylko w formie recydywy

W moim odczuciu, to nie wizaz wyklucza ludzi ze spolecznosci, tylko pewne jednostki swoim malo przyjaznym zachowaniem same sie wykluczaja. Trudno wiec brac za to zbiorowa odpowiedzialnosc.

Poza tym po to sa terminowe ostrzezenia, zeby chyba dac szanse. A to, ze nie wszyscy korzystaja - ich wybor.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 08:12   #18
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: bany

Witam

Po zapoznaniu się z argumentami nie znajduję nowych lub przedstawiających inne punkty widzenia aniżeli te już wielokrotnie dyskutowane w momencie wyłączenia zapisów w Pamiętnikach przy profilu użytkownika.

Dlatego też na tę chwilę nie widzę możliwości publikowania informacji o przyczynach banów stałych na forum publicznym.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 18:16   #19
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Coraz częściej czytam sobie jakieś posty dotyczące zbanowanych osób, jakies domysły, insynuacje.
Czy nie można byłoby stworzyć jednego wątku, tutaj na technicznym, gdzie Drogi Admin informowałby naród w krótkich słowach o tym, za co dany osobnik został zbanowany. Myślę, że unikniemy przez to problemów, domysłów i róznych szpileczek w kierunku modów (ale o Was dbam, zwróćcie uwagę )

Żeby uniknąć pyskówek, wątek mógłby byc zamknięty i byłyby tam tylko ogólne powiadomienia Admina o tym, kto za jakie posty dostał bana.

Czy pomysł ma szanse realizacji?
Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Chciałabym uściślic, że mnie chodziło tylko o informacje o banach stałych i wcale nie szczegółową. Tylko powiedzmy, że jednemu się napisze, że był klonem (nawet bez podawania czyim) a innemu, że nazbierał punktów karnych.

Nie chcę szczegółów i wielkiej pisaniny, tylko jasnej i krótkiej informacji. I wątku zamkniętego dla dyskutantów
Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Właściwie jestem "za".
Skoro tworzymy tu jakąś społeczność, to nie powinno być tajemnicą, dlaczego ktoś z grona Wizażanek zostaje wykluczony
Jestem za,ale Złoś jak na razie zdania nie zmieni,więc...
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-17, 19:25   #20
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Rozumiem Waszą argumentację, ale naprawdę nie jest to proste. Bo nie ma technicznego rozwiązania, które by nam w tym pomogło. My i tak już jesteśmy nieludzko zarobieni, a tworzenie nowego wątku (nawet zamkniętego), w którym trzeba opisać dokładnie dlaczego ktoś dostał bana jest naprawdę czasochłonne.
Każdy przypadek jest opisywany w profilu - przyczyna, często link z komentarzem; Ale są też użytkownicy, którzy dostają za sumę punktów i wtedy tych przewinień może być kilka.

Jeśli ktoś chce się dopatrzeć "manipulacji" z naszej strony, to nawet najdokładniejsze opisy tego nie zmienią. Ja tylko mogę zapewnić, że ani mnie ani Zło nie cieszy jakikolwiek ban dany użytkownikowi. Niestety totalna wolność równa się totalne bezprawie - przykłady z sieci znacie same

Jestem za transparentnością, ale też proszę o odrobinę zaufania.
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 20:01   #21
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Agnieszko, myślę że nie o brak zaufania Lubie chodziło, ale o to, że zdecydowana większość banów budzi pytania: "a za co?", "a dlaczego?"
Wydaje mi się, że ludzka ciekawość jest w tym przypadku całkowicie uzasadniona
Wiem, wiem... ciekawość pierwszy stopień do piekła, ale gdy bana dostaje ktoś, kto jest już w jakimś stopniu znany i jego dotychczasowe wypowiedzi nie podpadały pod regulamin, to nie sposób przejść koło tego pomarańczowego owocu tak zupełnie obojętnie.


Gdyby taki wątek powstał, na pewno bym tam zaglądała
Jak nie powstanie to trzeba będzie na własnej intuicji polegać, jak do tej pory
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 13:56   #22
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Rozumiem Wasze argumenty, ale na pewno nie damy rady czasowo tego ogarnąć. Gdyby to dotyczyło użytkowników, których banuje się za jedno, konkretne przewinienie - to jest łatwiejsze, ale w przewadze są bany za sumę przewinień, recydywę itp... a to jest tytaniczna praca, żeby to zebrać i opisać
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-19, 14:18   #23
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Cytat:
Napisane przez AgaZ Pokaż wiadomość
Rozumiem Wasze argumenty, ale na pewno nie damy rady czasowo tego ogarnąć. Gdyby to dotyczyło użytkowników, których banuje się za jedno, konkretne przewinienie - to jest łatwiejsze, ale w przewadze są bany za sumę przewinień, recydywę itp... a to jest tytaniczna praca, żeby to zebrać i opisać
Dlatego może i lepiej, że nie będzie ostatecznie takiego wątku.
(jak kiedyś dostanę bana, to niech sobie ktoś ciekawy przekopuje moje wszystkie posty, a co )
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-10, 09:53   #24
blondi19
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 159
GG do blondi19
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

tez jestem za tym zeby podc jakiolwiek argument chocby w jednym daniu kto za co bana dostaje np. powod: punkty, obraza innej osoby, wulgarnosc,nie srosowanie sie do regulaminu itp. zawsze to cos o prowadzi sie dskusje z jakas osoba a na drugi dzien juz ma bana i nawet nie wiadomo za co i nie ma jak sie z ia skontaktowac ;/
__________________
Bo ja wiem kim jestem i nikt nie musi mi tego mówić. !!!

I żyli długo i... ciii.. ! Ty nie jestes z tej bajki ksieżniczko!



blondi19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 14:02   #25
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Uważam, że nie powinno się publikować takich danych. Natomiast jestem za usuwaniem z katalogu Użytkowników zbanowane lub nieużywane nicki z jednoczesnym zastrzeżeniem możliwości ponownego ich wykorzystania przez kogoś nowego. W wątku można by było umieścić pod avatarem informację, że dana osoba nie należy już do wizażowej społeczności.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 09:13   #26
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

___________Jeden Dzień W Roku Amnestii Dla Zbanowanych (może święta? )_________

Co powiecie?

Ustalić 1(słownie :jeden) dzień w roku i po pisemnej deklaracji do szefostwa samego zanteresowanego 'ze on już nigdy..'' odbanować

Co ?
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 20:23   #27
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 716
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość

Co powiecie?

Ustalić 1(słownie :jeden) dzień w roku...

Co ?
Jestem za

proponuje : 30 luty kazdego roku

aniolek
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 716 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 23:19   #28
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Ja tu nie chcę pewnego wyraziku pokazywac palcem.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 08:40   #29
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Jestem za

proponuje : 30 luty kazdego roku

aniolek
Popieram
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 16:45   #30
Aninek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 8 516
GG do Aninek
Dot.: bany- ( publiczna lista zbanowanych )

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Jestem za

proponuje : 30 luty kazdego roku
A może 31kwietnia?
Aninek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.