Związek Polka-cygan co o tym myślicie?!!! - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-27, 16:56   #61
Ieka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 584
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez anka_85 Pokaż wiadomość
Nie jadę stereotypami, pisze co sama widziałam (nie raz) na własne oczy, już pomijam fakt, co inni mówili.
potwierdzam!! sama widuję ich codziennie jak żebrzą, grają na tych swoich instrumentach po ulicach, wloką zawsze ze sobą biedne małe pieski, są brudni i bez kultury,nie umieją nawet przeprosić,jedzą jak świenie / myślałam, że ostatnio to wysiądę z tramwaju /
mam takie samo zdanie jak większość Wiazażanek.Nie wyobrażam sobie zakochać się w kimś takim, ci ludzie nawet za grosz kultury nie mają.w moim mieście w Polsce, skąd pochodzę, byli też romowie,dzieci nawet do szkoły żadnej nie chodziły, tylko bawiły się na ulicy,faceci pili i tańczyli do ogniska, a kobiety gotowały, ludzie nawet liczyć nie umieją.Nie widziałam dotąd na ulicy żadnego "normalnego" Roma.
Ieka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 07:18   #62
Eva ID
ForceIsStrongInThisOne...
 
Avatar Eva ID
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: أبو ظبي
Wiadomości: 7 439
GG do Eva ID
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez PaulGhost Pokaż wiadomość
Dlaczego nie ma tematów o związkach polaków płci męskiej z arabkami, murzynkami, niemkami?

Ja osobiście bardzo chciałbym mieć za żonę arabkę i kto wie, może tak się stanie, ale smuci mnie to że nikt nie wpadł na pomysł by taki temat założyć, bo czyż tylko polki szukają szczęścia u facetów zza granicy?
Jest taka opcja "Załóż nowy temat" więc spokojnie jako uczestnik tego Forum masz do tego prawo.



Cytat:
Napisane przez PaulGhost Pokaż wiadomość
Taką, że tylko polki szukają swoich bratnich dusz wśród cudzoziemców.
Kobiety ogólnie, bo nie tylko Polki szukają swoich bratnich dusz... często pociąga nas to co egzotyczne i nieznane... osobiście znam wiele Filipinek, którym się Europejczycy ogromnie podobają i wiele jest takich mieszanych związków.

Znam też Polaka, który ożenił się z arabką muzułmańskiego wyznania, zmienił dla niej religię.


Cytat:
Napisane przez PaulGhost Pokaż wiadomość
Hahahah, angielki są pierwsze w kolejce do puszczania się.
Jedziesz stereotypem i w dodatku bardzo niegrzecznym.

Wytłumaczysz mi proszę co to znaczy według Ciebie "kobieta, która się puszcza"?
__________________
Wealth, Income & Power

I`m Proud to Be a Christian - Jestem Dumna, że Jestem Chrześcijanką



55 kg
Eva ID jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 12:55   #63
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 72
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Postanowiłam napisać w tym wątku z tego względu że sama jestem w związku z mężczyzną cygańskiego pochodzenia. Jest mi przykro że ludzie wciąż aż tak kurczowo trzymają się stereotypów,rozumiem że większości z nas,na pewne hasło wpada pierwsza myśl do głowy która została załóżmy już dawno temu 'zaszufladkowana' przez społeczeństwo w danej kategorii. Oczywiste jest też to,że każdy ma swoje zdanie na każdy temat-jednak czy przesadą nie jest publiczne oczernianie osoby którą widzi się po raz pierwszy w życiu,której się nie zna?
Mój facet ma typową jak na swoje korzenie urodę,nosi również złoty sygnet na serdecznym palcu-z tych powodów spotykam się z wieloma nieprzyjemnościami ze strony osób obcych i niestety nie tylko. Znajomi nie szczędzą przykrych komentarzy lub niestosownych dowcipów,mimo że ich sobie nie życzę. Jeśli zaś chodzi o zachowanie ludzi na ulicy-żal serce ściska widząc brak dobrego wychowania a przede wszystkim tolerancji.
Nie moim celem jest wyprowadzanie z błędu osoby nie akceptujące takich związków,nie będę też pisać że niewiadomo jak pięknie i kolorowo jest w takim związku. Dla mnie ten związek nie różni się od tego z polakiem,tak samo spotykam się na codzień z szacunkiem i czułością. Nie spotkałam się z poniżaniem czy upokarzaniem. Dla mnie to wyjątkowy człowiek-wyjątkowy tylko dlatego że zagościł w moim sercu.
Dlatego drodzy forumowicze miejcie czasem na uwadze że pewne komentarze mogą być dla ludzi dotkliwe,wiemy że nie łatwo jest się uwolnić z tej szufladki do jakiej nas wsadzono,ale wiemy jak przykro jest słyszeć złe słowa na temat własny lub bliskiej dla nas osoby.
b9a655abaae5a95da59d0a2183980e5768c86655_6240efcedf252 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:08   #64
denisbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

siema wam : ****a jak niebyliscie z polskim cyganem/ka to niegadajcie jak to jest ja jestem i wiem jak to jest ukrywasz sie przed jej rodzicami bo niemoga sie dowiedzie ze ja kochasz ale i tak jestem w stanie poswiecic za nia swoje zycie bo ja kocham ponad swoje *******ony zycie
denisbb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 16:10   #65
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez denisbb Pokaż wiadomość
siema wam : ****a jak niebyliscie z polskim cyganem/ka to niegadajcie jak to jest ja jestem i wiem jak to jest ukrywasz sie przed jej rodzicami bo niemoga sie dowiedzie ze ja kochasz ale i tak jestem w stanie poswiecic za nia swoje zycie bo ja kocham ponad swoje *******ony zycie
Hamuj się.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 12:55   #66
madziiikova
Raczkowanie
 
Avatar madziiikova
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 45
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

to, co niektórzy tu wypisują na temat Romów to aż śmiać się chce. wiem, że generalnie ludzie nie mają o nich dobrego zdania, bo wydaje im się, że każdy Rom jest brudny, zaniedbany, nie ma pracy, żebra itp. nie wszyscy tacy są. osobiście znam jedną, a w zasadzie to dwie cygańskie rodziny i są naprawdę w porządku. uczciwie pracują, gdyż mają swój sklep, są mili, zawsze radośni i otwarci na innych, nie tylko na ludzi ze swojej nacji. a jacy oni przystojni także, jak ktoś nie wie, niech się nie wypowiada, bo niektórzy naprawdę wypisują mega bzdury.
__________________
should've never let you enter my door.

buzi buzi.
madziiikova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-11, 17:51   #67
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez madziiikova Pokaż wiadomość
to, co niektórzy tu wypisują na temat Romów to aż śmiać się chce. wiem, że generalnie ludzie nie mają o nich dobrego zdania, bo wydaje im się, że każdy Rom jest brudny, zaniedbany, nie ma pracy, żebra itp. nie wszyscy tacy są. osobiście znam jedną, a w zasadzie to dwie cygańskie rodziny i są naprawdę w porządku. uczciwie pracują, gdyż mają swój sklep, są mili, zawsze radośni i otwarci na innych, nie tylko na ludzi ze swojej nacji. a jacy oni przystojni także, jak ktoś nie wie, niech się nie wypowiada, bo niektórzy naprawdę wypisują mega bzdury.
Ale co ktoś nie wie?
Ludzie piszą to, co sami zaobserwowali i tyle.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-08, 10:25   #68
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

To co piszecie o Cyganach to jakaś jedna wielka paranoja, przecież to normalni ludzie, kiedyś tam ich dziadki,pradziadki przyjechali do Polski w poszukiwaniu swojego miejsca na świecie, ich jest w całym świecie dużo, to że któryś z nich kradnie czy co, to nie znaczy że inni są źli, a myślicie że jaką opinie mają Polacy w innych krajach? Pijacy!!!, złodzieje również, także skoro nie znacie cyganów, albo znacie tylko z widzenia to lepiej nie wrzucajcie ich do jednego worka, ja mieszkam u Cyganów w UK i są wspaniałymi ludźmi, pomocnymi, do pośmiania i pożartowania a także do pogadania.
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-05, 14:30   #69
roksana188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Zadaję się z cyganami i taki związek mi w zupełności nie przeszkadza . Człowiek jak człowiek nie ważne jakie ma pochodzenie ... Sama jestem w takim związku i jest naprawdę fantastycznie ! Cyganie troszczą się o swoje dziewczyny !!! Oczywiście są pewne zasady w takim związku , ale to normalne i oczywiste !!
Jestem za takimi związkami ... Osobiście uważam , że związek z cyganem jest lepszy o związku z polakiem !!!
roksana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-07, 17:14   #70
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez roksana188 Pokaż wiadomość
Zadaję się z cyganami i taki związek mi w zupełności nie przeszkadza . Człowiek jak człowiek nie ważne jakie ma pochodzenie ... Sama jestem w takim związku i jest naprawdę fantastycznie ! Cyganie troszczą się o swoje dziewczyny !!! Oczywiście są pewne zasady w takim związku , ale to normalne i oczywiste !!
Jestem za takimi związkami ... Osobiście uważam , że związek z cyganem jest lepszy o związku z polakiem !!!
W czym lepszy?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-11, 11:14   #71
roksana188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
W czym lepszy?
Cygan jest lepszy , lepiej dba o swoją dziewczynę i naprawdę jest jej wierny !!! Nie zostawia swojej dziewczyny , gdy go potrzebuje !!!
Wybacza jej i ufa .
Polak by wierzył w słowo kumpla , a nie dziewczyny ,a w kulturze romskiej to kobieta jest ważniejsza !!!
Wiadomo , że każdy chłopak jest taki sam nie ważne czy cygan czy polak
, ale jak dla mnie lepszy jest cygan
roksana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-12, 21:15   #72
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
tacy wierni i lepsi że zdradzają swoje żony?

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-13, 18:16   #73
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

sylwiakaa o to samo mialam zapytac. pamietam czasy konca podstawowki i liceum jak chodzilam na dyskoteki. poznalam ich kilku. Niektorzy dobrzy znajomi , inni mniej, a inni probowali poderwac. Jeden ciezko chcial sie spotkac, ale jakos mnie nie pasowalo, ktoregos razu na dyskotece wchodze i widze ich grupke. Poszlam do kuzyna od tego co sie chcial ze mna umowic, to byl ten moj kolega przywitalam sie pogadalismy i widze ten drugi tanczy w gronie innych. Nie widzial mnie, wiec poszlam sie przywitac i z innymi ktorych znalam niekoniecznie cyganow, ale i polakow, mialam tam sporo znajomych. Z tym pogadalam, z tamta kolezanka pogadalam itd. ten cygan nagle jakis dziwny, jak by mnie nie znal. ja tylko mu czesc a on zachowuje sie jak bym byla trendowata. nic od niego nie chcialam. Slyszalam pogloski ze ma zone, ale nie bylam pewna. A tu sie okazuje ze owszem i ta zona z nim byla. za jakies 10-20min jak ja sobie tanczylam w drugim koncu sali widze szarpie sie ten cygan z cyganka. Ona mu sie wyrwala i pedzi zla do mnie i opiernicza mnie ile wlezie, wyzywa od najgorszej ladacznicy, k***y itp, a ja nie wiem o co chodzi, wiec ona mi ze to jej maz ze co ja od niego chce, wiec jej mowie wystraszona ze nic, ze niedawno byl ze swoim kuzynem i on nas sobie przedstawil , wiec kultura wymaga zeby powiedziec czesc, nie bede udawala ze go nie znam. Poza tym ja od niego nic nie chce. jakos udalo mi sie ja udobruchac i zla poszla spowrotem, ale nie powiem bylam pewna ze mi oczy pazurami wydrapie jesli sie przed nia nie pokajam i nie zaczne tlumaczyc wyrazajac moim glosem wielkiej skruchy. Inne to ganialy swoich z wielka lyzka do zupy. Co ja sie naogladalam... to ja sie tym zonom nie dziwie, ze potem w kazdej kobiecie ktora znal jej maz podejrzewaly kochanki. Zadko ktora nia nie byla, niestety... Cyganie to takie same chlopy jak inni, nie ma co idealizowac. Sa tycy co sa wierni i sa tacy co lataja za kazda spodnica.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 20:10   #74
Latiha
Zakorzenienie
 
Avatar Latiha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 740
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Nigdy nie związałabym się z Cyganem.
Jestem z reguły bardzo otwarta i tolerancyjna, ale Cyganom i Rumunom mówię NIE. Za dużo złego się o nich słyszy, tv, gazety, 80% przypadków jak ktoś kogoś okradł albo zgwałcił to właśnie Cyganie albo Rumuni. Razi mnie bardzo także jak cygańskie kobiety wchodzą do metra z małymi dziećmi ba nawet niemowlakami przy piersi i proszą o pieniądze. Mam do nich uraz także po tym, jak bez powodu zaatakowali mojego ex chłopaka, gdy szliśmy razem przez ulicę. Rzuciło się na niego dwóch z butelkami, na szczęście tylko na paru szwach się skończyło... a policja to widziała nic nie zrobiła...szkoda gadać. lepiej ich unikać, a jak już to chować portfele.

nie wiem jak jest w Pl, piszę na podstawie moich doświadczeń tu gdzie mieszkam, tj. we Włoszech. Tu żaden Włoch z cyganami się nie zadaje, o małżeństwie w ogóle nie ma mowy.
__________________
moja wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1261940


moja fragrantica
http://www.fragrantica.com/member/213446/



Arabistka, w sercu i na papierze


...ماتت قلوب الناس ماتت بنا النخوة
Latiha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 01:26   #75
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
a ja mieszkam u cyganki, ale sa ludzmi na poziomie, nie zebraja, nie kradna, sa z pl.. ja w uk jestem. zal mi bedzie nawet ich opuszczac jak bede zmuszona do przeprowadzki. zwiazek tez ok. tyle ze na pl zasadach, bez spodnic do kostek itp. ale nie mam nic przeciwko nim... tylko wiem ze wcale nie sa tacy ok, tez zdradzaja, tez zachowuja sie jak inni faceci...

Wysyłane z mojego SA3CNT za pomocą Tapatalk 2
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 09:57   #76
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez roksana188 Pokaż wiadomość
Cygan jest lepszy , lepiej dba o swoją dziewczynę i naprawdę jest jej wierny !!! Nie zostawia swojej dziewczyny , gdy go potrzebuje !!!
Wybacza jej i ufa .
Polak by wierzył w słowo kumpla , a nie dziewczyny ,a w kulturze romskiej to kobieta jest ważniejsza !!!
Wiadomo , że każdy chłopak jest taki sam nie ważne czy cygan czy polak
, ale jak dla mnie lepszy jest cygan
Oh, jacy oni wspaniali.
Ja u siebie w mieście widzę coś totalnie przeciwnego.
Kobiety popitalają w sukienkach do ziemi, obładowane zakupami, a mężczyźni - wielcy panowie ze złotymi łańcuchami, idą 2 metry z przodu.

Koleżanka znała kilku Cyganów.
Ich zdanie o Polkach? Są fajne do wyr*chania, a ożenią się i tak z Cyganką, która będzie im prać, gotować i nie wtrącać się w "męskie sprawy".

Mój facet też jest mi wierny, dba o mnie, ufa mi, wierzy. Kurde, może on jest Cyganem?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:16   #77
roksana188
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiakaa Pokaż wiadomość
tacy wierni i lepsi że zdradzają swoje żony?

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
Nie zdradzają !!! Oczywiście zgadzam się są tacy , którzy nie mają serca i krzywdzą swoje żony ... Ale są tacy , którzy dbają o swoje kobiety i ja znam samych takich ..
Nie narzekam na znajomość cyganami Znam całkiem sporą rodzinę i żaden z nich nigdy nie zdradził swojej żony alni dziewczyny !!!!
roksana188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-18, 21:37   #78
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez roksana188 Pokaż wiadomość
Nie zdradzają !!! Oczywiście zgadzam się są tacy , którzy nie mają serca i krzywdzą swoje żony ... Ale są tacy , którzy dbają o swoje kobiety
Czyli tak samo jak Polacy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 03:42   #79
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
a ja znam takiego co zdradzil... takze no... idealni nie sa.

Wysyłane z mojego SA3CNT za pomocą Tapatalk 2
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-19, 18:41   #80
monika1379
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 303
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

NIGDY W ZYCIU. Wspominalam juz w innym watku o cyganach, ze nienawidze i brzydze sie tych ludzi. I to nie sa jakies moje wyimaginowane mysli o nich. Ja na moje nieszczescie spedzilam kilkanascie lat w tym srodowisku i NIGDY WIECEJ. Powtarzam - cygan za meza nigdy w zyciu! To samo mam z 'ciapatymi' i Rumunami.
BTW.: Widzieliscie pewnie zebrzace cyganki z dzieciakami? ZADNA z nich (no moze jedna na tysiac) nie jest potrzebujaca To ich 'praca'. Niestety, wiem duzo o tych ludziach i nikt mi nie wmowi, ze sa to wspaniali ludzie. Bo nie sa.
__________________
eat clean & train dirty
monika1379 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 22:12   #81
sylwiakaa
Zadomowienie
 
Avatar sylwiakaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Katowice / London
Wiadomości: 1 636
ja znam porządnych w sensie takim ze nie zebraja, nie kradną.. ale znam takiego co na boku swoje ma..

Wysyłane z mojego GT-I5500 za pomocą Tapatalk 2
__________________
W oczekiwaniu na maleństwo... <3
sylwiakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-11, 18:35   #82
Lazurowewybrzeze
Zadomowienie
 
Avatar Lazurowewybrzeze
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Marsylia
Wiadomości: 1 719
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Polecam hiszpanskich Cyganow, nie maja nic wspolnego z zebrzacymi cyganami z Rumunii. A przede wszystkim nie zebrza... Najczesciej normalnie pracuja, przynajmniej wszyscy, ktorych mialam okazje tu poznac. Z pierwszymi nie ma zadnych problemow z drugimi sa problemy. A, gdybym miala do wyboru hiszpanskiego Cygana i wyznawce innej religii niz religia chrzescijanska, to nie zastanawialabym sie, ani chwile. Napewno zwiazek bedzie bardziej udany z hiszpanskim Cyganem, niz z kims o zupelnie innej religii i kulturze... Cyganie zenia sie w dosc mlodym wieku, ale tworza trwale zwiazki. Cyganskie wesela sa wystawne, szczegolnie sukienka panny mlodej jest bardzo strojna, co moze nie byc w guscie Polek, ktore z reguly preferuja skromniejsze i w innym stylu sukienki. Przykladowe cyganskie wesele (Cyganow hiszpanskich) tu
http://www.youtube.com/watch?v=Zr4fE...eature=related
i tu
http://www.youtube.com/watch?v=vhbdA...eature=related

Bardzo fajni ludzie, wszyscy hiszpanscy Cyganie i hiszpanskie Cyganki, ktorych mialam okazje tu poznac. Niech zyja hiszpanscy Cyganie i hiszpanskie Cyganki!!!

Edytowane przez Lazurowewybrzeze
Czas edycji: 2012-12-11 o 18:42
Lazurowewybrzeze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-17, 16:31   #83
dziokolory
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Witam! Chciałam się przyłonczyć do waszej rozmowy ponieważ bardzo mnie zaintrygowała. Ja obecnie jestem w zwiazku z romem nie rumunem bo to jest wielka rużnica. wiem o tym że ludzie myla się co do nich faktycznie są podobni ale to całkiem inna kultura i zwyczaje.Cygan rom!!! Nie rzebze na ulicy tylko cięrzko pracuje na to rzeby utrzymac swoją rodzine i rzona mu przy tym pomage właśnie wrużąc ale powieccie mi czy na prawde was no asz tak irytuje. Przeciesz w rzaden sposub was nie krzywdzi.
dziokolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 19:54   #84
Puolatar
Rozeznanie
 
Avatar Puolatar
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Fi
Wiadomości: 567
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Cytat:
Napisane przez dziokolory Pokaż wiadomość
Witam! Chciałam się przyłonczyć do waszej rozmowy ponieważ bardzo mnie zaintrygowała. Ja obecnie jestem w zwiazku z romem nie rumunem bo to jest wielka rużnica. wiem o tym że ludzie myla się co do nich faktycznie są podobni ale to całkiem inna kultura i zwyczaje.Cygan rom!!! Nie rzebze na ulicy tylko cięrzko pracuje na to rzeby utrzymac swoją rodzine i rzona mu przy tym pomage właśnie wrużąc ale powieccie mi czy na prawde was no asz tak irytuje. Przeciesz w rzaden sposub was nie krzywdzi.
Z pewnością irytuje Twoja ortografia... A może jej brak właściwie...

A co do tematu wątku: kategoryczne nie dla związków z Cyganami, islamistami i czarnoskórymi. Zbyt duże różnice, we wszystkim.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Puolatar
Czas edycji: 2014-06-22 o 19:56
Puolatar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-03-24, 19:22   #85
Magdaa535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Związkom polki z cyganem mówię stanowczo nie!!!! Racja że oni mają zdanie na nasz temat że jesteśmy fajne i do ruch**** . Poznałam parę dni jednego ojezu jakie cudowności pisał... MISIACZKU, koteczku, chce z tobą być kocham cię . Ale nie pokazujmy się publicznie (po jednym wieczorze spotkania. Nic więcej). A jak sprawdzilam jego FB to się okazało że ma żonę i dzieci 2. Hahaha.. a ja na szczęście nie wierzę w takie txt po paru godzinach gładkie i pocałunku. Zaznacze że na każdym spotkaniu jego zdanie jest święte . Albo foch. Ehhh a szkoda... Bo nie ukrywam wygląd to mają... Ehhh
Magdaa535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 09:15   #86
martablaz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 4
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Wydaje mi się, że to nie ma znaczenia, raczej ważny jest człowiek. Chociaż, różnice w kulturze mogą bardzo przeszkodzić w codziennym życiu. Aczkolwiek wszystko można pogodzić
martablaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 20:21   #87
Metakobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 22
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Głównie aby poczucie humoru było ok, jeśli z tym będzie porządek, to będzie dobrze.
Metakobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-11, 20:37   #88
misia432
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 5
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Wg mnie to może byc ciekawe przeżycie
misia432 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-07-12, 06:03   #89
Magdaa535
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-03
Lokalizacja: Lubelskie
Wiadomości: 15
Dot.: Zwiazek Polka-cygan co o tym myslicie?!!!

Romów znam kilku i każdy jest taki sam. Narzeczona w domu,a on by chciał się spotykać w wiadomym celu z głupiutka półka. Sama dałam się nabrać na te ich słodkie słówka, rozumiem że ciężko się oprzeć ich urodzie. Ale taka jest rzeczywistość. Spotkania gdzieś po lasach etc bo jeszcze ktoś zobaczy. A baba z dzieckiem w domu.
Magdaa535 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-12 07:03:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:38.