Moda na odrosty/Ombre hair -wątek zbiorczy - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-04, 14:22   #631
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ładnie ale ja bym porobil wyżej, do okolo połowy wlosow refleksy jeszcze
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 20:22   #632
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

dziekuje jestem zadowolona głownie dlatego ze nie musze juz malowac odrostów bo ich nie mam;p calkowicie naturalny kolorek aaa i w słońcu mam tez pozostałości rudawych włosów

narazie nie robie w góre ombre booo mam bardzo suche konce lamliwe i "lecze je" olejem kokosowym, nie chce ścinać
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 22:21   #633
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

czym rozjasniałaś? wiesz, mi chodzi generalnie o cos takiego :

jak na zdjęciu zaznaczyłem, cienkie refleksy w kolorze pomiędzy kolorem koncówek a kolorem na górze, wg mnie to wygląda jak prawdizwe ombre i o wiele wiele bardziej naturalnie, teraz wygląda jakbys długo zapuszczała wlosy i miała odrosty po starym blondzie. wybacz za szczerość, po prostu robiłem tak jak napisalem i to wygląda znacznie bardziej naturalnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ombre11.jpg (23,8 KB, 168 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 09:33   #634
anusiakk_kk
Zadomowienie
 
Avatar anusiakk_kk
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 134
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

ok rozumiem )
w takim razie zapytam ciotki fryzjerki czy znajdzie czas na pare pasemek dla mnie))

mialam rude włosy , sprały sie, rzuciłam farbe(chyba kakao palette) od góry, konce zostawilam jakie byly, pozniej farba powoli sie spierała, az wyblakła do takiego koloru jak mam teraz, końce rozjaśniałam rozjaśniaczem w sprayu firmy Joanna

a te pasemka takie delikatne zrobić i oczywiscie nie od samej góry ??

czy może blond pasemka z rudymi? )
anusiakk_kk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 14:33   #635
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Daje link do postu w którym dodałam moje ombre. https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2042
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 18:54   #636
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez anusiakk_kk Pokaż wiadomość
ok rozumiem )
w takim razie zapytam ciotki fryzjerki czy znajdzie czas na pare pasemek dla mnie))

mialam rude włosy , sprały sie, rzuciłam farbe(chyba kakao palette) od góry, konce zostawilam jakie byly, pozniej farba powoli sie spierała, az wyblakła do takiego koloru jak mam teraz, końce rozjaśniałam rozjaśniaczem w sprayu firmy Joanna

a te pasemka takie delikatne zrobić i oczywiscie nie od samej góry ??

czy może blond pasemka z rudymi? )
wydaje mi się ze z rudymi to juz nie, nie będzie naturalnie, generalnie nie chodzi mi o pasemka a o refleksy, wziąść partię wlosów , natapirowac to pasmo troszkę i pędzelkiem machnąć takie smugi na wierzchu i spodzie tego naszego natapirowanego "kawałka włosów"
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 20:06   #637
glergda
Raczkowanie
 
Avatar glergda
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 73
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
skoro juz zacytowałas moja wypowiedź to poprawie Cię moja droga, nie jestem dziewczyną

kupujesz farbe 7 średni blond nakładasz z wodą 6% na odrost(5cm), trzymasz ok 15-20min, następnie grzebieniem o szerokich ząbkach przeczesujesz (podczas czesania spryskujesz włosy w tym miejscu wodą i przzeciągasz farbe na wilgotno) o kolejne 10 cm w dół, po 5-10 min następne kilka cm a na koniec , polewasz włosy wodą i masujesz ok 30 sek całe wloski farbą, zmywasz, nie wiem czy rozumiesz troszkę namieszałem, ma to wyglądac mniej więcej tak że nakladasz na odrost, potem przeciagasz dwa razy , ale przeciagasz tyle farby, zeby 1/3 końcówek była nie ruszona. trudno mi to wyjasnic bo nie widze włosów
dzięki wielkie za pomoc, zobaczymy co z tego wyjdzie i sorry za pomyłkę
__________________
Why do I keep hitting myself with a hammer? Because it feels so good when I stop.
Guess what, You are not tired!
glergda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-08, 14:30   #638
_Nelly_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 89
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

czy któraś z was robiła sposobem widocznym na filmiku???zastanawiam sie jak zrobić ombre - związując włosy w kucyk czy podzielić włosy na 2 części???

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=La0qP...eature=related
_Nelly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-08, 17:39   #639
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez _Nelly_ Pokaż wiadomość
czy któraś z was robiła sposobem widocznym na filmiku???zastanawiam sie jak zrobić ombre - związując włosy w kucyk czy podzielić włosy na 2 części???

---------- Dopisano o 15:30 ---------- Poprzedni post napisano o 15:30 ----------

http://www.youtube.com/watch?v=La0qP...eature=related
ja osobiscie dzielilam na dwa i jestem bardzo zadowolona z efektu, wklejalam zdjecia wczesniej
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 20:27   #640
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

hej, potrzebuje pomocy szukam zdjecia, choc nie jestem pewna czy to ombre wlasnie - mam ciemnobrazowe wlosy i chcialabym rozjasnic koncowki ale nie cale koncowki jak w ombre tylko po prostu pare takich jakby pasemek - refleksow ale zaczynajacych sie od polowy dlugosci wlosow i tak te pasemka gdzieniegdzie potrzebuje jakis zdjec tego typu efektu bo boje sie ze jak tylko powiem fryzjerowi to sie nie zrozumiemy
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-10, 22:51   #641
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

poproś fryzjera o refleksy
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-11, 09:26   #642
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

i zeby nie zaczynal od nasady wlosow tylko w roznych miejscach od polowy wlosow
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:
olkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 09:42   #643
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Witam wszystkich serdecznie,widze ze można tu uzyskać fachową porade.
Bede bardzo wdzieczna.
całe zycie farbowałam wlosy na jasny blond a jestem naturalną szatynka,od jakiegos czasu nie moge juz rozjasniac wlosow poniewaz bardzo mi to szkodzi wiec efekt jest taki ze poprostu od 4 miesiecy niefarbuje,napoczatku odrost był równy jak od linijki teraz zaczyna tracic równosc poniewaz wlosy równo nie rosną.Mam pytanie czy wyglada to ok czy lepiej cos z tym zrobić? oczywiscie zdaje sobie sprawe ze im bede miala duzszy odrost tym bedzie lepiej,czy jednak powinam cos zrobic dodam ze niechciałabym farbowac naturlnych wlosow.Przepraszam za zdjeie z odległosci ale tylko takie posiadam

Edytowane przez afrodyta111
Czas edycji: 2011-11-19 o 07:34
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 10:03   #644
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
poproś fryzjera o refleksy
Cytat:
Napisane przez olkie Pokaż wiadomość
i zeby nie zaczynal od nasady wlosow tylko w roznych miejscach od polowy wlosow
dziekuje
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 14:51   #645
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich serdecznie,widze ze można tu uzyskać fachową porade.
Bede bardzo wdzieczna.
całe zycie farbowałam wlosy na jasny blond a jestem naturalną szatynka,od jakiegos czasu nie moge juz rozjasniac wlosow poniewaz bardzo mi to szkodzi wiec efekt jest taki ze poprostu od 4 miesiecy niefarbuje,napoczatku odrost był równy jak od linijki teraz zaczyna tracic równosc poniewaz wlosy równo nie rosną.Mam pytanie czy wyglada to ok czy lepiej cos z tym zrobić? oczywiscie zdaje sobie sprawe ze im bede miala duzszy odrost tym bedzie lepiej,czy jednak powinam cos zrobic dodam ze niechciałabym farbowac naturlnych wlosow.Przepraszam za zdjeie z odległosci ale tylko takie posiadam
wygląda to tragicznie, zrób sobie ombre skoro juz jestes w tym watku to podoba Ci się chyba ta technika? moim zdaniem masz o wiele za jasny kolor , wyglądasz w nim sztucznie, kup średni blond i ciemny blond, zmieszaj je ze sobą, nałóż na odrost i drugie tyle dalej (tzn jesli masz powiedzmy 5cm odrostu to połóż najpierw na 10cm) po 20 min przeciagnij kolejne 10cm i trzymaj 10-15 min, na koniec polej włosy woda i wymieszaj farbe na calych wlosach , po 1min zmyj
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 16:41   #646
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
wygląda to tragicznie, zrób sobie ombre skoro juz jestes w tym watku to podoba Ci się chyba ta technika? moim zdaniem masz o wiele za jasny kolor , wyglądasz w nim sztucznie, kup średni blond i ciemny blond, zmieszaj je ze sobą, nałóż na odrost i drugie tyle dalej (tzn jesli masz powiedzmy 5cm odrostu to połóż najpierw na 10cm) po 20 min przeciagnij kolejne 10cm i trzymaj 10-15 min, na koniec polej włosy woda i wymieszaj farbe na calych wlosach , po 1min zmyj
potwierdzam, nie wygląda to dobrze, najlepiej tak jak wyzej pisze - zrobić przejscie od jednego koloru do drugiego, poki co wyglada to jakbys miala czekoladowy placek na glowie a ten blond jest nieodpowiedni dla Ciebie...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 18:11   #647
afrodyta111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 19
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Dziękuje za rady,ale ja nie moge farba dotykac do skory mam straszne uczulenie na farby i tego ciemnego odrostu nie chce ruszac bo chce zapuszczac stopniowo naturalne ale nie moge tez zafarbowac całych od razu na ciemno bo byłby to dla mnie zaduzy szok.myslałam o ombre hair takim jak ma Drew Beymore.Tylko niewiem jak to zrobic moze wziazc ciemny blond i wrzucic go pomiedzy czarne a jasne wlosy oczywiscie bez wyraznego odciecia?
afrodyta111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-11, 20:14   #648
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez afrodyta111 Pokaż wiadomość
Dziękuje za rady,ale ja nie moge farba dotykac do skory mam straszne uczulenie na farby i tego ciemnego odrostu nie chce ruszac bo chce zapuszczac stopniowo naturalne ale nie moge tez zafarbowac całych od razu na ciemno bo byłby to dla mnie zaduzy szok.myslałam o ombre hair takim jak ma Drew Beymore.Tylko niewiem jak to zrobic moze wziazc ciemny blond i wrzucic go pomiedzy czarne a jasne wlosy oczywiscie bez wyraznego odciecia?
ja bym tak zrobiła, nie musisz robić ciemnego blondu od podstaw, po prostu wypadałoby jakoś zatrzeć granicę między tymi dwoma skrajnymi kolorami które masz w tej chwili...
__________________
Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza


Zapraszam do siebie
Blog
Start 20 sierpnia 2011
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 12:28   #649
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Moje ombre nadal dzielnie się trzyma (od 30 kwietnia )
Niezla jestes!!!!! Ja się wybieram za około 3 tygodnie na odswiezenie - moje obecnie wygladaja tak, jak Twoje, wg mnie super! Tyle, że mnie ten kolor już denerwuje i chce go trochę przygasic, by znowu cieszyc się ombre przez 2-3 miesiące
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-14, 16:29   #650
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

A ja chciałam was zapytać, czy ombre wciąż są modne? Bo wciąż się zastanawiam czy zrobić ombre w kolorze ciemny blond na moich włosach w kolorze średni brąz czy lepiej postawić na jednolitość i zmienić kolor na całej głowie? Pytam, bo widzę, że kilka gwiazd, które miały ombre hair już je "zamalowywują na jednolito" i stąd też moje wahania...
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 17:22   #651
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Ojej a co z tego czy jest modna czy nie? Podoba Ci sie/pasuje Ci to robisz i tyle. Beda super-modne rozowe wlosy to zrobisz sobie takie tylko dlatego ze sa modne? No dobra, koncze, bo to temat na inna dyskusje.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:46   #652
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

puki co jest modne ale w wydaniu bardziej naturalnym, wielotonowym, niż dwa kolory (co zreszą nigdy mi sie nie podobało o.o)

pewnie na wiosne na wizazu wrzuca coś świeżego co będzie modne na 2012
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 18:54   #653
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

curry, chyba muszę przyznać Ci rację i już dłużej nie zastanawiać się nad decyzją

fryz5, właśnie mnie podobają się dwa kolory z taką widoczną różnicą... może i obciachowe, ale jestem zakochana właśnie w takim ombre ale dzięki za odpowiedź

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

aha, i orientujecie się może czy jeśli będę robić ombre u fryzjera i użyje on zarówno blondu na końcówki jak i brązu u góry to zapłacę jako jedno farbowanie, którego cena jest podana, czy tą cenę mam pomnożyć razy dwa, skoro będą użyte dwie farby?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 19:06   #654
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

kazdy fryzjer ma swoj cennik. zalezy jaki masz kolor obecnie.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 20:32   #655
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez fryz5 Pokaż wiadomość
kazdy fryzjer ma swoj cennik. zalezy jaki masz kolor obecnie.
chodzi o to, że cena farbowania podana jest 92 zł. Fryzjer musi zamalować mi moje odrosty na brązowo i zrobić blond ombre na dole. Tak więc będzie używał dwóch kolorów farb i teraz nie wiesz, czy policzy mi tylko te 92 złote, czy od każdego koloru 92, czyli razem 184?
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 22:09   #656
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: ombre hair!

o kurde, to takie cos jest modne? :O JA ostatnio kolezanki z klasy (ktora miala takie cos) spytalam: Ile juz nie farbowalas wlosow? Bo tez chce wrocic do naturalnego.
A ona mi : to nie odrost, to tak specjalnie.

Haha a ja przez 2 miesiace myslalam ze to taki mega okropny odrost ;-) w sumie dalej tak uwazam
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-14, 22:23   #657
curry
Zadomowienie
 
Avatar curry
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 153
Dot.: ombre hair!

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
o kurde, to takie cos jest modne? :O JA ostatnio kolezanki z klasy (ktora miala takie cos) spytalam: Ile juz nie farbowalas wlosow? Bo tez chce wrocic do naturalnego.
A ona mi : to nie odrost, to tak specjalnie.

Haha a ja przez 2 miesiace myslalam ze to taki mega okropny odrost ;-) w sumie dalej tak uwazam
To widocznie ma paskudne ombre skoro przypomna odrost.
__________________

curry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 19:13   #658
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

a7b4e92e56.jpg

ombre-hair-trend.jpg
ja to ta ciemnowłosa teraz są lekko jaśniejsze.co myślicie o takim efekcie u mnie, jak na drugim zdjęciu?Czy w ogóle byłoby korzystniej? Bardzo mi zależy na opiniach, ciężko samej zdecydować...

Edytowane przez Czekoladka585
Czas edycji: 2011-11-17 o 19:16
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 19:40   #659
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez Oldziunia Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:49 ----------

aha, i orientujecie się może czy jeśli będę robić ombre u fryzjera i użyje on zarówno blondu na końcówki jak i brązu u góry to zapłacę jako jedno farbowanie, którego cena jest podana, czy tą cenę mam pomnożyć razy dwa, skoro będą użyte dwie farby?
Wg mnie zapłacisz całkiem inaczej, czyli jak za usługę typu pasemka, czy balejaż, na pewno nie jak za farbowanie.
Tak jest przynajmniej u mojego, gdzie wszystko zalezy od długosci włosów, od tego, czy są farbowane, bo jeśli tak, to trzeba je rozjasnic, a to juz dodatkowy koszt, potem trzeba nalozyc co najmniej 2 kolory i to nie od linijki, bo to byłoby łatwe, ale tak, by się przenikały, a to dodatkowa praca, czyli tzw. robocizna. Takze cena rosnie cały czas. Plus jakies odzywki i inne bajery.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 21:10   #660
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Moda na odrosty -Ombre hair

Cytat:
Napisane przez pumas Pokaż wiadomość
Wg mnie zapłacisz całkiem inaczej, czyli jak za usługę typu pasemka, czy balejaż, na pewno nie jak za farbowanie.
Tak jest przynajmniej u mojego, gdzie wszystko zalezy od długosci włosów, od tego, czy są farbowane, bo jeśli tak, to trzeba je rozjasnic, a to juz dodatkowy koszt, potem trzeba nalozyc co najmniej 2 kolory i to nie od linijki, bo to byłoby łatwe, ale tak, by się przenikały, a to dodatkowa praca, czyli tzw. robocizna. Takze cena rosnie cały czas. Plus jakies odzywki i inne bajery.
do ombre nakłada sie tylko 2 kolory i wykonuje sie to kilku etapowo.
1. rozjasnienie końcówek
2.umycie i wysuszenie włosów
3.nałozenie farby na 1/3 długości
4. przeciągnięcie jej na 2/3
5.malaksowanie i zmywanie
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-12 03:47:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.