studniówka 2011 sukienki - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-05, 16:07   #31
mykunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: studniówka 2011 sukienki

w tym roku też mam studniówkę i już dawno mam upatrzoną Twoją pierwszą sukienkę tylko muszę zamówić i jest moja sukienki asos są piekne, nie mogę się na nie naptrzeć!
mykunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 16:40   #32
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Dziewczyny, czy przeglądając oferty tych wszystkich sklepów spotkałyście się z jakimiś ładnych sukienkami z co najmniej jednym rękawem ? Mam taki problem, że prawą rękę muszę mieć zakrytą (blizna, nieestetycznie by to wyglądało) i powiem Wam, że znalezienie takiej sukienki to jest dopiero problem. Bo jakoś nie widzi mi się tańczenie podczas studniówki cały czas w bolerku, żakiecie.
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 14:56   #33
DoYouMind
Przyczajenie
 
Avatar DoYouMind
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: studniówka 2011 sukienki

dziewczętaa, pomóżcie. W styczniu ide na 100dniówkę jako os towarzysząca nie wiem jaki krój sukienki wybrać ze względu na szerokie ramiona i nie wiem jak je zamaskować optycznie. Dodam, że pupe chciałabym podkreślić. pomocy!

ps. Zeila, sukienki z jednym rękawem widziałam w River Island
DoYouMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 18:20   #34
Zeila
Raczkowanie
 
Avatar Zeila
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 458
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Kurczę, u mnie w Szczecinie nie ma chyba River ;/ A jakieś ciekawe były rzeczywiście ?
Zeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:43   #35
mala1czarna
Przyczajenie
 
Avatar mala1czarna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Smile Dot.: studniówka 2011 sukienki

hej dziewczyny chciałabym zapytac Was jak podoba Wam sie tego typu sukienka i czy pasuje na studniowke?
mala1czarna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 14:51   #36
chiilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Smile Dot.: studniówka 2011 sukienki

hey hey tez sie wybieram na studniowke jako osoba towarzyszaca i znalazlam jak na razie 2 sukienki..jedna jest z Asosa ale nie wiem jak by na mnie wygladala..tą drugą dzisiaj przymierzałam w sklepie i wygląda bosko jak myslicie? nadaje sie?
chiilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 18:32   #37
kasia19923
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 597
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez chiilli Pokaż wiadomość
hey hey tez sie wybieram na studniowke jako osoba towarzyszaca i znalazlam jak na razie 2 sukienki..jedna jest z Asosa ale nie wiem jak by na mnie wygladala..tą drugą dzisiaj przymierzałam w sklepie i wygląda bosko jak myslicie? nadaje sie?
Mi też się ta pierwsza podoba z Asosa. Tylko wydaje mi się, że jest trochę za krótka...
__________________
studentka UP

wolontariuszka AP
kasia19923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-08, 18:46   #38
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Hej ^^,
od jakiegoś czasu rozglądam się za moją wymarzoną sukienką studniówkową...
mam więc pytanie, drogie Wizażanki, gdzie takową znajdę?

Przede wszystkim, powinna nie być z satyny, delikatna w jasnym kolorze (beżowy, biały, pudrowy...) fason najlepiej rozkloszowany - nie czuję się dobrze w opinających sukienkach :0

Póki co szukałam po internecie, może wskażecie mi jakieś sklepy internetowe, albo też sieciówki w jakich powinnam szukać? Wiem, że w H&Mie pewnie coś bym znalazła, ale mimo wszystko nie chciałabym, by ktoś wystąpił w takiej samej sukience jak moja
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 21:31   #39
chiilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: studniówka 2011 sukienki

hmm...no ja bym sieciówki odradzala bo to nie jest fajne jak ktos ma taką samą sukienke jak ty ;d moze poszukaj w jakis mniejszych sklepikach? ;d
chiilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-08, 22:13   #40
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Znalazłam przed chwilą te sukienki na all... są przecudowne, oryginalne i... nie mogę od nich oderwać oczu ^^'
Szkoda tylko, że kosztują około 1000 zł (i nie, nie pomyliłam się o jedno zero )

a pierwsza najpiękniejsza

ech, wygrać taki tysiąc i mieć... nie, pewnie wydałabym go na coś innego . Ale w takim stylu chciałabym mieć sukienkę. Księżniczkowym, troszkę

[edit]
Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy przeglądając oferty tych wszystkich sklepów spotkałyście się z jakimiś ładnych sukienkami z co najmniej jednym rękawem ? Mam taki problem, że prawą rękę muszę mieć zakrytą (blizna, nieestetycznie by to wyglądało) i powiem Wam, że znalezienie takiej sukienki to jest dopiero problem. Bo jakoś nie widzi mi się tańczenie podczas studniówki cały czas w bolerku, żakiecie.
W Asosie jest kilka modeli z jednym rękawkiem
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu

Edytowane przez tysia_15
Czas edycji: 2010-10-09 o 08:13
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 11:00   #41
DoYouMind
Przyczajenie
 
Avatar DoYouMind
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 16
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez Zeila Pokaż wiadomość
Kurczę, u mnie w Szczecinie nie ma chyba River ;/ A jakieś ciekawe były rzeczywiście ?
zawsze możesz wejść na strone RI i zobaczyć była taka prosta dość, ale fajne dodatki i ładnie by się prezentowała
DoYouMind jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-09, 11:26   #42
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: studniówka 2011 sukienki

tysiaaaa ! ja chcę tą sukienkę
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1286572338

aaa <3
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 11:30   #43
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

są piękne, to fakt. poszukaj na all pod "retro" cenami najwyższymi do góry - przerazisz się .
Zastanawiam się, czy zwykła, przeciętna krawcowa podjęła by się uszycia takiej sukienki... Mówiąc zwykła, mam na myśli moją babcię, która już na raz mi coś szyła (sukienkę na bal gimnazjalny...) ale nigdy nie był to szyfon. Hmm...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 11:48   #44
whiskey
Zadomowienie
 
Avatar whiskey
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 700
Dot.: studniówka 2011 sukienki

ja nie chcę satynowej sukienki, bo po prostu nie lubię.
mamy ogólnie podobne upodobania co do sukieki na studniówkę - ja też chcę jakąś pastelową nie z satyny, zwiewną, żeby mnie nie opinała (mam trochę za dużo tu i ówdzie :P)
ciekawe czy znajdę jakąś :P
__________________

odkąd cię poznałam, noszę w kieszeni szminkę.

blog.
whiskey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 12:30   #45
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Jak ja Wam zazdroszczę tej studniówki. Za rok mój brat bedzie miał, moze mnie wezmie ze soba hehehe (na swoje 26 lat wygladam podobno na 17 :P, wiec wiecie haha) . Nie no zarty . Byłam na 3 studniówkach w swoim zyciu i powiem Wam, ze takie imprezy pamieta sie do konaca zycia achhhhhhhhhhhhhhhhh

Piękne te Wasze wymarzone sukienki . Kiedys nie było takiego wyboru-naprawdę.
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 12:36   #46
agusia327
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: from sky.
Wiadomości: 177
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Mam do sprzedania sukienkę bombkę w kolorze butelkowej zieleni. Sukienka niby prosta, ale ma coś w sobie. Wystawiam ją na allegro, podam potem linka, a nóż się którejś z Was mega spodoba.
__________________
bo szczęście ma zapach cynamonu.
agusia327 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-09, 13:22   #47
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez agusia327 Pokaż wiadomość
Mam do sprzedania sukienkę bombkę w kolorze butelkowej zieleni. Sukienka niby prosta, ale ma coś w sobie. Wystawiam ją na allegro, podam potem linka, a nóż się którejś z Was mega spodoba.
Ale na wizazu sie nie sprzedaje- grozi to banem
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 11:31   #48
chiilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Smile Dot.: studniówka 2011 sukienki

megaaa śliczne te sukienki które dałyście
hmm..a jakie planujecie mieć fryzury?
chiilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 16:25   #49
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Ja też jestem tegoroczną maturzystką i oczywiście też poszukuję sukienki na studniówkę. Nie będzie to jednak łatwe, bo nie należę do osób które lubią prostotę, chciałabym wyglądać bogato i wyrafinowanie dlatego sukienka nie może nie mieć ozdób.

Podaję wam kilka propozycji marki Forever Unique, którą zachwalałyście. Te fasony przypadły mi do gustu ale w niektorych wypadkach zmieniłabym kolor, np. nigdy w życiu nie pojawiłabym się na studniówce w kanarkowo żółtej kreacji.

chiilli - ja nie chcę żadnego oklepanego koka. Szczerze mówiąc, to marzyło mi się przedłużenie włosów tak, żeby mieć je do pupy i wtedy zrobić delikatne fale. Wątpię czy jednak to dojdzie do skutku bo naturalnie mam włosy trochę za łopatki, czyli dosyć długie a przedłużenie kosztuje koszmarne pieniądze :/. Ogólnie marzyło mi się duuużo pięknych błyszczących loków.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.

Edytowane przez LaCandy
Czas edycji: 2010-10-10 o 16:29
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-10, 19:55   #50
agata16012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: studniówka 2011 sukienki

LaCandy, ja polecam Ci przedłużenie włosów metodą clip in, wydatek nie jest aż tak duży, naturalne włoski już od 200 zł, a możesz przy dobrym użytkowaniu mieć je ok. pół roku. Ja mam i sobie chwalę A sukienki śliczne, szczególnie pierwsza.
agata16012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-10, 21:08   #51
chiilli
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Smile Dot.: studniówka 2011 sukienki

LaCandy- a nie sądzisz, że jeśli będziesz miała taką mega ozdobioną sukienkę i do tego dodatki, to lepiej nie cudować z fryzurą? moim zdaniem wszystko jest ok w umiarze ;d

ja tak myślę o podpiętych falach coś takiego:
chiilli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-11, 20:00   #52
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

<3
możesz podać jakieś namiary na te sukienki? okropnie drogie są?
[edit]
znalazłam na allegro. Około 8 stów za sukienkę... Czyli ceny podobne do tych, które zamieściłam wyżej.
Zastanawia mnie tylko, czy ktoś naprawdę kupuje sobie tak drogą sukienkę na studniówkę? Potrafię zrozumieć 200, no, może 300zł. Ja sama nie dam na pewno powyżej 150, bo uważam, że nie ma sensu. Na jeden raz? No, może później założę ją gdzieś jeszcze, na jakieś wesele, albo inną większą imprezę. Czy jest sens wyskakiwać z tak ogromnych pieniędzy?
Zrozumiem wydawanie dużych pieniędzy na buty, bo później się z nich korzysta (ja sama będę musiała kupić dwie pary, obcasy i baletki). Ale sukienka za więcej niż 300zł to dla mnie bezsens.

A co do fryzury, ja myślę że zrobię zwykłe loczki, może podepnę jakieś pasma. To już będzie inwencja fryzjerki, bylebym miała grzywkę na miejscu . Nie lubię siebie w spiętych włosach, a już zdecydowanie jak mam odsłonięte czoło, przyzwyczaiłam się i już .
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu

Edytowane przez tysia_15
Czas edycji: 2010-10-11 o 23:43
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 21:25   #53
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez agata16012 Pokaż wiadomość
LaCandy, ja polecam Ci przedłużenie włosów metodą clip in, wydatek nie jest aż tak duży, naturalne włoski już od 200 zł, a możesz przy dobrym użytkowaniu mieć je ok. pół roku. Ja mam i sobie chwalę A sukienki śliczne, szczególnie pierwsza.
Słyszałam o tych clip-in, są bardzo fajne podobno bo nie obciążają włosów. Może zafunduję sobie coś takiego na urodziny, akurat mam na początku stycznia czyli znając życie przed swoją studniówką, bo napewno nam w grudniu nie zrobią.

Cytat:
Napisane przez chiilli Pokaż wiadomość
LaCandy- a nie sądzisz, że jeśli będziesz miała taką mega ozdobioną sukienkę i do tego dodatki, to lepiej nie cudować z fryzurą? moim zdaniem wszystko jest ok w umiarze ;d

ja tak myślę o podpiętych falach coś takiego:
Oczywiście, że wtedy lepiej nie cudować z fryzurą. Dlatego chciałam zwykłe, rozpuszczone włosy tylko albo wyprostowane albo lekkie fale.

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
<3
możesz podać jakieś namiary na te sukienki? okropnie drogie są?
[edit]
znalazłam na allegro. Około 8 stów za sukienkę... Czyli ceny podobne do tych, które zamieściłam wyżej.
Zastanawia mnie tylko, czy ktoś naprawdę kupuje sobie tak drogą sukienkę na studniówkę? Potrafię zrozumieć 200, no, może 300zł. Ja sama nie dam na pewno powyżej 150, bo uważam, że nie ma sensu. Na jeden raz? No, może później założę ją gdzieś jeszcze, na jakieś wesele, albo inną większą imprezę. Czy jest sens wyskakiwać z tak ogromnych pieniędzy?
Zrozumiem wydawanie dużych pieniędzy na buty, bo później się z nich korzysta (ja sama będę musiała kupić dwie pary, obcasy i baletki). Ale sukienka za więcej niż 300zł to dla mnie bezsens.
To prawda, że te sukienki są bardzo drogie i nie mam zamiaru wydawać aż tyle pieniędzy. Mam kilka takich koleżanek w klasie, które stwierdziły że nawet nie mają zamiaru poszukać gotowej sukienki bo wolą żeby krawcowa im uszyła... Wszystko super, rozumiem że krawcowa dopasuje do danej sylwetki, że fason można wybrać itd. ale 500 zł za kieckę to jest przesada. Dokładnie tak jak mówisz, to jest tylko kreacja na jeden, góra dwa razy a później to już tylko można się jej pozbyć. Mogę zrozumieć jeszcze, że ktoś ma bardzo nietypowy rozmiar ubrania albo ma inne wymiary i chcąc nie chcąc ciągle korzysta z usług krawcowej bo po prostu musi, ale dziewczyny przeciętnego wzrostu, które noszą przeciętne rozmiary mogą znaleźć sukienkę wszędzie, obojętnie co wybiorą to zawsze się w to wbiją i będą wyglądać dobrze.... Ale nie, trzeba szyć. Ja sie pytam, a gdzie buty, gdzie torebka, gdzie jakiś fryzjer? Przecież to też wszystko kosztuje. Planuję wydać na sukienkę tyle co ty - max. 300zł. Najzwyczajniej w świecie mi szkoda więcej pieniędzy wydawać na jednorazową sukienkę.

Tak sobie teraz myślę, że to ja powinnam sobie od razu uszyć kieckę bo mam aż 180cm wzrostu, każda którą ubiorę będzie na mnie krótka. Jest czas i trzeba szukać, jak się szuka to się znajdzie a krawcowe też żadnych cudów nie zrobią. Mam nadzieję że wpadnie mi w łapki coś podobnego do sukienek z Forever Unique.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 18:27   #54
ewelinaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Hej tez mam w tym roku studniówkę już nie moge si doczekac ;P
juz upatrzylam sobie sukienke ale nie wiem skad ja wziac ;( może widziałyscie gdzies podobna?
ewelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 22:03   #55
tysia_15
Chi~
 
Avatar tysia_15
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 074
GG do tysia_15
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez ewelinaa91 Pokaż wiadomość
Hej tez mam w tym roku studniówkę już nie moge si doczekac ;P
juz upatrzylam sobie sukienke ale nie wiem skad ja wziac ;( może widziałyscie gdzies podobna?
podobna jest teraz w h&m W ogóle często są tam tego typu sukieneczki. Ładne kolorki, nie pomyślałabym o czerwonych dodatkach do pudrowej sukienki, hm...
__________________
Bez pracy i największy talent nie da ci nawet kolacji.

Zobacz, co słychać na moim blogu
tysia_15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:15   #56
LolaPop
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Witam Mam problem z dobraniem sukienki na 100dniówke. Marzy mi się krótka albo długa obcisła, wąska sexy sukienka. Jest tylko jeden problem. Mimo, że jestem dośc szczupła, to mam szerokie biodra Jaki krój sukienki byście mi doradziły? Żebym oczywiście nie wyglądała jak 3drzwiowa szafa I zaznaczam, że bombki nie wchodzą w grę
LolaPop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 09:48   #57
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez LolaPop Pokaż wiadomość
Witam Mam problem z dobraniem sukienki na 100dniówke. Marzy mi się krótka albo długa obcisła, wąska sexy sukienka. Jest tylko jeden problem. Mimo, że jestem dośc szczupła, to mam szerokie biodra Jaki krój sukienki byście mi doradziły? Żebym oczywiście nie wyglądała jak 3drzwiowa szafa I zaznaczam, że bombki nie wchodzą w grę
Mysle,ze tulipanki będa idealne (załacznik)
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 18:19   #58
ewelinaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Cytat:
Napisane przez tysia_15 Pokaż wiadomość
podobna jest teraz w h&m W ogóle często są tam tego typu sukieneczki. Ładne kolorki, nie pomyślałabym o czerwonych dodatkach do pudrowej sukienki, hm...

dzieki bardzo musze sie wybrac i poszukac
ewelinaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 17:44   #59
LaCandy
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 502
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Tak, na szersze biodra będzie dobry kształt tulipana. Szukaj ogólnie krojów w literę A, rozszerzanych na dole, żeby nie opinały Ci maksymalnie bioder bo będziesz się źle czuć.

Wiecie jakie są ceny sukienek w sklepach? Widziałam identyczną jak ta ----> https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1286724085 tylko że w kolorze przybrudzonego różu i cena po prostu mnie zabiła. 600zł za sukienkę to są jakieś jaja.
__________________
If it is important to you, you will find a way.
If it is not important to you, you will find an excuse.
LaCandy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 18:23   #60
cottoncandy1
Raczkowanie
 
Avatar cottoncandy1
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: WGM
Wiadomości: 114
Dot.: studniówka 2011 sukienki

Czesc dziewczyny

Ja juz swoją studniówke mam za sobą, ale w tym roku zawitam na drugiej jako osoba towarzysząca. Dodaje zdjecia swojej 100dniowkowej, mam nadzieje ze Wam sie spodoba choc są gusta i guściki
Chcialam na swojej studniowce wygladac wyjatkowo i koniecznie chcialam zeby to byla dluga sukienka, a jak zobaczylam tą to po prostu sie w niej zakochałam!
W styczniu jak juz wspominalam ide na kolejna studniowke ale juz stwierdzilam ze zaloze sukienke do kolan, jak bedziecie chcialy moge zamiescic zdjecie, bo juz mam kreacje

Pozdrawiam!
cottoncandy1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.