Własny biznes - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-04, 11:11   #1
mon26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9

Własny biznes


Witam wszystkich
wiem,że jest wiele osób, które zastanawiają się nad własnym biznesem i chciałabym stworzyć własnie taki wątek gdzie każdy będzie mógł pochwalić się swoimi doświadczeniami i udzielić rad innym..

---------- Dopisano o 12:11 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

Sama chciałabym się dowiedzieć czy ktos prowadzi/ł może sklep wszystko po 5 zł albo po 2,5?
albo zastanawiał się jak wygląda sprawa z domowym przedszkolem?
mon26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:46   #2
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Własny biznes

mnie też "od zawsze" kręci chęć bycia w 100% samodzielną, niestety nie mam na razie pomysłu- z wykształcenia jestem archeologiem tuż po studiach- mogłabym działać w tym kierunku, ale jak obserwuję starszych znajomych to widzę, że to droga przez mękę
mam mnóstwo pomysłów na swoją działalność, ale niestety- brak funduszów i ta odrobina lęku przed porażką na razie trzyma mnie na stażu w muzeum

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

z domowym przedszkolem to wiem, że jest sporo zabawy z sanepidem... muszą ci zatwierdzić wszystko, chyba, że otworzysz po prostu otworzysz działalność jako niania, podając, że opiekujesz się dziećmi u klientów, naprawdę mając je w domu- nie wiem tylko, jak to wygląda od strony prawnej
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:52   #3
wizazer
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 76
Dot.: Własny biznes

Pomysłu na biznes niestety nie mogę wam podrzucić - na to każdy musi wpaść sam Ale jeśli pomysł już jest, to wtedy polecam gruntownie przestudiować ten darmowy poradnik: http://www.teklaplus.pl/index.php?op...4&catid=96&m=0

Ponad 80 str. na temat tego, jak założyć i prowadzić własną działalność gospodarczą. Przydatna rzecz.
wizazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.