Metamorfoza potrzebna - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-17, 23:45   #1
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39

Metamorfoza potrzebna


Witam drogie wizażanki
Postanowiłam założyc ten wątek ponieważ potrzebuję Waszej pomocy-zróbcie coś ze mną Chcę cos zmienić w swoim wyglądzie a nie bardzo wiem co i jak.
Chciałabym wiedziec co mi pasuje a co nie, jaki makijaż, jaka fryzurka. Sama to nawet mojego typu kolorystycznego nie potrafię określić,a wiem że Wy potraficie cuda zdziałac z człowiekiem. Zaproponujcie mi coś albo od razu przeróbcie .
Załączam aktualne zdjęcia mam nadzieję że będą odpowiednie.
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 16:47   #2
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

up
up
up
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:17   #3
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Metamorfoza potrzebna

ja radzilabym grzywke na bok... tylko ze masz krotkie wlosy.... no to w takim razie jakies pazurki... i balejaz!! a cere masz ladna... to tylko dobierz odpowiednie kosmetyki ... i cuduj... polecam forum " Moje makijaze" ... tam jest straaasdznie duzo ciekawych pomyslow ... PoZdRaWiaM!!
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:19   #4
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Metamorfoza potrzebna

sprobuj jeszcze optycznie powiekszyc i oddalic od siebie oczka... :P buzki
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:20   #5
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Metamorfoza potrzebna

i jeszcze jedno (bede Cie teraz maltretowac ) slicznie wyszlas na 4 zdjeciu... naprawde
__________________
nazywaj mnie Vill

ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:35   #6
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Metamorfoza potrzebna

hmm. co do włosów to radziłabym jakiś brąz ale z odcieniem np. mahoniu co do oczu to np. jasny róż albo śliwkowy? i konieczne roz mysle ze jakis delikatny odcien..
pozdrawiam
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 17:57   #7
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Dziękuję za rady i ciepłe słówka. Włoski co prawda krótkie ale chodzi za mna zapuszczenie ich tylko jeszcze nie wiem jaka fryzurka by mi pasowała, mam dośc dziwny kształt twarzy i bardzo niziutkie czoło. A co do cudowania problem jest w tym że jakoś nie umiem obiektywnie ocenic jaki makijaż powiększa te moje gały a jaki nie, w jakiej fryzurce wygladam korzystnie a w jakiej nie, no i dlatego zgłosiłam się po pomoc do Was.
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-18, 19:34   #8
Kola15
Raczkowanie
 
Avatar Kola15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ZIEMIA
Wiadomości: 114
GG do Kola15
Dot.: Metamorfoza potrzebna

ładnąmasz fryzurkę
__________________
Kobieta jest jak róża; na to ma kolce, aby je owijać płatkami.


Kola15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 19:48   #9
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Cytat:
Napisane przez Kola15
ładnąmasz fryzurkę

dzięki akurat jest to stan 3 miesiace po obcieciu także oryginalna wersja była troche krótsza i bardziej potargana ale juz mi sie znudziły krótkie włoski takze póki co nie obcinam
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 08:25   #10
Roxy
Rozeznanie
 
Avatar Roxy
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 646
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Cytat:
Napisane przez Sandibell
Dziękuję za rady i ciepłe słówka. Włoski co prawda krótkie ale chodzi za mna zapuszczenie ich tylko jeszcze nie wiem jaka fryzurka by mi pasowała, mam dośc dziwny kształt twarzy i bardzo niziutkie czoło. A co do cudowania problem jest w tym że jakoś nie umiem obiektywnie ocenic jaki makijaż powiększa te moje gały a jaki nie, w jakiej fryzurce wygladam korzystnie a w jakiej nie, no i dlatego zgłosiłam się po pomoc do Was.
Co do Twoich oczu, to nie musisz ju isch powiekszac, masz bardzo duze oczka. Nawet oddalac ich od siebie nie trzeba, bo sa idealnie rozstawione Twoj typ oczek to wypukle, dlatego powinnas je troszeczke "wglebic to środka" . Najlepiej gdybys malowala ruchoma powieke ciemmiejszym kolorem. Podaje Ci stronke, tam wszystko jest napisane
http://www.wizaz.pl/kurs_oko.php
Roxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 15:51   #11
monikajo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Masz duże ładne oczy mozesz je malować jak chcecsz zależy jakie kolory masz na sobie(pomijając oczywiście jakies przesadzone niebieskie itp.). Jeden kolor na całej powiece i pod pomniejsza oko (tylko nie za ciemny-jakiś brąz, śliwka) taki efekt przydymionych oczu, na usta błyszczyk. Włosy raczej jeden, błyszczący, ciemny(tzn. bez jasnych pasemek) kolor. Myśle ze dobrze wyglądasz w bardzo krótkich włosach postawionych do góry, ale jeśli chcesz mieć długie to z grzywką na bok, proste i gładkie.
To taka moja propozycja mam nadzieje ze sie przyda!!!
monikajo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-19, 18:07   #12
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

A nie jestem za blada do ciemnych włosków??????
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:32   #13
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Mi się podobają dwa środkowe zdjęcia. Ładna jesteś, wiesz? W ogóle to masz urodę w takim oryginalnym stylu, jaki mi się najbardziej podoba, troszkę Ci zazdroszczę Moim zdaniem, kolor włosów możesz przyciemnić trochę (to by się na farbie nazywało "średni brąz" pewnie), ale możesz też nie zmieniać. Pasemka chyba nie bardzo by Ci pasowały. Bez grzywki - tzn. z przypiętą z boku albo zaczesaną pod jakąś opaskę jest najładniej, masz śliczny kształt twarzy! Grzywka nie bardzo, pazurki też chyba nie (rzecz gustu pewnie). Wydaje mi się, że w białym by Ci było ładnie albo w różnych "złamanych", może pastelowych kolorach. I chyba brąz i czarny też?... A czerwień nie, i raczej rzeczy jednolite lub z delikatnym deseniem, bez dużych, dominujących wzorów.
Na oko sądząc, to chyba jesteś latem i te włosy (tj. farbę ewentualnie) powinnaś wybierać w chłodnym odcieniu. A może ja się mylę? Właściwie sama nie jestem pewna, jakim jestem typem, więc za specjalistkę nie należy mnie brać.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-19, 19:50   #14
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Cytat:
Napisane przez Midi
Mi się podobają dwa środkowe zdjęcia. Ładna jesteś, wiesz? W ogóle to masz urodę w takim oryginalnym stylu, jaki mi się najbardziej podoba, troszkę Ci zazdroszczę Moim zdaniem, kolor włosów możesz przyciemnić trochę (to by się na farbie nazywało "średni brąz" pewnie), ale możesz też nie zmieniać. Pasemka chyba nie bardzo by Ci pasowały. Bez grzywki - tzn. z przypiętą z boku albo zaczesaną pod jakąś opaskę jest najładniej, masz śliczny kształt twarzy! Grzywka nie bardzo, pazurki też chyba nie (rzecz gustu pewnie). Wydaje mi się, że w białym by Ci było ładnie albo w różnych "złamanych", może pastelowych kolorach. I chyba brąz i czarny też?... A czerwień nie, i raczej rzeczy jednolite lub z delikatnym deseniem, bez dużych, dominujących wzorów.
Na oko sądząc, to chyba jesteś latem i te włosy (tj. farbę ewentualnie) powinnaś wybierać w chłodnym odcieniu. A może ja się mylę? Właściwie sama nie jestem pewna, jakim jestem typem, więc za specjalistkę nie należy mnie brać.
dziękuje za komplementy ale szczerze mówiac to mnie zaskoczyłaś tymi włoskami i kształtem twarzy. Zawsze wydawało mi sie że jestem za blada do mojego naturanego kolorku a tu jeszcze przyciemnic ale jestem odwazną kobita wiec moze zarzucę jakis brazik, a co do kształtu twarzy to zaraz po wzroscie, nosie i ustach jest przyczyna moich największych kompleksów szczególnie przez super niskie i wklęsłe czoło.Ale miło jest usłyszec że komus sie podoba DZIĘKUJĘ
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-20, 20:54   #15
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Ja mialam na mysli to, ze przyciemnienie wlosow to tylko, jesli koniecznie chcesz cos z nimi radykalnego zrobic, a jesli nie, to zostaw naturalny kolor (pasuje Ci). Co do fryzury, to ja bym Cie widziala w takim "bobie", gdzie na czubku glowy jest troche podniesione (nie umiem tego wytlumaczyc ), a tyl mocno wzcieniowany i ostrym lukiem schodzi w dol. Tzn. wlosy z przodu sa dluzsze (i mozna je zalozyc za uszy), a z tylu duzo krotsze. Przedzialek z boku i opadajaca czesc spieta albo ulozona (ja osobiscie nie lubie, jak wlosy leca caly czas na twarz i w oczy wlaza).
A urode masz wyjatkowa, oryginalna, duzo ciekawsza od standardowych (= tuzinkowych) twarzy modelek z czasopism. W kazdym razie takie jest moje zdanie, wyrobione na podstawie tych dwoch srodkowych zdjec. Co Ty chcesz od swojego nosa?? Poczekaj, az wroce do domu (pod koniec wrzesnia pewnie), wkleje swoje zdjecie (przymierzam sie tez do jakichs metamorfoz ), to zobaczysz, co od czego mozna miec kompleksy...
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-21, 21:52   #16
Iqsia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14
Dot.: Metamorfoza potrzebna

cudnie wyszlas na 4 zdjeciu juz widzialam ze ktos ci to pisal i z tego co widze ladnie ci z grzywka chocby postrzepiona
Iqsia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 14:55   #17
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Mogłybyscie mi pomóc w określeniu mojego typu kolorystycznego

1.Jak się opalasz-szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły-złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam sie dośc szybko na czerwono, później brąz jest przykurzony

2.Kolor oczu-ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty ,a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-
oczy niebieskie z obwódką i żółtawymi plamkami, oprawa- hmmm ciemny blond

3.Piegi-jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
piegi szaro-brązowe

4.Cera-jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy ,oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to, na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera odcień chłodny wpadający w róż lub porcelanowy bardzo blady, rumienie sie na różowo

5.naturalny kolor włosów-ciemny ,jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
włosy ciemny blond ze złotymi przebłyskami

6.kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny ,różowy czy ciepły-nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta nasycona czerwień

7.W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoja urodę?
nie lubię sie w żadnym odcieniu niebieskiego i nasyconym zielonym, wszystko inne lubie,szczególnie jasne odcienie jako ze jestem bladolica

no i co ze mnie za typ??
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 16:42   #18
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza potrzebna

czyli na zdjęciach masz brwi przyciemnione henną?

Jeśli tak - stawiam na lato
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 17:48   #19
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Metamorfoza potrzebna

Witam Cie! Dzisiaj postanowilam zaproponowac Ci jakas nowa fryzurke..
Zmiana fryzuru daje bardzo duzo...ale nie wiesz czy tak naprawde bedzie Ci pasowac jakas fryzura czy nie...Oto moje propozycje, mam nadzieje,ze cos Ci sie z nich spodoba...
Buzka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image1.jpg (12,4 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (10,9 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image4.jpg (11,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image6.jpg (11,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image7.jpg (12,8 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (11,8 KB, 4 załadowań)
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-30, 17:51   #20
JoannM
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 324
Dot.: Metamorfoza potrzebna

I jeszcze jedno.. cos elegantszego..tylko trzeba do tego dluzszych wloskow...Ale mi sie wydaje ze Ci pasuje...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image9.jpg (11,5 KB, 10 załadowań)
JoannM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:10   #21
Sandibell
Raczkowanie
 
Avatar Sandibell
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 39
Dot.: Metamorfoza potrzebna

JoannM dziekuje za propozycje poki co zapuszczam włoski wiec w gre wchodzi upiecie ich spinkami lub zmiana kolorku

Joey brwi nigdy nie widziały henny to aparat je przyciemnił tak jak i włoski choc musze przyznac ze sa w miare ciemne w porownaniu do rzes.A wiec przeszperam wizaz w poszukiwaniu propozycji dla lata
Sandibell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-30, 22:22   #22
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Metamorfoza potrzebna

wiesz, bo napisałaś, że masz oprawę oczu ciemny blond, ale na zdjeciu rzeczywiscie wyszła bardzo przyciemniona, brwi masz takie prawie czarne Ale na tej fotce z grzywką już tak nie jest.

Chyba jednak jestes latem
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.