U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.IV - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-30, 15:54   #4501
JDJP
Przyczajenie
 
Avatar JDJP
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 24
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Ja też używam olejku z emulgatorem (gotowiec z BU), niczym się po nim nie domywam i nigdy nie miałam tak dobrze oczyszczonej twarzy przy jednoczesnym zerowym podrażnieniu

EbonyLuna
znam ten ból - ciężką pracą doprowadzasz cerę do jako - takiej używalności, po czym bierze Cię wena na eksperymenty z kosmetykami i w kilka dni Twa ciężka praca nad pielęgnacją cery obraca się w niwecz Mnie dodatkowo większość jeszcze podrażnia i uczula, więc mam full package



Dziś będę miała w łapkach peeling z suisai w kostkach - ktoś używał/polubił/pokochał?
JDJP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 16:25   #4502
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez JDJP Pokaż wiadomość
Ja też używam olejku z emulgatorem (gotowiec z BU), niczym się po nim nie domywam i nigdy nie miałam tak dobrze oczyszczonej twarzy przy jednoczesnym zerowym podrażnieniu

EbonyLuna
znam ten ból - ciężką pracą doprowadzasz cerę do jako - takiej używalności, po czym bierze Cię wena na eksperymenty z kosmetykami i w kilka dni Twa ciężka praca nad pielęgnacją cery obraca się w niwecz Mnie dodatkowo większość jeszcze podrażnia i uczula, więc mam full package



Dziś będę miała w łapkach peeling z suisai w kostkach - ktoś używał/polubił/pokochał?
Ja robię z dokładnie takim samym emulgatorem, jak ten z BU Właśnie od niego się zaczęło i pokochałam te formę oczyszczania. A teraz oczyszczam bardziej, bo filtry itd, wiec wiadomo.... Lepie zmyć dokładnie. Ja zawsze omijam kosmetyki, które z góry, potencjalnie, zapychają, ale tego się nie przewidzi nigdy
Ja prócz mieszańca z przesuszeniami jestem naczynkowcem Więc muszę i jednocześnie mocno oczyszczać i uważać na podrażnienia. A jak odklejałam plastry/maseczki peel off to nos czerwony miałam jak u pijaka i skórki zdarte, a czarne paskudy siedziały wygodnie w porach, jak wcześniej, eh...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-30, 20:09   #4503
amirose
Rozeznanie
 
Avatar amirose
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 934
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez reila_ Pokaż wiadomość
DwaKoty <3

Przyszło mi Kaminomoto damska wersja i peeling ten w kostkach/proszku SuiSai. Omnomnom

Jak tylko ufarbuje włosy to zabiorę się za używanie Kaminomoto, a peeling przetestuję jak tylko przestanę się gapić na kapsułeczki.
napisz mi na pw ile kosztuje kaminomoto pliss
__________________
Wszys☠tko, co zdarza się raz, może już się nie przy☠darzyć nig☠dy więcej, ale to, co zdarza się dwa ra☠zy, zdarzy się na pew☠no i trzeci...

Melissa
amirose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 07:53   #4504
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
napisz mi na pw ile kosztuje kaminomoto pliss
i mi
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:28   #4505
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, znacie jakiegoś godnego polecenia, sprawdzonego sprzedawcę na allegro u którego kupię oryginalne bb kremy w niekosmicznych cenach (jak na asianstore czy azjatyckim bazarze)? Chodzi mi o Misshę PC konkretnie.
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:31   #4506
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiegoś godnego polecenia, sprawdzonego sprzedawcę na allegro u którego kupię oryginalne bb kremy w niekosmicznych cenach (jak na asianstore czy azjatyckim bazarze)? Chodzi mi o Misshę PC konkretnie.
na ebayu sobie kup, tam PC kupisz (w tej mniejszej wersji) za 2 dychy z przesyłką ; )
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 12:45   #4507
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie jakiegoś godnego polecenia, sprawdzonego sprzedawcę na allegro u którego kupię oryginalne bb kremy w niekosmicznych cenach (jak na asianstore czy azjatyckim bazarze)? Chodzi mi o Misshę PC konkretnie.
nie kupuj na all - ja tak zrobiłam za pierwszym razem nie mając zaufania do ebay i przepłaciłam dwukrotnie. Na samą przesyłkę czekałam z miesiąc, podczas gdy zamawiając przez ebay zakupy mam w domu po max 9 dniach
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 12:51   #4508
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

ale na ebayu trzeba paypalem płacić, nie?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:07   #4509
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
ale na ebayu trzeba paypalem płacić, nie?
założenie takiego konta to max 5 minut
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:12   #4510
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
założenie takiego konta to max 5 minut
Mam je od dawna, ale zdebetowane swoje konto bankowe i musiałabym najpierw spłacić debet. Bo chyba nie da się wpłacić na swój paypal zwykły przelewem nie korzystając ze swego konta?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:23   #4511
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Mam je od dawna, ale zdebetowane swoje konto bankowe i musiałabym najpierw spłacić debet. Bo chyba nie da się wpłacić na swój paypal zwykły przelewem nie korzystając ze swego konta?
pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że ktoś inny też może Ci doładować paypal
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 13:27   #4512
201711281122
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 17 591
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że ktoś inny też może Ci doładować paypal
oczywiście że tak, w końcu to system płatności.
201711281122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 13:28   #4513
naked_truth
Raczkowanie
 
Avatar naked_truth
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 380
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
pewna nie jestem, ale wydaje mi się, że ktoś inny też może Ci doładować paypal

Najbardziej zależałoby mi, żeby móc iść po prostu do banku i doładować zwykły przelewem paypal

może ktoś wie jak to jest?
naked_truth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 15:34   #4514
chiao
我相信我可以
 
Avatar chiao
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: deep within my soul
Wiadomości: 810
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez amirose Pokaż wiadomość
napisz mi na pw ile kosztuje kaminomoto pliss
Mi tez, prosze
chiao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 18:18   #4515
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Oczyszczam dobrze [a przynajmniej tak mi się wydaje ] tj najpierw micelar, potem puder oczyszczający i olejek myjący. Średnio dwa razy w tyg peelinguję za pomocą bezdrobiowych preparatów + jak mam mega suche partie, w ruch idzie pył ze sklały wuklanicznej, dwa razy w tyg glinka [od dłuższego czasu zółta i aktualnie maska queen helene]. Chce także wrócić do alg oczyszczających, bo byłam zachwycona efektem. Akurat pod tym względem raczej nie mam nic sobie do zarzucenia, aczkolwiek wystarczy jakiś kosmetyk i oto mam zapalnik, pozapycha, robi spustoszenie i zanieczyści Na efekty oczyszczenia muszę pracować dość długo i sumiennie, a wystarczy chwila, i po zabawie. Niestety, przy tego typu cerze raz a porządnie się nie da
Mam dokładnie te same plasterki i podobne odczucia - są do bani Miałam też herbal conk mask i było jeszcze gorzej...
widzisz, ja kiedyś nie oczyszczałam zbyt dobrze, w ogóle średnio dbałam i wydawało mi się, że nic tych czarnych zołz nie wyciągnie (a też mam, jak się okazało, jak zaczęłam się trochę bardziej tym interesować i dbać, skórę naczynkową, mieszaną), a tu się okazało, że dobrze oczyszczać i dbać po prostu i wystarcza...zołzy się odnawiają, oczywiście, ale to dlatego, że ostatnio nie mam czasu i nie pamiętam, by regularnie robić glinkę.
a tego herbal conk chyba miałam próbkę - taka czarna mazia w żółtej saszetce?

Cytat:
Napisane przez naked_truth Pokaż wiadomość
Najbardziej zależałoby mi, żeby móc iść po prostu do banku i doładować zwykły przelewem paypal

może ktoś wie jak to jest?
wydaje mi się, że tak, tylko trzeba podać ten taki "kod" (Bof a re... coś takiego) w tytule przelewu, ale jak wejdziesz na swoje konto paypal i zobaczysz formy doładowania, to na pewno są dokładnie opisane.
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:31   #4516
Clarity
Zadomowienie
 
Avatar Clarity
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 265
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Dziewczyny, pomóżcie bo nie mogę się zdecydować. Wybieram sobie właśnie kilka próbek BB i nie wiem, którą wziąć jeszcze: Lioele Dollish Veil Vita Purple, Beyond the Solution czy Triple Solution? Który z nich jest żółty, bez różowych tonów?
Pytam, bo przejrzałam wątek, ale różne opinie się pojawiają co do ich koloru.
__________________
Clarity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 19:45   #4517
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie bo nie mogę się zdecydować. Wybieram sobie właśnie kilka próbek BB i nie wiem, którą wziąć jeszcze: Lioele Dollish Veil Vita Purple, Beyond the Solution czy Triple Solution? Który z nich jest żółty, bez różowych tonów?
Pytam, bo przejrzałam wątek, ale różne opinie się pojawiają co do ich koloru.
...
dollish purpurowy napewno nie jest żółty.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:20   #4518
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez bubelmart Pokaż wiadomość
widzisz, ja kiedyś nie oczyszczałam zbyt dobrze, w ogóle średnio dbałam i wydawało mi się, że nic tych czarnych zołz nie wyciągnie (a też mam, jak się okazało, jak zaczęłam się trochę bardziej tym interesować i dbać, skórę naczynkową, mieszaną), a tu się okazało, że dobrze oczyszczać i dbać po prostu i wystarcza...zołzy się odnawiają, oczywiście, ale to dlatego, że ostatnio nie mam czasu i nie pamiętam, by regularnie robić glinkę.
a tego herbal conk chyba miałam próbkę - taka czarna mazia w żółtej saszetce?
Mi się kiedyś [bardzo, bardzo dawno temu ] zdarzało i w makijażu spać [ble, fuj, wiem] i nie miałam kompletnie żadnych problemów z cerą poza tymi wągrami okropnymi. A teraz dbam, chucham, dmucham, a hormony naśmiewają się ze mnie ♥ Teraz pomijając, ze coś mnie zapcha, a staram sie dobierać optymalne dla mojej cery produkty, to dość często te bolesne paskudy miewam. Zapaskudziła mi sie twarz prawdopodobnie przez filtr, bo nie zmieniałam zbyt wiele w pielęgnacji, a jeśli już to na innej przestrzeni czasowej. Choć parę miesięcy wstecz nie mieszkałam u siebie, to i pielęgnacji nie miałam pełnej, ale było ok, lepiej nawet, niż jest
Próbowałam też przez jakiś czas toniku olejek pichtowy + nafta, ale nagle mnie mega podrażniło. A o naczynka dbać zaczęłam ok ok pól roku tak naprawdę. Zawsze mocne oczyszczanie na pierwszym miejscu było. Teraz zupełnie zrezygnowałam ze zdzieraków peelingów na rzecz azjatyckich bez drobinek i jest w porządku Choć jak z cerą kłopoty się zaczynają, to i masa suchych skórek w gratisie, ale to głównie moja wina, bo dłubię przy twarzy namiętnie i nie umiem nad sobą panować
Dla mnie jedynym ratunkiem jest wykurzenie wągrów. Oczywiście mam świadomość, ze raz się tego nie uczyni, bo i tak wrócą, ale jak znajdę wreszcie coś skutecznego, to będę wiedziała, co mnie poratuje.
Właśnie tę miałam. Taka czarna, gęsta, lepka. Nie bardzo to to fajne było. Nie twierdzę, że ogólnie tragedia, może innym pomogło, ale u mnie ani nie zadziałało, ani nie było tak całkiem neutralne. To już plastry lepsze niby.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 20:27   #4519
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś [bardzo, bardzo dawno temu ] zdarzało i w makijażu spać [ble, fuj, wiem] i nie miałam kompletnie żadnych problemów z cerą poza tymi wągrami okropnymi. A teraz dbam, chucham, dmucham, a hormony naśmiewają się ze mnie ♥ Teraz pomijając, ze coś mnie zapcha, a staram sie dobierać optymalne dla mojej cery produkty, to dość często te bolesne paskudy miewam. Zapaskudziła mi sie twarz prawdopodobnie przez filtr, bo nie zmieniałam zbyt wiele w pielęgnacji, a jeśli już to na innej przestrzeni czasowej. Choć parę miesięcy wstecz nie mieszkałam u siebie, to i pielęgnacji nie miałam pełnej, ale było ok, lepiej nawet, niż jest
Próbowałam też przez jakiś czas toniku olejek pichtowy + nafta, ale nagle mnie mega podrażniło. A o naczynka dbać zaczęłam ok ok pól roku tak naprawdę. Zawsze mocne oczyszczanie na pierwszym miejscu było. Teraz zupełnie zrezygnowałam ze zdzieraków peelingów na rzecz azjatyckich bez drobinek i jest w porządku Choć jak z cerą kłopoty się zaczynają, to i masa suchych skórek w gratisie, ale to głównie moja wina, bo dłubię przy twarzy namiętnie i nie umiem nad sobą panować
Dla mnie jedynym ratunkiem jest wykurzenie wągrów. Oczywiście mam świadomość, ze raz się tego nie uczyni, bo i tak wrócą, ale jak znajdę wreszcie coś skutecznego, to będę wiedziała, co mnie poratuje.
Właśnie tę miałam. Taka czarna, gęsta, lepka. Nie bardzo to to fajne było. Nie twierdzę, że ogólnie tragedia, może innym pomogło, ale u mnie ani nie zadziałało, ani nie było tak całkiem neutralne. To już plastry lepsze niby.
a próbowałaś kwasów na te wągry? Z moimi nic sobie nie radziło, a od kiedy używam toniki z kwasem mlekowym jest o niebo lepiej
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-31, 21:22   #4520
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
a próbowałaś kwasów na te wągry? Z moimi nic sobie nie radziło, a od kiedy używam toniki z kwasem mlekowym jest o niebo lepiej
Tak, już zacieram ręce i wyczekuję z niecierpliwością, aż włączę w pielęgnację kwasy. Bardzo fajnie poradziło sobie z nimi serum migdałowe z BU swego czasu.
A jaki tonik używasz? Z BU/coś azjatyckiego/jeszcze coś innego? Ja myślałam nad przetestowaniem w tym roku czegoś azjatyckiego właśnie z kwasami, ale nie bardzo orientuję się, które preparaty są faktycznie na tyle mocne, aby był widoczny efekt. Jak na razie to trafiam [jeśli już...] na raczej delikatne specyfiki, bardziej do codziennego użytku, z głowowym zadaniem zmiękczenia/wygładzenia skóry, a nie konkretnym oczyszczeniem. Zaczynam wątpić, czy w ogóle znajdę coś, czego potrzebuje moja cera.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-31, 21:26   #4521
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Tak, już zacieram ręce i wyczekuję z niecierpliwością, aż włączę w pielęgnację kwasy. Bardzo fajnie poradziło sobie z nimi serum migdałowe z BU swego czasu.
A jaki tonik używasz? Z BU/coś azjatyckiego/jeszcze coś innego? Ja myślałam nad przetestowaniem w tym roku czegoś azjatyckiego właśnie z kwasami, ale nie bardzo orientuję się, które preparaty są faktycznie na tyle mocne, aby był widoczny efekt. Jak na razie to trafiam [jeśli już...] na raczej delikatne specyfiki, bardziej do codziennego użytku, z głowowym zadaniem zmiękczenia/wygładzenia skóry, a nie konkretnym oczyszczeniem. Zaczynam wątpić, czy w ogóle znajdę coś, czego potrzebuje moja cera.
robię tonik z kwasem mlekowym z zsk i maseczkę ze spiruliny, używałam też jabłuszka z baviphat, ale ono mi zbytnio na wągry nie pomogło
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 08:38   #4522
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
robię tonik z kwasem mlekowym z zsk i maseczkę ze spiruliny, używałam też jabłuszka z baviphat, ale ono mi zbytnio na wągry nie pomogło
I ten tonik pomaga na wągry? Ja miałam jabłuszko Tonymoly i akurat niekoniecznie o wągrach myślałam, oczekując jakiegoś działania, a o pozbyciu sie suchych partii, ale dupka. Nie bardzo jakoś poradziło sobie z moją cerą. Tzn nawet w porządku oczyszczało i na pewno byłam bardziej zadowolona z tego, jak wyglądała moja twarz, niż po naszych rynkowych zdzierakach, ale to jeszcze nie to. Teraz mam brzoskwinię Baviphat, ale też nie ma jakiejś rewelacji pod tym względem. No nic, będę szukać dalej, na azjatyckim rynku sporo tego typu specyfików, więc może utrafię coś dla siebie.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:36   #4523
asmenaa
Zakorzenienie
 
Avatar asmenaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Wizażankowo
Wiadomości: 35 290
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez Clarity Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie bo nie mogę się zdecydować. Wybieram sobie właśnie kilka próbek BB i nie wiem, którą wziąć jeszcze: Lioele Dollish Veil Vita Purple, Beyond the Solution czy Triple Solution? Który z nich jest żółty, bez różowych tonów?
Pytam, bo przejrzałam wątek, ale różne opinie się pojawiają co do ich koloru.
triple
__________________
Śnij, piesku śnij…
w snach jest zawsze pięknie
Ciepły dom, miejsca dość
na twe wierne serce
Przyjdzie czas spotkać się
potarmosić uszy
lub razem na spacer znowu gdzieś wyruszyć
Lecz dziś sobie śnij



Małymi kroczkami do celu!
asmenaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:38   #4524
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
I ten tonik pomaga na wągry? Ja miałam jabłuszko Tonymoly i akurat niekoniecznie o wągrach myślałam, oczekując jakiegoś działania, a o pozbyciu sie suchych partii, ale dupka. Nie bardzo jakoś poradziło sobie z moją cerą. Tzn nawet w porządku oczyszczało i na pewno byłam bardziej zadowolona z tego, jak wyglądała moja twarz, niż po naszych rynkowych zdzierakach, ale to jeszcze nie to. Teraz mam brzoskwinię Baviphat, ale też nie ma jakiejś rewelacji pod tym względem. No nic, będę szukać dalej, na azjatyckim rynku sporo tego typu specyfików, więc może utrafię coś dla siebie.
mnie pomógł, mam ich jakąś połowę mniej
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 09:46   #4525
rosa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 63
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
I ten tonik pomaga na wągry? Ja miałam jabłuszko Tonymoly i akurat niekoniecznie o wągrach myślałam, oczekując jakiegoś działania, a o pozbyciu sie suchych partii, ale dupka. Nie bardzo jakoś poradziło sobie z moją cerą. Tzn nawet w porządku oczyszczało i na pewno byłam bardziej zadowolona z tego, jak wyglądała moja twarz, niż po naszych rynkowych zdzierakach, ale to jeszcze nie to. Teraz mam brzoskwinię Baviphat, ale też nie ma jakiejś rewelacji pod tym względem. No nic, będę szukać dalej, na azjatyckim rynku sporo tego typu specyfików, więc może utrafię coś dla siebie.
u mnie na suche partie bardzo pomogl tonik i esencja ze slimaka z misshy. naprawde po paru dniach juz nie mialam skorek, a tonik jak sie wklepuje to takie fajnie uczucie jakby skora pila. i strasznie to wydajnie stosuje od maja 2 x dziennie, wcale nie oszczedzam; toniku jest jeszcze polowa a esencji 2/3.
czy ktos probowal moze serii z peptytami z misshy, near skin peptide czy cos takiego?
rosa3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:03   #4526
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
mnie pomógł, mam ich jakąś połowę mniej
Czyli muszę sie mu bliżej przyjżec Tylko nie lubię toników ,ale jak ma pomóc... A stosujesz codziennie czy raz na parę dni? Ja mam teraz z PHA z BU, ale używam od przypadku do przypadku.
Cytat:
Napisane przez rosa3 Pokaż wiadomość
u mnie na suche partie bardzo pomogl tonik i esencja ze slimaka z misshy. naprawde po paru dniach juz nie mialam skorek, a tonik jak sie wklepuje to takie fajnie uczucie jakby skora pila. i strasznie to wydajnie stosuje od maja 2 x dziennie, wcale nie oszczedzam; toniku jest jeszcze polowa a esencji 2/3.
czy ktos probowal moze serii z peptytami z misshy, near skin peptide czy cos takiego?
Looknę na te serię, ale toniki jakoś są dla mnie wrogie Aczkolwiek azjatyckich nie miałam, wiec może działają nieco inaczej niż nasze, ale to, co na drogeryjnych półkach można znaleźć w Pl, omijam z daleka.
A ślimakowego mizona żel krem właśnie wykańczam i produkt dla mnie przyjemny, więc akurat może ślimaczki mojej skórze służą
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 10:36   #4527
201605170931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 490
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czyli muszę sie mu bliżej przyjżec Tylko nie lubię toników ,ale jak ma pomóc... A stosujesz codziennie czy raz na parę dni? Ja mam teraz z PHA z BU, ale używam od przypadku do przypadku.
Looknę na te serię, ale toniki jakoś są dla mnie wrogie Aczkolwiek azjatyckich nie miałam, wiec może działają nieco inaczej niż nasze, ale to, co na drogeryjnych półkach można znaleźć w Pl, omijam z daleka.
A ślimakowego mizona żel krem właśnie wykańczam i produkt dla mnie przyjemny, więc akurat może ślimaczki mojej skórze służą
jakieś 3 razy w tygodniu
201605170931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 11:20   #4528
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
jakieś 3 razy w tygodniu
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:15   #4529
reila_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 304
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Zrobiłam sobie dzisiaj peeling Kanebo Suisai. Buźka jak pupcia niemowlaka. Zero suchych skórek. Tylko się zastanawiam czy dobrze zrobiłam...

Wysypałam proszek z kapsułki na rękę. Do opakowania po kapsułce wlałam letniej wody i dodałam do proszku. Zrobiło mi się takie mleczko. Nałożyłam na twarz rozmasowałam, trochę się rozpieniło. Zostawiłam na 3 minuty i spłukałam masujac twarz. Tak to powinno być? Bo buźka czysta, gładka i piękna.
reila_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-01, 14:52   #4530
bubelmart
Rozeznanie
 
Avatar bubelmart
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: okolice Opola
Wiadomości: 775
Dot.: U Azjatów kupujemy, o bebikach plotkujemy. Kremy BB i azjatycka pielęgnacja cz.

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Mi się kiedyś [bardzo, bardzo dawno temu ] zdarzało i w makijażu spać [ble, fuj, wiem] i nie miałam kompletnie żadnych problemów z cerą poza tymi wągrami okropnymi. A teraz dbam, chucham, dmucham, a hormony naśmiewają się ze mnie Teraz pomijając, ze coś mnie zapcha, a staram sie dobierać optymalne dla mojej cery produkty, to dość często te bolesne paskudy miewam. Zapaskudziła mi sie twarz prawdopodobnie przez filtr, bo nie zmieniałam zbyt wiele w pielęgnacji, a jeśli już to na innej przestrzeni czasowej. Choć parę miesięcy wstecz nie mieszkałam u siebie, to i pielęgnacji nie miałam pełnej, ale było ok, lepiej nawet, niż jest
Próbowałam też przez jakiś czas toniku olejek pichtowy + nafta, ale nagle mnie mega podrażniło. A o naczynka dbać zaczęłam ok ok pól roku tak naprawdę. Zawsze mocne oczyszczanie na pierwszym miejscu było. Teraz zupełnie zrezygnowałam ze zdzieraków peelingów na rzecz azjatyckich bez drobinek i jest w porządku Choć jak z cerą kłopoty się zaczynają, to i masa suchych skórek w gratisie, ale to głównie moja wina, bo dłubię przy twarzy namiętnie i nie umiem nad sobą panować
Dla mnie jedynym ratunkiem jest wykurzenie wągrów. Oczywiście mam świadomość, ze raz się tego nie uczyni, bo i tak wrócą, ale jak znajdę wreszcie coś skutecznego, to będę wiedziała, co mnie poratuje.
Właśnie tę miałam. Taka czarna, gęsta, lepka. Nie bardzo to to fajne było. Nie twierdzę, że ogólnie tragedia, może innym pomogło, ale u mnie ani nie zadziałało, ani nie było tak całkiem neutralne. To już plastry lepsze niby.
mnie się właśnie też zdarzało nie zmywać...a jak zmywałam, to, pożal się boże, dwufazowym płynem do demakijażu oczu z ziaji i też jedyne co, to te zawalone pory - głównie na nosie, ale potem zaczęły się "rozprzestrzeniać" na czoło i policzki więc zaczęłam czytać o pielęgnacji, sięgnęłam po BU...i tak się zaczęło ale wiesz, każda skóra jest inna, ty w końcu też trafisz na coś, co zrobi ci "wow" na twarzy, tylko musisz szukać...

Cytat:
Napisane przez sophistgirl Pokaż wiadomość
a próbowałaś kwasów na te wągry? Z moimi nic sobie nie radziło, a od kiedy używam toniki z kwasem mlekowym jest o niebo lepiej
no właśnie! zapomniałam o kwasach - zeszłej jesieni włączyłam do pielęgnacji tonik z BU - na początku bomba, widoczna zmiana, potem miałam wrażenie jakby spoczął na laurach i mimo częstszego stosowania (a może właśnie dlatego?) jakoś za wiele nie robił, ale też moje czarne "cacuszka" nie były większe... tak właściwie nawet nie wiem kiedy poprawiło się w tym względzie...chyba odkąd stosuję jabłuszkowy peeling mizona...no i oczywiście zawsze po użyciu tej glinki, o której pisałam właśnie idę sobie zaraz ją zrobić, bo dawno nic z twarzą nie robiłam...
ps. czytałam też, że przemywanie twarzy zwykłym mlekiem pomaga na zaskórniki, ale jak nie mam czegoś pod ręką, to zapominam, więc najczęściej kończyło się na jednym, dwóch razach...
ps 2. aaa i jeszcze truskawkowa maseczka baviphatu jest fajna
__________________
'Gdy w pewnym momencie twojej codzienności potrąci Cię na przejściu dla pieszych samochód, połóż się leniwie na ulicy, roześmiej się życiu w twarz i powiedz, że i tak jesteś dzisiaj senny...'

anyone who can touch you
- can hurt you or heal you

Edytowane przez bubelmart
Czas edycji: 2013-09-01 o 14:56
bubelmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:53.