Pytania i porady fryzjerskie - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-28, 17:59   #1411
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyy to prawda ,gdy sie farbowalo,rozjasnialo wlosy farba bez amoniaku to pozniej nastepy razem nie mozna polozyc farby z amoniakiem ?
Nieprawda.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Podpowiesz mi jeszcze jak d³ugo trzymaæ na dole ? Czas dzia³ania farby której chcê u¿yæ to 35min.

Z góry dziêki za info
W³osy masz bardzo jasne, wiêc ja bym skróci³a do oko³o 20. Mo¿e nawet 15, obserwuj kolor podczas.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-29, 20:48   #1412
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomo¶ci: 16 938
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez aleksjaaa Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzcie mi prosze jak prostuje sie wlosy na plaskiej szczotce? Tak samo jak na okraglej, ze sie je wywija od dolu?
Na p³askiej zalezy jaka masz na mysli... Mia³am kiedys taka w ksztalcie elipsy i zwyczajnie prostowalam w³osy przesuwaj±c ja ku do³owi i susz±c... Jesli masz na mysli taka do rozczesywania to nie radze próbowaæ bo gor±ce powietrze suszarki moze stopiæ poduszkê na której sa zeby. Na okr±g³ej zwyczajnie nawijasz pasmo po pa¶mie i suszysz podwijaj±c. Niektóre kosmyki sie i tak mimowolnie wywin± a niektóre zostan± podwiniête.
KarolinaK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-29, 22:37   #1413
Czlowiek Istota Marna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomo¶ci: 552
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Nieprawda.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:58 ----------

Dzieki !! Pani w sklepie fryzjerskim odradzala ,powiedziala ,ze absolutnie nie wolno klasc farby z amoniakiem jak poprzednio farbowalo sie czyms bez amoniaku...
Czlowiek Istota Marna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-30, 10:35   #1414
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez Czlowiek Istota Marna Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieki !! Pani w sklepie fryzjerskim odradzala ,powiedziala ,ze absolutnie nie wolno klasc farby z amoniakiem jak poprzednio farbowalo sie czyms bez amoniaku...
Ja o tym czytalam na jakims blogu i tam dziewczyna pisala ze moze sie zwiekszyc wypadanie wlosow.. jej wypadaly garsciami..
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-30, 11:11   #1415
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ



W³osy masz bardzo jasne, wiêc ja bym skróci³a do oko³o 20. Mo¿e nawet 15, obserwuj kolor podczas.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
Czyli jak bo nie do koñca zrozumia³am 10min na te jasne w³osy i potem daæ na nastepne 10 min na reszte i koniec?
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-11-30, 15:06   #1416
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

na odrost na d³u¿ej, na resztê na te dziesiêæ dla od¶wie¿enia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-01, 18:57   #1417
Cherychery
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 10
Cool czerwone koñcówki?

czy jest taka mo¿liwo¶æ farbowania samych koñcówek u fryzjera? jak tak to ile to by mog³o kosztowaæ?
i czy mocno czerwone koñcówki mog± ³adnie wygl±daæ na blond w³osach?
Cherychery jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-12-02, 17:07   #1418
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: czerwone koñcówki?

Mnie siê czerwieñ z blondem ¶rednio podoba. Ombre robi± teraz w wielu salonach, ale polecam znale¼æ dobry- wpadek jest nadal sporo.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-14, 18:25   #1419
TakeMeHigher
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomo¶ci: 10
Smile Dylemat nt farbowania

Hej,

Bardzo mi chodzi po g³owie pomys³ na pomalowanie moich naturalnych (ciemny blond) w³osów na jasny blond. Ale siê bojê. Kiedy¶ malowa³am na jasny bond (prawie 3 lata co jakie¶ 2-3 miesi±ce). Nie malowa³am w³osów prawie 5 lat. Przesta³am malowaæ bo mi w³osy strasznie siê zniszczy³y i bardzo mi powypada³y... Jednak chodzi za mn± od d³u¿szego czasu ich pomalowanie. Ostatnio bardzo dbam o w³osy, zapuszczam, powoli rosn± niestety (taka ich natura) bra³am tabletki przez 90 dni o nazwie Perfectil (kupi³am w Anglii kiedy mi zaczê³y strasznie wypadaæ, teraz przesta³am 2 tygodnie temu i znowu trochê wypadaj±). Bardzo siê wzmocni³y w czasie kuracji ale teraz chyba znowu robi siê to samo. Mam cienkie, rzadkie w³osy ale nie a¿ tak rzadkie ¿eby nie by³o
Co o tym my¶licie, pomalowaæ czy mo¿e odpu¶ciæ sobie?
TakeMeHigher jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-21, 15:01   #1420
okapi
Rozeznanie
 
Avatar okapi
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomo¶ci: 623
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Mam ciemnobr±zowe (farbowane) w³osy. Docelowo chcia³abym mieæ popielaty jasny br±z (albo popielaty ciemny blond, ale to mo¿e byæ pobo¿ne ¿yczenie z takimi ciemnymi w³osami ). Mój wstêpny plan to: dekoloryzator i potem farba (my¶lê o kolestonie). Da radê?
okapi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-21, 16:14   #1421
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dylemat nt farbowania

Cytat:
Napisane przez TakeMeHigher Poka¿ wiadomo¶æ
Hej,

Bardzo mi chodzi po g³owie pomys³ na pomalowanie moich naturalnych (ciemny blond) w³osów na jasny blond. Ale siê bojê. Kiedy¶ malowa³am na jasny bond (prawie 3 lata co jakie¶ 2-3 miesi±ce). Nie malowa³am w³osów prawie 5 lat. Przesta³am malowaæ bo mi w³osy strasznie siê zniszczy³y i bardzo mi powypada³y... Jednak chodzi za mn± od d³u¿szego czasu ich pomalowanie. Ostatnio bardzo dbam o w³osy, zapuszczam, powoli rosn± niestety (taka ich natura) bra³am tabletki przez 90 dni o nazwie Perfectil (kupi³am w Anglii kiedy mi zaczê³y strasznie wypadaæ, teraz przesta³am 2 tygodnie temu i znowu trochê wypadaj±). Bardzo siê wzmocni³y w czasie kuracji ale teraz chyba znowu robi siê to samo. Mam cienkie, rzadkie w³osy ale nie a¿ tak rzadkie ¿eby nie by³o
Co o tym my¶licie, pomalowaæ czy mo¿e odpu¶ciæ sobie?
Ja bym nie niszczy³a farbowaniem. Musia³aby¶ rozja¶niaæ, potem nak³adaæ farby na wysokim oxy, ci±gle poprawiaæ odrost... Je¶li masz cienkie w³osy, odradzam.

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:13 ----------

Cytat:
Napisane przez okapi Poka¿ wiadomo¶æ
Mam ciemnobr±zowe (farbowane) w³osy. Docelowo chcia³abym mieæ popielaty jasny br±z (albo popielaty ciemny blond, ale to mo¿e byæ pobo¿ne ¿yczenie z takimi ciemnymi w³osami ). Mój wstêpny plan to: dekoloryzator i potem farba (my¶lê o kolestonie). Da radê?
Je¶li masz bardzo ciemny br±z: dekolorzyacja, k±piel rozja¶niaj±ca i odpowiednio dobrana farba (Koleston jest ¶wietny).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-21, 18:59   #1422
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: Dylemat nt farbowania

Witam,
proszê o pomoc w doborze koloru. Lubiê jasny blond, ale nie ¿ó³tawe.

Ostatnio pod koniec pa¼dziernika/ pocz±tek listopada mia³am robione pasemka rozja¶niaczem u fryzjera. Zawsze wcze¶niej sama farbowa³am na jednolity kolor farbami drogeryjnymi, najczê¶ciej 8.x lub 9.x, nigdy ja¶niej, jako¶ siê boje ja¶niej, bo jak farbujê, to te delikatne w³osy mi ju¿ na bia³o wychodz±.. Wiêc teraz mam odrosty, pasemka rozja¶niaczem i pasemka, które zosta³y z poprzedniej farby chyba 9.x.

Teraz mam ju¿ odrosty i chcia³am po³o¿yæ farbê. Mam ciemny blond, chocia¿ po farbowaniach to ju¿ te odrosty s± jakie¶ w kolorze bardzo bardzo ciemny blond...

Podobaj± mi siê kolory te z za³±cznika. Co to mog± byæ za odcienie?
(zdaje sobie sprawê, ¿e to trochê ró¿ne od siebie odcienie i du¿o te¿ robi ¶wiat³o)
Najbardziej lubiê jak w³osy nie s± w takim jednolitym kolorze tylko z jakimi¶ pasemkowym lub czym¶ podobnym odcieniem, ale wiem, ¿e sama takiego efektu nie zrobiê. I dobrze jak bardziej wygl±daj± na naturalne ni¿ tlenione, jak to niektórzy mówi±

Nigdy nie bawi³am siê w mieszanie, tworzenie jaki¶ swoich 'kompozycji procentowych', te¿ nigdy p³ukanek nie robi³am, ale chêtnie siê pobawiê, je¶li kto¶ mi podpowie co mam robiæ i gdzie szukaæ informacji na ten temat.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg bld.jpg (76,8 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bld1.jpg (22,5 KB, 4 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg bld3.jpg (92,8 KB, 5 za³adowañ)
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6

Edytowane przez beatiska
Czas edycji: 2014-12-21 o 19:09
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-23, 19:19   #1423
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Dylemat nt farbowania

¦rodkowy kolor ró¿ni siê od dwóch pozosta³ych- to ciep³y, miodowy blond, typu 9.3.
Te po bokach to raczej per³a, 2 po kropce lub be¿- .13. Skoro masz w³osy ciemny blond na górze, wybra³abym farbê rozja¶niaj±c± i po³o¿y³a j± na zalecany czas na odrosty na 9% (np. Wella Koleston 12.22- to nawet podwójna per³a, albo 12/89- jest ¶wietna! mo¿esz tak¿e zmieszaæ obie). Na resztê w³osów przeci±gnê³abym farbê na 15 minut (na odrostach trzymam j± zazwyczaj 50).
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-24, 10:47   #1424
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piêtro
Wiadomo¶ci: 8 496
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Dziewczyny poszukujê okr±g³ej szczotki do uk³adania w³osów - takiej jak± u¿ywaj± fryzjerzy.Co wa¿ne nie potrafiê uk³adaæ w³osów,wiêc wa¿ne,¿eby by³a dobra dla takiego antytalenta jak ja
__________________



platekrozy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-24, 10:48   #1425
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez platekrozy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny poszukujê okr±g³ej szczotki do uk³adania w³osów - takiej jak± u¿ywaj± fryzjerzy.Co wa¿ne nie potrafiê uk³adaæ w³osów,wiêc wa¿ne,¿eby by³a dobra dla takiego antytalenta jak ja
Ja swoja kupilam w rosmanie za grosze i sluzy trzeci rok jak nie lepiej
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-25, 09:09   #1426
KarolinaK
Zakorzenienie
 
Avatar KarolinaK
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: CairnLand
Wiadomo¶ci: 16 938
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez platekrozy Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny poszukujê okr±g³ej szczotki do uk³adania w³osów - takiej jak± u¿ywaj± fryzjerzy.Co wa¿ne nie potrafiê uk³adaæ w³osów,wiêc wa¿ne,¿eby by³a dobra dla takiego antytalenta jak ja
Ja poleca olivia garden. Wszystkie modele. Bo mam ich chyba 8 o ro¿nych ¶rednicach. I sa bardzo wytrzyma³e. Mam tez jedna GHD ale szczotka dro¿sza kilka razy a niczym zupe³nie sie nie ró¿ni.
Jesli chodzi o ¶rednice to zalezy jak chcesz w³osy u³o¿yæ. Czy maja byc mocniej skrêcone czy podwiniête czy tylko pofalowane albo wyprostowane. I tak samo jesli masz w³osy d³ugie to najlepiej sie sprwdza ma³a porêczna suszarka. Bo maj±c w³osy do po³owy pleców i modeluj±c kazdy kosmyk to jest troche pracy i rece momentami cierpi± kazdemu . Ja mam malutka ktora ma jeden nawiew silny i jeden s³aby, jeden letni i jeden ciep³y i z przodu przycisk na zupe³nie zimny. To jest profesjonalna suszarka fryzjerska. I swietnie sie sprawdza. Bo ja w ¿adne jakies jonizacjê i inne tego typu cuda nie wierze .

Edytowane przez KarolinaK
Czas edycji: 2014-12-25 o 09:15
KarolinaK jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-26, 09:40   #1427
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piêtro
Wiadomo¶ci: 8 496
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Bardzo dziêkujê
__________________



platekrozy jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-27, 11:22   #1428
stokrotka0198
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomo¶ci: 247
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

czy farby drogeryjne poziomu 8-7 beda miec wode 6%?czy 9?

jak ja rozcienczyc do 1,5%. na podstawie 6/9

do 3% to sie bierze 1:1 czyli jesli mleczko ma 40 ml to biore 20 ml wody i 20 ml mleczka, czy biore cala tubke mleczka i dolewam tyle sao wody i biore swoje 40 ml gotowej mieszanki (reszte wylewam)?

a do 1,5% to bedzie 1:2? czyli 13,3 ml mleczka i 26,6 wody w zaokragleniu ? czy 40 ml mleczka + 80 ml wody i odmierzam 40 ml?

moze zagmatwalam
stokrotka0198 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 18:23   #1429
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: Dylemat nt farbowania

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
¦rodkowy kolor ró¿ni siê od dwóch pozosta³ych- to ciep³y, miodowy blond, typu 9.3.
Te po bokach to raczej per³a, 2 po kropce lub be¿- .13. Skoro masz w³osy ciemny blond na górze, wybra³abym farbê rozja¶niaj±c± i po³o¿y³a j± na zalecany czas na odrosty na 9% (np. Wella Koleston 12.22- to nawet podwójna per³a, albo 12/89- jest ¶wietna! mo¿esz tak¿e zmieszaæ obie). Na resztê w³osów przeci±gnê³abym farbê na 15 minut (na odrostach trzymam j± zazwyczaj 50).
Dziêkujê za pomoc. Natomiast przejrza³am Twój blog i pokaza³a¶ efekty na wymienionej Welli i wydaje mi sie du¿o ja¶niejsza od tych zdjêc co pokaza³am. Chyba spróbuje k±pieli rozja¶niaj±cych, ewentualnie bêdê je pog³êbiaæ
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-28, 18:32   #1430
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: pielegnacja wlosow

A jasne, bo ja chcialam ja¶niejsze z ciemniejszych. Moglabys wzi±æ te sama numeracje po kropce, tylko poziom 9 lub 10.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 18:42   #1431
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomo¶ci: 13 110
Dot.: pielegnacja wlosow

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
A jasne, bo ja chcialam ja¶niejsze z ciemniejszych. Moglabys wzi±æ te sama numeracje po kropce, tylko poziom 9 lub 10.

Wys³ane poprzez Sony Xperia J- jak Julia.
I tak siê w³a¶nie teraz rozgl±dam. Myslê o 10 z tymi numerkami co poleci³a¶
Tylko teraz na firmê siê zdecydowaæ nie mogê
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosa³oe mgo± byæ w niaedzi³e i w dszalym c±igu nie pwinono to sawrztaæ polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi co¶

23/6
beatiska jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-28, 18:52   #1432
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Poproszê o poradê Zapuszczam w³osy i 1/3 mam ju¿ naturalnych. Kontrast do¶æ wyra¼ny miêdzy naturalnym ciemnym blondem, a farbowanym z³otem. Zamarzy³a mi siê szamponetka na sylwestra, obawiam siê jednak, ¿e chwyci naturalki na sta³e. Czy taka szamponetka zmyje siê ca³kowicie?
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-29, 15:20   #1433
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Powinna
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 18:58   #1434
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 725
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

hej potrzebuje porady!

naturalny kolor wlosow mam brazowy, raczej cieply odcien, od dwoch lat mniej wiecej rozjasnialam wlosy do ombre (czyli bez farbowania calosci wlosow) i w tym momencie moje ombre to raczej pozostalosc i utrzymuje sie na mniej wiecej koncowkach wlosow. bylam u fryzjera zeby pokryc wlosy farba na jednolity kolor (najbardziej zblizony do mojego naturalnego) i juz po raz drugi po okolo dwoch tygodniach ten kolor zaczyna mi schodzic i przeswituja te stare pozostalosci po ombre.
czy to znaczy ze a) farba jest kiepska b) moje wlosy nie ogarniaja c) tak zawsze bywa d) nie mam pojecia dlaczego? nie usmiecha mi sie chodzic co 3 tyg do fryzjera..
thisriveriswild jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 19:10   #1435
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Poka¿ wiadomo¶æ
hej potrzebuje porady!

naturalny kolor wlosow mam brazowy, raczej cieply odcien, od dwoch lat mniej wiecej rozjasnialam wlosy do ombre (czyli bez farbowania calosci wlosow) i w tym momencie moje ombre to raczej pozostalosc i utrzymuje sie na mniej wiecej koncowkach wlosow. bylam u fryzjera zeby pokryc wlosy farba na jednolity kolor (najbardziej zblizony do mojego naturalnego) i juz po raz drugi po okolo dwoch tygodniach ten kolor zaczyna mi schodzic i przeswituja te stare pozostalosci po ombre.
czy to znaczy ze a) farba jest kiepska b) moje wlosy nie ogarniaja c) tak zawsze bywa d) nie mam pojecia dlaczego? nie usmiecha mi sie chodzic co 3 tyg do fryzjera..
Wlosy rozjasniane maja rozchylone luski, wiec kolor zawsze bedzie sie duzo szybciej wyplukiwal. Trzeba zrobic pigmentacje, a miedzy farbami odswiezac szamponetka.
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-30, 21:37   #1436
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 725
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Wlosy rozjasniane maja rozchylone luski, wiec kolor zawsze bedzie sie duzo szybciej wyplukiwal. Trzeba zrobic pigmentacje, a miedzy farbami odswiezac szamponetka.
dziekuje to bede walczyc...
thisriveriswild jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-31, 10:49   #1437
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Poproszê o poradê Zapuszczam w³osy i 1/3 mam ju¿ naturalnych. Kontrast do¶æ wyra¼ny miêdzy naturalnym ciemnym blondem, a farbowanym z³otem. Zamarzy³a mi siê szamponetka na sylwestra, obawiam siê jednak, ¿e chwyci naturalki na sta³e. Czy taka szamponetka zmyje siê ca³kowicie?
Zafarbowa³a¶? zalezy, jaki kolor szamponetki, jak du¿o ciemniejszy (ciemny br±z np) i ciep³y, to mo¿e nie zej¶æ do koñca. Ciep³a po¶wiata raczej zostanie. No i zalezy, czy to szamponetka, taka zwyczajna.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-31, 10:51   #1438
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Zafarbowa³a¶? zalezy, jaki kolor szamponetki, jak du¿o ciemniejszy (ciemny br±z np) i ciep³y, to mo¿e nie zej¶æ do koñca. Ciep³a po¶wiata raczej zostanie. No i zalezy, czy to szamponetka, taka zwyczajna.
Szamponetka do 8 zmyc. Naturalki mam mniej wiecej 8.1 z majirel, a od polowy wlosow cieple zloto po starej farbie.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1420023047175.jpg (72,2 KB, 4 za³adowañ)
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-31, 11:00   #1439
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Jaki¶ ten kolor zbyt ³adny
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-12-31, 11:01   #1440
201605161428
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 5 219
Dot.: Pytania i porady fryzjerskie

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Jaki¶ ten kolor zbyt ³adny
Joanna kasztanowy braz
Na farbowancach widze wrecz przelbyski czerwieni.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2014-12-31 o 11:02
201605161428 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-11-14 10:44:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:39.