Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-04, 08:31   #4111
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja delikatnie wcieram w rzęsy arganowy a potem płatkiem kosmetycznym namoczonym w gorącej wodzie wszystko ściągam z oczu. Zmywa całkiem poprawnie (używam tuszu Lancome, ale zmywał też inne) a przy okazji arganowy zostaje na rzęsach i je odżywia.
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-04, 21:13   #4112
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 325
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Czy ktoś wypróbował nowy puder ze złotem? Jak wypada na tle innych pudrów z BU?

Podbijam pytanie
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-05, 11:49   #4113
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ma któraś z Was może instrukcję jak zrobić krem łagodzący? Co najpierw wlać, co potem? Właśnie dostałam paczkę, napaliłam się na robotę, a tutaj strona nie działa Napisałam maila z prośbą o instrukcje, ale kto wie kiedy odpiszą
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 23:26   #4114
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej kobitki
Czy po serum flavo - wersja lekka można nałożyć krem anty-oksydacyjny? Czy to nie za dużo naraz?
Jestem mocno na bakier z filtrami. Nie używam ich wcale, chyba, że zamierzam się opalać
Jak myślicie?
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-14, 19:09   #4115
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez durka Pokaż wiadomość
Hej kobitki
Czy po serum flavo - wersja lekka można nałożyć krem anty-oksydacyjny? Czy to nie za dużo naraz?
Jestem mocno na bakier z filtrami. Nie używam ich wcale, chyba, że zamierzam się opalać
Jak myślicie?
To jest dobry pomysł, składniki będą się uzupełniały i ochrona będzie pełniejsza
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:16   #4116
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Widziałyście nowość w ofercie BU? Pojawiła się emulsja do opalania Lirene (klik). Czy tylko ja jestem zaskoczona?
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 17:17   #4117
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Widziałyście nowość w ofercie BU? Pojawiła się emulsja do opalania Lirene (klik). Czy tylko ja jestem zaskoczona?
Pisali, że będzie kosmetyk do opalania Szkoda, że to gotowiec o takim składzie... Ale dla kogoś, kto potrzebuje tak wysokiego filtra będzie chyba w sam raz.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 17:33   #4118
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Pisali, że będzie kosmetyk do opalania Szkoda, że to gotowiec o takim składzie... Ale dla kogoś, kto potrzebuje tak wysokiego filtra będzie chyba w sam raz.
Właśnie się dokopałam do ankiety na stronie BU i w sumie wciąż jestem w szoku. Gotowe produkty jakoś mi nie pasują do Biochemii, zwłaszcza że można je dostać stacjonarnie... No ale nie wadzi mi to, przynajmniej dopóki gotowce nie zastąpią zestawów.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:06   #4119
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Hej, mam pytanie do osób, które zamawiały puder bambusowy. Czy miał on sypką formę? Bo w moim są duże grudy zlepionego pudru, czy to normalne? To moje pierwsze zamówienie i nie wiem w jakiej formie powinny być kosmetyki.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:17   #4120
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do osób, które zamawiały puder bambusowy. Czy miał on sypką formę? Bo w moim są duże grudy zlepionego pudru, czy to normalne? To moje pierwsze zamówienie i nie wiem w jakiej formie powinny być kosmetyki.
Duże grudy? Ja zamawiałam i miał formę idealnie sypką, tylko jakieś niewielkie kuleczki pudru tam chyba były z tego co pamiętam (ale mikroskopijne raczej). Może pokaż na zdjęciu jak to wygląda.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 21:34   #4121
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Duże grudy? Ja zamawiałam i miał formę idealnie sypką, tylko jakieś niewielkie kuleczki pudru tam chyba były z tego co pamiętam (ale mikroskopijne raczej). Może pokaż na zdjęciu jak to wygląda.
No właśnie są na tyle duże, że mnie to zaniepokoiło. Ale ponieważ nie mam doświadczenia z kosmetykami naturalnymi to wole zapytać. Wygląda to tak jak by sie wilgoć dostała i się pozlepiało. Jak trzęsę pojemniczkiem to kulki sie nie rozpadają. Nie wiem czy powinnam pisać z reklamacją
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_7214[1].jpg (116,0 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_7215[1].jpg (128,8 KB, 56 załadowań)
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-28, 21:42   #4122
razdwapiec
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 3 374
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
No właśnie są na tyle duże, że mnie to zaniepokoiło. Ale ponieważ nie mam doświadczenia z kosmetykami naturalnymi to wole zapytać. Wygląda to tak jak by sie wilgoć dostała i się pozlepiało. Jak trzęsę pojemniczkiem to kulki sie nie rozpadają. Nie wiem czy powinnam pisać z reklamacją
Faktycznie jakieś duże te kulki... Ja na Twoim miejscu bym pisała do BU i dołączyła te zdjęcia do maila.
__________________
razdwapiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-06, 18:35   #4123
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez malgo_ Pokaż wiadomość
Hej, mam pytanie do osób, które zamawiały puder bambusowy. Czy miał on sypką formę? Bo w moim są duże grudy zlepionego pudru, czy to normalne? To moje pierwsze zamówienie i nie wiem w jakiej formie powinny być kosmetyki. Ale ponieważ nie mam doświadczenia z kosmetykami naturalnymi to wole zapytać. Wygląda to tak jak by sie wilgoć dostała i się pozlepiało. Jak trzęsę pojemniczkiem to kulki sie nie rozpadają. Nie wiem czy powinnam pisać z reklamacją
Hej
Moim zdaniem powinnaś zareklamować ten puder-jakoś dziwnie wyglądajuż pomijając te wielkie grudy to ma też dziwny kolor-taki żółtawy.Mój jest śnieżnobiały i jest bardzo drobniutki-także reklamujmoże się pomylili i wysłali Ci coś innego


A teraz z innej beczki-Chciałam sobie zamówić krem ochronny ANTY-oksydacyjny albo serum ochronne ANTIOX z wit C i nie wiem co wybrać
Czy któraś z Was używała tych produktów?co jest lepsze?serum czy krem?proszę o poradę gdyż wszystko mi się pokończyło i chciałam coś szybko zamówić
dziękuję
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 20:03   #4124
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 815
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej
Moim zdaniem powinnaś zareklamować ten puder-jakoś dziwnie wyglądajuż pomijając te wielkie grudy to ma też dziwny kolor-taki żółtawy.Mój jest śnieżnobiały i jest bardzo drobniutki-także reklamujmoże się pomylili i wysłali Ci coś innego
Kolor to akurat efekt zdjęcia robionego w sztucznym świetle. Puder jest biały. A w sprawie grud pisałam do BU ale dostałam odpowiedz żebym je sobie łyżką rozgniotła bo oni mają prawidłowość potwierdzona przez producenta. Pudru więcej u nich nie zamówię.
malgo_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-07, 22:27   #4125
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

BU jest dosc opryskliwe, to akurat juz zauwazylam, choc nie na sobie. Dla mnie zawsze byli mili, raz mieli cos nie tak ze strona, ze sie nie ladowala, a ja chcialam zrobic krem i potrzebowalam instruktazu. Napisalam do nich na fb i dali mi link do dzialajacego przepisu.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-08, 15:03   #4126
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Ja kupowałam ostatnio puder bambusowy z BU, w zeszłym tygodniu dostałam i był normalny, jak zawsze. Miałaś wyjątkowego pecha.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 10:57   #4127
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

hej dziewczyny
proszę pomóżcie

Jak zwykle mam problem z przechowywaniem produktów
Zakupiłam masła do ciała na Mazidłach i na opakowaniach jest napisane żeby przechowywać w lodówce
Natomiast na BU odnośnie tych samych maseł jest napisane żeby przechowywać w temp. pokojowej
Już sama nie wiem
pomóżcie proszę
Gdzie lepiej przechowywać takie rzeczy?
dziękuję
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-12, 11:00   #4128
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
proszę pomóżcie

Jak zwykle mam problem z przechowywaniem produktów
Zakupiłam masła do ciała na Mazidłach i na opakowaniach jest napisane żeby przechowywać w lodówce
Natomiast na BU odnośnie tych samych maseł jest napisane żeby przechowywać w temp. pokojowej
Już sama nie wiem
pomóżcie proszę
Gdzie lepiej przechowywać takie rzeczy?
dziękuję
Można w pokojowej, nie psują się szybko.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-14, 22:03   #4129
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Można w pokojowej, nie psują się szybko.
dziękujęszkoda by mi było jak by coś się z nimi stało bo kupiłam takie o większej pojemności

A i jeszcze kupiłam krem regenerujący z kwasem liponowym
i dzisiaj po 24h okresie dojrzewania ja zaglądam do kremu a on mi podszedł olejem
nie wiem dlaczego bo wszystko robiłam powoli i dokładniei jak skończyłam krem to miał konsystencję gęstego budyniu i taki ładny śmietankowy kolor
A teraz na wierzchu pływa olej

Proszę jak ktoś wie-powiedzcie jak go uratować
szkoda mi go wywalić bo strasznie się napaliłam na używanie go

pomóżcie

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-07-14 o 22:07
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-07-14, 23:36   #4130
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
dziękujęszkoda by mi było jak by coś się z nimi stało bo kupiłam takie o większej pojemności

A i jeszcze kupiłam krem regenerujący z kwasem liponowym
i dzisiaj po 24h okresie dojrzewania ja zaglądam do kremu a on mi podszedł olejem
nie wiem dlaczego bo wszystko robiłam powoli i dokładniei jak skończyłam krem to miał konsystencję gęstego budyniu i taki ładny śmietankowy kolor
A teraz na wierzchu pływa olej

Proszę jak ktoś wie-powiedzcie jak go uratować
szkoda mi go wywalić bo strasznie się napaliłam na używanie go

pomóżcie
...
wymieszaj
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 21:47   #4131
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

darko1
właśnie dzisiaj to zrobiłamzobaczymy co będzie dalej...trochę to wkurzające jak trzeba będzie go mieszać za każdym razem

Mam jeszcze jedno pytanko.Czy na serum ochronne ANTIOX z wit.C mogę jeszcze nałożyć jakiś olej?np.śliwkowy z żelem hialuronowym?
czy to nie będzie za dużo jak na jeden raz?

I czy ma któraś z Was doświadczenie z koenzymem Q10?
W jakiej temperaturze należy go rozpuszczać?i w jakich proporcjach?
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:23   #4132
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

[QUOTE=emanuelle2;47319204]darko1
właśnie dzisiaj to zrobiłamzobaczymy co będzie dalej...trochę to wkurzające jak trzeba będzie go mieszać za każdym razem
....
w Eko-kremach nawet w tych kupowanych jako gotowce to bardzo częste zjawisko wybijania oleju albo rozwarstwiania się kremu,nie przejmuj się tym.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:32   #4133
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
w Eko-kremach nawet w tych kupowanych jako gotowce to bardzo częste zjawisko wybijania oleju albo rozwarstwiania się kremu,nie przejmuj się tym.
A widzisz-nie wiedziałam o tym
ale mam nadzieje,że nie zmieniają się przez to wartości pielęgnacyjne kremu
a na temat rozpuszczalności koenzymu Q10 coś wiesz?

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-07-15 o 22:34
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:34   #4134
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Niee, tylko olej sie wytraca, co ma sie zmienic?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 22:54   #4135
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez Kretka666 Pokaż wiadomość
Niee, tylko olej sie wytraca, co ma sie zmienic?
No nie wiem
Skoro nie jest dobrze wymieszane....sama nie wiem
Poczekamy-zobaczymy
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-16, 11:28   #4136
herni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
Hej
Moim zdaniem powinnaś zareklamować ten puder-jakoś dziwnie wyglądajuż pomijając te wielkie grudy to ma też dziwny kolor-taki żółtawy.Mój jest śnieżnobiały i jest bardzo drobniutki-także reklamujmoże się pomylili i wysłali Ci coś innego


A teraz z innej beczki-Chciałam sobie zamówić krem ochronny ANTY-oksydacyjny albo serum ochronne ANTIOX z wit C i nie wiem co wybrać
Czy któraś z Was używała tych produktów?co jest lepsze?serum czy krem?proszę o poradę gdyż wszystko mi się pokończyło i chciałam coś szybko zamówić
dziękuję

Hej. Używam Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF i jestem bardzo zadowolona, dla mnie jest lepsze od Antiox z wit. C i serum Azelo. Kremu Antyoksydacyjnego nie miałam, zastanawiam się nad zakupem, ale wcześniej dziewczyny dość dobrze wypowiadały się na jego temat.
Jeśli któraś dziewczyna stosuje serum i krem antyoksydacyjny flavo+C15EF to proszę o opinie.
Pozdrawiam.

Edytowane przez herni
Czas edycji: 2014-07-16 o 11:39
herni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 08:52   #4137
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez herni Pokaż wiadomość
Hej. Używam Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF i jestem bardzo zadowolona, dla mnie jest lepsze od Antiox z wit. C i serum Azelo. Kremu Antyoksydacyjnego nie miałam, zastanawiam się nad zakupem, ale wcześniej dziewczyny dość dobrze wypowiadały się na jego temat.
Jeśli któraś dziewczyna stosuje serum i krem antyoksydacyjny flavo+C15EF to proszę o opinie.
Pozdrawiam.
hejja również używałam serum Azelo -oliwkowe ale jakichś spektakularnych efektów po nim nie widziałam
Teraz własnie zakupiłam serum ochronne ANTIOX z wit C
Narazie nie mogę się wypowiedzieć na jego temat bo dopiero go używam dwa dni
A w serum antyoksydacyjnym flavo+C15EF chyba jest więcej witaminy Cnie mylę się?a nie trzeba do niego dodatkowych filtrów?
A ja dopiero zaczynam z wit.C i na początek chciałam przyzwyczaić trochę skórę przed czymś mocniejszym

A czy na to serum nakładasz coś jeszcze?bo ja nakładam żel HA+olej śliwkowyale strasznie tępo się nakłada na to serum
ale może dojdę do wprawy

pozdrawiam

Edytowane przez emanuelle2
Czas edycji: 2014-07-17 o 09:33
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 10:24   #4138
herni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 492
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez emanuelle2 Pokaż wiadomość
hejja również używałam serum Azelo -oliwkowe ale jakichś spektakularnych efektów po nim nie widziałam
Teraz własnie zakupiłam serum ochronne ANTIOX z wit C
Narazie nie mogę się wypowiedzieć na jego temat bo dopiero go używam dwa dni
A w serum antyoksydacyjnym flavo+C15EF chyba jest więcej witaminy Cnie mylę się?a nie trzeba do niego dodatkowych filtrów?
A ja dopiero zaczynam z wit.C i na początek chciałam przyzwyczaić trochę skórę przed czymś mocniejszym

A czy na to serum nakładasz coś jeszcze?bo ja nakładam żel HA+olej śliwkowyale strasznie tępo się nakłada na to serum
ale może dojdę do wprawy

pozdrawiam

Hej.
Nie wiem ile czasu spędzasz na zewnątrz i opalasz się, ale jeśli to większość czasu to jak najbardziej dodatkowe filtry są wskazane, ale jeśli w tygodniu w ciągu dnia nie masz kontaktu ze słońcem to nie ma potrzeby.
Najczęściej Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF nakładam na twarz spryskaną hydrolatem, czasami mieszam z żelem hialuronowym, ale rzadko bo serum to nakładam rano co 2, 3 dzień, to zależy jaka jest potrzeba, a w pozostałe dni krem sojowy, natomiast na noc serum odbudowujące z żelem hialuronowym na zmianę z olejem śliwkowym i olejem z kocanki, który bardzo pomógł mojej cerze.
Myślałam żeby odstawić to wszystko i na zmianę stosować serum i krem antyoksydacyjny.Myślę, że na lato to idealny zestaw.

BU zaleca stosowanie jednego preparatu około 3 miesiące i rzeczywiście dopiero po tym czasie efekty są bardzo widoczne.
herni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-23, 11:27   #4139
emanuelle2
Raczkowanie
 
Avatar emanuelle2
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: ziemia
Wiadomości: 68
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez herni Pokaż wiadomość
Hej.
Nie wiem ile czasu spędzasz na zewnątrz i opalasz się, ale jeśli to większość czasu to jak najbardziej dodatkowe filtry są wskazane, ale jeśli w tygodniu w ciągu dnia nie masz kontaktu ze słońcem to nie ma potrzeby.
Najczęściej Serum antyoksydacyjne flavo+C15EF nakładam na twarz spryskaną hydrolatem, czasami mieszam z żelem hialuronowym, ale rzadko bo serum to nakładam rano co 2, 3 dzień, to zależy jaka jest potrzeba, a w pozostałe dni krem sojowy, natomiast na noc serum odbudowujące z żelem hialuronowym na zmianę z olejem śliwkowym i olejem z kocanki, który bardzo pomógł mojej cerze.
Myślałam żeby odstawić to wszystko i na zmianę stosować serum i krem antyoksydacyjny.Myślę, że na lato to idealny zestaw.

BU zaleca stosowanie jednego preparatu około 3 miesiące i rzeczywiście dopiero po tym czasie efekty są bardzo widoczne.
hej
nie opalam się prawie wcalejedyny kontakt ze słońcem mam wtedy jak wyjdę na zakupy

Serum ANTIOX też nakładam na twarz spryskaną hydrolatempotem czekam aż się wchłonie i nakładam olej śliwkowy razem z żelem hialuronowymno i właśnie tu mam problem bo bardzo słabo się rozsmarowywuje

I tak sobie pomyslałam czy jak już nałożę to serum to potem po wchłonięciu może znowu spryskać twarz hydrolatem i na to żel+olejna pewno lepiej by się rozsmarowywało
A tak w ogóle to nie wiedziałam,że serum można mieszać z żelem hialuronowym
A jak Ci się podoba olej śliwkowy?
Ja po prostu go ubóstwiami ten zapachpo prostu boski
jak na razie jest to najlepiej pachnący olej jaki używałam do tej pory
i chyba długo się z nim nie rozstanę

pozdrawiam
emanuelle2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-26, 16:45   #4140
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Podbijam pytanie
Ja mogę już coś na jego temat powiedzieć. Jest bardzo fajny, ładnie matuje, ale nie jest to płaski mat, on zmiękcza rysy i wygładza cerę. Dobrze, a nawet bardzo dobrze współpracuje z kolorówką, kładę na niego brązer i róże Maca, efekt jest bardzo elegancki. Minimalnie bieli, ale w sposób absolutnie nie przeszkadzający.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-25 20:03:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:38.