Karmię piersią - co mogę jeść ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 10:58   #1
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51

Karmię piersią - co mogę jeść ???


Witam dziewczyny, od trzech tygodni karmię maluszka piersią i pewnie jak każda świeżo upieczona mama mam problem z tym co mogę jeść, żeby nie zaszkodzić maleństwu. Moja położna, wprowadziła mi następującą dietę: ŚNIADANIE: chuda wędlina+kawałek żółtego sera; ZUPY: rosołek, krupnik i pomidorówkę, DRUGIE DANIE: drób (na który już nie mogę patrzeć), zmieniaczki z marchewką lub buraczkami i kompot z jabłek; KOLACJA: to co na śniadanie. Najbardziej przeraża mnie zakaz jedzenia mleka w jakiejkolwiek postaci, bo z tego co pamiętam to w szpitalu było na przykład kakao (które uwielbiam, a według położnej nie mogę pić). No i owoce, które zostały mi okrojone do jabłka i banana. Mam zatem pytanie czy ta dieta musi być tak restrykcyjna, czy naprawdę nie mogę zjeść kawałek ciasta drożdżowego ze szklanką mleka, czy z jedzenia muszę wykreślić inne owoce czy też dżemy, i czy na obiad mam jeść na zmianę te trzy zupy. Dodoam jeszcze, że ani ja, ani mąż nie jesteśmy alergikami (w rodzinie też nie było).
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 11:04   #2
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Teoretycznie wszystko, wg zaleceń WHO nie stosuje się diety eliminacyjnej.

Zakaz mleka? A czemu? Jeśli nie ma skazy nie widzę powodu, pewnie, że nie możesz chlać 2l dziennie, ale np. płatki rano z mlekiem?

Kakao - owszem, odradzane, bo może powodować zatwardzenia, zresztą lubi uczulać. Unikać należy wzdymających rzeczy i alergenów typu czekolada, orzechy, kalafior, cebula, fasola, groch - te rzeczy wprowadzasz po 1 sztuce i sprawdzasz reakcję dziecka i tyle.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 11:02 ----------

Co do niebycia alergikiem - ani ja ani mąż nie jesteśmy, a córa ma skazę białkową i jest na bebilonie pepti. Zdarza się.

Co do owoców jeszcze - małe pestkowe próbuj ostrożnie, ale wszelkie jagody możesz jak najbardziej, to samo brzoskwinia, nektarynka, mango. Ponoć z cytrusami też lepiej uważać, ale ja jadłam i guzik małej było, karmiłam 5tygodni.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 15:06   #3
biankaaa
Zadomowienie
 
Avatar biankaaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zurich
Wiadomości: 1 580
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Jedz wszystko i obserwuj dziecko. Polecam artykuł:
http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/...as=1&startsz=x
biankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 18:12   #4
blonde_hair
Zakorzenienie
 
Avatar blonde_hair
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 14 395
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

dziwne, ze nie mozesz mleka, a zołty ser tak

Musisz obserwowac dziecko, po tym co zjesz...powoli wprowadzaj nowe produktyja po 3 miesiacach jadlam prawie wszystko oprócz wzdymajacych produktów
__________________
Nasz Wielki Dzień- 22.09.2007 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10556
Nasza Miłość Sebastianek- 02.01.2010 https://wizaz.pl/forum/album.php?albumid=10442
blonde_hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 04:57   #5
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

jesli nie ma dziecko skazy mozesz wsiooooo poza piernym i kwasnym, wzdymajacym

mozesz jesc np :

gotowane mieso z zupy,
pulpety gotowane w sosie wlasnyn,
golabki (bez kapusty)
nalesniki z dzemem albo serem,
pierogi z serem
pierogi leniwe
ryz np z mlekiem (zupa mleczna)
kasze
platki zbozowe z mlekiem
wedliny chude
sery zolte
jogurty naturalne
ryba pieczona czy gotowana
ziemniaki gotowane
jablko banan
deserki gerbera dla dzieci
kisiel
budyn
parowki
pasztet
zupa: krupnik, jarzynowa, koperkowa, pomidorowa, barszcz czerwony, lekki rosol,
makaron z twarogiem
chrupki kukurydziane
wafle ryzowe


wiecej nie przychodzi mi do glowy
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:02   #6
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Ja co prawda jeszcze nie karmie piersia Ale w SR mowili nam, ze karmiac piersia tak naprawde mozna jesc wszystko, tylko trzeba to powoli wprowadzac. Bo np. w Polsce robi sie rozne diety, a w innych panstwach jedza wszystko. Ile w tym prawdy - nie wiem, okaze sie niedlugo, ale na pewno na poczatku przydadza mi sie rady dziewczyn z tego watku
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 08:26   #7
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

O, zapiekanki możesz różne jeść Makaron, mięso z szynki mielone, ser żółty, sos pomidorowy. Albo makaron i warzywka różne
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-01, 12:29   #8
MBPN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 51
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Dzięki dziewczyny na odpowiedź, ulżyło mi, że nie muszę jeść tylko jabłek, bananów, marchewki itp. Poprostu zacznę normalnie jeść tylko w małych ilościach i będę obserwować małego.
A jeszcze dwa pytania: bo mój mały nie toleruje zwykłej herbety (dodam, że piłam bardzo bardzo słabą) więc jakie herbaty mogę pić?
I pytanie ostatnie: mój synek dostał na buzi krosteczek, wyglądają one jak trądzik, czy mam się tym martwić, czy to jest normalne???
MBPN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 14:57   #9
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Ja też jem wszystko, takze wzdymające, czekoladę, kakao, to na co mam ochotę. Jak na razie nie wlazła papryka.

Krostki sie zdarzaja, jeśli schodzą po jakims czasie (1 dzień, dwa), to moim zdaniem nie ma sie co martwić.
Mój syn miał trądzik niemowlecy pzrez ok. 2 tygodnie strasznie go wysypało i samo przeszło. To od hprmonów. Brzydko to wyglądało, ale przeszło. Niczym nie smarowałabym żadnych krostek! Chyba że lekarz powie inaczej. Mi powiedział, aby myć to tylko wodą.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 19:49   #10
kala289
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Świdnik/Biłgoraj
Wiadomości: 178
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez MBPN Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny na odpowiedź, ulżyło mi, że nie muszę jeść tylko jabłek, bananów, marchewki itp. Poprostu zacznę normalnie jeść tylko w małych ilościach i będę obserwować małego.
A jeszcze dwa pytania: bo mój mały nie toleruje zwykłej herbety (dodam, że piłam bardzo bardzo słabą) więc jakie herbaty mogę pić?
I pytanie ostatnie: mój synek dostał na buzi krosteczek, wyglądają one jak trądzik, czy mam się tym martwić, czy to jest normalne???
mnie z kolei położna powiedziała, trzeba jeść wszystko ale starać się to robić w taki sposób, żeby łatwo móc wyeliminować produkty na które dziecko będzie źle reagowało. tłumaczyła nawet, że jest to bardziej rozsądne niż rezygnowanie ze wszystkiego, gdyż taka nadmierna eliminacja może doprowadzić do wyjałowienia organizmu.
tyle teorii, w praktyce sprawdzę to wszystko w grudniu
kala289 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 20:29   #11
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

mi mowila polozna na poczatku do 4 miesiaca nie jeść kwaśnych rzeczy ani za bardzo doprawionych i unikać fasoli,grochu,kapusty.. pozatym mozna jesc co sie chce oczywiscie obserwowac dziecko bo niektore produkty moga uczulenie powodowac u dziecka
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 08:48   #12
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez kala289 Pokaż wiadomość
mnie z kolei położna powiedziała, trzeba jeść wszystko ale starać się to robić w taki sposób, żeby łatwo móc wyeliminować produkty na które dziecko będzie źle reagowało. tłumaczyła nawet, że jest to bardziej rozsądne niż rezygnowanie ze wszystkiego, gdyż taka nadmierna eliminacja może doprowadzić do wyjałowienia organizmu.
tyle teorii, w praktyce sprawdzę to wszystko w grudniu

to fakt.
moze to tez prowadzic, paradoksalnie, do alergii.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-03, 15:02   #13
dominikowa
Wtajemniczenie
 
Avatar dominikowa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 2 449
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

ja praktycznie od początku jem wszystko, tylko obserwuje małego czy nic mu nie dolega, ale odpukać nic mi nie jest.
przy pierwszej ciązy bardzo uważałam na to co jem, ale teraz dałam sobie więcej luzu
__________________

30 w 2016
dominikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:21   #14
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Na szkole rodzenia powiedziano nam, że kobieta karmiąca może w zasadzie jeść wszystko byle dieta była zdrowa i odpowiednio zbilansowana bowiem dowiedziono, że dieta matki nie ma wpływu na obecność kolek u dziecka (bo przyczyna nie jest w tym, co matka je, tylko w układzie pokarmowym dziecka).

Generalnie chodzi o to, żeby jeść zdrowo, urozmaicone jedzenie i pić dużo wody
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 18:43   #15
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

a moja mama wspomina jak to schabowych sie najadla po porodzie bo byla glodna i nic dziecku nie bylo wrecz sie smieje ze te schabowe musialy mu niezle skamowac bo do dzis ma wilczy apetyt sam
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 19:03   #16
kotikaa
Raczkowanie
 
Avatar kotikaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: UK / Kraków
Wiadomości: 244
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Ja jadlam wszystko, doslownie wszystko na co mialam ochote. Tak doradzily mi polozne w UK i synek zdrowiutenki rosl jak 'na drozdzach' .

Za to gdy przyjechaly do nas nasze mamy i zobaczyly jak sie odzywiam, to sie dopiero zaczelo... uuu...
kotikaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 08:51   #17
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez kotikaa Pokaż wiadomość
Ja jadlam wszystko, doslownie wszystko na co mialam ochote. Tak doradzily mi polozne w UK i synek zdrowiutenki rosl jak 'na drozdzach' .

Za to gdy przyjechaly do nas nasze mamy i zobaczyly jak sie odzywiam, to sie dopiero zaczelo... uuu...
Skąd ja to znam? Moja babcia: moze nie jedz pomidorów, co? Kiszonych ogórków to ty chyba nie mozesz... Nie jedz grochówki, nei jedz tego i śmego!
Zostałabym chyba o samym chlebie i wodzie.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Na szkole rodzenia powiedziano nam, że kobieta karmiąca może w zasadzie jeść wszystko byle dieta była zdrowa i odpowiednio zbilansowana bowiem dowiedziono, że dieta matki nie ma wpływu na obecność kolek u dziecka (bo przyczyna nie jest w tym, co matka je, tylko w układzie pokarmowym dziecka).

Generalnie chodzi o to, żeby jeść zdrowo, urozmaicone jedzenie i pić dużo wody
'
czytałam gdzieś, ze picie wody w nadmiarze podczas karmienia piersia też nie jest wskazane. Ja piję najwyzej 1,5 litra dziennie, wiecej nie dam rady. Do tego zupa na obiad i mleko na sniadanie. Nie dałabym rady dziennie wypijać 2 l wody albo innych napojów.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:10   #18
Klarissa
Zakorzenienie
 
Avatar Klarissa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 16 431
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez Jaatkaa85 Pokaż wiadomość
czytałam gdzieś, ze picie wody w nadmiarze podczas karmienia piersia też nie jest wskazane. Ja piję najwyzej 1,5 litra dziennie, wiecej nie dam rady. Do tego zupa na obiad i mleko na sniadanie. Nie dałabym rady dziennie wypijać 2 l wody albo innych napojów.
Dlaczego nie jest wskazane? Ja mam zupełnie inne informacje: od dietetyka prowadzącego moją ciążowo-cukrzycową dietę, od lekarza ginekologa oraz ze szkoły rodzenia uzyskałam info, że ilość pokarmu zależy od ilości przyjmowanych płynów.

Co do tego ile wypijać to myślę, że jest to kwestia mocno indywidualna, ja wypijam na pewno więcej niż 2l wody dziennie, a przecież również jem - czasem też pokarmy płynne (zupy)
__________________
Mam dwoje okruszków - jeden większy, a drugi całkiem malutki
Klarissa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-07, 09:13   #19
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie jest wskazane? Ja mam zupełnie inne informacje: od dietetyka prowadzącego moją ciążowo-cukrzycową dietę, od lekarza ginekologa oraz ze szkoły rodzenia uzyskałam info, że ilość pokarmu zależy od ilości przyjmowanych płynów.

Co do tego ile wypijać to myślę, że jest to kwestia mocno indywidualna, ja wypijam na pewno więcej niż 2l wody dziennie, a przecież również jem - czasem też pokarmy płynne (zupy)
Mi tak samo powiedzieli
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-07, 09:25   #20
Jaatkaa85
Zadomowienie
 
Avatar Jaatkaa85
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Prosto z serca;)
Wiadomości: 1 614
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez Klarissa Pokaż wiadomość
Dlaczego nie jest wskazane? Ja mam zupełnie inne informacje: od dietetyka prowadzącego moją ciążowo-cukrzycową dietę, od lekarza ginekologa oraz ze szkoły rodzenia uzyskałam info, że ilość pokarmu zależy od ilości przyjmowanych płynów.

Co do tego ile wypijać to myślę, że jest to kwestia mocno indywidualna, ja wypijam na pewno więcej niż 2l wody dziennie, a przecież również jem - czasem też pokarmy płynne (zupy)
Nie wiem dlaczego, nei inetersowałam sie tym.
Mnie po porodzie pzrerazała myśl taka, ze właśnie będę musiała dużo pić, bo ja niepijek jestem. Nawet w upały. I okazało się, że nie musze, z laktacją jest wszystko ok i synek też zdrowy. Więc chyba to, iel tzreba pic, zależy od każdego inaczej, organizm sam sygnalizuje, ze potzrebuje wiecej.
Jaatkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 14:35   #21
ala126
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Jedz wszystko lecz z umiarem i sprawdzaj czy dziecko nie ma uczulenia, ja sama podczas karmienia piersią odżywiałam się tak samo jak w czasie trwania ciąży i było wszystko dobrze
ala126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-25, 22:47   #22
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Jak karmiłam synka piersią, jadłam praktycznie wszystko, co mi smakowało, z tym, że uważałam z ostrymi przyprawami, a nowe produkty wprowadzałam stopniowo i w niewielkich ilościach. Do końca unikałam jedynie: papryki, kapusty kiszonej, grzybów (słyszałam, że nie wolno!). I byłam ostrożna z cytrusami, chociaż małemu nic po nich nie było.

Moja siostra je tylko chudą wędlinę, chleb biały, ziemniaki, marchew, buraczki, drób gotowany, jabłka i banany. I tak od ponad trzech miesięcy. Twierdzi, że jeśli tylko wprowadzi nowy produkt, np. jajko, makaron, biały ser, drożdżówkę, ciastko owsiane, jej córka robi zieloną kupę. Czy to zbieg okoliczności? Nie wiem już, co jej radzić, bo faktycznie, jak skupia się na sprawdzonych produktach, z małą jest wszystko dobrze, a kupa żółciutka. Niestety, siostra wygląda jak anorektyczka...
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:08   #23
KamilaGZN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Dużo uważam, że zależy jeszcze od wieku dziecka jakie karmisz, inna dieta powinna byc zaraz po porodzie, inna jak maluch ma 3 miesiące a inna jak prawie rok (oczywiście w tym momencie nie jako podstawa żywieniowa, ale raczej dokarmianie). W moim przypadku karmiłam właśnie prawie do roku. Ale wracając do tematu, na samym początku jadłam potrawy praktycznie tylko gotowane, pierwsze smażone, czy raczej powinnam napisać pieczone mięso, ociekające troszkę tłuszczykiem zjadłam jak młoda miała ponad 3 miesiące. A później uważałam tylko na przyprawy, zero papryk ostrych, pieprzu, warzyw wzdymających w stylu cebula itp...
__________________
W każdym z nas drzemie diabeł. Sztuką jest takie przejście przez życie by go nigdy nie obudzić...
KamilaGZN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 10:52   #24
MamaKtosia
Zadomowienie
 
Avatar MamaKtosia
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 532
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

Cytat:
Napisane przez KamilaGZN Pokaż wiadomość
A później uważałam tylko na przyprawy, zero papryk ostrych, pieprzu, warzyw wzdymających w stylu cebula itp...
A dlaczego nie można wzdymających niby? Nigdy nie pojmę tego fenomenu w naszej szerokości geograficznej. To jak z czapeczką zdaje się.

flammis a siostra była z córką u lekarza? I czy jedną zmianą po wprowadzeniu nowych produktów jest kolor stolca?
MamaKtosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-26, 20:08   #25
flammis
Raczkowanie
 
Avatar flammis
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 284
Dot.: Karmię piersią - co mogę jeść ???

MamaKtosia, siostra była u lekarza już nie raz - zawsze słyszy, że jest nadgorliwą mamusią (nie dosłownie, ale tak odbiera słowa pediatry: "Pani panikuje i przesadza!"). Raz byłyśmy u niej razem, byłam świadkiem tej rozmowy. Siostra tylko się denerwuje i je wciąż sprawdzone produkty, bo wtedy z Małą jest wszystko ok. W naszym mieście takie luźne podejście pediatrów to standard.
Każda zmiana w diecie = zielony stolec.
flammis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-26 20:08:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:00.