Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-04-25, 07:57   #1
aginek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 41

Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?


Witam ponownie pani Grazynko i dziewczyny! W poszukiwaniu specyfikow regenerujacyh dla mojej szopy na glowie,natknelam sie na wloskie kosmetyki,co sie zowia Szampon Midollo 1000 ml - SELECTIVE PROFESSIONAL do tego balsam proteinowy, czy ktoras z Was miala moze do czynienia z takimi cudami?Czy Pani zna takie kosmetyki albo uzywala w swoim salonie,Pani Grazyno?
Pozdrawiam Was wszystkie i zycze milego poniedzialku!
aginek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-26, 17:50   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

nie uzywam, ale zetnkelam sie , nie jest rewelacyjny, ale mozna zaliczyc do dobrego srodka
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-14, 20:43   #3
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Produkty warte tyle ile mają w środku. Jedne z najtańszych produktów profesjonalnych na naszym rynku. Jeżeli nie przeszkadzają Tobie silikony i inne szkodliwe związki chemiczne zawarte w ich składzie to możesz stosować.

Zresztą coraz mniej produktów, które by nie zawierały szkodliwych i podrażniających substancji.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 11:54   #4
bozenka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Używam maskę Selective Hydro Cream - nawilżającą o cudownym gruszkowym zapachu, super nawilża, nie wyobrażam sobie bez niej już codziennej pielęgnacji moich włosów - jestem fryzjerką i stosuję ją też codziennie na moich klientkach, 99% jest zachwycona rezultatem - szczerze polecam!!!!! Z Selective polecam też odżywkę dwufazową Due Phasette - super na rozczesywanie, a wystarczy tylko spryskać po umyciu (bez spłukiwania). Wcześniej piszecie o Midollo - miałam też kiedyś, ale to stara generacja Selective, starsza technologia - spróbujcie nowości (np. właśnie Hydro Cream albo Due Phasette Selective), technologia tak jak w każdej innej dziedzinie tak i w kosmetyce idzie do przodu, warto być na bieżąco, bo nowinki coraz bardziej zaskakują - Przy okazji odniosę się do opini przedmówcy - szkodliwe składniki w produktach Selective??? Chyba rzadko którą firmę (tym bardziej profesjonalną) w dzisiejszych czasach stać na coś takiego... pozatym Selective nie jest tanią marką... chyba modnyfryzjer z czymś innym ją pomylił... dla mnie max efektu - polecam!!!
bozenka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 17:19   #5
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez bozenka76 Pokaż wiadomość
Używam maskę Selective Hydro Cream - nawilżającą o cudownym gruszkowym zapachu, super nawilża, nie wyobrażam sobie bez niej już codziennej pielęgnacji moich włosów - jestem fryzjerką i stosuję ją też codziennie na moich klientkach, 99% jest zachwycona rezultatem - szczerze polecam!!!!! Z Selective polecam też odżywkę dwufazową Due Phasette - super na rozczesywanie, a wystarczy tylko spryskać po umyciu (bez spłukiwania). Wcześniej piszecie o Midollo - miałam też kiedyś, ale to stara generacja Selective, starsza technologia - spróbujcie nowości (np. właśnie Hydro Cream albo Due Phasette Selective), technologia tak jak w każdej innej dziedzinie tak i w kosmetyce idzie do przodu, warto być na bieżąco, bo nowinki coraz bardziej zaskakują - Przy okazji odniosę się do opini przedmówcy - szkodliwe składniki w produktach Selective??? Chyba rzadko którą firmę (tym bardziej profesjonalną) w dzisiejszych czasach stać na coś takiego... pozatym Selective nie jest tanią marką... chyba modnyfryzjer z czymś innym ją pomylił... dla mnie max efektu - polecam!!!

szkodliwe składniki w produktach Selective???

Proponuję trochę poczytać skład wtedy zrozumiesz o czym piszę.Na początek o SLS, później o detergentach i konserwantach oraz innych substancjach i związkach chemicznych zawartych w produktach Selective.

Chyba rzadko którą firmę (tym bardziej profesjonalną) w dzisiejszych czasach stać na coś takiego...
Właśnie w tym problem, że wiele firm nie chce wprowadzać zamiennych technologii ( czytaj droższe produkty) dlatego jest tak dużo chemii zawartej w tanich produktach takich jak Selective.

pozatym Selective nie jest tanią marką...
Jest jedną z najtańszych na naszym rynku.Szampon 1,5l kosztuję ok.45-56 zł odżywka 1,5l kosztuję +/- 40-50 zł ( w zależności od rabatów). Czego nie można powiedzieć o cenach innych firm L'oreal,Wella,Schwarzkopf , Kadus,Keune,Goldwell oraz innych firm których nie wymieniłem.

dla mnie max efektu - polecam!!!
Tylko jakim kosztem uzyskujesz ten efekt.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 12:41   #6
bozenka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

w moim umiłowanym Hydro Cream Selective nie ma sławnego sls, ale nawet gdyby... w 99% szamponach na rynku (na czele z tymi na półkach w supermarkecie) jest sls i większość ludzi na całym świecie je stosuje, tzn. oni się świadomie trują, zabijają, są niepoczytalni??? jeśli tak jest to mamy do czynienia z chyba z największym w historii zbiorowym samobójstwem... ;-) ludzie... nie dajmy się zwariować... kobieta jest w stanie rozjaśnić sobie włosy wypłukując z nich cały budulec swojego włosa poczym będzie uciekać przed sls unikając zastosowania odżywki, która dzięki nowym tychnologiom do niedawna nie osiągalnym ma jej pomóc go odbudować?? proponuję w ogóle nie myć włosów i nic z nimi nie robić - wówczas będziemy spokojnie spać ;-)
bozenka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 17:34   #7
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez bozenka76 Pokaż wiadomość
w moim umiłowanym Hydro Cream Selective nie ma sławnego sls, ale nawet gdyby... w 99% szamponach na rynku (na czele z tymi na półkach w supermarkecie) jest sls i większość ludzi na całym świecie je stosuje, tzn. oni się świadomie trują, zabijają, są niepoczytalni??? jeśli tak jest to mamy do czynienia z chyba z największym w historii zbiorowym samobójstwem... ;-) ludzie... nie dajmy się zwariować... kobieta jest w stanie rozjaśnić sobie włosy wypłukując z nich cały budulec swojego włosa poczym będzie uciekać przed sls unikając zastosowania odżywki, która dzięki nowym tychnologiom do niedawna nie osiągalnym ma jej pomóc go odbudować?? proponuję w ogóle nie myć włosów i nic z nimi nie robić - wówczas będziemy spokojnie spać ;-)

Hydro Cream Selective nie ma sławnego sls
Ale są inne nie pożądane składniki. W serii hydro występuję SLS.

większość ludzi na całym świecie je stosuje, tzn. oni się świadomie trują, zabijają.
większość osób nawet nie zdaje sobie sprawy co dane kosmetyki zawierają (skoro Ty sobie nie zdawałaś sprawy do wczoraj to co dopiero klient).

są niepoczytalni
Tego nie wiem, to Twoja refleksja. Według mnie są mało zorientowani.

ludzie... nie dajmy się zwariować...

Dlatego należy szukać innych produktów i proponować klientom coś lepszego. Na tym polega praca fryzjera aby mógł czasami wyręczyć klienta swoją wiedzą i poradą.

proponuję w ogóle nie myć włosów i nic z nimi nie robić - wówczas będziemy spokojnie spać
To twoja recepta na rozwiązanie problemu. Nie implementuj tego rozwiązania innym.
Czasami należy zmierzyć się z problemem i zaproponować najlepiej optymalną regeneracje włosów przy użyciu kosmetyków, które nie zawierają szkodliwych składników.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-20, 22:58   #8
kyrneh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Produkty warte tyle ile mają w środku. Jedne z najtańszych produktów profesjonalnych na naszym rynku. Jeżeli nie przeszkadzają Tobie silikony i inne szkodliwe związki chemiczne zawarte w ich składzie to możesz stosować.

Zresztą coraz mniej produktów, które by nie zawierały szkodliwych i podrażniających substancji.

Witam p. uktjoW

Produkty warte tyle ile mają w środku - głęboka myśl !
jak to się ma do ceny ?
Czyżby P. był jedynym który nie kupił coś pięknie opakowanego i drogo a w środku było .... nie to za co chciał P. zapłacić?


Jeżeli nie przeszkadzają Tobie silikony i inne szkodliwe związki chemiczne...
Co P. ketjoW ma do powiedzenia na temat silikonów... czyżby był chemikiem albo fryzjerem ?


Uwielbiam jak " hydraulik" (nie obrażając hydraulika) poucza jak fryzjer ma pracować i na czym...

P.S. zapraszam do rzeczowej dyskusji...
kyrneh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-21, 11:05   #9
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez kyrneh Pokaż wiadomość
Witam p. uktjoW

Produkty warte tyle ile mają w środku - głęboka myśl !
jak to się ma do ceny ?
Czyżby P. był jedynym który nie kupił coś pięknie opakowanego i drogo a w środku było .... nie to za co chciał P. zapłacić?


Jeżeli nie przeszkadzają Tobie silikony i inne szkodliwe związki chemiczne...
Co P. ketjoW ma do powiedzenia na temat silikonów... czyżby był chemikiem albo fryzjerem ?


Uwielbiam jak " hydraulik" (nie obrażając hydraulika) poucza jak fryzjer ma pracować i na czym...

P.S. zapraszam do rzeczowej dyskusji...

Czyżby P. był jedynym który nie kupił coś pięknie opakowanego i drogo a w środku było .... nie to za co chciał P. zapłacić?
Bardzo często kupuję oczami i również często się rozczarowuję.

czyżby był chemikiem albo fryzjerem ?
Nie muszę być chemikiem aby poznać skład produktów, który jest dostępny na produktach a w szczególności opisywany na wizażu (warto poczytać).Moja praca na głowach klientów jest wystarczającym doświadczeniem abym mógł uczestniczyć w dyskusji - nawet z hydraulikiem.

Wczytaj się dokładnie jaki to jest wątek.
Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?

Moje odpowiedzi są adekwatne do wcześniejszych postów.


Uwielbiam jak " hydraulik" (nie obrażając hydraulika) poucza jak fryzjer ma pracować i na czym...
Nie muszę nikogo pouczać i nie zamierzam. Każdy sam dokonuję wyboru.
Zwracam uwagę na problem, który występuje w produktach Selective i wielu innych markach.
Moja była szefowa pracuję na całej lini i jest zadowolona (była i jest nadal nieświadoma ).

Uwielbiam jak " hydraulik" (nie obrażając hydraulika) poucza jak fryzjer ma pracować i na czym...
Rozumiem, sugerujesz że hydraulikiem jestem ja.
Nie chcesz obrażać hydraulika, którego nie ma w naszej dyskusji. Natomiast obrażasz mnie, który podrażnia Twoje ego lub firmę z którą jesteś związany a później zapraszasz mnie do rzeczowej dyskusji.
Ciekawy sposób dyskusji.

Dla Twojej informacji nie jestem hydraulikiem. Jestem fryzjerem, szkoleniowcem oraz właścicielem paru salonów i współwłaścicielem 1 salonu oraz centrum masażu . Posiadam również inne wykształcenie niż fryzjerskie.
Być może kiedyś stanę się również instalatorem czytaj hydraulikiem.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 13:09   #10
bozenka76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Wracając do kwestii sławnego i bardzo groźnego z długimi zębami i jadem w języku SLS - wspominane przez modnego fryzjera modne marki t.j. Kadus itp. też go mają. A ja nadal truję moich klientów wyciągam moje produkty z długimi zębami i mówię: "A teraz niech Pani uważa... nadciąga groźny SLS!!!!!!!!) to zabawne jak łatwo wmówić ludziom, że pewien związek chemiczny jest be i oni wierzą, bo to jest fajne, trendy - wydaje im się, że w ten sposób o siebie zadbają a to bzdura nad bzdurami - proponowałabym Panie Modny edukować ludzi na forum w wielu innych WAŻNYCH kwestiach, niestety mniej MODNYCH np. jak bezpiecznie farbować, rozjaśniać włosy - tu tkwi problem włosów 99% kobiet... chyba, że nie wchodzi to w zakres usług priarowych jakie wykonujesz dla kogoś komu zależy aby psuć opinię konkurencji na rynku.
bozenka76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:17   #11
modnyfryzjer
Raczkowanie
 
Avatar modnyfryzjer
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 256
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez bozenka76 Pokaż wiadomość
Wracając do kwestii sławnego i bardzo groźnego z długimi zębami i jadem w języku SLS - wspominane przez modnego fryzjera modne marki t.j. Kadus itp. też go mają. A ja nadal truję moich klientów wyciągam moje produkty z długimi zębami i mówię: "A teraz niech Pani uważa... nadciąga groźny SLS!!!!!!!!) to zabawne jak łatwo wmówić ludziom, że pewien związek chemiczny jest be i oni wierzą, bo to jest fajne, trendy - wydaje im się, że w ten sposób o siebie zadbają a to bzdura nad bzdurami - proponowałabym Panie Modny edukować ludzi na forum w wielu innych WAŻNYCH kwestiach, niestety mniej MODNYCH np. jak bezpiecznie farbować, rozjaśniać włosy - tu tkwi problem włosów 99% kobiet... chyba, że nie wchodzi to w zakres usług priarowych jakie wykonujesz dla kogoś komu zależy aby psuć opinię konkurencji na rynku.

CZYTAJ UWAŻNIE !!!
Chyba rzadko którą firmę (tym bardziej profesjonalną) w dzisiejszych czasach stać na coś takiego...

Właśnie w tym problem, że wiele firm nie chce wprowadzać zamiennych technologii ( czytaj droższe produkty) dlatego jest tak dużo chemii zawartej w tanich produktach takich jak Selective.

wspominane przez modnego fryzjera modne marki t.j. Kadus itp. też go mają.
Wybacz ale nie widzę żadnej mojej wypowiedzi dotyczącej modnej marki jaką jest Kadus ( to są twoje odczucia i przemyślenia ale skoro tak uważasz to się dziwie, że pracujesz na marce Selectiva skoro Kadus jest modną marką).

Być może cytujesz moje inne wypowiedzi z innych wątków. Jeżeli tak to musisz również wymienić inne marki o których pisałem: L'oreal, Wella, Schwarzkopf, Goldwell, Kerastase, SP, Z-one, Framesi, Tigi, Kemon

zabawne jak łatwo wmówić ludziom, że pewien związek chemiczny jest be i oni wierzą, bo to jest fajne, trendy
Wytłumacz innym osobą, które mają odmienne stanowisko w stosunku do twojego. I wcale nie uważają, że SLS unikają ponieważ chcą być trendy.
Być może Twój cyniczny sposób prezentacji problemu zmieni się na bardziej poważny analizując wszystkie wątki o SLS.

Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic ( 1 2 3 ... Ostatnia strona)'Estelle' -
132 963 wyświetleń
Produkty do włosów bez silikonów!!!
40 291 wyświetleń
Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate
32 025 wyświetleń
Walka o zdrowe i piękne włosy
194 152 wyświetleń

... i wiele innych wątków

proponowałabym Panie Modny edukować ludzi na forum w wielu innych WAŻNYCH kwestiach
Nikogo nie muszę edukować. Każdy sam decyduje o swojej edukacji.Nie jest to moją rolą.Co najwyżej mogę zwrócić uwagę na problem, który występuję.
Ale zawsze możesz Ty podjąć się tego zadania zakładając nowy wątek.

... to w zakres usług priarowych jakie wykonujesz dla kogoś komu zależy aby psuć opinię konkurencji na rynku
Nie wykonuje żadnej usługi PR.
Nie znam żadnej szanującej się firmy fryzjerskiej na naszym rynku, która by podejmowała lub zlecała takie zadanie. Być może Ty wiesz lepiej o takich praktykach skoro o nich piszesz.

Zagłębiając się w wątek:Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?
bardzo widoczne są wpływy innych osób, które wykonują mało profesjonalnie i bardzo czytelnie usługi PR.
__________________
modnyfryzjer- blog o fryzjerstwie
dodaj ulubiony salon
dodaj referencje swojego fryzjera
modnyfryzjer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-27, 23:41   #12
dominisia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Żary
Wiadomości: 21
Dot.: Wloskie SELECTIVE PROFESSIONAL-ktos to zna?Pani Grazynko?

Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość

szkodliwe składniki w produktach Selective???

Proponuję trochę poczytać skład wtedy zrozumiesz o czym piszę.Na początek o SLS, później o detergentach i konserwantach oraz innych substancjach i związkach chemicznych zawartych w produktach Selective.
.
Tak nawiasem, SLS i pochodne to są właśnie detergenty, ich szkodliwość określają raporty np CIR, ale żeby je zrozumieć trzeba je najpierw przeczytać, potem je przeanalizować a na końcu nie wpadać w histerię spowodowaną zabiegami marketingowymi firm które zastąpiły SLS na SLES, ALS albo Betainę kokosową,Glukozyd decylowy, czy inne detergenty, które akurat nie zostały wymienione w rozdmuchanym raporcie CIR a w dalszym ciągu są detergentami które mają to do siebie, że emulgują ze skóry osłonę lipidową i powodują po dłuższej ekspozycji podrażnienia.
Działania te ( to tak przy okazji czarnego PR o którym tez była mowa ) sprowokowały kretyńskie artykuły w faktach i innych pudelkach, które powielone później masowo stały się oczywistą oczywistością, nawet jakiś geniusz wymyślił, że sls jest rakotwórcze.


Cytat:
Napisane przez modnyfryzjer Pokaż wiadomość
Chyba rzadko którą firmę (tym bardziej profesjonalną) w dzisiejszych czasach stać na coś takiego...
Właśnie w tym problem, że wiele firm nie chce wprowadzać zamiennych technologii ( czytaj droższe produkty) dlatego jest tak dużo chemii zawartej w tanich produktach takich jak Selective.


.


na to mam tylko jedną odpowiedź:

Petycja do władz!!! Ratujcie nas!!!

Żądam bezwzględnego zakazania niebezpiecznej substancji, znajdującej się obecnie w większości produktów spożywczych i praktycznie we wszystkich kosmetykach, nawet tych profesjonalnych !!!
Ta śmiertelnie groźna substancja to biwodorek monotlenu.
DHMO jest bezbarwny, bezwonny, nie ma smaku i zabija corocznie nieprzeliczone tysiące ludzi.
Większość tych zgonów jest spowodowana niezamierzonym wprowadzeniem DHMO do płuc, lecz niebezpieczeństwa związane z tą substancją nie ograniczają się do przypadków inhalacji.
Spożyty w nadmiernej ilości powoduje choroby żołądka.
Przedłużony kontakt z zestaloną postacią DHMO powoduje rozlegle zniszczenia tkanek.
Objawy spożycia DHMO mogą obejmować nadmierne pocenie się, zwiększenie ilości oddawanego moczu, a nawet zaburzenia samopoczucia, nudności, wymioty i zaburzenia równowagi elektrolitycznej organizmu.
Pozbawienie dostępu do DHMO oznacza dla osób uzależnionych pewną śmierć...

Te informacje nie są wyssane z palca i są poparte badaniami naukowymi oraz raportami policyjnymi na całym świecie, a władze nie reagują.
Czy musimy na to pozwalać ?
Dzieci są w niebezpieczeństwie!!!

proszę o poparcie !!!
musimy się zjednoczyć i zażądać od władz natychmiastowego zakazu wycofania z użytku tej substancji.



Edytowane przez dominisia
Czas edycji: 2010-11-27 o 23:49
dominisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:43.