Jaką odżywke??Pytanie o farby blond. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-03, 11:45   #1
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__

Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.


Witam.Mam pytanie do dziewczyn,ktore byc moze maja takie problemy z włosami jak ja lub te które wiedzą jak pomoc Mianowicie chciałabym zasięgnąć waszej rady odnośnie odżywek do włosów.Ok 4miesiące temu pani fryzjerka robiąc mi baleyage troche nie profesjonalnie potraktowała moje włoski.Zniszczyła mi je potfornie rozjasniaczem( były białe!!), jak umyłam były zupelnie sfilcowane.Stosowałam mnustwo odzywek aby dorpowadzic je do jakiegos "normlanego" stanu.Zostało mi jeszcze ok 5-6cm tych zniszczonych włosków, reszta sie zregenrowała i troche odrosło. Mam delikatne ,proste i cienkie włoskim z natury średni blond. Jakie SKUTECZNE odżywki mogłybyście polecić do moich włosków, takie ktore odzywiaja ale nie sa zbyt drastyczne i nie obciążaja ich?Uzywalam Rigenola...i jak dla mnie jest Ok,ale bez zadnych szczegolnych rewelacji Mam jeszcze pytanko dosncie farb w kolorze blond, czy farby na ktorych nie pisze "odcien rozjasniajacy" lub poprostu rozjasniacz maja taki sam wplyw na wlosy jak farby wlasnie z takimi napisami??Z gory dziekie za odp
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:41   #2
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

Mam identyczny problem jak Ty. Tez po rozjasnianiu konce mam sfilcowane. Uzywam mnostwo odzywek ale nie widze znaczacej regeneracji. Od 2 tygodni codziennie robie sobie maski z rigenolu, czasem z waxa. Wlosy po splukaniu sa super, jak wyschna sa miekkie i lsniace, ale niestety tylko do nastepnego mycia ;(. Jakies 2 lat temu uzywalam rigenolu i poprawe kondycji wlosow zauwazylam po jakis 3 miesiacach wiec teraz tez sie ludze Ale poki co nie mam pomyslu na to jak odzywic wlosy. A nie stac mnie na bardzo drogie specyfiki
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 12:58   #3
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

Co do Rigenola to mam podzielne zdanie...dlatego,ze kiedys uzywalam tej odzywki i dawała dosyc dobre rezultaty....ale kupila ja w sklepie, teraz kupilam na allegro i rezulataty sa gorsze:/hmm czy to moje wlosy sa tak zniszczone ze juz slabo dzial czy moze odzywka była rozcienczana:P??? bardzo dobre jesli chodzi o domowe spsoby jest płukanie wlosów rumiankiem i zoltka jajek z oliwą, JAKIES tam rezulatay sa.Czytalam bardzo duzo o produktach Kerastase...konkretnie o rutuale odbudowujacym (na allegro taki rutuał kosztuje ok 125zł:-( 5ampulek). Niestety na ta troche szkoda mi pieniązków. Moje wloski jak narzie sa w takim stanie zdjecie poznizej.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjecie.JPG (31,5 KB, 65 załadowań)
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-03, 15:41   #4
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

Widac, ze sa ciut przesuszone, ale nie jest jeszcze tak zle . Ja po suszeniu naklad jeszcze ciut jedwabiu, wiec wygladaja na zupelnie zdrowe, ale koszmar jest przy myciu. Mam filc na glowie ;(, a jak rozczesze to te pod spodem ciagna sie jak guma (chociaz juz coraz mnie i tylko z tylu na spodzie). Zastanawiam sie nad kolejna maska ktora znalazlam na allegro firmy ALLWAVES. Jej opis to:
"MASKA ZNAJDUJE ZASTOSOWANIE JAKO INTENSYWNA KURACJA DO WŁOSÓW BARDZO ZNISZCZONYCH I DODATKOWO OSŁABIONYCH. NAKŁADANA NA SKÓRĘ GŁOWY I WŁOSY WZMACNIA CEBULKI I ODBUDOWYWUJE WŁAŚCIWE NAWILŻANIE, SPRĘŻYSTOŚĆ I STRUKTURĘ NARUSZONĄ PRZEZ ZABIEGI CHEMICZNE.
ZAWIERA OLEJEK LNIANY, KTÓRY WYGŁADZA I NABŁYSZCZA WŁOSY.
ZALECAM DO WŁOSÓW PO ROZJAŚNIANIU I TRWAŁEJ, PRZY NAPRAWDĘ ZNISZCZONYCH I BARDZO SUCHYCH WŁOSACH!"
Niestety nigdzie nie moge znalezc nic o niej ale moze sie skusze i sama wyprobuje, wlosy mi chyba nie wypadna
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 19:58   #5
magdi1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 102
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

Mam podobne doświadczenia....4 m-ce temu fryzjerka (sprawdzona ! ! !)robiąc mi baleyage na odrosty - przeciągnęła go na włosy wcześniej rozjasniane efekt - mam podobną,,szyszkę" na włosach jak ty.......Powiedziałam sobie stop rozjaśniaczom.....teraz wybieram się na zrobienie odrostu(oczywiście do innej fryzjerki) , ale nie chcę go traktować rozjaśniaczem tylko farbą(moje naturalne włosy są w kolorz mysiego blondu)...prawdę powiedziawszy trochę boję się efektu...chyba wcześniej zrobię próbę na niewidocznym paśmie włosów.......A co do regenaracji chyba niewiele się da zrobić - pozostaje tylko czekać aż pokruszone włosy same odrosną , polecam do regeneracji maskę profesjonalnego loreala intense reparir .....może nie zdziała cudów....ale wygładza połamane , odstające kawałeczki włosów , odżywia włosy ....
magdi1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-04, 21:50   #6
owieczka21
Raczkowanie
 
Avatar owieczka21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 140
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

moja kochana rozumiem cie dokładnietylko ja sama sdobie rozjaśniłam w domu nie duzo jasniej niz moje naturalne bo tez mam blondzik ale zamażyłam o bialutkich efekt był o płakanybyły przesuszone łoamały sie wypadały ogólnie jak piorun w miotłe.trafiłam do fryzjera który mi je całkowicie zregenerował uwiezycie??po jednym zabiegu były jakby je natura stwozyła jasniutkie błyszczace i co najwazniejsze po myciu nie przypominają filcuto jest zabieg z profesjonalnej welii ja robiłam go w salonie Pier i zapłaciłam 90 zł razem z podcieciem koncówek i stylizacją
pozdrawiam
owieczka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-05, 07:35   #7
Violarte
Raczkowanie
 
Avatar Violarte
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 38
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

Witam, powiem szczerze ze Twoje wloski nei wyglądają tak źle, a już uzpełnie rewelacyjnie przy moich po balejażu, to była jedna wielka tragedia, uzywałam i rigenolu (nic nie pomogł) i jedwabiu biosilka (tylko chwilowo) uzywałam tez maek z alfapar, ale moja kieszeń w pewnym momencie powiedziała nie , i w sumie zaryzykowałam i kupiłam komplet: balsam do spłukiwania i serum krystliczne z Jochem's Joc, z wyciagiem z pestek moreli i siemienia lnianego, na prawde cos rewelacyjnego, wiem ze znalazlam dobre a tanie kosmetyki odżywcze do włosów, balsam JOC BALSAM za butelke litrowa kosztuje ok 33 zł ( ja używam go od maja tego roku razem z mama i wciąz ta sama butelka )a serum krystaliczne JOC CRISTALLI kosztue ok 38 zł za 100 ml, buteleczka ma dozownik, uzywam go codziennie tez od maja, moja Mamusia tez sie podłączyla w sujmie zuywamy 4 kropelki dziennie, w butelece zostało jeszcze 1/3 preparatu. Nadmienię jeszcze ze oprócz tego ze ko ńcówki włsow na długości około 8 cm sa mocno rozjasnione i przyciemnione potem farba zebym mogła wrócić do naturalnych włoskow to jeszcze codzinne sa traktowane przeze4 mnie prostownicą a i tak wyglądają super i są dfobrze zregenerowane
__________________
Czasem nie chcemy dostrzec tego co prawdziwe...
Violarte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-05, 08:35   #8
Caffe__
Raczkowanie
 
Avatar Caffe__
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 72
GG do Caffe__
Dot.: Jaką odżywke??Pytanie o farby blond.

A gdzie mozna dostac ten balsamik??Szukalam na allegro i chyba go nie ma.....ja juz osobiscie zraziłam sie niemilosiernie do fryzjerek(do farbowania) ...nigdy nie dam juz sie dotknac rozjasniaczem;-) NIGDY;-)Mysle zamowci sobie z allegro amułki z vita cementem...Kerastase...je dna kosztuje 24zł:-( niby podbno cały rytuał powinien obejmowac 5 takich ampulek :O:O woooo 130zl:P ło matko ale boje sie tyle kupic bo jak nie pomoga a wydac tyyyle kasiorki moze sprobuje jedna
Caffe__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:28.