Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-07, 22:38   #3991
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Rozwielitko, dzięki. Intuicyjnie skłaniam się do sunlight, ale nie daje mi spokoju fair. Przeczesałam wątek, dziewczyny zwykle piszą, że oba odcienie są podobne, w zasadzie transparentne. No i tak się waham.
Fair jest bardziej neutralno-różowy, Sunlight zdecydowanie żółty. Ale że oba są mocno transparentne, to każdy będzie Ci pasował.
Ja używam STF Fair mimo że jestem zdecydowanie żółtawym typem a nic mi złego nie robi.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 00:25   #3992
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez JoannaLN Pokaż wiadomość
Apsik, czyli Asik, he, he! ) Nie bój się, on nie błyszczy - to nie jest rozświetlacz. Mojej cerze OG dodaje, jakby to powiedzieć - promienności, chyba to będzie najlepsze określenie. Oczywiście, jak czytałaś w wątku, odbiór odcienia, "blysku" bądź "matowości" jest bardzo subiektywny. Jednak mam nadzieję, że Ci się spodoba.
Rozgryzłaś mnie
A czy nakładałaś tę formułę na mokro? Czytałam gdzieś tu, że bardzo źle łączy się z wodą (jeśli czegoś nie pomyliłam). Jestem ciekawa jak ona się zachowuje położona mokrym pędzlem.
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 00:31   #3993
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez adusiadu Pokaż wiadomość
Pastereczko, wzięłam sobie Twoją radę do serca ( z tym Silver Gray żeby go domieszać do Blonde) i jestem bardzo zadowolona, że właście ten kolor gości u mnie, a nie Medium Brown, dziękuję
a czy moge prosic o zdjecie? moze byc nawet na rece oraz oba osobno
wlasnie od kilku dni tez rozmyslam nad takim rozwiazaniem

oraz ufff przeczytalam caly watek
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 09:54   #3994
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Fair jest bardziej neutralno-różowy, Sunlight zdecydowanie żółty. Ale że oba są mocno transparentne, to każdy będzie Ci pasował.
Ja używam STF Fair mimo że jestem zdecydowanie żółtawym typem a nic mi złego nie robi.
Frantic, dziękuję za cenną wskazówkę. Wszystko wskazuje na to, że sunlight faktycznie będzie dla mnie najlepszym rozwiązaniem.
Zawsze mam problem z odcieniami - cery nie mam różowej, ale też nie jednoznacznie żółtej (choć jasne żółte pigmenty są do zaakceptowania), pasują mi najczęściej neutralne beże.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:34   #3995
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Przedstawiam fotke przed i po.. dla tych ktorzy maja tak jak ja (choc to pewnie niemozliwe) bardzo problematyczna cere. Na zalaczonym obrazku same przebarwienia na twarzy.

Podklad: Light olive (30%) + perfect (70%)
Korektor: ta sama mieszanka co wyzej (ale jednak wyszly mi bardziej żolte miesjca gdzie sa przebarwienia)
Puder: Finishing dust

Mam nadzieje ze ta fotka pomoze komus sie przekonac ze naprawde mozna ukryc co sie chce, moze nie idealnie, ale MOZNA

Moim problemem jest to, ze gdy dam za duzo korektora zeby to zakryc to widac plamy, albo proch w tych miejscach.. wiec nie wiem jak mam bardziej ukrywac czerwonosci.
Probowalam mintem troszke, ale nic nie daje. Sunlightem - tez srednio..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg razem.jpg (36,0 KB, 162 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:44   #3996
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
a czy moge prosic o zdjecie? moze byc nawet na rece oraz oba osobno
wlasnie od kilku dni tez rozmyslam nad takim rozwiazaniem

oraz ufff przeczytalam caly watek
Wow
Gratuluję wytrwałości


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Przedstawiam fotke przed i po.. dla tych ktorzy maja tak jak ja (choc to pewnie niemozliwe) bardzo problematyczna cere. Na zalaczonym obrazku same przebarwienia na twarzy.
Anecko, bardzo naturalnie Ci wyszło, bo przecież nie nie chodzi o to aby zakryć zupełnie twarz. Moje przebarwienia prześwitują spod semi-matte, ale mi to nie przeszkadza.

PS Jaki masz kolor oczu?
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 10:58   #3997
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość


Anecko, bardzo naturalnie Ci wyszło, bo przecież nie nie chodzi o to aby zakryć zupełnie twarz. Moje przebarwienia prześwitują spod semi-matte, ale mi to nie przeszkadza.

PS Jaki masz kolor oczu?
Wiem, ze naturalnie, ale wlasnie na przebarwieniach widac zolte placki korektora szczegolnie jak fotka byla w wyzszej rozdzielczosci.

Kolor oczu jak na zalaczonym obrazku (nie zważać na grudki tuszu )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1080707.jpg (53,5 KB, 83 załadowań)
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 11:15   #3998
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecko dobra robota. Różnica przed i po jest ogromna Masz świetne oczy

Ja co prawda nie mam przebarwień, ale naczyńkowe policzki i w okresach kiedy są mocno zaczerwienione stosuję korektor nawet w 2-3 cieniutkich warstwach na całą twarz, tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić. Często później stempluję po twarzy, czystym, zwilżonym hydrolatem pędzlem. Przy odrobinie wprawy można wyjść do ludzi i nie mieć maski. Na co dzień trochę roboty, ale jak byś chciała to na jakieś okazje możesz pokombniować. Minerały dają spore pole do popisu
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 12:01   #3999
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Nie widze zdjec
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 12:06   #4000
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nie widze zdjec
ja też nie

OT: kilka dni mnie nie było a tu tyyyle nowych postów, muszę nadrobić zaległości
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 12:09   #4001
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiem, ze naturalnie, ale wlasnie na przebarwieniach widac zolte placki korektora szczegolnie jak fotka byla w wyzszej rozdzielczosci.

Kolor oczu jak na zalaczonym obrazku (nie zważać na grudki tuszu )
Właśnie na jednym zdjęciu było jakby zielone a na drugim jasne jakby brązowo-złotawe. A teraz nie widzę zdjęć.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 12:11   #4002
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

są problemy z forum, nie tylko Wy ich nie widzicie
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...120480&page=18 już to jest zgłoszone
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 12:27   #4003
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
ja też nie

OT: kilka dni mnie nie było a tu tyyyle nowych postów, muszę nadrobić zaległości
Ella, a zwróciłaś uwagę, że wklepałaś posta nr równiutko 4000?
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 12:33   #4004
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Właśnie na jednym zdjęciu było jakby zielone a na drugim jasne jakby brązowo-złotawe. A teraz nie widzę zdjęć.
Ja też już nie widzę fotek, ale przedtem sobie obejrzałam i Anecka ma chyba takie same oczy jak ja tzn. brązowo - zielone

Ella - fajnie, że zmieniłaś avatar. Ślicznie jest teraz
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony

Edytowane przez Dominkab
Czas edycji: 2009-02-08 o 12:34
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:08   #4005
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecka świetnie minerałki wyglądają u Ciebie super efekt, a jak wpływaja na ceręw sensie problemy? znikają czy jest tak samo?
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:20   #4006
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Anecko dobra robota. Różnica przed i po jest ogromna Masz świetne oczy

Ja co prawda nie mam przebarwień, ale naczyńkowe policzki i w okresach kiedy są mocno zaczerwienione stosuję korektor nawet w 2-3 cieniutkich warstwach na całą twarz, tylko trzeba uważać żeby nie przesadzić. Często później stempluję po twarzy, czystym, zwilżonym hydrolatem pędzlem. Przy odrobinie wprawy można wyjść do ludzi i nie mieć maski. Na co dzień trochę roboty, ale jak byś chciała to na jakieś okazje możesz pokombniować. Minerały dają spore pole do popisu
Dzieki, hehe Ale fakt ze mineraly daja pole do popisu, jak je nakladam to czuje się jak artysta malarz , bo mam naprawde sporo do zakorektorowania i musze sie niezle namachac zeby wyszedl jakis efekt co mi zabiera spokojnie pol godzinki

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
Anecka świetnie minerałki wyglądają u Ciebie super efekt, a jak wpływaja na ceręw sensie problemy? znikają czy jest tak samo?
Super efekt to to nie jest, jak bedzie efekt photoshopa to bedzie mozna uwazac to za extra efekt Nie wiem jak wplywaja na cere, bo lecze sie antybiotykiem, ale zauwazylam ze nie mam czerwonych plackow kolo nosa jak kiedy uzywalam fluidu.

Zrobilam fotke rozu Theme Park u mnie ale nie widac za bardzo na fotce.. no i naprawde u mnie wychodzi matowo chociaz jak sie rozetrze na reku to jest extra swiecący!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:27   #4007
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Wiem, ze naturalnie, ale wlasnie na przebarwieniach widac zolte placki korektora szczegolnie jak fotka byla w wyzszej rozdzielczosci.

Kolor oczu jak na zalaczonym obrazku (nie zważać na grudki tuszu )
Efekt PO świetny przebarwienia są duuużo mniej widoczne a wszystko nadal wygląda naturalnie a nie jak mega tapeta z odpadającym tynkiem

a oczy masz po prostu PRZEPIĘKNE a cudny kolor włosów z tego co po grzywce widzę.

a co do placków korektora- może spróbuj jeszcze przed nałożeniem podkładu nałożyć korektor na cały policzek tam z boku, potem podkłąd a dopiero potem jeszcze dołóżyć punktowo podkładu?

Cytat:
Napisane przez kamilawu Pokaż wiadomość
Ella, a zwróciłaś uwagę, że wklepałaś posta nr równiutko 4000?
a widzisz uwagi nie zwróciłam nieżleśmy się tu już rozpisały

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
Ella - fajnie, że zmieniłaś avatar. Ślicznie jest teraz

nie wiem tylko dlaczego pojawiło mi się na nim logo wizażu?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12

Edytowane przez Ella77
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:29
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:29   #4008
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecka, juz widze zdjecia Mysle, ze powinnas sprobowac ciut jasniejszego podkladu, bo widac, ze szyje masz jasna Korektor rzeczywiscie wyszedl za zolto\zielono w kilku miejscach i sie odznacza, polecam zastosowanie tego samego koloru podkladu, ktory uzywasz na cala twarz ale punktowo nalozyc go wiecej, wtedy nie bedzie sie odcinal. Tez czekam na relacje po dluzszym uzywaniu, czy cera sie poprawi, trzymam kciuki

Moze na albumie mineralnym zalozy sie katalog "przed i po"? Kilka osob juz wkleilo takie porownania, mozna tam tez zebrac wszystkie makijaze (byle tylko zdjecia byly dokladnie opisane).

Ella77 na wszystkich zdjeciach i avatarach swiezo zaladowanych pojawia sie logo Wizazu, dla ochrony, byly juz przypadki kradziezy zdjec i avatarow z tego portalu Logo nie maja tylko zdjecia i avatary zaladowane na serwer przed wprowadzeniem tego automatycznego zapisu.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2009-02-08 o 14:33
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:30   #4009
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Czytam Was już od dłuższego czasu i też zastanawiam się nad zakupem podkładu. Mam cerę tłustą i do tej pory używałam Revlona Colorstay, bo lubię mocno kryjące podkłady. W związku z tym rozważam zakup podkładu w wariancie Intensive lub Matte. Chciałabym Was prosić o pomocy w wyborze odcienia, bo niestety na stronie everyday minerlas nie ma juz chyba ich wszystkich zdjęć.
Więc tak: mam raczej jasną, w kierunku średniej karnację (180 Colorstay był dla mnie w sam raz, może ciut za ciemny). Podkład musze mieć w odcieniu żółtawym ze względu na to, że mam cerę trądzikową i od stosowania kosmetyków przeciwtrądzikowych ma nieładny czerwonawy odcień. Zastanawiam się nad tymi podkładami: sunkissed fair, buff light neutral i golden light. Nie chcę, żeby podkład był bardzo żółty, bo moja cera na szyi jest raczej neytralna, chodzi mi raczej o zniesienie czerwieni na twarzy. Z tego co wyczytałam Golden Fair jest chyba bardzo jasny, więc odpada?
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-08, 14:34   #4010
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Moze na albumie mineralnym zalozy sie katalog "przed i po"? Kilka osob juz wkleilo takie porownania, mozna tam tez zebrac wszystkie makijaze (byle tylko zdjecia byly dokladnie opisane).
Można założyć, tylko czy znajdzie się wiele chętnych do wklejenia tam swoich zdjęć? Właśnie trzeba by je dobrze opisać, bo inaczej będą bezużyteczne.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:38   #4011
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ella77 Pokaż wiadomość
Efekt PO świetny przebarwienia są duuużo mniej widoczne a wszystko nadal wygląda naturalnie a nie jak mega tapeta z odpadającym tynkiem

a oczy masz po prostu PRZEPIĘKNE a cudny kolor włosów z tego co po grzywce widzę.

a co do placków korektora- może spróbuj jeszcze przed nałożeniem podkładu nałożyć korektor na cały policzek tam z boku, potem podkłąd a dopiero potem jeszcze dołóżyć punktowo podkładu?

Musze sprobowac z tym korektorem na policzek, szkoda tylko ze juz jutro poniedzialek i nie bede miec czasu na dokladne "zatynkowanie" się rano

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Anecka, juz widze zdjecia Mysle, ze powinnas sprobowac ciut jasniejszego podkladu, bo widac, ze szyje masz jasna Korektor rzeczywiscie wyszedl za zolto\zielono w kilku miejscach i sie odznacza, polecam zastosowanie tego samego koloru podkladu, ktory uzywasz na cala twarz ale punktowo nalozyc go wiecej, wtedy nie bedzie sie odcinal. Tez czekam na relacje po dluzszym uzywaniu, czy cera sie poprawi, trzymam kciuki

Moze na albumie mineralnym zalozy sie katalog "przed i po"? Kilka osob juz wkleilo takie porownania, mozna tam tez zebrac wszystkie makijaze (byle tylko zdjecia byly dokladnie opisane).
vril, wiem ze za ciemny podklad, ale przy ciemniejszym nie przebijaja az tak przebarwienia
a co do pogrubionego: wlasnie tak robię, ze zamiast korektora uzywam wlasnie podkladu punktowo, ale jak widac odcina się..

Co do relacji czy cera sie poprawi to ja tego nie stwierdze, bo jak juz nadmienilam lecze sie antybiotykiem.

Ps. co do katalogu to ja jestem w 300% za, szczegolnie ze moge pokazywac na swoim przykladzie niedowiarkom ze mozna naprawde bez efektu tynku zamaskowac co się da.. wizazysta mialby ze mna dobrze moglby sprawdzic czy da rade zatuszowac wszystko ah marzy mi sie zeby kiedys ktos mnie ladnie pomalowal mineralami

Wlosy mam takie rudawe troche [farbowane], bo swoje mam ciemny brąz. Ale ciemny braz mi nie pasuje do jasnej cery a ten troszke mnie ociepla
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:39   #4012
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Kaja_1985r wydaje mi sie, ze te co wybralas moga byc ciut za jasne ale ja dopiero zamowilam probki to moge sobie gdybac
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 14:50   #4013
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Anecko, nie poddawaj się, moja cera jest w bardzo podobnym stanie, a przez ostatnie 6 lat była w o wiele gorszym. Różnica przed i po jest ogromna. Z tego, co widzę na zdjęciach, masz śliczną urodę, a oczka najładniejsze

Ella77, fajnie, że zmieniłaś avek. Powtórzę się, ale naprawdę masz śliczną cerę. I gratuluję nabicia 4000 posta.

A mnie coś podrażniło Pielęgnacji nie zmieniałam, pędzel mam z sephory, fakt- teraz mocniej nim wcieram, ale to chyba nie to. Stawiam na stf kaolinowy, bo porobiły mi się takie maleńkie krostki, szczególnie na policzkach, a te, które już były, zaogniły się. Podobny "efekt" mam po maseczkach glinkowych, a poza tym pierwszego dnia użylam podkladu FN intensive z jedwabnikiem hauschki i było ok. Będę musiala wypróbować stf ryżowy.

Oprócz tego buźka mi się oczyszcza- wychodzą na wierzy wszystkie zaskórniki i grudki. Domyślam się, że to ten (nie)sławny purging, ale link na pierwszej stronie wątku mi nie działa, cały czas pokazuje się informacja, że update'ują forum, mimo że jak loguję się na ogólne, to wszystko działa, więc nie mogę sprawdzić.

Na razie robię sobie przerwę z mineralami. Po pierwsze muszę trochę uspokoić cerę, w tym stanie minerały wszystkiego nie ukryją, a poza tym zaczekam na flat topa i stf ryżowy, może wtedy będzie lepiej. Niech dolar spada, to w drugiej połowie lutego zrobię zamówienie. I będę dobrej myśli
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:09   #4014
Ella77
Raczkowanie
 
Avatar Ella77
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pruszków/Warszawa
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ella77 na wszystkich zdjeciach i avatarach swiezo zaladowanych pojawia sie logo Wizazu, dla ochrony, byly juz przypadki kradziezy zdjec i avatarow z tego portalu Logo nie maja tylko zdjecia i avatary zaladowane na serwer przed wprowadzeniem tego automatycznego zapisu.
teraz rozumiem, dziękuję

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość

Ella77, fajnie, że zmieniłaś avek. Powtórzę się, ale naprawdę masz śliczną cerę. I gratuluję nabicia 4000 posta.

Na razie robię sobie przerwę z mineralami. Po pierwsze muszę trochę uspokoić cerę, w tym stanie minerały wszystkiego nie ukryją, a poza tym zaczekam na flat topa i stf ryżowy, może wtedy będzie lepiej. Niech dolar spada, to w drugiej połowie lutego zrobię zamówienie. I będę dobrej myśli
dzięki jest taka za sprawą minerałów. też czekam na drugą połówę lutego żeby zrobić duuuże zamówienie pędzle, duże opakowania, nowy zestaw próbek, se se se, jeśliby jeszcze dolar chciał spadać to już w ogóle byłabym wniebowzięta.

a może spróbuj zmienić formułę? ja miałam przy Intensive taką kaszkę na początku - teraz używam matte i się uspokoiło

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Musze sprobowac z tym korektorem na policzek, szkoda tylko ze juz jutro poniedzialek i nie bede miec czasu na dokladne "zatynkowanie" się rano

Ps. co do katalogu to ja jestem w 300% za, szczegolnie ze moge pokazywac na swoim przykladzie niedowiarkom ze mozna naprawde bez efektu tynku zamaskowac co się da.. wizazysta mialby ze mna dobrze moglby sprawdzic czy da rade zatuszowac wszystko ah marzy mi sie zeby kiedys ktos mnie ladnie pomalowal mineralami

Wlosy mam takie rudawe troche [farbowane], bo swoje mam ciemny brąz. Ale ciemny braz mi nie pasuje do jasnej cery a ten troszke mnie ociepla
Anecko u mnie cała procedura - filtr, primer, korektory (też nakładam najpierw pod podkład na przebarwienia)podkład róż plus tusz, czasem kredka zajmuje 15min, spróbuj może się uda ładnie

Też jestem ZA jeśli chodzi o katalog przed/po. Tylko jak powinny takie zdjęcia być opisane? tak żeby był z nich dobry użytek? napisane jaki podkład, firma, formuła itd, czy coś jeszcze?
__________________
Turbo Fire
1-2-3-4 5-6-7-8 9-10-11-12
Ella77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:14   #4015
v-x-n
Wtajemniczenie
 
Avatar v-x-n
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Nowhere
Wiadomości: 2 486
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Hej dziewczyny! Muszę dzisiaj przysiąść i przejrzeć cały minerałkowy wątek o EDM, ale mam jedno pytanie:

Czy z EDM też organizujecie jakieś grupowe zamówienia, czy każdy sobie? Bo od dłuższego czasu kuszą mnie minerały, ale bym wolała podpiąć się pod jakieś zamówienie na początek.
v-x-n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:20   #4016
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Kaja_1985r wydaje mi sie, ze te co wybralas moga byc ciut za jasne ale ja dopiero zamowilam probki to moge sobie gdybac
Ok, dzięki. W takim razie rozważę jeszcze trochę ciemniejsze odcienie.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 15:37   #4017
JoannaLN
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 76
Smile Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Apsik Pokaż wiadomość
Rozgryzłaś mnie
A czy nakładałaś tę formułę na mokro? Czytałam gdzieś tu, że bardzo źle łączy się z wodą (jeśli czegoś nie pomyliłam). Jestem ciekawa jak ona się zachowuje położona mokrym pędzlem.
Próbowałam na mokro, ale nie OG, miałam próbkę intensive. Totalna porażka. A ponieważ OG wygląda na mnie dobrze położone na sucho, to już na mokro nie próbowałam, zrażona niepowodzeniem z intensive. Doszłam do wniosku, że skoro jest OK na sucho, to po co kombinować

Edytowane przez JoannaLN
Czas edycji: 2009-02-08 o 16:28 Powód: Literówki
JoannaLN jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:22   #4018
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez kaja_1985r Pokaż wiadomość
Ok, dzięki. W takim razie rozważę jeszcze trochę ciemniejsze odcienie.
popatrz na 2 post na aktorki, mysle ze cos z buff moglabys zamowic raczej, tam sa neutralne beze.
O doborze podkladu raz jeszcze:
podklad mineralny nalezy dobierac do koloru cery, np.: nie powinno sie wybierac zoltawego zeby zgubic zaczerwienienie, mozna przed podkladem nalozyc pedzlem kabuki warstwe zielonego korektora, ktory zneutralizue zaczerwienienia. Przewaznie z jednej firmy mineralnej pasuja nam 2 -3 odcienie podkladu, ten w ktorm sie sobą zachwycamy jest wlasciwy
Problemem jest dobranie podkladu jeśli kolor szyji jest inny niż twarzy. I tu nie ma reguly, trzeba sprawdzić jak wygladamy naturalniej, w jakim kolorze są np ramiona i ręce i w tym kierunku zmierzać, trzeba więcej probek i cierpliwości.
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-08 o 16:23
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:26   #4019
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez evelinek_r Pokaż wiadomość
Anecko, nie poddawaj się, moja cera jest w bardzo podobnym stanie, a przez ostatnie 6 lat była w o wiele gorszym. Różnica przed i po jest ogromna. Z tego, co widzę na zdjęciach, masz śliczną urodę, a oczka najładniejsze
Nie no nie poddaje się, choc czasami powątpiewam ze bedzie lepiej. Dzieki za komplement

Mysle ze taki katalog moglby zawierac:
- zdjecie przed/po z podpisanymi fotkami co na sobie mamy
- na górze lub z boku jaki typ cery

?
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-08, 16:30   #4020
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
popatrz na 2 post na aktorki, mysle ze cos z buff moglabys zamowic raczej, tam sa neutralne beze.
O doborze podkladu raz jeszcze:
podklad mineralny nalezy dobierac do koloru cery, np.: nie powinno sie wybierac zoltawego zeby zgubic zaczerwienienie, mozna przed podkladem nalozyc pedzlem kabuki warstwe zielonego korektora, ktory zneutralizue zaczerwienienia. Przewaznie z jednej firmy mineralnej pasuja nam 2 -3 odcienie podkladu, ten w ktorm sie sobą zachwycamy jest wlasciwy
Problemem jest dobranie podkladu jeśli kolor szyji jest inny niż twarzy. I tu nie ma reguly, trzeba sprawdzić jak wygladamy naturalniej, w jakim kolorze są np ramiona i ręce i w tym kierunku zmierzać, trzeba więcej probek i cierpliwości.
W takim razie najbardziej skłaniam się ku buff light neutral. We wszystkich różowych odcieniach wyglądałam zawsze bardzo sztucznie, stąd kierowanie raczej w zółtawe. Moja cera jest raczej neutralna, ale używam balsamów brązujących i stąd wydaje mi się, że ma właśnie zółtawy odcień. Chciałam wkleić zdjęcia, ale nie wiem czemu aparat mi siada.

Edytowane przez kaja_1985r
Czas edycji: 2009-02-08 o 16:31
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:15.