Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-19, 13:30   #2821
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Też kiedyś szukałam tej palety ale nie mogłam znaleźć :/ jedyne co to można zobaczyć kolorki na opakowaniu...
http://allegro.pl/item919512859_lond...eni_farby.html
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:44   #2822
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez aiwlys88 Pokaż wiadomość
Też kiedyś szukałam tej palety ale nie mogłam znaleźć :/ jedyne co to można zobaczyć kolorki na opakowaniu...
http://allegro.pl/item919512859_lond...eni_farby.html
Może na stronie trochę lepiej widać
http://www.londacolor.pl/products/index.html

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

A tu londacolor profesjonalna

http://www.allegro.pl/item890920431_...et_24_szt.html
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:56   #2823
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Może na stronie trochę lepiej widać
http://www.londacolor.pl/products/index.html

---------- Dopisano o 14:44 ---------- Poprzedni post napisano o 14:41 ----------

A tu londacolor profesjonalna

http://www.allegro.pl/item890920431_...et_24_szt.html
Jak słowo daję nie mogłam znaleźć strony internetowej tej farby
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:56   #2824
aiwlys88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 146
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki w grupie siła
__________________
zapuszczam włosy
obecnie: 61cm

aiwlys88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 13:58   #2825
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja rozmawiałam kiedyś z koleżanka która ma jasny blond ale bardziej ciepły odcień to ona używa z joanny rumiankowy blond nawet nie wiedziałam ze taki jest...fajny kolorek taki słoneczny ładny.
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:01   #2826
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiedz co do twoich fotek to chyba sa robione w nie za dobrym swietle bo nie widac za dobrze kolorku,tak jakby byly czarno biale.Ale wydaja sie byc jasniutkie wiedz nie widze u Ciebie nic dlaczego nie mogla bys uzyc farbki 10.21 bo o nia pytalas prawda?.Jeśli wloski Ci sie tudno rozjsniaja to pozostaw na odroscie 50 minut do godziny na na reszte poloz farbe tak na 20-30 minut.I bedzie ok.
ja już sama nie wiem o jaką mi chodzi:/
wklejam zdjęcia moich fotek w świetle dziennym, może to Wam bardziej pomoże, bo ja jestem bezradna
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:01   #2827
DolceGabbana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 114
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jowitka061987 Pokaż wiadomość
ja też farbowałąm color naturals ale nic nie złapało, dopiero nutrisse dało widoczną różnicę

szkoda że już teraz kolor się wypłukuje i chłodnego to już mało co jest, no ale popiele tak mają...zainwestuję w plukanki i będzie ok, przynajmniej do czasu kolejnego farbowania
No mi nie powiem-rozjaśniła włosy color naturals, ale nie tak dobrze jak chciałam i te wstrętne rude końce (chyba jednak je podetnę i zaczne już na poważnie zapuszczać włosy) Ale przekonałaś mnie do tej nutrisse i następnym razem wypróbuję
__________________
- Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku!
- Co, Prosiaczku?
- Nic rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę chciałem się tylko upewnić, czy jesteś...
DolceGabbana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 14:06   #2828
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

a to są farbki którymi zamierzam robic, która z nich i nie wiem. Proszę wypowiedzcie się patrząc na mój odrost i pozostałe włosy.;*
Jakby co to włosy są w dobrej kondycji więc ok nie macie sie o co martwić;*
czekam
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 14:09   #2829
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Wiedz co do twoich fotek to chyba sa robione w nie za dobrym swietle bo nie widac za dobrze kolorku,tak jakby byly czarno biale.Ale wydaja sie byc jasniutkie wiedz nie widze u Ciebie nic dlaczego nie mogla bys uzyc farbki 10.21 bo o nia pytalas prawda?.Jeśli wloski Ci sie tudno rozjsniaja to pozostaw na odroscie 50 minut do godziny na na reszte poloz farbe tak na 20-30 minut.I bedzie ok.
włosy moim zdaniem szybko i dobrze mi się rozjaśniają, bo te włosy które mam na tym zdjęciu co przed chwilą wkleilam, chodzi mi o tył głowy(bo góra była już rozjaśniana dwa razy) to były rozjaśniane tylko raz rozjaśniaczem z czarnej farby, więc myslę, że wyszło naprawdę jasno;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:36   #2830
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hi hi, właśnie siedzę z garnierem naturalsem na łepetynie zobaczymy co to z tego wyjdzie, zrobiłam zdjęcia przed, ale już chyba nie zdążę zrobić w świetle dziennym efektów.

EwCiA000 masz teraz kolor podobny do mojego kiedy schodziłam z czarnego. Za 1 razem nie wyrówna Ci koloru żadna farba, al napewno znacznie zmniejszy kontrast, ja farbowałam kilka razy całe włosy, i dopóki nie ścięłam włosów to delikatna różnica była- taki melanż jasnego blondu i troszkę ciemniejszego, co mnei się w sumie podobało. Bądź cierpliwa i farbuj włosy stopniowo i odżywiaj odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj, bo po zdjeciach widzę że są przesuszone. Lepiej wyrównywać kolor wolniej ale mieć włosy Fryzjerka ostatnio mi mówiła, że jakiejkolwiek farby by się nie użyło blond włosy wiecznie wymagają nawilżania i odżywiania

Wiem,żę to nie temat o odżywkach, ale ostatnio wypróbowałam masę różnych specyfików sklepowych i żaden tak nie nawilżył i nie wygładził włosów tak jak maska fryzjerska-nomen omen za ok 15 zł za litr
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 15:43   #2831
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny,ja właśnie wysuszyłam włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 nie są złe, zaraz je ładnie wyprostuję i zrobię kilka zdjęć
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 15:55   #2832
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
hi hi, właśnie siedzę z garnierem naturalsem na łepetynie zobaczymy co to z tego wyjdzie, zrobiłam zdjęcia przed, ale już chyba nie zdążę zrobić w świetle dziennym efektów.

EwCiA000 masz teraz kolor podobny do mojego kiedy schodziłam z czarnego. Za 1 razem nie wyrówna Ci koloru żadna farba, al napewno znacznie zmniejszy kontrast, ja farbowałam kilka razy całe włosy, i dopóki nie ścięłam włosów to delikatna różnica była- taki melanż jasnego blondu i troszkę ciemniejszego, co mnei się w sumie podobało. Bądź cierpliwa i farbuj włosy stopniowo i odżywiaj odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj, bo po zdjeciach widzę że są przesuszone. Lepiej wyrównywać kolor wolniej ale mieć włosy Fryzjerka ostatnio mi mówiła, że jakiejkolwiek farby by się nie użyło blond włosy wiecznie wymagają nawilżania i odżywiania

Wiem,żę to nie temat o odżywkach, ale ostatnio wypróbowałam masę różnych specyfików sklepowych i żaden tak nie nawilżył i nie wygładził włosów tak jak maska fryzjerska-nomen omen za ok 15 zł za litr
skoro miałaś podobne włosy do moich to na takim poziomie jak ja mam teraz robiłaś już farbą czy rozjaśniaczem? jak farbką to jaką i którą byś mi doradziła z tych co wymieniłam?? i miałaś jednolity kolor czy pasemka tak jak ja??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:02   #2833
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
skoro miałaś podobne włosy do moich to na takim poziomie jak ja mam teraz robiłaś już farbą czy rozjaśniaczem? jak farbką to jaką i którą byś mi doradziła z tych co wymieniłam?? i miałaś jednolity kolor czy pasemka tak jak ja??
Miałam balejaż na czekoladowych włosach robiony 3 razy rozjaśniaczem.Kilka stron wcześniej są zdjęcia. Później robiłam już tylko farbą w domu. Na Twoim miejscu nie maltretowałabym włosów już rozjaśniaczem tylko farbą. Z tych co pokazałaś dawno temu robiłam Nutrisse, Loreal'a użyłam chyba tylko raz, ale nie pamiętam tej przygody. Jednakże większość dziewczyn go poleca, bo nie niszczy mocno włosów. Ja bym wybrała ten 10.21 Stockholm
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:06   #2834
kate12345
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 115
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
hi hi, właśnie siedzę z garnierem naturalsem na łepetynie zobaczymy co to z tego wyjdzie, zrobiłam zdjęcia przed, ale już chyba nie zdążę zrobić w świetle dziennym efektów.

EwCiA000 masz teraz kolor podobny do mojego kiedy schodziłam z czarnego. Za 1 razem nie wyrówna Ci koloru żadna farba, al napewno znacznie zmniejszy kontrast, ja farbowałam kilka razy całe włosy, i dopóki nie ścięłam włosów to delikatna różnica była- taki melanż jasnego blondu i troszkę ciemniejszego, co mnei się w sumie podobało. Bądź cierpliwa i farbuj włosy stopniowo i odżywiaj odżywiaj i jeszcze raz odżywiaj, bo po zdjeciach widzę że są przesuszone. Lepiej wyrównywać kolor wolniej ale mieć włosy Fryzjerka ostatnio mi mówiła, że jakiejkolwiek farby by się nie użyło blond włosy wiecznie wymagają nawilżania i odżywiania

Wiem,żę to nie temat o odżywkach, ale ostatnio wypróbowałam masę różnych specyfików sklepowych i żaden tak nie nawilżył i nie wygładził włosów tak jak maska fryzjerska-nomen omen za ok 15 zł za litr
Hej kobitko zainteresowała mnie ta odżywka do włosów o której piszesz Nie mogłam jej znaleźć Mogłabyś podać więcej szczegółów o niej lub też wstawić zdjęcie?:pr osi:

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Dziewczyny,ja właśnie wysuszyłam włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 nie są złe, zaraz je ładnie wyprostuję i zrobię kilka zdjęć
Czekamy na fotki
__________________

Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.Ciekawość
nie istnieje bez przyczyny.Wystarczy więc,jeśli
spróbujemy zrozumieć choć trochę tej tajemnicy
każdego dnia.Nigdy nie trać świętej ciekawości.Kto nie potrafi pytać nie potrafi żyć.


kate12345 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:19   #2835
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Miałam balejaż na czekoladowych włosach robiony 3 razy rozjaśniaczem.Kilka stron wcześniej są zdjęcia. Później robiłam już tylko farbą w domu. Na Twoim miejscu nie maltretowałabym włosów już rozjaśniaczem tylko farbą. Z tych co pokazałaś dawno temu robiłam Nutrisse, Loreal'a użyłam chyba tylko raz, ale nie pamiętam tej przygody. Jednakże większość dziewczyn go poleca, bo nie niszczy mocno włosów. Ja bym wybrała ten 10.21 Stockholm
dziękuję czekam na opinie innych dziewczyn

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
Miałam balejaż na czekoladowych włosach robiony 3 razy rozjaśniaczem.Kilka stron wcześniej są zdjęcia. Później robiłam już tylko farbą w domu. Na Twoim miejscu nie maltretowałabym włosów już rozjaśniaczem tylko farbą. Z tych co pokazałaś dawno temu robiłam Nutrisse, Loreal'a użyłam chyba tylko raz, ale nie pamiętam tej przygody. Jednakże większość dziewczyn go poleca, bo nie niszczy mocno włosów. Ja bym wybrała ten 10.21 Stockholm
chodzi ci o ta pierwszą farbę czy o tą szóstą??;* w kolejności tej co dodałam??
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:23   #2836
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Moje włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 U góry odrost minimalnie żółty,ale potraktuję go płukanką i powinno być ok i co o nich sądzicie?
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:28   #2837
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Moje włoski po farbowaniu wellatonem 12/1 U góry odrost minimalnie żółty,ale potraktuję go płukanką i powinno być ok i co o nich sądzicie?
powiem ci że śliczny ten kolorek Ci wyszedł a na jakie włosy nakładałaś i jaki miałaś odrost??;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:35   #2838
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Miałam włosy z pasemkami, mój naturalny kolor - blond taki powiedzmy średni i pasemka zrobione rozjaśniaczem a odrost ok 1,2 cm
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:37   #2839
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
Miałam włosy z pasemkami, mój naturalny kolor - blond taki powiedzmy średni i pasemka zrobione rozjaśniaczem a odrost ok 1,2 cm
a te pasemka mniej więcej w jakim kolorze??;*
bo szukam farby dla siebie i mam taki dylemat, że nie wiem. kilka postow wyżej są moje włoski;*
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-19, 16:37   #2840
Kajtolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 96
Dot.: Najlepsze farby BLOND

O matko boska i wszyscy święci... i znów jestem szaro fioletowa, odrost- ala kurczak Trzeba będzie prać 2 razy dziennie i czuje że będzie pięknie... I przysięgam Wam, więcej popielatych farb nie ruszę Następnym razem beżowy blond z garniera. AMEN! A pójdę i kupię go jutro,żeby mnie nie kusiły inne Kondycja włosów fantastyczna, chociaż tyle. Fotki będą jutro bo wszędzie w domu mam żółte światło i włosy wychodzą zielone

Przepraszam że wklejam aukcje, ale tak najłatwiej
Maski Kallos (różne rodzaje)
http://www.allegro.pl/item928276864_..._maska_1l.html

Sleek Line ( 5 zł droższe ) też są różne rodzaje
http://www.allegro.pl/item918472852_...1l_krakow.html

EwCiA000
chodziło mi o 6
Kajtolinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:39   #2841
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a te pasemka mniej więcej w jakim kolorze??;*
bo szukam farby dla siebie i mam taki dylemat, że nie wiem. kilka postow wyżej są moje włoski;*
No pasemka miałam bardzo jaśniutkie, niektóre prawie białe a próbowałaś płukankę na Twoich włosach? Może by choć troszkę zniwelowała ten żółty odcień..
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:46   #2842
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
No pasemka miałam bardzo jaśniutkie, niektóre prawie białe a próbowałaś płukankę na Twoich włosach? Może by choć troszkę zniwelowała ten żółty odcień..
myję szamponem z joanny i już zniwelowało ten rud/żółty który miałam niedawno więc teraz są rude ale jasne. którą farbkę byś poradziła??

---------- Dopisano o 17:46 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Kajtolinka Pokaż wiadomość
O matko boska i wszyscy święci... i znów jestem szaro fioletowa, odrost- ala kurczak Trzeba będzie prać 2 razy dziennie i czuje że będzie pięknie... I przysięgam Wam, więcej popielatych farb nie ruszę Następnym razem beżowy blond z garniera. AMEN! A pójdę i kupię go jutro,żeby mnie nie kusiły inne Kondycja włosów fantastyczna, chociaż tyle. Fotki będą jutro bo wszędzie w domu mam żółte światło i włosy wychodzą zielone

Przepraszam że wklejam aukcje, ale tak najłatwiej
Maski Kallos (różne rodzaje)
http://www.allegro.pl/item928276864_..._maska_1l.html

Sleek Line ( 5 zł droższe ) też są różne rodzaje
http://www.allegro.pl/item918472852_...1l_krakow.html
EwCiA000
chodziło mi o 6
tez mi ta farba się najbardziej uśmiecha, tylko jak byłam wczoraj w sklepie i patrzyłam na palete odcieni jak dana farba łapie w zależności od naturalnego koloru włosów-odrostu i w moim przypadku jasny brąz/ciemny brąz w ogóle nie było koloru jaki wyjdzie tylko kreski...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:50   #2843
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja dziś pierwszy raz farbowałam włosy na własną rękę i użyłam tego wellatonu 12/1 słyszałam od koleżanki, że garnier belle color 111 (popielaty jasny blond) też jest ok, ale nie próbowałam go na swoich włosach
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:53   #2844
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez lauraconti Pokaż wiadomość
ja dziś pierwszy raz farbowałam włosy na własną rękę i użyłam tego wellatonu 12/1 słyszałam od koleżanki, że garnier belle color 111 (popielaty jasny blond) też jest ok, ale nie próbowałam go na swoich włosach
aha czyli widzę że ty też zaczynasz tak jak ja
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 16:56   #2845
lauraconti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 34
Wyślij wiadomość przez MSN do lauraconti
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no miałam już dość wizyt u fryzjera oraz niszczenia włosów rozjaśniaczem, no i oczywiście zaoszczędzam pieniądze kupując farbę i farbując włosy samodzielnie
__________________
Chciałabym mieć jakiś twórczy podpis... Ale nic ciekawego nie przychodzi mi do głowy!
lauraconti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:01   #2846
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Najlepsze farby BLOND

[QUOTE=wedg;17290110]O dziwne te odcienie 10,21 z Excellence i Recital różnią się. Przynajmniej na moich włosach, Excellence 10,21 nic nie zni włosów, nie wysuszył, jest bardzo delikatny. Recital Stockholm wysuszył, ale nie zniszczył, nie połamał. Excellence 10,21 u mnie wyszedł jak na opakowaniu w tej starej wersji, tzn. zanim nie zmienili opakowania, była tam inna dziewczyna. Wychodzi jaśniutko, a na próbniku jest ciemnym kolorem, ponieważ jest to kolor popielato-perłowy, a popiele zawsze wyglądają ciemniej na próbniku, na włosach też, ale w oświetleniu i słońcu już bardzo jasno i chłodno. U mnie wyszedł jak na opakowaniu, bardzo jasno, ale naturalnie, po Stockholmie miałam włosy jak na jego opakowaniu. Excellence wychodzi zawsze odrobinę ciemniej, ale również jasno, Excellence nie niszczy wogóle włosów, Recital mi wysusza, kolory po Excellence są bardzo naturalne, ale i jasne, po Recitalu są glamour i jak dla mnie odżywka w Excellence jest świetna, o wiele lepsza niż w Recitalu, ta z Excellence przypomina mi moją ulubioną maskę Loreal Absolut Repair (profesjonalną), tylko profesjonalna pachnie świetnie, a ta z Excellence nie ma już tego zapachu, ale działanie bombowe, regeneruje, nawilża, nadaje świetny blask-ta odżywka z Excellence. Mnie wyszedł inny kolor niż jedna z wizażanek, bodajże Adzio (jeśli przekręciłam nicka, to przepraszam) pokazała tu na forum. Mój naturalny kolor to bardzo jasny blond popielaty, bardzo popielaty, ocieplił mi wizerunek, nie rozjaśnił nic włosów, bo swoje naturalne mam jaśniutkie, więc zmienił tylko odcień. Kolor jak na opakowaniu w starej wersji. Włosy błyszczące, zdrowe, polecam ten kolor, farba jest delikatna. Tylko jedno, ale po 3 miesiącach wypłukał się na blond z delikatnym różowym blaskiem, ale tym nie przejmuj się, wystarczy po jakimś czasie odświerzyć kolorek na 5 minut i to znika. Może u ciebie tego nie będzie, u każdego kolor wymywa się inaczej. Jeśli masz ciemny-średni blond potrzymaj do 50 minut na odroście, a na całych włosach do 20-30 minut. Ja myślę, że powinnien bardzo fajnie wyjść. I tym spieraniem nie martw się, stało się to u mnie dopiero po 3 miesiącach, wystarczy odświerzyć kolor na 5-10 minut i znowu jest świetnie, a farba nie niszczy

Dziękuję Ci jeszcze raz za odpowiedź A może posiadasz jakieś zdjęcie w tym kolorku? Byłabym bardzo wdzięczna. Czyli na moje włoski bardziej poleciłabyś excellence niż preference? W sumie to jak najbardziej wskazane jest, żeby jak najmniej zniszczyć włoski, także kupię excellence .

-




__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:07   #2847
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam ponownie ostatnio 05.02.2010r. pokazywałam wam rezultat po mroźnym blondzie z palet tym szponie nowym dodam ale jest nie trwały więc muszę już...
Poniżej na pierwszym zdjęciu moje obecne włoski i dalej a potem farbka, którą znam i zaraz użyje to wkleję też rezultaty.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:13   #2848
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

lauraconti masz ładny kolorek naprawde super tylko pozazrdościć
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 17:24   #2849
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Do Kajtolinka

tez mi ta farba się najbardziej uśmiecha, tylko jak byłam wczoraj w sklepie i patrzyłam na palete odcieni jak dana farba łapie w zależności od naturalnego koloru włosów-odrostu i w moim przypadku jasny brąz/ciemny brąz w ogóle nie było koloru jaki wyjdzie tylko kreski...
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-19, 18:06   #2850
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jeśli moge doradzić to ja nałożyłabym ta piąta co pokazałaś jest superrozjaśniająca a potem dopiero 6 tak mi sie wydaje bo chyba ta 6 sobie nie poradzi....tak mi sie wydaje...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.