Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-12-21, 15:47   #4741
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Kolejna bladolica z problemem! Mam do was prośbę, możecie podpowiedzieć jakich jasnych/transparentnych pudrów używacie - do 30 zł? Niestety, mysecret, manhattan, rimmel mnie zapychają (talk w składzie), a inglot ysm jest świetny, ale w najjaśniejszym kolorze (14) wyglądam jak wymalowana pomarańczową pastą ;D

Z podkładów - ostatnio, z okazji braku niespodzianek na twarzy sobie odpuściłam, ale tak to HM51 (za ciemny, ale dobrze stapia się ze skórą - nie nakładam na całą twarz). Następny - czaję się na xperience, mam nadzieję że jest jaśniejszy niż HM)
puder bambusowy z BU
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:01   #4742
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
puder bambusowy z BU

Dziękuję bardzo za odpowiedź Zapomniałam dodac, że jednak wolałabym pozycje które można kupić 'namacalnie', nie przez internet
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:20   #4743
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

skrobia ziemniaczana
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:31   #4744
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
skrobia ziemniaczana
próbowałam, to byla istna męka i nic nie dawało, jak ja tego tak nie lubiłam szukam czegoś możliwie drogeryjnego, byle bez talku i jasnego
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:34   #4745
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Kolejna bladolica z problemem! Mam do was prośbę, możecie podpowiedzieć jakich jasnych/transparentnych pudrów używacie - do 30 zł? Niestety, mysecret, manhattan, rimmel mnie zapychają (talk w składzie), a inglot ysm jest świetny, ale w najjaśniejszym kolorze (14) wyglądam jak wymalowana pomarańczową pastą ;D
Próbowałaś pudrów z Biochemii Urody? Jeśli nie to polecam Miałam perłowy, teraz używam bambusowego i oba były rewelacyjne, o ile nie oczekujesz super krycia. Są transparentne, może minimalnie bielą, ale na mnie i tak tego nie widać

O, ktoś mnie uprzedził Jeśli namacalnie, to ja nie wiem
__________________
Pachnący wątek wymiankowy
<<klik>>


Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:46   #4746
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
Ja nawilżam się tylko maseczką z Daxa za 1,49. Jest boska https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...#review-455949
Robisz ta maseczkę codziennie i nie zmywasz na noc czy jak?
Raz ją pamiętam zrobiłam,cera była właściwie faktycznie bardziej nawilżona,ale jakoś o niej zapomniałam.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 16:46   #4747
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za odpowiedź Zapomniałam dodac, że jednak wolałabym pozycje które można kupić 'namacalnie', nie przez internet
Rimmel Renew&Lift w najjaśniejszym odcieniu:
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...t=22425&next=1
Jest prawie biały. Nakładam go grubym pędzlem, daje efekt porównywalny do sypkiej Chanelki.

Byłam wczoraj w Inglocie, kupiłam puder prasowany mojej mamie. Zmienili opakowanie, jes dużo zgrabniejsze. Widziałam dwa naprawdę jaśniutkie kolory, kosztuje 28zł. Puder L'Oreal True Match w najjaśniejszym odcieniu swego czasu mi odpowiadał, ale kosztuje zapewne więcej.
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 16:49   #4748
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
próbowałam, to byla istna męka i nic nie dawało, jak ja tego tak nie lubiłam szukam czegoś możliwie drogeryjnego, byle bez talku i jasnego
Może rimmel stay matte?
Nie zawiera talku,a kolory jasne.
Na sobie jeszcze go go nie sprawdzałam,ale na kwc ma dość dobre opinie.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 17:25   #4749
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Codziennie robiłam, jak byłam bardzo sucha. Smarowałam taką dosyć cienką warstwą i spać Teraz tak co 2-3 dni ją stosuję
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:43   #4750
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Taaaak, ta maseczka z daxa jest super, dzisiaj na noc chyba sobie zrobię
Testowałam dziś podklad mineralny z Pixie, kolor znalazłam świetnie dobrany - idelanie jaśniutki i chłodny beżyk (ailive 0), cudnie się stapia, dobrze kryje, fajny mat, ale nie taki płaski, wszystko byłoby super, ale po paru godzinach robi prześwity wokół porów w strefie T:/ I jak sobie doktknę twarzy strefie T, która mi się dość przetłuszcza, to mi na rękach podkład zostaje:/ Po revlonie mam spore wymagania i jestem trochę zawiedziona.. Na pocieszenie kupiłam dziś ten Lumene, piękny kolorek, tylko czemu tak slabo kryje Testuję teraz mieszankę lumene plus odrobina mineralnego pixie i zobaczymy..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:51   #4751
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

a jaką masz formułę?
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 18:55   #4752
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cover de Luxe..
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 18:58   #4753
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

może za ciężka? u mnie było to samo. Chciałam próbować Natural Finish, ale na razie mam Lumene i przy obecnym stanie cery mi wystarcza.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 19:10   #4754
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Może.. żałuję, że nie zamówiłam też próbki natural finish, może inne dziewczyny testowały obie? Zastanawiam sie też czy może nie przesadziłam z ilością, spróbuję jutro minimalną.
Generalnie mnie Lumene plus czasem korektor tez pownien wystarczyć, ale mam często zaróżowione niektóre partie twarzy i to chciałabym ukryć.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:03   #4755
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
little witch, łączę się z Tobą w bólu, mnie zapycha niemal wszystko - na razie są 3 kremy które mnie nie zapychają, żaden nie jest niestety specjalnie ożywczy... co do podkładów - nie wiem, pewnie też mnie zapychają, ale jak coś wyskakiwało to używałam podkładów żeby to zatuszować, za wszelką cenę, no i robiło się błędne koło, teraz EDM pozwalają mojej skórze odetchnąć...
cóż, najbardziej mnie martwią te kremy, niedługo skończy się czas kiedy będę mogła używać tylko humectanu, lysalpha i cicalfate, bo zrobi się ze mnie pomarszczony rodzynek
no właśnie też jedyny krem, który mogę spokojnie używać, to Humektan. Babydreamy (Calendulacreme i ten bardziej nawilżający, też nagietkowy, coś na G) mnie zapychają (nie bardzo, ale jednak) - więc Calenduli używam głównie na gojące się wypryski, bo przyspiesza gojenie.
agusia, mnie też Lirenka (mineralna) zapycha a te apteczne - no cóż, troche rzeczywiście za duzo kosztują, choc na wiosnę pewnie bedę musiała sie w coś zaopatrzyć... może tylko na twarz bedę nakładać a na ciało to cokolwiek, żeby tylko było stabilne
Cytat:
Napisane przez ChiQuitA89 Pokaż wiadomość
A jaką masz cerę, tzn czy bardzo się świecisz w strefie T? Mogę polecić jeśli chodzi o Lirene krem półtłusty z serii do cery naczynkowej (różowa seria). Niby ma w nazwie półtłusty, ale nie zawiera ciekłej parafiny i ma konsystencję zwykłego kremu nawilżającego. Używałam wersji na noc (ale za dnia) bo jest dużo lżejszy od wersji dziennej. Wchłania się szybko i nie zostawia tłustej powłoki. Jeśli masz cerę bardziej z tendencją do przesuszania, moja mama używała swego czasu Lirene do skóry suchej (żółte opakowanie) i była bardzo zadowolona, choć też nie ma on tłustej konsystencji.
no właśnie problem w tym, że parafina nie jest jedynym komedogennym składnikiem wystepujących w kremach - jest ich multum
irytuje mnie to, że np kremy nawilżająco-matujące potrafią mnie zapchać

Shameer, żeby nie było, nie jestem żadną wizażystką ale makijaż to taka moja pasja, przyjemność i pewnie zostanę wizażystką ale byłabym szczęśliwa jakbym mogła jakkolwiek pomóc
Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Może rimmel stay matte?
Nie zawiera talku,a kolory jasne.
Na sobie jeszcze go go nie sprawdzałam,ale na kwc ma dość dobre opinie.
miałam go ze dwa lata temu - jakiś ekstremalnie jasny nie jest, ale daje radę, najjaśniejszy z ówczesnych (2-3 lata temu) rossmanowskich poniżej 30zł typowy jaśniutki neutralny beżyk
Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Taaaak, ta maseczka z daxa jest super, dzisiaj na noc chyba sobie zrobię
Testowałam dziś podklad mineralny z Pixie, kolor znalazłam świetnie dobrany - idelanie jaśniutki i chłodny beżyk (ailive 0), cudnie się stapia, dobrze kryje, fajny mat, ale nie taki płaski, wszystko byłoby super, ale po paru godzinach robi prześwity wokół porów w strefie T:/ I jak sobie doktknę twarzy strefie T, która mi się dość przetłuszcza, to mi na rękach podkład zostaje:/ Po revlonie mam spore wymagania i jestem trochę zawiedziona.. Na pocieszenie kupiłam dziś ten Lumene, piękny kolorek, tylko czemu tak slabo kryje Testuję teraz mieszankę lumene plus odrobina mineralnego pixie i zobaczymy..
a właśnie ja jak się już zacznę masakrycznie się świecić, a nie mam możliwości ściągniecia sebum bibułką, zdarza mi się wycierać twarz ręka - i nie ściera mi się podkład (też mam Cover de Luxe i znowu mocno przetłuszczającą się cerę). pewnie to przez kaolin i zieloną glinkę, które dodaję do bambusa.

znowu wyprodukowałam giga-posta
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:08   #4756
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

mnie Humektan zapychał
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:21   #4757
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
kaolin i zieloną glinkę, które dodaję do bambusa.
Chyba po świetach sobie zrobię taki puderek jak mówisz, że dobrze matuje Już jakiś czas czaję się na ten bambus..
fiasco, a uzywasz ich primera? Daje on coś?

Ja ostatnio pod pokład zawsze daję humektan i mi bardzo odpowiada.

Edytowane przez tiramisu_
Czas edycji: 2010-12-21 o 20:26
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:39   #4758
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez tiramisu_ Pokaż wiadomość
Chyba po świetach sobie zrobię taki puderek jak mówisz, że dobrze matuje Już jakiś czas czaję się na ten bambus..
fiasco, a uzywasz ich primera? Daje on coś?

Ja ostatnio pod pokład zawsze daję humektan i mi bardzo odpowiada.
zawsze pod i na minerały kładę te mieszankę (bambus+biała glinka+zielona glinka)zdarza mi się, że nie nakładam pod podkład, ale tylko wtedy, kiedy nie używam korektorów (czyli rzadko), bo flatem je ścieram (btw, nie polubiłam tego zielonego korektora z Pixie). wg mnie dają sporo, bo dodatkowo matują i właśnie glinki utrwalają makijaż - choć jak zdarzyło mi się kłaść sam kaolin, to z makijażu robiła mi się pękająca skorupa

haha, tak w ogóle to, jak kiedyś wspominałam, chodzę do Plastyka, od 1 gimnazjum i jakoś nie byłam szczególnie świadoma, jak wyglądają "normalne" licea - aż do dzisiaj. odwiedzałam z koleżankami naszego znajomego, i, kurcze, w całym swoim życiu nie zaliczyłam tylu krzywych spojrzeń nie wiem, czy to ubiór (a jak na 'plastykowe' standardy wyglądałyśmy w miarę normalnie), moja twarz (żadnej bladej twarzy tam nie widziałam! same pomarańczki i mahonie) czy makijaż na niej - lekki szary smokey i czerwone usta sorry za OT ale to było, zaiste, fascynujące doświadczenie, nie zapomnę tego przez dłuuugi czas
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 20:43   #4759
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Haha, musiało być tak samo dziwne jak to gdy ja kiedys wyjęłam woreczek strunowy z biała glinką w celu przypudrowania się najpierw chyba mysleli, ze to narkotyk, a jak pwoiedziałam, że to matuje mi twarz

Tak zachwalasz to zaraz do mieszanki bambusa i skrobi dosypię baiłą glinkę
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-21, 21:30   #4760
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Hej DziewczynyWidzę,że dobrze znacie wszelkie kosmetyki dla bladolicych.Ostatnio poszukuję korektora na przebarwienia,wypryski - znacie jakiś? Na KWC polecają Maybelline 24,ale nie wiem czy warto.
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 21:45   #4761
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

właśnie miałam napisać ,że kupiłam dzisiaj korektor w Inglocie(kolor 43 jakby co)!
mogę swatacha wrzucić jutro
za całe 15,5 zł jest b. jasny,serio! to jakiś korektor w ołówku,napiszę za pare dni jak się sprawuje... w każdym razie... jak w domu otworzyłam to cudo.... to zastanawiam się cos zrobię jak się skończy (nie ma to raczej mechanizmu jakiegoś wysuwania) a jakby otoczka rysika nie jest drewniana tylko plastikowa.... normalnie mam to zatemperować (ten ołówek to taki gruby jest...),miała któraś ten korektor i wie co z tym zrobić?
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:06   #4762
tiramisu_
Wtajemniczenie
 
Avatar tiramisu_
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 702
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
właśnie miałam napisać ,że kupiłam dzisiaj korektor w Inglocie(kolor 43 jakby co)!
mogę swatacha wrzucić jutro
za całe 15,5 zł jest b. jasny,serio! to jakiś korektor w ołówku,napiszę za pare dni jak się sprawuje... w każdym razie... jak w domu otworzyłam to cudo.... to zastanawiam się cos zrobię jak się skończy (nie ma to raczej mechanizmu jakiegoś wysuwania) a jakby otoczka rysika nie jest drewniana tylko plastikowa.... normalnie mam to zatemperować (ten ołówek to taki gruby jest...),miała któraś ten korektor i wie co z tym zrobić?
Niektóre ołówki są w takim plastiku jakby, który można spokojnie temperować, więc może ta też tak ma.. Ja miałam sporo takich do oczu, ale one wyglądają jak normalne, tylko, że są z plastiku.
tiramisu_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:13   #4763
włoczykijka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ze wsi
Wiadomości: 1 464
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
właśnie miałam napisać ,że kupiłam dzisiaj korektor w Inglocie(kolor 43 jakby co)!
mogę swatacha wrzucić jutro
za całe 15,5 zł jest b. jasny,serio! to jakiś korektor w ołówku,napiszę za pare dni jak się sprawuje... w każdym razie... jak w domu otworzyłam to cudo.... to zastanawiam się cos zrobię jak się skończy (nie ma to raczej mechanizmu jakiegoś wysuwania) a jakby otoczka rysika nie jest drewniana tylko plastikowa.... normalnie mam to zatemperować (ten ołówek to taki gruby jest...),miała któraś ten korektor i wie co z tym zrobić?
O to jeśli mogłabyś zrobić zdjęcie to bardzo proszę
__________________
,,Legenda o smoku głosi,żeby nie zaspokajać głodu byle baranem."-Marek Kondrat
włoczykijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:48   #4764
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

jasne,obiecuje jutro wrzucić zdj opakowania i swatcha
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 22:59   #4765
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
właśnie miałam napisać ,że kupiłam dzisiaj korektor w Inglocie(kolor 43 jakby co)!
mogę swatacha wrzucić jutro
za całe 15,5 zł jest b. jasny,serio! to jakiś korektor w ołówku,napiszę za pare dni jak się sprawuje... w każdym razie... jak w domu otworzyłam to cudo.... to zastanawiam się cos zrobię jak się skończy (nie ma to raczej mechanizmu jakiegoś wysuwania) a jakby otoczka rysika nie jest drewniana tylko plastikowa.... normalnie mam to zatemperować (ten ołówek to taki gruby jest...),miała któraś ten korektor i wie co z tym zrobić?
Miałam taki sam, tyle że zielony i był naprawdę bardzo fajny. Też się martwiłam tym plastikiem i na próbę delikatnie go zatemperowałam i plastik gładko schodził, nie było problemów. Radzę tylko uprzednio do lodówki schować, bo rysik jest bardzo miękki i rozwala się.
Ja swój schowałam do lodówki i gdzieś mi go wcisnęło, czasem za nim tęknię ;<
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-21, 23:18   #4766
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

wreszcie dostałam swojego Elemonga! dziś tylko na szybko maznęłam nim rękę i szyję i pierwsza reakcja: aaaaaaaaaa! to ma być jasne? jedna wielka różowa plama! a po chwili... magicznie zniknął. wtopił się całkowicie, czary normalnie! jutro testy twarzowe. zdam relację
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 00:08   #4767
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Miałyście może ten podkład rimmel lasting finish?
Dużo dziewczyn go poleca,teraz jest nawet na promocji w rossmanie.
Kolor 103 wpada w róż? (to jest ten najjaśniejszy) Bo nie toleruję w podkładach różu starsznie..
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka



Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-12-22 o 00:09
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 08:42   #4768
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

o to spoko,że tak mówisz z tym plastikiem teraz tylko muszę kupić temperówkę gigant
jak obiecałam tak robię
jakoś nie mogę dobrej ostrości złapać... w każdy razie jedno to opakowanie,drugie swatch... trzecie to porównanie z Manhattanem pure skin czy coś takiego... kolor vanila,żeby nie było,który wydawał mi się jasny ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN5346.jpg (20,3 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5347.jpg (19,4 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN5349.jpg (17,9 KB, 61 załadowań)
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:20   #4769
201608151056
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 319
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
no właśnie problem w tym, że parafina nie jest jedynym komedogennym składnikiem wystepujących w kremach - jest ich multum
irytuje mnie to, że np kremy nawilżająco-matujące potrafią mnie zapchać
Cytat:
Napisane przez 19agusia91 Pokaż wiadomość
mnie Humektan zapychał
Kochana każda cera reaguje inaczej i co innego potrafi ją zapchać. A, że parafina zapycha praktycznie wszystkich o niej wspomniałam Co do Humektanu podpisuję się, spowodował u mnie śliczną nową grządkę zaskórników na brodzie, z którą do tej pory nie miałam problemów Istnieją jak narazie 4 kremy, które mnie nie zapychają ani nie nasilają zmian. Cała reszta, nawet te w 100%tach naturalne z Ecocertem i oleje, powodują u mnie grudki. Najgorszy koszmar przeżyłam po matującym fluidzie miętowym z Lavery Pomijam fakt, że jestem alergiczką i większość z nich mnie zwyczajnie uczula. Do kremów dla MOJEJ cery bezpiecznych zaliczam: Miód Regenerujący z Sanoflore, Effaclar K z La Roche Posay, Krem Pigwowy Dr.Hauschki i Creme Eclat du Jour z Clarinsa. Tego ostatniego wogóle nie rozumiem, bo skład ma lekko mówiąc, bardziej niż kiepski (sama chemia). Ale skoro nie powoduje zmian, używam, a co. Zwłaszcza, że jak na kosmetyk takiej marki nie jest drogi (79zł). Przez długi czas używałam też tego półtłustego Lirene do cery naczynkowej o którym wspominałam, też mnie nie zapchał ale po kilku miesiącach moja skóra się na niego uodporniła i przestał działać. Cóż zrobić... Życie
201608151056 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-12-22, 09:32   #4770
abercrombie&fitch
Zadomowienie
 
Avatar abercrombie&fitch
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 864
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Hadassah Pokaż wiadomość
Z podkładów - ostatnio, z okazji braku niespodzianek na twarzy sobie odpuściłam, ale tak to HM51 (za ciemny, ale dobrze stapia się ze skórą - nie nakładam na całą twarz). Następny - czaję się na xperience, mam nadzieję że jest jaśniejszy niż HM)
Jaśniejszy raczej nie jest, tylko bardziej różowy. Ostatnio szukałam podkładu i próbowałam kilku w drogerii, zrobiłam dobre zdjęcia jak wyszłam na zewnątrz więc dodaję.
(Oznaczenie p- podkład, k-korektor, pomyliłam te dwa jasne HM, powinny być na odwrót oznaczone) Drugie zdjęcie bardziej oświetlone przez słońce.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg test.jpg (129,3 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg test (1).jpg (74,5 KB, 52 załadowań)

Edytowane przez abercrombie&fitch
Czas edycji: 2010-12-22 o 09:34
abercrombie&fitch jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.