Zorac raz jeszcze - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-05, 20:49   #1021
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
Podziwiam Twoją wytrwałość Ja mam trochę dość łuszczenia po dwóch miesiącach, co dopiero mówić o roku Ale staram się wytrwać. Ale zastanawiajace jest to, że jednak skóra się wcale tak nie przyzwyczaja do retinoidów, skoro po roku wciaż się łuszczysz i wciąż Zorac Cię podrażnia. Dzięki za relację
No właśnie - też sobie nie potrafię wyobrazić siebie przez rok z pęsetą przy dziobie .
Mam zamiar potestować retin A, w nadziei na mniejsze efekty specjalne, te zoracowe ostatnio mnie zabiły - obłaziłam w kropki, których nijak nie dało rady zamaskować - paskudnie.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-05, 21:00   #1022
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

lolitko ja bym ryzykowała... Avenka pięknie łagodzi u mnie wszelkie podraznienia ( a dla odmiany wszytskie Antki mnie wysypują )
co do ujarzmiania Avenki.. to z mleczkiem nie ma żadnego problemu ( a np. z emulsją nie umiałam sobie poradzić) ja smaruje się najpierw wit K na naczynka, pózniej oliwka na koniec Avenka.. na którą daję skrobie z odrobiną zwykłego pudru ( tylko tyle zeby na brwiach nie osadzał się biały pyłek), twarz jest idealnie matowa... jak chcę lepiej wygladać dodaje rozświetlacz... ale najczęsciej mi się nie chce...
tak nałożona mieszanka o 8 rano wytrzymuje u mnie bez problemu (czytaj. świecenia) do godzini 20 kiedy zmywam to wszytsko przy przyjściiu z pracy
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 04:56   #1023
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Kate tak zachwalałaś te Xeriale że skusułaś mnie.
Zamówiłam sobie przedwczoraj w Aptece Centrum szampon z tej linii, balsam do ciała Xerialine, krem do twarzy Xerial 5 i peeling Gommant i znów konto puste
Dopatrzyłam się w składzie balsamu Xerialine polyacrylamidu (w KWC), coś jak na kosmetyk dla dzieci nie bardzo.
Basiu daj znać, czy jest rzeczywiście na liście skłdaników.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 06:51   #1024
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
lolitko ja bym ryzykowała... Avenka pięknie łagodzi u mnie wszelkie podraznienia ( a dla odmiany wszytskie Antki mnie wysypują )
co do ujarzmiania Avenki.. to z mleczkiem nie ma żadnego problemu ( a np. z emulsją nie umiałam sobie poradzić) ja smaruje się najpierw wit K na naczynka, pózniej oliwka na koniec Avenka.. na którą daję skrobie z odrobiną zwykłego pudru ( tylko tyle zeby na brwiach nie osadzał się biały pyłek), twarz jest idealnie matowa... jak chcę lepiej wygladać dodaje rozświetlacz... ale najczęsciej mi się nie chce...
tak nałożona mieszanka o 8 rano wytrzymuje u mnie bez problemu (czytaj. świecenia) do godzini 20 kiedy zmywam to wszytsko przy przyjściiu z pracy
to w takim razie sprobuje.. raz kozie smierc
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 07:55   #1025
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dopatrzyłam się w składzie balsamu Xerialine polyacrylamidu (w KWC), coś jak na kosmetyk dla dzieci nie bardzo.
Basiu daj znać, czy jest rzeczywiście na liście skłdaników.
Ok, jak tylko dotrze
A co z tymi polyacrylamidami jest nie tak?
Ma jakieś szkodliwe właściwości? Bo ja się doczytałam tylko w słowniku składników kosmetycznych, że Polyacrylamide to:

substancje ochronne, substancje żelujące, substancje antystatyczne, substancje wiążące

Opis: Pochodzenia chemicznego. Polimer na bazie sztucznej żywicy. Składnik, który:

*tworzy ochronny, stabilny film na skórze, włosach, paznokciach
*jest środkiem zmniejszającym lepkość kosmetyków
*w produktach do pielęgnacji włosów ma za zadanie ułatwiać rozczesywanie i zapobiegać elektryzowaniu się włosów
*jest substancją żelującą dla fazy wodnej, do stabilizacji emulsji.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 08:54   #1026
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kiedyś toczyła się o nim ożywiona dyskusja.

http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...polyacrylamide
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 09:06   #1027
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Kiedyś toczyła się o nim ożywiona dyskusja.

http://www.biochemiaurody.fora.pl/vi...polyacrylamide
Dzięki za link Kate
Na szczęście w tym balsamie polyacrylamide jest przy końcu wg. tego składu z KWC.

Już się nie moge doczekac na paczuszkę Jak tylko dotrze zerknę na skład, ciekawa jestem, czy będzie identyczny, czy coś zmienili.
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 09:30   #1028
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

ostatnio chodze koło Zoracu, i chce i boję się znów, zastanawiam się czy miałoby sens smarowanie miejscowo, tak żeby łuszczenie ograniczyć w jednym czasie do jednej partii twarzy, np. nakładać Zorac na brodę, kilka dni pó tym na nos, i w innym dniu na czoło
łuszczenie występuje ok. 3 dnia i utrzymuje się w dużym stopniu ok. 2 dni lub przy dobrym nawilżaniu i peelingu 1 dzień mocnej wylinki, a następnego dnia jest znośnie, z tym że w przy wylince na całej twarzy nawet ten drugi dzień nie wygląda zbyt dobrze, a nie wspomną już o linieniu w dniu największego przesilenia
jak myślicie, miałoby to sens? przy dobrej organizacji i systematyczności.
Dla mnie lepiej łuszczyć się non stop, ale pojedynczymi partiami, a nie raz a porządnie na całej twarzy, bo wtedy jeśli musze wyjśc to odwracam twarz w bok jak mijam ludzi
a tak np. sobota broda ---> linienie przewiduję na wtorek
poniedziałek nos ----> linienie czwartek
sroda czoło ---> sobota linienie

policzki sa w dobrym stanie, więc o nich jakoś narazie nie myślę, najważniejsza strefa T
jak myślicie ma to sens, dla mnie byłoby to najlepsze rozwiązanie, zeby jakoś jednak trzymać siuę tego Zoracu i nie rzucić go w kąt
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:34   #1029
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

Bluegirl, ja używam zorac dopiero niecałe 2 miesiące, więc zdecydowanie nie jestem ekspertem, ale może na coś moje skromne doświadczenie sie przyda Po czwartym bodajże użyciu zoracu zaczęłam robić tak, jak piszesz. Między innymi dlatego, że są takie miejsca na mojej twarzy, które mam w normie (niewielkie ale zawsze coś ), a jak je zoracowałam, to były cholernie podrażnione i nie mogłam sobie z tym poradzić. No i smaruję się (ale nie za każdym razem) między brwiami i na nosie, czasem na brodzie. Za każdym razem gdy jest noc zoracowa smaruję tylko moje zabliźnione policzki, ale one mi się kurde nie chcą łuszczyć Łuszczę się partiami i jakoś mniej to odczuwam, bo bardziej nad tym mogę zapanować Nie wiem, czy to dobrze, ale ryzykuję.
Przepraszam za składnię tej wypowiedzi, ale taki dzień senny dzisiaj...
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:38   #1030
marianna
Rozeznanie
 
Avatar marianna
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 933
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Basia39 Pokaż wiadomość
Erato tak jak napisała Kate

Ja zamówiłam Xerialine Fluid - balsam do ciała:
1,5% mocznik, gliceryna, kwas mlekowy, masło Karite, alantoina - 500 ml kosztuje 56 zł

natomiast Xerial 10 - mleczko do ciała:
10% mocznik, glicerol, kwas mlekowy, masło Karite, alantoina, bez środków zapachowych

100 ml kosztuje - 46 zł a 200 ml - 61 zł
Cytat:
Napisane przez Kate30 Pokaż wiadomość
Dopatrzyłam się w składzie balsamu Xerialine polyacrylamidu (w KWC), coś jak na kosmetyk dla dzieci nie bardzo.
Basiu daj znać, czy jest rzeczywiście na liście skłdaników.
Heh...własnie miałam Was zapytać...czy w nowej wersji do Xeraline wciąż ładują polyakrylamid

W każdym bądź razie, miałam go wieki temu (jeszcze w starej wersji) i to był najlepszy balsam do ciała jaki miałam - Lipidiose1 Vichy bije na głowę - przede wszystkim nie zostawiał na mnie lepkiej warstwy...no i można go do twarzy używać
__________________
<= <= <= to jest kot davinci'ego
marianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 11:39   #1031
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Zorac raz jeszcze

Witaj lolitka123

Jak ja dobrze wiem o czym piszesz. U mnie podobne problemy na lewym policzku, nie mam pojęcia skąd tyle tych podskórnych grudek i takie duże SKĄD TO SIĘ BIERZE??? a za dwa dni jae do przyszłych teściów Jejku jak mi wstyd za ten mój wygląd
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-06, 11:46   #1032
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
Bluegirl, ja używam zorac dopiero niecałe 2 miesiące, więc zdecydowanie nie jestem ekspertem, ale może na coś moje skromne doświadczenie sie przyda Po czwartym bodajże użyciu zoracu zaczęłam robić tak, jak piszesz. Między innymi dlatego, że są takie miejsca na mojej twarzy, które mam w normie (niewielkie ale zawsze coś ), a jak je zoracowałam, to były cholernie podrażnione i nie mogłam sobie z tym poradzić. No i smaruję się (ale nie za każdym razem) między brwiami i na nosie, czasem na brodzie. Za każdym razem gdy jest noc zoracowa smaruję tylko moje zabliźnione policzki, ale one mi się kurde nie chcą łuszczyć Łuszczę się partiami i jakoś mniej to odczuwam, bo bardziej nad tym mogę zapanować Nie wiem, czy to dobrze, ale ryzykuję.
Przepraszam za składnię tej wypowiedzi, ale taki dzień senny dzisiaj...
też tak będę musiała robić, bo wizja obłażącej w jednym czasie całej twarzy nie jest optymistyczna, a jedną partię twarzy można jakoś zamaskować w razie wyjścia do ludzi, można jakoś to opanować, a całej twarzy na raz, z obłażącymi skórkami, które wychodząc spod makijażu nie idzie obskubać delikatnie a zaprzestać Zoracu jakoś mi szkoda, bo widziałam niezłe efekty już, a teraz znów się obijam i Zorac omijam
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:42   #1033
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez blanka2207 Pokaż wiadomość
Witaj lolitka123

Jak ja dobrze wiem o czym piszesz. U mnie podobne problemy na lewym policzku, nie mam pojęcia skąd tyle tych podskórnych grudek i takie duże SKĄD TO SIĘ BIERZE??? a za dwa dni jae do przyszłych teściów Jejku jak mi wstyd za ten mój wygląd
hej A wiesz, ze u mnie ten ostatni wysyp tez byl na lewym policzku? zorac atakuje lewe policzki heh.. ale posmarowalam sie wczoraj znowu zorakiem i mam wrazenie ze te gulki troche mniejsze sie zrobily, wiec juz nie wiem..
Ale teraz wyskoczylo mi kilka pryszczykow na lini wlosow w zyciu nie mialam w tym miejscu pryszczy wiec nie wiem od czego to.. i jeszcze jeden mi sie robi na uchu zaraz kolo dziurki na kolczyka cos to dziwne jest, bo o pryszczu na uchu tez nie slyszalam
blanka moze za 2 dni troszke CI te grudki zejda, choc u mnie z tym roznie;/ niektore to siedza tak dlugo ze szkoda gadac i nic z nimi nie da sie zrobic.. w kazdym razie powodzenia
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 14:49   #1034
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kate tak ładnie pisałaś o nawilżaniu Xerialem 5 że własnie sobie zamówiłam i jesli naprawdę się sprawdzi..to znów wrócę ostro do Zoracu ( bo teraz tylko jest 3 razy w tygodniu) bo będęmiała się czym nawilzać
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 17:20   #1035
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kate tak ładnie pisałaś o nawilżaniu Xerialem 5 że własnie sobie zamówiłam i jesli naprawdę się sprawdzi..to znów wrócę ostro do Zoracu ( bo teraz tylko jest 3 razy w tygodniu) bo będęmiała się czym nawilzać
Suchość zażegnałam, ale łuszczenia więcej już nie chcę . Mam dość.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 19:39   #1036
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Zorac raz jeszcze

no i wyprobowalam dzisiaj Avene mleczko 50+ na cala twarz.. objaw zapychania brak, ale narazie za krotko zeby to stwierdzic, natomiast niestety, tak jak myslalam - błys oszałamiajacy wychodzacy spod skrobi ehh.. szkoda, bo buzia faktycznie ladna po nim jest
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 20:45   #1037
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja dzisiaj znowu musiałam zrobić peeling - tym razem maseczką peel offjuz sie tego balneum jutro doczekac nie mogę, dzisiaj nie było duzego opakowania.

Mnie jakieś niechciane rzeczy tez sie na polickzu zorbiły, tylko, ze prawym
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:20   #1038
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

Kate szybko się poddałaś... ja poczekam aż do roku.,.. w końcu kiedyś muszę się przecież przestac łuszczyc ( ech jak miło pomarzyć )

lolitka mówiłam ze buzia to cudeńsko z mleczkiem.. ale co do wychodzenia błysku.. to może spróbujesz inny puder.. albo skrobię? bo nie wiem co użyłaś na niego
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-06, 21:45   #1039
GosiaAnia
Raczkowanie
 
Avatar GosiaAnia
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 86
Dot.: Zorac raz jeszcze

A ja dokładam do zoracu acne derm: dwa razy w tygodniu zorac, dwa razy a-d, w pozostałe dni nawilżacz. I za jakiś czas się wypowiem w wątku "kuracje kwasowo-retinoidowe (...)", jeszcze mnie tam nie było Mam nadzieję, że efekty będą pozytywne, ale trzymajcie proszę kciuki, żebym przypadkiem nie musiała przymusowo w domu siedzieć
GosiaAnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-11-07, 03:50   #1040
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
Kate szybko się poddałaś... ja poczekam aż do roku.,.. w końcu kiedyś muszę się przecież przestac łuszczyc ( ech jak miło pomarzyć )
No wiem , ale ja żyć muszę, a nie się łuszczyć . Niech to będzie życie ze zmarszczkami, ale życie .
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 08:39   #1041
blanka2207
Raczkowanie
 
Avatar blanka2207
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 149
GG do blanka2207 Send a message via Skype™ to blanka2207
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez GosiaAnia Pokaż wiadomość
A ja dokładam do zoracu acne derm: dwa razy w tygodniu zorac, dwa razy a-d, w pozostałe dni nawilżacz. I za jakiś czas się wypowiem w wątku "kuracje kwasowo-retinoidowe (...)", jeszcze mnie tam nie było Mam nadzieję, że efekty będą pozytywne, ale trzymajcie proszę kciuki, żebym przypadkiem nie musiała przymusowo w domu siedzieć
Ja taką kuracje stosuje już od pewnego czasu, złuszzczanie po mieszance zoracu z acne deermem jest piorunujące i to mówi osoba któej zorac przez ponad miesiąc nie ruszył więc uwaga
Co do policzka to hmmm niby schodzi ale dziś w windzie, gdzie światlo obnaża to i owo troche mina mi zrzedła, biedni przyszli teściowie będa mnie musieli w takim stanie oglądać
Kto się ze mną wymieni: Artrederm za próbki Xerial 5?????? Nie wiem czy w dobrym miejscu umieszczam propozycje wymiany, jak nie to mnie ktos z pewnością pokieruje
__________________
2009 rokiem podróżowania
blanka2207 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 09:03   #1042
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

kotek, lolitka, nie wiem, czy Was to pocieszy, ale ja też mam deprechę z poowdu prycholi I też nie mam pojęcia, skąd się wzięły, naprawdę od kilku miesięcy nic takiego nie widziałam na swojej twarzy, a tu bęc Nawet nie jakieś wielkie gule, tylko klasyczne pryszcze, i jestem strasznie zła, bo ślad zostaje na co najmniej pół roku Nawet po Zoracu mi te ślady nie znikają A już było tak ładnie... Szczerze mówiąc podejrzewam SVR 50, bo ostatnio kilka razy go użyłam i od razu mi się cera pogorszyła. Chyba nie mogę używać filtrów mineralnych.
No ale cóż, shit happens, nazorakowałam się wczoraj porządnie, aż mnie cała twarz piekła, no i żyję dalej
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:50   #1043
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: Zorac raz jeszcze

Przyłączam się do Zorakowiczek w Pryszczowej Depresji
Całą brodę mam usianą płytkim, ale upierdliwymi paskudztwami, po których zostają plamy Pojęcia nie mam co tak mnie może zatykać- używam 3 filtrów zamiennie, ale żaden z nich, używany pojedynczo, dotychczas mnie tak nie urządził. Może to Dermablend, którego używam jako korektora
W każdym razie- źle jest. Łuszczę się, mam pryszcze i jestem w łaty
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:54   #1044
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Voodia Pokaż wiadomość
W każdym razie- źle jest. Łuszczę się, mam pryszcze i jestem w łaty
Ale na fotografii jak zwykle cud-dziewczyna I nie gadaj tu o fotoszopie, bo z niczego fotoszop takiej foty nie zrobi
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 10:58   #1045
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

a ja jestem po trzech dniach z Zorackiem i łuszczę się jak jaszczurka... na całej twarzy, ale zaciskam zęby i przetrzymam to...zaparłam się i nie popuszcze zanim nie przestanę się łuszczyć ! O!
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:04   #1046
agunia37
Rozeznanie
 
Avatar agunia37
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 526
Dot.: Zorac raz jeszcze

i ja tez musze sie wygadac..
Prychole znikaja na szczescie, ale zostaja po nich przebarwienia
juz sie dorobilam 3,uzywajac filtrow
Mam tylko cicha nadzieje, ze Zorac rozprawi sie z tym paskudztwem...
agunia37 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 11:24   #1047
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Zorac raz jeszcze

Dziewczyny a może poprostu Zorac tak działa? Wszystkie używacie różnych rzeczy i wspólne są problemy i Zorac...
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:04   #1048
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Zorac raz jeszcze

ja nie mam problemów z pryszczami.. nic nowego mi nie wyskakuje ( no raz miałąm wysyp ale jak coś nowego wprowadziłąm) a tak od prawie roku ilość glu i pryszczy mogę policzyc na palcach, nowe zaskórniki też się nie pojawiają... ja ciągle walczę ze starymi "zachomikowanymi" problemami,

więc u mnie zorac zadnych takich perypetii nie zauważyłąm
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:15   #1049
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
ja nie mam problemów z pryszczami.. nic nowego mi nie wyskakuje ( no raz miałąm wysyp ale jak coś nowego wprowadziłąm) a tak od prawie roku ilość glu i pryszczy mogę policzyc na palcach, nowe zaskórniki też się nie pojawiają... ja ciągle walczę ze starymi "zachomikowanymi" problemami,

więc u mnie zorac zadnych takich perypetii nie zauważyłąm
Ja też pryszczy nie mam - jeno to jaszczurze życie mnie dobija.

Dostałam paczkę z micelem dla dzieci SVR - wieczorem test na tapecie i relacja dla was. Butla jest naprawdę duża - i z pompką!
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-07, 12:37   #1050
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Zorac raz jeszcze

Cytat:
Napisane przez Erato Pokaż wiadomość
kotek, lolitka, nie wiem, czy Was to pocieszy, ale ja też mam deprechę z poowdu prycholi I też nie mam pojęcia, skąd się wzięły, naprawdę od kilku miesięcy nic takiego nie widziałam na swojej twarzy, a tu bęc Nawet nie jakieś wielkie gule, tylko klasyczne pryszcze, i jestem strasznie zła, bo ślad zostaje na co najmniej pół roku Nawet po Zoracu mi te ślady nie znikają mineralnych.
Mi sie wydaje ze po zoraku te wszystkie slady po prycholach jakby nawet wolniej schodza. I ze wszsytko bardziej widac. Pewnie dlatego ze skora podrazniona.

Uwaga: oddam nerke za probke xeriala 5 !
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-20 09:57:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.