Cera trądzikowa - porady eksperta! - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 16:30   #181
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

dziewczyny potrzebuję porady wyskoczyły mi bardzo czerwone, bolące pryszcze (po jednym na policzkach, między brwiami i na czole..), mam je już od kilku dni, ale za nic się nie zmniejszają. polećcie proszę jakiś punktowy kosmetyk. potrzebuję czegoś sprawdzonego do punktowego stosowania na takie większe niespodzianki..
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 17:51   #182
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Ri Ri Pokaż wiadomość
dziewczyny potrzebuję porady wyskoczyły mi bardzo czerwone, bolące pryszcze (po jednym na policzkach, między brwiami i na czole..), mam je już od kilku dni, ale za nic się nie zmniejszają. polećcie proszę jakiś punktowy kosmetyk. potrzebuję czegoś sprawdzonego do punktowego stosowania na takie większe niespodzianki..
Ja uzywam Acnefan wiec tylko to mogę polecić, u mnie daje radę, ale wiadomo ze jak wyskoczy cos dużego to od razu nie zniknie, trzeba kilku dni...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 20:56   #183
Ri Ri
Raczkowanie
 
Avatar Ri Ri
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 347
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Ja uzywam Acnefan wiec tylko to mogę polecić, u mnie daje radę, ale wiadomo ze jak wyskoczy cos dużego to od razu nie zniknie, trzeba kilku dni...
dzięki, obczaję
Ri Ri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 09:46   #184
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witajcie, proszę o porady.

Mam na żuchwie wysyp czerwonych guli, odstawiłam wszystkie obecne w domu kosmetyki, bo zawierały parabeny, alkohol i inne szkodliwe substancje. W drodze jest hydrolat oczarowy i macerat brzozowy, który będzie bazą pod OCM. Zaczynam w przyszłym tygodniu. Poszukuję jednak jakiegoś naturalnego kremu nawilżająco - matującego na trądzik, najlepiej z certyfikatem ekologicznym.

Przestaję też pić mleko, czarną herbatę, kawę, jeść czekoladę i białe pieczywo. Mam nadzieję, że pomoże.

Nie wiem, czy wybrać się do dermatologa, który - znając życie - przepisze kolejną naszpikowaną chemią maść, która tylko mi zaszkodzi. Co sądzicie? Znacie dobrego dermatologa w Warszawie lub w Krakowie?
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 12:00   #185
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Witajcie, proszę o porady.

Mam na żuchwie wysyp czerwonych guli, odstawiłam wszystkie obecne w domu kosmetyki, bo zawierały parabeny, alkohol i inne szkodliwe substancje. W drodze jest hydrolat oczarowy i macerat brzozowy, który będzie bazą pod OCM. Zaczynam w przyszłym tygodniu. Poszukuję jednak jakiegoś naturalnego kremu nawilżająco - matującego na trądzik, najlepiej z certyfikatem ekologicznym.

Przestaję też pić mleko, czarną herbatę, kawę, jeść czekoladę i białe pieczywo. Mam nadzieję, że pomoże.

Nie wiem, czy wybrać się do dermatologa, który - znając życie - przepisze kolejną naszpikowaną chemią maść, która tylko mi zaszkodzi. Co sądzicie? Znacie dobrego dermatologa w Warszawie lub w Krakowie?
Mi odstawienie czekolady BARDZO pomogło. Tworzyły mi się bolesne, podskórne cysty, z których sączyła się krew i ropa. Takie bulwy goiły się nawet 3-4 tygodnie. Po odstawieniu szkodliwego jedzenia np. chipsów i przede wszystkim produktów zawierających kakao - nie miałam ani jednej tak dużej zmiany skórnej.

Może wstrzymaj się z wizyt u dermatologa. Zobacz czy zmiana diety i postawienie na kosmetyki naturalne przyniosą jakiś efekt. Jeśli nic się nie zmieni to mogę Ci polecić profesjonalny gabinet dermatologiczno-kosmetyczny w Warszawie.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 13:15   #186
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość

Może wstrzymaj się z wizyt u dermatologa. Zobacz czy zmiana diety i postawienie na kosmetyki naturalne przyniosą jakiś efekt. Jeśli nic się nie zmieni to mogę Ci polecić profesjonalny gabinet dermatologiczno-kosmetyczny w Warszawie.
Właśnie tak planuję zrobić. Obawiam się trochę metody OCM w moim przypadku, bo na pewno na początku mnie obsypie w ramach oczyszczania, ale mam nadzieję, że długofalowo zadziała. Poszukuję tylko jakiegoś kremu lub żelu punktowego (naturalnego), który mogłabym nakładać po OCM.
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 17:03   #187
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Właśnie tak planuję zrobić. Obawiam się trochę metody OCM w moim przypadku, bo na pewno na początku mnie obsypie w ramach oczyszczania, ale mam nadzieję, że długofalowo zadziała. Poszukuję tylko jakiegoś kremu lub żelu punktowego (naturalnego), który mogłabym nakładać po OCM.

Jeżeli chodzi o mnie i OCM to akurat nie mialam zadnego wysypu. OCM stosowałam rok. Pierwszy miesiąc był super, od razu poprawa, nic nie wyskakiwało, pozniej wszystko wrocilo do stanu sprzed...myslalam ze to moze wysyp, no ale przez 11 miesiecy raczej by nie trwał, wkoncu zrezygnowalam z tej metody. Miałam tez wrazenie ze twarz nie jest super domyta...w dodatku olej rycydnowy spowodował ze mam wloski na twarzy...malo widoczne ale są...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-03, 18:26   #188
kejaj
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 40
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
Jeżeli chodzi o mnie i OCM to akurat nie mialam zadnego wysypu. OCM stosowałam rok. Pierwszy miesiąc był super, od razu poprawa, nic nie wyskakiwało, pozniej wszystko wrocilo do stanu sprzed...myslalam ze to moze wysyp, no ale przez 11 miesiecy raczej by nie trwał, wkoncu zrezygnowalam z tej metody. Miałam tez wrazenie ze twarz nie jest super domyta...w dodatku olej rycydnowy spowodował ze mam wloski na twarzy...malo widoczne ale są...
Czy wobec tego w ogóle zaczynać OCM? Bo targają mną wątpliwości. Jeśli nie OCM, to jak naturalnie oczyszczać?
kejaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 20:07   #189
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez kejaj Pokaż wiadomość
Czy wobec tego w ogóle zaczynać OCM? Bo targają mną wątpliwości. Jeśli nie OCM, to jak naturalnie oczyszczać?

Niestety nie wiem jak inaczej mozna naturalnie oczyszczac skóre. Po OCM nie mam dobrych wspomnień, na pewno juz do tego nie wrócę, choć i są pewnie dziewczyny ktore uważają ze to dla nich najlepszy sposob. Może powinnaś po prostu sprobowac na własnej skorze ?
Ja teraz stosuje kosmetyki z Nivea. Ale wiadomo, że na trądzik to i tak nie pomoze...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 20:34   #190
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Moja kosmetyczka odradziła mi OCM, bo swego czasu też się nad tą metodą zastanawiałam. I chyba nie mam czego żałować.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 13:37   #191
paulinka15833
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

chciałam spytać czy może znacie jakiś dobry krem na noc do cery trądzikowej?
paulinka15833 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-04, 14:36   #192
asiuulkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 250
Odp: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Ja ostatnio używam kremu Bioliq, regenerujący do cery trądzikowej. Lubię go, bo nie zostawia uczucia tłustej skóry. Fajnie się wchlania i nawilża

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
asiuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-04, 16:28   #193
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez paulinka15833 Pokaż wiadomość
chciałam spytać czy może znacie jakiś dobry krem na noc do cery trądzikowej?
Ja postawiłam na nawilżenie cery trądzikowej. Na noc używam Cetaphilu, dla mojej skóry to idealna pora na taką nawilżającą regenerację.
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 08:36   #194
evelinek13
Przyczajenie
 
Avatar evelinek13
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Ciesze sie ze moge poczytac na ten temat

---------- Dopisano o 08:36 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------

wydaje mi sie ze w nocy latwiej dbac o cere bo nalozysz krem i wtedy konsystencja nei ma znaczenia ale rano juz nie moge natluscic xcery bo sie non stop swiece, wiec jak ikrem na dzien dla cery tradzikwoej?
evelinek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-11, 12:13   #195
evelinek13
Przyczajenie
 
Avatar evelinek13
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 4
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez jaxxxie Pokaż wiadomość
Ja także od kilku ładnych lat borykam się z trądzikiem. Jako nastolatka przeżywałam to okrutnie, ale po pierwsze połowa dziewczyn w klasie miała podobnie (w kupie raźniej ), a po drugie łudziłam się, że to takie przejściowe, okres dorastania itp.
Teraz mam 24 lata i niestety cerę daleką od ideału.
Około roku temu zmieniłam pielęgnację na bardziej naturalną i minimalistyczną. Pomogło ale nie do końca bo trądzik przeszedł metamorfoze. Zamiast rozsianych po całej buzi drobnych wyprysków, które niestety często wyciskałam ale goiły się dość szybko mam
- czyściutkie czoło i nos
- od czasu do czasu coś na policzku
- i najgorsze, czyli niekończące się gule na żuchwie i brodzie. Jak nie z jednej to z drugiej stronie.
Zmieniło się więc miejsce i charakter wyprysków, teraz goją się całymi tygodniami.

Zastanawiam się co to do jasnej ciasnej może być! Jeśli ktoś miał podobną historię albo wie czemu trądzik przechodzi takie przeobrażenia proszę o radę!

PS. Dobiło mnie ostatnio, jak usłyszałam, że robili jakieś badania w których pokazywali ludziom twarze gładkie i te same twarze z narysowanymi pryszczami. Nawet kilka takich niedoskonałosci wystarczyło, żeby te twarze były mniej atrakcyjne dla ludzi i mniej chętnie wybierane na liderów grup... I jak żyć, panie premierze...
Miala mto samo poczatek od czola a koniec na brodzie i zuchwie, to naturalne, zawsze tradzik zaczyna sie od czola a konczy na szyi, mam andzieje ze to nasze ostatnie "stadium" tradzikowe Twoje i moje tylko czym te cholerstwo leczyc ja kuzywalo sie juz naprawde wszysktiego

---------- Dopisano o 12:13 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

ja u siebie zauwazylam w ogole, ze pryszcze na brodzie po bokach policzkach i na zuchwie pojawiaja mi sie na tydzien przed okresem ale neisety goja sie dlugo;/
moze cie polecic sprawdozny kwas na noc? ktry mozna smarowac codziennie i przebarwienia SERIO sie zmniejszaja?? i czym smarowac poczatkujace pryszcze zeby szybciej sie zalagodzily i nei bylo po tym az takiej czerwonej wiekszej ranki?
evelinek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-17, 18:28   #196
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Dziewczyny mam pytanie! Niedawno dowiedziałam sie o kremach z kwasami.
Moja cera co prawda już trądzikowa nie jest, tylko mieszana. Zazwyczaj przed okresem pojawia mi się kilka krostek, czasem też tak 'po prostu' ale nie jest najgorzej. Nie mam wielu blizn, nie są one głebokie, po prostu takie ciemniejsze plamki. Na nosie i w okół mam troche zaskórników. Czy do mojej cery nadaje się np ance-derm?

Zastanawiałam się ostatnio czy taki krem z kwasem nie ma jakiegoś szkodliwego działania ubocznego, i czy opłaca się go stosować na cerze która nie ma jakiś ogromnych problemów, czy może jest to jednak produkt dla cery naprawde trądzikowej z bardzo widocznymi bliznami. Warto spróbować?

dziękuje za każdą odpowiedź
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-20, 18:18   #197
Goshh
Raczkowanie
 
Avatar Goshh
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 119
GG do Goshh
Odp: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Jesli chodzi o acne derm to ma on tez wybielac slady po zmianach tradzikowych.ale z doswiadczenia wiem ze potrafi podraznic. I trzeba sie potem ratowac porządnym kremem regenerujacym.
Na twoim miejscu wybralabym jakis kosmetyk z kwasem np. Migdałowym.W dobrych aptekach zapytaj o krem peelingujacy z serii Pharmaceris-sa 2 stezenia 5% na poczatek i10% gdy skora sie juz do kwasu przyzwyczai . Wyprobowalam oba warianty i efekt jest zauwazalny.krem ma za zadanie zluszczac ale delikatnie, jednoczesnie pielęgnując.i to da sie zauwazyc. W moim przypadku przebarwienia zniknely po dluzszym stosowaniu. Koloryt i powiezchnia wyrownany.skora nie byla przesuszona. Jesli szukasz czegoś w tym stylu yo jak najbardziej polecam bo sprawdzilam.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Goshh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-23, 22:27   #198
MarChwik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 40
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam!

Ja już z trądzikiem też się trochę męcze, a nieodłączną jego częścią są właśnie te małe okropne blizny i ślady, które nie dają mi zapomnieć, że moja skóra nie jest idealna

Zacznę może od kremu z kwasami na noc.. ja używam BANDI YOUNG CARE - KREM ZŁUSZCZAJĄCY NA NOC - pomaga delikatnie i nieinwazyjnie złuszczyć zalegający naskórek, a ja uważam, że w momencie, gdy skóra będzie równomiernie złuszczana, to się zrówna, nie wiem ile jest prawdy w moim rozumowaniu, ale działa! Nie dość, że blizny się lekko zaleczają , to jeszcze zaskórniki powoli znikają i krostki zaczynają zanikać.. co prawda lekko szczypie w przypadku tak wrażliwej skóry jaką ja mam, ale! jak nakładam go co 2-3 dni, to nic się nie dzieje - tylko ostrzegam wrażliwców! może schodzić skóra.. tzn bynajmniej mi schodziła na początku używania, ale dobry nawilżacz.. ja polecam zwykła witamine A w maści i powinno być cacy

Po drugie.. ja baaardzo polecam peelingi! Ale wiadomo.. nie te mechaniczne, bo będziemy roznosić jakieś paskudztwa.. ale te enzymatyczne.. i tu też mam swojego ulubieńca - DERMEDIC HYDRAIN 3 HIALURO PEELING ENZYMATYCZNY - jest bardzo delikatny, ponieważ jest przeznaczony dla skóry suchej, bardzo suchej i odwodnionej. Nie znam się na analizie składów produktów, ale wydaje mi się, że tu jest on naprawdę przyzwoity bardzo podoba mi się złuszczanie, które może nam podarować ten całkiem niepozorny produkt , a co więcej! jest to łódzka firma , kto z okolic niech wspiera tą świetną firmę tak nam wypada

Po trzecie.. azjatyckie cudeńka? - MISSHA SUPER AQUA CELL SNAIL MOISTURIZER - miałam, wykończylam, polecam. Nic tak dobrze nie nawilżyło mi skóry od bardzo dawna.. skóra jak pupcia niemowlaczka .. a dodatkowo nie ma chyba nic lepszego na blizny jak śluz ślimaka, tu właśnie go znajdziemy naprawde fajny produkt

Pozdrawiam!
__________________
Wybrałam elegancką Miss Marine!
MarChwik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 22:06   #199
pallstre
Raczkowanie
 
Avatar pallstre
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 61
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam
piszę tutaj w nadziei na uzyskanie różnych opinii, rad etc. Otóż z trądzikiem zmagam się tak naprawdę od niedawna. Mam 21 lat. Zawsze cere miałam w dobrym stanie. Jednak w te wakacje to co się stało z moją twarzą to istny pogrom. Dermatolog powiedział, że przyczyną może być alergia na słońce. Przypisał mi Afloderm oraz Davercin. Pierwszą maść stosowałam przez 3-5 dni, zaś drugą przez 4 tygodnie. Olbrzymy z mojej twarzy zeszły, jednak zaskórniki i drobne grudki zostały. Udałam się na kolejną wizytę do dermatologa. Tym razem przepisał mi maść Differin. Stosuję codziennie przez tydzień, teraz robię 1-2 dni przerwy, a to ze względu okropne podrażnienie skóry na brodzie, a raczej pod dolną wargą (mam czerwony pas-tak jest podrażniona skóra)
Ogólnie całą twarz mam nieprzyjemną w dotyku. Zgodnie z działaniem Differinu zaskórników, grudek na twarzy mam więcej. Mam nadzieję, że po miesięcznej kuracji będzie poprawa, ale! bardzo proszę o rady od Was. Jakie kremy nawilżające stosować, jakie toniki, żele a może lepiej płyn micelarny? Dodam, że mam cerę tłustą. Stosowałam wiele kremów m.in. Ziaja oliwkowa (w nadziei na poprawę podrażnień jakie wowołała maść Differin- okazało się to porażką) krem AA nawilżający (ten był jak dotąd w miarę OK) krem z Yves Rocher Cure Solutions( również porażka).
Byłabym bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki, rady!

Edytowane przez pallstre
Czas edycji: 2013-09-27 o 22:09
pallstre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-06, 19:23   #200
edinowak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 3
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Witam
Ja również mam problem z trądzikiem. Mam 35 lat. Właśnie 35 i wydawałoby się, że to niemożliwe, a jednak. Twarz, plecy, dekold, szyja. Mówiono mi, że po urodzeniu dziecka wszystko przejdzie. Urodziłam dwoje i nadal to samo. Poradźcie co robić, gdzie się zgłosić
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez edinowak
Czas edycji: 2013-10-06 o 19:25 Powód: brak podpisu
edinowak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-07, 18:12   #201
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez edinowak Pokaż wiadomość
Witam
Ja również mam problem z trądzikiem. Mam 35 lat. Właśnie 35 i wydawałoby się, że to niemożliwe, a jednak. Twarz, plecy, dekold, szyja. Mówiono mi, że po urodzeniu dziecka wszystko przejdzie. Urodziłam dwoje i nadal to samo. Poradźcie co robić, gdzie się zgłosić
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
Pierwsze co przychodzi do głowy to oczywiscie dermatolog. Ale jesli chodzi o lekarzy to nie doradzę, bo sama z żadnego nie korzystałam jesli chodzi o trądzik.

Ja mam 25 lat i tez myslalam ze trrądzik to max do 20 roku zycia :P
Ja teraz zaczelam tydzien temu kurację kremem Acnederm...zobaczymy czy choć troche pomoże...
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 11:44   #202
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Ja Acne Derm używam już ponad 2 tygodnie. Wiem, że to krótko ale mam wrażenie, że krostki mi się nasiliły, jest ich więcej, nie ma dnia żebym nie miała czegokolwiek na twarzy. A przed używaniem Acne Dermu zdarzało się, że miałam całkowicie czystą buzię, jedynie z małymi bliznami. Nie wiem, może to ma tak być, że krem oczyszcza twarz i przez to na początku stosowania jest wysyp?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-09, 12:31   #203
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Ja Acne Derm używam już ponad 2 tygodnie. Wiem, że to krótko ale mam wrażenie, że krostki mi się nasiliły, jest ich więcej, nie ma dnia żebym nie miała czegokolwiek na twarzy. A przed używaniem Acne Dermu zdarzało się, że miałam całkowicie czystą buzię, jedynie z małymi bliznami. Nie wiem, może to ma tak być, że krem oczyszcza twarz i przez to na początku stosowania jest wysyp?
U mnie bedzie w piątek dwa tygodnie jak uzywam AD i oczywiscie to za malo by oceniać działanie, ale mam wrażenie ze niektore przebarwienia są troszke jaśniejsze. Póki co wysypu nie mam na twarzy,raz na kilka dni cos wyskoczy ale wcześniej było tak samo, wiec nie łącze tego ze stosowaniem kremu.

Oczywiście, że na początku może być wysyp bo skóra sie oczyszcza, nie łam się i używaj kremu dalej
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 02:26   #204
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Nie poddaję się A raz czy dwa razy dziennie smarujesz buzię?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-12, 16:39   #205
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
Nie poddaję się A raz czy dwa razy dziennie smarujesz buzię?

Ja nakładam krem tylko na noc, jakos nie widzę tego kremu pod podkładem...a Ty ?
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-13, 00:30   #206
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

No ja też tylko na noc, producent niby zaleca dwa razy dziennie ale też jakoś nie wyobrażam sobie używać go rano ;/
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 10:38   #207
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

A duzo go nakładasz na twarz ? Bo ktos tu pisal ze tubka wystarcza mu na 3 tygodnie, a ja po 2 tygodniach mam prawie całe opakowanie :P
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:33   #208
aguleekk
Zakorzenienie
 
Avatar aguleekk
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Powiśle
Wiadomości: 7 324
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

3 tygodnie?:O Ja używam go już około 3 tygodni i zużyłam może z 1/3 całości... Ja nakładam krem praktycznie na całą twarz, wszystko mi się ładnie wchłania, po chwili już nie czuję, że czymkolwiek się smarowałam. Hm.. może powinnam więcej nakładać?
__________________
Instagram

20.08.2016
aguleekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-14, 12:42   #209
Princesska22
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 1 289
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez aguleekk Pokaż wiadomość
3 tygodnie?:O Ja używam go już około 3 tygodni i zużyłam może z 1/3 całości... Ja nakładam krem praktycznie na całą twarz, wszystko mi się ładnie wchłania, po chwili już nie czuję, że czymkolwiek się smarowałam. Hm.. może powinnam więcej nakładać?

Mysle, ze dobrze nakładasz
MOże ta osoba nakładała i rano i wieczorem, no ale mimo wszystko...dziwne
Princesska22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 11:11   #210
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Cera trądzikowa - porady eksperta!

Cytat:
Napisane przez Princesska22 Pokaż wiadomość
A duzo go nakładasz na twarz ? Bo ktos tu pisal ze tubka wystarcza mu na 3 tygodnie, a ja po 2 tygodniach mam prawie całe opakowanie :P
Ja stosując przepisową ilosc 2 razy dziennie jak w ulotce zużyłam w 2 tyg. Gdy stosowałam mniej (zauwazyłam słabsze efekty) to ok. 3 tyg.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-15 20:05:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:00.