Pytanie o kremy do depilacji. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-16, 19:16   #1
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932

Pytanie o kremy do depilacji.


Czy kremy do depilacji mają mniej więcej taką samą skuteczność odnośnie czasu odrastania włosków?
Czy czas odrastania włosków po depilacji kremem zależy od rodzaju (marki) kremu czy nie? Czy są kremy po których proces odrastania jest dłuższy?
Stosuję jeden krem, włoski odrastają dość szybko, gdyby był jakiś krem po którym włoski nie tak szybko odrastają chętnie bym skorzystała.
Na depilację laserem i woskiem u kosmetyczki (samodzielnie nie umiem zrobić) na chwilę obecną mnie nie stać.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-20, 20:53   #2
majkaiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Wypróbuj depilację pasta cukrową. Najdelikatniejsza i najskuteczniejsza forma depilacji. Włoski odrastają później niż po wosku i usuwane są razem z cebulką.
majkaiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 09:34   #3
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Czy kremy do depilacji mają mniej więcej taką samą skuteczność odnośnie czasu odrastania włosków?
Czy czas odrastania włosków po depilacji kremem zależy od rodzaju (marki) kremu czy nie? Czy są kremy po których proces odrastania jest dłuższy?
Stosuję jeden krem, włoski odrastają dość szybko, gdyby był jakiś krem po którym włoski nie tak szybko odrastają chętnie bym skorzystała.
Na depilację laserem i woskiem u kosmetyczki (samodzielnie nie umiem zrobić) na chwilę obecną mnie nie stać.
Maja taka sama skutecznosc jak maszynka do golenia, rozpuszczaja włos na skórze. Nie zalezy od marki.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 16:45   #4
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez majkaiga Pokaż wiadomość
Wypróbuj depilację pasta cukrową. Najdelikatniejsza i najskuteczniejsza forma depilacji. Włoski odrastają później niż po wosku i usuwane są razem z cebulką.
Wszystko co wyrywa włos ma taki sam czas odrastania - cudów nie ma... Depilator, wosk, pasta cukrowa... I tak zwykle część włosków się łamie zamiast wyrwać więc odrastanie ich niegwarantuje nam 100% 3tyg spokoju. Chyba, że są jakieś kosmetyki, które opóźniają odbudowanie się cebulki (?). Możesz spróbować balsamów opóźniających odrastanie włosków - działa chyba tylko w przypadku golarek/kremów. Ja polecam Oriflame - u mnie po tyg już widać efekty. Jednak oceny są różne.
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:02   #5
majkaiga
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 9
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

No właśnie chodzi o to że przy dobrze wykonanej depilacji cukrowej, włosów się nie urywa wychodzą idealnie całe z cebulką co wydłuża efekt gładkiej skóry. Podkreślam przy dobrze wykonanej, dlatego warto się wybrać do specjalisty z doświadczeniem w tej dziedzinie bo to nie jest proste wbrew pozorom.
majkaiga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 18:25   #6
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez YOxD Pokaż wiadomość
Wszystko co wyrywa włos ma taki sam czas odrastania - cudów nie ma... Depilator, wosk, pasta cukrowa... I tak zwykle część włosków się łamie zamiast wyrwać więc odrastanie ich niegwarantuje nam 100% 3tyg spokoju. Chyba, że są jakieś kosmetyki, które opóźniają odbudowanie się cebulki (?). Możesz spróbować balsamów opóźniających odrastanie włosków - działa chyba tylko w przypadku golarek/kremów. Ja polecam Oriflame - u mnie po tyg już widać efekty. Jednak oceny są różne.
A o ile wydłuża ten krem odrastanie włosów? Ile później (niż normalnie) włoski odrastają?
Co do pasty cukrowej to zabieg trzeba by przeprowadzić u kosmetyczki, a na to obecnie mniej nie stać, stąd przerzuciłam się na kremy.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 19:52   #7
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez majkaiga Pokaż wiadomość
No właśnie chodzi o to że przy dobrze wykonanej depilacji cukrowej, włosów się nie urywa wychodzą idealnie całe z cebulką co wydłuża efekt gładkiej skóry. Podkreślam przy dobrze wykonanej, dlatego warto się wybrać do specjalisty z doświadczeniem w tej dziedzinie bo to nie jest proste wbrew pozorom.


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A o ile wydłuża ten krem odrastanie włosów? Ile później (niż normalnie) włoski odrastają?
Co do pasty cukrowej to zabieg trzeba by przeprowadzić u kosmetyczki, a na to obecnie mniej nie stać, stąd przerzuciłam się na kremy.
O kilka dni (1-3). To kwestia indywidualna ile później odrastają np. ok tydzien, dwa... Są ciensze, delikatniejsze, mniej widoczne. Pastę cukrową możesz zrobić sama w domu, kupić na allegro. Jest z tym trochę zabawy Ja polecam zestaw do woskowania z allegro (wosk+plastry+ podgrzewacz).
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-21, 20:11   #8
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------



O kilka dni (1-3). To kwestia indywidualna ile później odrastają np. ok tydzien, dwa... Są ciensze, delikatniejsze, mniej widoczne. Pastę cukrową możesz zrobić sama w domu, kupić na allegro. Jest z tym trochę zabawy Ja polecam zestaw do woskowania z allegro (wosk+plastry+ podgrzewacz).
Domowa depilacja tego rodzaju niestety nie dla mnie, przynajmniej nie na delikatnych partiach ciała
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:13   #9
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez Modelka2212 Pokaż wiadomość
Jest to jeden z najlepszych kremów do depilacji http://otourl.pl/951w
Skóra jest po nim bardzo delikatna
Spam zgłoszony.

---------- Dopisano o 21:13 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Domowa depilacja tego rodzaju niestety nie dla mnie, przynajmniej nie na delikatnych partiach ciała
Pasta boli trochę mniej niż wosk, ale to wciąż wyrywanie włosów... Boisz się bólu?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:27   #10
Kamea2000
Zakorzenienie
 
Avatar Kamea2000
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 932
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Nie tyle boję się bólu co nie jestem w stanie sama go sobie zadać, co innego gdy robi mi to inna osoba (kosmetyczka), próbowałam kiedyś i nie dałam rady po prostu.
Kamea2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-21, 20:33   #11
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
Nie tyle boję się bólu co nie jestem w stanie sama go sobie zadać, co innego gdy robi mi to inna osoba (kosmetyczka), próbowałam kiedyś i nie dałam rady po prostu.
ok To niestety, ale masz do wyboru prostsze metody czyli golenie, krem w domu... i niestety mniej skuteczne.
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-22, 13:04   #12
YOxD
Raczkowanie
 
Avatar YOxD
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 158
Dot.: Pytanie o kremy do depilacji.

Cytat:
Napisane przez Kamea2000 Pokaż wiadomość
A o ile wydłuża ten krem odrastanie włosów? Ile później (niż normalnie) włoski odrastają?
Co do pasty cukrowej to zabieg trzeba by przeprowadzić u kosmetyczki, a na to obecnie mniej nie stać, stąd przerzuciłam się na kremy.
Z początku włoski odrastają delikatniejsze, ale na opóźnienie większe niż 1-2 dni nie ma co liczyć...

Również uważam, że kremy są najlepszą powszechnie stosowaną i bezbolesną metodą
YOxD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:09.