Lakiery hybrydowe TIFTON. - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-04-10, 20:01   #211
Karolinia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Domówiłam trochę kolorów, ale nie wiem jak zapomniałam o tej folii.... :P
Co do samych hybryd- dla mnie są ok, trzymają się porównywalnie do Semilacka(czyli na mojej tłustej płytce na rękach fryzjerki- ok. 7 dni bez uszkodzeń, ale odrost denerwuje, znajoma nosiła prawie 3 tyg., na nogach mam od 4, ale odrost gigant! ), a jednak połowę tańsze. Używam wszystkiego tej samej marki- primer, baza, kolor, top. Po kombinowaniu z Semilackiem i Gelishem nie mam dobrych doświadczeń, więc nie ryzykuję już, nie chce mi się po 3 dniach ściągać pazurów :P

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Madso- usteczka robiłaś ręcznie? To chyba nie stempel, co?
Karolinia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-11, 00:45   #212
madso
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez Karolinia88 Pokaż wiadomość
Domówiłam trochę kolorów, ale nie wiem jak zapomniałam o tej folii.... :P
Co do samych hybryd- dla mnie są ok, trzymają się porównywalnie do Semilacka(czyli na mojej tłustej płytce na rękach fryzjerki- ok. 7 dni bez uszkodzeń, ale odrost denerwuje, znajoma nosiła prawie 3 tyg., na nogach mam od 4, ale odrost gigant! ), a jednak połowę tańsze. Używam wszystkiego tej samej marki- primer, baza, kolor, top. Po kombinowaniu z Semilackiem i Gelishem nie mam dobrych doświadczeń, więc nie ryzykuję już, nie chce mi się po 3 dniach ściągać pazurów :P

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Madso- usteczka robiłaś ręcznie? To chyba nie stempel, co?
Tak, malowalam pędzelkiem
madso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 13:48   #213
Karolinia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Piękne, zazdroszczę zdolności i cierpliwości
Karolinia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-13, 09:55   #214
Wenaa
Raczkowanie
 
Avatar Wenaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 467
GG do Wenaa
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez Karolinia88 Pokaż wiadomość
Domówiłam trochę kolorów, ale nie wiem jak zapomniałam o tej folii.... :P
Co do samych hybryd- dla mnie są ok, trzymają się porównywalnie do Semilacka(czyli na mojej tłustej płytce na rękach fryzjerki- ok. 7 dni bez uszkodzeń, ale odrost denerwuje, znajoma nosiła prawie 3 tyg., na nogach mam od 4, ale odrost gigant! ), a jednak połowę tańsze. Używam wszystkiego tej samej marki- primer, baza, kolor, top. Po kombinowaniu z Semilackiem i Gelishem nie mam dobrych doświadczeń, więc nie ryzykuję już, nie chce mi się po 3 dniach ściągać pazurów :P

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Madso- usteczka robiłaś ręcznie? To chyba nie stempel, co?
Karolinia więc mówisz że u Cb lepiej się sprawdza z lakierami tiftona również baza i top tej samej firmy? Bo myślałam właśnie nad zamówieniem topu semilaca..
__________________
Wenaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-14, 22:33   #215
patr20
Przyczajenie
 
Avatar patr20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Zainteresowana domowym manicure hybrydowym postanowiłam ze kupie zestaw z tifton. Wcześniej chodziłam do kosmetyczki... zamówilam na str tiftona zestaw uzupelniajacy lampę miałam pozyczona, dostawa szybka,wszystko dobrze zapakowane dostalam gratisa w postaci oliwki do paznokci i skorek w prezencie. Dzisiaj zrobiłam swoje pierwsze hybryda kolor 4 sexy red ciemniejsza czerwien nie jest to żywy krwisty kolor... jestem ciekawa jak się będzie trzymać... napisze jak coś 😁😉 pozdr.
patr20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-15, 10:30   #216
Jusstyssia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

DSC_0061.jpg kolor 13 i 38, folia transferowa
Jusstyssia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-16, 09:32   #217
Karolinia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

No ja jestem zadowolona- ale zawsze nakładam primer pod top(ze względu na moją problematyczna płytkę i warunki pracy), mamie nie nakładałam oststanio i półtora tyg. już są, i wszystko ok. Myślę, że podstawą jest dokładne przygotowanie paznokcia do nałożenia hybryd.
Teraz mam matową czerń i niezbyt zadowolona jestem, kolor się "skurczył" w lampie Nie wiem, czy to kwestia właśnie topu, bo sam czarny z klasycznym topem jest ok... Czy tego, że jestem mocno początkująca
Karolinia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-16, 11:55   #218
patr20
Przyczajenie
 
Avatar patr20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Wydaje mi się że wszystko zależy od poprawnego przygotowania płytki paznokcia... Jeżeli zrobimy to źle to żadna hybryda się nie będzie długo trzymać i czy to będzie : Semilac,Gelish,CND Shellac itd to odpadnie po kilku dniach. Robiąc swój pierwszy manicure lakierami tifton postanowiłam najpierw obejrzeć kilka filmów na youtube podsyłam linki może komuś się przydadzą Ja postanowiłam nie użyć primera i sprawdzić jak się będzie bez niego lakier trzymał jak na razie robię w nich wszystko i jest OK!

1)https://www.youtube.com/watch?v=rnipXnn0yYs
2)https://www.youtube.com/watch?v=Lhoy_5WHJZY

Pozdrawiam

Edytowane przez patr20
Czas edycji: 2015-04-16 o 11:56
patr20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-19, 22:39   #219
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Wstawiam wzornik, możesz porównać do mojej 30stki.
hej mam pytanie, jaki to nr koloru tego po prawej od góry drugi ? czy to nr 1 może ? czy na żywo on tak samo pięknie sie prezentuje niczym neon ?

a tak poza tym witam wszystkich, ja także zakupiłam jakiś czas temu zestaw na allegro Tiftona i jestem bardzo zadowolona , moje klientki również chwalą, niektórym hybryda ta trzyma się nawet do 4 tyg gdzie inne droższe wcześniej odpadały, ale być może to tylko kwestia dobrego wykonania
również zastanawiam się nad bazą i topem Semilaca chociaż do tych z Tiftona nie mam większych zastrzeżeń...
szkoda, że "nasza" firma nie ma więcej ciekawszych kolorków, np jakieś pastelowe albo neony bijące po oczach, z tego co widzę to jedynie neonowy jest pomarańcz,.... szkoda.
p.s. czy ktoś ma złoty kolor? jak się trzyma?
a żeby lepiej zeszła baza z tifton to polecam użyć mocniejszego acetonu...
hmmm co miałam jeszcze napisać ... aha !! wychodzi wam na tych lakierach ombre ???? bo mi jakoś nie nie chcą się łączyć ładnie kolory, nie wiem co może być przyczyną... może słaba lepkość ??
czekam na Wasze wskazówki
pozdrawiam Tiftomaniaczki

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

jeszcze pytanie czy nr 10 to taki typowy jasny beż?? bo chciała bym własnie taki, nie ciałowy, ani nie wpadający w róż. jak ktos ma niech napisze jak on wygląda w rzeczywistości na paznokciach, chyba ze kłaść go na biały kolor ?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Jusstyssia26 Pokaż wiadomość
Załącznik 5960663 kolor 13 i 38, folia transferowa
nr 13 ile warstw?? niby to kolor do frenchu a wygląda jak pastel ...
do frenchu nie ma fajnych kolorków, powinien byc jakis prześwitujący żeby pokryć biały pasek bez zamalowywania go....
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 08:22   #220
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

A to moje pierwsze paznokcie zmalowane Tiftonem
Najlepiej malowało mi się kolorem czarnym, jasne kolory wydają mi się gęstsze i trochę trudniejsze w obsłudze

Co do ściągania - położyłam na bazie semilaca i myślałam że zwariuję - moczenie w acetonie prawie 30 minut, później piłowanie jeszcze . Niestety na bazie Tiftona paznokcie mi się nie trzymają , znajomym którym robiłam także. A topu nie lubię bo słabo błyszczy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _SAM4218 modified.jpg (26,4 KB, 153 załadowań)
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-20, 21:18   #221
Jusstyssia26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Trzy warstwy koloru 13
Jusstyssia26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-21, 20:23   #222
lowers
Raczkowanie
 
Avatar lowers
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lbrt
Wiadomości: 133
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez pazurek1983 Pokaż wiadomość
hej mam pytanie, jaki to nr koloru tego po prawej od góry drugi ? czy to nr 1 może ? czy na żywo on tak samo pięknie sie prezentuje niczym neon ?

a tak poza tym witam wszystkich, ja także zakupiłam jakiś czas temu zestaw na allegro Tiftona i jestem bardzo zadowolona , moje klientki również chwalą, niektórym hybryda ta trzyma się nawet do 4 tyg gdzie inne droższe wcześniej odpadały, ale być może to tylko kwestia dobrego wykonania
również zastanawiam się nad bazą i topem Semilaca chociaż do tych z Tiftona nie mam większych zastrzeżeń...
szkoda, że "nasza" firma nie ma więcej ciekawszych kolorków, np jakieś pastelowe albo neony bijące po oczach, z tego co widzę to jedynie neonowy jest pomarańcz,.... szkoda.
p.s. czy ktoś ma złoty kolor? jak się trzyma?
a żeby lepiej zeszła baza z tifton to polecam użyć mocniejszego acetonu...
hmmm co miałam jeszcze napisać ... aha !! wychodzi wam na tych lakierach ombre ???? bo mi jakoś nie nie chcą się łączyć ładnie kolory, nie wiem co może być przyczyną... może słaba lepkość ??
czekam na Wasze wskazówki
pozdrawiam Tiftomaniaczki

---------- Dopisano o 22:35 ---------- Poprzedni post napisano o 21:59 ----------

jeszcze pytanie czy nr 10 to taki typowy jasny beż?? bo chciała bym własnie taki, nie ciałowy, ani nie wpadający w róż. jak ktos ma niech napisze jak on wygląda w rzeczywistości na paznokciach, chyba ze kłaść go na biały kolor ?

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:35 ----------



nr 13 ile warstw?? niby to kolor do frenchu a wygląda jak pastel ...
do frenchu nie ma fajnych kolorków, powinien byc jakis prześwitujący żeby pokryć biały pasek bez zamalowywania go....
Hey nr 1 jest owszem, ale to ten pierwszy z lewej strony - nota bene od razu spytam dziewczyn: ten kolor ma to do siebie, że zmienia barwę, czy to pod wpływem wody, detergentów czy słońca, zarówno pod topem z tiftona i semilaca - zdarzało Wam się coś takiego?

Wracając do tematu - kolor o który pytasz to nr 52. Na paznokciach jest raczej neonowy, o ile nałożysz odpowiednio grubą warstwę.

Nie mam 10, ale 11 jest taka bardziej "cielista", wstawiam zdjęcie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0036.jpg (133,7 KB, 152 załadowań)
__________________
un poco loco Lo-Lo

BiBi


Edytowane przez lowers
Czas edycji: 2015-04-21 o 20:25
lowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 07:49   #223
Carola16
Zadomowienie
 
Avatar Carola16
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 1 705
GG do Carola16
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Nr 10 to ten kolorek z kryształkami jestem z niego zadowolona i zaskoczona - jedna warstwa już dość ładnie pokryła płytkę, dwie całkowicie , nie robi zacieków i prześwitów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11174916_737715303011733_8582009911185310011_n.jpg (29,2 KB, 161 załadowań)
Carola16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-22, 19:39   #224
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez lowers Pokaż wiadomość
Hey nr 1 jest owszem, ale to ten pierwszy z lewej strony - nota bene od razu spytam dziewczyn: ten kolor ma to do siebie, że zmienia barwę, czy to pod wpływem wody, detergentów czy słońca, zarówno pod topem z tiftona i semilaca - zdarzało Wam się coś takiego?

Wracając do tematu - kolor o który pytasz to nr 52. Na paznokciach jest raczej neonowy, o ile nałożysz odpowiednio grubą warstwę.

Nie mam 10, ale 11 jest taka bardziej "cielista", wstawiam zdjęcie.
dziękuje 11 jest za cielista, chciała bym bardziej cos jasnego w beż...w miarę kryjącego ale pewnie nie znajde w Tiftonie, może Semilac będzie mial taki. Neon pomarańcz mam a jeśli chodzi o zmianę barwy, to klientka mówila, że tak stało się jej z kolorem Coral.... chodzi na basen wiec pewnie to bylo p;rzyczyną odbarwienia, nie wiem co na to zaradzić ?? może by kłaść 2 x top ?

---------- Dopisano o 19:39 ---------- Poprzedni post napisano o 19:35 ----------

Cytat:
Napisane przez Carola16 Pokaż wiadomość
Nr 10 to ten kolorek z kryształkami jestem z niego zadowolona i zaskoczona - jedna warstwa już dość ładnie pokryła płytkę, dwie całkowicie , nie robi zacieków i prześwitów
10 wpada delikatnie w róż ? :/ szkoda, bo szukam czegoś bardziej w jasny beż..... chyba, że by go kłaść na biały ? Tifton mógł by w końcu wprowadzić więcej kolorów, mało jest neonów, Semilac ma ładniejsze wyrazniejsze neonki ale znów cena wyższa...:/
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-26, 20:12   #225
andzia172211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 5
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

A moze ktoras z Was miala by na sprzedaz hybrydy tiftona? moze macie podwojne kolorki ktorych nie uzywacie, albo male zuzycie ktorych kolor Wam nie podszedl ?
andzia172211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 11:27   #226
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez andzia172211 Pokaż wiadomość
A moze ktoras z Was miala by na sprzedaz hybrydy tiftona? moze macie podwojne kolorki ktorych nie uzywacie, albo male zuzycie ktorych kolor Wam nie podszedl ?
ja mam na pozbyciu czekolade nr 33
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 13:13   #227
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Wlasnie przyszly mi 3 lakiery Tifton. Zamowilam na probe. Bylam w szoku ze te buteleczki sa takie malenkie. Smierdza bardziej niz Color It. Moze jutro przetestuje bo mam mamie zmieniac lakier. Zamowilam 18, 50, 54
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-27, 21:14   #228
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Wlasnie przyszly mi 3 lakiery Tifton. Zamowilam na probe. Bylam w szoku ze te buteleczki sa takie malenkie. Smierdza bardziej niz Color It. Moze jutro przetestuje bo mam mamie zmieniac lakier. Zamowilam 18, 50, 54
buteleczki są maleńkie ale wierz mi - bardzo wydajne też na początku jak zobaczyłam to byłam troche zmartwiona ale używam już dłuższy czas i wszystko mega wydajne a i nie śmierdzą tzn nie pachną w ogóle, co jest plusem. w końcu w opisie jest "bezzapachowe".....
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-28, 15:40   #229
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez pazurek1983 Pokaż wiadomość
buteleczki są maleńkie ale wierz mi - bardzo wydajne też na początku jak zobaczyłam to byłam troche zmartwiona ale używam już dłuższy czas i wszystko mega wydajne a i nie śmierdzą tzn nie pachną w ogóle, co jest plusem. w końcu w opisie jest "bezzapachowe".....
Ja tam wyczuwam chemiczny zapaszek, ktorego nie lubie. Dzis nakladalam mamie 18 i bardzo ladnie kryje. Zobaczymy na ile wystarczy. A jakie masz kolory??? Pokazesz???
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-28, 21:26   #230
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

A ja sie przeprosiłam z 10. Położyłam na stopy i nie wyszło tak najgorzej
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 08:13   #231
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Ja tam wyczuwam chemiczny zapaszek, ktorego nie lubie. Dzis nakladalam mamie 18 i bardzo ladnie kryje. Zobaczymy na ile wystarczy. A jakie masz kolory??? Pokazesz???
tak, nie podpisane są , p.s. nr 9 mogę wymienić na jakiś inny, jest nie używany.... gdyby ktoś był zainteresowany
chętnie zobaczyła bym neonki (oprócz różu i pomarańczy). może ktoś ma ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11047917_1577236882534468_8209004914365037101_n.jpg (22,7 KB, 113 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1798744_1573480662910090_69301497852703215_n.jpg (80,5 KB, 187 załadowań)
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 09:24   #232
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez pazurek1983 Pokaż wiadomość
tak, nie podpisane są , p.s. nr 9 mogę wymienić na jakiś inny, jest nie używany.... gdyby ktoś był zainteresowany
chętnie zobaczyła bym neonki (oprócz różu i pomarańczy). może ktoś ma ??
A podasz mi nr tego srenrnego brokatu????
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 14:24   #233
waaampirmona
Raczkowanie
 
Avatar waaampirmona
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 437
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez pazurek1983 Pokaż wiadomość
tak, nie podpisane są , p.s. nr 9 mogę wymienić na jakiś inny, jest nie używany.... gdyby ktoś był zainteresowany
chętnie zobaczyła bym neonki (oprócz różu i pomarańczy). może ktoś ma ??

Ja bym prosiła o podpisanie wszystkich kolorków Mnie szczególnie interesują róże oraz mięta i niebieski, jednak w internecie jest jeszcze mało wzorników Tiftona więc fajnie by było gdyby wszystkie były podpisane.

Poza tym.. czy któraś z Was posiada TOP MAT z tej firmy ? jak się sprawuje ?
__________________
Zapraszam na mój kanał YouTube - www.youtube.com/c/Candymona
Tematyka: Paznokcie, Kosmetyki, Lifestyle, DIY itp.

Edytowane przez waaampirmona
Czas edycji: 2015-04-29 o 14:26
waaampirmona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 21:34   #234
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez waaampirmona Pokaż wiadomość
Ja bym prosiła o podpisanie wszystkich kolorków Mnie szczególnie interesują róże oraz mięta i niebieski, jednak w internecie jest jeszcze mało wzorników Tiftona więc fajnie by było gdyby wszystkie były podpisane.

Poza tym.. czy któraś z Was posiada TOP MAT z tej firmy ? jak się sprawuje ?
Ja miałam ale mi nie podpsowal bo ja nie lubię matu . Ale ogólnie był ładny matowy efekt

wyslano z tabletu
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-29, 22:10   #235
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

podaje nr kolorów zaczynając od czarnego po prawej :
39 - czarny, 29, 27, 61, 24, 46, 12, 18, 57, 19, 28, 3, 54, 34, 60, 41, 58, 9.
pozostale z drugiej palety to :
52 - neon pomarancz, 40 - srebrny,
31 - brąz, E19, 14 i 37 piękna jagoda
jak ktoś ma inne kolory to wrzucajcie , szczególnie neony
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 09:54   #236
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez pazurek1983 Pokaż wiadomość
podaje nr kolorów zaczynając od czarnego po prawej :
39 - czarny, 29, 27, 61, 24, 46, 12, 18, 57, 19, 28, 3, 54, 34, 60, 41, 58, 9.
pozostale z drugiej palety to :
52 - neon pomarancz, 40 - srebrny,
31 - brąz, E19, 14 i 37 piękna jagoda
jak ktoś ma inne kolory to wrzucajcie , szczególnie neony
Dziekuje. Czy ten 58 to jest neon sky czy jakos tak??? jaki jest na zywo??? Daje po oczach czy tak jak na zdjeciu???
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 11:42   #237
Karolinia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Matowy robiłam kilka razy i najlepsze efekty są wg mnie po dwóch warstwach- po jednej paznokcie są "nierówne",przyczyną może być to, że nakładam b. cienkie warstwy. Niestety nie mam żadnego zdjęcia z matem
Karolinia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 21:52   #238
pazurek1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 24
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

Cytat:
Napisane przez specialle Pokaż wiadomość
Dziekuje. Czy ten 58 to jest neon sky czy jakos tak??? jaki jest na zywo??? Daje po oczach czy tak jak na zdjeciu???
nie daje aż tak po oczach, z neonów jakie mam to tylko jedyny prawdziwy jest pomarańcz.....
a ten niebieski jak podbijam białym to bardziej błękitny jaśniutki jest i chyba może dzięki temu bardziej dający po oczach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9298.jpg (96,7 KB, 88 załadowań)
pazurek1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-30, 22:10   #239
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

wstawiam mani mojej mamy z tiftonem nr 33 + brokat na serdecznym
przepraszam, że z takimi odrostami, ale chciałam dzisiaj ten kolor pokazać na pazurkach, a nie miałam fotki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150430_200024(1).jpg (43,6 KB, 89 załadowań)
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-01, 07:38   #240
b a r b a r a
Zakorzenienie
 
Avatar b a r b a r a
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 5 328
GG do b a r b a r a
Dot.: Lakiery hybrydowe TIFTON.

piekne pazurki
__________________
https://www.suwaczki.com/tickers/zrz6sg18kwbn516c.png

W... 09.11
lipiec 2008
W... 16.08
listopad 2017

Edytowane przez b a r b a r a
Czas edycji: 2015-05-01 o 07:41
b a r b a r a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-28 11:15:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:38.