paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-10-25, 07:16   #451
honeyloveyou
Przyczajenie
 
Avatar honeyloveyou
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 1
IBD przedłużanie paznokci na formie

Dzień dobry!

Chciałam zapytać czy ten zel http://www.allepaznokcie.pl/20091-ib...lytke-14g.html wystarczy do przedłużania paznocki na formie? Na formie żelem będę przedluzac paznockie po raz pierwszy dlatego proszę o pomoc o polecenie dobrego żelu.

Pozdrawiam❤
honeyloveyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-26, 17:34   #452
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: IBD przedłużanie paznokci na formie

Cytat:
Napisane przez honeyloveyou Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

Chciałam zapytać czy ten zel http://www.allepaznokcie.pl/20091-ib...lytke-14g.html wystarczy do przedłużania paznocki na formie? Na formie żelem będę przedluzac paznockie po raz pierwszy dlatego proszę o pomoc o polecenie dobrego żelu.

Pozdrawiam❤
Ja szczerze mówiąc mam z nim średnie doświadczenia. Często pękał, odpadał, i większość klientek nieziemsko piekł. Może spróbuj jakiś żel z SPN, Neonails, albo Indigo? Są mniej więcej w tej samej cenie za małe opakowanie, a myślę że na początek 5ml do wypróbowania wystarczy. Oczywiście nie mówię że ten żel IBD się u Ciebie nie sprawdzi, ale ja go nie polecam.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 10:53   #453
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cześć dziewczyny
Od niedawna "bawię się z żelami". Wcześniej robiłam hybrydy, ale mam miękką płytkę, dlatego muszę ją utwardzić żelem.
Chciałam teraz zrobić sobie efekt babyboomer i poszukuję żelu w kolorze mlecznej bieli, takiego lekko przejrzystego. Tu moje pytanie: co polecacie kupić?
Poradźcie coś
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:16   #454
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ahali123 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Od niedawna "bawię się z żelami". Wcześniej robiłam hybrydy, ale mam miękką płytkę, dlatego muszę ją utwardzić żelem.
Chciałam teraz zrobić sobie efekt babyboomer i poszukuję żelu w kolorze mlecznej bieli, takiego lekko przejrzystego. Tu moje pytanie: co polecacie kupić?
Poradźcie coś
Ja niestety nigdy nie robiłam baby boomer. Ale z tego co wiem z SPN nails instruktorki często go robią kolorami baby blush, ultra blush, snow white, o white lux. Myślę że mieszają ze sobą biały i przezroczysty, albo biały z blush. Spróbuj tak
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-04, 13:32   #455
ahali123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 161
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja niestety nigdy nie robiłam baby boomer. Ale z tego co wiem z SPN nails instruktorki często go robią kolorami baby blush, ultra blush, snow white, o white lux. Myślę że mieszają ze sobą biały i przezroczysty, albo biały z blush. Spróbuj tak
dzięki
muszę się przyglądnąć tym kolorom
tez myślałam o zmieszaniu białego z przeźroczystym
ahali123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 22:30   #456
Ivy_rose
Raczkowanie
 
Avatar Ivy_rose
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 192
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Mam głupie pytanie. Czy jeżeli mam paznokcie przedłużane żelem i pomalowane hybrydą to czy jak będę chciała ściągnąć hybrydę a żele przedłużyć to mogę użyć acetonu? Czy aceton rozpuści mi także żel?
Ivy_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-07, 22:46   #457
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Rozpuści
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 06:24   #458
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

hybrydę z żelu się spiłowuje
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:10   #459
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Co jest robione źle doradźcie błagam kobietki!
Nie mam bardzo krótkiej płytki paznokci fakt obgryzałam mam bardziej płytke w kształcie łopaty ale teraz podrosły . Chodziłam do 4 może 5 kosmetyczek po 5 dniach odpadały paznokcie żelowe całe nie dłubałam obchodzilam się z nimi jak tylko się dało delikatnie zauważyłam że zawsze kosmetyczki dziwnie żel mi pokrywają nie równo nie są do końca wylany . Czy przykrótkich w złym stanie paznokciach lepiej jest na formie ? co mam zrobić w końcu aby się te tipsy lub forma trzymała .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-09, 21:23   #460
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Tez mam lopaty i tez mi odpadaja.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 15:42   #461
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
Co jest robione źle doradźcie błagam kobietki!
Nie mam bardzo krótkiej płytki paznokci fakt obgryzałam mam bardziej płytke w kształcie łopaty ale teraz podrosły . Chodziłam do 4 może 5 kosmetyczek po 5 dniach odpadały paznokcie żelowe całe nie dłubałam obchodzilam się z nimi jak tylko się dało delikatnie zauważyłam że zawsze kosmetyczki dziwnie żel mi pokrywają nie równo nie są do końca wylany . Czy przykrótkich w złym stanie paznokciach lepiej jest na formie ? co mam zrobić w końcu aby się te tipsy lub forma trzymała .
A primer nakładają przed tipsem/formą? Może masz po prostu za długie. A z drugiej strony, może po prostu Twoje paznokcie nie będą trzymać żelu. Jeszcze inna kwestia to technika, oraz żel który używają, bo ja np. nie wyobrażam sobie na klientkach nie używać żelu bazowego, który wg. mnie dłużej utrzymuje żele. Próbowałaś kiedyś żelu soak off, albo hybryd?
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-20, 18:55   #462
Roxi99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Czy mozna spiłować żelowe paznokcie?

Witam. Mam zrobione paznokcie żelowe na tipsie i są troszkę za długie czy mogę je spiłować ? Nie zepsuje ich? :/
Roxi99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-21, 17:05   #463
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Złamany tips.

Dziewczyny potrzebuję pomocy. Otóż jakieś 2, 3 dni temu byłam 2 raz u kosmetyczki na tipsach (obgryzałam paznokcie, a w końcu chciałam się tego oduczyć). To były chyba żele. Niechcący się uderzyłam i złamał mi się tips- wygląda to teraz jak na zdjęciu. I mam pytanie: czy mogę dokleić brakujący kawałek, czy szukać kogoś kto mi to naprawi? Moja z tego, co wiem nie ma terminów za bardzo. A jeśli dokleić to czym? Klejem do tipsów?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20151121_175810.jpg (136,4 KB, 98 załadowań)
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.

Edytowane przez nellady
Czas edycji: 2015-11-21 o 17:07
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 07:47   #464
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Nie dokleisz, ktokolwiek to naprawi, zaplacisz dyszke albo dwie.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 18:34   #465
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: Złamany tips.

Cytat:
Napisane przez nellady Pokaż wiadomość
Dziewczyny potrzebuję pomocy. Otóż jakieś 2, 3 dni temu byłam 2 raz u kosmetyczki na tipsach (obgryzałam paznokcie, a w końcu chciałam się tego oduczyć). To były chyba żele. Niechcący się uderzyłam i złamał mi się tips- wygląda to teraz jak na zdjęciu. I mam pytanie: czy mogę dokleić brakujący kawałek, czy szukać kogoś kto mi to naprawi? Moja z tego, co wiem nie ma terminów za bardzo. A jeśli dokleić to czym? Klejem do tipsów?
Ja bym poszła do innej kosmetyczki . Koszt zależny od salonu, tam gdzie poprzednio pracowałam jak był jeden do naprawienia to się dzieliło przez 10 cenę.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-23, 23:38   #466
julka29111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 335
Dot.: IBD przedłużanie paznokci na formie

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Ja szczerze mówiąc mam z nim średnie doświadczenia. Często pękał, odpadał, i większość klientek nieziemsko piekł. Może spróbuj jakiś żel z SPN, Neonails, albo Indigo? Są mniej więcej w tej samej cenie za małe opakowanie, a myślę że na początek 5ml do wypróbowania wystarczy. Oczywiście nie mówię że ten żel IBD się u Ciebie nie sprawdzi, ale ja go nie polecam.
ja mam żel IBD ale builder, u mnie trzyma się dobrze nie pęka i nie odpada, jak zmieniałam kolor hybrydy na tym samym przedłużeniu to po jakimś czasie zdarzyło się że odchodził. jest to mój pierwszy żel i jak dla mnie jest ok ale nie mam porównania ;/ minus jest taki że też zdarza się że piecze :/ a jak zachowują się te żele o których wspomniałaś po dłuższym noszeniu, właśnie przy zmianie hybrydy?
julka29111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-26, 23:28   #467
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: IBD przedłużanie paznokci na formie

Cytat:
Napisane przez julka29111 Pokaż wiadomość
ja mam żel IBD ale builder, u mnie trzyma się dobrze nie pęka i nie odpada, jak zmieniałam kolor hybrydy na tym samym przedłużeniu to po jakimś czasie zdarzyło się że odchodził. jest to mój pierwszy żel i jak dla mnie jest ok ale nie mam porównania ;/ minus jest taki że też zdarza się że piecze :/ a jak zachowują się te żele o których wspomniałaś po dłuższym noszeniu, właśnie przy zmianie hybrydy?
Jesli chodzi o pieczenie to nie ma reguły, wszystko zależy od płytki paznokcia nie od żelu. Raz moze nie piec ale tam za piątym czy którymś może zapiec wszystko zalezy od stanu płytki. Wybaczcie za brak w poszczególnych miejscach polskich znaków
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 21:19   #468
Hanula1993
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 55
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cześć, zastanawiam się nad zrobieniem sobie paznokci żelowych na święta. Jednak mam wątpliwości czy takie paznokcie (a raczej żel na naturalnej płytce) wytrzyma ewentualne sprzątanie jakie mnie czeka w domu rodziców? No i drugie pytanie, czy moja paznokcie nie będą po tym słabsze jak po tym razie będę chciała wrócić do naturalnych?
Błagam pomóżcie, bo jestem strasznie głupia w tym temacie
Hanula1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 02:01   #469
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Będą nieco słabsze, mogą nie wytrzymac, mozesz miec problem z wykonywaniem prac
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-11, 21:46   #470
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Żel na pewno osłabia trochę płytkę, mogą wytrzymać pod warunkiem, że nie będą miały kontaktu z chemią np cifem wtedy polecam założenie gumowych rękawiczek
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 15:26   #471
Glizda18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Smile Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Hej dziewczyny jestem tu nowa na forum i zaczynama dopiero przygode z paznokciami Od 2 miesięcy robie tylko manicure hybrydowy ale teraz chce zaczac przygode z przedłuzaniem paznokci żelem.Czy to prawda,że króciutkich paznokci nie można przedłużyć na formie tylko na tipsie? Proszę też podpowiedzieć jak poprawnie nakładać forme/szablon. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
Glizda18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-15, 16:19   #472
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Glizda18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa na forum i zaczynama dopiero przygode z paznokciami Od 2 miesięcy robie tylko manicure hybrydowy ale teraz chce zaczac przygode z przedłuzaniem paznokci żelem.Czy to prawda,że króciutkich paznokci nie można przedłużyć na formie tylko na tipsie? Proszę też podpowiedzieć jak poprawnie nakładać forme/szablon. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
Zeby przedluzyc najlepiej skrocic paznokcie do minimum
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 12:06   #473
kisielova
ReklaMO(D)żerca.
 
Avatar kisielova
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 9 889
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Glizda18 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny jestem tu nowa na forum i zaczynama dopiero przygode z paznokciami Od 2 miesięcy robie tylko manicure hybrydowy ale teraz chce zaczac przygode z przedłuzaniem paznokci żelem.Czy to prawda,że króciutkich paznokci nie można przedłużyć na formie tylko na tipsie? Proszę też podpowiedzieć jak poprawnie nakładać forme/szablon. Będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.Pozdrawiam
króciutkie paznokcie (nawet ogryzki w fatalnym stanie) najlepiej przedłużać na formie.
kisielova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 09:56   #474
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Ivy_rose Pokaż wiadomość
Mam głupie pytanie. Czy jeżeli mam paznokcie przedłużane żelem i pomalowane hybrydą to czy jak będę chciała ściągnąć hybrydę a żele przedłużyć to mogę użyć acetonu? Czy aceton rozpuści mi także żel?
Nie w każdym przypadku. U mnie np. remover nałożony na żel SPN nie rozpuścił go w ogóle, za to hybryda super zeszła. A znów żel IBD się rozpuścił.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 21:58   #475
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Nie w każdym przypadku. U mnie np. remover nałożony na żel SPN nie rozpuścił go w ogóle, za to hybryda super zeszła. A znów żel IBD się rozpuścił.
A remover nie jest czasem do usuwania skórek? Żel mozna zdjąć tylko za pomocą pilnika
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 22:01   #476
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
A remover nie jest czasem do usuwania skórek? Żel mozna zdjąć tylko za pomocą pilnika
Remover do hybrydy. Remover do skorek? Nie wiem, nie slyszalam o czyms takim. Na niektorych jest napisane, ze rozpuszcza zel, i niektore rozpuszcza. Jakie konkretnie- tego nie wiem.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 22:05   #477
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Remover do hybrydy. Remover do skorek? Nie wiem, nie slyszalam o czyms takim. Na niektorych jest napisane, ze rozpuszcza zel, i niektore rozpuszcza. Jakie konkretnie- tego nie wiem.
Remover do hybryda to jest to samo co aceton, a remover do skórek zmiękczacza je i pozwala na ich wycięcie
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 22:07   #478
Antymionka
Moderator
 
Avatar Antymionka
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Znad Zatoki
Wiadomości: 4 990
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez beforeyou Pokaż wiadomość
Remover do hybryda to jest to samo co aceton, a remover do skórek zmiękczacza je i pozwala na ich wycięcie
Po prostu nie slyszalam o takiej nazwie, zazwyczaj uzywalam zelu badz maselka do odsuwania/usuwania skorek remover czesto ma też dodatek lanoliny, takie m.in. ma semilac i allepaznokcie.
Antymionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-20, 22:12   #479
beforeyou
Zakorzenienie
 
Avatar beforeyou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Osw
Wiadomości: 4 692
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Antymionka Pokaż wiadomość
Po prostu nie slyszalam o takiej nazwie, zazwyczaj uzywalam zelu badz maselka do odsuwania/usuwania skorek remover czesto ma też dodatek lanoliny, takie m.in. ma semilac i allepaznokcie.
No wiem ale działa tak samo jak aceton i jak juz nakladasz hybrydy i chcesz zrobić wzorek czy coś i przemywasz płytkę to uważaj zeby w tym nie było acetonu
__________________
" Wanting to be someone else is a waste of the person you are. "



Klik i poznajesz mnie
beforeyou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-22, 19:49   #480
201609141113
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 155
Dot.: paznokcie żelowe WĄTEK ZBIORCZY

Bawię się w przedłużanie żelem od kilku miesięcy.Robię to tylko sobie i nie mam zamiaru robić tego w przyszłości innym,a tym bardziej zarobkowo. Chciałabym zapytać o jedną rzecz..często po przedłużeniu na formie łamie mi się ta końcówka 'doklejona'. Nakładam żel w 2 ,czasem 3 warstwach.Ale jak nakładam formę to nigdy nie mogę dopasować brzegu paznokcia by leżał dokładnie na formie.Między formą a brzegiem jest taka przestrzeń pusta :/ co robię nie tak?i przez to po zrobieniu 'szkieletu' mam taki schodek na paznokciu...
201609141113 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-28 17:30:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:02.