Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-03-06, 18:04   #4411
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to marze o jakimś staniku w moim rozmiarze z pushupem . Większość modeli to jak na babcie, nieusztywniane, grube ramiączka itp.
No właśnie, ale takie głupie założenie sieciowek, push up tylko dla a, b. Ja mam 90d i mam problem żeby kupić usztywniany, większość mi daje miękkie, a ja w takich nie chodze.
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:05   #4412
Koshatka
Zakorzenienie
 
Avatar Koshatka
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 9 699
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Ooo TS, ale to przełom września / października był albo ostatni weekend września albo pierwszy października.
Dobrze pamiętasz. 25-27.09. Wydawało mi się że to jakoś później było.
Ale szminka na pewno była w TS bo to jedyna gazeta z której mam kupony.
__________________
"It's not a bargain if you don't need one" S. Kinsella
Koshatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:06   #4413
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Ja mam, ale u mnie były 3 kolory szminek
U mnie też 3 i okrągłe
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:09   #4414
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To może Glamour? Jakoś wtedy też był chyba.
Wiem, że 1.weekend października to zazwyczaj jest zakupowy weekend ELLE. Reszty nie pamiętam
Nie no to TS był, tylko sprostowałam że to nie listopad lub październik, tylko wrzesień i jak teraz o tym glamour piszesz to kupon był chyba jeszcze w Grazia ale ten sam weekend co TS

---------- Dopisano o 19:09 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

http://alejakosmetyczna.blogspot.com...twoj-styl.html

to ta akcja
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:13   #4415
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rzęski : love:
Piękne

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio poszłam do braffiterki to mi dała stanior w rozmiarze 75 I no i takie mam właśnie donice . Nawet nie chodze w tym staniku bo jest za bardzo zabudowany, ja lubie cyce na wierzchu .
Nieźle, nie wiedziałam, że są takie rozmiary
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:14   #4416
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Dobry wieczór
Przeziębienie mnie dopadło. Mam nadzieję, że szybko je pogonię

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Lutowe denko

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Przed ciążami miałam D, ale potem rok karmiłam pierwszego syna i półtora roku drugiego i skończyło się miseczką H. Mąż nie narzeka

Mnie niestety rozmiar się nie zwiększył. Mam D. Plus taki, że mimo karmienia kształt został fajny
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:15   #4417
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość
Ja kupuję albo w sklepie specjalistycznym, albo w Esotiq. Dziękować Panu, że kiedyś poszłam do profesjonalnej braffiterki. Zawsze myślałam, że mam mały biust- wiecie, typowe 70B. Okazało się, że mam 65E, więc całkiem fajny cyc. Jestem szczęśliwa I bardzo sobie chwalę jakość staników z Esotiq
Kupuje tylko tam - tylko tam moge znaleźć taki, który ma wystarczająco szerokie cieśniny. Na wyprzedazy/z SMS maja korzystne ceny. Na jakość też nie narzekam.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 18:15   #4418
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Przed ciążami miałam D, ale potem rok karmiłam pierwszego syna i półtora roku drugiego i skończyło się miseczką H. Mąż nie narzeka
Czyli jest szansa, że po skończeniu karmienia piersi takie zostaną ?
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:18   #4419
baletnica_natasza
Zakorzenienie
 
Avatar baletnica_natasza
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 244
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Never ja mam 80 j.

I tez kupuje staniki firmy Dalia. Dwa razy mialam reklamacje roznych staników i dwa razy ja przyjeli i naprawili. Raz drut po 3 noszeniu wyszedł z tulejki- wymienili ja cala wraz z drutem. Drugi przypadek - polamal mi sie drut i rowniez cała tulejke wymienili.

Dodam że tych stanikow mialam ponad 10 roznych par. Są swietne.

Edytowane przez baletnica_natasza
Czas edycji: 2016-03-06 o 18:20
baletnica_natasza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:21   #4420
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Info z fb orientany:
"Rozdajemy prezenty! Już we wtorek Dzień Kobiet! Do każdego zamówienia złożonego tego dnia dodajemy prezent!
Jeśli chcesz sobie sprawić niespodziankę i cenisz sobie naturalne produkty pozbawione szkodliwej chemii to jest to idealny moment! Dodatkowo mają przepiękne, orientalne zapachy!
Świętuj ten dzień razem z nami i ciesz się prezentami!"
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:22   #4421
annaszel
Rozeznanie
 
Avatar annaszel
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 525
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Przeziębienie mnie dopadło. Mam nadzieję, że szybko je pogonię





Mnie niestety rozmiar się nie zwiększył. Mam D. Plus taki, że mimo karmienia kształt został fajny
Zdrowiej
annaszel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 18:22   #4422
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Moja koleżanka ma pędzle Zoeva i potwierdzam, że ten lakier czasem odpryskuje. Ale włosie super.

Dziewczyny dzisiaj znowu popłynęłam w GR. Ktoś odkupił ode mnie jedną pomadkę, więc poszłam do salonu dokupić ten odcień póki jeszcze jest w promocji... i wyszłam z kolejnymi 5 sztukami Wybrałam dziś takiego fajnego nudziaka nr 31, a ekspedientka mi mówiła, że prawdopodobnie trochę podniosą cenę regularną. Poza tym dla pomadek GR Velvet Matte, zrezygnowałam z kupienia pomadek YR Grand Rouge z oferty na Dzień Kobiet. Niby jo-jo, ale nie tak do końca, co nie?

Cytat:
Napisane przez poison0123 Pokaż wiadomość
No właśnie, ale takie głupie założenie sieciowek, push up tylko dla a, b. Ja mam 90d i mam problem żeby kupić usztywniany, większość mi daje miękkie, a ja w takich nie chodze.
Problem też jest, jak jest się bardzo szczupłym pod biustem 60/65 cm, a miseczka powyżej C. Ciężko coś znaleźć nie nastolatkowego.

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Ja to marze o jakimś staniku w moim rozmiarze z pushupem . Większość modeli to jak na babcie, nieusztywniane, grube ramiączka itp.
Przy dużym biuście bratfitterki nie zalecają push-upów, bo jednak zawsze odkształcają biust. Można spokojnie zamiast tego dobrać jakieś bardotki, efekt będzie super, a stanik nie będzie grzał w lecie. Jak już nie ma innego wyjścia to można stosować takie wkładki "chicken fillet". Chociaż I to porządny kawał biustu, nie ma sensu chyba powiększać, aby sylwetka nie wydała się ociężała, jak u starej babci właśnie.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2016-03-06 o 18:37
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:22   #4423
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Czyli jest szansa, że po skończeniu karmienia piersi takie zostaną ?
Uważaj, czego sobie życzysz . Znane przysłowie mówi, że im większe za młodu, tym dłuższe na starość .
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:26   #4424
201606201234
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 8 219
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma pędzle Zoeva i potwierdzam, że ten lakier czasem odpryskuje. Ale włosie super.

Dziewczyny dzisiaj znowu popłynęłam w GR. Ktoś wziął odkupił ode mnie jedną pomadkę, więc poszłam do salonu dokupić ten odcień póki jeszcze jest w promocji... i wyszłam z kolejnymi 5 sztukami Wybrałam dziś takiego fajnego nudziaka nr 31, a ekspedientka mi mówiła, że prawdopodobnie trochę podniosą cenę regularną. Niby jo-jo, ale nie tak do końca, co nie?
trochę poplynelas, teraz musisz odwykac
201606201234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:26   #4425
Aabelia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 4 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Przeziębienie mnie dopadło. Mam nadzieję, że szybko je pogonię




Mnie niestety rozmiar się nie zwiększył. Mam D. Plus taki, że mimo karmienia kształt został fajny
Zdrówka

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Moja koleżanka ma pędzle Zoeva i potwierdzam, że ten lakier czasem odpryskuje. Ale włosie super.

Dziewczyny dzisiaj znowu popłynęłam w GR. Ktoś wziął odkupił ode mnie jedną pomadkę, więc poszłam do salonu dokupić ten odcień póki jeszcze jest w promocji... i wyszłam z kolejnymi 5 sztukami Wybrałam dziś takiego fajnego nudziaka nr 31, a ekspedientka mi mówiła, że prawdopodobnie trochę podniosą cenę regularną. Poza tym dla pomadek GR Velvet Matte, zrezygnowałam z kupienia pomadek YR Grand Rouge z oferty na Dzień Kobiet. Niby jo-jo, ale nie tak do końca, co nie?
Oj tam, w takiej cenie to trzeba brać
Aabelia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:29   #4426
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Pochwale się denkiem

kolorowka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1422.jpg (126,4 KB, 44 załadowań)
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:29   #4427
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Rzęski : love:
Pięknie!
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Zdrowiej
Dzięki!
Fajne te Twoje koszule. Już wlazłam na stronę wólczanki
A o pędzle zapytaj Paulinę_aurorę
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uważaj, czego sobie życzysz . Znane przysłowie mówi, że im większe za młodu, tym dłuższe na starość .
Nie znałam tego
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:30   #4428
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

AnulaQa, ja nie miałam Face&Body, więc nie pomogę. Nie ma dla mnie koloru Ewentualnie musiałabym mieszać biały i N1/C1.
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Doradźcie mi proszę czy warto kupić ten zestaw pędzli Zoewa?
Lubię zoevę, pędzle są dobre jakościowo Też się kiedyś zastanawiałam nad tym zestawem
Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
A gdzie można znaleźć info, że coś dają online? Zapisałam się właśnie do newslettera, z tego co patrzę fb tylko po ang jest, czyli nie ma pewnie promocji na PL. Na stronie jest miejsce na kod oferty, więc to sugeruje, że czasami są jakieś kody... A masz może tę zniżkę dla wizażystów? Ile % jest?

Jak nie dają próbek to jak mam sprawdzić czy podkład mi się nie utleni na twarzy? Nakładają na miejscu za free? Czy to tylko jak się zapłaci za makijaż?
Nawet na infolinii Maca nie wiedzą po co jest to okienko na kody

Zniżka to 20%

Z próbkami to chyba zależy od salonu. Raz dają, raz nie. W D. chyba nie robią nigdy problemu.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś kupić biustonosz stacjonarnie, normalnie mission impossible . Biustonosze tej samej firmy w tym samym rozmiarze bardzo się różnią. Obskoczyłam chyba 10 sklepów, nie kupiłam nic, tylko się wkurzyłam. Wkurzają mnie osoby, które z dobierania biustonosza robią filozofię i na usiłują mi wmówić, że dobry będzie cyckonosz o 5 cm węższy w obwodzie, chociaż nawet dopiąć się nie mogę. Gdzie kupujecie biustonosze?
Ja mam fajny stacjonarny sklep w Kato + online, tylko tak trzeba być przygotowanym na ewentualne wymiany

Głupio, że marki nie trzymają rozmiarówki i z jednej firmy potrafię mieć 2 różne rozmiary w zależności od modelu.
Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
Co do gratisów to chyba tylko raz w roku podczas akcji gazetowej są :Ehem: chociaż fajnie by było jakby się przed latem coś pojawiło.

Ja też z nim czekam do kuponu, bo silnej potrzeby nie mam, chyba że
uda mi się siostrę namówić żeby na pół ze mną wzięła :Brzydal: Ale to mało podatne na kuszenie stworzenie
A jaki kolor byś chciała?
Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Melduje na szybko, ze udalo mi sie kupic Bon Bonsa z rabatem, karty z zamowienia rzodkiewkowego byly aktywne. Co do paletki - opakowanie TRAGICZNE, ma kilka odpryskow, w srodku takie jakby zagniecenia i sprawia wrazenie, jakby sie nie domykalo. Cieni na razie nie testuje, bo chce zrobic fotki zanim obmacam, no ale jakosc tego opakowania pozostawia wiele do zyczenia nawet przy rabatowej cenie 143,20 zl...

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka


Też mam Bon Bonsa i opakowanie nie ma odprysków ani wgnieceń Magnes paletki dobrze trzyma.
Design jest tandetny - to fakt, ale cienie są super Dawno mi się tak paletka nie podobała.

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Jesienią była szminka gratis, wcześniej w zakupowych akcjach trafiały się "zaproszenia na makijaż". TS (i Grazia) będą pewnie coś organizować w kwietniu, weekendy zakupów to mój mały konik, mogę dać znać .
Kurczę, jak dadzą w kwietniu kupon na pomadkę w Macu, to będę musiała złamać odwyk
Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cena nie jest dla mnie kluczowa. Nie miałam nigdy pędzli tej firmy w ręku. Chciałabym tylko wiedzieć czy są to dobre pędzle jakościowo.
Wczoraj widziałam pędzel MJ w Sephorze, cena zabójcza 279, ale w dotyku to był szał!
Mareczki są mega - mam The Face III i zbieram na ten do bronzera
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:35   #4429
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
Zdrówka



Oj tam, w takiej cenie to trzeba brać
Dzięki
Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was ma jeszcze próbki szminek Estee Lauder, które były jako gratis "Kosmetyczka z 7 miniaturami"?
Bo wyrzuciłam już dawno karteczkę, gdzie były podpisane te kolory i zostały same próbki. Mama wykorzystała całkiem a chciała kupić obie te środkowe szminki, więc nawet nie ma jak porównać w S.
Chodzi mi o te na zdjęciu (brudne te próbki takie, więc przepraszam ).
Zaraz poszukam

Edit- chyba jednak inne miałam te próbki. Chodziło Ci o tą kosmetyczkę z kodu Listopad i Mojprezent?

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Pochwale się denkiem

kolorowka

Edytowane przez AnoIi
Czas edycji: 2016-03-06 o 18:44
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-06, 18:35   #4430
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez annaszel Pokaż wiadomość
Cena nie jest dla mnie kluczowa. Nie miałam nigdy pędzli tej firmy w ręku. Chciałabym tylko wiedzieć czy są to dobre pędzle jakościowo.
Wczoraj widziałam pędzel MJ w Sephorze, cena zabójcza 279, ale w dotyku to był szał!
Ja chwalę sobie Hakuro, niektóre mam już w użyciu ponad 5 lat i sa nadal idealne. Lubię też Real Techniques.
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:38   #4431
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez baletnica_natasza Pokaż wiadomość
Never ja mam 80 j.

I tez kupuje staniki firmy Dalia. Dwa razy mialam reklamacje roznych staników i dwa razy ja przyjeli i naprawili. Raz drut po 3 noszeniu wyszedł z tulejki- wymienili ja cala wraz z drutem. Drugi przypadek - polamal mi sie drut i rowniez cała tulejke wymienili.

Dodam że tych stanikow mialam ponad 10 roznych par. Są swietne.
A masz jakieś z pushupami? Albo jakieś usztywniane co ten biust uwydatniają a nie zakrywają? Szukam takiego

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość



Problem też jest, jak jest się bardzo szczupłym pod biustem 60/65 cm, a miseczka powyżej C. Ciężko coś znaleźć nie nastolatkowego.



Przy dużym biuście bratfitterki nie zalecają push-upów, bo jednak zawsze odkształcają biust. Można spokojnie zamiast tego dobrać jakieś bardotki, efekt będzie super, a stanik nie będzie grzał w lecie. Jak już nie ma innego wyjścia to można stosować takie wkładki "chicken fillet". Chociaż I to porządny kawał biustu, nie ma sensu chyba powiększać, aby sylwetka nie wydała się ociężała, jak u starej babci właśnie.
Bardotki mam ale chce takie z pushupem . Wiem, ze ciężko z tymi ale j alubie mieć donice pod brodą .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:39   #4432
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Hej dziewczyny, planuje zrobic zamowienie w D. Macie jakies kody?

Ostatnio dzialaly mi:
NIESPODZIANKA - Juz nieaktywny
SHOP5 - wazny jeszcze 2 dni
PREZENT2 - juz chyba nieaktywny

Wiem ze chyba jest LVEB od zamowienia powyzej 219 zl.
A cos jeszcze macie?
Czy czekac na Dzien Kobiet, moze cos fajnego rzuca?
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:39   #4433
umman
Zadomowienie
 
Avatar umman
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 624
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

i pielegnacja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1419.jpg (114,3 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1420.jpg (129,7 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1422.jpg (126,4 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1417.jpg (119,2 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1421.jpg (126,7 KB, 17 załadowań)
umman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:39   #4434
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
Pochwale się denkiem

kolorowka

Kolorówkowe denko liczy się podwójnie
Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Ja chwalę sobie Hakuro, niektóre mam już w użyciu ponad 5 lat i sa nadal idealne. Lubię też Real Techniques.
Również polecam Hakuro
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:39   #4435
Nikkolaa
With Beauty In Love
 
Avatar Nikkolaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: w granicach zdrowego rozsądku :)
Wiadomości: 7 829
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
Dobry wieczór
Przeziębienie mnie dopadło. Mam nadzieję, że szybko je pogonię





Mnie niestety rozmiar się nie zwiększył. Mam D. Plus taki, że mimo karmienia kształt został fajny
Mi trochę obwisły, ale nie narzekam

Cytat:
Napisane przez Lidia1984 Pokaż wiadomość
Czyli jest szansa, że po skończeniu karmienia piersi takie zostaną ?
jest
__________________
A Ty tańcz, tańcz, tańcz, kiedy inni patrzą
Tańcz, tańcz, tańcz, niech wszyscy się gapią!
Nikkolaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:41   #4436
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez umman Pokaż wiadomość
i pielegnacja
Poszalałaś
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:42   #4437
AnoIi
Zakorzenienie
 
Avatar AnoIi
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 6 432
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez kleo_4 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, planuje zrobic zamowienie w D. Macie jakies kody?

Ostatnio dzialaly mi:
NIESPODZIANKA - Juz nieaktywny
SHOP5 - wazny jeszcze 2 dni
PREZENT2 - juz chyba nieaktywny

Wiem ze chyba jest LVEB od zamowienia powyzej 219 zl.
A cos jeszcze macie?
Czy czekac na Dzien Kobiet, moze cos fajnego rzuca?
053STPL na -10% i
-45zł - DZIENKOBIET57 od 350 zł
i PREZENT1 i 3
AnoIi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:47   #4438
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 727
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Bardotki mam ale chce takie z pushupem . Wiem, ze ciężko z tymi ale j alubie mieć donice pod brodą .
Chodziło mi o coś takiego (np. Sani B111). Dobrze skrojony biustonosz wypchnie pierś do góry:
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:51   #4439
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez AnoIi Pokaż wiadomość
053STPL na -10% i
-45zł - DZIENKOBIET57 od 350 zł
i PREZENT1 i 3
Dzieki kochana! :-*
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-03-06, 18:55   #4440
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIII

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Uważaj, czego sobie życzysz . Znane przysłowie mówi, że im większe za młodu, tym dłuższe na starość .


Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
AnulaQa, ja nie miałam Face&Body, więc nie pomogę. Nie ma dla mnie koloru Ewentualnie musiałabym mieszać biały i N1/C1.

Lubię zoevę, pędzle są dobre jakościowo Też się kiedyś zastanawiałam nad tym zestawem

Nawet na infolinii Maca nie wiedzą po co jest to okienko na kody

Zniżka to 20%

Z próbkami to chyba zależy od salonu. Raz dają, raz nie. W D. chyba nie robią nigdy problemu.

Ja mam fajny stacjonarny sklep w Kato + online, tylko tak trzeba być przygotowanym na ewentualne wymiany

Głupio, że marki nie trzymają rozmiarówki i z jednej firmy potrafię mieć 2 różne rozmiary w zależności od modelu.

A jaki kolor byś chciała?



Też mam Bon Bonsa i opakowanie nie ma odprysków ani wgnieceń Magnes paletki dobrze trzyma.
Design jest tandetny - to fakt, ale cienie są super Dawno mi się tak paletka nie podobała.


Kurczę, jak dadzą w kwietniu kupon na pomadkę w Macu, to będę musiała złamać odwyk

Mareczki są mega - mam The Face III i zbieram na ten do bronzera
A jaki? Ja z twoich okolic

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Chodziło mi o coś takiego (np. Sani B111). Dobrze skrojony biustonosz wypchnie pierś do góry:
Właśnie czegoś w tym guście szukam.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-07 20:05:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:34.