Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-19, 12:25   #1
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Unhappy

Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?


HELP!!!! Dziś żeby wyjść z domu robiłąm makijaż,a doikładniej tapetkę ok godziny .....ponieważ jakieś dwa dni temu wyskoczyły mi dziwne krosty są dwie może trzy ,ale cholernie widoczne, okropnie wyglądające.Ogólnie to wygląda tak: na początku było bolące miejsce, pożniej stwardniało ,powiekszyło się i cały czas bolało,nałożenie podkaładu nic nie pomagało bo było jeszcze bardziej widoczne, w końcu wycisnełam to, no i juz niby wyglądało lepiej ale zrobił się chyba stan zapalny pobieważ (wiem brzmi obrzydliwie ,ale taka jest prawda) miałam pod tym już strupkiem żółtą ropkę.....problem ze skórą mam już od wieku dojrzewania i nie ma miesiąca ,dnia abym mogła bez podkładu wyjść z domu, zawsze cos....czasami jestem załamana ,przecież kupuje różne, żele,pianki ,emulsje ,toniki i nic....co mi pomoże i skąd biorą się te najgorsze o których napisałam wyżej, a co najwżniejsze jak to zlikwidować????
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 13:28   #2
koteknaplotek
Zadomowienie
 
Avatar koteknaplotek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 888
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Ja zazwyczaj mam problem z zaskórnikami i grudkami. Jednak zawsze przed okresem (tak samo jest i tym razem)wskakują mi takie niespodzianki.Aktualnie mam jednego na brodzie i jednego roga na czole.Sądzę więc, że jest to wina hormonów. Najlepiej tych bydlaków nie ruszać, chyba, że same będą się prosiły o wyjście. Trzeba się zaopatrzyć w jakiś porządny specyfik na takie wypadki, najlepiej jakiś apteczny.
koteknaplotek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 14:01   #3
blue18
Raczkowanie
 
Avatar blue18
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 160
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

to typowe krostki hormonalne... nie wolno ich ruszac, bo sie bedziesz je miala dluzej.. najlepiej posmaruj sobie je tormentiolem, pomaga
blue18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:23   #4
~Słoneczko18~
Raczkowanie
 
Avatar ~Słoneczko18~
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 193
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

mi na takie duze bolace gule pomaga Aknemycin Plus jest super,po gora dwoch dniach po takim pryszczu nie ma sladu
~Słoneczko18~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:32   #5
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Niestety, to wina hormonow... Ja sama dawno ich nie mialam, a teraz (jestem przed okresem) zaatakowaly mnie dwa takie wstretne i to na policzku, i musze zakrywac je wlosami... Wiem, sa dolujace. Moja mama ma 44 lata i z cera nie ma problemu, a tez jej czasami takie wyskakuja i nazywa je "hormolniakami"... Staraj sie o nich nie myslec, to nawet sie nie obejrzysz, a same znikna.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 16:44   #6
mamaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 159
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Dziwczyny, ja też mam pytanie dotyczące wątku: Czy te bolące ochydztwa można raz na zawsze wyleczyć jakimiś lekami doustnymi, lub czymś innym, czy jest się na nie skazanym?
mamaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-19, 17:52   #7
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Niedawno odstawilam pigulki i mysle, ze te dwa paskudztwa to wynik zmian hormonalnych. Biorac pigulki nie mialam takich problemow, ale wole dwa pryszcze na miesiac niz tyc. Poza tym czuje sie o wiele lepiej i jakby "ladniejsza".
Mysle, ze pomocne moga byc napary z ziol, np. z bratka, ktory oczyszcza organizm. Trzeba jednak systematycznie go pic.
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 14:35   #8
xre
BAN stały
 
Avatar xre
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 780
Lightbulb Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Swietnie ze trafilam na ten temat bo ja mam to samo i przyczyna takA sama jak tu piszecie dziewczynki Bardzo ciezko cos na to poradzic Najwazniejsze nie wyciskac takiego bolacego przyszcza!!!!!!!!!!!!!!!! !!
Poczekaj az ta ropa pod skora znajdzie sama ujscie i wtedy mozesz cos probowac, ale i tu ostrzegam bo sie kiedys urzadzilam tak na amen
Zrobil mi sie pryszcz miedzy ustami a broda (w zaglebieniu) i zaczelam go meczyc bo mnie bolal, logiczne ze boli bo w tym miejscu skora jest napieta, jak zaczelam wyciskac, owszem pomoglo na 2 dni, potem zrobil sie strupek ktory byl baardo dziwny, bo w srodku byl normalny, a na brzegu saczyla sie caly czas woda, serodek zrobil sie zielony a caly syf rosnol w srednicy od 0 na poczatku do 2,5 cm!!! najgorsze jest to ze nie chcialo sie za zadne skarby zagoic i bylo w takim miejscu ze jak tylko sie usmiechnelam w sekundzie pekalo i znowu saczyla sie woda. Po tygodniu zrobil sie troche lepszy strupek ale ze to w brodzie mialam dziure!!!! mialam 0.5 cm wklesla rane i az wstyd bylo mi sie pokazac na ulicy zagoilo sie po ponad 2 tygodniach! totalnie nic nie pomagalo. Dlatego lepiej przeczekac niz dziobac! Moze to was przekona zeby nie wyciskac tzw. bolacych pryszczy.
xre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 15:59   #9
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

mi tez się robią takie pryszcze czasami ale tylko na czole...czyli te wszystkie bolące, twarde wypryski to sprawa hormonów? xre wiem o czym mówisz- moja kolezanka miała kiedyś coś takiego na policzku. rozdrapała taki wyprysk i miała wielkiego strupa przez długi czas...wyglądało to strasznie, tak jakby miała dziurę w twarzy...
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:01   #10
kasia214
Raczkowanie
 
Avatar kasia214
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 116
GG do kasia214
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

No właśnie ja dokłądanie tak mam, na policzku strupa którego nie da rady się zatuszować bo jeszcze gorzej wygląda(najlepiej z domu bym nie wychodziła) dziś az ze z.łości się poryczałam
kasia214 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:11   #11
Sapka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 9
GG do Sapka
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Ja od miesiąca mam taki sam problem (z tym, że mam po kilka takich olbrzymów w naraz). Dopiero też przyszło mi do głowy, że odstawiłam Diane i od 3 m-cy jestem na Rigevidonie! Na razie nic z krostami nie robię tylko smaruje mazidłami od młodszej siostry! Ale chyba wybiorę się do ginekologa po jakieś inne pigułki...
Sapka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-20, 17:13   #12
blanka14
Przyczajenie
 
Avatar blanka14
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 15
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

wiesz co? ja jestem nowa, itd, ale mam taki sam problem czasami
więc codziennie pije herbatke bratkową



(3 razy) i drożdże w tabletkach

pomaga
blanka14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:15   #13
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

ja biorę tabletki drożdżowe Lewitan od miesiąca i nie zauważyłam jak na razie ani poprawy w kondycji włosów ani w twarzy
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 17:42   #14
@ska
Raczkowanie
 
Avatar @ska
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: london (callling;) )
Wiadomości: 288
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Cytat:
Napisane przez sylwia18
ja biorę tabletki drożdżowe Lewitan od miesiąca i nie zauważyłam jak na razie ani poprawy w kondycji włosów ani w twarzy
ja tak samo, pilam kiedys przez 2 miesiace bratka, potem jakies drozzdze w tabletkach zazywalam,nawet poswiecalam sie i pilam drozzdze z woda, potem jeszcze skrzyp i w sumie to wcale nie widzialam, zeby mi to cokolowiek pomagalo.

a z tymi bolacymi, hormonalnymi krostami to przede wszystkim nie wyciskac!!! szczegolnie w tym pierwszym stadium, kiedy rosnie i boli.Bo mozna tylko rozbabrac, jak zreszta opisywalyscie. Najlepiej to chyba wyciagnac na wierzch ta rope, mascia ichtiolowa np, a dopiero potem wysuszyc, albo jesli zrobi sie ujscie, to delikatnie wycisnac. A jesli sie babrze , to dobrze zalecza tribiotic. Na noc najlepiej posmarowac to miejsce gruba wastwa i zakleic plastrem.Dobrze zalecza, odciaga rope i nie robia sie strupki takze polecam !
__________________
Don't give up, don't look back, pour yourself another cup! (of coffee )
@ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 18:11   #15
kaeri
Raczkowanie
 
Avatar kaeri
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 194
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Te pryszcze to nie zawsze sprawa hormonów (chociaż w większości opisywanych przez Was przypadków zapewne tak jest). Mój kuzyn miał podobny problem, ale dużo gorzej to u niego wyglądało. Góry atakowały nie tylko jego twarz ale i plecy i tam przybierały ogromne rozmiary. Dermatolog leczył go różnymi specyfikami, niestety bezskutecznie. Poradziłam kuzynowi, żeby poszedł do dentysty. On stwierdził, że ma wszystkie zęby w porządku, ale w końcu uległ. Okazało się, że jeden z zębów był całkowicie spróchniały, mimo że z zewnątrz nie było tego widać. Po wyleczeniu zęba góry zniknęły jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
Podsumowując: bolesne wypryski mogą się pojawiać, gdy w organizmie jest jakieś ognisko bakteryjne (np. ubytki w zębach, zainfekowane migdałki, itp.), które nie musi dawać żadnych objawów.
kaeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 18:13   #16
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Ojjjj i mnie dotkneła ta straszna przypadłosc Strasznie to boli i nie wiem czym te duze wypryski smarowac. Juz probowałam kremem benzacne oraz mascia cynkowa, ale to nic nie pomaga. Chyba pozostaje mi cierpliwie czekac, az ten okropny gad sam zniknie wrr
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 20:51   #17
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

najwazniejsze to przy tym nie grzebac, nie wyduszac, po prostu odczekac,
wyciskanie wszystko pogorszy, powstana szpecace blizny, przebarwienia, ktorych pozniej wcale latwo nie jest usunac, poza tym tego typu zabiegi sa bardzo kosztowne....

trzeba przejsc ten okres i tyle, zaopatrzyc sie w dobre francuzkie kosmetyki typu Avene Cleanance, czy swietny w działaniu Lysanel, naleza do drozszych kosmetykow, ale ich dzialanie jest tego warte

sama meczylam sie z tradzikiem sporo lat, grzebalam i teraz mam za swoje, rozszerzone pory i niby niewidoczne, ale jednak, blizny bo wlasnie takich wypryskach
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:49   #18
yuki23
Raczkowanie
 
Avatar yuki23
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 280
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

No to w koncu znam genezę tego badziewa, ktore mnie nawiedza... z tym ,ze ja mam krótką cierpliowść i niestety palpacyjnie badam je do upadłego...
Narazie wiekszych dziur nie ma... narazie



Ps. Chloestic ...koleżankę znam z innego troche forum... ale miła niespodzianka.
Ostatnio slyszałam ,że Faktorię odwiedziłaś w Sopocie. Pozdro
yuki23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 01:04   #19
Chloestic
Zakorzenienie
 
Avatar Chloestic
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 794
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Cytat:
Napisane przez yuki23 Pokaż wiadomość
No to w koncu znam genezę tego badziewa, ktore mnie nawiedza... z tym ,ze ja mam krótką cierpliowść i niestety palpacyjnie badam je do upadłego...
Narazie wiekszych dziur nie ma... narazie



Ps. Chloestic ...koleżankę znam z innego troche forum... ale miła niespodzianka.
Ostatnio slyszałam ,że Faktorię odwiedziłaś w Sopocie. Pozdro

ja tez myslalam, ze nie bede miala ani jednej blizny, jeszcze mi kosmetyczka powtarzala :nic nie grzeb, bo ogolnie skora jest jak pupcia niemowlecia, ale nie sluchalam i po wielu latach, gdy wszystkie objawy tradziku ustapily, cera sie wygladzila, to widac efekty 'krotkiej cierpliwosci'


PSPSPS. bylam,bylam, gralismy z XZetem 20 kwietnia o ile dobrze pamietam wlasnie ten nick chce zmienic, bo nawet nie wiem skad mi sie chloestic wzielo te 2 lata temu lol :P a Ty jakiego masz nicka na forum, z ktorego mnie znasz ? :P
Chloestic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-18, 11:13   #20
X-Pose passion Girl
Zadomowienie
 
Avatar X-Pose passion Girl
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 079
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Eh i mnie dopadły dwa wielkie syfy na brodzie. Już piąty dzień się z nimi męcze. Masakra
__________________
A w życiu ciągle trzeba na coś czekać...



Nasz synek Kacperek:
X-Pose passion Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 15:40   #21
nika_88
Rozeznanie
 
Avatar nika_88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: tajne =)
Wiadomości: 589
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Cytat:
Napisane przez X-Pose passion Girl Pokaż wiadomość
Eh i mnie dopadły dwa wielkie syfy na brodzie. Już piąty dzień się z nimi męcze. Masakra
Ehh skad ja to znam Z tym że ja juz od tygodnia nie umiem sobie z jednym ogromnym wypryskiem na brodzie poradzic. Wrrr kiedy w koncu on zniknie, bo nawet nie umiem go wycisnac wiem ze nie wolno ale mam juz dosc
__________________
... ............Może nie jestem idealna, ale idealnie sobie z tym radzę
nika_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 15:54   #22
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

to jest hormonalne?? no co Wy?? pierwsze słysze! myślam, że to jakieś zmiany łojotokowe i zawsze stosowałam na to tormentiol lub maśc ichtiolową
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 10:01   #23
MsCool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Mam tłustą cerę. Od 13-tego roku życia ciągle coś mi wyskakuje na twarzy i mam rozszerzone pory. Od kilku lat wyłażą mi na twarzy właśnie takie bardzo bolące, czerwone wrzodziska. Wyciskam je jak najszybciej jest to możliwe, przy wyciskaniu strzelają (ooo fuuu!!! - wiem), jak nie strzelą to dalej bolą. Po wyciśnieciu czuję ulgę bo bolą o wiele mniej. Jak nie wycisnę to bolą tak tydzień albo dłużej i bardzo powoli się wchłaniają. Koszmar. Byłam u kilku dermatologów i żaden - powtarzam żeden z konowałów mi nie pomógł, ale kasę brali. Że to jest hormonalne... ok i jak to leczyć? Nie pomogli. Brałam środki antykoncepcyjne i było jeszcze gorzej, codziennie nowe gejzerki. Nie w każdym miesiącu tak jest, raz jest mniej raz więcej. Stres oczywiście wzmaga pojawianie się syfków. Ostatnio kosmetyczka zaleciła mi witaminę B complex i krem z oktopiroxem, bezwzględne mycie twarzy żelem antybakteryjnym i zobaczymy ale mam tego naprawdę dość, mam 33 lata a męczę się z takim g...
MsCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 10:21   #24
viola211985
Raczkowanie
 
Avatar viola211985
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sd
Wiadomości: 264
GG do viola211985
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

No prosze a ja slyszalam jeszcze jedna wersje- ze takie wulkaniki powstaja z powodu "przewiania" , "wyziębienia" organizmu hehe... Ale taka diagnoza wydawala mi sie troszke niedorzeczna, patrzac ze pojawiaja sie tez latem i w koncu sie wyjasnilo... Niestety tez czasem powstaja mi sie takie niespodzianki najczesciej na policzku tuz przy uchu.. paskudztwo blee
viola211985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-12, 16:04   #25
melka90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 863
GG do melka90
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

ja na takie problemy dostałam od dermatologa magiczny płyn...bardzo mi pomógł ale również baaardzo wysuszył skóre. chętnie podałabym wam skład ale wiecie jak piszą lekarze..:P a ja wychodze z założenia że to kiedyś samo zniknie. Słyszałam że po urodzeniu dziecka takie problemy się kończą. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac...pzdr.
melka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 06:30   #26
MsCool
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 4
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Cytat:
Napisane przez melka90 Pokaż wiadomość
ja na takie problemy dostałam od dermatologa magiczny płyn...bardzo mi pomógł ale również baaardzo wysuszył skóre. chętnie podałabym wam skład ale wiecie jak piszą lekarze..:P a ja wychodze z założenia że to kiedyś samo zniknie. Słyszałam że po urodzeniu dziecka takie problemy się kończą. Nie pozostaje mi nic innego jak tylko czekac...pzdr.

ja mam dziecko i nie skończyły się. Czytałam kiedyś że może to być skutkiem niewydolnej limfy, która odpowiada za odprowadzanie toksyn z krążącej krwi do węzłów chłonnych. Jeśli nie uda jej się wszystkiego odprowadzić to wyłazi przez skórę. Takie osoby mają też większą skłonność do skórki pomarańczowej
MsCool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 15:13   #27
natalia132
Raczkowanie
 
Avatar natalia132
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: wizaż.pl :)
Wiadomości: 296
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

Mi właśnie coś takiego wyskoczyło... tzn, nie pierwszy raz, jakoś tak to się zdarza od pół roku regularnie ale sobie radziłam kremami itp a teraz ruszyć się z miejsca nie chce A może byłyście z tym u dermatologa po jakieś tabletki ? Bo ja się jutro wybieram i nie wiem co mi poradzi... A może bardziej tutaj przydadzą się hormony niż antybiotyki ? Normalnie mam całą brodę usztywnioną... super
__________________
walka o studia...
walka o pracę...




itsnata.blogspot.com


natalia132 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-13, 21:18   #28
memoryof
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

może to Was rozśmieszy ale kiedyś stosowałam zovirax jak tylko zaczęło mnie boleć i wiedziałam że to będzie TO i pomagało czasem wyskoczyło małe a częściej wcale
memoryof jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 12:54   #29
alufa
Zakorzenienie
 
Avatar alufa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 873
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

ja ostatnią walkę z tymi syfami wygrałam
smarowałam je tormentiolem. potem zmieniły się w takie, które szło wycisnąć. więc zrobiłam to, przemyłam wodą utlenioną i utworzyły się strupki które potraktowałam cicaplastem. pytanie tylko na jak długo mam spokój...
alufa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-14, 16:40   #30
xxbiankaoo
Raczkowanie
 
Avatar xxbiankaoo
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Podlaskie
Wiadomości: 392
Dot.: Skąd te balące, duże i twarde wypryski i jak zapobiegać?

proponuje wizyte u dermatologa skoro masz z tym taki problem nic innego Ci nie pomoże, nie oszukujmy się Zawsze zastanawiałam się nad tym dlaczego kobiety czy młode dziewczyny zwlekają z wizytą u lekarza, bo wątpie czy z oszczędności Na byle jakie specyfiki wydasz wiecej niż na porzadna wizyte Tradzik, wypryski itp to też choroba którą się leczy, drogeryjne kosmetyki w niczym Ci nie pomogą
xxbiankaoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-18 05:00:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.