Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-01, 23:38   #991
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak naprawde to nie wiadomo bo wg tej nowej przetlumaczonej strony to niby tak ale chyba zadna z nas jeszcze tak nie placila.
na wątku perfumiarskim annmarie napisała, ze próbowała i jest to niemal niewykonalne (formalności i załatwianie - ryzykowne i żmudne)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-01, 23:42   #992
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

a widzisz..wiec trzymajmy sie nadal wersji kredytowej lub paypalowej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 00:05   #993
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Nulka możesz napisać jak sprawuje się Twój korektor pod oczy smashbox? czy on coś kryje czy tylko rozświetla? dzięki
oczywiscie juz wyjasniam otoz ja uwazam ze jest to bardziej rozswietlacz niz korektor, kryje malutko, usuwa cienie tylko dzieki temu blaskowi ktory nadaje pod oczkami ja jestem z niego bardzo zadowolona, ale mam malutkie cienie pod oczkami wiec dla mnie jest w sam raz nie wysusza skory, co u mnie jest dodatkowym plusem dla tego korektora

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Contax, a Ty używasz tylko kompaktów przy mieszanej cerze? Czy może coś z fluidów się u Ciebie sprawdziło?
Mi dior forever powoduje powstanie suchych skórek na twarzy - brodzie, czyli tym, co mam raczej suche. ponoć zawiera alko i to dlatego. nie wiem, jak Wy, ale ja chyba nie znalazłam ideału puder super, cienie etc. można sobie dobrać dobre, a z podkładem zawsze coś nie tak. za jasny, zbyt ziemisty, zbyt kryjący, zbyt wysuszający, zbyt nietrwały. Kto zna coś fajnego? Może Givenchy?
ja polecam Biotherm Aquaradiance nie wysusza skory, a jednoczesnie ladnie matuje (chociaz nie jest matujacy!) na lato i ogolnie do mieszanej cery bardzo fajny

Cytat:
Napisane przez Ferrou Pokaż wiadomość
Sprawdziłam "skład" tych perfum na KWC i nie ma tam nic o konwaliach

"Nuta głowy: lilia Białej Madonny, czarna porzeczka, hiacynt, lilia nizinna i cytrus
Nuty serca: jaśmin marokański, słodka róża srebrzysta, kwietna nuta florenckiego irysa słodko balsamiczny ylang ylang z Madagaskaru, kwiat pomarańczy vetiver, kalifornijskie drzewo cedrowe, paczula z Singapuru i jugosłowiański mech dębowy
Nuta bazy: rosyjska skóra i zmysłowe piżmo "

Edit: ciekawe jak pachnie rosyjska skóra ?
wszystko mi sie podobalo zanim nie dotarlam do nuty bazy rosyjska skora

Cytat:
Napisane przez dżiza Pokaż wiadomość
Tu masz fotkę mojego Iced Lotus:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1213254792

kupiony na tru
kusicie Dziewczynki tymi rozykami ja juz kiedys sie zastanawialam nad nimi, nie moglam sie zdecydowac czy wziac Iced Lotus czy Pink Love no i zanim sie zdecydowalam to zniknely z Tru teraz zajrzalam na stronke Clinique i widze ze podoba mi sie tez Precious Posy ktory byscie polecaly dla cieplej, lekko sniadej karnacji, ciemnych wloskow? chodzi mi o mocny rozowy kolorek na polikach
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 01:06   #994
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
No i co ja mam Ci napisac

Fluidow od paru lat uzywam okazjonalnie, glownie na imprezy na codzien filtruje paszcze i uzywam tylko kompaktow pudrowych Moje ulubione fluidy z ery przedfiltrowej teraz sie dla mnie nie nadaja Ostatnio mam na stanie 20 fluidowego Mat Lumiere, ale pamietam ze Ty nie lubisz ich kolorystyki. U mnie ten podklad spisuje sie bardzo dobrze, uzywam go na serum Pauli Begoun, na to sypki Clarins, jakies blyskotki i jest super, bez blyszczenia przez kilka godzin.
ale jak masz suchą skórę, to inna bajka, ja mam mieszaną i widoczne pory
mat lumiere jeszcze nie próbowałam, hm.. a może wtedy miałam niedobry kolor, może trzeba dać szansę chanelkowi jeszcze raz?

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja osobiście ale tylko okazjonalnie z fluidów pokochałam EL DOUBLE WEAR. Trzyma sie mojej buzi jak wariat, nie zbyt szybko zaczyna świecić i ogólnie ładnie na buzi wygląda. Teraz jestem właśnie na etapie oczekiwania na właściwy kolor na tru bo jak tu dziewczyny piszą że jak czegoś nie ma to nie znaczy że sie nie pojawi więc czekam na ten kolorek z utęsknieniem...

Dodatkowo na róże "klinika" czekam może sie jakieś pojawią bo mi sie kolorki podobają a może macie jakieś opinie na ten temat?? Znaczy tych wyczekiwanych róży bo już jedna z wizażanek pisała o nich dobrze
double wear pamiętam z czasów liceum czyli 10 lat temu EL zawsze miał dobre podkłady
Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
ja polecam Biotherm Aquaradiance nie wysusza skory, a jednoczesnie ladnie matuje (chociaz nie jest matujacy!) na lato i ogolnie do mieszanej cery bardzo fajny
wiesz z tym biothermem, to ja go szukałam podobnie jak męża milionera i już mam ale on się najlepiej sprawuje na idealiście, którego już nie mam
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 01:37   #995
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
teraz jest dostępny tylko Mat Lumiere--> KLIK ale to praktycznie to samo co DP Na Truskawie kolory zaczynaja sie od 40 sable, a to juz odcień do lekko opalonej cery, jest żółty. Jaśniejsze to 30 aurore i najjaśniejsza c całej gamy 50 poudre. On daje mocny mat i wygładzenie, kryje bardzo przyzwoicie. Pozostaje mi tylko sie opalić i ta 40 bedzie super
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie zrażaj się ich kolorysytką na pierwszy rzut oka 40 wydaje się dość ciemna, ale po przypudrowaniu ładnie stapia się ze skórą i nie wyglada za ciemno. Sama mam cerę jasną i używam 20 Mat Lumiere we fluidzie. A tak na codzień do szybkiego makijażu kompaktu 30 lub 40.
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
nie wiem czy mówisz o kompakcie czy podkładzie. w każdym razie kompakt - IDEAŁ
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
o jakis jeden ton, 40 jest bardziej zolta, a 30 bezowa; oba sa w cieplej tonacji tonacja kompaktow Mat Lumiere jest o jakies pol tonu jasniejsza niz DP
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ja nieodmiennie polecam kompakt DP lub ML Chanel wg mnie sa najlepsze ladnie kryje, nie podkreslaja suchych skorek (mojej zmory), dlugo trzyma mat i mozna swobodnie w ciagu dnia robic poprawki, bez efektu szpachli na twarzy Aha i zapomnialabym o najwazniejszym, nie przesusza skory, ani nie powoduje wzmorzonej produkcji sebum, jak niektore pudry matujace.
Nakladam je duzym pedzlem do pudru sypkiego

Inne kompakty, a mialam i sporo, tez sa fajne, ale to juz nie to zawsze wracam do Chanel
Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
zgadzam się, ja uwielbiam kompakty Chanel
Pędzlem dla delikatnego efektu, a jak chcemy mocnego krycie to gąbeczką. Efekt jest boski
Bardzo zainteresowałam się dzisiaj tymi chanelkowymi kompaktami i powędrowałam po pracy do perfumerii oblukać 30 i 40. Pani usilnie namawiała mnie na 30, ale mi też się wydaje, że może być ciut za jasna. 40 faktycznie ostro wpada w żółć, ale jeśli ładnie stapia się ze skórą i nie ciemnieje po paru godzinach, to może być ok. Buzia po nim jest gładka i ładnie zmatowiona. Wydaje mi się, że nie wysusza.
Tylko trudna sprawa z tymi kolorami... Ale bardzo mnie kusi

Cytat:
Napisane przez Anetuniaa Pokaż wiadomość
Ja osobiście ale tylko okazjonalnie z fluidów pokochałam EL DOUBLE WEAR. Trzyma sie mojej buzi jak wariat, nie zbyt szybko zaczyna świecić i ogólnie ładnie na buzi wygląda. Teraz jestem właśnie na etapie oczekiwania na właściwy kolor na tru bo jak tu dziewczyny piszą że jak czegoś nie ma to nie znaczy że sie nie pojawi więc czekam na ten kolorek z utęsknieniem...
Anetuniaa, na jaki kolor EL DW czekasz?
Ja też lubię DW, uważam, że jest świetny, ale (jak zwykle) mam problem z doborem odpowiedniego koloru. Te, które są w Polsce niezbyt mi służą. Zimą używałam Fresco 01, a teraz mieszam go z Shell Beige 05 - bo sama 05 jest za ciemna Trochę za dużo tych kombinacji, zwłaszcza rano dlatego przydałoby się coś prostszego w użyciu.
Słyszałam od pani ze stoiska EL, że jesienią maja do Polski wprowadzić nowe kolory DW. Wreszcie!
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 06:51   #996
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak naprawde to nie wiadomo bo wg tej nowej przetlumaczonej strony to niby tak ale chyba zadna z nas jeszcze tak nie placila.
To jak wy płacicie na Truskawie?
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 07:03   #997
Anetuniaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Anetuniaa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 514
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Anetuniaa, na jaki kolor EL DW czekasz?
Ja też lubię DW, uważam, że jest świetny, ale (jak zwykle) mam problem z doborem odpowiedniego koloru. Te, które są w Polsce niezbyt mi służą. Zimą używałam Fresco 01, a teraz mieszam go z Shell Beige 05 - bo sama 05 jest za ciemna Trochę za dużo tych kombinacji, zwłaszcza rano dlatego przydałoby się coś prostszego w użyciu.
Słyszałam od pani ze stoiska EL, że jesienią maja do Polski wprowadzić nowe kolory DW. Wreszcie!
Ja czekam na Ivory Beige jakoś tak mi ten kolor podpasował kiedyś go sobie wybrałam i tak już zostało. Ale ja to raczej jestem typ bladziocha lekko opalonego kremami i balsamami, bo zmarszczek sie boje na starość. Więc nie wiem czy tobie ten kolor będzie pasował.
__________________
astrominikleopatopeteczer ekiewiczanki
Anetuniaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 07:50   #998
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
kusicie Dziewczynki tymi rozykami ja juz kiedys sie zastanawialam nad nimi, nie moglam sie zdecydowac czy wziac Iced Lotus czy Pink Love no i zanim sie zdecydowalam to zniknely z Tru teraz zajrzalam na stronke Clinique i widze ze podoba mi sie tez Precious Posy ktory byscie polecaly dla cieplej, lekko sniadej karnacji, ciemnych wloskow? chodzi mi o mocny rozowy kolorek na polikach
Precious Posy podoba się wielu Wizażankom Jest cudowny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Precious_posy.JPG (133,8 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg precious_posy2.JPG (95,2 KB, 21 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:12   #999
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

placimy przez paypala z karty przeplaconej (ja np. tak robie) lub kredytowa
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:32   #1000
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Anetuniaa, na jaki kolor EL DW czekasz?
Ja też lubię DW, uważam, że jest świetny, ale (jak zwykle) mam problem z doborem odpowiedniego koloru. Te, które są w Polsce niezbyt mi służą. Zimą używałam Fresco 01, a teraz mieszam go z Shell Beige 05 - bo sama 05 jest za ciemna Trochę za dużo tych kombinacji, zwłaszcza rano dlatego przydałoby się coś prostszego w użyciu.
Słyszałam od pani ze stoiska EL, że jesienią maja do Polski wprowadzić nowe kolory DW. Wreszcie!
Ja się dołączam do fanek DW, uwielbiam go,bo jest niezawodnywczoraj do mnie przyszedł 05 shell beige,troszkę ciemny,ale dopasowuje się do skóry i wygląda dobrze,wczesniej miałam 39,polecam jasny ciepły odcień,bo fresco to baaardzo chłodny jest
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:34   #1001
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
To jak wy płacicie na Truskawie?
patrz post nr 1


Cytat:
  • Jak płacić
  • Za zakupy na truskawce zapłacimy wyłącznie kartą kredytową , kartą z opcją e- zakupów i podpiętą do paypal i karta przedpłaconą działającą w paypal. Nie ma możliwości zapłaty przelewem, przekazem, przy odbiorze itp. Nie zapłacimy również zwykłą kartą bankomatową. O detalach - możliwościach naszej karty: jej współpracy z pay-pal i możliwości robienia e-zakupów dowiadujemy się w swoim banku
  • Informacje o paypal dostępne tu: http://www.paypal.pl/pl
  • Płacenie PAYPAL
    1. Zaloguj się na polskiej stronie paypala
    2. Kliknij na "wyślij pieniądze"
    3. Wypełniasz pole formularza do zapłaty:
    4. Klikasz "kontynuuj"
    5. Sprawdzasz szczegóły wypełnionego formularza
    6. Wciśnij na "wyślij pieniądze"
  • Nie ma znaczenia waluta w jakiej dokonujemy transakcji na stronie strawberry, bank i tak pobierze prawidłową kwotę
  • Ostateczną ceną do zapłaty (pomijając rabaty: za ilość zamówień i za kupowanie trzech produktów) jest cena na zielonym polu (oznaczona nett), nie doliczamy do niej nic na etapie zakupów. Jedynie bank może pobrac z konta nieco więcej (o 1 -3 zł) za przewalutowanie i zmianę kursu walut w danym dniu
  • Zdarza się że już po dokonaniu transakcji truskawka prosi nas mailowo o podanie kodu karty w celu potwierdzenia transakcji. Podajemy kod na własną odpowiedzialność i tylko po konsultacji ze swoim bankiem. Ewentualnie nie podajemy i transakcja jest anulowana. Podawanie kodu w sieci na stronach nieszyfrowanych (czyli np mailem) nie jest bezpieczne.
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 08:40   #1002
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

ja nie lubie DW bo robi mi maske.. i to juz jedna warstwa,nie mowiac o kolorach ktore mi nie podchodza
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:42   #1003
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie lubie DW bo robi mi maske.. i to juz jedna warstwa,nie mowiac o kolorach ktore mi nie podchodza
zależy ile go nakałdasz,no i czy potrzebujesz kryciaJa np potrzebuję,żeby wyrównac kolor cery,a on to robi idealnie,z kolorami rzeczywiście jest cięzko,ale na tru jest wybór większy
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 08:56   #1004
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

To ja sie wylamie (znow) z rozy klinika
Iced Lotus wcale takim jasnym rozem nie jest, raczej sredni z nuta fioletu, a Precious Posy to czysta multiwitamina, idealne okreslenie na ten kolor to "tropikalny".
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:09   #1005
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Ja kupiłam ostatnio Iced Lotus i Smoldering Plum, wydawało mi się, ze ten drugi będzie ciemniejszy, intensywniejszy, a jednak jest odwrotnie, mimo iż Iced Lotus wydaje się być dość niewinnym, mroźnym, jasnym różem, na moich polikach daje mocny, intensywny kolor.
Teraz mnie ciągnie do Spiced Wine lub Breathless Berry
A czy ktos widział moze limitowany roz Snow Flake na Tru?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:32   #1006
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Kasiu, ja mam inne powonienie, czuję coś na opak. A może to i jaśmin ale wiem że mnie odrzucał jak wąchałam w perfumerii.

Anais Anais zbudowany jest głównie z białych kwiatów i ma taką specyfionczą nutką retro. Zapach dla wyjątkowych entuzjastek


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
ale jak masz suchą skórę, to inna bajka, ja mam mieszaną i widoczne pory
mat lumiere jeszcze nie próbowałam, hm.. a może wtedy miałam niedobry kolor, może trzeba dać szansę chanelkowi jeszcze raz?

koniecznie, szczególnie, że kolorystyka ML jest troszkę inna


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
double wear pamiętam z czasów liceum czyli 10 lat temu EL zawsze miał dobre podkłady

DW chyba każda z nas przerabiała
Dla mnie zawsze był za mocno kryjący i miałam wrażenie, że jestem zagipsowana na amen

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
wiesz z tym biothermem, to ja go szukałam podobnie jak męża milionera i już mam ale on się najlepiej sprawuje na idealiście, którego już nie mam

Spróbuj go nakładać na inny preparat z silikonami efekt będzie porównywalny dobry nawet będzie Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień Active Hydrating Olay => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8854
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 09:34   #1007
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
oczywiscie juz wyjasniam otoz ja uwazam ze jest to bardziej rozswietlacz niz korektor, kryje malutko, usuwa cienie tylko dzieki temu blaskowi ktory nadaje pod oczkami ja jestem z niego bardzo zadowolona, ale mam malutkie cienie pod oczkami wiec dla mnie jest w sam raz nie wysusza skory, co u mnie jest dodatkowym plusem dla tego korektora
Dzięki, nie masz zmarszczek więc mi nie powiesz jak na tym polu się sprawuje
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:25   #1008
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
meri a masz jakas kase na karcie do Paypala?
bo sciaga 6,50 ..ja mialam ten sam problem co ty ale potem okazalos ie ze to o to chodzilo
Właśnie nie zasiliłam... niewiedziałam że trzeba zasilić kartę bo tam nic o tym nie pisze.
Jak mam to zrobić? ja się gubię w tych wszystkich procedurach
Dziękuję z góry za pomoc
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 10:30   #1009
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Precious Posy podoba się wielu Wizażankom Jest cudowny
Organzza, dziekuje za fotki jednak na fotkach wydaje mi sie za jasny, szukam intensywnego, mocnego rozu chyba ze fotki po prostu troszke oszukuja

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
To ja sie wylamie (znow) z rozy klinika
Iced Lotus wcale takim jasnym rozem nie jest, raczej sredni z nuta fioletu, a Precious Posy to czysta multiwitamina, idealne okreslenie na ten kolor to "tropikalny".
vril, piszac "tropikalny" masz na mysli mocny i naprawde rozowiutki? taki dla ciemniejszej karnacji?

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
Ja kupiłam ostatnio Iced Lotus i Smoldering Plum, wydawało mi się, ze ten drugi będzie ciemniejszy, intensywniejszy, a jednak jest odwrotnie, mimo iż Iced Lotus wydaje się być dość niewinnym, mroźnym, jasnym różem, na moich polikach daje mocny, intensywny kolor.
Teraz mnie ciągnie do Spiced Wine lub Breathless Berry
A czy ktos widział moze limitowany roz Snow Flake na Tru?
alkapone, a jaka masz karnacje? moze wrzucisz jakas foteczke tych rozy na policzkach?
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-02, 10:33   #1010
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość



vril, piszac "tropikalny" masz na mysli mocny i naprawde rozowiutki? taki dla ciemniejszej karnacji?
to jest raczej kolor mango+ bardzo dojrzała skórka moreli lub brzoskwini, nie pomarańczowy ale też nie różowy - własciwie nie można określić, czy to odcień ciepły czy zimny. A natęzenie koloru można stopniowac, jest miękki i dla ciemniejszych cer teź będzie odpowiedni.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:02   #1011
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Anais Anais zbudowany jest głównie z białych kwiatów i ma taką specyfionczą nutką retro. Zapach dla wyjątkowych entuzjastek
koniecznie, szczególnie, że kolorystyka ML jest troszkę inna
DW chyba każda z nas przerabiała
Dla mnie zawsze był za mocno kryjący i miałam wrażenie, że jestem zagipsowana na amen
Spróbuj go nakładać na inny preparat z silikonami efekt będzie porównywalny dobry nawet będzie Hydrożel aktywnie nawilżający na dzień Active Hydrating Olay => http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=8854
Anais anais to pierwsze perfumy, jakie pojawiły się na naszym rynku i moja mam pachniała nimi 10 lat temu ale cena powalająca.. 36 zł
Dzięki Contax za poradę, może spróbuję ML, chociaż te odcienie Chanela na mojej twarzy są po prostu ziemiste, a ciemne - za ciemne. ostatnio było słabo w perf. z testerami, także nie mogłam wypróbować wszystkiego, co chciałam
Czytałam trochę na biochemii o marce Olay i oni właśnie mają w swoich składach dużo silikonów i zapychaczy. Nie pamiętam, czy to nie - gliceryna Mam jeszcze jakąś bazę z sephory może ona ma trochę silikonów. Albo.. jak dojdą pędzle, to pomyślę o kolejnej przesyłce, chociaż teraz powinnam myśleć tylko o pielęgnacji, pokończyło mi się to, co lubię i zostało to, czego nie lubię, ale smaruję na siłę, bo co robić
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:06   #1012
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
Organzza, dziekuje za fotki jednak na fotkach wydaje mi sie za jasny, szukam intensywnego, mocnego rozu chyba ze fotki po prostu troszke oszukuja
no on nie jest jakiś strasznie ciemny

1. Precious Posy - kocham jego różowość
2. Iced Lotus - on nie wpada w fiolet?
3. Smoldering Plum
4. Cupid

może Cupid by Ci odpowiadał, wygląda dość intensywnie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 05213980402.jpg (41,4 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05214080402.jpg (38,9 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 04809780402.jpg (43,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 05213880402.jpg (34,2 KB, 17 załadowań)
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:17   #1013
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

dziekuje Dziewczynki na razie widze ze bede chyba polowac na Precious Posy i Pink Love ale jakby co to prosze jeszcze o rady oraz o fotki, najlepiej na polikach albo chociaz na lapce
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:30   #1014
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie lubie DW bo robi mi maske.. i to juz jedna warstwa,nie mowiac o kolorach ktore mi nie podchodza
Dla mnie też to ciężarowiec

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
A czy ktos widział moze limitowany roz Snow Flake na Tru?

Snow Flake? Czy to takie biały piękny rożświetlacz? Nie widziałam , ale sugeruję się nazwą
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:41   #1015
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje Dziewczynki na razie widze ze bede chyba polowac na Precious Posy i Pink Love ale jakby co to prosze jeszcze o rady oraz o fotki, najlepiej na polikach albo chociaz na lapce
zdjęcia skórne wychodzą słabawo.
Wszystkie trzy sa fajne i każdy inny - pink love najbardziej zdecydowany róż, lotusem można zrobić całkiem delikatny woal. Oba sa zimne.

Snowflaka nie było, ani niczego innego z tej kolekcji;(
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kliniki.JPG (67,6 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg klinik1.JPG (42,6 KB, 35 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 11:50   #1016
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez eszton 1 Pokaż wiadomość
Wczoraj własnie w sephorze wziełam próbke tego kremu nawilzajacego.. wciąz sie zastanawiam ktory nawilzajacy wybrac dla tłustej cery..a przynajmniej w białostockiej sephorze jest dostępna cała linia dr. Brandt.. pani szczególnie polecała mi na pory cos w rodzaju bazy.. pores no more.. i tak zastanawiam sie czy moze to jest lepsze od Estee Lauder..
Ja nie polecam tej bazy. Szkoda kasy. Mam tłustą skórę i nakładałam ją na strefę t-zone. Mocno wysusza i podkreśla wszelkie skórki. Mat nie trzyma się długo.
Ja dawałam ją na wcześniej nałożony krem bo jak próbowałam na samą skórę to miałam niprzyjemne uczucie ściągniętej i przesuszonej skóry.
Mocno przereklamowany produkt.
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:18   #1017
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
dziekuje Dziewczynki na razie widze ze bede chyba polowac na Precious Posy i Pink Love ale jakby co to prosze jeszcze o rady oraz o fotki, najlepiej na polikach albo chociaz na lapce

śliczny avatar
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:28   #1018
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
mat lumiere jeszcze nie próbowałam, hm.. a może wtedy miałam niedobry kolor, może trzeba dać szansę chanelkowi jeszcze raz?
I kto to mówi? Mówię Layla - myślę Chanel
Kto jak kto, ale Ty MUSISZ mu dać szansę, Miss Chanel

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
To jak wy płacicie na Truskawie?
Ja NetKartą. Poczytaj pierwszy post na wątku
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 12:57   #1019
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Anais anais to pierwsze perfumy, jakie pojawiły się na naszym rynku i moja mam pachniała nimi 10 lat temu ale cena powalająca.. 36 zł

Moja też była jeszcze Lou Lou, ale to dla odmiany nieporawny plastikowy słodziak


Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Dzięki Contax za poradę, może spróbuję ML, chociaż te odcienie Chanela na mojej twarzy są po prostu ziemiste, a ciemne - za ciemne. ostatnio było słabo w perf. z testerami, także nie mogłam wypróbować wszystkiego, co chciałam
Czytałam trochę na biochemii o marce Olay i oni właśnie mają w swoich składach dużo silikonów i zapychaczy. Nie pamiętam, czy to nie - gliceryna Mam jeszcze jakąś bazę z sephory może ona ma trochę silikonów. Albo.. jak dojdą pędzle, to pomyślę o kolejnej przesyłce, chociaż teraz powinnam myśleć tylko o pielęgnacji, pokończyło mi się to, co lubię i zostało to, czego nie lubię, ale smaruję na siłę, bo co robić

Nie chcę Cie martwić, ale już same silikony mają tendencje do zapychania a ten żel, który podałam powyżej, sprawdza się całkiem nieźle jako baza, ale tylko baza i lekki nawilżacz. Skład ma krótki i prosty, i o ile ktoś nie jest wrażliwy na silikony i konserwanty, które z kolei mogą podrażniać to jest całkiem fajny.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-02, 13:14   #1020
atka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 29
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IV

Hej,
wypatrzyłam na truskawce taką baze: Base Lumiere Lotus 30ml/1oz Chanela
Miała któraś z was ją może, albo wie coś na ten temat?
Z góry dzięki za odp
atka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:41.