Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem? - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakim typem jest Spark20?
Wiosna 6 8,22%
Lato 20 27,40%
Jesień 23 31,51%
Zima 24 32,88%
Głosujący: 73. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-01, 11:37   #481
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Odpisuje dopiero teraz bo na weekend bylam na wyjeździe
Naturalne włosy mam baaaaaardzo ciemny brąz. Czarny tylko delikatnie mi je przyciemnil. Cere mam jasną, oczy zielone bez plamek. Pieprzyków mam tylko kilka i są ciemno brązowe.
Aaaa i musze napisac, ze te kolory ktore wymienila Truskawkowa nie pasowaly mi jak mialam brązowe wlosy
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 11:52   #482
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Cytat:
Napisane przez Immolation Pokaż wiadomość
Odpisuje dopiero teraz bo na weekend bylam na wyjeździe
Naturalne włosy mam baaaaaardzo ciemny brąz. Czarny tylko delikatnie mi je przyciemnil. Cere mam jasną, oczy zielone bez plamek. Pieprzyków mam tylko kilka i są ciemno brązowe.
Aaaa i musze napisac, ze te kolory ktore wymienila Truskawkowa nie pasowaly mi jak mialam brązowe wlosy
wiesz, czasem sami nie potrafimy na siebie spojrzec obiektywnie, bo kierujemy sie upodobaniami np. kochamy srebro, nie znosimy zlota i wypelniajac ankiete wyraznie zaznaczamy, ze zloto nam nie pasuje, mimo, ze zdecydowanie lepiej wyglada z "ciepla" skora

istnieja Lata: jasne blondynki o delikatnej urodzie i mocniejsze, ciemne szatynki.

te pierwsze lepiej wygladaja wybierajac z palety letniej jasniejsze odcienie, te drugie moga wybierac te ciemniejsze, nawet ciemny grafit i czern.

na Zime mi serio nie wygladasz, no nie wiem, moze gdybys wkleila fote bez makijazu oczu, z bliska...

na fotach oczy wydaja sie szaro-zielone, jakby przymglone, typowe dla Lata.

analiza kolorystyczna przez internet nie zawsze moze byc dokladna, bo zdjecia moga przeklamywac.

zrob wiec test: wez material snieznobialy, to musi byc mocna, czysta biel oraz welniana biel, nie szara, ale wyraznie bardziej zgaszona biel

przyloz do wewnetrznej pow przedramion, zobacz, ktory odcien bardziej odstaje, wyroznia sie na tle skory
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-01, 17:54   #483
sasibela
Przyczajenie
 
Avatar sasibela
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 24
Smile Dot.: A ja jakim jestem typem;)

Dzięki za info!Jakbyś jeszcze coś odkryła to chętnie przyjmę wskazówki! PS. Ostatnio oszalałam na punkcie morelowo-łososiowego. Na razie szukam takiego staniczka:P!
PS Ubrałam się w słoneczny żółty,odkurzony kolor z zakamarków szafy, ale się sobie podobałam! Dzięki!
sasibela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-06, 10:49   #484
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Typ urody (pora roku)

Dla mnie typ chłodny zdecydowanie.
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-07, 12:05   #485
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Sprawdzilam i wydaje mi sie, ze lepiej mi w tej czystej bieli
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-08, 07:15   #486
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Up!
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-09, 12:05   #487
krokordylka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 13
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

moim zdaniem nie jest Ci dobrze w czarnych włosach, lepiej by Ci było w jaśniejszych
krokordylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-13, 16:17   #488
blubleki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogdaszowice (koło Wrocławia)
Wiadomości: 9
GG do blubleki
Dot.: Typ urody (pora roku)

Witam was dziewczęta
(To mój pierwszy post, wiec proszę o łaske )
Czy mogłybyście mi pomóc określić mój typ urody?? Bo już się kompletnie pogubiłam...
A więc tak :

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

szybko, na złotawo brązowo


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

ciemnobrązowe oczka z ciemną obwódka teczówki, brwi ciemnobrazowe i rzęsy czarne


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

nie mam


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

mam taka jasna brzoskwinke z żółtawym odcieniem, nie rumienę się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

ciemiutki, raczej kasztanowy brąz (na uparciucha )

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

różowe


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

brąz, beż, kremowy
blubleki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 16:41   #489
blubleki
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bogdaszowice (koło Wrocławia)
Wiadomości: 9
GG do blubleki
Dot.: Typ urody (pora roku)

Dodaję moje zdjęcie (małolata ze mnie, wiem )

Edytowane przez blubleki
Czas edycji: 2009-06-04 o 08:50 Powód: pomyłka :)
blubleki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-13, 17:20   #490
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez blubleki Pokaż wiadomość
Dodaję moje zdjęcie (małolata ze mnie, wiem )
wygladasz mi na Zimę
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-14, 10:53   #491
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Typ urody (pora roku)

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
Kiedyś bardzo chciałam się wpasować w jakiś typ i do niego dostosować.
Prawie mi się udało, tzn. jestem niby-zimą. Potwierdziła to kosmetyczka.
Nie mam porcelanowej cery, ale odcień oliwki, przy czym nie jest blady, latem mam problem obalić się na brąz, ale zimą jestem najbardziej opaloną osobą w okolicy. Oczy też nie są ciemnoniebieskie, są intensywne ale nie ciemne. Włosy zaś owszem brąz, ale bez odcieni granatu czy popielu, a z odcieniem kasztanu.
Tak że zgadza się prawie...

Natomiast pasująca mi kolorystyka nie zgadza się wcale.
Zgodnie z zaleceniami kupiłam niebieskie, fioletowe i szare cienie. Wyrzucony pieniądz. Niebieskie to jeszcze pół biedy, jeśli delikatne i perłowe to jeszcze oblecą, ale w fioletach i szarościach wyglądam jak trzy dni po śmierci. Dodają mi 10 lat i wyglądam jak potwornie zmęczone, zmarnowane babsko. Zaprezentowałam efekt kosmetyczce, musiała przyznać mi rację.
W ubraniach kompletnie odpada granat, grafit i szary - z tych samych powodów. Wyglądam jak własna matka.

Najbardziej pasują mi w makijażu oczu ciepłe pomarańcze, perłowe brązy (niezbyt ciemne), ciemne perłowe beże i oliwki. Dobrze jest mi też w różu i zieleniach. Wyciaprałam się na pomarańcz + brąz i pokazałam kosmetyczce, ze zdziwieniem powiedziała: "rzeczywiście dobrze tak pani".

W ubiorze pasują mi: biel, czerń, ciepłe brązy, nie polecany wg. typu khaki, róż i niebieski.

Tak więc trzeba popróbować, pokombinować i wybrać wg efektu, bo inaczej możemy osiągnąć zupełnie nie zamierzony, a do tego tragiczny wygląd. Myślę, że często sami wiemy kiedy dobrze wyglądamy, czasem ktoś nam pomoże i też będzie good. A takie suche dywagacje co i komu niestety zwykle nie do końca mają rację bytu.
Może koleżanka ma racje?

ja sama "kombinuje" z kolorami i borykam się z tym jakim jestem typem od wielu lat
Już kilkakrotnie sklasyfikowano mnie jako Jesień, rodzina mówi raz lato -raz jesień i już nie wiem...




Mam cechy trochę lata , trochę jesieni , trochę zimy...

Może ktoś mi pomoże???


Mam naturalne ciemny blond włosy...jak jeszcze miałam naturalne to wydawało mi się że mam czerwone refleksy

baaardzo jasną -bladą- wręcz przeźroczystą i trochę różową cerę..Bez rumieńców.Nie jestem w stanie się opalić tylko na "buraka"!! A potem znowu jestem blada..

Piegi i znamiona mam. w jasnym brązie ale nie mam pojęcia czy to ciepły czy zimny..wydaje mi się że ciepły Piegi pojawiają się latem od słońca i zostają cały rok

mam ciemnobrązowe, błyszczące oczy. Ciemną oprawę oczu (ale nie czarny...może ciemny szary albo ciemny brąz)

jasnoróżowe usta



I nijami mi typ nie pasuje...

Ale z kombinacji można się więcej dowiedzieć niż z książki
ładnie mi w czerwonym, ciemnym fiolecie, kolorze mlecznej czekolady i ...ostatnio ktoś mi powiedział że ładnie mi w kolorze khaki..
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-14, 19:15   #492
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
jakim typem jestem + kolorówka IsaDory

Październik zbliża się dużymi krokami, pora do szkoły i dużo zmian u mnie następuje w wyglądzie. Obecnie chcę zmienić coś w swoim makijażu. Uzywałam kolorówki Maybelline, ale teraz chcę spróbować IsaDory. Czytałam sobie dużo o cieniach i chcę zakupić cienie 04 classic nugats lub 06 sandy sky. Dodatkowo chcę kupić róż, chyba 19 frosty mocha. jednakże nie wiem czy odcień tego różu bedzie pasować do mojej cery/karnacji.

Poniżej linki do cieni i rózu:
cienie: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...cat=310&page=1 , http://sklep.igruszka.pl/p,pl,id1112...do+powiek.html
róż: http://www.estyl.pl/sklep/customer/p...roductid=16229

mam też pytanie co do typu kolorystycznego. jestem ciekawa jakim jestem. czy wskazane przeze mnie odcienie kolorówki bęą mi pasować. oto moje odpowiedzi:

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo).
najpierw opalam się na czerwono, dopiero po jakimś czasie skóra robi się brązowia, ciepła

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy zielone, z lekkimi brązowymi plamkami wokół źrenicy. cała tęczówka ma ciemniejszą obwódkę (taką bardzo ciemną oliwkową)
brwi i rzęsy mam czarne

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
piegi pojawiają się tylko gdy mam opaloną buzię i są złotawe

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera jasna lekko wpadająca w róż, rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
naturalny kolor to ciemny blond (szatyn?) ze złotymi przebłyskami

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
blady czerwony

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się w piaskowym, białym, brązowym, ciemnym niebieskim, szarym
żle czuję się w fioletowym, zielonym, żółtym

pierwsze zdjęcie było zrobione z tydzień temu, drugie - w marcu 2008, trzecie - 2006 rok

Edytowane przez bomi
Czas edycji: 2008-10-08 o 14:31
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-15, 21:50   #493
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: jakim typem jestem + kolorówka IsaDory

up
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-16, 21:39   #494
bomi
Raczkowanie
 
Avatar bomi
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 168
Dot.: jakim typem jestem + kolorówka IsaDory

widzę że kolejny raz nikt nie chce pomóc :/
bomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-02, 23:11   #495
zasadnicza kobieta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2
Typ kolorystyczny

Chciałabym, aby ktoś rozpoznał jaki prezentuje typ kolorystyczny, bo ja już sama nie wiem. To zadanie dla mnie jest chyba za trudne.

Mam nadzieję, że wątek zakładam na dobrym forum.

Cytat:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

Kilka kąpieli słonecznych i opalenizna jest już bardzo wyraźna, więc w miarę szybko. Odcień opalenizny jest właśnie raczej szarawy, dlatego mi się nie podoba.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

Oczy mam koloru zielonego, tęczówki mają ciemniejszą obwódkę. Brwi i rzęsy są ciemne, praktycznie czarne, bardzo wyraźne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?

Z reguły są wynikiem opalania się i mają odcień szarawo-brązowy.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


Nie za bardzo wiem jaki to jest odcień oliwkowy. Mam raczej średnio - ciemną karnację, napewno ciemniejszą od moich koleżanek. Raczej to chłodny odcień.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

Włosy naturalne są brązowe, ale jest to raczej średni brąz. Zauważyłam, że ten kolor włosów miała większość moich koleżanek w podstawówce, nim zaczęły farbować włosy. Więc chyba każda z was wie, o jakim kolorze mówię.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

Usta różowe, ale bardzo intensywnie i jest to róż dosyć ciemny.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


Czuję się dobrze w różu, zielieni, żółci, pomarańczy. Nie lubię brązów i czerni, bo nijak się w nich prezentuje, tak szaro i ponuro.
Z góry dziękuję za zainteresowanie i proszę o jakieś pomysły.
zasadnicza kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 07:29   #496
kobri
Rozeznanie
 
Avatar kobri
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 949
Dot.: jaki jest mój typ kolorystyczny?

a masz rumieńce? pani jesień nie ma rumieńców :P
hehe
__________________

kobri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-03, 21:53   #497
ShaYa
Raczkowanie
 
Avatar ShaYa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 129
Dot.: Typ urody (pora roku)

Bardzo bym Was prosila zebyscie mi powiedzialy jakim typem urody jestem.. bo jakos cienko mi to idzie i sama strasznie trudno mi ocenic. Mam nadzieje ze mi pomozecie ..
Oczy mam takie jak na zdjeciu moze ciutke jasniejszy a kolor skory niezmienny przez caly rok

Dziekuje z gory!!

Edytowane przez ShaYa
Czas edycji: 2008-10-08 o 14:29
ShaYa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 09:50   #498
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Jako że chodzę do szkoły wizażu, wczoraj określalysmy typy urody wszystkich dzieczyn z grupy.
Wszystkie chórem okrzyknely mnie zimą. Pani od zajec to pierwsza powiedzialka, ze jestem zima Ja też zresztą tak twierdze, wiec nie wiem skad tu sie wziely jakies wiosny zy inne
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-06, 12:45   #499
poupee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1
Dot.: Typ kolorystyczny

Czesc, wydaje mi sie, ze mamy podobny tym urody : ciemny blond, czy w miare jasny i bez wyrazu ( bez urazy!), braz wlosow.
w dziecinstwie bylam zlota blondyneczka, potem miodowa... a potem wlosy sie wyprostowaly i zciemnialy.
b. ciemna oprawa zielonkawych oczu (moje maja tak naprawde wiele kolorow : khaki, zoltawo brazowe plamki, troche turkusu, szarosci... b dziwne... ale najczesciej wychodzi z nich zielen lub szrawa zielen).
opalam sie bez problemow, ale moze troche inaczej niz Ty, tnz, chyba na cieply braz... ale nigdy sie nad tym nie zastanawialam...
na odcien mojej skory mowi sie w domu "matowa", to chyba oliwkowa. zima wiec jestem blada, a wiosna slonce szybko chwyta moja twarz i nie mam raczej kolpotow z oparzeniami slonecznymi (chyba ze naprawde przesadze! ).

i tak od 2 dni mysle o swoim typie urody... chyba wiosna (tylko ta oprawa oczu taka ciemna!, zreszta cale szczescie... i wlosy troche mysie, pasujace do typu lata... ale nie widze siebie w tym typie)

dobrze mi w kolorach zielokawych, turkusach, morskich, czerwieni, niebieskich, bezach... zadnej przesady, zbyt jaskrawych kolorow, czy zbyt brudnych i ziemistych (szczegolnie nie zima, bo moja cera zbyt matowo-ziemista). nie lubie rozu (inaczej niz Ty) i fioletu, ale jak jestem opalona to i te kolory wygladaja dobrze na mnie.
kolory jesieni (rudawe brazy) zawsze mnie pociagaly, ale nie zawsze dobrze w nich wygladam.

i jak myslisz, jestesmy wiosnami?? tym mocniejszym podtypem?
poupee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-06, 22:58   #500
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

Up
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 23:23   #501
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Typ urody (pora roku)

To ja się pogubiłam całkiem może ktoś mi pomoże:
-ma dosyć ciemna karnację nie jakąś tam oliwkową ale nie jestem blada
-W zimie moja cera nie zmienia kolorów( nie blednie)
-nie mam piegów ani żadnych sińców
mam brązowe brwi
-włosy w dzieciństwie ciemny blond wpadający w jasny brąz
-kocie oczy
-Białka białe nie mam popękanych krwinek
-nie rumienie się
-usta nie blade normalne czerwonawo-różowe
-Co do kolorów ubrań strasznie czuje się w wszelkich pastelach ładnie mi w zieleni, fiolecie,bardzo dobrze w czerwieni.

Do tej pory farbowałam się na czarno ale teraz się zastanawiam czy dobrze robiłam niby mi jest w nim dobrze ale czym jestem starsza tym bardziej w tych włosach wyglądam na zmęczoną farbuje na czarno od 5-6 latRudy mi się podoba ale zarezerwowany jest jesieni ,brązów nie cierpię a o blondach nie chce słyszeć ale będę musiała się przemóc.
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-07, 23:29   #502
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: Typ urody (pora roku)

Ze mnie jest typowa zima
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-09, 20:22   #503
kasa_andru
Raczkowanie
 
Avatar kasa_andru
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: Jaki ze mnie typ kolorystyczny?

To może Immolation, będziesz w stanie pomóc oceniać typy urody wizażanek...?
kasa_andru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 12:19   #504
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Question Jakim typem urody jestem?

Witam kochane wizażanki!
Po licznych próbach z określeniem swojego typu doszłam do wniosku że jestem wiosna.. robiłam test na typ urody, czytałam artykuły.. no niby wiosna ale ciągle nie jestem pewna w 100%... Może Wy mogłybyście mi pomóc? Bo wiem, że jest na wizażu grupa osób, która sie na tym wyśmienicie zna. Chciałabym, żebyście mi podpowiedziały czy dobrze myślę o tym,ze jestem cieplym typem i czy faktycznie to jest wiosna. Może jestem jakimś mieszancem?
Nie ukrywam, ze to by mi znacznie pomogło w doborze makijażu, koloru włosów, a także ubrań.

1.Opalam się na taki jasny brąz, zdecydowanie ciepły odcień, najpierw na taki czerwony ale do wieczora lub na nastepny dzien juz napewno znika i jest jasny brąz.
2.Oczy- ani jasne ani ciemne, takie szaroniebieskie, choć raczej ciemniejsze, z ciemniejsza obwódką i tak mi się wydaje, że mają delikatne zółte plamki.
3.Piegi- kilka na nosie i tuż pod oczami ale bardzo niewiele, zdecydowanie ciepłego koloru, takie zółtawo brązowe
4.Odcień mojej skóry zdecydowanie ciepły- taki jasny zółtawy jak jest nieopalona, cera natomiast jaśniejsza od szyi( uzywam filtrów na twarz, w zeszlym roku mialam zluszczanie kwasmi) ale mam popekane naczynka w miejscach- przy nosie, kilka na policzkach. W ogóle na całym ciele widać mi żyły prześwitują, mam płytko unaczynioną skórę.
5.Włosy- naturalne ciemny blond z miedzianymi przebłyskami, jak widac na 2 zdjęciu
6.Usta- dość jasne, kolor bardzo jasny buraczkowy,
7. Lubię nosić kolory- trawiasta zieleń, kremowy, kolor kości słoniowej,brąz,szary, pomarańczową chustę z którą się nie rozstawałam- nasycony pomarańcz- parę osób powiedziało mi wtedy, że ładnie wyglądam(miałam włosy koloru jasny blond), ciemny granat, jeansowy, czarny,khaki i czerwony czasem
Nie lubię- niebieskiego, jasnego i tandetnego różu, fioletu, popielatych barw, białego

Poniżej zamieszczam zdjęcia bez makijażu:
1. zdjęcie-aktualne- włosy pofarbowane ale w bardzo podobnym kolorze do naturalnych czyli ciemny blond 2. moje naturalne włosy z delikatnymi refleksami blond, 3. naturalne włosy, 4 i 5 z chustami i juz niestety z makijazem ale delikantym, 6. dla porównania: zestawienie fryzur i kolorów moich włosów z kilku ubiegłych lat
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez-makijazu.jpg (66,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bez-makijazu-2.jpg (60,1 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spięte-włosy.jpg (52,2 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apaszki1.jpg (58,4 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg apaszki2.jpg (32,4 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fotki-1.jpg (48,0 KB, 81 załadowań)
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 16:47   #505
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Jakim typem urody jestem?

nikt nie wie?? Proszę bardzo o wypowiedzi.. i czekam sobie cierpliwie
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 07:53   #506
Kathi75
Zakorzenienie
 
Avatar Kathi75
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 132
Dot.: Typ urody (pora roku)

Bardzo prosze o podpowiedz jaki ja naprawde typ jestem bo ciagle cos innego mi wychodzi


oczy:zielone z ciemniejsza obwodka na zewnatrz i piwnymi refleksami przy samej zrenicy
brwi: sredni braz raczej rzadkie
rzęsy: brazowe cienki ale w miare dlugie
usta:jasny roz
włosy(naturalne): mysie w dziecinstwie teraz jaies ciemniejsze na odrostach
włosy(w dzieciństwie): mysie z blond pasemkami naturalnymi od slonca
opalenizna: na czerwono zawsze po kilku dniach ladny braz
cera: jasna brzoskwiniowa
cera(w czasie zimy):jest bledsza niż zwykle chora wygladam , jakby trochę szara
piegi: w dziecinstwie na nosie teraz na twary i rekach w odcieniu brazu
rumieńce: czasami
Kolory lubie zielen(podkresla berdzo oczy), braz ,czerwien ,turkusowy
Dolaczam totalnie nie umalowane zdjecie po nieprzespanej nocy i inne ktore moze cos do analizy wniosa
Dziekuje za pomoc i porady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to ja 009.jpg (61,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg xx 001.jpg (17,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1143.jpg (51,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1146.jpg (46,1 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1150.jpg (81,2 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CIMG1148.jpg (39,5 KB, 12 załadowań)
__________________

Maxi 17.08.2006
Gabi 02.05.2009
Kathi75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 11:05   #507
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Smile Dot.: Jakim typem urody jestem?

up
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 13:57   #508
polusha
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 5
Dot.: Jakim typem urody jestem?

Wedlug mnie jestes typem wiosny - a na pewno juz typem cieplym. Jest to aczkolwiek opinia amatorki, ktora sama dla siebie nie potrafi nic dobrac pomimo, ze chyba tez jest wiosna.
polusha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 14:14   #509
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Question Dot.: Jakim typem urody jestem?

polusha bardzo Ci dziękuję, że chociaż Ty odpowidziałaś na moje pytanie. Czekam i czekam ale nikt nic nie pisze, nie wiem czy jestem jakas trudna do zdiagnozowania czy co?
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:26   #510
Magierka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Jakim jestem typem kolorystycznym??

Witam!
Pewnie juz macie dosyć tego typu pytań, ale ja naprawdę nie mam zielonego pojęcia jakim jestem typem
1) opalam się szybko i na brązowo
2) oczy niebieskie, ale czasem wpadają w zielony
3) piegi jak już to jasnobrązowe
4) rumienię się niezbyt często, chyba że sie baaardzo zawstydzę i mam taki żółtawy odcień skóry, całe moje dzieciństwo mama panikowała, że mam żółtaczkę
5) Włosy mam takie szare, odcień popielaty a w dzieciństwie byłam blondynką
6) usta chyba jasnoróżowe, ciężko określić


Oczywiście dołączam zdjęcia, żeby było łatwiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture 24.jpg (61,7 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 034.jpg (84,1 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Picture 079.jpg (132,0 KB, 33 załadowań)

Edytowane przez Magierka
Czas edycji: 2008-11-07 o 18:13
Magierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-06 19:34:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:11.