IROKEZ HELP!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-17, 18:40   #1
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461

IROKEZ HELP!!!


kochane dziewczyny pomozcie!
mam wlosy dlugosci ok 5 cm, sa w sumie falujace, krecone ale da sie je jakos wyprostowac - chce postawic sobie na glowie irokeza - wiem ze mozna to zrobic nawet z dlugimi wlosami (swego czasu frytka miala taka fryzure w barze hehe
tylko czym je usztywnic?
slyszalam ze mozna na bialko jajka albo an cukier, ale JAK??? mam klej do wlosow loreala ale on jest za slaby...
pomocy, w sobote impreza))))
z gory dziekuje **
no i jeszcze jedno - czy znacie jakis spray do wlosow ktory barwi je na wscciekly roz?
buziaczki **
martiene
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 15:39   #2
Kinga_p
Raczkowanie
 
Avatar Kinga_p
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: PszCzyynaaa
Wiadomości: 78
GG do Kinga_p
Re: IROKEZ HELP!!!

jak zaczniesz tapirowanie irokeza od tylu ku przodowi to bedzie sie on dobrze trzymać- yy tzn tak mysle, bo nie mam narazi eobrazu jak ten twoj irokez ma wygladac. i czy masz wszystkie włosy dł.5cm, i chcesz z wszystkich zrobic irok. czy jak?
no ale jak np chodzi ci o taka fryzure jaka miala frytka w barze to hm... mysle to ze bylo duuuzo wosku, fluidu do włosów[wella, shock waves] i lakier- podstawa.

Pozdro.
miłej imprezy jak Ci wyjdzie- zabierz sie za niego jakies 4,5 godz wczesniej bo wtedy bedzie mniej wsciekania sie- z własnego dosw wiem
PA
__________________
Love is in the(H)air....
Kinga_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-18, 21:19   #3
martiene
Raczkowanie
 
Avatar martiene
 
Zarejestrowany: 2002-11
Wiadomości: 461
Re: IROKEZ HELP!!!

hej Kingo, bardzo Ci dziekuje za odpowiedz - zalaczam zdjecie na ktorym widac moja glowe,nie jest moze za dobre do demonstracji fryzury ale na kompie mam tylko pare... irokeza probowalam stawiac na miod, bialko jajka i wode z cukrem, usztywniaja ladnie ale moje wlosy sie nadal KRECA!!! nie chca stac cale prosto! irokez ma byc od czola az do tylu glowy, no przez cala dlugosc... chyba nic mi z tego nie wyjdzie ale dziekuje za posta pozdrawiam
ps kuna wielkie to zdjecie ale niwim jak zmniejszyc rozmiar zachowujac rozdzielczosc :->>>
Martiene (ulizana :-/ )
__________________
"Nawet i to nie". (Odeta Delarue)
martiene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-30, 21:13   #4
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Re: IROKEZ HELP!!!

nie boisz sie ze cia stado pszczól dopadnie, jak sie tym miodem z cukrem nasmarujesz?
przeciez teraz masz naprawde wiele srodkow do staeiania takich cudów na glowie, rozne pasty, kremy usztywniajace, + mocny lakier , sa srodki loreala w sklepie do takich fryzur , wiem ze jaset taki lakier Taft, ten to trzyma!!! naewt plyn do trwalej go nie rozpuszcza!!:haha:
mysle ze cos znajdziesz
a co do lakieru koloryzujacego, znajdziesz go w sklepach fryzjerskich
pozdrawiam i zycze udanej imprezy
albo jak mozesz to udaj sie poprostu do salonu a oni ci napewno postawia fajnego irokezika!!
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:08   #5
An-i-a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1
Dot.: IROKEZ HELP!!!

Cytat:
Napisane przez martiene Pokaż wiadomość
kochane dziewczyny pomozcie!
mam wlosy dlugosci ok 5 cm, sa w sumie falujace, krecone ale da sie je jakos wyprostowac - chce postawic sobie na glowie irokeza - wiem ze mozna to zrobic nawet z dlugimi wlosami (swego czasu frytka miala taka fryzure w barze hehe
tylko czym je usztywnic?
slyszalam ze mozna na bialko jajka albo an cukier, ale JAK??? mam klej do wlosow loreala ale on jest za slaby...
pomocy, w sobote impreza))))
z gory dziekuje **
no i jeszcze jedno - czy znacie jakis spray do wlosow ktory barwi je na wscciekly roz?
buziaczki **
martiene
masz wlosy 5cm?? proponuje na gume do wlosow
An-i-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-01, 14:16   #6
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: IROKEZ HELP!!!

Nie ma to jak szybka odpowiedź.
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:00.