Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-29, 11:52   #1
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra

Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry


Bardzo prosze o pomoc dla mojej skóry.Mimo,że mam dopiero 18 lat,to moja twarz jest poszarzała,bez blasku,zmęczona.(ehh te nieprzespane noce i stresy w szkole).co moge zrobic,aby przywrócić jej dawny blask i promiennosc!!?? wiem ze sa rozne kosmetyki,kremy nadajace skórze blask i witalnosc,ale czy nie jestem na nie za młoda??Jesli znacie jakies odpowiednie preparaty (dostosowane tez do wieku)to prosze napiszcie
Będę wdzięczna za pomoc
__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 12:39   #2
madziarra
Zakorzenienie
 
Avatar madziarra
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 011
GG do madziarra
Re: Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry

__________________

Enough optimism to sustain hope
and enough pessimism to motivate concern.
madziarra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 12:50   #3
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry

Witaj, proponuję preparaty z vitaminą C. Ja osobiście w okresie jesienno-zimowym mam ten sam problem, co ptęguje jeszcze cera mieszana. Proponuję wejdź na stronę www.eris.pl i w dziale z kosmetykami serii Pharmaceris A poszukaj opisu preparatu Sensilium C forte (cena ok. 25 zł). To takie przyjemne serum, nie oglądaj go na KW, bo w obecnej szacie wyglada inaczej i jest bogatsze. Możesz też napisać lub zadzwonić na infolinię do konsultantek Erisa i upewnić się czy to dobry preparat dla Ciebie, ja mam trochę więcej lat (27). Na efekty musisz trochę poczekać. Witamina C to doskonały "pożeracz" wolnych rodników, co jest ważne jeśli mieszkasz w mieście. Zreszta vit. C jest w ogóle super. Ja osobiście stosuję to serum 2 razy w roku, tylko wieczorem plus kremik nawilżający, zużywam całe opakowanie. Całuski.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 13:08   #4
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 530
Re: Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry

A może tak kwasy okocowe sobie zafundować? Ja już planuję serię w lutym, zanim słonko pokaże się na dobre!
a4fe74769c46a8b3f27462c06deeaa5a0ba50375_612d631274ff7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 13:33   #5
mariquita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 160
Re: Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry

hmmm...niestety mam ten sam problem i nawet tyle samo lat.juz w pazdzieniku po opalniznie zero sladu i witaj grobowy wygladzie stosowalam juz kremy w wit. C,ale niestety nie bardzo dziala,w zasadzie robie sie jeszcze bardziej blada. ja juz zrezygnowalam i maskuje sie podkladami,choc wiem ze to niekoniecznie sluzy mojej cerze...
mariquita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-29, 13:46   #6
dorotabat
Raczkowanie
 
Avatar dorotabat
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
Wiadomości: 91
GG do dorotabat
Re: Pomoc dla zmęczonej i zszarzałej skóry

Witamina C tak działa rozjaśniająco, rozświetlająco i wiem to może wydać się absurdalne, dla kogoś kto uważa że opalenizna ożywia. Co nie znaczy, że blade jest trendy.Ja też tak kiedyś uważałam. A dzisiaj? Tak na marginesie Mam 27 lat zmarszczki na czole i głębokie pod oczami i muszę niestety stosować mocne preparaty pod oczy. To niestety efekt długotrwałych pobytów na słońcu i w solarium.
Z kosmetycznych trików, a subletnych proponuję, błyszczyk i róż na policzki - odpowiednio dobrany czyni cuda!!! Naprawdę.
dorotabat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:39.