Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka - Strona 151 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-26, 14:52   #4501
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na truskawie pojawił się Superbalm Apricot i maczek Posy

To tak dla tych, co chcieli, żeby dawać cynk
to ja sobie zobacze ten maczek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:53   #4502
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na truskawie pojawił się Superbalm Apricot i maczek Posy

To tak dla tych, co chcieli, żeby dawać cynk
dziękujemy,
ale Posy mi się nie dodaje do koszyka

a mam pytanko, miała ktoraś w łapce ten pędzel do pudru Clinique
http://us.strawberrynet.com/productD...52213&goChar=C
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:55   #4503
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Kamisiu dzięki!
myślałam o nich szczerze mówiąc, ale trochę sie bałam zainwestować Prodigi Night....
nadmiarów gotówki to moze nie mam ale jeszcze kilka miesięcy temu robiłam zakupy w perfumeriach....a skoro w cenie perfumeryjnego średniaka mogę miec artystę - to grzech nie sprawdzić...



plastiki są na maxa nasycone kolorem, do tego mocno błyszczą i mają dość gęstą jak na błyszczyki konsystencję

ja mam dwa- fuksjowy i fiołkowy i sa naprawdę hardcorowe - kolor dokładnie taki jak widać na nich...
nie ma co marzyc o poświacie koloru - tylko dla odważnych.
To nie biorę.. wole blade usta
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 14:58   #4504
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
Kamisiu dzięki!
myślałam o nich szczerze mówiąc, ale trochę sie bałam zainwestować Prodigi Night....
nadmiarów gotówki to moze nie mam ale jeszcze kilka miesięcy temu robiłam zakupy w perfumeriach....a skoro w cenie perfumeryjnego średniaka mogę miec artystę - to grzech nie sprawdzić...
takiej skóry jak po nocnym prodigy nie miałem po niczym, co jest dostepne w pefumerii, no moze po sisleyu tylko

wiem ze to krem ma byc dobry, ale opakowanie pieknie dekoruje łazienke
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:04   #4505
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
To nie biorę.. wole blade usta
to może wybierz sobie coś z Dior Addict gloss- tu z kolei jak coś wygląda na brudny róż to na ustach jest prawie cieliste dość duża przejrzystość...

wkleiłabym fotki bo mam dwa plastiki i dwa addicty , ale zaden z nich nie figuruje na tru...
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:08   #4506
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Na TRU pojawiła sie czarna mascara High Impact clinique, w dobrej cenie
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:19   #4507
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
to może wybierz sobie coś z Dior Addict gloss- tu z kolei jak coś wygląda na brudny róż to na ustach jest prawie cieliste dość duża przejrzystość...

wkleiłabym fotki bo mam dwa plastiki i dwa addicty , ale zaden z nich nie figuruje na tru...
oj wklej wklej ja własnie nie wiem na co się zdecydować czy plastic czy fever lancoma? ale plastic jest mocno kryjący tak? to chyba też wole coś lżejszego
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 15:31   #4508
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Na TRU pojawiła sie czarna mascara High Impact clinique, w dobrej cenie
strasznego mam gula na tusz clinique!! moze jakis kupie ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:36   #4509
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
a czy bio - perfomance nie dla kobiet dojrzałych z opadającymi powiekami? ja brałam próbke tego kosmetyku faktycznie efekty widać już po próbce ale stwierdziłam że jestem za młoda na taki kosmetyk. Jednak do 30 lat trzeba bardzo dobrze nawilżać skóre pod oczami.
nie wiem, czy dla opadających powiek, bo to krem pod oczy.
Seria Bio jest dla kobiet w wieku 30-50 lat, ja mam 28, czyli 14 lat razy 2 ja zmieniam bardzo często kremy pod oczy, ale w trakcie zimy wzięłam bio. normalnie biorę nawilżacze. zasada jest taka, że bierzesz krem w zależności od aktualnej kondycji skóry. I dlatego Kamisio poleca Prodigy mimo, że to bardzo mocna kuracja, ale jednorazowo ew. można zastosować. Jeżeli masz ochotę na nawilżacz do całje twarzy, nie tylko pod oczy, polecam maseczkę skincare, to jedna z lepszych masek nawilżających.

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Layla79 czy Dior Plastic Gloss 002 na żywo jest też tak kozacko różowy?? Na Tru wygląda na żarówę ale może to kwestia zdjęć??
Tak, jest to wspaniała jasnoróżowa żarówa do blond włosów wygląda kozacko już mówiłam, że oprócz spokojnego makijażu zimą, lubię szalone kolory wiosną, jaskrawe fiolety i róże oraz turkusy, używam ich minimalnie, wygaszam czym innym, ale oko ożywione żarówa bosko pasuje do różu pink cloud ja lubię takie cukiereczki, ale wtedy robię zgaszone szare oko

plastic jest mocno kryjący, gęsty, lśniący mięsistym połyskiem, bez drobinek, trzyma się znacznie dłużej niż inne. Ta jasna żarówa w zależności od naturalnej czerwieni wargowej może być podbita kolorem, bądź zgaszona. plastic nie jest natomiast lepki, jak chanel.

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny na truskawie pojawił się Superbalm Apricot i maczek Posy

To tak dla tych, co chcieli, żeby dawać cynk
dzięki Mariola za cynk tylko dlaczego mnie maczki nie pociągają, co Wy w nich widzicie? czy almond to nie jest zwykły brązer?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:45   #4510
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
strasznego mam gula na tusz clinique!! moze jakis kupie ?
Fajny ten tusz jest. jeden z moich ulubionych...
Cena naprawdę dobra.

Layla79 też czasem lubię zaszaleć... ale ja wolę na oku.
Usta lubię naturalne bo jakoś mi nie leży jak pomaluję jakimś mocniejszym kolorem, to u mnie widać usta, usta, dłuuuugo nic i dopiero reszta. Jakoś nie mogę się przekonać...
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 15:47   #4511
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
nie wiem, czy dla opadających powiek, bo to krem pod oczy.
Seria Bio jest dla kobiet w wieku 30-50 lat, ja mam 28, czyli 14 lat razy 2 ja zmieniam bardzo często kremy pod oczy, ale w trakcie zimy wzięłam bio. normalnie biorę nawilżacze. zasada jest taka, że bierzesz krem w zależności od aktualnej kondycji skóry. I dlatego Kamisio poleca Prodigy mimo, że to bardzo mocna kuracja, ale jednorazowo ew. można zastosować. Jeżeli masz ochotę na nawilżacz do całje twarzy, nie tylko pod oczy, polecam maseczkę skincare, to jedna z lepszych masek nawilżających.
Prodigy nie jest az tak mocną kuracją, moze cena na to wskazuje ale to poprostu linia bardziej luksusowa, przeznaczona od 30-35 roku, tylko serum Prodigy Tissular od 35-40 roku
Gold Future jest od 25 roku, a Life pearl od 40-45 roku

HR Face sculptor jest tańszy bo to linia podstawowa, dla skóry 40+, ten można by potraktowac jako mocniejszą kuracje

a propos kremów pod oczy to kiedys klientka poddała mi fajny pomysł, na kremy pod oczy, i sie sprawdza, rano i wieczorem głeboko nawilżający a na noc na ten nawilżający cos odpowiedniego do wieku i stanu skóry, efekt bardzo dobre, chociaz troche ryzykowne jest łaczenie dwóch kremów, dlatego ważne żeby ten pierwszy tylko nawilżał, a ten a noc by od zadań specjalnych


A co do maczków, to mnie tez nie przekonują jakoś
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 15:58   #4512
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Fajny ten tusz jest. jeden z moich ulubionych...
Cena naprawdę dobra.

Layla79 też czasem lubię zaszaleć... ale ja wolę na oku.
Usta lubię naturalne bo jakoś mi nie leży jak pomaluję jakimś mocniejszym kolorem, to u mnie widać usta, usta, dłuuuugo nic i dopiero reszta. Jakoś nie mogę się przekonać...
hym chetnie go wyprobuje tylko w tym miesiacu nabylam 3 tusze i sie wlasnie waham zeby sie predzej nie zestarzaly niz zostaly uzyte z reszta
tylko ja i tak mam problem z kupnem na TRU bo nie wiem czy uda mi sie jakos zaplacic za nie z Inteligo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:01   #4513
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Maczek nie chce do kosza wchodzić, trudno....a ja wiecie na co poluje na takie nowe róze diora, taka paleta składające z sie kilku pasków. chyba są w wersjji rózowej i brązowej. Bo myślałam o tej z kawiatem, ale wybili mi tu na forum to cacko z głowy. ciekawa jestem kiedy sie pojawi?????
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:05   #4514
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Prodigy nie jest az tak mocną kuracją, moze cena na to wskazuje ale to poprostu linia bardziej luksusowa, przeznaczona od 30-35 roku, tylko serum Prodigy Tissular od 35-40 roku
Gold Future jest od 25 roku, a Life pearl od 40-45 roku

HR Face sculptor jest tańszy bo to linia podstawowa, dla skóry 40+, ten można by potraktowac jako mocniejszą kuracje

a propos kremów pod oczy to kiedys klientka poddała mi fajny pomysł, na kremy pod oczy, i sie sprawdza, rano i wieczorem głeboko nawilżający a na noc na ten nawilżający cos odpowiedniego do wieku i stanu skóry, efekt bardzo dobre, chociaz troche ryzykowne jest łaczenie dwóch kremów, dlatego ważne żeby ten pierwszy tylko nawilżał, a ten a noc by od zadań specjalnych


A co do maczków, to mnie tez nie przekonują jakoś
Kamisiu, a co zasz takiego mega nawilżającego pod oko i mógłbyś polecić właśnie po 30tce. Ostatnio mam Kanebo Cellular Eye Balm (szału nie ma...), ale ma się ku końcowi. Może więc na Truskawce nabędę właśnie jakiś duet idąc za Twoją radą, np HR prodigy i coś właśnie supernawilżającego, tylko co?
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:10   #4515
karolina1985
Zakorzenienie
 
Avatar karolina1985
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Maczek nie chce do kosza wchodzić, trudno....a ja wiecie na co poluje na takie nowe róze diora, taka paleta składające z sie kilku pasków. chyba są w wersjji rózowej i brązowej. Bo myślałam o tej z kawiatem, ale wybili mi tu na forum to cacko z głowy. ciekawa jestem kiedy sie pojawi?????
Też je wczoraj oglądałam w Sephorze i jak dobrązowego podeszłam bez emocji to już różowy
Były już na Tru w miarę długo kilka dni temu i podobno od tego czasu pojawiały się na chwilkę,więc jedyna rada to często sprawdzać

Trzymam się mocno choć kusi HI i SuperbalmAle karty jeszcze nie mam nawet delfinkowej a ekarta nie zamówiona, więc daję radęBędę musiała się wprawić na czymś stale dostępnym, żeby w przypadku szybko-znikaczy się nie guzdrać
__________________
Wszystko ma drugie, trzecie, czwarte, piąte dno...

http://www.youtube.com/watch?v=ORGdwZG5m0o
karolina1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:17   #4516
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

były?? przegapiłam. teraz wyjeżdzam, wiec moze jak wóce coś sypnął.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:21   #4517
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez karolina1985 Pokaż wiadomość
Też je wczoraj oglądałam w Sephorze i jak dobrązowego podeszłam bez emocji to już różowy
Były już na Tru w miarę długo kilka dni temu i podobno od tego czasu pojawiały się na chwilkę,więc jedyna rada to często sprawdzać

Trzymam się mocno choć kusi HI i SuperbalmAle karty jeszcze nie mam nawet delfinkowej a ekarta nie zamówiona, więc daję radęBędę musiała się wprawić na czymś stale dostępnym, żeby w przypadku szybko-znikaczy się nie guzdrać
Dorskin Shimmer Star Przy oglądaniu nie wydały mi się zachwycające, ale tu, na Wizażu, od razu człowiek ich pragnie Z tego co pamiętam, były po 103 zł

Mnie tez kusi HI (na zapas) ale musze poczekac do kwietnia. Na szczescie bywa
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:30   #4518
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Kamisiu, a co zasz takiego mega nawilżającego pod oko i mógłbyś polecić właśnie po 30tce. Ostatnio mam Kanebo Cellular Eye Balm (szału nie ma...), ale ma się ku końcowi. Może więc na Truskawce nabędę właśnie jakiś duet idąc za Twoją radą, np HR prodigy i coś właśnie supernawilżającego, tylko co?
Usmiejesz sie teraz mam jak podstawowy pod oczy Calma HLC ziaji, tez szału nie ma ale ile taniszy a na niego wykańczam clinique

potem wracam do avene, pod oczy dla mnie jak podstawowy nawilzacz dobry jest kojacy krem pod oczy Avene i taniutki około 40-45zł, a co dam na wierzch to jeszcze nie wiem

tylko te ten prodigy night o którym ci pisałem to nie jest pod oczy tylko na całą twarz, prodigy pod oczy jest jakies dziwne i maziste
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:32   #4519
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

po 103.....a tu zobaczcie ile http://www.lumiere.pl/product_info.p...osna-2008.html
mam nadzieje że sie jeszcze pokażą.
A chyba ie jednak skusze n ate pedzle z alegro, ale jak już wróce.
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-26, 16:38   #4520
lilivampire
Raczkowanie
 
Avatar lilivampire
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 282
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Dzięki Kamisiu za cynk! Dzięki Tobie właśnie nabyłam HI! Uwielbiam ten tusz, aczkolwiek za każdym razem - po dwóch miesiącach używania - szczoteczka się spłaszcza z jednej strony
Jednak jest bardzo dobry, no i na Tru dwa razy tańszy, aniżeli w perfumerii


A dzięki Jazmine kupiłam dodatkowo błyszczyk Diora Plastic Fuksjowy. Uwielbiam mocne, nasycone kolory Dla Ciebie Jaz też
__________________
19.09.2009...
lilivampire jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 16:45   #4521
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość
Dzięki Kamisiu za cynk! Dzięki Tobie właśnie nabyłam HI! Uwielbiam ten tusz, aczkolwiek za każdym razem - po dwóch miesiącach używania - szczoteczka się spłaszcza z jednej strony
Jednak jest bardzo dobry, no i na Tru dwa razy tańszy, aniżeli w perfumerii


A dzięki Jazmine kupiłam dodatkowo błyszczyk Diora Plastic Fuksjowy. Uwielbiam mocne, nasycone kolory Dla Ciebie Jaz też
jescze jak sie doliczy znizki, to cena naprawde smieszna wychodzi

jak lubisz mocne kolory to wypróbuj nowe matowe pomadki inglota, albo klasyczne kryolanu + bezbarwny błyszczyk, to dopiero plastik fantastick
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:29   #4522
geonia
Zadomowienie
 
Avatar geonia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 732
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Maczek nie chce do kosza wchodzić, trudno....a ja wiecie na co poluje na takie nowe róze diora, taka paleta składające z sie kilku pasków. chyba są w wersjji rózowej i brązowej. Bo myślałam o tej z kawiatem, ale wybili mi tu na forum to cacko z głowy. ciekawa jestem kiedy sie pojawi?????

Te cacka już byly na tru....jedno upolowałam, ale mi oclili i czekam na paczuche
__________________

wróciłam

geonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:47   #4523
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

a ci celnicy to chyba naparwde się nudzą. żeby tak clić cudeńka. szkoda ze mi z przed nosa zniknęło. ale jak ja ogladąlam....dziewczyny ale co ja ma zapakować ze sobą. pakuje sie już od południa i nie wiem,......
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 17:59   #4524
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez lilivampire Pokaż wiadomość

A dzięki Jazmine kupiłam dodatkowo błyszczyk Diora Plastic Fuksjowy. Uwielbiam mocne, nasycone kolory Dla Ciebie Jaz też
Lili w Plasticowej Fuksji podbija świat . efekt jaki daję plastic zwala z nóg....
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:21   #4525
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

jeśli chodzi o krem pod oczy to ja ostatnio odkryłam (tzn. koleżanka mnie poczęstowała), bardzo fajny krem-
bandi gold jubilee.


taki o :
http://allegro.pl/item330935127_band...acy_zloto.html
Jest on przeznaczony niby dla 40+, ale oprócz tego że regeneruje, to bardzo mocno nawilża, jest dość bogaty (ma silikony), i mi osobiście jeszcze żaden krem pod oczy nie dawał poczucia takiego komfortu i gładkości. Tak mi się spodobał że tez sobie kupiłam.
Czy działa na zmarchy to jeszcze nie wiem (mam 24 lata i zmarchy pod oczami jakbym miała co najmniej 10 lat więcej- jak twierdzą kosmetyczki), ale na poziom nawilżenia działa bardzo.

Gdybym go nie miała szansy wypróbować to bym go w życiu nie kupiła, ale strasznie sie ciesze ze mnie koleżanka poczęstowała i znalazłam naprawdę świetny krem pod oczy
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:27   #4526
Julia1977
Zadomowienie
 
Avatar Julia1977
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Rajgród
Wiadomości: 1 264
GG do Julia1977
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

ja do nich raz tez pisałam napisz ze wysyłka droga i co oni proponują co prawda mnie drugi raz wysłali przeterminowany produkt ale cóz
ups proszę o połączeniu postów

dzięki za rade

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Julia napisz do nich,że wysyłka kosztuje tyle i powinni ustąpić


dziękuje

Paczka może i kosztuje 93 zł,ale list,a Truskawka też wysyła listy kosztują w granicach kilkunastu złotych w zależności od wagi

Sama w tej chwili jestem w podobnej sytuacji,bo nie wiem czy odsyłać im produkt za 40 zł

też myslałam o liscie, ale boje sie, ze w liscie może ulec zniszczeniu..

no niestety, chcą się łatwo pozbyć reklamacji, bo wiadomo, że przesyłka nieopłacalna. Wyślij im zdjęcie kodu produktu mailem i opisz, że to ich błąd i oni go powinni naprawić. A Ty nie będziesz do tego dopłacać. Bądź stanowcza , a wszystko się uda

problem w tym, iż już im wysłałam fotke produktu, na którym wyrażnie widać zakodowany kod..


Dziewczynki ale proszę Was piszcie jakie kosmetyki są przeterminowane żeby się już na nie nie nabierać. Np. Co to za cień za 37 zł?

To cień Clinique, 03 Bewitched dziękuje za zainteresowanie i rady, bede tam pisac, a co


Julia1977 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 18:57   #4527
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cześć dziewczyny. Przeglądam ten wątek już od ponad tygodnia i nie spodziewałam się,że aż tyle ciekawych rzeczy się od Was dowiem. Ja też od pewnego czasu kupuję kosmetyki na truskawie, ale nigdy jeszcze nie miałam problemów z cłem ani z datą ważności a tym bardziej z kodem CVV czy jak mu tam. Dzięki Wam udało mi się kupić bambuska, właśnie dziś przyszedł do mnie. Pozdrawiam Was serdecznie. Aha, to mój debiut na wizazu, więc wybaczcie mi ewentualne potknięcia
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:18   #4528
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Prodigy nie jest az tak mocną kuracją, moze cena na to wskazuje ale to poprostu linia bardziej luksusowa, przeznaczona od 30-35 roku, tylko serum Prodigy Tissular od 35-40 roku
Gold Future jest od 25 roku, a Life pearl od 40-45 roku

HR Face sculptor jest tańszy bo to linia podstawowa, dla skóry 40+, ten można by potraktowac jako mocniejszą kuracje

a propos kremów pod oczy to kiedys klientka poddała mi fajny pomysł, na kremy pod oczy, i sie sprawdza, rano i wieczorem głeboko nawilżający a na noc na ten nawilżający cos odpowiedniego do wieku i stanu skóry, efekt bardzo dobre, chociaz troche ryzykowne jest łaczenie dwóch kremów, dlatego ważne żeby ten pierwszy tylko nawilżał, a ten a noc by od zadań specjalnych


A co do maczków, to mnie tez nie przekonują jakoś
Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Usmiejesz sie teraz mam jak podstawowy pod oczy Calma HLC ziaji, tez szału nie ma ale ile taniszy a na niego wykańczam clinique

potem wracam do avene, pod oczy dla mnie jak podstawowy nawilzacz dobry jest kojacy krem pod oczy Avene i taniutki około 40-45zł, a co dam na wierzch to jeszcze nie wiem

tylko te ten prodigy night o którym ci pisałem to nie jest pod oczy tylko na całą twarz, prodigy pod oczy jest jakies dziwne i maziste
rozumiem że chodzi o ten?
http://us.strawberrynet.com/productD...28666&goChar=H
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:34   #4529
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
jeśli chodzi o krem pod oczy to ja ostatnio odkryłam (tzn. koleżanka mnie poczęstowała), bardzo fajny krem-
bandi gold jubilee.

taki o : http://allegro.pl/item330935127_band...acy_zloto.html
Jest on przeznaczony niby dla 40+, ale oprócz tego że regeneruje, to bardzo mocno nawilża, jest dość bogaty (ma silikony), i mi osobiście jeszcze żaden krem pod oczy nie dawał poczucia takiego komfortu i gładkości. Tak mi się spodobał że tez sobie kupiłam.
Czy działa na zmarchy to jeszcze nie wiem (mam 24 lata i zmarchy pod oczami jakbym miała co najmniej 10 lat więcej- jak twierdzą kosmetyczki), ale na poziom nawilżenia działa bardzo.

Gdybym go nie miała szansy wypróbować to bym go w życiu nie kupiła, ale strasznie sie ciesze ze mnie koleżanka poczęstowała i znalazłam naprawdę świetny krem pod oczy
A nie wiesz, gdzie możnaby ewentualnie wypróbować ten krem ? Czy jakieś sieci go sprzedają ? Pytam, bo kiedyś napaliłam się na krem AA Prestige, tę linię co reklamuje Kaya i kicha, krem nawet nie chciał się wchłaniać, nie mówiąc już o tym, że kompletnie nic nie robił, a kosztował tyle samo Chętnie nabyłabym próbkę tym razem, żeby znów nie wyrzucić pieniędzy w błoto.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-26, 19:52   #4530
armaiti
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 126
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka

Kosmetyki BANDI są w ogóle rewelacyjne. Ja na codzień używam dwóch kremów z linii Anti Aging Care (na dzień i na noc) i jestem zachwycona. Skóra jest po nich idealnie nawilżona i zbalansowana (mam cerę mieszaną i trzydzieści kilka lat). Po miesiącu stosowania mam też wrażenie, że skóra odmłodniała i zmniejszyły się worki pod oczami (a to mój problem od zawsze). Teraz przymierzam się jeszcze do mleczka do demakijażu (teraz płyn micelarny Vichy). A tak w ogóle to przyjżę się bliżej całemu asortymentowi BANDI
armaiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:36.