Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;) - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-25, 14:00   #1891
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Hej
Ninedin z moich doswiadczen wynika ze jak nalozysz na to jeszcze raz farbé to poglebi (czyli prwdopodobnie przyciemni) ci to kolor.
Kruszyna mozna by u ciebie zrobic boba zrownujac wszystkie wlosy nie rowno z broda ale z tymi troche dluzszymi, wtedy mialabys te kolo twarzy troche krotsze a druga warstwe troche dluzsza, obcielabys tylko ten najbardziej wystajacy "ogon", mysle ze mogloby to ladnie wygladac, chyba ze wolisz miec wszystkie rowne, to poczekaj troszke tym bardziej ze masz teraz wyjscie w postaci kitki.
Takie moje opinie
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 14:35   #1892
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja wrocilam mam pare spraw do zrobienia w domu wiec nakladam olejek rycynowy i jazda kupilam dzisiaj 100g 6.15 zaplacilam wiec smieszne pieniadze nic nie szkodzi sprobowac

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:10 ----------

dobra spróbowalam...szok, wyrwalam sobie duzo wlosow , moglam nakladac jednak na mokre, ale przeczytalam w necie ze na suche tez mozna to polozylam. zle sie rozprowadza jest taki tlusty ze masakra, wszystko mi się klei, nalozylam czepek foliowy na glowe i niech się grzeje. o 20 jakos bede brac kąpiel wiec go zmyję. jesli będą powalające efekty to da sie przezyc ale jak beda takie sobie to wiecej go nie uzyje ps. zuzylam pol butelki na moje krotkie wlosy

jutro jade zaniesc papiery na staz trzymajcie kciuki

teraz bede pisac CV
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:28   #1893
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Asica a Ty co zrobiłaś ze swoimi ? Trzeba było dokładnie przeczytać nałożyłam farę na jedno pasemko- nic nie zadziałało- ani nie rozjaśniło, ani nie przyciemniło

Kruszyna też mam ten rycynowy, ale jakoś nie chciało mi się nigdy próbować Wyczytałam, że przyciemnia włosy, więc na moje blond lepiej nie dawać

Trzymamy kciuki za Ciebie

Zrobiłam foty na zewnątrz w słoncu.....
Kolor miałbyć bardzo bardzo jasny blond (szampan) W słońcu coś takiego chyba mam
W poniedziałek jadę do fryzjerki... trochę podrasować kolor
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 15:42   #1894
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin - Tobie to dobrze chyba w kazdym kolorze

no olej rycynowy ponoc przyciemnia ale mi to nie przeszkadza, ale juz wiem ze nie bede go stosowac za duzo zachodu :/ moze tylko np. po farbowaniu zeby zregenerowac wlosie
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:09   #1895
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

No a oto niedlugo moje cudeńko jak myslicie ktore zdjęcie zabrac ze soba do fryzjerki ?

tylko bez grzywki bo grzywę zapuszczam chociaż korci mnie żeby ją ściachać na prosto jak ma rihanna
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:19   #1896
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

W zasadzie możesz mieć już fryzurę ze zdjęcia nr

Mnie podoba się ostatnia fryzura... bob bez grzywki Kiedyś nosiłam takie...., ale odkąd zrobiłam grzywkę to ciężko mi ją zapuścić i zlikwidować
Grzywka jest chyba najgorsza do zapuszczania

Kruszyna z wyjątkiem naturalnego koloru taka złośliwość natury

---------- Dopisano o 17:19 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

i najgorsze są jeszcze boki Moje mają teraz koszmarną długość.... wystawione na twarz głupio wyglądają bo są za długie...., dane za uszy wyglądają głupio bo reszta jest za krótka Dla moich włosów to najgorszy okres przejściowy Potem mam już z górki
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:20   #1897
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

pierwsze z lewej w dolnym rzedzie- mozna powiedziec, że juz takie masz, tylko trzeba dopracowac, nie uzywaj u fryzjerki słowa 'podciąć" a tylko i wyłącznie "odświezyc fryzurę", bo podciąc to dla nich oznacza 10-20 cm, a odświezyc tak do 5 cm. żebys nie zaprzepasciła 9 mscy zapuszczania
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 16:30   #1898
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Tak w kwestii bobów

Podoba mi się taki, jak ma Victoria. Mocno wycięty z tyłu

Może uda mi się do jakiegoś bobika zapuścić
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:31   #1899
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no i ten na 4 zdjęciu.... bob nie bob

Może do takiego najszybciej dojdę
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:33   #1900
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no nie wiem, czy najszybciej- taka grzywa to jakiś rok rośnie
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 16:58   #1901
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

jak juz tak tu wklejacie to i ja:

jakos ja osobiscie za bobami nie pzrepadam, raczej wole takie balaganiarskie fryzury.
licze po cichu na to ze w lipcu wlasnie cos takiego bede miala

oczywiscei numery 1,2 i 4.
a 3 tez bardzo bym chciala - ale to moze za rok....
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-02-25 o 17:00
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 17:03   #1902
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Niutka chodziło mi o tył i ten krótki bok Akurat takiej długiej jednej strony nie chciałabym mieć
Laudik na wyprostowanych będzie widać długość

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 18:02 ----------

A jeszcze mam pytanie
Czy olej kokosowy i jedwab Biosilk kupię w jakiejś drogerii (typu Rossman czy cuś) ?
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:06   #1903
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

no tak, ale ja celowo teraz wlasnie staram sie nie pzrywiazywaac do mysli o prostych tylko takich jakie mam
mam nadzieje, ze ta fryzura nr 2 wyjdzie mi w lipcu - teraz tak naprawde chodzi mi o zapuszczenie gzrywy - wyrznietej pare miesiecy temu na 2 cm i ogolnie zlapania dlugosci
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:31   #1904
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Laudik to zdjęcie numer 3 , boskie

No powiem wam ze nic nie zapuszcza sie tak strasznie jak grzywke. Bo albo wchodzi w oczy albo jest jakas nie taka, nie uklada się, albo przyklapnięta albo sterczy. jak zepne do góry to jak dziecko specjalnej troski, jak upne w bok to jak przylizus. OKROPIEŃSTWO! juz bym chciala miec wlasnie takiego boba bez grzywki.. ale ona z pol roku bedzie jeszcze rosla zanim osiagnie satysfakcjonujaca mnie dlugosc.


Co do fryzjerki to mam zaufaną, o to nie trzeba się bać. Chodzę do niej kilka lat i moze nie jest zbytnio twórcza, bo nie potrafi wymyslić czegos oryginalnego, raczej obcina tak tradycyjnie. Ale wiem przynajmniej ze jak powiem 1 cm to bedzie 1 cm. Być moze dlatego ze sama zapuszczala i mowi ze kazdy milimetr dla niej na wagę zlota. Co chwilę pyta czy juz starczy czy jeszcze odrobinke. Siedze i siedze a ona powoli skubie te wloski. Nie tak ze raz ciach i nie ma pol wlosow Zawsze zwraca uwage na fature wlosow, mowi czy mi sie bedzie trzymac taka fryzura czy mam za cienkie/dlugie/krotkie wlosy i zawsze razem coś dobieramy Ale np. z farbowania u niej nie bylam zadowolona, robi na odwal pozatym zrobila mi czarne wlosy a chcialam brązowe. Chodzę do niej tylko podcinac..

---------- Dopisano o 18:31 ---------- Poprzedni post napisano o 18:25 ----------

NINEDIN

Kokosowego nie moge nigdzie znalesc, moze w jakis zielarskich. Napewno nie w rossmanie.

A biosilk? Mowilam Ci ze najlepiej na allegro, za male opakowanie biosilku u fryzjerki lub w sklepie placisz 10-15 zl a na allegro jest po 3 zl, taka jest przebitka
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:50   #1905
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ja jak zapuszczam to staram się unikać fryzjera Kiedyś nie byłm 9 miesięcy

z krótkich (takich jak teraz lub nawet krótszych) zapuściłam w 9 miesięcy na boba. Było jedno podcięcie tyłu, mój głupi tył rośnie najszybciej

Do momentu, w którym bob był krótki to było ok.... potem, jak już miałam dłuższe włosy to były przyklapnięte....... Mam ciężkie i tak jakoś leżały bezsensownie ..... Poszłam wtedy zgolić
I tak Wam powiem, że nigdy nie miałam obciętych włosów tak żebym była na 100% zadowolona
Kruszyna Ty piszesz, że ona niczego Ci nie proponuje..... A ja nie znoszę fryzjerów z wizją . Wizje to zazwyczaj mam swoje i dokładnie wiem, co chcę mieć na głowie Poza tym znam możliwości swoich włosów wiem, jak się układają, w którym miescu się kręcą itp.
Raz poddałam się wizji fryzjer. Młody chłopak..... Chciałam zrobić jakiś jasny kolor (pasemka lub balejaż), a on stwierdził, że jasny w życiu nie będzie do mnie pasował
Przyszłam w jakimś jasnym brązie, wyszłam w śliwkowych Obciął mi fajnie, wymodelował też super, kolor był fajny Fryzura trzymała się 3 dni Niestety po pierwszym myciu "śliwka" była tylko wspomnieniem. Wszystko, co ładne zmyło się Zostało coś paskudnego ....... To było jakieś 8-9 lat temu, zapłaciłam 120zł. Wtedy to było dużo

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------

Kruszyna .... wiesz nie chce mi się czekać na kuriera.... Wczoraj i dziś siedzę oblęgiem w chałupie bo spodziewam się paczek
Na szczęście dziś przywiózł mi tę paczkę, na którą czekałam.....
Chyba kupię dużą butlę tego jedwabiu.....
Z usług zwykłej poczty zrezygnowałam po tym, jak zrobili mnie w balona
Paczka wysłana pocztexem kosztowała ponad 40 zł.... Dostawa do domu w cenie..... Kurierowi się nie chciało nosić bo była dość pokaźna.....napisał, ze adresata nie zastał.... nawet awizo nie zostawił Jak zaczęłam dzwonić z pytaniem, gdzie jest paczka Pan powiedział mi, że na mojej Poczcie Jak ja mu mówię, że paczka powinna być dostarczona do domu określonego dnia (taka usługa była wykupiona) to on mi na to, że jego to nie interesuje i jak mam jakieś uwagi to mogę napisać reklamację
Od tego czasu, jak coś kupuję lub wysyłam to tylko kurierem
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 17:56   #1906
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

mnie tez najbardziej wkurza jak czekam na cos - a durnemu listonoszowi sei nie chce zabrac paczki - albo zapukac i czkam na paczke - a znajduje awizo - ze mnei nie bylo
a zazwyczaj o godzinie wizyt listonosza jestem w domu.
leniwe dranie
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:01   #1907
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja mam spoko listonosza, zawsze dowiezie do domu, i taki gadula z niego ze zawsze stoimi z 15 minut w drzwiach i gadamy moze dlatego mi przynosi bo mnie lubi haha


za jakies 30 min spadam zmywac olejek rycynowy. boje sie bo jest taki tlusty ze chyba tylko plyn do mycia naczyn sobie z nim poradzi

ciagle mysle o tym bobie... chce go juz !
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 18:21   #1908
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Fery zmywa tłuszcz


Kruszyna może zakochany ?

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Ja mam takiego beznadziejnego listonosza, który wrzuca awizo do skrzynek
Nigdy nie ma Cię w domu.... nawet, jak jesteś

Powinni mieć kuriera, który nosiłby większe listy..... Ich kurier (nie pocztexu, bo to inna usługa) przywozi zwykłe paczki pocztowe (nie tzw. kurierskie), ale muszą mieć duży gabaryt i wagę Resztę (np. książka formatu a4, 300 stron) niesie listonosz w swojej torbie Nie dziwię się, że nie bierze tego.....Gdyby okazało się, że nie ma klienta w domu to musi to nosić, albo wracać do bazy Tak, tłumaczyła mi pani z "okienka"
No i ceny usług kurierskich są niższe niż usług Poczty
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:09   #1909
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

powiem tak, zmylam joanną bez problemu. 2 razy umylam dla pewnosci. wlosy szorstkie jak nie wiem. nalozylam odzywke splukalam okazalo sie za malo, to jeszcze zmieszalam 2 i nalozylam. ok dostaly jakiejs sliskosci i teraz schna chociaz mam wrazenie ze sa i tak bardziej szorstkie niz przed. wiec moja recenzja - . zobacze moze jak wyschna beda sie blyszczec bardziej albo beda puszyste.. zaraz zobacze ale jakos mnie to zniechecilo
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-25, 19:21   #1910
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

w ogole to rada na pzryszlosc - nasteonym razem nakladaj podgrzany.
na cieplo pieknie sie rozprowadz i elegancko wchodzi we wloski.
zmywanie zas najlepiej zaczac od jakiejs taniej odzywki - wmasowujac ja we wlosy z olejem wytwozry sie taka emulsja - ladnie zdejmie rtluszcz a wtedy duzo latwiej pozbedziesz sie resztek oleju za jednym myciem szamponem.ja rycyne uwielbam i uwazam ja za najlepszy nawilzacz do moich suchch wloswo.
choc jak zaczelam je ukaldac na kokosowy (olej) to juz az takie suche nie sa.
wlasnie dlatego pzrestalam olejowac bo na codzien uzywam go do ukladania - wiec lezy i lezy na moich wlosach - wiecej niz bym robila sesje olejowania
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 19:22   #1911
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

o taką grzywkę bym chciala
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 21:24   #1912
kruszyna90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 628
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

zwracam trochę honor bo wlosy miekkie i ladnie blyszcza, ale za duze poswiecenie jak dla mnie moze jak bede miala juz dlugie takie za cyc to bede tak olejować koncowki (z 10cm) wtedy nie beda sie tak rozdwajac i beda nawilzone, bo na cale dla mnie troche bez sensu. za duzo staran, po odzywce zwyklej mam takie. chyba poprostu mam zdrowe te wlosy i nie ma co cudowac

ale ta joanna rzepa mi przesusza, muszę znaleść jakiś zamiennik myslalam o tym zachwalanym Babydream

---------- Dopisano o 22:24 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

http://pl.unitedcats.com/stopkillingdogs/ - ja sie wpisalam
__________________
kruszyna90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-25, 23:18   #1913
asica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 205
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

[QUOTE=Ninedin;17447327] Asica a Ty co zrobiłaś ze swoimi ? Trzeba było dokładnie przeczytać nałożyłam farę na jedno pasemko- nic nie zadziałało- ani nie rozjaśniło, ani nie przyciemniło


Dobrze pani profesor :p
Ja swoje rozjasnilam i to mi poprawilo humor, teraz czekam az minie 6 tyg jak mi fryzjerka kazala, a wlasciwie teraz to juz 4 i ide na doprowadzenie jej do ladu.
asica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 05:53   #1914
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Trochę zachodu z tym olejowaniem.....
Postanowiłam wypróbować ten kokosowy. Można to kupić w małym opakowaniu tak na jeden, góra dwa razy?

Asica pokaż foto
Asica czyli, jak zrobi się ciepło to będziesz miała fajną fryzurę
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 08:57   #1915
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Dziewczyny czego używacie do układania włosów?
Ja do tej pory poza szamponem nic nie nakładałam
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 09:32   #1916
niutka1
Wtajemniczenie
 
Avatar niutka1
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: z poddasza
Wiadomości: 2 904
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ninedin biosilk produkty sa w rossmanie ja tam kiedys kupowałam


asica
Cytat:
Dziewczyny czego używacie do układania włosów?
w tej chwili niczego ( a wczesniej, jak były krótsze to albo niczego, albo pianki)
__________________
Trójkowa mama
zapuszczam włoski od zapałki
13.08.2009 : 3mm,14.09 : 2,5 cm,13.10 : 3,5 cm14.11 : 5 cm,14.12: 6 cm,15.01.2010: 8 cm, 21.12.2010: 20cm ( podcinane troszkę kilka razy)
31.12.2014 : 54cm podcinane wiele razy, CEL: 69cm..
zapuszczam grzywkę 31.12.2014: 21cm.

Edytowane przez niutka1
Czas edycji: 2010-02-26 o 09:35
niutka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:00   #1917
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

ja jak mialam krotkie i rozjasnione to glownie lecialam na wosku.
bo zryjemnie zmiekczal i nablyszczal i do tego ukladal
po samym szamponie i odzywce to bym miala jeden puch

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

a obecnie - tylko krem do podkreslania skretu

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

w ogole to mam bardzo dziwne wrazenie osttanio, ze odkad pzrestalam namietnie czesac i ukladac wlosy i pzreszlam na regularna metode cg(a wiec odstawilam wszystko co szkodzi lokom i zamienilam to na dobra pielegnacje) - wlosy mi jakos urosly.
moze to wrazenie a moze jednak faktycznie
sprawdzaam wcozraj na pzryklad te pejsy pzry uszach - dlugio wisialy smetnie, wyprostowane byly rowne z platkami uszu, a teraz okazalo sie ze przekroczyly ten magicnzy punkt o ponad 1,5 cm.
moze to masaz glowy, jaki ztreba wykonac myjac odzywka, moze to fakt, ze nie trace juz tych koncowke pzry myciu - bo dotad kazde mycie skutkowalo mnoswtem polamanych koncowek, a teraz - w wanie leza moze 3 wloski.
moze w koncu to to, ze na codzien sa poskrecane i w sumei wydaja sie krotsze...
jak myslicie- mozliwe to, zeby poprwilo sie tempo wzrostu tyko od zmainy sposobu pielegnacji???
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2010-02-26 o 10:01
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:49   #1918
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czego używacie do układania włosów?
Ja do tej pory poza szamponem nic nie nakładałam
Dotka ja teraz tylko jedwab (od kilku miesięcy), wcześniej:
-żel-wosk Matrix
- pasta modelująca Matrix
- guma do włosów got2be (niebieski słoik ze srebrną nakrętką)
Wszystko było dobre Jak ktoś lubi mocne usztywnienie, postawienie włosów itp. Przerzuciłam się na jedwab bo lubię się macać po włosach Poza tym u mnie fajnie wygładza

Cytat:
Napisane przez niutka1 Pokaż wiadomość
Ninedin biosilk produkty sa w rossmanie ja tam kiedys kupowałam


asica

w tej chwili niczego ( a wczesniej, jak były krótsze to albo niczego, albo pianki)
Wybiorę się do Rossmana w takim układzie Chociaż w Krakowie Rossmany są strasznie okupowane przez klientów Denerwujące to jest, jak trzeba stać w kilometrowej kolejce

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ja jak mialam krotkie i rozjasnione to glownie lecialam na wosku.
bo zryjemnie zmiekczal i nablyszczal i do tego ukladal
po samym szamponie i odzywce to bym miala jeden puch

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

a obecnie - tylko krem do podkreslania skretu

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

w ogole to mam bardzo dziwne wrazenie osttanio, ze odkad pzrestalam namietnie czesac i ukladac wlosy i pzreszlam na regularna metode cg(a wiec odstawilam wszystko co szkodzi lokom i zamienilam to na dobra pielegnacje) - wlosy mi jakos urosly.
moze to wrazenie a moze jednak faktycznie
sprawdzaam wcozraj na pzryklad te pejsy pzry uszach - dlugio wisialy smetnie, wyprostowane byly rowne z platkami uszu, a teraz okazalo sie ze przekroczyly ten magicnzy punkt o ponad 1,5 cm.
moze to masaz glowy, jaki ztreba wykonac myjac odzywka, moze to fakt, ze nie trace juz tych koncowke pzry myciu - bo dotad kazde mycie skutkowalo mnoswtem polamanych koncowek, a teraz - w wanie leza moze 3 wloski.
moze w koncu to to, ze na codzien sa poskrecane i w sumei wydaja sie krotsze...
jak myslicie- mozliwe to, zeby poprwilo sie tempo wzrostu tyko od zmainy sposobu pielegnacji???
Laudik, może cieplej się zrobiło i dlatego zaczęły rosnąć Możesz się tylko cieszyć z takiego przyrostu

Kruszą Ci się po pasemkach?


Na szczęście dziś słońce świeci... humor lepszy i głowa wreszcie przestała mnie boleć
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 10:56   #1919
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Potrzebuję coś co je trochę uniesie u nasady i coś co nie będzie widoczne na włosach nie znoszę żeli, wosków i tym podobnych preparatów, które sklejają włosy
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-26, 13:15   #1920
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę" Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy ;)

Ta pasta modelująca z Matrix dawała taki efekt... niby stały ale nie były sztywne w dotyku Nie wiem, jak to lepiej wytłumaczyć
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:57.