produkty Lush - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 11:02   #451
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
stosujesz codziennie czy raz, dwa w tygodniu ??
JA uzyłam wczoraj i dzisiaj i buźka super, zapach super ale pod oczami troche sie wysuszyło.

Musze zamówić to fresh farmacy.

Czekam na zamówienie Olencji i zbieram pieniążki
Trudno jest go kroic, skruszylam go calkiem i jest o wiele przyjemniejszy w uzyciu
Do twarzy uzywam go raz w tygodniu glownie dlatego,ze na zmiane z Dark Angels i innymi cudami i ten obledny zapach
Ma zupelnie inne dzialanie niz kostki a zawartosc oleju sezamowego nadaje skorze przyjemnego ukojenia i nawilzenia.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:41   #452
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Trudno jest go kroic, skruszylam go calkiem i jest o wiele przyjemniejszy w uzyciu
Do twarzy uzywam go raz w tygodniu glownie dlatego,ze na zmiane z Dark Angels i innymi cudami i ten obledny zapach
Ma zupelnie inne dzialanie niz kostki a zawartosc oleju sezamowego nadaje skorze przyjemnego ukojenia i nawilzenia.
Właśnie- zapach ciągnie się za mna cały dzień Używałabym codziennie, ale jest mało wydajny - planuję się luksusować raz w tygodniu.
Wczoraj zaszalalam, skruszyłam sporo i nalożylam na całe ciało podczas wieczornego prysznicowania. Skóra jest niesamowicie gładka- w takim samym stopniu teraz, jak wczoraj wieczorem. Czy jest jakieś mydło do ciała, które daje taki efekt nawilżenia i gładkości? Czytałam o Porridge Soap, ale zastanawiam się, czy ono też nie będzie zostawało takiej warstewki, jak mydla do twarzy- skora jest po nich tępa w dotyku, dłoń nie prześlizguje się po skórze tak gładko, jak po użyciu Glorious Mud.

Używam GM w ten sposób: do maluteńkiej miseczki kruszę trochę produktu, a potem dodaję odrobinę wody, żeby zaczął musować. I nakladam na skórę szybko, póki drobinki są jeszcze wyczuwalne, masując.
Wezmę we wrześniu jeszcze jedną kostkę
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-31, 17:48   #453
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez quesadila Pokaż wiadomość
Właśnie- zapach ciągnie się za mna cały dzień Używałabym codziennie, ale jest mało wydajny - planuję się luksusować raz w tygodniu.
Wczoraj zaszalalam, skruszyłam sporo i nalożylam na całe ciało podczas wieczornego prysznicowania. Skóra jest niesamowicie gładka- w takim samym stopniu teraz, jak wczoraj wieczorem. Czy jest jakieś mydło do ciała, które daje taki efekt nawilżenia i gładkości? Czytałam o Porridge Soap, ale zastanawiam się, czy ono też nie będzie zostawało takiej warstewki, jak mydla do twarzy- skora jest po nich tępa w dotyku, dłoń nie prześlizguje się po skórze tak gładko, jak po użyciu Glorious Mud.

Używam GM w ten sposób: do maluteńkiej miseczki kruszę trochę produktu, a potem dodaję odrobinę wody, żeby zaczął musować. I nakladam na skórę szybko, póki drobinki są jeszcze wyczuwalne, masując.
Wezmę we wrześniu jeszcze jedną kostkę
do ciała używam buffy
wspaniały glow i nawilżenie

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Trudno jest go kroic, skruszylam go calkiem i jest o wiele przyjemniejszy w uzyciu
Do twarzy uzywam go raz w tygodniu glownie dlatego,ze na zmiane z Dark Angels i innymi cudami i ten obledny zapach
Ma zupelnie inne dzialanie niz kostki a zawartosc oleju sezamowego nadaje skorze przyjemnego ukojenia i nawilzenia.
ja go krusze do każdego użycia. Polubiliśmy się.
Narazie rozczarowuje tylko sexy peel, mimo pochlebnych tu opinii mi nie przypadł narazie za bardzo do gustu.
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 13:45   #454
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

jak dlugo sa wazne te szampony w kostkach?
bo chcialam zamowic sobie dwa, zeby dostac ta puszeczke gratis, ale jak mam wyrzucic jeden przeterminowany, to bezsens
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 16:18   #455
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez natalalala Pokaż wiadomość
jak dlugo sa wazne te szampony w kostkach?
bo chcialam zamowic sobie dwa, zeby dostac ta puszeczke gratis, ale jak mam wyrzucic jeden przeterminowany, to bezsens
Ja używałam moją Karma Kombę przez rok i żadnych właściwości nie straciła Zapach nadal bez zmian, włosy mi nie wylazły
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-01, 18:02   #456
natalalala
Zakorzenienie
 
Avatar natalalala
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: I <3 Gdańsk
Wiadomości: 4 924
Dot.: produkty Lush

dzieki
edit
jeszcze pytanie-ten szampon w kostce spicy-pisza ze na wypadanie wlosow hormonalne, a ktos moze ma doswiadczenie czy na wypadanie wlosow u mezczyzn moze byc dobry?
__________________
CUZ EVERYBODY DIES BUT NOT EVERYBODY LIVES !

Edytowane przez natalalala
Czas edycji: 2010-09-01 o 19:13
natalalala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-02, 11:43   #457
Heksa
Wtajemniczenie
 
Avatar Heksa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 503
Dot.: produkty Lush

Hej dziewczyny, wróciłam właśnie z zakupów i zacznynam testowanie:
Imperialis, maski Love Lettuce i maski Oatifix. No i standardowo kupiłam kilka kul do kąpieli (po całym dniu z moim dzieciakiem taka relaksująca, pachnąca kąpiel jest spełnieniem marzeń )
Wąchałam kilka szamponów, ale ich zapach mnie niestety odstraszył Wiem, że mają przede wszystkim działać, ale dla mnie zapach jest też ważny.
__________________


Heksa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-02, 16:28   #458
quesadila
Raczkowanie
 
Avatar quesadila
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Danzig
Wiadomości: 291
Dot.: produkty Lush

Druga szansa dana Skin Drinkowi zawocowała drugą gulą. Także skreślam go z whislisty, ale bez żalu, bo mam na niej jeszcze masę produktów, które chętnie wezmę do wspólnego zamówienia zamiast niego

Używała może któraś z was dezodorantów? Interesuje mnie Aromaco...





.

Edytowane przez quesadila
Czas edycji: 2010-09-02 o 21:17
quesadila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 08:41   #459
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

w moim odczuciu zapach moze nie jest straszny ale patrząc na dzialanie to ja szamponu juz nie kupie - mialam ogromny lupiez po Seaniku i Godivie i nie moglam wytrzymac tak mnie wrecz bolala skora glowy.

Fresh Farmacy - swietne, co tu duzo mowic
Sexy Peel, - tez fajne, pomaranczowy zapach obłędny
Porridge - taki sobie, draznia mnie mocne drobinki w tym mydelku, uzywam sporadycznie

Jedynym jka na razie produktem ktorego nie moglam zniesc to Herbalism ze wzgledu na zapach

Chcialam sprobowac jakiegos kremu nawilzajacego do suchej skory ale skoro zapychaja to nie wiem czy sie skusze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 09:14   #460
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

Fresh Farmacy - swietne, co tu duzo mowic
Sexy Peel, - tez fajne, pomaranczowy zapach obłędny
Porridge - taki sobie, draznia mnie mocne drobinki w tym mydelku, uzywam sporadycznie

Jedynym jka na razie produktem ktorego nie moglam zniesc to Herbalism ze wzgledu na zapach

Ja podbijam to co piszesz Ranko o Herbaslimie miałam odruch .... jak tylko odkęciłam wieczko...

Fresh Farmnacny - świetny dla mnie również
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 15:16   #461
aako
Zakorzenienie
 
Avatar aako
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 198
Dot.: produkty Lush

Ja juz porządnie przetestowałam buffy i jestem mega zadowolona. Uważam go za must have lushowe


Moja lista do wyprówania:
-MoM
-tea tree toner
-fresh farmacy
-szampon godiva i seanik


Hexano - wiem mniej wiecej jaką masz skóre i chciałabym sie zapytać o twoją codzienna pielegnacje twarzy (lushową). jestes moim biochemicznym guru :P
Mam nadzieje ze opiszesz w wolnej chwili
__________________

aako jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-03, 19:43   #462
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

JUPI ! Byłam dziś na chwilkę w sklepie LUSHa i kupiłam moje najpierwsiejsze: Herbalism , Godivę (Co za zapach ! ), American Cream i Mask of Magnaminty. Niestety nie miałam czasu na zagłębienie się mocniej w oferowany towar, ale może jutro to zrobię..
Jutro testy
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:11   #463
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
JUPI ! Byłam dziś na chwilkę w sklepie LUSHa i kupiłam moje najpierwsiejsze: Herbalism , Godivę (Co za zapach ! ), American Cream i Mask of Magnaminty. Niestety nie miałam czasu na zagłębienie się mocniej w oferowany towar, ale może jutro to zrobię..
Jutro testy

Kcia niech Ci mazidełka dobrze służą a jak Ci się widzi zapach herbakismu?
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:14   #464
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush

ja mam póki co 7 produktów na liście i modlę się by fluxus już zamknęła to zamówienie bo gdy jest otwarte to czuję, że mój portfel i moje konto jest w nieustającym niebezpieczeństwie
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 20:48   #465
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Witajcie
Tak zachwalacie tego LUSHa, że chyba będę musiała spróbować Gdyby jednak ktoś pomógł mi zacząć...
Potrzebowałabym jakiegoś kremu do twarzy, kremu do rąk i może czegoś do ciała.
Mam skórę suchą, czasami bardzo suchą, alergiczną, atopową. Dłonie mam bardzo suche, skóra aż pęka i nic nie pomaga Co mogłybyście mi doradzić?
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-03, 21:22   #466
karton
Zakorzenienie
 
Avatar karton
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 028
Dot.: produkty Lush



od 3:45
__________________
instagram: @uttterly
karton jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 06:44   #467
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez pizmak007 Pokaż wiadomość
Witajcie
Tak zachwalacie tego LUSHa, że chyba będę musiała spróbować Gdyby jednak ktoś pomógł mi zacząć...
Potrzebowałabym jakiegoś kremu do twarzy, kremu do rąk i może czegoś do ciała.
Mam skórę suchą, czasami bardzo suchą, alergiczną, atopową. Dłonie mam bardzo suche, skóra aż pęka i nic nie pomaga Co mogłybyście mi doradzić?
jesli masz sucha skore to z kremami ja na razie dalabym sobie spokoj - chodzi o Lusha oczywicie albo wydębila próbke, bo jak widzisz albo poczytasz KWC niektorych one zapychaja.
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 12:32   #468
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
jesli masz sucha skore to z kremami ja na razie dalabym sobie spokoj - chodzi o Lusha oczywicie albo wydębila próbke, bo jak widzisz albo poczytasz KWC niektorych one zapychaja.
Właśnie przebrnęłam przez cały wątek Skąd można zdobyć próbki? Może któraś z dziewczyn mogłaby odsprzedać trochę kremu? Jaki tonik nadaje się do suchej skóry? Albo ktoś by się może zdecydował zamówić ze mną coś na pół? Póki co zastanawiam sie nad buffy, porridge soap, sultana of soap i baby face. Co będzie najlepsze dla suchej skóry?
Przepraszam, że tak zarzucam Was pytaniami, ale się napaliłam na LUSHa

edit: Chciałam jeszcze zapytać o taką rzecz organizacyjną. Czy opłaca się zamawiać np. 2 mydełka do ciała czy poczekać aż nabiorę ochotę na jakieś większe zakupy (i zbiorę fundusze...) i wtedy dopiero zamówić. Jak jest z opłatami za przesyłkę itd?

edit 2: Jaki jest termin ważności w/w mydełek i kostki shimmy shimmy, bo oczywiście nie umiem tego nigdzie znaleźć.
I co polecałybyście do rąk? Dobry jest ten lemony flutter? Mam popękane ręcę, więc nie wiem czy to jest dobry pomysł...

Edytowane przez pizmak007
Czas edycji: 2010-09-04 o 12:43
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 13:49   #469
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez aako Pokaż wiadomość
Ja juz porządnie przetestowałam buffy i jestem mega zadowolona. Uważam go za must have lushowe


Moja lista do wyprówania:
-MoM
-tea tree toner
-fresh farmacy
-szampon godiva i seanik


Hexano - wiem mniej wiecej jaką masz skóre i chciałabym sie zapytać o twoją codzienna pielegnacje twarzy (lushową). jestes moim biochemicznym guru :P
Mam nadzieje ze opiszesz w wolnej chwili
Aako z Lusha uzywam regularnie:

-Fresh Farmacy choc nie codziennie poniewaz choc swietnie oczyszcza i zostawia efekt swiezosci to nieco wysusza ;/ i podejrzewam dla cer typowo mieszanych czy tlustych bedzie ok
-Sultana of Soap to moj nr 1 do twarzy i ciala,swietnie koi podraznienia,zostawia skore oczyszczona i odczuwalnie nawilzona
-Tea Tree Toner jest niezlym zamiennikiem dla micela czy toniku,lubie do uzywac rano i wieczorem na oczyszczona skore

Bardzo spodobala mi sie maska Catastrophe Cosmetic,scrub Glorious Mud.Faworytem jest Dark Angels-swietnie dziala!i nie robi mi krzywdy,poza tym bardzo podoba mi sie jego zapach
Zadowolona jestem z Herbalism i Angels On Bare Skin.
Wiecej tutaj
http://tysiacjedenpomyslowipasji.blo...rch/label/Lush

Mam juz kilka stalych pozycji,ktore wymienilam wyzej ale nadal mam ochote na testowanie i zobaczymy co jeszcze dojdzie.

Na chwile obecna najmniej jestem zadowolona z szamponu Squeaky Green-fajny ma zapach ale nie dla moich wlosow.Za to niesamowitym zaskoczeniem okazal sie New Shampoo Bar i dolaczy do mojego ulubionego zestawu jakim jest Godiva,Ultimate Shine.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-04, 14:36   #470
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: produkty Lush

Kolejna porcja Lushowych relacji.

Balsam do ust Honey Trap - zapach cudowny, biała czekolada z miętą pieprzową, zapach słodki, może lekko korzenny, ale zdecydowanie słodki. Usta trochę mrowią po nałożeniu, łatwo się rozsmarowuje, nie zostawia śladów i to byłoby na tyle, jeśli chodzi o zalety. Pielęgnuje bardzo kiepsko, jest tłusty, ale taki, jakby suchy, brakuje posligu, naiwilżenia po prostu, nie wiem, ciężko mi to ująć, w ogóle mam wrażenie, że moje bardzo problematyczne usta wręcz wysusza. Zbędny gadżet, więcej nie kupię.

Kula do kąpieli Honey Bee - raczej kiepska, wysuszyła mi skórę, która schodziła, gdy się ja dotknęło, zapach też taki sobie, jakiegoś wielkiego bulgotania po wrzuceniu do wody nie zauważyła. Kul żadnych więcej nie kupię.

Teraz czekam na: Herbalism, ale to raczej dla brata, on ma tłustą, problematyczną skórę, ale ja i tak na pewno użyję, zdam relację, ponad to: tea tree water, Honey I washed the kids, Summer Pudding, krem do rąk Hany Gurugu i pewnie coś tam jeszcze.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:12   #471
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
Kcia niech Ci mazidełka dobrze służą a jak Ci się widzi zapach herbakismu?
Więc... Herbalism nawet nie najgorzej pachnie Spodziewałam się czegoś gorszego Zdecydowanie bardziej "zawiodłam" się na zapachu Mask of Magnaminty- żywiłam nadzieję, że będzie ładniejszy Ale mimo to- jestem zadowolona

Dzisiaj po raz 1 użyłam Herbalism - oczyścił buźkę super, miałam wrażenie że zrobiła się znacznie bardziej odświeżona (w porównaniu do stanu po umyciu innymi żelami do twarzy). Zapach jak mówiłam nie jest jakiś koszmarny Co więcej- twarz świeci się zdecydowanie mniej
Po umyciu buźki Herbalismem nałożyłam Mask of Magnaminty - podoba mi się w niej to, że ma fajną, pastowatą konsystencję. No i chłodzi Była bym przeszczęśliwa gdyby nie fakt, że popsuł mi się bojler i nie mam ciepłej wody. W związku z czym zmywałam Mask of.. zimną wodą... Miałam wrażenie, że moja twarz jest na jakimś zabiegu krioterapeutycznym Lód na twarzy No ale to tak na marginesie , wina zimnej wody..

Umyłam też dzisiaj włoski Godivą - boże ! Ten zapach jest przecudny Pomimo tego, że mam dosyć przesuszone włosy, to Godiva nie splątała ich i nie przesuszyła jeszcze bardziej. Można było spokojne je rozczesać No i ten zapach

Jak tylko wróci ciepła woda, to użyję American Cream.. na razie ograniczam chlapanie się w wodzie do minimum

No i planuję zakup: Glorious Mud (kusicielki ! ) i Tea Tree water. Nie wiem tylko czy to już jutro (dzisiaj zaspałam ), czy poczekać jeszcze z kolejnymi zakupami... Rozsądek każe czekać (i kupić zamiast tego parę innych rzeczy ), serce wyrywa z powrotem do sklepu..

Cytat:
Napisane przez karton
od 3:45
Czy ta dziewczyna na filmiku to któraś z Was?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 16:24   #472
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: produkty Lush

pizmak007: z Lusha nie opłaca się brać tylko dwóch mydełek, za bardzo wciąga
moje osobiste zdanie jest takie, że np do suchej skóy super jest mydełko Porridge - zostawia milutkie, miękkie dłonie.
Lemony Flutter to bardziej krem na skórki, ja uwielbiam jego zapach, pachnie jak cytryna zmieszana z imbirem, wmasowuję minimalną ilość w skórki - natluszcza ale w moim przypadku szybko się wchłania, więc mi to nie przeszkadza... leczę nim suche skórki, zaczęłam mieć ostatnio świra na lakiery do paznokci, ale moje skórki były nie do prezentacji, zadzierały się, ja skubałam, masakra. Lemony zmiękczai moje skórki po 1,5 miesiąca są już w dużo lepszym stanie ale całych rąk nim nie smaruję. W tym celu wpisałam na wishlistę Smitten

Dziewczyny, mam zagadkę. Na lato lubię rześkie, świeże, cytrusowe zapachy, mydła typu Sexy Peel... Na zimę szukam zapachu ciepłego, otulającego, niekoniecznie wanilia bo od czystej wanilii mnie mdli, prędzej wanilia z czymś. Nie wiem czy dobrze to wytłumaczyłam macie jakieś pomysły? szukam czegoś do mycia ciała - mydełka albo żelu.
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:01   #473
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: produkty Lush

a ja potrzebowalabym czegos do demakijazu ale nie Ultra Bland bo jak dla mnie za tlusty.. mozecie cos polecic?
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 20:40   #474
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja potrzebowalabym czegos do demakijazu ale nie Ultra Bland bo jak dla mnie za tlusty.. mozecie cos polecic?
Baby Face
__________________
WSPÓLNE ZAKUPY
kilk

najszybszy kontakt: olencjaaa.wizaz@gmail.com
(zawsze w tytule podawaj swój nick)
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 21:46   #475
Martolek
Zakorzenienie
 
Avatar Martolek
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 13 778
Dot.: produkty Lush

Witam
poszukuję chętnej na połówki Fresh Farmacy i Herbalism

zamówienie u Olencjiii

Klik!
__________________
I tylko Twój uśmiech pcha mnie do przodu.






Edytowane przez Martolek
Czas edycji: 2010-09-04 o 21:58
Martolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-04, 22:04   #476
elaa2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 164
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Martolek Pokaż wiadomość
Witam
poszukuję chętnej na połówki Fresh Farmacy i Herbalism

zamówienie u Olencjiii

Klik!
Ja jestem chętna-co mam dalej robić -nigdy nie kupowałam połówki,proszę o wiadomość na PW
elaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 09:38   #477
Estella
Zakorzenienie
 
Avatar Estella
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 8 314
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
a ja potrzebowalabym czegos do demakijazu ale nie Ultra Bland bo jak dla mnie za tlusty.. mozecie cos polecic?
nowe mleczko 9 to 5 zapowiada się nieźle - zastanawiam się czy je brać czy Ultrabland mogłabyś napisać coś więcej o Ultrabland?

Szukam chętniej na połówkę Fresh Farmacy u Foxxxy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Każde przeżyte życie po części składa się z tego, czego nie zrobiło się albo nie powiedziało w jedynym właściwym momencie.
Siegfried Obermeier
Estella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:25   #478
Bajuśka
Rozeznanie
 
Avatar Bajuśka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 675
Dot.: produkty Lush

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Szukam chętniej na połówkę Fresh Farmacy u Foxxxy
Ja byłabym chętna . Napiszcie proszę gdzie są organizowane zamówienia, bo trafiłam tu przez przypadek przed chwilką a chętnie zamówiłabym Vanishing Cream i Mask of Magnaminty
Bajuśka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:38   #479
pizmak007
Rozeznanie
 
Avatar pizmak007
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 517
GG do pizmak007
Dot.: produkty Lush

A nie wiecie czy będzie ogranizowane jakieś zamówienie w okolicach listopada/grudnia? Bo jak sobie policzyłam ile muszę zapłacić za to co chcę to się okazało, że muszę jeszcze trochę pozbierać pieniędzy, bo mi na życie braknie
Wie ktoś coś na temat przyszłych zamówień? Bo mi teraz smutno...
pizmak007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-05, 10:42   #480
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: produkty Lush

Treść usunięta
ef54e0a2a1d8c328bd9581b7d386552d742cc4ca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:16.