Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX - Strona 135 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 08:26   #4021
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
a ja polecam z promocji tonik lancome ten niebieski mam i jest super jak ktoś lubi drastyczne toniki a ja lubię
drastyczne - czyli że wypala dziury?

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kochane laseczki potrzebuję białej kredki, miekkiej, żebym sobie oka nie wydłubała przy malowaniu. Żeby dawała mega rozświetlenie Kupiłam taką z Make Up For Ever - na ręce malowała super gładko, na powiece nie chce w ogóle - jestem wściekła na nią. Była droga, biel podchodząca wręcz pod perłę

Ktoś chyba kiedyś polecał kredkę Lancome - tę ?
http://pl.strawberrynet.com/makeup/l.../96696/#DETAIL

Coś mi sie kojarzy, że to była Virtual, ale może więcej osób może mi doradzić w tej kwestii

---------- Dopisano o 22:09 ---------- Poprzedni post napisano o 22:06 ----------



Uuu to psikro
Ale wiesz co Na Twoim miejscu kupiłabym sobie jakiś róż z MAC Są RE-WE-LA-CY-JNE Wszystkie, które mam są cudne. Cudnie się nimi maluje, trzymają się w niezmienionym stanie cały dzień i właśnie na tru rzucili trochę ciemniejszych kolorów
najlepsze kredki ma dior, miałam khola fioletowego i był super miękki, ale białej kredki nie miałam.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:29   #4022
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
pigmenty tez? poszukam sobie jakis swatchy w necie skoro sa takie rewelacyjne
Chyba
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
też się na nią czaję tylko ciągle kasy mi szkoda
na awc jest dużo taniej - a ja głupia przegapiłam zamówienie



gesso Cie uczula?
a ja sie tak ciesze bo w odróżnieniu od pigmentów cień mnie nic a nic nie męczy - choć mam ostatnio dziwne zaczerwienienie na powiece ale to na nieruchomej - a białym maluję ruchomą więc to bez sensu byłoby...
generalnie jeśli nie wrzucą w topach czegoś co TRZEBA będzie kupić to zamówię sobie jeszcze jednego cienia
Mi własnie czerwone swędzoące plamki robią się również na nieruchomej powiece

Cytat:
Napisane przez jelonki Pokaż wiadomość
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kochane laseczki potrzebuję białej kredki, miekkiej, żebym sobie oka nie wydłubała przy malowaniu. Żeby dawała mega rozświetlenie Kupiłam taką z Make Up For Ever - na ręce malowała super gładko, na powiece nie chce w ogóle - jestem wściekła na nią. Była droga, biel podchodząca wręcz pod perłę


Mam białą kredkę do oczu Nouba - całkiem niezła i niedroga. Jest trochę perłowa, ładnie rozświetla i mnie nie uczula. Ładnie się trzyma na "wodnej linii" oka.
Muszę ja obejrzeć w sobotę w D.
[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18122169]Z Make Up For Ever masz wersje Aqua Eyes?
Musiałabym zerknać na kartonik - na kredce jest tylko nazwa firmy i Kajal Defiliner 48
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 08:57   #4023
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Chyba

Mi własnie czerwone swędzoące plamki robią się również na nieruchomej powiece
kurde, no to może od tego maca??
wczoraj miałam ysl i nie mam tego zaczerwienienia...
mnie nie swędzli ale jednak następnego dnia jest czerwone - no to dooooopa
za to sie zmartwiłam bo wczoraj nowa paletka ysl a dziś mam spuchnięte powieki - no i teraz trzeba sprawdzić czy od tego czy od czegoś innego....
dolina
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 09:15   #4024
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Otworzyłam moja bazę lancome i też masakra. Jedna rozlana, upaćkana i pomazana a druga zupełnie sucha(. W ogóle coś ostatnio moje zakupy nie są udane. Podkłąd lancome też purchawa niesamowita była - oddali pieniadze. Kupiłam jeszcze sun protection shiseido - niesttey za jasny a teraz w ogóle nie mają w ofercie.
Zaczynam walkę ze strawberry

Kupiłam jakis czas temu ten żel dr brandta rozjasniający ale jeszcze nie używałam. Orientujecie sie czy mozna go stosować w ciąży? Troche sie boje i nnie wiem czy lepiej nie poczekac do lata jak Maleństwo już będzie ze mną a nie we mnie


a tak na marginesie, któraś z Was kiedys pisała, że w aptecegemini już była kiedyś promocja na biodermę - dwa w cenie jednego. Jak często są te promocje? Kupiłam teraz kilka rzeczy i jestem baaardzo zadowolona. Chciałabym jeszcze i nie wiem czy taka oferta sie powtórzy.
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 10:25   #4025
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kurde, no to może od tego maca??
wczoraj miałam ysl i nie mam tego zaczerwienienia...
mnie nie swędzli ale jednak następnego dnia jest czerwone - no to dooooopa
za to sie zmartwiłam bo wczoraj nowa paletka ysl a dziś mam spuchnięte powieki - no i teraz trzeba sprawdzić czy od tego czy od czegoś innego....
dolina
No to witaj w klubie Miałam identycznie w ubiegłym roku. Nawet na tym wątku rok tem się żaliłam z tego powodu Chyba, że coś pyli (jakieś trawy) i nagle na starość stałam się alergikiem
Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Otworzyłam moja bazę lancome i też masakra. Jedna rozlana, upaćkana i pomazana a druga zupełnie sucha(. W ogóle coś ostatnio moje zakupy nie są udane. Podkłąd lancome też purchawa niesamowita była - oddali pieniadze. Kupiłam jeszcze sun protection shiseido - niesttey za jasny a teraz w ogóle nie mają w ofercie.
Zaczynam walkę ze strawberry

Kupiłam jakis czas temu ten żel dr brandta rozjasniający ale jeszcze nie używałam. Orientujecie sie czy mozna go stosować w ciąży? Troche sie boje i nnie wiem czy lepiej nie poczekac do lata jak Maleństwo już będzie ze mną a nie we mnie


a tak na marginesie, któraś z Was kiedys pisała, że w aptecegemini już była kiedyś promocja na biodermę - dwa w cenie jednego. Jak często są te promocje? Kupiłam teraz kilka rzeczy i jestem baaardzo zadowolona. Chciałabym jeszcze i nie wiem czy taka oferta sie powtórzy.
Ja kupowałam w Gemini Dosyć często są promocje na Biodermę
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 11:32   #4026
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
drastyczne - czyli że wypala dziury?


najlepsze kredki ma dior, miałam khola fioletowego i był super miękki, ale białej kredki nie miałam.
hehe..no niemal ja to lubię takie z alkoholem w stylu normaderm. Aż czuć, że wszystkie bakterie piszczą i skóra jest gładka i czysta.
Tyle, ze ja jestem taka "drastyczna" jak słodycze to baklawa, jak coś ostrego to curry co zabija. Żadnych półśrodków

a co do kredek to też uwielbiam dior'a i chanel też są super. Te lancome co były w promocji dla mnie są za twarde.

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

dziewczyny co robić!? olewają moją reklamację! piszę w kosmos chyba..myslą i nie odpowiadają mi

kupować las queen czy czekać na promocję inną? BTW wczoraj oglądałam ten nowy tusz diorshow..ktoś tu się chwalił chyba ,że ma. Jak opinie? bo zaciekawił mnie, nie powiem podobno daje efekt jak FLC.
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 12:06   #4027
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość



Musiałabym zerknać na kartonik - na kredce jest tylko nazwa firmy i Kajal Defiliner 48
To zerknij w wolnej chwili. Ja mam czarna kredke Make UP For Ever wlasnie Aqua Eyes i jest to najlepsza kredka jaka kiedykolwiek mialam a bylo ich wiele.
Caly czas jest tak, ze kredka na rece pisze a na oku nic?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 12:24   #4028
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

dla biednych uczulonoocznych.
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:24   #4029
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
najlepsze kredki ma dior, miałam khola fioletowego i był super miękki, ale białej kredki nie miałam.
Mówisz

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18127495]To zerknij w wolnej chwili. Ja mam czarna kredke Make UP For Ever wlasnie Aqua Eyes i jest to najlepsza kredka jaka kiedykolwiek mialam a bylo ich wiele.
Caly czas jest tak, ze kredka na rece pisze a na oku nic?[/QUOTE]
Sprawdziłam i nic nie m o Aqua
Jest tak:
Kajal Definer
Crayon contour des yeux

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
dla biednych uczulonoocznych.
Dziękować
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:25   #4030
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Pozostając w temacie uczuleń- 3 dni temu coś mnie wysypało pod okiem (na tej kości "oczodołowej" , obok skroni). z 10 (! ) malutkich jakichś krosteczek, wysianych jak kwiatki na wiosnę.. Nie mam pojęcia od czego Bo tylko w tym miejscu mam (jeszcze) to coś.. Alergikiem nie jestem, nic nowego (oprócz bazy lancome i cieni YSL) nie używałam (po nich to by pewnie mi oczy łzawiły i skóra była podrażniona ale z obu stron i w miejscu, gdzie były nałożone). Dziwność
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 13:46   #4031
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Kicia moze Ci sie oko zapocilo i potowke mialas
a tak na serio to ciul wie od czego to moglo byc
jak nic nowego nie uzywalas, ani kremu, ani nic to skad by sie to wzielo?

mnie uczula prawie wszystko, ale malo kiedy mnie swedzi, czesciej ma wysypy zaskornikow albo mam pelno luszczacych sie plam teraz znowu je mam wlasnie ide zmyc makijaz i zaczac ratunek
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 13:57   #4032
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
Kicia moze Ci sie oko zapocilo i potowke mialas
a tak na serio to ciul wie od czego to moglo byc
jak nic nowego nie uzywalas, ani kremu, ani nic to skad by sie to wzielo?

mnie uczula prawie wszystko, ale malo kiedy mnie swedzi, czesciej ma wysypy zaskornikow albo mam pelno luszczacych sie plam teraz znowu je mam wlasnie ide zmyc makijaz i zaczac ratunek
Kurcze, nie mam pojęcia o co kaman z okiem. Już dzięki Bogu schodzi, ale dalej trochę widać W sumie śpię na tej części twarzy to może "zapociłam" ją o poduchę? Sama nie wiem.. Uczulenia nic nigdy nie miałam zasadniczo (no, raz w życiu na słońce się zdarzyło ), ciągle używam tych samych kosmetyków.. Whatever .

Pst pst! Dimiti ja słyszałam, że na alergie dobre są nowe zakupy na truskawie..
__________________
Always chasing dreams

Edytowane przez Dark_Kicia_Miau!
Czas edycji: 2010-03-25 o 14:00
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:28   #4033
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość

Pst pst! Dimiti ja słyszałam, że na alergie dobre są nowe zakupy na truskawie..
No to "lecim dziołchy"
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:28   #4034
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Kurcze, nie mam pojęcia o co kaman z okiem. Już dzięki Bogu schodzi, ale dalej trochę widać W sumie śpię na tej części twarzy to może "zapociłam" ją o poduchę? Sama nie wiem.. Uczulenia nic nigdy nie miałam zasadniczo (no, raz w życiu na słońce się zdarzyło ), ciągle używam tych samych kosmetyków.. Whatever .

Pst pst! Dimiti ja słyszałam, że na alergie dobre są nowe zakupy na truskawie..
heh no moze ta poduszka taka be zreszta przyznaj sie czym Cie Tzt ostatnio smarowal!

heh no wlasnie kliknelam biothermy i clarinsa tonik zolty zobaczymy czy takie cuda
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 15:19   #4035
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Jedna sztuka Mystic Smokys jest:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...101422/#DETAIL

Macałam dzisiaj w Douglasie, miłe są... Fajnie wyglądały też róże/fiolety:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../55319/#DETAIL

Bardzo przyjemne to opakowanie w ogóle, naprawdę miło takie coś mieć. W Douglasie 234 PLN kosztują, Truskawka mogłaby jeszcze kawałek spuścić z ceny...

Edytowane przez Sala
Czas edycji: 2010-03-25 o 15:22
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 15:31   #4036
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Dobrze, że ja ostatnimi dniami na cieniowym odwyku jestem to mnie nie kuszą Nie maluję powiek poza tuszem, więc makijaż Nude teraz mnie bardzo ciekawi
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 15:46   #4037
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dobrze, że ja ostatnimi dniami na cieniowym odwyku jestem to mnie nie kuszą Nie maluję powiek poza tuszem, więc makijaż Nude teraz mnie bardzo ciekawi
Za to nadrabiasz różami

Powiedzcie mi, proszę: czy Blended 08 daje jakiś kolor, czy jest faktycznie neutralny/przezroczysty? Czy rozjaśnia? Wiem, że kiedyś kazałyście mi koniecznie kupić, ale co idę do jakiejś Sephory czy innego Douglasa, to mi "dopasowują" inny kolor -- były już 02, 04 i 08 Sama już nie wiem, który zatem MUSZĘ mieć.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 15:49   #4038
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Za to nadrabiasz różami

Powiedzcie mi, proszę: czy Blended 08 daje jakiś kolor, czy jest faktycznie neutralny/przezroczysty? Czy rozjaśnia? Wiem, że kiedyś kazałyście mi koniecznie kupić, ale co idę do jakiejś Sephory czy innego Douglasa, to mi "dopasowują" inny kolor -- były już 02, 04 i 08 Sama już nie wiem, który zatem MUSZĘ mieć.

08 nie jest transparentny. Mnie troszke przyciemnial, ale ja mam bardzo jasna skore.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 16:07   #4039
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;18132082]08 nie jest transparentny. Mnie troszke przyciemnial, ale ja mam bardzo jasna skore.[/QUOTE]

Dzięki James . Zakładam, że jeśli Ciebie przyciemniał, to mnie pewnie będzie rozjaśniał Natomiast zastanawiam się, czy on jest jaśniejszy od 02 czy 04, czy po prostu jasność jest podobna, tyle że odcień inny...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 16:18   #4040
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Za to nadrabiasz różami

Powiedzcie mi, proszę: czy Blended 08 daje jakiś kolor, czy jest faktycznie neutralny/przezroczysty? Czy rozjaśnia? Wiem, że kiedyś kazałyście mi koniecznie kupić, ale co idę do jakiejś Sephory czy innego Douglasa, to mi "dopasowują" inny kolor -- były już 02, 04 i 08 Sama już nie wiem, który zatem MUSZĘ mieć.
eee nie rozjasnia ja normalnie mam 04, ale jednak widze, ze jest ciemna jakas taka na twarzy i wzielam na zime ta 08 i jest cudna
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 16:58   #4041
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Jedna sztuka Mystic Smokys jest:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c...101422/#DETAIL

Macałam dzisiaj w Douglasie, miłe są... Fajnie wyglądały też róże/fiolety:
http://pl.strawberrynet.com/makeup/c.../55319/#DETAIL

Bardzo przyjemne to opakowanie w ogóle, naprawdę miło takie coś mieć. W Douglasie 234 PLN kosztują, Truskawka mogłaby jeszcze kawałek spuścić z ceny...
PRECZ
CICHO
NIE KUSIĆ
nie ma kasy
za jakieś 2 miesiące zrobie do nich przymiarke
teraz mam nowe auto

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Za to nadrabiasz różami

Powiedzcie mi, proszę: czy Blended 08 daje jakiś kolor, czy jest faktycznie neutralny/przezroczysty? Czy rozjaśnia? Wiem, że kiedyś kazałyście mi koniecznie kupić, ale co idę do jakiejś Sephory czy innego Douglasa, to mi "dopasowują" inny kolor -- były już 02, 04 i 08 Sama już nie wiem, który zatem MUSZĘ mieć.
bierz bierz 08
jest naprawde idealny
te 02.04 i inne mam wrażenie że wpadają w żółcie, róże i inne takie - a 08 po prostu .... transparentny
moim zdaniem nie daje koloru;
ja też jestem dosyć jasna ( diorskin 010) i dla mnie jest perfekcja

---------- Dopisano o 16:58 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no wlasnie kliknelam biothermy i clarinsa tonik zolty zobaczymy czy takie cuda
a ja nic nie klikneła....
ratunku dziewczyny - ja ZDROWIEJE
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 17:03   #4042
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
PRECZ

a ja nic nie klikneła....
ratunku dziewczyny - ja ZDROWIEJE
ale masz nowe auto
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 17:06   #4043
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale masz nowe auto
w sumie ja jak ja
jest dla małża
ja nowego może sie na jesień doczekam.....
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 17:09   #4044
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
w sumie ja jak ja
jest dla małża
ja nowego może sie na jesień doczekam.....
no to nie masz nic nowego i nie masz auta czyli zes wyleczona z zakupoholizmu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 17:33   #4045
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Za to nadrabiasz różami

Powiedzcie mi, proszę: czy Blended 08 daje jakiś kolor, czy jest faktycznie neutralny/przezroczysty? Czy rozjaśnia? Wiem, że kiedyś kazałyście mi koniecznie kupić, ale co idę do jakiejś Sephory czy innego Douglasa, to mi "dopasowują" inny kolor -- były już 02, 04 i 08 Sama już nie wiem, który zatem MUSZĘ mieć.
Nie da się ukryć Różycomania mnie dopadła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:09   #4046
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
PRECZ
CICHO
NIE KUSIĆ
nie ma kasy
za jakieś 2 miesiące zrobie do nich przymiarke
teraz mam nowe auto
Wiesz, tak po prawdzie to rozumiem Ciebie i męża -- też bym wolała nowe auto od cieni, nawet diorkowych Auto jakie? Pochwal się!

Cytat:
bierz bierz 08
jest naprawde idealny
te 02.04 i inne mam wrażenie że wpadają w żółcie, róże i inne takie - a 08 po prostu .... transparentny
moim zdaniem nie daje koloru;
ja też jestem dosyć jasna ( diorskin 010) i dla mnie jest perfekcja

Dobra, dzięki -- takie właśnie miałam wrażenie, że tamte mają różne odcienie, bałam się tylko, że ten 08 będzie działał, jakby mnie kto mąką posypał No ale skoro mówicie, że brać, to wrzuciłam go właśnie na listę dla tego mojego, żeby mi jutro na lotnisku kupił. Trochę miałam ciężki orzech do zgryzienia z tą listą, bo jakbym mu powiedziała: "Wiesz, kup mi cienie, niech będzie śliwka, ale niewpadająca w brąz, i nie za dużo drobinek...", to by mnie na drzewo spuścił, więc musiałam powybierać jakieś konkrety. Będzie tylko z dekalkulatorem sprawdzał

Cytat:
a ja nic nie klikneła....
ratunku dziewczyny - ja ZDROWIEJE
No, ale nie przypisuj sobie wszystkich zasług -- zdrowiejesz nie z własnej woli, tylko dlatego, że nic na Tru nie ma fajnego od 3 miesięcy... I tak dobrze, żeśmy to w końcu zauważyły

Liczyłam trochę, że dla Wielkanocy też będzie taki Part 2 jak dla Christmas Promo, no ale widać im zależy na wciskaniu ciągle tych samych perfumów Jak widzę te Burberry ciągle, to mnie już skręca...
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:21   #4047
mejkapownia
Wtajemniczenie
 
Avatar mejkapownia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 095
GG do mejkapownia
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no to nie masz nic nowego i nie masz auta czyli zes wyleczona z zakupoholizmu
no ja muszę nadal moim starociem jeździć
wyleczona....
i co teraz??????

Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość
Wiesz, tak po prawdzie to rozumiem Ciebie i męża -- też bym wolała nowe auto od cieni, nawet diorkowych Auto jakie? Pochwal się!

Dobra, dzięki -- takie właśnie miałam wrażenie, że tamte mają różne odcienie, bałam się tylko, że ten 08 będzie działał, jakby mnie kto mąką posypał No ale skoro mówicie, że brać, to wrzuciłam go właśnie na listę dla tego mojego, żeby mi jutro na lotnisku kupił. Trochę miałam ciężki orzech do zgryzienia z tą listą, bo jakbym mu powiedziała: "Wiesz, kup mi cienie, niech będzie śliwka, ale niewpadająca w brąz, i nie za dużo drobinek...", to by mnie na drzewo spuścił, więc musiałam powybierać jakieś konkrety. Będzie tylko z dekalkulatorem sprawdzał

No, ale nie przypisuj sobie wszystkich zasług -- zdrowiejesz nie z własnej woli, tylko dlatego, że nic na Tru nie ma fajnego od 3 miesięcy... I tak dobrze, żeśmy to w końcu zauważyły

Liczyłam trochę, że dla Wielkanocy też będzie taki Part 2 jak dla Christmas Promo, no ale widać im zależy na wciskaniu ciągle tych samych perfumów Jak widzę te Burberry ciągle, to mnie już skręca...
kupiliśmy mazde 6 - ale nie nówka sztuka - choć już w nowej kaście i jest śśśśśślllllllliiiiiiiiicc cccczzzzznnnnnnnaaaaaaaa: love:

puder bierz - powinnaś być zadowolona
a mąż i tak fajny - mój w ogole by mnie spuścił jakbym mu powiedziała że ma mi jakieś kosmetyki kupić... kiedyś jak mu podpowiedziałam co chciałabym z S to mi talon kupił bo sie bał że nie to weźmie
__________________
moje makijaże :

chłopiec czy dziewczynka ?

mejkapownia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:43   #4048
Sala
Rozeznanie
 
Avatar Sala
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 503
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
kupiliśmy mazde 6 - ale nie nówka sztuka - choć już w nowej kaście i jest śśśśśślllllllliiiiiiiiicc cccczzzzznnnnnnnaaaaaaaa: love:
A to naprawdę faaaajne autko! A kolor jaki? Bo może powinnaś sobie do niego nowe cienie dobrać? Albo róż chociaż...

Cytat:
puder bierz - powinnaś być zadowolona
a mąż i tak fajny - mój w ogole by mnie spuścił jakbym mu powiedziała że ma mi jakieś kosmetyki kupić... kiedyś jak mu podpowiedziałam co chciałabym z S to mi talon kupił bo sie bał że nie to weźmie
Może taki fajny dlatego, że jeszcze nie mąż Tak żeśmy się przyzwyczaili do życia na kocią łapę, że nie chce nam się zabrać za organizację ślubu

Ale fakt, podeszłam do tego metodycznie, dostał rozpiskę, nawet mu kolaż zdjęć przygotowałam, żeby wiedział czego szukać i nie mógł powiedzieć, że nie był pewien czy to TO. A taki talon to w sumie nie jest zły pomysł, zwłaszcza jeśli na wyższą wartość niż pierwotnie planowałaś No i w końcu mogłaś się rozmyślić do czasu wręczenia prezentu, więc całkiem dobrze pokombinował.
Sala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:58   #4049
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
No to "lecim dziołchy"
GOOO !

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh no moze ta poduszka taka be zreszta przyznaj sie czym Cie Tzt ostatnio smarowal!

heh no wlasnie kliknelam biothermy i clarinsa tonik zolty zobaczymy czy takie cuda
TŻ niczym nie wysmarowany był ostatnio on w ogóle jest jakiś niekosmetyczny (nie licząc perfum/balsamów po goleniu etc.)

Jakie biothermy? Też mus? Ciekawam opinii o toniku żółtym
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
a ja nic nie klikneła....
ratunku dziewczyny - ja ZDROWIEJE
Powiedz mi, jak tego dokonałaś? Chcę poznać tą tajemnicę
Cytat:
Napisane przez mejkapownia Pokaż wiadomość
no ja muszę nadal moim starociem jeździć
wyleczona....
i co teraz??????



kupiliśmy mazde 6 - ale nie nówka sztuka - choć już w nowej kaście i jest śśśśśślllllllliiiiiiiiicc cccczzzzznnnnnnnaaaaaaaa: love:
Oooo Autkooo ! Gratulacje
Cytat:
Napisane przez Sala Pokaż wiadomość

Może taki fajny dlatego, że jeszcze nie mąż Tak żeśmy się przyzwyczaili do życia na kocią łapę, że nie chce nam się zabrać za organizację ślubu
O kurde, ciekawe czy i nam się "przeciągnie" z organizacją
Powiem Wam, że kupujemy soon new kuchenkę (stara doprowadza nas do szewskiej pasji). I tym sposobem, będąc przed ślubem będziemy mieć już swoją: nową lodówkę, pralkę, telewizor, odkurzacz i właśnie kuchenkę ! (tzn. większość jest odkupiona od znajomych, za grosze a stan idealny !)
To co zostanie do sprezentowania przez gości? ( odp. brzmi: ekspres do kawy )
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 20:18   #4050
lirka
Raczkowanie
 
Avatar lirka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 95
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część IX

Z alergiami na kosmetyki to nie taka prosta sprawa (niestety!). Jeśli uczuli Cię na przykład cień do powiek alergia może się objawić wysypką wokół ust. Także nie działa zasada, że obsypuje tam gdzie położyłaś kosmetyk, choć może to być jakaś wskazówka. Biorąc pod uwagę pogodę w ostatnich dniach zastanowiłabym się czy to nie reakcja słońce+krem lub kosmetyk kolorowy. Może jakiś retinol w kremie albo wyciąg ziołowy?
lirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:17.