Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 51 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-06-07, 21:50   #1501
adz1a
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 51
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

większość z osób wypowiadających się na tym forum korzysta z laserów diodowych aleksandrytowy jest ponoc słabszy przynajmniej kiedyś cos takiego słyszałam, ale niech wypowiedza się inne kobietki
adz1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 09:28   #1502
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

a jeśli mam podrażnioną skórę po goleniu zwykłą maszynką, bo poproszono mnie o depilację wczoraj, bym miała odpowiedniej długości włoski na piątek, to będę mogła przystąpić do zabiegu? mam takie czerwone plamki i trochę szczypią. posmarowałam kojącym kremem wczoraj i dzisiaj rano - nie wiem czy można przed depilacją laserową..

w ogóle to mi się łatwo podrażnia skóra w miejscach bikini.. to nie rzutuje na zabieg?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 12:18   #1503
penguin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Nareszcie depilacja laserem jest możliwa także na jasne włosy. Produkt się nazywa: Lipoxôme . Poczytajcie sobie o nim w sieci.

Swoją drogą zastanawia mnie TO urządzenie . Ma bardzo dużo pozytywnych opinii, ciekawe czy naprawdę działa. Czy któraś z Pań miała może jakieś doświadczenia z tą zabawką?
penguin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 15:40   #1504
Niuni83
Raczkowanie
 
Avatar Niuni83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cześć

Od dawna zastanawiałam się nad laserową depilacją. Przejrzałam wszystkie fora a dodatkowo polecane przez Was salony w wawie.
Wybór mój padł na studio laser, tylko i dlatego, że poszłam za większością.
Dużo wizażanek chwaliło to miejsce. Dokładnie to jestem po pierwszym zabiegu, byłam na nim dziś.
Nastawiałam się na ból nie do zniesienia, ale nie było aż tak źle, dodatkowo miałam znieczulenie, ale nie była to maść tylko spray chłodzący. Było nieprzyjemnie, to fakt, ale dało się przeżyć.
Nie napisałam, że była to depilacja bikini-głęboka, więc tym bardziej ból powinien wydawać się kosmiczny.
Teraz po kilku godzinach mam tylko ciemne punkciki na skórze, nawet zaczerwienienie zeszło.
Miałam robione na mocy 27, bo mam ciemną karnację i była obawa, że większa moc może mnie przypalić.
Kolejna wizyta 4 sierpnia.

Szczerze powiem, że miałam iść gdzie indziej, ale zdecydowałam się na gabinet, który był polecany przez pozostałe wizażanki. Czy dobrze? Nie chcialam na własnej skórze sprawdzać innych gabinetów, ceny też są przystępne i Pani kosmetyczka też bardzo uprzejma.
Niuni83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 16:43   #1505
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
a jeśli mam podrażnioną skórę po goleniu zwykłą maszynką, bo poproszono mnie o depilację wczoraj, bym miała odpowiedniej długości włoski na piątek, to będę mogła przystąpić do zabiegu? mam takie czerwone plamki i trochę szczypią. posmarowałam kojącym kremem wczoraj i dzisiaj rano - nie wiem czy można przed depilacją laserową..

w ogóle to mi się łatwo podrażnia skóra w miejscach bikini.. to nie rzutuje na zabieg?
najlepiej ogolić się wieczorem przed wizytą,aby jak najmniej mieć podrażnione miejsca.
nie powinno się balsamowac miejsca depilacji-skóra musi być sucha.
nie zostawiaj zbyt długich włosków,bo one się palą i dodatkowo przyklejają do skóry parząc ją.mowią,że powinno się mieć nie więcej nić do 4 milimetrów włoski,ale najlepiej jest mieć przycięte przy skórze.
nie gól włosów maszynką do golenia ,ale przytnij włosy maszynką do strzyżenia.
jeśli jej nie masz to zgól normalnie,ale z włosem-nie pod włos.mniej podrażnisz skórę.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-08, 23:20   #1506
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczyny, przez te wasze eufemizmy typu bikini albo 'głębokie bikini' bardzo trudno się zorientować, co rzeczywiście było robione i jakie są faktyczne koszty zabiegów. ktoś pisze np, że robi głębokie bikini za 400 zł- i co to w ogóle znaczy? czy to są wszystkie włosy łonowe czy pachwiny plus trochę więcej?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------

Cytat:
Napisane przez magicwoman Pokaż wiadomość
w końcu odstąpiłam koleżance moją wizytę w No+vello, nie byłam pewna a ona nie miala zadnych obaw z tego co opowiadała, bardzo miła obsługa no i sam zabieg w sumie niezbyt bolesny. jak na razie czekamy na wyniki, bo jak wiadomo po takim zabiegu wlosy powinny zaczac sie wykruszac. kolezanka mowila, ze juz powoli widac efekty - zobaczymy. a ona zdecydowala sie na bikini i pachy
możesz mi powiedzieć, co jej zrobili w ramach tego 'bikini"?
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 06:36   #1507
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

U mnie bikini to była ta część ud przy lini majtek w pasie ok 6 cm i to kosztowało 999 zł w pakiecie 4 zabiegów. natomiast bikini głębokie to to , co napisałam plus pod majtkami ile chcesz, moze być na zero łącznie z linią okołoodbytową i to wtedy kosztuje ok. 3000 za serie 4 zabiegów. ja robiłam całe nogi plus linia bikini i płaciłam w paciecie 4 zabiegów 2700 zł. Mam zamiar zrobić jesienią resztę bikini ale nie za głęboko, tak po 2-3 cm od lini majtek, bo na zero mi się nie podoba, bo na plaży wyglada to w stroju, jak u 5-letniej dziewczynki, a jak sa włosy nawet przycięte, to wtedy tego rowka nie widac. Bede 1-go lipca na kolejnym zabiegu, to sie dowiem dokadnie. Jak narazie jestem po trzecim zabiegu na łydki i linie bikini, oraz po drugim na uda, bo nie było co na udach robic za trzecim razem, wiec przesunęłam sobie ten zabieg na lipiec. Obecnie na łydach nie mam potrzeby golenia włosów , bo sa naprawdę pojedyńcze, podobnie było po drugim zabiegu, linia bikini tez pojedyncze, na udach pojawiaja się włosy i na lipiec bedzie akurat na trzeci zabieg.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 10:46   #1508
Brida
Rozeznanie
 
Avatar Brida
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 548
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja temat drążyłam w zeszłym roku i zrezygnowałam. A teraz po 20 min przegladania forum zadzwoniłam do polecanego tu centrum Medicor w Krakowie - jeśli ktoś jest zaiteresowany- osoby które zapiszą się do 15 czerwca dostają 50% zniżki na 3 zabiegi. Nie wiem czy cena za podstawowe bikini - 360 to dużo czy mało, ale ze znizką i tak chyba warto
Brida jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 14:25   #1509
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
dziewczyny, przez te wasze eufemizmy typu bikini albo 'głębokie bikini' bardzo trudno się zorientować, co rzeczywiście było robione i jakie są faktyczne koszty zabiegów. ktoś pisze np, że robi głębokie bikini za 400 zł- i co to w ogóle znaczy? czy to są wszystkie włosy łonowe czy pachwiny plus trochę więcej?

---------- Dopisano o 00:20 ---------- Poprzedni post napisano o 00:17 ----------


możesz mi powiedzieć, co jej zrobili w ramach tego 'bikini"?
normalne bikini to linia pod gumką z majtek plus ewentualnie uda.głębokie bikini to włosy łonowe prawie na zero.
u nas nie robią na gładko,ale zostawiają pasek włosów.dostaje się takie jednorazowe stringi i według tego wzoru prrowadzi się epilację
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-09, 15:05   #1510
NowaIza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 410
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Brida Pokaż wiadomość
Ja temat drążyłam w zeszłym roku i zrezygnowałam. A teraz po 20 min przegladania forum zadzwoniłam do polecanego tu centrum Medicor w Krakowie - jeśli ktoś jest zaiteresowany- osoby które zapiszą się do 15 czerwca dostają 50% zniżki na 3 zabiegi. Nie wiem czy cena za podstawowe bikini - 360 to dużo czy mało, ale ze znizką i tak chyba warto
ja nie polecam tego miejsca i moja znajoma tez ( 1wszy zabieg na lydkach nie dal zadnego efektu i nikt jej nie odradzil depilacji janych wlosow). Jesli o mnie chodzi najgorszy jest brak znieczulenia, a dawke przy kazdym zbiegu zwieksza sie o10 jednostek-wiec sobie wyobrazcie jakie to bolesne w przypadku glebokiego bikini. W dodatku panie odradzaja znieczulenie Emlą we wlasnym zakresie, bo niby ciezko schodzi i szybko przestaje dzialc-guzik prawda. Poza tym wtedy zabieg bez znieczulenia jest niedokladny, bo sie szybciej meczycie. Teraz zmienilam gabinet (Częstochowa) gdzie za przystepniejsza cene mam znieczulenie gratis i dzieki temu mozna dokladniej depilowac, przykladac laser kawalek po kawlku,bo prawie nic sie nie czuje. Dodam, ze po 3ch zabiegach w medikorze efekty sa tylko na okolicy lonowej, na wargach nic nie zeszlo, bo bylo to szybko i niedokladnie robione (1 zabieg ok 10 minut, teraz w innym miejscu -30 minut).
Takze przeczulam Was przed gabinetami bez znieczulenia, bo to sa istne meczarnie - nie placcie tylu pieniedzy za tortury.
Pozdrawiam
NowaIza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-10, 20:12   #1511
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w moim miescie odkrylam wlasnie gabinet nomasvello, pisalyscie cos o tym? bo jest tyle stron ze cieżko szukac
edit juz znalazłam

Edytowane przez gosiaczek6
Czas edycji: 2010-06-10 o 20:21
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 22:54   #1512
rapunzel8
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

weszłam dzisiaj na stronę no+vello i przyjrzałam się cennikowi i np cała noga kosztuje 99 zł(wcześniej myślałam że oddzielnie udo i łydka), a głębokie bikini(o które Was molestowałam) to też 99 zł. niezależnie czy chcecie wydepilować tylko pachwiny czy wszystkie łoniaki, to koszt ten sam. i wychodzi na to, że nawet jakbym miała powtarzać ten zabieg 10x(albo nawet 20x) to i tak będzie taniej niż light sheer.
rapunzel8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-11, 06:54   #1513
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
weszłam dzisiaj na stronę no+vello i przyjrzałam się cennikowi i np cała noga kosztuje 99 zł(wcześniej myślałam że oddzielnie udo i łydka), a głębokie bikini(o które Was molestowałam) to też 99 zł. niezależnie czy chcecie wydepilować tylko pachwiny czy wszystkie łoniaki, to koszt ten sam. i wychodzi na to, że nawet jakbym miała powtarzać ten zabieg 10x(albo nawet 20x) to i tak będzie taniej niż light sheer.
To powodzenia w takim razie za dwa lata skończysz ipl i zaczniesz lightsheer.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:04   #1514
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

w pt miałam depilację bikini laserem aleksandrytowym.
maść znieczulająca przez godzinę czekania słabo mi się wchłonęła, dlatego zabieg był dość bolesny a tuż po nim piekło jak nie wiem!
ale koleżanka, która miała depilację pół godz później, po mnie, już tak nie narzekała.

mam pytanie, bo w gabinecie pani powiedziała mi, że w ciągu najbliższej doby powinnam mieć gładką skórą, a włoski powinny się same wykruszyć. na wargach większych wciąż mam włoski długości kilku milimetrów, a cała skóra wydepilowana wygląda jak po depilacji maszynką (takie czarne kropki). czy to normalne?
poza tym w jednym miejscu, wielkości palca mam zaczerwienioną skórą i boli jak dotykam. jakby była podrażniona.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:34   #1515
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
w pt miałam depilację bikini laserem aleksandrytowym.
maść znieczulająca przez godzinę czekania słabo mi się wchłonęła, dlatego zabieg był dość bolesny a tuż po nim piekło jak nie wiem!
ale koleżanka, która miała depilację pół godz później, po mnie, już tak nie narzekała.

mam pytanie, bo w gabinecie pani powiedziała mi, że w ciągu najbliższej doby powinnam mieć gładką skórą, a włoski powinny się same wykruszyć. na wargach większych wciąż mam włoski długości kilku milimetrów, a cała skóra wydepilowana wygląda jak po depilacji maszynką (takie czarne kropki). czy to normalne?
poza tym w jednym miejscu, wielkości palca mam zaczerwienioną skórą i boli jak dotykam. jakby była podrażniona.
Czarne kropeczki jak po depilacji oraz zaczerwieniona i bolaca skóra to normalne. Jest to lekkie poparzenie radzę smarowac, bądź pryskac TERMCOOL lub smarowac CICAPLAST firmy La Roche-Posay, powinno w ciągu kilku dni złagodniec.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-14, 08:59   #1516
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
w pt miałam depilację bikini laserem aleksandrytowym.
maść znieczulająca przez godzinę czekania słabo mi się wchłonęła, dlatego zabieg był dość bolesny a tuż po nim piekło jak nie wiem!
ale koleżanka, która miała depilację pół godz później, po mnie, już tak nie narzekała.

mam pytanie, bo w gabinecie pani powiedziała mi, że w ciągu najbliższej doby powinnam mieć gładką skórą, a włoski powinny się same wykruszyć. na wargach większych wciąż mam włoski długości kilku milimetrów, a cała skóra wydepilowana wygląda jak po depilacji maszynką (takie czarne kropki). czy to normalne?
poza tym w jednym miejscu, wielkości palca mam zaczerwienioną skórą i boli jak dotykam. jakby była podrażniona.
doris powiedziała co robić,a te czarne kropeczki to resztki włosków,ktore wykruszyły się przy skórze.one wraz z wzrostem wlosa wypadną.
pani ci powiedziała,że powinny wypaść szybko,ale sprawa indywidualna,bo różnie rośnie włos u różnych osób.
możesz mieć też mocno podraznioną skórę .smaruj,okładaj letnim ręcznikiem ,smaruj ,okładaj i smaruj
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:09   #1517
just_girl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 7
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez rapunzel8 Pokaż wiadomość
tylko, że ipl w no+vello kosztuje 99 zł a light sheer zdaje się kilkaset, więc chyba jednak będzie taniej nawet przy większej ilości powtórzeń
a czy któraś z was próbowała połączyć te dwa zabiegi? np iśc najpierw na ipl żeby je osłabić a potem na normalny laser żeby zabić włosy do końca?
just_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 17:56   #1518
Lavanda
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 556
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez just_girl Pokaż wiadomość
a czy któraś z was próbowała połączyć te dwa zabiegi? np iśc najpierw na ipl żeby je osłabić a potem na normalny laser żeby zabić włosy do końca?
im silniejszy i ciemniejszy włos, tym większa szansa że laser go usunie

jeśli już tak kombinować - light sheer plus ipl - to w takiej kolejności właśnie, najpierw laser potem prąd moim zdaniem
__________________
Lavanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-15, 21:18   #1519
niki_2611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

witam wszystkich! byly wczesniej pytania dotyczace domowych laserow.mialam taki rio scanning laser.model skanujacy do 20 wlosow.moim zdaniem totalny bubel,wlasnie go sprzedalam na allegro.NIE DZIALA !!!!!!!!a roboty od cholery ze skanowaniem.nie dajcie sie nabrac.zbieram wlasnie kase na laserowa depilacje bikini w salonie
niki_2611 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-16, 09:05   #1520
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

doris144, TmargoT dziękuję za odpowiedź!

już zapisałam się na poprawkę, a pani powiedziała, że takie zaczerwienienia i popażenia też się zdarzają.

mam za to inny problem. na wargach większych wciąż mam włoski. i to takie paru milimentrowe. mam wrażenie, że wciąż rosną, bo jak szłam na depilację to były krótsze :/
czy to możliwe, że one się nie spaliły?
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 12:45   #1521
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
doris144, TmargoT dziękuję za odpowiedź!

już zapisałam się na poprawkę, a pani powiedziała, że takie zaczerwienienia i popażenia też się zdarzają.

mam za to inny problem. na wargach większych wciąż mam włoski. i to takie paru milimentrowe. mam wrażenie, że wciąż rosną, bo jak szłam na depilację to były krótsze :/
czy to możliwe, że one się nie spaliły?
Jest to móżliwe, że rosna włosy. U mnie w różnym tempie wypadały. Spróbuj pociągnąc je palcem, niektóre powinny wychodzic. Po pierwszym razie mi wypadło dużo, teraz czekam na czwarty zabieg na łydki i bikini i na trzeci na uda. Pamiętaj też, ze nie bedzie tak, że 100 % włosów zniknie. Zniknie ok 80-90 %, wiec jak dla mnie to i tak bardzo dużo.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:11   #1522
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dobrze, będę cierpliwa w takim razie.

a co do tych plamek to na pewno poparzenia. schodzi mi normalnie skóra.. wiecie - jak po opalaniu.. trochę mnie to martwi
muszę kupić ten krem koniecznie.
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:32   #1523
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dobrze, będę cierpliwa w takim razie.

a co do tych plamek to na pewno poparzenia. schodzi mi normalnie skóra.. wiecie - jak po opalaniu.. trochę mnie to martwi
muszę kupić ten krem koniecznie.
To jeszcze nie kupiłaś???? Trzeba jak najszybciej smarowac nawet przez pierwsze dwa dni w razie czego. Ja po pierwszym razie tez miałam takie cos, jak Ty. Ale sumiennie spryskiwałam termcoolem i było dobrze. ten drugi krem, ktory podałam tez jest swietny, ale prawie trzy-cztery raz drozszy.
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-16, 17:52   #1524
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dobrze, będę cierpliwa w takim razie.

a co do tych plamek to na pewno poparzenia. schodzi mi normalnie skóra.. wiecie - jak po opalaniu.. trochę mnie to martwi
muszę kupić ten krem koniecznie.
pewnie niektore włosy nie złapało światło lasera,więc będą rosły sobie pojedyńcze sadzonki .
musisz stosowac preparat na poparzenia,aby uniknąć złuszczania się skóry i zmniejszy ból,a polepszy komfort.
ja używałam pianki na poparzenia.lekko chłodziła i łatwa w stosowaniu
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 00:04   #1525
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, planuje się niedługo wybrać na depilacje bikini i przeczytałam że chyba dzień przed zabiegiem trzeba zgolić włoski i tu pojawia się mój problem. Niezależnie od maszynki, żelu i innych cudów zawsze pojawia się u mnie straszne podrażnienie czy można traktować laserem tak podrażnioną skórę?
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 06:24   #1526
doris144
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Lubuskie
Wiadomości: 581
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Witam, planuje się niedługo wybrać na depilacje bikini i przeczytałam że chyba dzień przed zabiegiem trzeba zgolić włoski i tu pojawia się mój problem. Niezależnie od maszynki, żelu i innych cudów zawsze pojawia się u mnie straszne podrażnienie czy można traktować laserem tak podrażnioną skórę?
A może przytnij nożyczkami włosy, jak możesz najmocniej i idz do gabinetu, a tam pani sama zgoli
doris144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 10:59   #1527
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez korin Pokaż wiadomość
Witam, planuje się niedługo wybrać na depilacje bikini i przeczytałam że chyba dzień przed zabiegiem trzeba zgolić włoski i tu pojawia się mój problem. Niezależnie od maszynki, żelu i innych cudów zawsze pojawia się u mnie straszne podrażnienie czy można traktować laserem tak podrażnioną skórę?
mam ten sam problem co Ty - moja skóra przez 2-3 dni po depilacji maszynką jest podrażniona.

wydepilowałam się dokładnie 6 dni przed zabiegiem, a dzień wcześniej tylko przycięłam nożyczkami co dłuższe włoski. nie jest to problem, bo one muszą mieć 2-3 mm
__________________
Szczęśliwa.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 16:12   #1528
imagination
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam !!
Niestety z takim podrażnieniem po goleniu panie bardzo często się zgłaszają bo tak naprawdę to właśnie w takim przypadku laser jest idealnym rozwiązaniem. Tak naprawdę najlepiej żeby włosy były zgolone równo ze skórą, nie muszą być ani za długie ale nie mogą być też idealnie wygolone. Dobrze jest zrobić to dzień wcześniej ale golić włosy nie pod włos- ale z włosem. Szczególnie na bikini. Uważać trzeba żeby się nie zaciąć. Albo nożyczkami przyciąć czy właśnie maszynką do strzyżenia jak jest bardzo duży problem z podrażnieniem. Szczególnie przy diodowym laserze włosy najkrótsze są najlepsze, bo dłuższe się przypalą na powierzchni a to bardziej boli. Przy IPL mogą być dłuższe włosy (2mm) nic złego się nie stanie.

A i bardzo fajnie działa Alantan Plus krem, ja zawsze mówię klientkom po depilacji żeby KONIECZNIE kupiły i używały przez tydz. 2 razy dziennie. Jak ktoś ma problem z podrażnieniem to może spokojnie go użyć zaraz po goleniu, grubszą warstwę i zostawić na noc. albo Sudocrem też się sprawdza. Skóra będzie śliczna .

Co do bikini, na wargach skóra często jest ciemniejsza, a więc mniejszy jest kontrast między włosem a skórą dlatego włosy jest ciężej usunąć. Jest to strefa dość wrażliwa i często moc jest też zmniejszana. Nie zawsze udaje się usunąć wszystkie włosy, ale te co zostają przeważnie są jaśniejsze i delikatniejsze. Wystarczy je wtedy od czasu do czasu ogolić. Ale to już jest najmniejszy problem

Pozdrawiam
imagination jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-17, 19:26   #1529
korin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 1 318
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Spróbuje wkrótce maszynką do strzyżenia, a jak to się nie sprawdzi będę kombinować nożyczkami. Oczywiście skonsultuje się jeszcze z panią w gabinecie, ale wolałam się wcześniej Was spytać, wiadomo zdarza się, że komuś bardziej zależy na zł niż na zdrowiu klientów.
korin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-06-19, 19:30   #1530
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

dziewczynki czy któraś z Was depilowała laserowo brodę?
__________________
Gdy człowiek przestaje marzyć umiera...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:49.