Zamojskie panny młode :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-15, 10:34   #1
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75

Zamojskie panny młode :)


Witam wszystkich jestem tu nowa i jakoś jeszcze nie zauważyłam żeby ktoś pisał, że jest z Zamościa może i przeoczyłam. Chciałam się zapytać czy ktoś wie coś o Zamojskich domach weselnych, zespołach i kamerzystach?
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 13:51   #2
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monikazmc Pokaż wiadomość
Witam wszystkich jestem tu nowa i jakoś jeszcze nie zauważyłam żeby ktoś pisał, że jest z Zamościa może i przeoczyłam. Chciałam się zapytać czy ktoś wie coś o Zamojskich domach weselnych, zespołach i kamerzystach?

ja jestem z zmc i juz zakładałam taki wątek..jednak ani widu ani słychu
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:54   #3
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Zamojskie panny młode :)

może jest Was po prostu bardzo mało. Ale ja myślę, że jak założyłyście taki wątek, to jak będziecie go pielęgnować, zamojskie PM same do Was trafią
powodzenia!
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 12:34   #4
Ciepiel
Przyczajenie
 
Avatar Ciepiel
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Co do sal w Zamościu to polecam Hotel Artis na wylocie na Lublin - byłem tam w tym roku raz i bedę teraz 18 wrzesnia znowu. Świetna sala i jedzienie.

Mam rozeznanie bo jestem fotografem ślubnym ;-) www.ciepiel.pl

Pozdrawiam
Grzegorz
__________________
jestem łowcą chwil
Ciepiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 08:48   #5
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Wiem, że sala jest piękna ale niestety tam jest strasznie drogo 240 zl od osoby!!
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 11:02   #6
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

a ja poszukuję czegoś bez cateringu.. może się pan fotograf orientuję???
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 13:17   #7
monia_wesele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ja mam tez ten sam problem. Szukamy sali na 120-130 osob w okolicach Zamoscia. Moj partner jest z tamtych okolic. Ktos nam polecil Osrodek Wypoczynkowy DUET. Co o tym myslicie? Wiekszosc z naszych gosci bedzie przejezdnych wiec potrzebuje ulokiwac gdzies ok 80 osob. Podoba mi sie pomysl domkow w Duecie. Tylko z zewnatrz to miejsce nie robi na mnie wrazenia.
Patrzylam na Artis, sliczne miejsce ale o wiele za drogie.
monia_wesele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-03, 21:39   #8
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monia_wesele Pokaż wiadomość
Ja mam tez ten sam problem. Szukamy sali na 120-130 osob w okolicach Zamoscia. Moj partner jest z tamtych okolic. Ktos nam polecil Osrodek Wypoczynkowy DUET. Co o tym myslicie? Wiekszosc z naszych gosci bedzie przejezdnych wiec potrzebuje ulokiwac gdzies ok 80 osob. Podoba mi sie pomysl domkow w Duecie. Tylko z zewnatrz to miejsce nie robi na mnie wrazenia.
Patrzylam na Artis, sliczne miejsce ale o wiele za drogie.

Nie tylko nie w Duecie tam jest okropnie przynajmniej mi sie nie podoba restauracja Wojto w okolicach Zamościa a dokładnie w moich okolicach wyremontowali tam wszystko i takie wesele na 100 osob napewno bedzie ok ale ja mam mieć na 200 osób wesele wieć mi się nie pomieszczą
http://www.wojto.pl/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

a jeszcze Magnat też w tych okolicach i masz tam 4 sale do wyboru i hotel również jest ale nie wiem czy na aż tyle
http://www.gosciniecmagnat.pl/

Albo Alex ale tam jest mała sala przynajmniej mi sie tak wydaje ale hotel jest bardzo duży bo tam wycieczki nawet przyjmuja
http://www.hotel-alex.pl/indexpl.html
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-04, 11:24   #9
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

usunięte przez moderatora

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2010-10-05 o 17:43 Powód: reklama/spam
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 09:29   #10
monia_wesele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monikazmc Pokaż wiadomość
Nie tylko nie w Duecie tam jest okropnie przynajmniej mi sie nie podoba restauracja Wojto w okolicach Zamościa a dokładnie w moich okolicach wyremontowali tam wszystko i takie wesele na 100 osob napewno bedzie ok ale ja mam mieć na 200 osób wesele wieć mi się nie pomieszczą
http://www.wojto.pl/

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

a jeszcze Magnat też w tych okolicach i masz tam 4 sale do wyboru i hotel również jest ale nie wiem czy na aż tyle
http://www.gosciniecmagnat.pl/

Albo Alex ale tam jest mała sala przynajmniej mi sie tak wydaje ale hotel jest bardzo duży bo tam wycieczki nawet przyjmuja
http://www.hotel-alex.pl/indexpl.html

Wielkie dzieki za odpowiedz. A czy orientujesz sie jakie sa ceny w Alexie za osobe?
My zastanawiamy sie teraz nad Karczma Goralska. Bardzo podoba mi sie wystroj.
monia_wesele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-05, 10:01   #11
monikazmc
Raczkowanie
 
Avatar monikazmc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 75
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monia_wesele Pokaż wiadomość
Wielkie dzieki za odpowiedz. A czy orientujesz sie jakie sa ceny w Alexie za osobe?
My zastanawiamy sie teraz nad Karczma Goralska. Bardzo podoba mi sie wystroj.

w Alexie jest 160-180 zl od osoby

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

http://www.zajazdhetmanski.pl/ jeszcze jest taki lokal

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

w tej karczmie nie masz hotelu wiec byz musiala gdzie indziej szukas noclegu
monikazmc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-05, 10:23   #12
monia_wesele
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 3
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez monikazmc Pokaż wiadomość
w Alexie jest 160-180 zl od osoby

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:48 ----------

http://www.zajazdhetmanski.pl/ jeszcze jest taki lokal

---------- Dopisano o 11:01 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

w tej karczmie nie masz hotelu wiec byz musiala gdzie indziej szukas noclegu
No wlasnie w tym jest probelm z Karczma, nie ma tam noclegu. Po przeciwnej stronie ulicy jest hotel/motel junior. Troche obskurne miejsce.
monia_wesele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-02, 19:45   #13
ZYTE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 7
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam, szukam pomocy odnośnie zwyczajów weselnych.
Chodzi mi o to, że kolega chodzi z dziewczyną z Zamościa i ta powiedziała mu, że w jej stronach Młody płaci za suknię Panny Młodej, obrączki, wódkę, orkiestrę, fotogafa, samochody. Wesele trwa dwa dni - jeden dzień u Młodej a drugi u Młodego i są na 200-300 osób.
Chłopak przeraził. Dziewczyna podoba mu się i myśli zawiązać się z nią ale na coś takiego to ani jego, ani jego rodziny nie stać. Mieszkamy na Pomorzu i u nas kosztami wesala rodziny się dzielą albo młodzi sami je sobie finansują. Ogólnie to mało która para nie mieszka przed ślubem ze sobą.

Możecie powiedzieć mi jak to na prawdę jest w Zamościu?
ZYTE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 05:29   #14
olaa_22
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 41
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez ZYTE Pokaż wiadomość
Witam, szukam pomocy odnośnie zwyczajów weselnych.
Chodzi mi o to, że kolega chodzi z dziewczyną z Zamościa i ta powiedziała mu, że w jej stronach Młody płaci za suknię Panny Młodej, obrączki, wódkę, orkiestrę, fotogafa, samochody. Wesele trwa dwa dni - jeden dzień u Młodej a drugi u Młodego i są na 200-300 osób.
Chłopak przeraził. Dziewczyna podoba mu się i myśli zawiązać się z nią ale na coś takiego to ani jego, ani jego rodziny nie stać. Mieszkamy na Pomorzu i u nas kosztami wesala rodziny się dzielą albo młodzi sami je sobie finansują. Ogólnie to mało która para nie mieszka przed ślubem ze sobą.

Możecie powiedzieć mi jak to na prawdę jest w Zamościu?

Moim zdaniem to się u każdego inacej dogaduje...a tradycja tradycją ale nie przesadzajmy;p raczej się dzieli kosztami
olaa_22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-03, 10:26   #15
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Zamojskie panny młode :)

ZYTE, młodzi muszą po prostu porozmawiać. Zwyczaje, zwyczajami, ale obecne czasy i ceny wszystkiego wymuszają podzielenie się kosztami. takich zwyczajów przestrzega się naprawdę bardzo rzadko, a koszty zazwyczaj umownie dzieli się po połowie. Poza tym nikt już nie "nakazuje" wesela na 200-300 osób na dwa dni, bo rzadko kogo na to stać. Nawet małe przyjęcie na 50 osób nikogo nie dziwi. Miernikiem są możliwości i chęci młodych i ich rodzin, a nie zwyczaje, tak więc spokojnie. Elementy tradycji można wpleść zawsze, nawet w małe, skromne wesele i nikogo to już nie razi
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-04, 08:01   #16
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Chyba ta znajoma go po prostu oszukała....jestem z Zamościa i pierwsze słyszę o tym, żeby młody płacił za suknię, samochody fotografa itp......poza tym kogo dzisiaj stać zapłacić za wesele na 200-300 osób. Wychodzę za mąż w sierpniu i suknię funduje mi moja rodzina, Pan Młody kupuje bukiet i obrączki a ja jemu koszulę do ślubu. Koszty weselne kalkulują się tak, że za jedzenie każdy strona płaci za swoich gości, a wódka, kamerzysta, fotograf, zespół tort i samochody po połowie. Nie ma zwyczaju, że za to wszystko płaci Młody. No chyba, ze ta dziewczyna chce go po prostu naciągnąć na to wszystko.....Muszą szczerze porozmawiać. I sami ustalić kto i za co płaci.
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-07, 17:08   #17
asiullcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam Wszystkie Zamojskie przyszłe żonki i cieszę się że w końcu Zmc się udziela. Ja wychodze za mąż w czerwcu, wspólnie odkładamy na wesele i wspólnie za wszystko płacimy. Czy orientujecie się ile kosztuje kościół ze wszystkim tj. organista, zapowiedzi...itd.
asiullcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 13:27   #18
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Coś kuleje ten wątek ..ja też jestem z Zamościa, ślub mamy zaplanowany na 2012 rok. Obawiam się wszystkiego, a przede wszystkim braku wyboru poczynając od sukni poprzez kosmetyczkę, fryzjera, fotografa, kamerzystę i na zespole kończąc. Niestety trochę się już porozglądałam i moje obawy są całkiem realne, Zamość daje niewielkie możliwości, aby zorganizować ślub i wesele wedle własnych oczekiwań. Piszcie kochane o waszych wyborach, pomysłach, zasłyszanych newsach i plotkach odnośnie wszystkiego co jest związane z weselem w Zamościu, rozkręćmy ten wątek...
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-08, 20:25   #19
glizdka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do glizdka_
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam ) i ja robię wesele w Zamościu a konkretnie w willi Magnolia 30 kwietnia. Lokal z polecenia, podobno pyszne ciasta i jedzenie bardzo dobre. Koszty bardzo atrakcyjne (150zł) chyba dlatego że dopiero rozkręcają biznes. Bardzo fajna młoda para to prowadzi, komunikatywna i ugodowa. Miejsce cudowne, goście mają gdzie wyjść na zewnątrz, piękny podjazd z romantycznymi drzewkami wzdłuż http://www.magnolia-zamosc.pl/ .
Orkiestra również z polecenia co prawda nie tania bo 3400zł ale jestem spokojna o to, że nie zrobią mi stypy z wesela i jakoś zabawią gości. W cenie są jeszcze skrzypce podczas mszy ślubnej żeby było bajecznie :P
No i chyba warto polecić fryzjerkę, do której idę czyli panią Dianę (ul. Św. Piątka) dodatkowym plusem tego salonu jest kosmetyczka mająca gabinet na tym samym piętrze co salon więc nie trzeba latać po mieście. Co do kosmetyczki nic nie wiem ale sprawiała wrażenie konkretnej babki.
No i kościół.. Zależało nam na jakimś nastrojowym wnętrzu i wybraliśmy katedrę. Spodziewaliśmy się wysokich cen a o dziwo taniej niż w niektórych parafiach tj ok 700 zł razem z opłatą za dokumenty ( to będzie chyba ślub konkordatowy)
Został kamerzysta i tu zwracam się do Was może ktoś coś poleci??? coś nie drogiego bo sesja zdjęciowa i tak nie będzie tu robiona więc zależy nam żeby ktoś coś po prostu nakręcił jak się ludzie bawią i jak mówimy sobie TAK
glizdka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-09, 10:29   #20
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez glizdka_ Pokaż wiadomość
Witam ) i ja robię wesele w Zamościu a konkretnie w willi Magnolia 30 kwietnia. Lokal z polecenia, podobno pyszne ciasta i jedzenie bardzo dobre. Koszty bardzo atrakcyjne (150zł) chyba dlatego że dopiero rozkręcają biznes. Bardzo fajna młoda para to prowadzi, komunikatywna i ugodowa. Miejsce cudowne, goście mają gdzie wyjść na zewnątrz, piękny podjazd z romantycznymi drzewkami wzdłuż http://www.magnolia-zamosc.pl/ .
Orkiestra również z polecenia co prawda nie tania bo 3400zł ale jestem spokojna o to, że nie zrobią mi stypy z wesela i jakoś zabawią gości. W cenie są jeszcze skrzypce podczas mszy ślubnej żeby było bajecznie :P
No i chyba warto polecić fryzjerkę, do której idę czyli panią Dianę (ul. Św. Piątka) dodatkowym plusem tego salonu jest kosmetyczka mająca gabinet na tym samym piętrze co salon więc nie trzeba latać po mieście. Co do kosmetyczki nic nie wiem ale sprawiała wrażenie konkretnej babki.
No i kościół.. Zależało nam na jakimś nastrojowym wnętrzu i wybraliśmy katedrę. Spodziewaliśmy się wysokich cen a o dziwo taniej niż w niektórych parafiach tj ok 700 zł razem z opłatą za dokumenty ( to będzie chyba ślub konkordatowy)
Został kamerzysta i tu zwracam się do Was może ktoś coś poleci??? coś nie drogiego bo sesja zdjęciowa i tak nie będzie tu robiona więc zależy nam żeby ktoś coś po prostu nakręcił jak się ludzie bawią i jak mówimy sobie TAK
Glizdka, a zdradzisz jaki macie zespół...ja właśnie na etapie poszukiwań jestem...kompletnie nie znam się na zamojskich zespołach, próbuję cos znaleźć w internecie, ale mam wrażenie, że to same zespoły się reklamują i wzajemnie disują. Villę Magnolię oglądaliśmy i nawet braliśmy pod uwagę, jednak cały czas miałam skojarzenie, że robiłabym wesele w domu jednorodzinnym, mieszkam w podobnym stąd moje obawy, że mała przestrzeń i takie tam...suma sumarum zdecydowaliśmy się na Dworek Ujazdowski w Ujazdowie, jeszcze remontowany lokal, zdaje się że jesteśmy pierwszą parą która się nim interesuje, ale położony pięknie.

Czy ta pani fryzjerka o której piszesz jest dobra w swoim fachu? byłaś u niej wcześniej?Gdzie dokładnie ma salon?

Przepraszam, że męczę, ale jeszcze dopytam o kościół, rozumiem, że katedra nie jest parafią Twoją ani TŻ? czy nie było problemu z załatwianiem formalności? Też chcemy wziąć ślub w innym kościele - Redemptorystów na Starym Mieście Pozdrawiam
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 11:57   #21
glizdka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do glizdka_
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Zespół VEXEL wysłali mi nawet pare nagrań z wesel to powiem Ci, dziewczyna ma cudowny głos w razie czego mogę się podzielić.
Willa magnolia nie jest mała.. ma dużo miejsca wokół i co najważniejsze dla nas ma niewielką co prawda ale jednak.. baze noclegową. Drewniany parkiet, nową klimatyzację dużo miejsc parkingowych w ustronnym miejscu, cała posiadłość ogrodzona dla mnie ekstra miejsce. Pewnie ten Twój dworek to zupełnie inne miejsce z takich znaleźliśmy genialną posiadłość we wrocławiu i na mokrym obok zamościa ale niestety ceny już wzrastały powyżej 200zł a szukaliśmy czegoś w miarę taniego żeby nie naciągać bardzo rodziców
Jeżeli chodzi o kościół to redemptorystów jest śliczny ( mały, jasny, klimatyczny) ale dla nas niestety liczył się też dojazd bo znaczna część gości z Wrocławia więc autobus trzeba było gdzieś wcisnąć A problemów żadnych nie robią, ja jestem z innej zamojskiej parafii a TŻ z wrocławia. Kobieta w sekretariacie powiedziała, że musimy mieć tylko dokumenty o zapowiedziach z którejkolwiek parafii i tyle. Wiesz to jest kasa więc dziwne żeby robili jakieś problemy. W katedrze tak dla informacji wiem że organista pięknie gra (wiem to od skrzypaczki która ma z nim prowadzić moją msze).

Fryzjer moje znajome się tam czeszą, dwie do ślubu jedna na wesele i wszystkie zadowolone młoda fajna pani i wypuszcza zadowolone klientki
glizdka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 12:20   #22
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Kurczę, ekstra że mam w końcu z kim pogadać w sprawie wesela w Zamościu Mam pospisywane namiary na różne zespoły w okolicy i trzeba będzie pojeździć i popytać o demo Jutro u mnie ksiądz po kolendzie chodzi, to zapytam też co i jak z formalnościami kościelnymi. W Dworku cena na teraz to 150 zł od osoby, mam rezerwację, ale umowę podpisujemy na początku wakacji, więc podejrzewam że ceny wzrosną. Niestety ta cena nie obejmuje noclegu, a dla mnie to też istotne, bo w zasadzie 90% rodziny i znajomych jest z daleka Standardowo nie obejmuje też ciast i alkoholu

W katedrze byłam na ślubie znajomej jakoś dwa lata temu i ksiądz im niezłą niespodziankę na koniec zrobił. Znajomi pobierali się w czerwcu, na zakończenie mszy ksiądz powiedział, że teraz odmówimy jakąś tam litanię. Patrzę na młodych...a oni konsternacja..chyba tego w planie nie było, no ale ksiądz rzekł, więc wszyscy klękamy. Litanię odmawialiśmy przez 15 minut na klęczkach, myślałam że mi kolana odpadną Pannie młodej od tego klęczenia pękło koło usztywniające w sukni Ale mam nadzieje, że Was takie "niespodzianki" ominą

a fryzjerkę sprawdzę...pójdę końcówki podciąć i popytam przy okazji...dzięki za info
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:10   #23
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Witam dziewczyny nareszcie coś się u zamojskich panien młodych ruszyło biorę ślub 27 sierpnia w katedrze i jestem w trakcie poszukiwania fryzjerki, kosmetyczki i manikiurzystki...zależy mi żeby wszystko było w jednym miejscu....możecie coś polecić??
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:05   #24
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

allilah sama mam z tym problem Paznokcie zazwyczaj robie w salonie lejdis na młodzieżowej, ale dziewczyna pracuje tylko na tipsie i żelu, nie wiem czy Ci to odpowiada, ale fakt pazurki robi ładne, tylko trzeba ją pilnować, bo lubi przesadzić z długością, a ja lubię full natural. Co do kosmetyczki...sama nie wiem. Zależy gdzie mieszkasz, najlepiej żeby to było jak najbliżej domu. W internecie trochę poczytałam, i co do fryzjerki, dużo pozytywnych opinii ma salon pani Masilonis, ale ja nigdy tam nie byłam, więc ciężko coś ciekawego w tym temacie powiedzieć.

A Ty ślub masz już w tym roku? Powiedz jaką masz salę, zespół, no wszystko...
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-13, 13:13   #25
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez nena1984 Pokaż wiadomość
Coś kuleje ten wątek ..ja też jestem z Zamościa, ślub mamy zaplanowany na 2012 rok. Obawiam się wszystkiego, a przede wszystkim braku wyboru poczynając od sukni poprzez kosmetyczkę, fryzjera, fotografa, kamerzystę i na zespole kończąc. Niestety trochę się już porozglądałam i moje obawy są całkiem realne, Zamość daje niewielkie możliwości, aby zorganizować ślub i wesele wedle własnych oczekiwań. Piszcie kochane o waszych wyborach, pomysłach, zasłyszanych newsach i plotkach odnośnie wszystkiego co jest związane z weselem w Zamościu, rozkręćmy ten wątek...
Zapraszam na moją stronę, jak się moje zdjęcia spodobają to mam promocyjne ceny dla pierwszych klientów z danego regionu. W lubelskim jeszcze nie pracowałem
__________________
<ciach_reklama>
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-14, 11:57   #26
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Ślub mam 27 sierpnia Salę mamy w Motelu Polak (na górze są pokoje dla gości, więc dodatkowy plus) a zespół Rytm z Tomaszowa Lubelskiego (polecany przez kamerzystę - znajomego moich rodziców).
No właśnie chodzi o to, że mieszkam w Krakowie, mój TŻ też i jedyne co mogę zrobić to szukać właśnie po forach internetowych pozytywnych opinii na temat kosmetyczek i fryzjerek.
nena1984 a Ty kiedy masz ślub? I gdzie wesele
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-15, 10:45   #27
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cytat:
Napisane przez Allilah Pokaż wiadomość
Ślub mam 27 sierpnia Salę mamy w Motelu Polak (na górze są pokoje dla gości, więc dodatkowy plus) a zespół Rytm z Tomaszowa Lubelskiego (polecany przez kamerzystę - znajomego moich rodziców).
No właśnie chodzi o to, że mieszkam w Krakowie, mój TŻ też i jedyne co mogę zrobić to szukać właśnie po forach internetowych pozytywnych opinii na temat kosmetyczek i fryzjerek.
nena1984 a Ty kiedy masz ślub? I gdzie wesele
nasz wielki dzień to 7.07.12 Wesele w Dworku Ujazdowskim w Ujazdowie (20 km od zamościa w stronę starego zamościa). Ja co miesiąc w Krakowie jestem na tygodniowych zjazdach, tam to dopiero można by było ekstra wesele urządzić, tyle pięknych lokali...jeszcze co do kosmetyczki, to koleżanka poleciła mi dziewczynę z Inglota gdzieś na nowym mieście, ale muszę się dokładniej dopytać gdzie . Zapewne produktami Inglot chyba są one dosyć dobre... A czy myśleliście o sesji fotograficznej w Krakowie? Mi ten pomysł wpadł ostatnio, jak przeglądałam portfolio jakiegoś fotografa z krakowa...
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 09:46   #28
Allilah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12
GG do Allilah
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Myśleliśmy o weselu w Krakowie, jednak porównując ceny Zamość wypadł zdecydowanie korzystniej oraz fakt, że większość gości jednak ma bliżej do Zamościa. Co do sesji - zamierzamy zrobić ją w Zamościu w Parku, na starym mieście oraz właśnie w Krk - ale to już będzie taka mini-sesja uzupełniająca:P
A z suknią jak - kupujesz, szyjesz wypożyczasz??
Allilah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 12:36   #29
nena1984
Zakorzenienie
 
Avatar nena1984
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 11 806
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Cały czas zastanawiam się co z suknią...ja sobie upatrzyłam model firmy Rosa Clara, której w Pl nie ma Chciałabym uszyć na jej wzór, juz byłam u krawcowej i rozmawiałam na ten temat. Polecić nic nie mogę, ale na ul. żdanowskiej w zamosciu jest salon tissou, tam panie szyją suknie. Widzialam kilka modeli, nie przypadły mi wprawdzie do gustu, ale moze takie zażyczyły sobie panny młode...planuje zaczec od tego ze pomierze sobie suknie w zamosciu. Na pewno nic tu nie znajdę, ale już będe mniej więcej wiedziala, co jak na mnie leży, czy syrenka, czy księżniczka Planuję też w Krakowie odwiedzić salony na długiej i na szlaku jest wingsbridal, mają zawsze fajne suknie na wystawie. Jeżeli w jakiejś się zakocham, to nie będę oszczędzać pieniedzy na zakup ale w tym momencie jestem zakochana w sukni rosa clary i nic innego mi sie nie podoba Problem tylko taki, że suknia kosztuje 3000 EUR no i nie ma jej w Polsce...a Ty co zamierzasz?
__________________


nena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-16, 22:24   #30
glizdka_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 15
GG do glizdka_
Dot.: Zamojskie panny młode :)

Jeśli szukacie w Krakowie sukien to polecam salon Madonna. Piękne suknie, bardzo dobra jakość i pełen profesjonalizm pań w salonie http://www.madonna.pl/pl/sklepy.php?s=1
glizdka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-17 04:12:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:55.