Brązowowłose farbowane Cz.IV - Strona 147 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 19:15   #4381
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ifrit kupiłam ten poprawiacz farbowania Mintibello diapo fix bede testowac przy nasteony farbowaniu.
Kurde odrosty znowu sie roznia od reszty wlosow
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 19:22   #4382
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan od świąt walczę z dyndającymi boczkami i brzucholem tzn nie walczę tylko je noszę, walczę dopiero od 3dni
i zależy mi na redukcji skóry która mi została jeszcze po ciąży

masz jakąś radę na jeżdżenie po dywanie? Ćwiczę w salonie i nogi wbutach mi się rozjeżdżają :/ mata by pomogła?
ja cwicze na podlodze bez dywanu i na parkiecie lepiej nie jest

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
jak już pisałam, ja ćwiczę wcześniej ok. 2 miesiecy (z przerwą, bo chorowałam) nordic walking, teraz od poczatku stycznia dołączyłam również inne ćwiczenia: Skalpel -E.Chodakowskiej, różne ćwiczenia z Tiffany Rothe, czasem z piłką ćwiczę
narazie spektakularnych efektów nie widzę, ale ciało mam zupełnie inne, a pośladki od chodzenia to już mam super. Najgorsze boczki i dolne partie brzucha
może dołożę Jillian, bo muszę mieć różnorodność, żeby się za szybko nie znudziło.

a tatuaż się skurczył pewnie, bo i ciałko się skurczyło

ale to tak poza tematem co do włosów to korci mnie teraz rudawy brązik i mam chęć na 7.4 z farb Imperity ale nie wiem czy za rudo mi nie wyjdzie
zobaczysz spektakularne efekty, wlasnie dlatego tatuaz sie skurczyl
ja zeszlam z rudego na razie wiec nie braabym tego koloru pod uwage ,ale ladny jest

godika co kupilas??

morgan Twoje efekty powalaja, widze ze tez fanka tatuazy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 19:33   #4383
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

julianna-p Montibello Diapo Fix. To preparat coś tam regulujący porowatość włosów przez co farba lepiej chwyta, bardzie równomiernie i jest bardziej trwała ifrit to stosuje
a ja rozjaśniałam dwukrotnie ostatnio włosy do blondu przez co teraz farba szybciej mi schodzi z tej części włosów i nierównomiernie.

Co do ćwiczeń to ślubuję we wrześniu więc muszę być sexi-mama bo inaczej ślubu nie biorę. Nie chcę wyjść grubo na fotkach
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 22:11   #4384
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
ifrit kupiłam ten poprawiacz farbowania Mintibello diapo fix bede testowac przy nasteony farbowaniu.
Kurde odrosty znowu sie roznia od reszty wlosow
a czy Twój kolor nie był przypadkiem zbliżony do naturalnego? czym będziesz farbować? same odrosty?

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
ja cwicze na podlodze bez dywanu i na parkiecie lepiej nie jest
zobaczysz spektakularne efekty, wlasnie dlatego tatuaz sie skurczyl
ja zeszlam z rudego na razie wiec nie braabym tego koloru pod uwage ,ale ladny jest
godika co kupilas??
morgan Twoje efekty powalaja, widze ze tez fanka tatuazy
dziękuję tak myślę że mój tatuaż się raczej nie skurczy, szybciej w drugą stronę bo mi obwód ramienia wzrósł o 1cm
a w którym miejscu masz tatuaż?
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
julianna-p Montibello Diapo Fix. To preparat coś tam regulujący porowatość włosów przez co farba lepiej chwyta, bardzie równomiernie i jest bardziej trwała ifrit to stosuje
a ja rozjaśniałam dwukrotnie ostatnio włosy do blondu przez co teraz farba szybciej mi schodzi z tej części włosów i nierównomiernie.

Co do ćwiczeń to ślubuję we wrześniu więc muszę być sexi-mama bo inaczej ślubu nie biorę. Nie chcę wyjść grubo na fotkach
no tak, przecież Ty masz dodatkową motywację
Przyszłam właśnie z interwałów z nową instruktorką i padłam Już tyle czasu ćwiczę a zawsze coś mnie zaskoczy... jutro chyba mnie zaskoczą zakwasy w du*ie Czułam ból w każdym mięśniu

Ja to już nie wiem co zrobić z tymi moimi włosami, czy równać do poziomu 5 czy schodzić na 6, no NIE WIEM!!!
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-23, 23:29   #4385
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

goldika dzieki, szkoda, ze wczesniej tego nie wiedzialam bo poprawilam moj brazik na splukanych rudziakach i blisko mi do czerni, ale czuje sie ok na szczescie ( a kiedys bylby to mega dramat )
mamy podobne motywacje do cwiczen, ale ciiii


morgan tatuaz mam na udzie od wewnetrznej strony, za to Twoj faktycznie moze urosnac, natomiast jesli nie przesadzic mysle, ze bedzie baaardzo ok, ladne wymodelowane cialo + tatuaz dla mnie bomba
a co do kolorku to moge powiedziec tak - jesli wolisz subtelna siebie jasniej, jak masz ochote na wyrazistosc ciemniej. jak chcesz zniszczyc niechciane ciemne - wyjasniam dosc czesto farby naturalnie i daje to dosc dobre efekty, w dodatkowo sa tez kapiele rozjasniajace moge dac przepisy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:39   #4386
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Morgan Odrost miałam na poziomie farbowańcó ale szoro-bury, a farbowane bardziej w brąz szły. Teraz przyciemniłam. Jednak wolę się w trochę ciemniejszych. W tych jaśniejszych czułam się nijako.
Ps. wysłałam dziś z rańca tż do biedry po mate i mi kupił ostatnią

julianna-p oooo to gratuluję.

Tatuaże też mi się podobają. Ale niestety chcę iść do mundurówki, a tam różnie na nie patrzą :/ chciałam wytatuować sobie imię syna i datę urodzenia. Najwyżej poczekam, aż będę już zatrudniona i wtedy machnę dw ana raz bo będę chciała drugiego syna
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 12:02   #4387
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

włosomaniaczkaaa, Beata - pokażcie prosze efekty Waszego farbowania
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 12:52   #4388
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ja wczoraj zafarbowałam. Kolor wyjsciowy to czarny z jasniejszymi pasamami, bo chciałam u fryzjerki zejsc do brazu. Poczatkowo efekt był fajny, rozjasniane pasma były jasniejsze, wpadały w czerwień, przy czym przód sie nie rozjasnił. Przy ostatniej wizycie zrobiła mi paskudne pomaranczowe pasemka na czubku i grzywce. Kontrast z ciemnymi włosami byl bardzo mocny, a że jestem zimnym typem wygladałam fatalnie. Żeby przeczekac jakoś czas az dotrze do mnie matrix połozyłam te pomaranczowe pasemka ciemny popielaty blond londy z marketu. Pasemka sie przytłumiły i przyciemniły ale rudość jeszcze wychodziła.
Matrix 5AV pokrył mi przyzwoicie te paskudne pasemka. Włosy mam w kolorze bardzo ciemnego brazu z jaśniejszymi pasmami w chłodnym odcieniu. Fioletu nie widze wcale, a chyba bym chciała . Postaram się zrobic jakies foty w sobote, ale ze wzgledu na powyzsze perturbacje kolor bedzie raczej mało miarodajny.
__________________


Edytowane przez Beata.
Czas edycji: 2013-01-24 o 12:54
Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 13:05   #4389
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
włosomaniaczkaaa, Beata - pokażcie prosze efekty Waszego farbowania
Pokażę, pokażę, ale jeszcze nie farbowałam. Tego samego dnia poleciałam do sklepu fryzjerskiego po farbę, ale nie mieli matrixa, więc zamówiłam na allegro. Może dziś przyjdzie do mnie paczka.
Zamówiłam kolor 5A jak mi radziła Kachula, a liczę na efekt jak u goldiki.

PS. a zdjęcia najlepiej robić w naturalnym świetle, jak się nie ma super aparatu, to w sztucznym świetle zawsze wychodzą przekłamane. Najlepiej zbliżyć się do okna, lub zrobić je na zewnątrz bez flesza.

Edytowane przez wlosomaniaczkaaa
Czas edycji: 2013-01-24 o 13:18
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 13:46   #4390
ineska1986
Rozeznanie
 
Avatar ineska1986
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 648
GG do ineska1986
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV


http://muzyka.onet.pl/plotki/monika-...wiadomosc.html
Pięknyyyyy kolor!!
__________________
ineska1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 14:02   #4391
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
goldika dzieki, szkoda, ze wczesniej tego nie wiedzialam bo poprawilam moj brazik na splukanych rudziakach i blisko mi do czerni, ale czuje sie ok na szczescie ( a kiedys bylby to mega dramat )
mamy podobne motywacje do cwiczen, ale ciiii


morgan tatuaz mam na udzie od wewnetrznej strony, za to Twoj faktycznie moze urosnac, natomiast jesli nie przesadzic mysle, ze bedzie baaardzo ok, ladne wymodelowane cialo + tatuaz dla mnie bomba
a co do kolorku to moge powiedziec tak - jesli wolisz subtelna siebie jasniej, jak masz ochote na wyrazistosc ciemniej. jak chcesz zniszczyc niechciane ciemne - wyjasniam dosc czesto farby naturalnie i daje to dosc dobre efekty, w dodatkowo sa tez kapiele rozjasniajace moge dac przepisy
fajne miejsce na tatuaż mi się jeszcze na plecach marzy ale nie spieszy się, póki co mam inne priorytety finansowe
co do włosów to właśnie nie wiem co ja chcę dół mam ciemniejszy więc pasowałoby 5, góra jaśniejsza koło 6... Nie mogę rozjaśnić dołu bo moje włosy już naprawdę dużo przeszły , więc jak zrobię 5 to będzie niby ok ale trochę za ciemno, a jak 6 to będzie się odznaczać ta góra nadal. Z drugiej strony mam takie wrażenie że im ciemniejsze wlosy tym bj widać zmarszczki i inne niedoskonałości na cerze to by tym bj przemawiało za 6. Noooo... ja już nic nie wiem
Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Morgan Odrost miałam na poziomie farbowańcó ale szoro-bury, a farbowane bardziej w brąz szły. Teraz przyciemniłam. Jednak wolę się w trochę ciemniejszych. W tych jaśniejszych czułam się nijako.
Ps. wysłałam dziś z rańca tż do biedry po mate i mi kupił ostatnią

julianna-p oooo to gratuluję.

Tatuaże też mi się podobają. Ale niestety chcę iść do mundurówki, a tam różnie na nie patrzą :/ chciałam wytatuować sobie imię syna i datę urodzenia. Najwyżej poczekam, aż będę już zatrudniona i wtedy machnę dw ana raz bo będę chciała drugiego syna
Te maty są z takiego czegoś jak te antypoślizgowe pod prysznic?? moja jest neoprenowa ale chyba jest bardziej śliska. Tak kombinowałam żeby sobie kupił łazienkową taką na metry i zobaczyć czy się będzie ślizgać podywanie
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 15:40   #4392
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

morgan nie zgodze sie z tym, ze wlosy im ciemniejsze/ostrzejsz tym bardziej postarzaja bo znam mnostwo dziewczyn, ktore wlasnie duzo gorzej i starzej wygladaja w delikatnych/subtelnych odcieniach. niestety w pl dominuje przekonanie, ze wszystkie kobiety sa jednym typem kolorystycznym - latem, zle wygladaja w cieplych kolorach,a szczytem seksapilu jest mala czarna. jesli Ty wygladasz gorzej w ciemniejszym to moze zmien tonacje ?? mozesz byc cieplym typem i miec zimne wlosy albo na odwrot i tyle
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 17:04   #4393
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Płock/Nicea
Wiadomości: 16
Unhappy Pomocy! Farbowanie po dekoloryzacji

Bardzo proszę o radę .Od dłuższego czasu farbowałam włosy na ciemne brązy, m-c temu ufarbowałam Garnier sensation, "prestiżowy ciemny brąz" i wyszły mi prawie czarne i nijak do mnie nie pasują, chciałam je rozjaśnić i przejść na jakieś jaśniejsze brązy, zrobiłam dekoloryzację Efassor Loreal, kolor zszedł mi do lekko rudawego blondu, na to położyłam Garnier Naturals "Mrożny kasztan", farba ładnie łapała ale po spłukaniu okazało się, że odrost 2-3 cm jest ten kasztan a z reszty kolor się od razu wypłukał i mam teraz spłukany rudy (koszmar) Mam pytanie, co na to położyć by kolor się nie wypłukał i wyrównał do brązu, czy lepiej farbę z amoniakiem czy jednak bez np Garnier color&shine czy Casting Loreal, i jaki kolor ewentualnie, żeby wyszedł jasny brąz na tych spłukanych marchewkowo-burychi mrożno-kasztanowych odrostach? nie chcę żeby mi znowu wyszedł ciemny brąz.

Edytowane przez JoannaJ78
Czas edycji: 2013-01-24 o 17:05
JoannaJ78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 17:34   #4394
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Pomocy! Farbowanie po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez JoannaJ78 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o radę .Od dłuższego czasu farbowałam włosy na ciemne brązy, m-c temu ufarbowałam Garnier sensation, "prestiżowy ciemny brąz" i wyszły mi prawie czarne i nijak do mnie nie pasują, chciałam je rozjaśnić i przejść na jakieś jaśniejsze brązy, zrobiłam dekoloryzację Efassor Loreal, kolor zszedł mi do lekko rudawego blondu, na to położyłam Garnier Naturals "Mrożny kasztan", farba ładnie łapała ale po spłukaniu okazało się, że odrost 2-3 cm jest ten kasztan a z reszty kolor się od razu wypłukał i mam teraz spłukany rudy (koszmar) Mam pytanie, co na to położyć by kolor się nie wypłukał i wyrównał do brązu, czy lepiej farbę z amoniakiem czy jednak bez np Garnier color&shine czy Casting Loreal, i jaki kolor ewentualnie, żeby wyszedł jasny brąz na tych spłukanych marchewkowo-burychi mrożno-kasztanowych odrostach? nie chcę żeby mi znowu wyszedł ciemny brąz.
najprosciej- kup farbe z naturalnej palety profesjonalnej np. 6.0 ( w zasadzie dowolna firma ), jak sie boisz ze moze byc za ciemno moze byc to nawet 7.0- koniecznie profeske i koniecznie bez zadnych dodatkow typu miedz, mrozne, popielate itp. po drugie farbe czyli z amoniakiem ! nie toner, po trzecie kup equalizer czyli to co polecaly dziewczyny strone wczesniej wyrowna strukture wlosow przed farbowaniem.
po trzecie dwa mycia przed oczysc wlosy silnym szamponem i nie uzywaj silikonow, pianek itp.
po ostatnie po 2 takich farbowaniach powinno byc ok, mozesz potem myslec o tonerach
i nie sklepowe farby raczej nie dadza rady, ale jesli nalezysz do marud co chca porady a potem robia co juz chcialy to ok, ale nie wroze sukcesu niczym sklepowym. jesli jednak koniecznie chcesz sklepowym to wiem , ze joanna ma ladny czekoladowy braz

no i na przyszlosc - na boga dekolor byl zbedny do potegi , kobieto kapiel rozjasniajaca juz by byla ostra, a dekolor? jak wyjdzie ci ciemno i ponuro - oleje na glowe przez tydzien i bedzie ok, nie morduj wlosow bez powodu
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel

Edytowane przez julianna-p
Czas edycji: 2013-01-24 o 17:38
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:08   #4395
ibyza
Wtajemniczenie
 
Avatar ibyza
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2 634
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
zobaczysz spektakularne efekty, wlasnie dlatego tatuaz sie skurczyl
ja zeszlam z rudego na razie wiec nie braabym tego koloru pod uwage ,ale ladny jest
ja bym chciała już widzieć jakies efekty w ubytku cm... a tu wszystko się waha... raz spada raz rośnie... ale narazie się nie poddaję

Cytat:
Napisane przez ineska1986 Pokaż wiadomość
faktycznie, cudny
ibyza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:20   #4396
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ibyza Pokaż wiadomość
ja bym chciała już widzieć jakies efekty w ubytku cm... a tu wszystko się waha... raz spada raz rośnie... ale narazie się nie poddaję
hmm a probowalas diety south beach?? uwazam, ze jest swietna
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:29   #4397
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Moj brazik 3,5 tygodnia od farbowania odrost jest już heh mysi
kolor na długości siedzi<jupi> pomimo prawie codziennego mycia ,olejowania itp
i nareszcie odratowane po proteinowej wpadce
oświetlenie szaro bure
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07658.jpg (81,3 KB, 45 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-24 o 19:31
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:37   #4398
Beata.
Zakorzenienie
 
Avatar Beata.
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 9 097
GG do Beata.
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Ifrit masz piekne włosy
Podziwałam juz wczesniej, tylko nie widzę u Ciebie tego złota. Pewnie przez oswietlenie
__________________

Beata. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 19:44   #4399
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
Moj brazik 3,5 tygodnia od farbowania odrost jest już heh mysi
kolor na długości siedzi<jupi> pomimo prawie codziennego mycia ,olejowania itp
i nareszcie odratowane po proteinowej wpadce
oświetlenie szaro bure
sliczne i mamy identyczny kolor wg mojego monitora
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 19:57   #4400
wlosomaniaczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wlosomaniaczkaaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3 261
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

ifrit, julianna-p jakimi farbami farbujecie włosy? Jaki brąz?
wlosomaniaczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:57   #4401
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

dziewczynki dziekuje ja farbuje londa profesional 5.73
jasny brązowo-złoty brąz na wodzie 3% z wspomagaczem fix color diapo dla lepszego pokrycia moich problematycznych włosów kiedys były blond i była zielen po przyciemnianiu, dekoloryzacja wyjałowione włosy ktore nie chciały łapac pigmentu i po 3 myciach robiły sie takie ale tylko 1 warstwa reszta była jak teraz kilka postów nizej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC07367.jpg (146,5 KB, 26 załadowań)
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-24 o 20:58
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 20:58   #4402
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
sliczne i mamy identyczny kolor wg mojego monitora
a Ty czym farbujesz ?
__________________
W myślach wszystko ma początek!
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 21:07   #4403
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
a Ty czym farbujesz ?
ja farbuje allvaves 4.0 , ale przyciemnialam z rudosci czerwonej, perfidnego koloru swoja droga
ogonie moj kolor to czysty ciemny braz, chociaz w nazwie ma sredni, zloto wybija sie u mnie z okazji farbowania zlotkami kilka lat i posiadania odzywek do rudosci, z kolorow na poziomie 5 moge polecic bodajze 5.4 z allvaves i 4.3 -toner z alfy
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-24, 23:30   #4404
JoannaJ78
Przyczajenie
 
Avatar JoannaJ78
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Płock/Nicea
Wiadomości: 16
Dot.: Pomocy! Farbowanie po dekoloryzacji

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
najprosciej- kup farbe z naturalnej palety profesjonalnej np. 6.0 ( w zasadzie dowolna firma ), jak sie boisz ze moze byc za ciemno moze byc to nawet 7.0- koniecznie profeske i koniecznie bez zadnych dodatkow typu miedz, mrozne, popielate itp. po drugie farbe czyli z amoniakiem ! nie toner, po trzecie kup equalizer czyli to co polecaly dziewczyny strone wczesniej wyrowna strukture wlosow przed farbowaniem.
po trzecie dwa mycia przed oczysc wlosy silnym szamponem i nie uzywaj silikonow, pianek itp.
po ostatnie po 2 takich farbowaniach powinno byc ok, mozesz potem myslec o tonerach
i nie sklepowe farby raczej nie dadza rady, ale jesli nalezysz do marud co chca porady a potem robia co juz chcialy to ok, ale nie wroze sukcesu niczym sklepowym. jesli jednak koniecznie chcesz sklepowym to wiem , ze joanna ma ladny czekoladowy braz

no i na przyszlosc - na boga dekolor byl zbedny do potegi , kobieto kapiel rozjasniajaca juz by byla ostra, a dekolor? jak wyjdzie ci ciemno i ponuro - oleje na glowe przez tydzien i bedzie ok, nie morduj wlosow bez powodu
Bardzo dziękuję za odpowiedź, jutro lecę do sklepu fryzjerskiego.
JoannaJ78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 11:44   #4405
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

czy mieszał ktoś farbe Socolor 5N z popielem na podobnym poziomie kolorystycznym? nie wiem co mi z tego wyjdzie a kusi.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:02   #4406
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
morgan nie zgodze sie z tym, ze wlosy im ciemniejsze/ostrzejsz tym bardziej postarzaja bo znam mnostwo dziewczyn, ktore wlasnie duzo gorzej i starzej wygladaja w delikatnych/subtelnych odcieniach. niestety w pl dominuje przekonanie, ze wszystkie kobiety sa jednym typem kolorystycznym - latem, zle wygladaja w cieplych kolorach,a szczytem seksapilu jest mala czarna. jesli Ty wygladasz gorzej w ciemniejszym to moze zmien tonacje ?? mozesz byc cieplym typem i miec zimne wlosy albo na odwrot i tyle
niestety jestem typowym latem ale "robię się" na "królewnę śnieżkę" Czasem mnie po prostu trochę męczy to ciągłe malowanie brwi i oczu żeby do włosów pasowały, bo naturalnie są niemal niewidoczne...
Cytat:
Napisane przez ifrit Pokaż wiadomość
dziewczynki dziekuje ja farbuje londa profesional 5.73
jasny brązowo-złoty brąz na wodzie 3% z wspomagaczem fix color diapo dla lepszego pokrycia moich problematycznych włosów kiedys były blond i była zielen po przyciemnianiu, dekoloryzacja wyjałowione włosy ktore nie chciały łapac pigmentu i po 3 myciach robiły sie takie ale tylko 1 warstwa reszta była jak teraz kilka postów nizej
na tym zdjęciu masz też 5.73 tylko bez diapo ? bo w sumie dziwne że Cite odrosty nie złapały akurat one przecież powinny być najmniej zniszczone i dobrze brac farbe
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 12:32   #4407
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 959
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
niestety jestem typowym latem ale "robię się" na "królewnę śnieżkę" Czasem mnie po prostu trochę męczy to ciągłe malowanie brwi i oczu żeby do włosów pasowały, bo naturalnie są niemal niewidoczne...


na tym zdjęciu masz też 5.73 tylko bez diapo ? bo w sumie dziwne że Cite odrosty nie złapały akurat one przecież powinny być najmniej zniszczone i dobrze brac farbe

odrost łapał i nadal łapie tylko gorzej było na długosci zawsze jasniej na tej 1 warstwie i kolor po kilku myciach robił sie jak niżej kolor typu z przeswitami złoto rudymi co dawało efekt brakło farby bo reszta była taka jak teraz
__________________
W myślach wszystko ma początek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2013-01-25 o 12:35
ifrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 13:25   #4408
julianna-p
Wtajemniczenie
 
Avatar julianna-p
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 249
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
niestety jestem typowym latem ale "robię się" na "królewnę śnieżkę" Czasem mnie po prostu trochę męczy to ciągłe malowanie brwi i oczu żeby do włosów pasowały, bo naturalnie są niemal niewidoczne...


na tym zdjęciu masz też 5.73 tylko bez diapo ? bo w sumie dziwne że Cite odrosty nie złapały akurat one przecież powinny być najmniej zniszczone i dobrze brac farbe
hmm w takim razie rozumiem bo odkad sciemnialy mi wlosy mialam odrowtny problem z byciem rudzielcem- jak zapomnialam o brwiach wygladalam jak typiara z salonu w bloku z czarnymi brwiami i marchewa na glowie
co moge poradzic hmmm sprobuj styl J Lo moze?? ona lubi kolory podobne dla lata i ma fajne pomysly, ostatnio gdzies widzialam jej fotke z typowo letnim kolorem, moze sprobuj looknac na 7D z RB, a na dol olejowanie przez miesiac plus miod
__________________
What’s the difference between a terrorist and a redhead?
… you can negotiate with a terrorist."


„Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzydeł, ale najważniejsze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć.” Coco Chanel
julianna-p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 13:29   #4409
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

a ja nie umiem okreslic jaka pora roku jestem
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-25, 14:02   #4410
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Brązowowłose farbowane Cz.IV

Cytat:
Napisane przez julianna-p Pokaż wiadomość
no i na przyszlosc - na boga dekolor byl zbedny do potegi , kobieto kapiel rozjasniajaca juz by byla ostra, a dekolor? jak wyjdzie ci ciemno i ponuro - oleje na glowe przez tydzien i bedzie ok, nie morduj wlosow bez powodu
Dekoloryzacja na bazie siarki nie niszczy włosów jak rozjaśniacz i inne tego typu cuda nazywane ściągaczami koloru czy dekoloryzatorami. Nie wiem tylko co to za ten Loreal ale np Prosalon Color Peel jest na siarce i wierz mi, że odpowiednio użyty nie niszczy.
__________________
http://zwyczajnienic.blogspot.com
o włosach, kosmetykach i takich tam


Aby mi się tak chciało jak mi się nie chce...

Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.