W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-01-24, 00:20   #1351
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Breath_of_blonde Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny
Skusi³am siê, wczoraj rozja¶ni³am koñce pozosta³e po schodzeniu z czarnego a dzisiaj na³o¿y³am Londe 12/9 per³owy blond. Trochê mocny popiel mi wyszed³ ( na zdjêciu tego tak nie widaæ ) ale jestem zadowolona. Jak siê Wam podoba?





Naprawdê popielato Ale fajnie

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
tak, napewno zajrzê, ale wklej proszê tez kolor który teraz masz.
Wkleja³am parê stron wcze¶niej, ale te zdjêcia i tak by³y kiepskiej jako¶ci
Mam jasn± rud± marchewê z paroma ciemniejszymi pasemkami i paroma ja¶niejszymi Aktualnie trochê jakby straci³a na intensywno¶ci

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ

To tak jak ja!!! W pi±tek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne

Bo¿e od godziny 15 tyle naskroba³yscie laski ale to dobrze

Ja wróci³am od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka³y i mialam juz wkurzona wracaæ do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt³umaczy³a mi dok³adniej jak tam trafiæ i dotar³am
Sprawdza³a moj± skórê pod dermatoskopem i pod jak±¶ lamp± i dowiedzia³am siê, ¿e mam skórê bardzo cienk±, naczynkow±, wra¿liw± i delikatn± a w niektórych miejscach odwodnion±, ale bez ³oju !
Niestety odradzi³a mi jakiekolwiek opalanie siê co oczywi¶cie nie jest dla mnie dobr± wiadomo¶ci±

Zrobi³a mi mikrodermabrazjê na to po³ozy³a maskê uspokajaj±ca i wróci³am do domu bez tapety ze ¶wie¿±, g³adziutk± bu¿k±
Bardzo fajna by³a ta dziewczyna - widaæ, ¿e zna³a siê na rzeczy i mog³am z ni± o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia³am siê np. o tym ¿e VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj± sie tylko dziêki znanej marce a ich sk³ad ponoæ bardzo sie pogorszy³ od jakiegos czasu.....
Poradzi³a mi stosowaæ Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala³a Jadwigê, Bielendê i Ziajê to tak w skrócie bo mog³abym pisaæ i pisac o tym co sie dzi¶ dowiedzia³am
Gratulacje Kitka Tobie równie¿ gratulujê, mia³am pisaæ i mi wylecia³o z g³owy

Oo to fajnie, w tych czasach coraz ciê¿ej o kogo¶ kompetentnego
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 00:28   #1352
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
a co dawa³ ten 9.0??? bo ten 9.1 mówicie ze bedzie dobry na te jansno zó³tawo rudawe. a ten 9.0 co zrobi?

---------- Dopisano o 01:17 ---------- Poprzedni post napisano o 01:04 ----------

Ah i zapomnia³am Wam napisaæ , robi³am t± szamponetk±- delia srebrzysty blond. Ale nic nie da³o. Akurat u mnie nie sprawdzi³ siê, szamponetka nie da³a zupe³nie nic , jest ciep³o nadal.
0 po kropce to natura, ja nie chcia³am bardzo mocno popielato dlatego zmiesza³am te dwa kolory

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 01:24 ----------

kto¶ tu pisa³a o podk³adzie AA, ¿e dobry. To chodzi o jeden z tych?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...mieszanej.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ietlajacy.html
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 00:41   #1353
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Aha, wiêc u mnie bêdzie tylko ten popielaty wobec tego, bo chcê mieæ ch³odno.
A powiedz, czy wysz³y Ci na pocz±tku ciemne te w³osy?? Czy fotki, któe wstawia³as pare stron temu s± po farbowaniu tymi grnierami???

Z podk³adów AA jestem bardzo zadowolona i muszê powiedzieæ ze uzywam ich czasem u klientek.

Rozswietlaj±cy ³adnie kryje i poblaskuje na buzi. Ja akurat uwielbiam taki efekt wiêc mi podklady AA sprawdzaj± siê idealnie. Jesli TY tez nie boisz sie rozswietlnia to smia³o z czystym sumieniem mogê polecic Ci go.

Matuj±ce nie matuj± do matu- bardziej satynowe wykoñczenie daj±.

Mam i z roswietlaj±cego i z matujacego te same dwa kolory, ale matujacy jest ciemniejszy.

Edytowane przez Emilia1
Czas edycji: 2013-01-24 o 00:42
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 01:36   #1354
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Kurka, spac nie moge, wirus rozklada.

Emilka, nie martw sie, ze bedzie ciemno z popielata 9iatka. Ona Ci troche wyploszy cieple refleksy, a pasemek nie przyciemni. Krzywdy na pewno nie zrobi. Po prostu, teraz jeszcze zbyt wczesnie by klasc farby bardzo rozjasniajace na calosc, mysle. Wpierw ostudz te rudosc i zloto.

Sama dlugo robilam 9wiatka (9.1 Voila) i to na zdjeciu ponizej to wlasnie pasemkowe wychodzenie z ciemnego koloru (jeszcze przed 'blondowaniem'), zniszczone przez kolejna wizyte u innej fryzjerki btw. Mialo byc do ramion i lekko podstopniowane na koncach. A tu dziury na calej glowie Ale juz na szczescie mam ten etap za soba.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1010953 -1.jpg (52,8 KB, 19 za³adowañ)
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 02:24   #1355
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 011
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Aha, wiêc u mnie bêdzie tylko ten popielaty wobec tego, bo chcê mieæ ch³odno.
A powiedz, czy wysz³y Ci na pocz±tku ciemne te w³osy?? Czy fotki, któe wstawia³as pare stron temu s± po farbowaniu tymi grnierami???

Z podk³adów AA jestem bardzo zadowolona i muszê powiedzieæ ze uzywam ich czasem u klientek.

Rozswietlaj±cy ³adnie kryje i poblaskuje na buzi. Ja akurat uwielbiam taki efekt wiêc mi podklady AA sprawdzaj± siê idealnie. Jesli TY tez nie boisz sie rozswietlnia to smia³o z czystym sumieniem mogê polecic Ci go.

Matuj±ce nie matuj± do matu- bardziej satynowe wykoñczenie daj±.

Mam i z roswietlaj±cego i z matujacego te same dwa kolory, ale matujacy jest ciemniejszy.
Kupiê sobie na próbê ten podk³ad w lutym, jak co¶ to zawsze moge go pudrowaæ

Te fotki to tak, po farbowaniu garnierami ostatnie co pokazywa³am po masce dolce age to ju¿ po 3tygodniach albo po miesi±cu na pocz±tku jest troche ciemniej i szaro, a potem sie wyp³ukuje, tylko ¿e jak k³ad³am na niewiele ciemniejsze w³osy
1 farbowanie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1354264680
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1354264680
2 tygodnie po 2gim farbowaniu tymi samymi garnierami:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post38495231

Wszystko w beznadziejnym ¶wietle, normalnie ja¶niejsze s±
Jutro poka¿e jak 9.21 alfaparf mi wyszed³

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

i jeszcze pytania do Was, stosowa³a która¶ jak±¶ z tych od¿ywek?:
Issana-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47487,hair-haarkur-intensiv-pflege.html
Farmona-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55612,herbal-care-odzywka-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-len.html
farmona-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54349,odzywka-do-wlosow-cienkich-i-delikatnych-zen-szen.html
Schauma-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52205,schwarzkopf-schauma-krem-i-olejek-odzywka-regeneracyjna-do-wlosow-lamliwych-i-rozdwajajacych-sie.html
__________________
"Adoptuj±c jednego psa nie zmienisz ca³ego ¶wiata, ale zmienisz ¶wiat tego psa"


Zapuszczam w³osy:
by³o (styczeñ '13)-40cm
jest (pa¼dziernik'13)-50cm
bêdzie-55cm

Farbujê: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 05:18   #1356
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 19 577
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Poka¿ wiadomo¶æ
majrel 8,2

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:39 ----------



wow niezla metamorfoza tak trzymaj!!!

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:40 ----------



To tak jak ja!!! W pi±tek jade po ostatnie wpisy i do 18 lutego mam wolne


Bo¿e od godziny 15 tyle naskroba³yscie laski ale to dobrze

Ja wróci³am od kosmetyczki- jestem zadowolona chociaz nie powiem - prawie godzine czasu szukalam tego salonu, wymarzlam totalnie na jakims zadupiu gdzie psy dupami szczeka³y i mialam juz wkurzona wracaæ do domu, ale oddzwonila do mnie ta kosmetyczka wyt³umaczy³a mi dok³adniej jak tam trafiæ i dotar³am
Sprawdza³a moj± skórê pod dermatoskopem i pod jak±¶ lamp± i dowiedzia³am siê, ¿e mam skórê bardzo cienk±, naczynkow±, wra¿liw± i delikatn± a w niektórych miejscach odwodnion±, ale bez ³oju !
Niestety odradzi³a mi jakiekolwiek opalanie siê co oczywi¶cie nie jest dla mnie dobr± wiadomo¶ci±

Zrobi³a mi mikrodermabrazjê na to po³ozy³a maskê uspokajaj±ca i wróci³am do domu bez tapety ze ¶wie¿±, g³adziutk± bu¿k±
Bardzo fajna by³a ta dziewczyna - widaæ, ¿e zna³a siê na rzeczy i mog³am z ni± o wszystkim pogadac tak jak z Wami
dowiedzia³am siê np. o tym ¿e VICHY to obecnie jedna z najgorszych firm na rynku i utrzymuj± sie tylko dziêki znanej marce a ich sk³ad ponoæ bardzo sie pogorszy³ od jakiegos czasu.....
Poradzi³a mi stosowaæ Pharmaceris, La Roche Posay, a z polskich firm zachwala³a Jadwigê, Bielendê i Ziajê to tak w skrócie bo mog³abym pisaæ i pisac o tym co sie dzi¶ dowiedzia³am
Ciekawa jestem jak Twoje wrazenia po mikro.. ja bylam tylko raz, ale tak jak juz pisalam, wiecej nie pojde
Tez masz wrazliwa skore tak jak ja dlatego jestem ciekawa jak Twoja skora zareagowala na mikro?
Na Vichy duzo kobiet jest uczulonych, ale tez bardzo duzo sie tego sprzedaje. Generalnie Vichy ma gamy przeznaczone do wieku a LRP i Pharmaceris gamy dostosowane do konkretnego problemu skory- jest oczywiscie w jednym i drugim seria przeciwzmarszczkowa (w LRP sa to active c, redermic, substiane), ale nie ma tak jak w vichy ze idealia to tak 25/30+, liftactive 40+, neovadiol 50+, cellebiotic 60+.
Ja bardzo lubie kremy do twarzy i ciala LRP mam ich kilka w swoich zbiorach
__________________

buahhot jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 05:45   #1357
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Pamietaj, odcienie musza miec domieszke fioletu przy popieli, bo nawet chlodna perla moze dac leciutka wielkanoc Strzelaj od razu w farby rozjasniajace, bo one sa i tak o niebo lagodniejsze od rozjasniacza
Zdecydowa³am siê ju¿ na te refleksy ¯adna farba mi teraz nie rozja¶ni tego z³otego Poza tym nie chcê ju¿ ca³ych w jasnym blondzie- szybko mi w³osy rosn± i zaraz widzê czarne od g³owy Przy ciemniejszej podstawie i refleksach trochê siê gubi odrost
D³ugo nosi³am takie ja¶niutkie i teraz celujê w co¶ innego
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg baleyage.jpg (13,0 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg fryzury(27)_595_fryzury.jpg (17,4 KB, 10 za³adowañ)
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 07:29   #1358
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda³am oba w zerowkach
Tak¿e jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by³o...a jeszcze przede mn± 3 zaliczenia, i pewnie jakie¶ bedzie w plecy...

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja z proteinowych tomam chyba tylko waxa z jedwabiem i keratyn±
A Ty sie orientujesz tak w wielkim skrócie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje siê nawil¿ajacymi?
I jakie¶ przyklady?
Chyba ze pomiesza³am co¶.

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
I tak i nie Przegl±daj±c efekty po 111 kolor bardzo mi siê spodoba³, ale obawiam siê ¿e do mojego typu urody by nie pasowa³ Je¶li bêdê stosowaæ 111 to raczej w celu rozja¶nienia ca³o¶ci, co by k³a¶æ poziom 9 potem na sta³e, albo mo¿e nawet 10, o ile by siê uda³o No chyba ¿e 8 na moich w³osach tak mi siê spodoba ¿e nie bêdê nic ju¿ zmieniaæ (w co w±tpiê )


Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy¶ nim malowalam.

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowa³am siê ju¿ na te refleksy ¯adna farba mi teraz nie rozja¶ni tego z³otego Poza tym nie chcê ju¿ ca³ych w jasnym blondzie- szybko mi w³osy rosn± i zaraz widzê czarne od g³owy Przy ciemniejszej podstawie i refleksach trochê siê gubi odrost
D³ugo nosi³am takie ja¶niutkie i teraz celujê w co¶ innego
Ja kiedys robilam refleksy farb± Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w³osach-ciep³ych. One wychodzi³y na nich ch³odno.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 07:34   #1359
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda³am oba w zerowkach
Tak¿e jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by³o...a jeszcze przede mn± 3 zaliczenia, i pewnie jakie¶ bedzie w plecy...



A Ty sie orientujesz tak w wielkim skrócie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje siê nawil¿ajacymi?
I jakie¶ przyklady?
Chyba ze pomiesza³am co¶.



Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy¶ nim malowalam.


Ja kiedys robilam refleksy farb± Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w³osach-ciep³ych. One wychodzi³y na nich ch³odno.
Agata widzisz, ja mam ten problem, ¿e strasznie mi blondy po kilku myciach wchodz± w ¿ó³ty odcieñ. Próbowa³am ró¿nych rzeczy: p³ukanki, szampony, maski, olejki ¶ci±gaj±ce ¿ó³ty odcieñ - i jak za d³ugo stosujê to wpadam w drug± skrajno¶æ - robi± siê szare i jakby przez kalkê farbowane Nie wiem, mo¿e ja co¶ ¼le robiê, albo ju¿ mam takie w³osy
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 08:51   #1360
aniaexplode
Zadomowienie
 
Avatar aniaexplode
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z pokoju brata
Wiadomo¶ci: 1 072
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Ja od jutra zaczynam myæ moim Timoteiem do blondu ¿eby te popielate paskudy troche ociepliæ Pewnie przy okazji odrost mi siê ociepli ale farb± zniweluje, a ju¿ nie moge z tymi srebrnymi pasmami przy twarzy

Ogólnie jak komu¶ w³a¶nie tak mocno ³api± z pocz±tku farby jak mi to polecam, bo pare myæ i kolor siê robi o wiele ³adniejszy, ³adniej b³yszczy, robi± siê refleksy

---------- Dopisano o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:38 ----------


Ale to ty chcesz zrobiæ ca³e w³osy jak naturalne? Czy jak?
Nie bardzo rozumiem.
Ogólnie z farbowanymi rozja¶nianymi to sie dziej± czasem cuda nad wis³±
Jak chcesz mocno przyciemniæ ale nie na br±z tylko nadal blond to najlepiej pigmentacje zrobiæ
Chodzi o to , ¿e chcê te farbowane na blond przyciemniæ do mojego naturalnego koloru czyli widocznych juz odrostów. tylko jak± mieszanke zrobiæ z jaka oksy aby odrostów ¿e tak powiem, nie ruszy³o wcale a resztê w³osów oczywi¶cie pofarbowa³o?
__________________
Kochaj albo Rzuæ!

I forgot that all might see
So many beautiful things...


Zapraszam do wymiany:--> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380461
kosmetyki : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=380683
aniaexplode jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:04   #1361
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Dzieñ dobry wszystkim

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety dopiero teraz to do mnie dotar³o kiedy zrobi³am sobie porównanie ale mia³am "w³osy"
do mnie dotar³o ju¿ du¿o wcze¶niej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze³am t± pielegnacje ale nie spodziewa³am sie ze az tak mi sie to wkreci

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Poka¿ wiadomo¶æ
to sobie jakies kupie tylko nie wiem jeszcze jakie.
Moze Skrzypowite

ja napewno juz 50 cm przekroczylam, tak mi sie bynajmniej wydaje jak ostatnio mierzylam
bra³am, jaki¶ super efektów nie zauwarzy³am lepsza by³a dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special


Cytat:
Napisane przez blond bunny Poka¿ wiadomo¶æ
Hej wredoty, tesknilyscie?
wpadlam na chwile, nie dam rady was nadrobic, troche fotek przelecialam tylko- sliczne wlosy i super poprawa jestem z was taka dumna

kylie moja kochana dziekuje ci za wsparcie
zajrzyj sobie na stronke bielizny kinga, ja mam na poczcie do odbioru kolejny ich staniczek i uwielbiam je juz szykuje sie na jeszcze nastepny

a co u mnie... lepiej sie czuje, tz prawie zdrowy juz. tylko gardlo wciry mi daje jutro czeka mnie bardzo ciezki dzien- musze pojezdzic z tz i dziadkiem bo bede zalatwiac refundacje na aparat sluchowy...nie wiem czy mi sie to uda, no ale musze sprobowac bo mnie dziadzius prosil bardzo to pomoge ile sie da

buziaki moje kochane! za jakis czas znowu wpadne do was
Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdrówka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Poka¿ wiadomo¶æ
bie¿ go i rozpie¶æ, a na pewno bêdzie szczê¶liwym pieskiem
Apropo wczoraj powa¿nie rozmawia³am z T¯ i w koñcu pozna³am jego opinie, dowiedzia³am sie ze on s±dzi ze nie pokocha starszego psa i ja te¿ nie, ze ten pies bêdzie chodzi³ swoimi ¶cie¿kami, ze nie bedzie le¿a³ ze mn± w ³ó¿ku tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robi³ co chce,stwierdzi³ ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu doda³ ze psa pojedziemy zobaczyæ ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawaæ relecje bo jutro ide na rozmowe z t± w³ascicielk±,ale chcia³abym porozmawiaæ z kim¶ kto mia³ doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znale¼æ takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 09:13   #1362
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Dzieñ dobry wszystkim



do mnie dotar³o ju¿ du¿o wcze¶niej wiedzialam ze mam siano dlatego zacze³am t± pielegnacje ale nie spodziewa³am sie ze az tak mi sie to wkreci


bra³am, jaki¶ super efektów nie zauwarzy³am lepsza by³a dla mnie belissa 40+ no vitapil cudo i merz special




Hej bunny ciesze sie ze wracasz do zdrówka,oby tak dalej. No i powodzenia w dalszej walce




Apropo wczoraj powa¿nie rozmawia³am z T¯ i w koñcu pozna³am jego opinie, dowiedzia³am sie ze on s±dzi ze nie pokocha starszego psa i ja te¿ nie, ze ten pies bêdzie chodzi³ swoimi ¶cie¿kami, ze nie bedzie le¿a³ ze mn± w ³ó¿ku tylko bedzie niecierpliwy i bedzie robi³ co chce,stwierdzi³ ze on chce tylko szczeniaka bo nauczymy go wszystkiego po swojemu... A na koncu doda³ ze psa pojedziemy zobaczyæ ale on nie jest do tego przekonany i nie chce takiego psa. oj... bede wam zdawaæ relecje bo jutro ide na rozmowe z t± w³ascicielk±,ale chcia³abym porozmawiaæ z kim¶ kto mia³ doczynienia z takim psem ... no a nie bardzo moge znale¼æ takie forum nawet, no nic... nie wiadomo jeszcze co bedzie
Kotka ja raz mia³am starszego psa- kundelka. Dosta³am go, jak mia³ prawie rok. Na pocz±tku by³ taki osowia³y, jak to w nowym miejscu i od razu chcia³ uciekaæ. Jak siê oswoi³ i przyzwyczai³ to nie ró¿ni³ siê niczym od psa, którego wykarmi³am butelk± od maluszka Bo znalaz³am na drodze tak± biedotê wyrzucon± i przygarnê³am. Ka¿dy pies ma swój charakter i swoje przyzwyczajenia. Czasami na pocz±tku robi± dziwne rzeczy (mój siusia³ pod sto³em) i w zasadzie uczy³am swojego wszystkiego tak, jak szczeniaka I jak ju¿ na pocz±tku wiesz, ¿e go nie zaakceptujecie to lepiej go nie braæ
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:19   #1363
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Kotka ja raz mia³am starszego psa- kundelka. Dosta³am go, jak mia³ prawie rok. Na pocz±tku by³ taki osowia³y, jak to w nowym miejscu i od razu chcia³ uciekaæ. Jak siê oswoi³ i przyzwyczai³ to nie ró¿ni³ siê niczym od psa, którego wykarmi³am butelk± od maluszka Bo znalaz³am na drodze tak± biedotê wyrzucon± i przygarnê³am. Ka¿dy pies ma swój charakter i swoje przyzwyczajenia. Czasami na pocz±tku robi± dziwne rzeczy (mój siusia³ pod sto³em) i w zasadzie uczy³am swojego wszystkiego tak, jak szczeniaka I jak ju¿ na pocz±tku wiesz, ¿e go nie zaakceptujecie to lepiej go nie braæ
no tak gada, a mnie trafia bo nie mia³ doczynienia z takim psem i nic nie mo¿na mu powiedzieæ bo oczywi¶cie jest m±drzejszy i jego brat to samo... a mówie mu ze skoro nie zaakceptuje to nie bierzemy i tyle, a on do mnie ze musi zobaczyæ jak ten pies reaguje... pfff masakra nie mam w kolo siebie ¿adnego wsparcia
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:36   #1364
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Psa trzeba kochaæ Jak ju¿ na samym pocz±tku jest do niego uprzedzony to bez sensu robiæ zamieszanie w ¿yciu pieska. Bo potem co? Oddacie, jak nie spe³ni oczekiwañ?
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 09:39   #1365
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Agata widzisz, ja mam ten problem, ¿e strasznie mi blondy po kilku myciach wchodz± w ¿ó³ty odcieñ. Próbowa³am ró¿nych rzeczy: p³ukanki, szampony, maski, olejki ¶ci±gaj±ce ¿ó³ty odcieñ - i jak za d³ugo stosujê to wpadam w drug± skrajno¶æ - robi± siê szare i jakby przez kalkê farbowane Nie wiem, mo¿e ja co¶ ¼le robiê, albo ju¿ mam takie w³osy
Ja w sumie mialam podobnie, glownie ¿olkly przy odroscie. I szare tez mialam. Pewnie nasz barwnik wlosa jest dziwny.
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:00   #1366
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Kurka, spac nie moge, wirus rozklada.

Emilka, nie martw sie, ze bedzie ciemno z popielata 9iatka. Ona Ci troche wyploszy cieple refleksy, a pasemek nie przyciemni. Krzywdy na pewno nie zrobi. Po prostu, teraz jeszcze zbyt wczesnie by klasc farby bardzo rozjasniajace na calosc, mysle. Wpierw ostudz te rudosc i zloto.

Sama dlugo robilam 9wiatka (9.1 Voila) i to na zdjeciu ponizej to wlasnie pasemkowe wychodzenie z ciemnego koloru (jeszcze przed 'blondowaniem'), zniszczone przez kolejna wizyte u innej fryzjerki btw. Mialo byc do ramion i lekko podstopniowane na koncach. A tu dziury na calej glowie Ale juz na szczescie mam ten etap za soba.
Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, które wklei³a¶ to piszesz, ¿e schodzi³a¶ pasemkami z ciemnego. Apropos fryzjerow to znale¼æ dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chcê jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozja¶niacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Proszê mi podciaz koñcówki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:05   #1367
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Psa trzeba kochaæ Jak ju¿ na samym pocz±tku jest do niego uprzedzony to bez sensu robiæ zamieszanie w ¿yciu pieska. Bo potem co? Oddacie, jak nie spe³ni oczekiwañ?
Ja bym tak w ¿yciu nie zrobi³a a jak sie T¯-towi nie spodoba to bede musia³a to skre¶liæ bo nic z tego nie bedzie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:06   #1368
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez shizaxa Poka¿ wiadomo¶æ
Kupiê sobie na próbê ten podk³ad w lutym, jak co¶ to zawsze moge go pudrowaæ

Te fotki to tak, po farbowaniu garnierami ostatnie co pokazywa³am po masce dolce age to ju¿ po 3tygodniach albo po miesi±cu na pocz±tku jest troche ciemniej i szaro, a potem sie wyp³ukuje, tylko ¿e jak k³ad³am na niewiele ciemniejsze w³osy
1 farbowanie:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1354264680
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...7&d=1354264680
2 tygodnie po 2gim farbowaniu tymi samymi garnierami:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post38495231

Wszystko w beznadziejnym ¶wietle, normalnie ja¶niejsze s±
Jutro poka¿e jak 9.21 alfaparf mi wyszed³

---------- Dopisano o 03:24 ---------- Poprzedni post napisano o 02:58 ----------

i jeszcze pytania do Was, stosowa³a która¶ jak±¶ z tych od¿ywek?:
Issana-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,47487,hair-haarkur-intensiv-pflege.html
Farmona-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,55612,herbal-care-odzywka-do-wlosow-suchych-i-lamliwych-len.html
farmona-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,54349,odzywka-do-wlosow-cienkich-i-delikatnych-zen-szen.html
Schauma-https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,52205,schwarzkopf-schauma-krem-i-olejek-odzywka-regeneracyjna-do-wlosow-lamliwych-i-rozdwajajacych-sie.html
Zawsze mozesz mocnoej go przypudrowac a jak noe polubicie sie z ca³± twarza to pamietaj ze mozesz go uzyc pod oczy jako korektor, jesli nie masz mocnych bardzo cieni pod oczkami. Nie w³azi w za³amania i naprawdê ³adnie to wygl±da
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:27   #1369
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja w sumie mialam podobnie, glownie ¿olkly przy odroscie. I szare tez mialam. Pewnie nasz barwnik wlosa jest dziwny.
Dlatego podziwiam w³osy dziewczyn, które przy 9% i farbie drogeryjnej ³api± ja¶niutki blond

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Poka¿ wiadomo¶æ
Ja bym tak w ¿yciu nie zrobi³a a jak sie T¯-towi nie spodoba to bede musia³a to skre¶liæ bo nic z tego nie bedzie
No to mo¿e niech ten piesek zdecyduje Jak was wybierze to znaczy, ¿e jeste¶cie mu przeznaczeni
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-24, 10:39   #1370
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda³am oba w zerowkach
Tak¿e jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by³o...a jeszcze przede mn± 3 zaliczenia, i pewnie jakie¶ bedzie w plecy...

Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy¶ nim malowalam.
Ja by³am w³a¶nie w szkole i zaliczy³am ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie ch³odnego odcienia blondu, zobaczymy co bêdzie dalej
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:46   #1371
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ
Zdecydowa³am siê ju¿ na te refleksy ¯adna farba mi teraz nie rozja¶ni tego z³otego Poza tym nie chcê ju¿ ca³ych w jasnym blondzie- szybko mi w³osy rosn± i zaraz widzê czarne od g³owy Przy ciemniejszej podstawie i refleksach trochê siê gubi odrost
D³ugo nosi³am takie ja¶niutkie i teraz celujê w co¶ innego
Ladne te rfleksy
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:50   #1372
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Boles³awca (Dolny ¦l±sk)
Wiadomo¶ci: 3 586
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Ninedin Poka¿ wiadomo¶æ

No to mo¿e niech ten piesek zdecyduje Jak was wybierze to znaczy, ¿e jeste¶cie mu przeznaczeni
Ju¿ nic nie mowie bo ta dziewczyna zmienia zdanie co 5 minut, idzie na terapie i zostaje w polsce jednak. Dopiero wam co¶ napisze jak co¶ sie wyja¶ni bo jak narazie ta sytuacja zaczyna mnie wkurzaæ
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
od¿ywianie w³osków
Kotka17 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 10:59   #1373
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomo¶ci: 5 867
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez exclusivee Poka¿ wiadomo¶æ
Ja by³am w³a¶nie w szkole i zaliczy³am ostatni egzamin na 4

Narazie moim celem jest uzyskanie ch³odnego odcienia blondu, zobaczymy co bêdzie dalej
Gratulacje, i juz do przodu z jednym jesyem ciekawa jak Ci to wyjdzie.
Emilia1 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:08   #1374
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 3 195
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Gratulacje, i juz do przodu z jednym jesyem ciekawa jak Ci to wyjdzie.
Dziêkujê
Te¿ jestem ciekawa, tylko co¶ narazie nie mogê siê wybraæ do sklepu po farby, minusowa temperatura niestety temu nie sprzyja
__________________
Instagram

Jasny popielaty br±z
exclusivee jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:18   #1375
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 27 236
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez buahhot Poka¿ wiadomo¶æ
Ciekawa jestem jak Twoje wrazenia po mikro.. ja bylam tylko raz, ale tak jak juz pisalam, wiecej nie pojde
Tez masz wrazliwa skore tak jak ja dlatego jestem ciekawa jak Twoja skora zareagowala na mikro?
Na Vichy duzo kobiet jest uczulonych, ale tez bardzo duzo sie tego sprzedaje. Generalnie Vichy ma gamy przeznaczone do wieku a LRP i Pharmaceris gamy dostosowane do konkretnego problemu skory- jest oczywiscie w jednym i drugim seria przeciwzmarszczkowa (w LRP sa to active c, redermic, substiane), ale nie ma tak jak w vichy ze idealia to tak 25/30+, liftactive 40+, neovadiol 50+, cellebiotic 60+.
Ja bardzo lubie kremy do twarzy i ciala LRP mam ich kilka w swoich zbiorach
Tak Vichy ma przedzia³ wiekowy tylko ¿e u nich spokojnie krem dla 40-latki mog³aby 50- albo i 60-latka u¿ywaæ Maj± koszmarne sk³ady i je¿eli chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, ¿aden wyk³adowca u nas te¿ Vichy nie poleci³, a babka od farmacji stwierdzi³a ¿e to gówno fabryki nie powinno opu¶ciæ
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej

A ja dzis zaliczenie, jutro zaliczenie.
Ale egzaminy mialam 2 caloroczne (2 semestry) i zda³am oba w zerowkach
Tak¿e jestem zadowolona
Ale tyle co nauki teraz by³o...a jeszcze przede mn± 3 zaliczenia, i pewnie jakie¶ bedzie w plecy...



A Ty sie orientujesz tak w wielkim skrócie jaka jest roznica miedzy proteinowymi a zdaje siê nawil¿ajacymi?
I jakie¶ przyklady?
Chyba ze pomiesza³am co¶.



Ten 111 wychodzi bardzo jasno, ale musialabys pewnie zmieniac wode na 12%. Kiedy¶ nim malowalam.


Ja kiedys robilam refleksy farb± Natural&Easy 522. Ale to na jasnych w³osach-ciep³ych. One wychodzi³y na nich ch³odno.
Tak na szybko w skrócie bo spiesze siê do lekarza.
Nawil¿aj±ce maj± za zadanie zwi±zaæ i utrzymaæ wode we w³osach (humektanty i emolienty), I tu mamy od¿ywki czy maski z jakimi¶ olejkami, ekstraktami ro¶linnymi. Przy przekarmieniu nawil¿aj±cymi sk³adnikami w³osy bêd± oklap³e, bêd± siê robi³y str±ki i bêd± takie gumowate. Proteinowe dzia³aj± na zasadzie uzupe³niania ubytków we w³osie, naprawie uszkodzeñ, i tu s± np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w³osy s± sztywne, têpe, niezbyt fajne
Czyli musi byæ równowaga w pielêgnacji.


Ok ja póki co uciekam do lekarza
czekoladowoo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:34   #1376
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 6 886
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez guacamole Poka¿ wiadomo¶æ
Ladne te rfleksy
Na d³ugich w³osach bardzo ³adnie to wygl±da Ja mam krótkie to na spektakularny efekt nie liczê
__________________
Umys³ w stanie blond
Ninedin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:36   #1377
vermicelli
Raczkowanie
 
Avatar vermicelli
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: .swój ¶wiat.
Wiadomo¶ci: 193
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez Carolajn Poka¿ wiadomo¶æ
Pozazdro¶ci³am Wam i te¿ siê pochwalê a co mi tam! moje zmagania od kwietnia zesz³ego roku

Jak± farb± uzyska³a¶ taki ³±dniutki kolorek?
__________________

.pomiêdzy "zostajê", a "nigdy wiêcej" | <3



..and watchin you walk away..


WYMIANKA

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41491354
vermicelli jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:38   #1378
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

[QUOTE=Emilia1;38826597]Gucamole, a masz zdjecia jak kladlas 9?? Bo to, które wklei³a¶ to piszesz, ¿e schodzi³a¶ pasemkami z ciemnego.

Mam zdjecia z 9tka, to byla 9.1 i wychodzila tak popielato-cieplo. Mieszalam ja pol na pol z woda 9, chyba. Jedyne fotki, jakimi dysponuje, to te. reszta fotek z tego okresu to wilki odrost z gruba wartswa kremu ochronnego plus usmiechnieta buzia na plazy, wiec nic nie widac
Dam za to fote z 10.16 na wodzie 9 fifty fifty. Odrost ciemny tez wakacyjny, a i specjalnie nie probowalam tego schladzac, bo na wakacjach nie ma sensu Ale nim sie zapuscilam, wlosy byly chlodne.

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Poka¿ wiadomo¶æ
Apropos fryzjerow to znale¼æ dobrego to naprawde graniczy z cudem.

"Chcê jasniejsze pasemka - " ☠☠☠s rozja¶niacz na wlosy na 12 pod klimazonem,

"Proszê mi podciaz koñcówki"- wychodzisz z wlosami za ucho...
Taaak, to swieta prawda. Ja od czerwca 2010 zapuszczam wlosy i stoje w miejscu przez te 1 cm.... Prawie 3 lata!!!!! Za kazdym rzem dostaje dziury przy samej skorze niemal, a potem chodze w spinkach. Moj maz juz mnie wyslal raz do najdrozszego fryza za 400 zl za ciecie, bo stwierdzil, ze popadam w manie depresyjna. Ale jak ja mialam sie pokazac w 'bobie', co z jednej strony siegal brody, z drugiej mial dziure na wysokosci platka uszu? Chlopak ucywilizowal mi wlosy, 2 razy bulilam mu kase, ale teraz sama juz bede sobie ciac. Nie moge sie doczekac najblizszych 5 cm, bo chce moc wsio zlapac w kucyk i ew. kupic doczepiany kucyk, by przykryc ew nierownosci, bo juz nie chce kocentrowac sie na upieksaniu fryzury, a na jej zapuszczaniu i... farbowaniu .

Podciac koncowki!!!! Ile razy ja chcialam podciac koncowki. Wlosy do ramion, a koncowki magicznie dosiegnely poziomu ponad uchem
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (34,5 KB, 28 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (49,7 KB, 33 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (41,7 KB, 35 za³adowañ)
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 11:51   #1379
guacamole
Wtajemniczenie
 
Avatar guacamole
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wichrowe bagna
Wiadomo¶ci: 2 007
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Poka¿ wiadomo¶æ
Tak Vichy ma przedzia³ wiekowy tylko ¿e u nich spokojnie krem dla 40-latki mog³aby 50- albo i 60-latka u¿ywaæ Maj± koszmarne sk³ady i je¿eli chodzi o apteczne kremy to nikomu Vichy nie polece, ¿aden wyk³adowca u nas te¿ Vichy nie poleci³, a babka od farmacji stwierdzi³a ¿e to gówno fabryki nie powinno opu¶ciæ


Tak na szybko w skrócie bo spiesze siê do lekarza.
Nawil¿aj±ce maj± za zadanie zwi±zaæ i utrzymaæ wode we w³osach (humektanty i emolienty), I tu mamy od¿ywki czy maski z jakimi¶ olejkami, ekstraktami ro¶linnymi. Przy przekarmieniu nawil¿aj±cymi sk³adnikami w³osy bêd± oklap³e, bêd± siê robi³y str±ki i bêd± takie gumowate. Proteinowe dzia³aj± na zasadzie uzupe³niania ubytków we w³osie, naprawie uszkodzeñ, i tu s± np proteiny mleczne, jedwabiu, elastyna, keratyna, i inne. Jak sie proteiny przesadzi to wtedy w³osy s± sztywne, têpe, niezbyt fajne
Czyli musi byæ równowaga w pielêgnacji.


Ok ja póki co uciekam do lekarza
Czoko, z ta pielegnacja to mas swieta racje Ja sie do tego stosuje i wlosy mam jak blyszczaca szczota Zeby jeszcze odrosly, bo macam je caly czas i podszczypuje, az sie tluste na koncach robia
Czasem bierze mnie na keratynowe prostowanie, ale z tym poczekam, az podrosna Maz mi zrobi, ale poki co, szukam kuracji w necie i jakos sie jeszcze nie przymierzam zkupoaniem na zapas

No, Vichy to syfek. Mam bardzo duza sklae porownawcza, bo uzywalam kremow z przedzialu cenowego 20-400 i powiem, ze najbardziej optymalna polka cenowa jest dla mnie 50-60. Wiem, ze nie wszystkie babki moga sobie na wszytsko pozwolic, ale dla mnie 50-60 to polka ekonomiczna. W Szwecji nawet najgorszy badziew tyle kosztuje.

Kupuje apteczne marki, glownie Bioderme - bardzo proste kremiki i oszczednie zapakowane. Lubie tez kupowac wszelkie hiszpanskie specyfiki z mocznikiem, bo nawilzaja - na wakacjach i dosc tanio. Wiekszosc moich kosmetykow pielegnacyjnych, bo kremy wole inne, to Avene - tez kupuje taniej niz w normalnych aptekach (online lub w superpharmie na przecenie). Jakis filtr 50 Eucerin - super bo nie tlusci, a przebarwien zadnych nie dopuszcza.
Jedyne w mojej pielegnacji, co kosztuje sporo to emulsje nawilzajaco-wybielajace - azjatyckie limitki Estee Lauer i Guerlain. Ale ostatnio kombinuje z kwasem hialuronowym, olejkami i rozkrecam kwasy , ze te emulsje czekaja na cieplejsze sezony, bo sa beztluszczowe. A ja krece kosmetyki za 15-20 zet

O!!! Fajnutkie kosmetyki ma polski Dax Cosmetics Piling drobnoziarnisty w saszetkach - cudenko!!!! Baza silikonowa pod makijaz - supcio! Moja szwedzka tesciowa ukochala sobie Miraculum z perlami i uwaza, ze to musi byc straaaaasznie drogi krem, bo lepszy od Vichy - 25 zlotych maks i to w drozszej drogerii
guacamole jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-01-24, 12:36   #1380
beautygosiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomo¶ci: 293
Dot.: W³osy na blond farbujemy i o ¿yciu dyskutujemy. Czê¶æ XXII

co do farbowania to ja mam wielkiego stracha u fryzjerki, ale co do ¶ciêcia to zawsze jestem zadowolona... jak mówiê 1 cm to rzeczywi¶cie tak jest, a jak mówiê ¿e 5 to dla pewno¶ci pokazuje mi na w³osach czy na pewno tyle a tyle mam na my¶li...
beautygosiek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.