Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-13, 23:02   #3961
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, z empikiem to nie taka prosta sprawa, prawda? Nie mam gwarancji ceny w stacjo takiej jak online, prawda?
Najczęściej obowiązują ceny regularne (w internetowym zaznaczone czarnym kolorem) i raczej rzadko pojawiają się jakieś rabaty, zniżki, promocje poza wyprzedażami.
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:02   #3962
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość

Ja mam za dużo? Nie
No ja na pewno nie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:10   #3963
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja na pewno nie


---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

I ja skusiłam się na zamówienie w Estee, wzięłam ten olejek do ust. Dziewczyny co z tych nowych benefitowych produktów do brwi jest fajne? Tam jakiś gimmie brow jest nowy tak? http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tosci/P2578001 o ten?

pingwin nie odpisałaś mi .
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:11   #3964
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wzięłam zestaw z tym drugim, strasznie mnie ciekawi!

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, z empikiem to nie taka prosta sprawa, prawda? Nie mam gwarancji ceny w stacjo takiej jak online, prawda?
Nope, ceny, a nawet promocje się różnią i w stacjo i on-line Ja wolę kupować on-line, często o te kilka zł jest taniej, jest więcej promo, na ogół płacę paybackami za zamówienia w empiku

A co do brwiowych tematów - ja czekam do lipca i idę kolor dobrać w stacjo odpowiedni, bo w ciemno nie bierę Kusi mnie kredka pod łuk brwiowy i ta cienka do precyzyjnego malowania i wyznaczania kształtu. Mi w brwiach na całej długości brakuje pojedynczych włosków tylko, natomiast moje brwi są za krótkie, bo kończą się wraz z kącikiem oka No nie rosną tam po prostu i co im zrobię? No nic I taka cienka kredeczka fajnie by mi kształt tam zarysowała No ale kolor trza dobrać Także w lipcu jeden zakup na pewno, drugi być może. A jak nie wyłączą przy brokule kart podarunkowych to klikam brokuła z nimi i czekam na kolejne VIPy, by kupić bazę i do tego czasu stestuję już chyba wszystkie co S. posiada w asortymencie
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:13   #3965
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
]I ja skusiłam się na zamówienie w Estee, wzięłam ten olejek do ust. Dziewczyny co z tych nowych benefitowych produktów do brwi jest fajne? Tam jakiś gimmie brow jest nowy tak? http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tosci/P2578001 o ten?
.
Nie wiem, jak Benefit, ale z maca uzywam tylko spiralnych tuszy do brwi i nic innego juz nie chce, bo idealne dla mnie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:18   #3966
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie wiem, jak Benefit, ale z maca uzywam tylko spiralnych tuszy do brwi i nic innego juz nie chce, bo idealne dla mnie
A ja używam gimmie brow, już 4 opakowanie kończę i chce kupić następne a tu jakaś nowość ale widzę, że są 3 kolory i nie wiem
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:19   #3967
pingwintastas
Explorer siłowni 💪🏼😎
 
Avatar pingwintastas
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 10 723
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

I ja skusiłam się na zamówienie w Estee, wzięłam ten olejek do ust. Dziewczyny co z tych nowych benefitowych produktów do brwi jest fajne? Tam jakiś gimmie brow jest nowy tak? http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...tosci/P2578001 o ten?

pingwin nie odpisałaś mi .
Bo ja teraz co innego mam w głowie - rano egzamin Ale rozwinę jeszcze temat elegancko
pingwintastas jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-13, 23:20   #3968
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 532
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
A ja używam gimmie brow, już 4 opakowanie kończę i chce kupić następne a tu jakaś nowość ale widzę, że są 3 kolory i nie wiem
Weź ten, co zblizony do tego kolorem co masz.
Ja musze rozjasniac, wiec biore zimne, jasne inaczej brwi bede miała czarne, co pasuje do blondu, jak pięśc do nosa
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:26   #3969
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No ja na pewno nie
mam sporo więcej, ale powstrzymuję sie od ferowania wyroków,opinie że zapach nadaje sie np.do kibla bo każdy ma inny gust i to co jednemu sie podoba, drugiemu nie musi za długo siedzę w perfumach

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

wcinam szparagi w szynce z sosem chrzanowym, kurde nie za późno
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:31   #3970
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
mam sporo więcej, ale powstrzymuję sie od ferowania wyroków,opinie że zapach nadaje sie np.do kibla bo każdy ma inny gust i to co jednemu sie podoba, drugiemu nie musi za długo siedzę w perfumach

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

wcinam szparagi w szynce z sosem chrzanowym, kurde nie za późno
Pochwal się kolekcją Ja wczoraj o tej porze zjadłam camemberta z truskawkami i rano miałam za swoje - mega uczulenie A nigdy mnie to jadło nie uczulało. Może na truskawkach jakiś tajny oprysk robili
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-13, 23:42   #3971
Miskaa78
Kazar Lady
 
Avatar Miskaa78
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 22 900
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Pochwal się kolekcją Ja wczoraj o tej porze zjadłam camemberta z truskawkami i rano miałam za swoje - mega uczulenie A nigdy mnie to jadło nie uczulało. Może na truskawkach jakiś tajny oprysk robili
w podpisie mam link do fragrantiki

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Xandrine_Marie Pokaż wiadomość
Nope, ceny, a nawet promocje się różnią i w stacjo i on-line Ja wolę kupować on-line, często o te kilka zł jest taniej, jest więcej promo, na ogół płacę paybackami za zamówienia w empiku

A co do brwiowych tematów - ja czekam do lipca i idę kolor dobrać w stacjo odpowiedni, bo w ciemno nie bierę Kusi mnie kredka pod łuk brwiowy i ta cienka do precyzyjnego malowania i wyznaczania kształtu. Mi w brwiach na całej długości brakuje pojedynczych włosków tylko, natomiast moje brwi są za krótkie, bo kończą się wraz z kącikiem oka No nie rosną tam po prostu i co im zrobię? No nic I taka cienka kredeczka fajnie by mi kształt tam zarysowała No ale kolor trza dobrać Także w lipcu jeden zakup na pewno, drugi być może. A jak nie wyłączą przy brokule kart podarunkowych to klikam brokuła z nimi i czekam na kolejne VIPy, by kupić bazę i do tego czasu stestuję już chyba wszystkie co S. posiada w asortymencie
poczytaj o mikroblading
fajnie wychodzi w takich brakach
__________________


Sarkazm to obrona osób inteligentnych przed otaczającą głupotą..

Miskaa78 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 00:13   #3972
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Bo ja teraz co innego mam w głowie - rano egzamin Ale rozwinę jeszcze temat elegancko
No to temat w sam raz przed egzaminem .

---------- Dopisano o 00:13 ---------- Poprzedni post napisano o 00:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Weź ten, co zblizony do tego kolorem co masz.
Ja musze rozjasniac, wiec biore zimne, jasne inaczej brwi bede miała czarne, co pasuje do blondu, jak pięśc do nosa
Tylko, że ja z gimmie starego mam light/medium, i jest jeszcze dark, a tutaj w nowym jest light, medium i dark, czyli jakby ten jeden kolor rozdzielili na dwa
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 00:14   #3973
Xandrine_Marie
Naczelna wampirzyca
 
Avatar Xandrine_Marie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 3 709
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Miskaa78 Pokaż wiadomość
w podpisie mam link do fragrantiki

---------- Dopisano o 23:42 ---------- Poprzedni post napisano o 23:32 ----------


poczytaj o mikroblading
fajnie wychodzi w takich brakach
Łooo, niezła kolekcja O nieeee, nie, , zabiegi permanentne to nie dla mnie, aż takich ubytków nie mam , poza tym wolę 500 razy zmyć źle zrobioną brew niż nie móc jej zmyć wcale

Miałyście może Tołpową emulsję do cery atopowej do mycia paszczy? Co o niej sądzicie? - wróciłam do miniaturki i chyba masakra i ZUO - policzki niczym wrząca lawa
Xandrine_Marie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 01:50   #3974
Dojota
Rozeznanie
 
Avatar Dojota
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 877
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Czesc Dziewczyny
Czy jest jakis watek dotyczacy zbiorowych zamowien kosmetykow? Niestety nie moge tego znalezc. Mieszkam w USA i chcialabym zostac organizatorem.
__________________
wymianka
Dojota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:57   #3975
Oktawiaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 13 262
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Następna "ofiara" snieznej kuli
Mama ma imieniny w środę, to będzie jak znalazł, bo ona fanka aniołka
Także ja miałam dobry powód, a Wy?

---------- Dopisano o 06:31 ---------- Poprzedni post napisano o 06:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trupów w zadnym angelu nie czułam nigdy No ale sporo osob ma takie skojarzenia z ta paczula

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:19 ----------

Mimo początkowych wielkich niechęci do Angela, też nigdy nie czułam nic wstrętnego w nim Mnie przerażała ogromna słodycz, miód, miód i jeszcze raz miód.
Wczoraj poczułam taką jakąś miętę wymieszaną z miodem i mi się spodobało. Ale dziś nie zaryzykowałam jednak wyjścia w nim do pracy

---------- Dopisano o 06:32 ---------- Poprzedni post napisano o 06:31 ----------

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Był dostępny od maja na pewno Jak sprawdzałam to można było kupić w takiej cenie za każdym razem :P Co nie zmienia faktu, że cena jest super i też się zastanawiam, bo lubię aniołki. Trochę mnie odstraszają komentarze na fragrze...
A nie pamiętasz co tu wczoraj Dziewczyny pisały? Że najważniejsze, sprawdzone opinie są tylko u nas

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Nikkolaa Pokaż wiadomość
Zobaczymy czy fajna ta kredka, moze zastąpić ABH?


---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:43 ----------



Dobre posunięcie

---------- Dopisano o 22:45 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

I to dość ciekawe

No następna kusi, no
A specjalnie wczoraj nie oglądałam nic na S., żeby się nie skusić
Ale jak mają być w lipcu te kosmetyki, to może do tego czasu wykończę poprzedniego benefitka

---------- Dopisano o 06:34 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Wzięłam zestaw z tym drugim, strasznie mnie ciekawi!

---------- Dopisano o 22:52 ---------- Poprzedni post napisano o 22:50 ----------

Dziewczyny, z empikiem to nie taka prosta sprawa, prawda? Nie mam gwarancji ceny w stacjo takiej jak online, prawda?
Daj znać koniecznie, proszę Też mi się dzisiaj spodobały zestawy

---------- Dopisano o 06:57 ---------- Poprzedni post napisano o 06:34 ----------

O 3.01 dostała maila o rzodkiewce

Edytowane przez Oktawiaaa
Czas edycji: 2016-06-14 o 06:38
Oktawiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 06:58   #3976
Paulincia1234
CzekoladoweLove
 
Avatar Paulincia1234
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 424
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzień dobry, miłego dnia
Paulincia1234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:07   #3977
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez AgataWozniak Pokaż wiadomość
Kliknęłam karty w S z kodem rzodkiewkowym ... I tak bedę podkład brać na Vipach
klask i:

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

dzień dobry wszystkim we wtorek
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:37   #3978
Lidia1984
Lady Dior
 
Avatar Lidia1984
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 279
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
klask i:

---------- Dopisano o 07:07 ---------- Poprzedni post napisano o 07:02 ----------

dzień dobry wszystkim we wtorek
Dobry
Lidia1984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 07:47   #3979
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez oliwia18 Pokaż wiadomość

Dostałam własnie smsa że jutro w superpharm -20% na cały asortyment
Myślisz, że jak nie dostałam smsa a mam ich kartę to by mi nabili?
Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Złożyłam zamówienie w S, zapłaciłam i nie mam nic, ani potwierdzenia na mailu ani w historii zamówień w S. Ani kasy
Też tak miałam popołudniu. Już wykręcałam nawet nr na infolinię, ale tam jakaś rewolucja. Nie odbierają, tylko obiecują oddzwonić - czego oczywiście do teraz nie zrobili.

Dopiero po godzinie miałam potwierdzenie na mailu. Płaciłaś przez te szitowe Przelewy24 czy inaczej?


Jadę dziś po szminę maczka, bo długo nie kupowałam
Dziś już wygasło promo na usta więc babiszony nie powinny mi robić problemów żebym zapłaciła część bonem
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-14, 07:51   #3980
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Never, albo dziewczyny posiadające gimme brow, co to daje? bo moje ostatnio potrzebują lekkiego ujarzmienia (w ciągu dnia strasznie się rozczochrują) a na dodatek są za jasne, za cienkie, za rzadkie z prześwitami Czy to to utrwala choć trochę? Poradzi sobie z prześwitami ?
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:03   #3981
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Never, albo dziewczyny posiadające gimme brow, co to daje? bo moje ostatnio potrzebują lekkiego ujarzmienia (w ciągu dnia strasznie się rozczochrują) a na dodatek są za jasne, za cienkie, za rzadkie z prześwitami Czy to to utrwala choć trochę? Poradzi sobie z prześwitami ?
To jest taki kolorowy gęsty krem, tworzy wrażenie nowych brwi tj. zagęszcza te obecne, no i je utrwala i przyciemnia (wiadomo, wedle koloru, ja najpierw kupiłam Light&medium to mi zrobiło blond kiełki w brwiach więc kupowałam tylko dark później).

Ja teraz taki zestaw wzięłam, zerknij na zdjęcia i opis
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2578015

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2578012 to mnie trochę kusi, ale to kiedyś. szkoda, że nie ma w żadnym zestwie
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:03   #3982
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Dzień dobry

Nadrobiłam pobieżnie, bo za dużo naspamowałyście

Dziękuję wszystkim za oklaski butowe

Nikola- super zakupy

amyz, poszalałaś w D. ja poza mini tuszami nie miałam nic Armaniego, ale na razie nie zanosi się na żaden zakup, bo sypańców mam od groma z innych kategorii też

Gratuluję zamówień cukrowego oraz Estee

I to by było na tyle przepraszam, ale mam problemy ze sklerozą - starość nie radość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:04   #3983
Magdalena___
Zakorzenienie
 
Avatar Magdalena___
 
Zarejestrowany: 2015-02
Lokalizacja: pl
Wiadomości: 5 513
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Myślisz, że jak nie dostałam smsa a mam ich kartę to by mi nabili?
Też tak miałam popołudniu. Już wykręcałam nawet nr na infolinię, ale tam jakaś rewolucja. Nie odbierają, tylko obiecują oddzwonić - czego oczywiście do teraz nie zrobili.

Dopiero po godzinie miałam potwierdzenie na mailu. Płaciłaś przez te szitowe Przelewy24 czy inaczej?


Jadę dziś po szminę maczka, bo długo nie kupowałam
Dziś już wygasło promo na usta więc babiszony nie powinny mi robić problemów żebym zapłaciła część bonem
Tak, przelewy24. A co wzięłaś ?
Magdalena___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:06   #3984
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Never, albo dziewczyny posiadające gimme brow, co to daje? bo moje ostatnio potrzebują lekkiego ujarzmienia (w ciągu dnia strasznie się rozczochrują) a na dodatek są za jasne, za cienkie, za rzadkie z prześwitami Czy to to utrwala choć trochę? Poradzi sobie z prześwitami ?
Ja go mam ładnie utrwala, nie daje efektu łoniaków starego dziada (czytaj: brwi są gładkie i niesztywne) lubię go, ale wg mnie jest za drogi no i teraz ma o wiele ładniejsze opakowanie

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Jeśli było, to nie bijcie
W S. próbka Bonbona 15ml
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:10   #3985
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Nadrobiłam pobieżnie, bo za dużo naspamowałyście

Dziękuję wszystkim za oklaski butowe

Nikola- super zakupy

amyz, poszalałaś w D. ja poza mini tuszami nie miałam nic Armaniego, ale na razie nie zanosi się na żaden zakup, bo sypańców mam od groma z innych kategorii też

Gratuluję zamówień cukrowego oraz Estee

I to by było na tyle przepraszam, ale mam problemy ze sklerozą - starość nie radość
ja lubię kolorówkę Armaniego a sypaniec ostał mi się tylko jeden i to otwarty wiec musiałam zakupic
i teraz mnie kusi gimmie brow bo nie mam nic do brwiów

Edytowane przez amyz
Czas edycji: 2016-06-14 o 08:12
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:11   #3986
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja go mam ładnie utrwala, nie daje efektu łoniaków starego dziada (czytaj: brwi są gładkie i niesztywne) lubię go, ale wg mnie jest za drogi no i teraz ma o wiele ładniejsze opakowanie

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Jeśli było, to nie bijcie
W S. próbka Bonbona 15ml

myślę że znowu sobie zapomnieli przecinka dać jak kiedyś z tą próbką kremu pod oczy Estee i ma być nie 15 ml tylko 1,5 ml
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:11   #3987
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Na pewno? Bo nie chce wtopić kasy w coś, co bedzie leżało ewentualnie Klasyka kocham, Muse tez b. lubie, a letnie limitki zawsze mi nie pasowały, ze przestałam nawet wachac. Tego nijak nie pamietam zapachowo, czy w ogóle macałam
Opłacaj. Zapach jest wspaniały. Zaraziłam nim nawet:
A) kobiety używające klasyka EDP od lat i niczego innego
B) kobiety, które nie znoszą klasyka EDP


Jest piękny, optymistyczny, nieoczywisty i odmładzający

Bardzo mnie kusi, ale nie wiem czy to nie przesada jeśli mam 2 flakony.

Cytat:
Napisane przez XminorXlosX Pokaż wiadomość
Never, albo dziewczyny posiadające gimme brow, co to daje? bo moje ostatnio potrzebują lekkiego ujarzmienia (w ciągu dnia strasznie się rozczochrują) a na dodatek są za jasne, za cienkie, za rzadkie z prześwitami Czy to to utrwala choć trochę? Poradzi sobie z prześwitami ?
Tutaj mam reckę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-1140126

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
Tak, przelewy24. A co wzięłaś ?
Po półtora miesiąca w końcu zdecydowałam się na zamówienie goldowe z darmową wysyłką Tylko 3 kostki w cenie 2 - dla fajnych próbek Wyszło mi niecałe 8 zeta.

Ty na pewno coś fajniejszego?

___________

Któraś ogarnia te pudełka InspiredBy?
Eskapizm?
Przyszło mi w ubiegłym tygodniu Naturalnie Piękna i brakuje w nim szamponu. Czytałam na ich fb, że nie jestem jedyna. Napisałam 2 maile, ale dupa, nikt nie odpisuje.
Co robić?
Tarabanić też na fejsa i im pojechać?
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:15   #3988
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Jak któraś lubi olejki Clarinsa, to jest zestaw w fajnej cenie:
http://www.clarins.pl/zestaw-olejkow.../80021272.html


---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
ja lubię kolorówkę Armaniego a sypaniec ostał mi się tylko jeden i to otwarty wiec musiałam zakupic
i teraz mnie kusi gimmie brow bo nie mam nic do brwiów

Jak nie masz to bierz tylko chyba lepiej w stacjo, bo próbki kaszańskie

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
myślę że znowu sobie zapomnieli przecinka dać jak kiedyś z tą próbką kremu pod oczy Estee i ma być nie 15 ml tylko 1,5 ml
zapewne szkoda, bo można by sklecić fajne mini zamówienie

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Kod CZERWIEC jeszcze wchodzi w Estee szkoda, że w gratisach do wyboru więcej próbek niż miniatur
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:23   #3989
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez Magdalena___ Pokaż wiadomość
To jest taki kolorowy gęsty krem, tworzy wrażenie nowych brwi tj. zagęszcza te obecne, no i je utrwala i przyciemnia (wiadomo, wedle koloru, ja najpierw kupiłam Light&medium to mi zrobiło blond kiełki w brwiach więc kupowałam tylko dark później).

Ja teraz taki zestaw wzięłam, zerknij na zdjęcia i opis
http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2578015

http://www.sephora.pl/Makijaz/Oczy/K...-brwi/P2578012 to mnie trochę kusi, ale to kiedyś. szkoda, że nie ma w żadnym zestwie
Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Ja go mam ładnie utrwala, nie daje efektu łoniaków starego dziada (czytaj: brwi są gładkie i niesztywne) lubię go, ale wg mnie jest za drogi no i teraz ma o wiele ładniejsze opakowanie

---------- Dopisano o 08:06 ---------- Poprzedni post napisano o 08:05 ----------

Jeśli było, to nie bijcie
W S. próbka Bonbona 15ml
Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Dziękuję dziewczyny
Kusi kusi, ale nie zależy mi ani trochę na opakowaniu i chyba bym wzięła z VIPami po prostu Chciałabym, żeby mnie najpierw konsultantka pomalowała i ogarnęła kolor tak przez neta nie zamówię, bo kompletnie nie znam kolorystyki
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-14, 08:29   #3990
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXXII

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Opłacaj. Zapach jest wspaniały. Zaraziłam nim nawet:
A) kobiety używające klasyka EDP od lat i niczego innego
B) kobiety, które nie znoszą klasyka EDP


Jest piękny, optymistyczny, nieoczywisty i odmładzający

Bardzo mnie kusi, ale nie wiem czy to nie przesada jeśli mam 2 flakony.


Tutaj mam reckę
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...review-1140126


Po półtora miesiąca w końcu zdecydowałam się na zamówienie goldowe z darmową wysyłką Tylko 3 kostki w cenie 2 - dla fajnych próbek Wyszło mi niecałe 8 zeta.

Ty na pewno coś fajniejszego?

___________

Któraś ogarnia te pudełka InspiredBy?
Eskapizm?
Przyszło mi w ubiegłym tygodniu Naturalnie Piękna i brakuje w nim szamponu. Czytałam na ich fb, że nie jestem jedyna. Napisałam 2 maile, ale dupa, nikt nie odpisuje.
Co robić?
Tarabanić też na fejsa i im pojechać?
za mini zamówienie
porażka z brakiem szamponu

---------- Dopisano o 08:29 ---------- Poprzedni post napisano o 08:28 ----------

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Jak któraś lubi olejki Clarinsa, to jest zestaw w fajnej cenie:
http://www.clarins.pl/zestaw-olejkow.../80021272.html


---------- Dopisano o 08:14 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------


Jak nie masz to bierz tylko chyba lepiej w stacjo, bo próbki kaszańskie




zapewne szkoda, bo można by sklecić fajne mini zamówienie

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:14 ----------

Kod CZERWIEC jeszcze wchodzi w Estee szkoda, że w gratisach do wyboru więcej próbek niż miniatur
muszę w takim razie iśc do stacjo i pobajerowac konsultantkę benefita :d w sumie miałam się umówić na regulację brwi tam więc przy okazji może zakupię gimmie brow. Ale to w przyszłym miesiącu bo w tym już wydałam za dużo do końca miesiąca mam ban na zakupy
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-15 20:50:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:16.