Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 106 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-10-08, 14:52   #3151
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

bardzo bardzo ładne. podziwiam Cie
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:11   #3152
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Magdziu a jak tam Twoje paznokcie? widze, ze akcja wzmacniania paznokci u rak skonczona?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:19   #3153
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Hej dziewczyny
Powiedzcie mi proszę, jak wy używacie tabletek ze skrzypek do łykania? Kupujecie jedno opakowanie, kończycie, kupujecie następne i łykacie non stop czy robicie sobie jakieś przerwy? Jeśli tak to jakie? I czy bierzecie tyle ile jest zalecone na opakowaniu czy mniej/więcej? Popijacie to wodą? Ma to właściwie jakieś znaczenie?
Ja dotychczas, gdy na opakowaniu było napisane 2 tabletki dziennie, to łykałam jedną, bo te dwie zaspokajały 100% zapotrzebowania na te wszystkie witaminki, a ja jednak trochę witamin, czyli owoców, warzyw jem, a nie chcę przeholować. No i łykałam przez 2 ms tak po jednej a potem przestałam, ja wiem z miesiąc-dwa, i znowu teraz kupiłam skrzyp i dopiero zastanawiałam się czy dobrze robię. Wprawdzie efety są, ale nie chcę przez jakieś skrzypy narobić sobie jakichś nieszczęść w organiźmie Coś też kiedyś rzuciło mi się w jakiejś gazetce, że właśnie ze skrzypem nie wolno przesadzać bo osadza się na nerkach i mogą się zrobić kamienie. Wiecie coś o tym?
Jak Wy to robicie? Intensywne miesięczne kurację kilka razy w roku, że faszerujecie się tym przez miesiąc np. a potem robicie 2 ms przerwy i od nowa faszerowanie? Jak jest najlepiej?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:20   #3154
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Magdzia94 Pokaż wiadomość
bardzo bardzo ładne. podziwiam Cie
Bardzo dziękuje Ja sama się podziwiam, że udało mi się choć trochę je zapuścić. Nigdy w życiu nie miałam długich paznokci wiecznie obgryzione. Trzymam za Was dziewczyny kciuki, bo wiem żem wcale nie jest łatwo przestać obgryzać
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:26   #3155
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez xxxMikixxx Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje Ja sama się podziwiam, że udało mi się choć trochę je zapuścić. Nigdy w życiu nie miałam długich paznokci wiecznie obgryzione. Trzymam za Was dziewczyny kciuki, bo wiem żem wcale nie jest łatwo przestać obgryzać


No ja jestem w szoku, ze Ci się udało tak zapuścić bez żadnych wspomagaczy, że paznokcie po latach maltretowania były na tyle silne, by urosnąć bez problemów (rozdwajania, łamania, pękania, kruszenia) po samym odstawieniu obgryzania Gratuluję!!!!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 15:38   #3156
mirage01
Rozeznanie
 
Avatar mirage01
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 941
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
Wydluzyla mi sie plytka paznokcia, nie sadzilam, ze jest to tak szybko mozliwe
Wcale nie zaluje, ze tipsy zalozylam

)

jak to wydłuzyla Ci sie plytka paznokcia??

przepraszam jesli to glupie pytanie ale nie wiem o co chodzi...
__________________
.trzeba być nieco podobnym by się rozumieć
i nieco różnym by się kochać <3
mirage01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 16:45   #3157
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez mirage01 Pokaż wiadomość
jak to wydłuzyla Ci sie plytka paznokcia??

przepraszam jesli to glupie pytanie ale nie wiem o co chodzi...


Mnie się wydaje, że tu chodzi o tą różową część paznokcia (bez tej białej końcówki). No bo jak się obgryza paznokcie, to się obgryza więcej niż ta biała końcówka, praktycznie zostają takie małe paseczki paznokcia, obgryza się aż do krwi. No i teraz dziewczyna nałożyła tipsy, zdjęła, a tu ta różowa część dłuższa. Ponoć też osoby, które obgryzały na zawsze już mają dość właśnie krótką płytkę (to różowe) i pofalowaną. Jak ktoś nie obgryzał, to tak jakby dalej, niżej wyrasta mu to białe. Wiem, namieszałam trochę, ale mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-08, 17:05   #3158
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ech.. no to 9 paznokci potrzebuje tak z 6-7 mm jeszcze urosnac co rowna sie 3-4 tygodnie no i wtedy zmienie ich ksztalt i tak z 3 mm sie skroca i beda 2 mm za opuszek idealnie no tylko jeden, ktorego obgryzlam potrzebuje z 10 mm jeszcze urosnac i wtedy go spiluje i bedzie moze za 5-6 tygodni jak wszystko dobrze pójdzie (odpukać) wstawię fotki na razie zuzylam juz prawie caly wibo ;p no i smaruje olejkeim rycynowym + wit. A
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-08, 17:38   #3159
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje, że tu chodzi o tą różową część paznokcia (bez tej białej końcówki). No bo jak się obgryza paznokcie, to się obgryza więcej niż ta biała końcówka, praktycznie zostają takie małe paseczki paznokcia, obgryza się aż do krwi. No i teraz dziewczyna nałożyła tipsy, zdjęła, a tu ta różowa część dłuższa. Ponoć też osoby, które obgryzały na zawsze już mają dość właśnie krótką płytkę (to różowe) i pofalowaną. Jak ktoś nie obgryzał, to tak jakby dalej, niżej wyrasta mu to białe. Wiem, namieszałam trochę, ale mam nadzieję, ze wiecie o co mi chodzi
no mniej wiecej tak.
U mnie rozowa czesc paznokcia konczy sie nizej niz opuszek i wlasnie po zdjeciu tipsow nieco sie wydluzyla. Zreszta jest to mozliwe nawet bez tipsow, ale jest tp raczej dlugotrwaly proces.

Co do tego pofalowania to bym nie przesadzala, ja przynajmniej nie mam takiego problemu, a tez osoby, ktore znam i ktore obgryzaly rowniez nie maja.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 07:48   #3160
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Powiedzcie mi proszę, jak wy używacie tabletek ze skrzypek do łykania? Kupujecie jedno opakowanie, kończycie, kupujecie następne i łykacie non stop czy robicie sobie jakieś przerwy? Jeśli tak to jakie? I czy bierzecie tyle ile jest zalecone na opakowaniu czy mniej/więcej? Popijacie to wodą? Ma to właściwie jakieś znaczenie?
Ja dotychczas, gdy na opakowaniu było napisane 2 tabletki dziennie, to łykałam jedną, bo te dwie zaspokajały 100% zapotrzebowania na te wszystkie witaminki, a ja jednak trochę witamin, czyli owoców, warzyw jem, a nie chcę przeholować. No i łykałam przez 2 ms tak po jednej a potem przestałam, ja wiem z miesiąc-dwa, i znowu teraz kupiłam skrzyp i dopiero zastanawiałam się czy dobrze robię. Wprawdzie efety są, ale nie chcę przez jakieś skrzypy narobić sobie jakichś nieszczęść w organiźmie Coś też kiedyś rzuciło mi się w jakiejś gazetce, że właśnie ze skrzypem nie wolno przesadzać bo osadza się na nerkach i mogą się zrobić kamienie. Wiecie coś o tym?
Jak Wy to robicie? Intensywne miesięczne kurację kilka razy w roku, że faszerujecie się tym przez miesiąc np. a potem robicie 2 ms przerwy i od nowa faszerowanie? Jak jest najlepiej?
i jak, nikt nie wie?
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-10, 12:29   #3161
Magdzia94
Zakorzenienie
 
Avatar Magdzia94
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 18 143
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja nie powiem bo nie wiem. . .
__________________
1. Włosomaniaczka
2.Zdrowo się odżywiam
3. Ćwiczę

Magdzia94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-12, 11:32   #3162
monciole
Raczkowanie
 
Avatar monciole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 50
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Powiedzcie mi proszę, jak wy używacie tabletek ze skrzypek do łykania? Kupujecie jedno opakowanie, kończycie, kupujecie następne i łykacie non stop czy robicie sobie jakieś przerwy? Jeśli tak to jakie? I czy bierzecie tyle ile jest zalecone na opakowaniu czy mniej/więcej? Popijacie to wodą? Ma to właściwie jakieś znaczenie?
Ja dotychczas, gdy na opakowaniu było napisane 2 tabletki dziennie, to łykałam jedną, bo te dwie zaspokajały 100% zapotrzebowania na te wszystkie witaminki, a ja jednak trochę witamin, czyli owoców, warzyw jem, a nie chcę przeholować. No i łykałam przez 2 ms tak po jednej a potem przestałam, ja wiem z miesiąc-dwa, i znowu teraz kupiłam skrzyp i dopiero zastanawiałam się czy dobrze robię. Wprawdzie efety są, ale nie chcę przez jakieś skrzypy narobić sobie jakichś nieszczęść w organiźmie Coś też kiedyś rzuciło mi się w jakiejś gazetce, że właśnie ze skrzypem nie wolno przesadzać bo osadza się na nerkach i mogą się zrobić kamienie. Wiecie coś o tym?
Jak Wy to robicie? Intensywne miesięczne kurację kilka razy w roku, że faszerujecie się tym przez miesiąc np. a potem robicie 2 ms przerwy i od nowa faszerowanie? Jak jest najlepiej?
Stosując Silice brałam ja regularnie przez około 3 miesiące, a nastepnie zrobiłam miesiąc przerwy i dopiero wtedy zobaczyłam efekty. szczegolnie poprawe cery ale paznokcie tez się wzmocniły. Myślę, ze ze szkrzypem warto zrobic tak samo
monciole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 08:16   #3163
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

pazury.jpg po moje naturalne pazurki,zapuszczane przez około miesiąc i regularnie piłując
patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-13, 21:14   #3164
hipcio83
Przyczajenie
 
Avatar hipcio83
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

cześć dziewczyny!
Jestem tu nowa, pomyślałam, że mogę podzielić się z Wami moim doświadczeniem. Otóż z obgryzaniem paznokci raczej nie miałam dużych problemów, do dziś obgryzam "tylko" skórki (pod wpływem stresu) i czasem wygląda to strasznie. Rok temu, przed moim ślubem, jak na złość porozdwajały i połamały mi się paznokcie, ale tak strasznie, że została tylko różowa część. Lubię mieć pomalowane, ładne paznokcie, więc pomyślałam, że raz zaszaleję i na ślub zafundowałam sobie akryle. Robiła mi znajoma kosmetyczka, więc jej zaufałam, obiecywała min. dwutygodniową trwałość. Generalnie jestem za naturalnymi paznokciami, i trudno mi się funkcjonowało z ciut przydługimi tipsami. Bawiłam się nimi, odginałam i takie tam, że po dwóch tygodniach trzy z nich się połamały, a kilka zaczęło się odrywac razem z moimi paznokciami...To był jedyny raz kiedy miałam tipsy, nie chodzi o to, że odradzam, tylko, że są nie dla mnie. Po zdjęciu tych tipsów miałam dziurki w środku płytki, wynikające z poodrywania się tipsów (z moją pomocą). Zaczęło się ratowanie i doprowadzanie pazurków do porządku. Rozdwajały się i wciąż kruszyły, były cieniutkie. Używałam odzywki Joko (preparat proteinowo krzemowy), z jedwabiem Wibo, ale raczej nie skutkowały. Trafiło mi w ręce odbudowujące serum do paznokci firmy Verona (cena ok. 6 zł) i to był strzał w dziesiątkę! Teraz trudno mi powiedzieć ile czasu zajęło odbudowanie płytki, bo też musiała odrosnąć, ale mniej więcej po 2 miesiącach regularnego i konsekwentnego używania tej odżywki moje paznokcie ozdyskały siłę i wtedy oddałam serum mojej przyjaciółce, aby odżywiła nim paznokcie przed swoim ślubem . Dziś kupiłam kolejną buteleczkę, aby utrzymać moje paznokcie w obecnym stanie, podoba mi się te moje 3-4 mm, jest w sam raz . O dawna mi się nie łamą, ani nie rozdwajają, ale to dlatego, że ostatnimi czasy dłoni używałam głównie do klepania w klawiaturę. Ale magisterka już napisana, więc wracam do mokrych robót od czasu do czasu, i wiem, że to szkodzi moim pazurkom. Życzę powodzenia w "zapuszczaniu"
hipcio83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 16:44   #3165
daga3235
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: opole
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

ja piję specjalną cherbatę naprawde pomaga
daga3235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 18:01   #3166
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

a jaką herbatę pijesz??
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-14, 19:26   #3167
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

czyzby herbatka ze skrzypu polnego?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-15, 11:31   #3168
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

za miesiac ide na polmetek kolegi, a za3 miesące na swój własny Do tego czasu postanowiłam zapuscic paznokcie na dł 4 mm mam nadzieje że mi sie uda trzymajcie kciuki :0 zacynam od zera xDD
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 13:31   #3169
Isssunia
Przyczajenie
 
Avatar Isssunia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Witam Witam ponownie. Dziś rano spojrzałam na moje paznokcie i stwierdziłam dość tego, od dziś koniec ze wstydem związanym z faktem że ktoś zobaczy moje ręce. Nie wiem który raz (mam nadzieję że ostatni) spróbuje to rzucić Motywacja? facet oczywiście a dokładniej eks, chciałabym wydrapać mu oczy
__________________
Wiem że jutra nie będzie tylko teraz ma sens
Isssunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 15:07   #3170
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

hehe, grunt to dobra motywacja dla takiej satysfakcji, gdy już to nastąpi co tak pragniesz zrobić, warto!!! ;D
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 16:41   #3171
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Kingao4 zapuszczam razem z Tobą ;> spiłowałam na zero i teraz mam zamiar dokonać moich wymarzonych 2-3 mm za opuszek zaczynałam już 15 razy od zera, na tym wątku jestem z 10 miesięcy i już by zdąrzyła z 5 razy je tka zapuścić ;/ no ale albo obgryzę, albo mi się nie chce smarować i już są strasznie rozdwojone ;/ ech..
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 17:22   #3172
xxxMikixxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxxMikixxx
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 17 362
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Trzymam za Was kciuki, żeby udało się zapuścić pazurki Ja staram się być silna i nie obgryzłam ale nie powiem że mnie nie korci dlatego caly czas je maluje Udało mi się zapuścić do 5mm za opuszek więc jestem dumna bo nigdy takich nie miałam hihi Ciekawe ile wytrwam
__________________
Miki bloguje


xxxMikixxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:16   #3173
Isssunia
Przyczajenie
 
Avatar Isssunia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ananonda191 No ba! ;D Teraz będę konsekwentna jak nigdy dotąd.
__________________
Wiem że jutra nie będzie tylko teraz ma sens
Isssunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:27   #3174
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

tylko, żeby Ci ta chęć zemsty nie przeszła do czasu aż urosną Ci pokaźne "wydrapacze oczu"
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:53   #3175
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja tez zapuszczam sobie, narazie spokojnie

Poki co zaprzestalam smarowania odzywka Gal, bo nie lubie miec niepomalowanych niczym paznokci. Pomalowane czy to odzywka czy lakierem sa zdecydowanie mocniejsze i mniej sie o nie boje Ale pomiedzy malowaniami przez caly dzien smaruje nia paznokcie

Wczoraj walnelam sobie wzorek jakis, kolezanka zwrocila uwage nawet Ale dlugosc pozostawia wiele do zyczenia.

Ja jednak wierze, ze sie uda zapuscic
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 18:55   #3176
Isssunia
Przyczajenie
 
Avatar Isssunia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 9
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Miejmy nadzieję że tak się nie stanie, a jeśli jednak to cóż... nałożę mnóstwo świecidełek, błyszczących pierścionków bransoletek i będę lśnić. Tak żeby blask go oślepił, też niezły patent.
Dzień pierwszy chyba moge uznać za zaliczony Na szczescie szybko mi rosną i już po dwóch tygodniach jest względnie dobrze.
__________________
Wiem że jutra nie będzie tylko teraz ma sens
Isssunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-16, 19:08   #3177
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

to ja zaczynam 2 tygodniową kurację paznokcie są gołe i krótkie od jutra liczę dni, a kuracja to: maść witaminowa, olejek rycynowy przynajmniej 1 raz dziennie + zużyć 2 kończące się odżywki + krem do rąk jak najczęściej i szkl pilnik ;p 0/14 dni rozpoczęte ;p potem się zobaczy w załączniku moja motywacja zapożyczona z wątku o jednokolorowych krótkich paznokciach a poza tym moja koleżanka razem ze mną postanowiła nie obgryzać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20081010_1295496754_verona.jpg (74,7 KB, 59 załadowań)
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.

Edytowane przez laza
Czas edycji: 2008-10-16 o 19:56
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 10:42   #3178
Zakochana istotka
Rozeznanie
 
Avatar Zakochana istotka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 680
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Jak mnie tu dawno nie było
Witajcie
Zakochana istotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 22:01   #3179
karta666
Zadomowienie
 
Avatar karta666
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Gdańsk ;)
Wiadomości: 1 932
GG do karta666 Send a message via Skype™ to karta666
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dołącze się do Was, i postaram się w koncu zwalczyć ten wstretny nałóg obgryzania paznokci.
Obgryzam chyba od malenkosci.
Nie pamietam, abym nawet mając te 5 lat, miała normalne paznokcie-takze jest to dla mnie wyzwanie.
Zapuszczam.
Ogolnie to mam krótką płytkę paznokciową bardzo,ale zapuszcze na tyle ile się da... mam nadzieje.
Będe tu zaglądać.
Trzymajcie kciuki,
ja za Was tez trzymam
__________________
"Najprzebieglejszy mężczyzna nie dorówna w fałszu najszczerszej kobiecie."
"Jeśli się chce, by mężczyzna czy chłopiec pożądał danej rzeczy, należy ją jedynie uczynić trudno osiągalną."— Mark Twain
________________

Jestem FIT !


karta666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-18, 15:49   #3180
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

no to na razie 2/14 dni będzie i nieruszyłam pazurków i wcieram ;D
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.