Kosmetyki M.A.C cz. 3 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-21, 13:21   #2641
kinia144
Rozeznanie
 
Avatar kinia144
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 543
GG do kinia144
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

I jeszcze to
kinia144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 13:35   #2642
fraise26
Rozeznanie
 
Avatar fraise26
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 591
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kinia144 Pokaż wiadomość
I jeszcze to
śliczna kolekcja
__________________
Mój blog:
fraise26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-21, 14:06   #2643
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kinia144 Pokaż wiadomość
Witajcie Tak przeglądam ten wątek już od jakieś czasu i jestem zachwycona waszymi zbiorami. Mnie też zawsze kręciły kosmetyki Mac'a i w końcu kupiłam troszkę A chusteczki do demakijażu dostałam gratis Miłego oglądania
Super kolekcja!
możesz opisać cienie w paletce?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 00:37   #2644
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

dziewczyny i chłopaki jaka jest najbliższa kolekcja? Superglassy tylko?

przyszłe wreszcie moje meble.. złożyłam dzisiaj biurko.. wczoraj komodę.. teraz muszą się trochę przewietrzyć i moje MACzki wreszcie będą miały swój domek

mam też do Was pytanko.. gdzie można kupić takie kuleczki (czy co to tam jest), które włożyć można do wazonika i do tego pędzle? i jak się to właściwie nazywa?

moja MACowa kolekcja powiększyła się trochę po ostatniej wizycie w Londynie jak dorwę aparat zrobię jakieś fotki i się pochwalę
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 01:00   #2645
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny i chłopaki jaka jest najbliższa kolekcja? Superglassy tylko?

przyszłe wreszcie moje meble.. złożyłam dzisiaj biurko.. wczoraj komodę.. teraz muszą się trochę przewietrzyć i moje MACzki wreszcie będą miały swój domek

mam też do Was pytanko.. gdzie można kupić takie kuleczki (czy co to tam jest), które włożyć można do wazonika i do tego pędzle? i jak się to właściwie nazywa?

moja MACowa kolekcja powiększyła się trochę po ostatniej wizycie w Londynie jak dorwę aparat zrobię jakieś fotki i się pochwalę
oby na wakacje była cisza z kolekcjamiiiiii!
Będę aktualnie w fazie przejściowej między: "RANY julek nie mam już korków za co ja teraz będę robiła zakupy!!??" a "O MAMO, jeszcze nie mam pracy, za co ja teraz będę robiła zakupy??!!"
nad tymi kuleczkami to sama się zastanawiam... poluję od dawna... nawet już doszłam do takiej desperacji, że chciałam z allegro śrut do tych strzelb co to panowie się z nimi po lasach ganiają zamówić...
Tak tak, zrób fotki koniecznie
ja też muszę mój jakiś update zrobić! wszystkiego MACowego na raz i nowości samych
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 12:21   #2646
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kinia-kolekcja śliczna!
Marti- miałam do Ciebie pisać i pytać, jak tam idą przygotowania do wielkiego dnia Marti, Kasiu - takie kuleczki to w Polsce ja kupowałam w Leroy-Merlin, kiedyś przy okajzi chyba śiwąt były w Obi a najlepiej polować w sklepach typu "wszystko za 2,50". Wiem, że może to Wam nic nie mówi, bo jak przyjeżdżacie do Polski to pewnie Wam sie nie chce latać po sklepach, ale może u siebie popatrzycie w sklepach tego typu (markety budowlane w działach z wystrojem wnętrz). Jak Wam sie nie spieszy, to może następnym razem jak będę w któryms z tych sklepów i będą, to kupię Wam, co Wy na to???

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

ewentualnie zakup na allegro: http://aukcjewp.wp.pl/item1043774182...rogel_zel.html
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 12:39   #2647
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
oby na wakacje była cisza z kolekcjamiiiiii!
Będę aktualnie w fazie przejściowej między: "RANY julek nie mam już korków za co ja teraz będę robiła zakupy!!??" a "O MAMO, jeszcze nie mam pracy, za co ja teraz będę robiła zakupy??!!"
nad tymi kuleczkami to sama się zastanawiam... poluję od dawna... nawet już doszłam do takiej desperacji, że chciałam z allegro śrut do tych strzelb co to panowie się z nimi po lasach ganiają zamówić...
Tak tak, zrób fotki koniecznie
ja też muszę mój jakiś update zrobić! wszystkiego MACowego na raz i nowości samych
na wakacje szykuje się In The Groove i chyba Digi Pops

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kinia-kolekcja śliczna!
Marti- miałam do Ciebie pisać i pytać, jak tam idą przygotowania do wielkiego dnia Marti, Kasiu - takie kuleczki to w Polsce ja kupowałam w Leroy-Merlin, kiedyś przy okajzi chyba śiwąt były w Obi a najlepiej polować w sklepach typu "wszystko za 2,50". Wiem, że może to Wam nic nie mówi, bo jak przyjeżdżacie do Polski to pewnie Wam sie nie chce latać po sklepach, ale może u siebie popatrzycie w sklepach tego typu (markety budowlane w działach z wystrojem wnętrz). Jak Wam sie nie spieszy, to może następnym razem jak będę w któryms z tych sklepów i będą, to kupię Wam, co Wy na to???

---------- Dopisano o 12:21 ---------- Poprzedni post napisano o 12:09 ----------

ewentualnie zakup na allegro: http://aukcjewp.wp.pl/item1043774182...rogel_zel.html
przygotowania do przodu.. w Dzień Dziecka lecę do PL i zostaję już do ślubu trzymajcie kciuki

właśnie wczoraj mówiłam do mojego P. o tych żelowych kulkach do kwiatów.. czy to są właśnie te kulki? tylko czy one pod wpływem wilgoci nie zamieniają się w galaretkę?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 12:44   #2648
Kajol
Zadomowienie
 
Avatar Kajol
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 065
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Czy ktoś wie, czy w Krakowie jest w ogóle dostępny róż Instan Chic z PAP?
Jak ostatnio testowałam to mieli regularne kolory Peaches i coś tam, zamiast limitowanych.
Nie dostali testera? Nie dostali w ogóle??
Jakoś wtedy mnie to nie interesowało, a teraz jak oglądam swatche, to bardzo chcę ten róż a póki co od Krakowa jestem odcięta
Kajol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 12:49   #2649
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
na wakacje szykuje się In The Groove i chyba Digi Pops


przygotowania do przodu.. w Dzień Dziecka lecę do PL i zostaję już do ślubu trzymajcie kciuki

właśnie wczoraj mówiłam do mojego P. o tych żelowych kulkach do kwiatów.. czy to są właśnie te kulki? tylko czy one pod wpływem wilgoci nie zamieniają się w galaretkę?
jak takie do suzonych kwiatów, to miałam i nic się z nimi nie działo. No chyba, że to takie kulki do nawadniania, to wtedy moga napęcznieć.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 14:14   #2650
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
jak takie do suzonych kwiatów, to miałam i nic się z nimi nie działo. No chyba, że to takie kulki do nawadniania, to wtedy moga napęcznieć.
a Ty masz takie do suszonych kwiatów? czy jakie?
napisali tam, że one pęcznieją pod wpływem wody.. ale o galarecie nic nie wspominają
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 14:23   #2651
Apali
Wtajemniczenie
 
Avatar Apali
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 658
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kupiłam wczoraj szminkę w kolorze MYTH, zapłaciłam za nią 16,5$ czyli ciagle nie tak mało. Szminka jak dla mojego koloru skóry - dość jasnej (podkład z Revlona - kolor buff) jest idealna, kolor zdecydowanie nie jest korektorowy. Myślałam jednak że szminka będzie bardziej nawilżająca hmm absolutnie nie jest zła, jednak jak dla mnie nawilżeniem do szminek NYX także w cielitych kolorach nieco jej brakuje.
Jutro kupię kolory CupCake, Creme D' Nude i Peachstock który jest jeszcze dostępny u mnie
Apali jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 14:30   #2652
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez nadi83 Pokaż wiadomość
Kinia-kolekcja śliczna!
Marti- miałam do Ciebie pisać i pytać, jak tam idą przygotowania do wielkiego dnia Marti, Kasiu - takie kuleczki to w Polsce ja kupowałam w Leroy-Merlin, kiedyś przy okajzi chyba śiwąt były w Obi a najlepiej polować w sklepach typu "wszystko za 2,50". Wiem, że może to Wam nic nie mówi, bo jak przyjeżdżacie do Polski to pewnie Wam sie nie chce latać po sklepach, ale może u siebie popatrzycie w sklepach tego typu (markety budowlane w działach z wystrojem wnętrz). Jak Wam sie nie spieszy, to może następnym razem jak będę w któryms z tych sklepów i będą, to kupię Wam, co Wy na to???
ja oblazłąm wszystkie sklepy za 4,5zł i w Ostrowie i w Poznaniu. Nic widziałam w Nanu-nana ale też tylko te żelowe... nie chcę żelowych zwykłe chcę.. jak w Sephorze mają... juz nawet na allegro szukałam takich marbles ale są tylko wielkie...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 16:50   #2653
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
a Ty masz takie do suszonych kwiatów? czy jakie?
napisali tam, że one pęcznieją pod wpływem wody.. ale o galarecie nic nie wspominają
ja mam kilka, tzn. w jednym pudełku mam pędzelki naturalne do cieni i tam wrzuciłam te kulki do sztucznych kwiatów i nic z nimi się nie dzieje (no chyba, że ja ślepa całkiem jestem i nie zauważyłam, że spęczniały ).
a w drugim mam duże pędzle (puder, róż) i tam wrzuciłam takie małe kulki szklane z Obi (chyba?) no i trzecim z sztucznymi pędzelkami też tak samo. Ale jak mam dość małe pudełeczka na pędzelki i dlatego większe kulki mi się nie zmieściły, zresztą to fatalnie wyglądało.
Apali- mam prośbę: czy jak już dokupisz szmineczki to możesz zrobić swatch i pokazać obok siebie Myth i Creme d'Nude?? Ja ostanio myślę o zakupie trójcy:Angel, Gel i właśnie jakiś "cielak"
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 17:48   #2654
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja oblazłąm wszystkie sklepy za 4,5zł i w Ostrowie i w Poznaniu. Nic widziałam w Nanu-nana ale też tylko te żelowe... nie chcę żelowych zwykłe chcę.. jak w Sephorze mają... juz nawet na allegro szukałam takich marbles ale są tylko wielkie...
Kasiu, a te w Sephorze, to jakie są?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:16   #2655
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
Kasiu, a te w Sephorze, to jakie są?
idealne... takie maleńkie przezroczyste kuleczki... trzymają w tym te swoje pędzle i nie chcą się podzielić :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 18:54   #2656
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dzień dobry
Dawno mnie tu nie było

Kasiu ja swoje kupiłam w OBI, patrz zdjęcie niżej

Co do kolekcji to w sumie nic co mnie kusi nie jest limitowane Poprawka: Róż Hipness mnie kusi Ostatnio wzbogaciłam się o szminkę Lustering i Slima Long Steam Rose, przy czym głęboko zastanawiam się nad wydaniem tego ostatniego, bo o ile Grenadine uwielbiam, tak ten mi coś nie podchodzi kolorystycznie

PS. Nie chce ktoś wkładu Shale ? Praktycznie nieużywany, u mnie leży i się starzeje a może komuś się przydać
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:24   #2657
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
Dzień dobry
Dawno mnie tu nie było

Kasiu ja swoje kupiłam w OBI, patrz zdjęcie niżej

Co do kolekcji to w sumie nic co mnie kusi nie jest limitowane Poprawka: Róż Hipness mnie kusi Ostatnio wzbogaciłam się o szminkę Lustering i Slima Long Steam Rose, przy czym głęboko zastanawiam się nad wydaniem tego ostatniego, bo o ile Grenadine uwielbiam, tak ten mi coś nie podchodzi kolorystycznie

PS. Nie chce ktoś wkładu Shale ? Praktycznie nieużywany, u mnie leży i się starzeje a może komuś się przydać
ak
ale to są żelowe? kulki? czy nie?
Grenadina tak, tak, mniammmmm
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 19:38   #2658
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Kulki, nieżelowe, jakby szklane - takie jak sephorowskie, tylko chyba ciutkę większe
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 21:34   #2659
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

ja chcę OBIiiii!
bo na tym zdjęciu wyglądają jakby sie przykleiły więc dlatego pytam. ale jak są nieżelowe to ja takie chcem
żeby nie było całkiem OffTopowo...
chyba będę potrzebowała jeszcze jedną paletę... hihii
a póki co żal mi depotować tych piękniastych cieni z TTB...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-22, 21:46   #2660
Myszołapka
Zakorzenienie
 
Avatar Myszołapka
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 262
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No co ja ukrywać będę - do przechowywania pędzli są idealne
Jak będę w OBI i będą jeszcze dostępne to Ci kupię, chcesz ? Ostrzegam iż materiał jest chodliwy, ostatnio widziałam chyba tylko jedną paczkę

Czy którąś z Was zapchał MSF Natural ? Zrobiło mi się kilka nieprzyjemnych rzeczy na twarzy i szukam potencjalnego winowajcy.
Mnie jest szkoda depotować te zwykłe a co dopiero takie ładnie jak z TTB
__________________
girl, who's writing about cosmetics KLIK!
girl, who doesn't have to dream anymore...
Myszołapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 22:35   #2661
nadi83
Rozeznanie
 
Avatar nadi83
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 870
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

No właśnie ja mam takie jak Myszołapka. Też z Obi, a i przed świętami w Leroy-Merlin widziałam, a podobno bywają częściej. A w drugim pudełku mam większe, bo dzięki temu jakoś stabilniej mi się pędzle trzymają.
nadi83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-22, 23:26   #2662
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez Myszołapka Pokaż wiadomość
No co ja ukrywać będę - do przechowywania pędzli są idealne
Jak będę w OBI i będą jeszcze dostępne to Ci kupię, chcesz ? Ostrzegam iż materiał jest chodliwy, ostatnio widziałam chyba tylko jedną paczkę

Czy którąś z Was zapchał MSF Natural ? Zrobiło mi się kilka nieprzyjemnych rzeczy na twarzy i szukam potencjalnego winowajcy.
Mnie jest szkoda depotować te zwykłe a co dopiero takie ładnie jak z TTB
a po ile są? bo ja ostatnio muszę pilnować wydatków... :/
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:22   #2663
Nola_
Zakorzenienie
 
Avatar Nola_
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6 515
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

To ja się grzecznie przywitam, jako kolejna wciągnięta przez MAC , i wkleję moją skromną, początkującą kolekcję.

Zapomniałam na głównych zdjęciach umieścić Blue India, więc jest na fotce gratisowej
__________________
Wymienię
Nola_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:31   #2664
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Co się będzie lepiej na oku trzymało - Liquidlast czy Fluidline? Czy Liquidlast po nałozeniu schnie do matowego czy "mokrej" kreski?
__________________
Bloguję lakierowo ... i muzycznie
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 13:32   #2665
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Dziewczyny czy któras z Was ma Mac Powder Blush Harmony. nie znam kosmetyków z maca (nie mam dostępu do nich na szczęście) ale szukam czegos do konturowania i przeczytałam o harmony. powiedzcie czy on faktycznie jest ok. dziekuje za odp
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-23, 18:29   #2666
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Co się będzie lepiej na oku trzymało - Liquidlast czy Fluidline? Czy Liquidlast po nałozeniu schnie do matowego czy "mokrej" kreski?
wiesz cooo, do niedawna sądziłam, że lepszy byłby Fluidline...ale od czasu makijażu w MACu gdzie Pani mi zrobiła kreskę bodajże Inky, to już nie jestem taka pewna Wiem jedno - póki co wszystkie fluidline'y jakie testowałam trzymają mi się o niebo lepiej niż wszelkie kredki, linery i inne kreskotwórcze mazidła, które testowałam (zarówno tańsze niż FL jak i droższe). Najfajniej to chyba te matowe trzymają, te to juz w ogóle na moich oczach nie do zdarcia...

Myszołapko - zapomniałam dopisać - MSF Natural mnie nie zapchał. w ogóle jestem z niego bardzo zadowolona
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 04:01   #2667
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Co się będzie lepiej na oku trzymało - Liquidlast czy Fluidline? Czy Liquidlast po nałozeniu schnie do matowego czy "mokrej" kreski?
Liquidlast jest trwalszy ale jest dosc gesty i trudno się nim maluje i szybko gęstnieje jeszcze bardziej na pewno nie jest do używania tak długo jak Fluideline
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 09:56   #2668
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Uwielbiam Temptalię za całokształt, ale za ten filmik chyba najbardziej:
http://www.temptalia.com/sunday-link-love-volume-030

chcę TO!!! tzn tego sticka, a nie pana, choć pan też niczego sobie
Świetne kolorki!!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 20:54   #2669
KNK
Zadomowienie
 
Avatar KNK
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 935
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Uwielbiam Temptalię za całokształt, ale za ten filmik chyba najbardziej:
http://www.temptalia.com/sunday-link-love-volume-030

chcę TO!!! tzn tego sticka, a nie pana, choć pan też niczego sobie
Świetne kolorki!!!
tylko wiesz ze te stick'i są emolientowe, czyli jeżeli użyjesz je jako baza pod cienie to genialnie podbija kolor ale trwałość bierze w łeb, to troche jak z CCB - pozatym tanszym odpowiednikiem z wiekszą gama kolorów jest supra Kryolanu, możesz sobie ułozyć paletkę 6 kolorów za jakieś60-65pln sam mam taka w jasnych lekko pastelowych kolorach i bardzo ją lubie chcesz sampla ?
__________________

KNK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 21:44   #2670
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C cz. 3

Cytat:
Napisane przez KNK Pokaż wiadomość
tylko wiesz ze te stick'i są emolientowe, czyli jeżeli użyjesz je jako baza pod cienie to genialnie podbija kolor ale trwałość bierze w łeb, to troche jak z CCB - pozatym tanszym odpowiednikiem z wiekszą gama kolorów jest supra Kryolanu, możesz sobie ułozyć paletkę 6 kolorów za jakieś60-65pln sam mam taka w jasnych lekko pastelowych kolorach i bardzo ją lubie chcesz sampla ?
a te Kryolany to można jako bazę stosować? of kors że chcę
łeee myślałam, że te sticki się nadzadzą... :/ a szkoda takie ładne kolorki

Mnie teraz cholipka wzięło na Rubenesque...
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.