MMowe plotki:) - Strona 145 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-25, 21:21   #4321
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez natala79 Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie to zrobilaś
Zmęczyło mnie dopytywanie się o przesyłkę. I jej durne tłumaczenia. Serio niech się zapcha tymi mydełkami i maseczkami i co tam jeszcze było.
A jak kiedyś będę miała zły dzień to się wyżyję pisząc do sponsora że nagrody do mnie nie dotarły
Tak czy siak zrażenie do konkursów mam
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:43   #4322
gosada79
Wtajemniczenie
 
Avatar gosada79
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 530
Dot.: MMowe plotki:)

Emi dziekuje za gratki i nie pisz ze nie wiesz co z czym bo pieknie malujesz co wszyscy widzimy zreszta
A zdjecia suuuuper wiele miejsc poznaje bo tez bylam w Rzymie Piekne wakacje!
gosada79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:52   #4323
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Kochane bardzo dziękuję za gratulacje, ja nadal nie mogę uwierzyć, że jednak tak szybko się udało
Jutro troszkę więcej popiszę, będę miala więcej czasu, moje chłopaki jadą na caly dzień na wieś ja będę odpoczywać w domku, więc będę się odzywać.
A na razie życzę miłego wieczorku i nocy
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 21:58   #4324
Candy Killer
Zakorzenienie
 
Avatar Candy Killer
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Dzierżoniów
Wiadomości: 12 327
Dot.: MMowe plotki:)

Ewciaaaaaaaaaaaaa !! gratuluje malenstwaaaa !! co to urlopy i odpoczynek potrafia zdzialac jaaaa wiedzialam ze tak bedzie hehe :P

Emi
sliczne zdjeciaa...alez sie opalilasno i strasznie podoba mi sie ta sukienka co to 4litery raz poszerzyla aleeee wiemy o co chooodzi..wiaterek lubi takie platac figle wtedy kiedy nie trzeba
w ogole jaka Ty laska jesteees to masakra mam nadzieje ze sie nie obrazisz ze powiem ze jak rasowa kobieta wygladasz masz wszystko co trzeba na swoim miejscu w dobrych proporcjach hehe
a na koniec slodzenia powiem ze masz rewelacyjny lakier na zdjeciu jednym hehe

co to ja jeszcze chcialam...hmmmm....aaaa mam juz jeden kolor na glowie oczywiscie ale nie dlugoooo..bede dorzucac niebieskie pasma:P a coooo tam hehe :P
cos to ja jeszcze mialam pisac ale zapomnialaaam
__________________
BLOG
INSTAGRAM
Candy Killer Fan Page


If You can dream it , You can do it...




Candy Killer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 23:17   #4325
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witajcie z wieczora
wlasnie zawijam pomalu spac
skonczylam ciasto robic godz temu ot tak mi sie dzis zachcialo
moje dziecie mlodsze poplakuje sobie,nie spi najlepiej po powrocie z Włoch
moze to to przeziebienie ,nie wiem sama
w ogole odtawilam go wczoraj od smoczka
do snu tylko nynał go jeszcze,ale wymyslilam,ze w samolocie zostal i tak sie utarlo
pyta o niego przed snem,ale pozniej zapomina,choc placz moze byc tez z tym zwiazany nie wiem sama

dziekuje wszystkim pieknie za mile slowa
Natala owszem,zalicze wczasy do udanychaparat ma mnostwo mozliwosci,ktorych nie wykorzystujemy,w ogole musze przestudiowac kiedys go ,zebrac sie i nauczyc cos tworzyc
latwiej mowic,gorzej zrobic

Cuksiku aleś mi pojechała ,no nie wiem co Ci odpisac
dobrze,ze zdjecia nie oddaja calosci tzn oddaja,ale te gorsze od razu w kosz
nie mam tak wszystkiego na miejscu jak piszesz,jak kazda baba mam to tu to tam i we łbie tez
ale dziekuje ,dowartosciowalam sie na ten wieczor
lakier???ktory??wiecie poszalalam troszke tam z kolorkami,kupilam sobie w sklepie wloskim z kosmetykami KIKO i kupilam 5 lakierow
zielen taka neonowa,pomarancz,koral,b rokatowy fiolet i opalizujacy granat (tego jeszcze nie mialam na paznokciach)
lakiery super sie trzymaja,nie odpryskuja,szybko schna i kosztuja 1.99 e za sztuke
kupilam tez tam 2 blyszczki do ust,kontorowke,cien zloty,pylek do ciala taki mieniacy sie,kredki dwie do oczu-zielen i zloty

Gosadko dziekuje za te slowa
ale takie a nie inne mam odczucia,moze wydaje Wam sie to dziwne,ale tak jest

Candy niebieskie pasemka?szalejesz na maksa kobitko i tak trzymaj!

Ewesko czekam na relacje i chwilke poswiecona nam

lece spac
dobranoc kochane
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:02   #4326
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Dzien dobry

No dziś mam chwilkę czasu, więc mogę coś popisać
Dziekuję wszystkim jeszcze raz za gratulacje Do mnie jeszcze to nie dociera że noszę w sobie małą fasolkę
Emalio we Francji było cudownie, za szybko ten miesiąc zleciał, szkoda było wyjeżdżać, ale cóż poradzić, okolice piękne, pozwiedzalismy miejsca w których jeszcze nie byliśmy. Miałam ze sobą laptopa, net złapałam ale niestety wszystkie sieci zabezpieczone hasłem, więc nie mogłam się dostać do netu, ale odpoczęłam sobie, synal również, a tż odpoczywa teraz w PL.
Wrzucam jeszcze kilka zdjęć
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 09:04   #4327
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cdn.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 10:03   #4328
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

witam sie z kawka i sniadankiem
gdzie to sie podziewacie??

Ewesko cudnie tam jest,teraz zamarzyłam o wypadzie właśnie w góry
jakos zawsze nad morze sie jedzie z dziecmi,ale przeciez i w gorach sa cudowne szlaki do przejscia,ach rozmarzylam sie i te piekne kolorki zieleni i te szczyty ach!
Natan wprawdzie za maly na takie wypady jeszcze,ale tak czy siak musimy nad tym pomyslec
a Ty kochanie uwierzysz,gdy poczujesz pierwsze kuksańce ,cudowne tak,ze na sama mysl,chce sie byc w Twojej skorze
a tym czasem nim to nastapi zycze by wszelkie dolegliwosci ciazowe minely Cie szerokim łukiem
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 11:51   #4329
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Emalio i Ewesko zazdroszczę wam tych wypraw. Mnie nie spotkała żadna fajna wyprawa podczas urlopu poza wyprawą do Pragi która była straszliwa

Teraz mój TZ wziął się za planowanie sylwestra i Bożego Narodzenia i wiemy że do PL nie polecimy i bierzemy pod uwagę: Paryż, Kanary lub Egipt. Ale jakoś sama nie wiem co bym chciała
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:09   #4330
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
witam sie z kawka i sniadankiem
gdzie to sie podziewacie??

Ewesko cudnie tam jest,teraz zamarzyłam o wypadzie właśnie w góry
jakos zawsze nad morze sie jedzie z dziecmi,ale przeciez i w gorach sa cudowne szlaki do przejscia,ach rozmarzylam sie i te piekne kolorki zieleni i te szczyty ach!
Natan wprawdzie za maly na takie wypady jeszcze,ale tak czy siak musimy nad tym pomyslec
a Ty kochanie uwierzysz,gdy poczujesz pierwsze kuksańce ,cudowne tak,ze na sama mysl,chce sie byc w Twojej skorze
a tym czasem nim to nastapi zycze by wszelkie dolegliwosci ciazowe minely Cie szerokim łukiem
Ja śniadanko też zjadlam, ale kawki już nie piję, choć tęskno mi do niej
Kochana ja kocham góry, uwielbiam chodzić szlakami, choć kondycji zbytniej nie mam, wdrapuję się na wysokości. synal tez bez problemu, ale on już duży jest i dla niego to frajda choć nie zawsze. Dolegliwości ciążowych jak na razie nie mam, jedynie wzdety brzuch i jak wiadomo piersi obolałe bardzo, poza tym czuję się świetnie. Z synkiem w pierwszej ciązy też było super dopiero od 6 miesiąca się zaczęło, teraz mam nadzieję, że mnie to ominie - obrzęki, cukrzyca,cisnienie - lekarz mi mowił jeszcze przed ciążą że wcale nie muszę przechodzić jej tak jak poprzednią, podobno drugą przechodzi się łagodniej niż pierwszą

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Emalio i Ewesko zazdroszczę wam tych wypraw. Mnie nie spotkała żadna fajna wyprawa podczas urlopu poza wyprawą do Pragi która była straszliwa

Teraz mój TZ wziął się za planowanie sylwestra i Bożego Narodzenia i wiemy że do PL nie polecimy i bierzemy pod uwagę: Paryż, Kanary lub Egipt. Ale jakoś sama nie wiem co bym chciała
Kochana jeszcze sobie odbijesz zobaczysz Gdyby tż nie pracował we Francji nigdy bym tam nie pojechała.


Ja się zastanawiam nad makijażem na wesele, które już w sobotę, sukienkę wczoraj kupiłam więc trzeba coś pomyśleć o reszcie

O ciąży jeszcze nikt nie wie, jedynie ja i tż, oraz wizazowe ciocie, rodzince powiem pewnie po wizycie u lekarza, nie chcę się spieszyć z informowaniem reszty rodzinki Synal jak na razie też nie wie. Teraz jak bylismy na wsi dowiedziałam się że siostra mojego tz-ta też jest w ciąży, będzie rodzić niecały miesiąc wczesniej niż ja Ale żeśmy się zgrały
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:30   #4331
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

Kasiu młoda jeszcze jestes,nadrobisz,wszystko przed Wami
my przez ostatnie 4 lata nie bylismy nigdzie ,tzn moj TZ bo ja do Pl latalam do mamy

Ewesko kazda ciaza jest inna i nie ma sie co sugerowac
ja jako kobieta,ktora 3 razy byla w ciazy moge powiedziec,ze 2 pierwsze byly cudowne,bez objawowe,do konca super,2 ciaze z tych dwoch w 3 m-cu stracilam i pozniej zaszlam z Natankiem
tutaj do 3 m-ca stalo mi w gardle kazdego dnia cos,takie uczucie
mdlosci jako takich nie mialam czy porannego zwracania
ale przy koncu np kregoslup dawal mi do wiwatu ,choc w pracy robilam pokoje na rowni z innymi do konca prawie,2 tyg przed porodem poszlam na zwolnienie lekarskie i tydzien przed czasem tj w 39 tyg przyszedl na swiat Natanek
i tutaj chyba bardziej odczulam porod niz przy pierwszym,choc tez szybko bylo
Kacper w 2,5 godz a Natan 3 godz
zycze Ci jednak najlepszego i zgralyscie sie nie ma co hahaha
co do makijazu na wesele to jakkolwiek sie nie `umaziasz` i tak bedzie swietnie,wlasnie brakuje mi Twoich makijazy na MM

lece prasowac ,sterta jest mmmeeeeeeeeeeeggggggggaaa aaaaaaa!

Edytowane przez emalia30
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:41
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 12:40   #4332
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Dziewczyny źle mnie zrozumiałyście. Mnie nie chodzi o podróże w ogóle a wyprawy podczas mojego ostatniego urlopu
Ja zwiedzałam Europę od małego Jednak pisałam o moim ostatnim urlopie w PL - miał być wypad nad morze a był z powodu złej pogody wypad do Pragi który opisywałam - mieliśmy wypadek wypożyczonym samochodem, zatrzymywała nas Policja w PL i w Czechach. Oszukano nas w kantorze oraz w 2 restauracjach. Zatrzymała nas służba celna i dostaliśmy kilka tysięcy koron mandatu za brak kartki na autostradę. Musieliśmy zapłacić z własnej kieszeni za naprawę rozwalonego auta. Itp. aż nie chce mi się do tego wracać tyle okropieństw nas spotkało
Sama Praga ładna
A i raczej teraz są nasze ostatnie wyprawowe podrygi bo planuję ciążę i wtedy na jakiś czas na pewno wyprawy pójdą w odstawkę
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:50   #4333
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
Kasiu młoda jeszcze jestes,nadrobisz,wszystko przed Wami
my przez ostatnie 4 lata nie bylismy nigdzie ,tzn moj TZ bo ja do Pl latalam do mamy

Ewesko kazda ciaza jest inna i nie ma sie co sugerowac
ja jako kobieta,ktora 3 razy byla w ciazy moge powiedziec,ze 2 pierwsze byly cudowne,bez objawowe,do konca super,2 ciaze z tych dwoch w 3 m-cu stracilam i pozniej zaszlam z Natankiem
tutaj do 3 m-ca stalo mi w gardle kazdego dnia cos,takie uczucie
mdlosci jako takich nie mialam czy porannego zwracania
ale przy koncu np kregoslup dawal mi do wiwatu ,choc w pracy robilam pokoje na rowni z innymi do konca prawie,2 tyg przed porodem poszlam na zwolnienie lekarskie i tydzien przed czasem tj w 39 tyg przyszedl na swiat Natanek
i tutaj chyba bardziej odczulam porod niz przy pierwszym,choc tez szybko bylo
Kacper w 2,5 godz a Natan 3 godz
zycze Ci jednak najlepszego i zgralyscie sie nie ma co hahaha
co do makijazu na wesele to jakkolwiek sie nie `umaziasz` i tak bedzie swietnie,wlasnie brakuje mi Twoich makijazy na MM

lece prasowac ,sterta jest mmmeeeeeeeeeeeggggggggaaa aaaaaaa!
O tak kochana, każda ciąża jest inna, mam tylko nadzieję, że będzie dobrze i będę dobrze czuła się do samego końca

Zastanawiam się nad makijażem na wesele, nic ciekawego mi do głowy nie przychodzi
Od ponad miesiąca nie miałam pędzelków w ręce
Sukienka nic specjalnego skromna, prosta bo takie lubię, może wy mi jakiś pomysł podsuniecie???
Sukienka ładnie zakrywa mi brzuchol, który mam wzdęty i wygladam jakbym była w 3 miesiącu Przynajmniej rodzinka nie będzie snuła domysłów bo już coś tak wspominaja o ciąży bo przestalam palić i nie piję kawki, ani alkoholu. No i w przyszła sobotę kolejne wesele, ale idę w tej samej sukience bo teraz jest cywilny i nie cała rodzina zaproszona została bo to tylko przyjecie, więc mnie nie zobaczą w tej samej sukience


Kasiu no to faktycznie źle cię zrozumialam, szkoda tylko że wypad do Pragi nie był za ciekawey, nastepnym razem będzie super, ślicznie wyglądasz.

Edytowane przez eweska
Czas edycji: 2010-08-26 o 12:52
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 12:56   #4334
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Ewesko przy takiej sukience można poszaleć
I turkusy i granaty i fiolety i zielenie - można połączyć kilka tych odcieni albo jeden odcień wycieniować.
Może też być klasyka - czerń, srebro.
Zależy też jakie masz dodatki
Zresztą co ja będę pisać moje teorie takiej wspaniałej wizażystce
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:01   #4335
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ewesko przy takiej sukience można poszaleć
I turkusy i granaty i fiolety i zielenie - można połączyć kilka tych odcieni albo jeden odcień wycieniować.
Może też być klasyka - czerń, srebro.
Zależy też jakie masz dodatki
Zresztą co ja będę pisać moje teorie takiej wspaniałej wizażystce
Nie no nie przesadzajmy.
Też myślalam o tej kolorystyce, tylko nie chcę żeby bylo zbyt bardzo kolorowo, co do dodatków to bedzie złoto w sumie tylko pierścionek na palcu i obrączka, oraz złote kolczyki, nie mogę nosić nic innego, uczulenie :/
Jeszcze będę świadkową na tym cywilnym w sobotę :/
Umówiłam się do fryzjera na sobotę, ale jeszcze nie mam pojęcia jaką fryzurę chcę, pewnie loki na bank bo mi się naturalnie kręcą włoski, więc podkreslę je jeszcze bardziej lokami i jakieś delikatne, zwiewne upięcie, chcę, nie chcę żadnych koków itp.
Makijaz może zrobię coś z granatem,turkusem i czymś jeszcze, zobaczę ile bedę miała czasu bo po 12 będę już młodą malować a do fryzjera na 10 jestem umówiona, ale myślę że z makijażem w 30 minut się uwinę Dziekuję kochana za sugestię
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:07   #4336
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Nie no nie przesadzajmy.
Też myślalam o tej kolorystyce, tylko nie chcę żeby bylo zbyt bardzo kolorowo, co do dodatków to bedzie złoto w sumie tylko pierścionek na palcu i obrączka, oraz złote kolczyki, nie mogę nosić nic innego, uczulenie :/
Jeszcze będę świadkową na tym cywilnym w sobotę :/
Umówiłam się do fryzjera na sobotę, ale jeszcze nie mam pojęcia jaką fryzurę chcę, pewnie loki na bank bo mi się naturalnie kręcą włoski, więc podkreslę je jeszcze bardziej lokami i jakieś delikatne, zwiewne upięcie, chcę, nie chcę żadnych koków itp.
Makijaz może zrobię coś z granatem,turkusem i czymś jeszcze, zobaczę ile bedę miała czasu bo po 12 będę już młodą malować a do fryzjera na 10 jestem umówiona, ale myślę że z makijażem w 30 minut się uwinę Dziekuję kochana za sugestię
To mi wpadło jeszcze coś do głowy - może złoto plus fiolet? Pasuje i nie będzie zbyt kolorowo bo z tego połączenia można wyczarować piękny, klasyczny makijaż
I dzięki za komplement na temat mojego wyglądu z poprzedniego postu
Aktualnie wyglądam jak chochoł bo obcięłam włosy - mam beznadziejną grzywę i mocno wycieniowane włosy i sporo krótsze
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:10   #4337
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
To mi wpadło jeszcze coś do głowy - może złoto plus fiolet? Pasuje i nie będzie zbyt kolorowo bo z tego połączenia można wyczarować piękny, klasyczny makijaż
I dzięki za komplement na temat mojego wyglądu z poprzedniego postu
Aktualnie wyglądam jak chochoł bo obcięłam włosy - mam beznadziejną grzywę i mocno wycieniowane włosy i sporo krótsze
Też o tym pomyślałam Będzie łagodny makijaż, chyba że mi odbije i będe chciała poszaleć

O to ciekawa jestem nowej fryzurki, masz jakieś zdjęcia ???
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:19   #4338
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Też o tym pomyślałam Będzie łagodny makijaż, chyba że mi odbije i będe chciała poszaleć

O to ciekawa jestem nowej fryzurki, masz jakieś zdjęcia ???
Wczoraj robiłam fotencje ale skasowałam wszystko w cholerkę bo nie mogę na siebie patrzeć.
Włosy mi się falują (stały się po cieniowaniu - lub nowej odżywce -bardzo bardzo miękkie i lejące). Grzywa jest obleśna.
Mam fotę zachowaną jedną - ale włosy mam wyprostowane prostownicą (oprócz grzywy)
Na tej fotce nie wyglądam aż tak tragicznie bo jest robiona z dziwnej perspektywy. Serio wyglądam okropnie - jak chłopka. Jedyne pocieszenie że włosy mi szybko odrastają. A grzywa w szczególności więc jakoś przeżyję.
Wcześniej miałam równą długość - teraz mam cieniowanie (po prostowaniu nie widać) i najkrótszą warstwę mam przed ramiona
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:31   #4339
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Wczoraj robiłam fotencje ale skasowałam wszystko w cholerkę bo nie mogę na siebie patrzeć.
Włosy mi się falują (stały się po cieniowaniu - lub nowej odżywce -bardzo bardzo miękkie i lejące). Grzywa jest obleśna.
Mam fotę zachowaną jedną - ale włosy mam wyprostowane prostownicą (oprócz grzywy)
Na tej fotce nie wyglądam aż tak tragicznie bo jest robiona z dziwnej perspektywy. Serio wyglądam okropnie - jak chłopka. Jedyne pocieszenie że włosy mi szybko odrastają. A grzywa w szczególności więc jakoś przeżyję.
Wcześniej miałam równą długość - teraz mam cieniowanie (po prostowaniu nie widać) i najkrótszą warstwę mam przed ramiona
Ej teraz to przesadziłaś wygladasz bardzo ladnie, w sumie dużej zmiany w fryzurce nie widać, ale ładnie wygladasz kochana. Nie wiem czemu ci sie nie podoba, może byłaś przyzwyczajona do poprzedniej fryzurki i teraz też się musisz przyzwyczaić.
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-26, 13:36   #4340
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez eweska Pokaż wiadomość
Ej teraz to przesadziłaś wygladasz bardzo ladnie, w sumie dużej zmiany w fryzurce nie widać, ale ładnie wygladasz kochana. Nie wiem czemu ci sie nie podoba, może byłaś przyzwyczajona do poprzedniej fryzurki i teraz też się musisz przyzwyczaić.
Dzięki
Ale właśnie wyprasowałam te włosy aby nie odstawały na wszystkie strony i przypominały wersję przed obcięciem. I grzywa jest tragiczna - jak spod garnka. Dojrze fryzjerka zdarła ze mnie kasę to jeszcze mnie jak spod garnka ciachnęła tą grzywkę a miała być po skosie
Nie wspominając że włosy miałam za zapięcie stanika i miały być podcięte max 2 cm a poszło o wiele wiele więcej
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 13:39   #4341
eweska
Moderatoreska
 
Avatar eweska
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 20 100
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Dzięki
Ale właśnie wyprasowałam te włosy aby nie odstawały na wszystkie strony i przypominały wersję przed obcięciem. I grzywa jest tragiczna - jak spod garnka. Dojrze fryzjerka zdarła ze mnie kasę to jeszcze mnie jak spod garnka ciachnęła tą grzywkę a miała być po skosie
Nie wspominając że włosy miałam za zapięcie stanika i miały być podcięte max 2 cm a poszło o wiele wiele więcej
Z reguły fryzjerki już tak maja i ciachają więcej, na szczęście moja fryzjerka obcina tak jak chce, jak mówię podciąć końcówki to tylko koncówki podcina i nic więcej. A jak masz cieniowane to niestety tak jak mi wywijają się tak jak chcą.
Z czasem przyzwyczaisz się do nowego image i będzie ok
eweska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:17   #4342
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

poprasowane!!! uffff

ale jeszcze w drodze beda 2 pelne prania :/

Kasiu
to mieliscie przeboje,nie wiedzialam o tym nic a nic,wspolczuje bardzo oby takowych wpadek nigdy wiecej nie bylo !
co do zdjecia to dla mnie tez wiekszych zmian nie ma
ale moze dlatego,ze tak jak piszesz wyprostowalas je itd
ale chetnie zobacze wersje rozwichrzona
zazdroszcze,ze wloski tak szybko Ci rosna

Ewesko ja tez bym ze zlotem cos zrobila
ladna sukienka,tez lubie prostote
czekam na zdjecia juz po

a gdzie reszta??

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

przypomnialyscie mi ,ze tez musze zrobic sobie balejaz
bo ost mialam w maju
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:24   #4343
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez emalia30 Pokaż wiadomość
poprasowane!!! uffff

ale jeszcze w drodze beda 2 pelne prania :/

Kasiu
to mieliscie przeboje,nie wiedzialam o tym nic a nic,wspolczuje bardzo oby takowych wpadek nigdy wiecej nie bylo !
co do zdjecia to dla mnie tez wiekszych zmian nie ma
ale moze dlatego,ze tak jak piszesz wyprostowalas je itd
ale chetnie zobacze wersje rozwichrzona
zazdroszcze,ze wloski tak szybko Ci rosna

Ewesko ja tez bym ze zlotem cos zrobila
ladna sukienka,tez lubie prostote
czekam na zdjecia juz po

a gdzie reszta??

---------- Dopisano o 14:17 ---------- Poprzedni post napisano o 14:17 ----------

przypomnialyscie mi ,ze tez musze zrobic sobie balejaz
bo ost mialam w maju

Emalko bo ja pisałam dawno o tej Pradze. W sumie mój TZ wiele lat już prowadzi i w PL i w IE i miał pierwszy wypadek i to pożyczonym autem. Ale było już tak źle podczas tego wypadu że cała nasza 4 miała przeczucie że albo sami się zabijemy albo zabijemy kogoś bo ciągle coś złego się działo. Myśleliśmy że żywi do Polski nie dotrzemy. Nie wspominając już o kasie bo na 2 dni w tych Czechach wydaliśmy więcej niż na 10 dni na Kanarach...
Włosy serio nie nadają się do pokazywania ale rosną szybko
I w sumie cieszę się że nie ufarbowałam włosów bo jednak z naturalnymi mniej kłopotu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:30   #4344
emalia30
Zakorzenienie
 
Avatar emalia30
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 5 332
GG do emalia30 Send a message via Skype™ to emalia30
Dot.: MMowe plotki:)

pewnie jak mnie nie bylo,wspolczuje !
dobrze,ze wrociliscie jednak cali i zdrowi

a gdzie reszta??
emalia30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:44   #4345
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: MMowe plotki:)

Hej.

Ewesko gratuluje ciazy
Ciekawe czy synek sie ucieszy( bo np siostry corka (12 lat) ma malego braciszka ) i nie bardzo ja ta cieszy..

Kasiu ładne zdjecia i Emilio (swietnie wygladacie i fajne wakacje mialyscie)


W niedziele mam chrzciny mojego chrzesniaka malego Łukasza
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:46   #4346
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Kasiu, włosy śliczne i nadal długie mnie za to w poniedziałek obciachała fryzjerka tak że wyglądam jak wiejski przygłup
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:55   #4347
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, włosy śliczne i nadal długie mnie za to w poniedziałek obciachała fryzjerka tak że wyglądam jak wiejski przygłup
Aguś to ja się czuję jak wiejski przygłup, chochoł, wieśniaczka, chłopka itp.

Włosy te najdłuższe mam nadal dość długie (przed stanik) ale tą najkrótszą warstwę mam przed ramiona (ogromna różnica w długości przez co włosy wydają się jakieś liche)
Ale najgorsza jest ta okropna ciężka i krótka grzywa

Ale głowa do góry niedługo nam odrosną
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 14:57   #4348
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Aguś to ja się czuję jak wiejski przygłup, chochoł, wieśniaczka, chłopka itp.

Włosy te najdłuższe mam nadal dość długie (przed stanik) ale tą najkrótszą warstwę mam przed ramiona (ogromna różnica w długości przez co włosy wydają się jakieś liche)
Ale najgorsza jest ta okropna ciężka i krótka grzywa

Ale głowa do góry niedługo nam odrosną
Kasiu, grzywka potrafi załamać a chciałaś grzywkę?

A ja mam mega krótkie miała mi tylko wycieniować ale długości nie ruszać, zaufałam i mam włosy wyraźnie krótsze w trakcie strzyżenia z moją wadą wiele nie widzę, dopiero w domu się załamałam
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:02   #4349
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
Kasiu, grzywka potrafi załamać a chciałaś grzywkę?

A ja mam mega krótkie miała mi tylko wycieniować ale długości nie ruszać, zaufałam i mam włosy wyraźnie krótsze w trakcie strzyżenia z moją wadą wiele nie widzę, dopiero w domu się załamałam
Chciałam po skosie a ona mi zrobiła tak że jest prawie prosta i ma lekki skos ale na samym końcu. Poza tym przez to że jest prawie bez skosu to wygląda źle - długość powinna być od najkrótszej(takiej co mam) do zasłaniającej oko a mam grzywkę ponad oczy Do tego zagęściła mi strasznie tą grzywkę i jest za gruba
Ja miałam mieć z długości 2cm max i lekkie cieniowanie a mam dużo więcej z długości i cieniowania kilka warstw
Ja zawsze jestem załamana po fryzjerze i ciągle chodzę do innego i ciągle jest źle
A Ty pokażesz swoje włosy? na pewno tak jak u mnie inni nie widzą za bardzo zmian a Ty się załamujesz

I kiedy masz tą sesję z rimmela? napiszesz jak ma to wyglądać PROSZĘ
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-26, 15:05   #4350
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: MMowe plotki:)

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Chciałam po skosie a ona mi zrobiła tak że jest prawie prosta i ma lekki skos ale na samym końcu. Poza tym przez to że jest prawie bez skosu to wygląda źle - długość powinna być od najkrótszej(takiej co mam) do zasłaniającej oko a mam grzywkę ponad oczy Do tego zagęściła mi strasznie tą grzywkę i jest za gruba
Ja miałam mieć z długości 2cm max i lekkie cieniowanie a mam dużo więcej z długości i cieniowania kilka warstw
Ja zawsze jestem załamana po fryzjerze i ciągle chodzę do innego i ciągle jest źle
A Ty pokażesz swoje włosy? na pewno tak jak u mnie inni nie widzą za bardzo zmian a Ty się załamujesz

I kiedy masz tą sesję z rimmela? napiszesz jak ma to wyglądać PROSZĘ
ale to jakaś sprawdzona fryzjerka? Polecana? Bo z tego co opisujesz to zrobiła wszystko nie tak

Ja swoich nie pokażę są okropne, od poniedziałku spinam je wsuwkami i zakładam opaskę nawet klamra czy gumką nie mogę ich ujarzmić bo są za krótkie


Co do sesji Rimmel, miałam jechać do Warszawy przedwczoraj ale ich wizażysta trafił do szpitala i przeniesiona jest-prawdopodobnie początek września.
A plan był taki-miałyśmy przyjechać do Warszawy we wtorek rano, do południa zameldować się w hotelu, potem kilak godzin zakupów ze stylistą , wieczorem kolacja z AgąZ w środę na sesję i wieczorem do domu
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:32.