Essence cz. VII - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-11, 22:24   #4831
SweetBlackDevil
Rozeznanie
 
Avatar SweetBlackDevil
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 503
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Zielona - mam podobne zdanie o paniach z Natury w mgn. To jakiś groteskowy koszmar, w niczym mi jeszcze nie pomogły, a zdarzyło im się źle skasować towar, nabić dwukrotnie, albo nie naliczyć promocji. Właśnie, co do promocji to bardzo często wiszą tam nieaktualne oferty np przy szafie wielki napis do podkładu korektor gratis, a przy kasie podejrzanie wysoki rachunek, 5 min tłumaczenia że korektor miał być za darmo, a potem wołanie kierownika 'bo coś nie mogę cofnąć zamówienia, na pewno nie chce pani tego podkładu?'
W tamtejszym Inglocie też zawsze trafiam na taką babkę, niesympatyczna, unika kontaktu wzrokowego, jawnie się wścieka że o coś pytam.
W MGN, z najmilszą obsługą spotykam się chyba w Macu. Reszta do wymiany.

a., muszę jeszcze dodać że nienawidzę reklamówek z natury, rozwalają się zaraz po wyjściu ze sklepu. Już mi parę opakowań przez to pękło :<
Jak niedawno byłam w Magnolii w Naturze to był taki miły facet chciał pomóc itd... nie mam pojęcia skąd się wziął ale sprawiał wrażenia obeznanego...
co do nowości... dobrze że niedługo dzień kobiet i namówie TŻ na małe zakupy
__________________
Codziennie budzę się piękniejsza... ale dzisiaj to już naprawdę przesadziłam
SweetBlackDevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:26   #4832
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
szkoda, że nie wydają gazetki tak jak pewne znane wydawnictwo. Z numerem pierwszym pędzel essence tylko za 4,99 plus gazetka " w jaki sposób go wykorzystać" ( oczywiście zamiast zdjęć modele, modeli rysowane essence"), numer następny już za tydzień w każdej naturze ( a w praktyce to zależy jak dojdzie towar). Z numerem nastęlnym cudowny, puchaty pędzel essence w kolrze pomarańczowym za jedyne 7,99 zł plus nowa gazetka. I tak aż do numeru 24, w którym będzie pędzel w kolorach tęczy i pas biodrowy na pędzle za jedyne 139 zł plus vat oczywiście
Rozwaliłaś mnie, ale pas mimo wszystko drogi

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez karolajjnn Pokaż wiadomość
ja dzisiaj po zakupach. pojechałam autobusem do większego miasta . była tam natura .. cała kolekcja ILB była pusta , mama zakupiła tusz różowy MA będe podkradać ;p

jaką polecacie odżywkoutwardzacz z essence bo z mamą nie wiedziałyśmy co kupić tyle tego było :P


natura w pile w galerii kasztanowej też ma dwie szafy ale nie obok siebie
Ja polecam z niebieskim napisem i formułą wzrostu.Tą co teraz wycofują.
Na pewno kupię tą pomadke co laska ma na ustach
Z Catrice tylko niektóre rzeczy mi sie podobają. A u Nas nie ma
Sexi, będę się łaaaaadnie uśmiechać
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:28   #4833
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tetrix Pokaż wiadomość
Zielona - mam podobne zdanie o paniach z Natury w mgn. To jakiś groteskowy koszmar, w niczym mi jeszcze nie pomogły, a zdarzyło im się źle skasować towar, nabić dwukrotnie, albo nie naliczyć promocji. Właśnie, co do promocji to bardzo często wiszą tam nieaktualne oferty np przy szafie wielki napis do podkładu korektor gratis, a przy kasie podejrzanie wysoki rachunek, 5 min tłumaczenia że korektor miał być za darmo, a potem wołanie kierownika 'bo coś nie mogę cofnąć zamówienia, na pewno nie chce pani tego podkładu?'
W tamtejszym Inglocie też zawsze trafiam na taką babkę, niesympatyczna, unika kontaktu wzrokowego, jawnie się wścieka że o coś pytam.
W MGN, z najmilszą obsługą spotykam się chyba w Macu. Reszta do wymiany.

a., muszę jeszcze dodać że nienawidzę reklamówek z natury, rozwalają się zaraz po wyjściu ze sklepu. Już mi parę opakowań przez to pękło :<
W magnoliowej Naturze to podobno i kierowniczka jest tak samo nieogarnięta jak te pracownice, więc trudno się dziwić. Jak stoję przy szafie Essence to tylko w kółko słyszę jakieś głupkowate rozmowy pracownic z ochroniarzami typu: "o, dzięki za nową gazetkę, jestem ci dłużna, hahaha!" albo "to jest mój jogurt, hahaha!" i tego typu gadki. Wszystko fajnie, ale nie sądzę, żeby klienci byli zadowoleni, że muszą słuchać rozmów na poziomie nastolatek... Poza tym ja tam nigdy o nic nie pytam, o Essence tym bardziej nie bo sobie wyobrażam minę gdyby padło pytanie: "Wie pani może kiedy ma się pojawić nowa limitowanka z Essence?!", zaraz by były wielkie oczy i: "Nie mam pojęcia!". Jeszcze, że zwykła pracownica by tego nie wiedziała to pół biedy, ale kierowniczki też pewnie wiedzą niewiele więcej :P.

A w Inglocie w Mangolii raz trafiła mi się taka nieogarnięta babka, że jak ją zapytałam o eye-linery w żelu to się strasznie zdziwiła i pokazała mi te z kałamarzem... Dopiero potem mówi: "aaaa! w kremie?!" . Innym razem za to dobrze trafiłam na panią, która pomogła mi dobrać odcień podkładu mimo tego, że doskonale wiedziała, że póki co go nie kupię, że tylko kolorek chcę znać .

No ale dosyć tego off topa :P.
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-02-11 o 22:29
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:31   #4834
anonyme
Zadomowienie
 
Avatar anonyme
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 636
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
Polecam Naturę w Astrze! Są dwie szafy, dość dobrze wyposażone (pewnie dlatego, że wszyscy zawsze lecą do Magnolii ), nie kręcą się nachalni ochroniarze i generalnie jest ok .

Też nie lubię zakupów w Naturze w Magnolii, te kobiety sprawiają wrażenie po prostu głupich...
Taaa, też juz tutaj narzekałam nie raz na te babki. Nieogarnięte to delikatnie powiedziane

A w Astrze ochroniarz zawsze się "czai" w pobliżu Według mnie jest strasznie denerwujący
Ale i tak tysiąc razy bardziej wolę robić tam zakupy

Nowości prezentują się interesująco

Edytowane przez anonyme
Czas edycji: 2011-02-11 o 22:35
anonyme jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:33   #4835
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez anonyme Pokaż wiadomość
Taaa, też juz tutaj narzekałam nie raz na te babki Nieogarnięte jakieś (delikatnie ujmując)

A w Astrze ochroniarz zawsze się "czai" w pobliżu Według mnie jest strasznie denerwujący
W Astrze nie jest tak źle! W Ferio był okropny! Chodził za mną i za moją siostrą między półkami! Porażka jakaś...
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:41   #4836
saks
Rozeznanie
 
Avatar saks
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 756
GG do saks
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nowości nowościami ale ja to bym wreszcie chciała zobaczyć pełną szafę C. w Krakowie na Starowiślnej bo tam wieczne pustki są

Z tego linku
http://beminery.blogspot.com/2011/02...n-in-koln.html
wynika, że będzie jeszcze więcej nowości a to znaczy, że totalne bankructwo mnie czeka. Trzeba koniecznie iść do pracy!
aaa, kolejne nowości, piękne Nowy kolor paseczków SC! I podoba mi się nazwa jednego z Twinsów, Chuck&Blair. Jako fanka Plotkary jestem zachwycona Fajna jest jeszcze szminka, błyszczyki, lakiery... Już widzę ten szał przy szafie, jak to wszystko zobaczę.
Cytat:
Napisane przez nobodygirl91 Pokaż wiadomość
Aaa, koajrzę go. Spróbuję


A ja dziś byłam w Douglasie i kupiłam sobie
-kredkę podwójną B&W,
-pilniczek wygięty,
-szminkę 44 bodajże, czerwoną.

Testowałam na razie białą stronę kredki, szminkę i pilniczek. Wszystkim jestem zachwycona, szczególnie szminką, bo daje taki półtransparentny efekt, fajny na dzień, bo ja jeszcze nie oswojona z prawdziwie krwistą szminką. A biała strona kredki chyba będzie fajna na linię wodną.
saks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-11, 22:43   #4837
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Essence cz. VII

No właśnie... A ja pytam wrocławianki... Widziała już któraś B&W? :P
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-11, 23:39   #4838
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez zzzielona Pokaż wiadomość
No właśnie... A ja pytam wrocławianki... Widziała już któraś B&W? :P
Nie.



Ale poszaleli z tymi nowościami!
Myślałam,że to co było na tym poprzednim linkowanym blogu-to wsio.
A tu tak dużo nowości!!!!!!
Widzę,że jakiś nowy pędzelek-ten fioletowy.
Oj,będzie szaleństwo,żeby tylko doszło do nas wszystko.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 00:39   #4839
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Rzęsy ma pomalowane nowym Multi action, usta nową szminką essence (już na mojej liście!) i na paznokciach jeden z nowych lakierów MD
Ciekawe co to za kolor tej nowej szminki... jest podany gdzieś na filmiku?
Mnie bardziej chodziło o jej cerę. Ma genialny podkład / puder? i rozświetlacz na policzkach. tez takie chcę jakbym znała niemca to bym jej zadała pytanie pod filmikiem, ale po 3 latach nauki tego złego języka w gimnazjum nie czuję się na tyle kompetentna
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 08:36   #4840
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Essence cz. VII

woow, te nowości są zabijatyczne

Kupiłam wczoraj biały cień i podwójny kajal z b&w . Fajne są, dziś będę testować
__________________
Nigdy się nie dowiesz jak silna jesteś, dopóki siła nie będzie Twoim jednym wyborem.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 08:41   #4841
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

oj dziewczyny, czytam Was tak i czytam i widzę, że obozy jakieś się potworzyły jedne chcą wszystko i w tej grupie, nie ukrywam jestem i ja, a drugie chcą wszystko i próbują przemówić sobie do rozsądku, że jednak wszystko to za dużo i wystarczy im jakieś 99% nowości
A tak na serio to baaaardzo podobają mi się te nowinki i już teraz wiem, że chcę 2 linery w żelu- czarny (ach nieśmiertelna czerń) i fioletowy, do tego pędzelek, przesłodki jest oraz rozświetlacz z SC oraz lakiery crackingowe oraz lip balmy oraz mYlion innych rzeczy
Kurczę, jak to wszystko do nas dojdzie to oficjalnie ogłoszę upadłość, mój TŻ to już w ogóle zaliczy załamanie nerwowe bo będzie musiał mnie wozić do miasta gdzie wyczaiłam 2 szafy. Oczywiście w mieście wojewódzkim, do którego uczęszczam (w sensie studiuję i pracuję) nie ma dwóch szaf, bo i po co
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 09:35   #4842
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez abercrombie&fitch Pokaż wiadomość
Wiem że film długi, ale zastanówcie się jak długo wy byście mogły nawijać o kosmetykach? Godzinami...

Rzęsy ma pomalowane nowym Multi action, usta nową szminką essence (już na mojej liście!) i na paznokciach jeden z nowych lakierów MD

Ciężko tam coś wypatrzyć ale chodziło mi o to że zapowiadają po kilkanaście nowych kolorów lakierów, cieni itp a na zdjęciach na razie widzieliśmy jakieś strzępki Ja trochę po niemiecku rozumiem ale taki katalog chętnie bym przejrzała. Właściwie oglądałabym cały dzień i się śliniła

Jednak trzeba przyznać że wcale nie taka garstka nowości w porównaniu do tego co wycofują.
Jakimi godzinami? Ja całymi dniami siedzę na wizażu i ciężko mnie do czegokolwiek odciągnąć

Cytat:
Napisane przez SweetBlackDevil Pokaż wiadomość
Jak niedawno byłam w Magnolii w Naturze to był taki miły facet chciał pomóc itd... nie mam pojęcia skąd się wziął ale sprawiał wrażenia obeznanego...
co do nowości... dobrze że niedługo dzień kobiet i namówie TŻ na małe zakupy
Dobrze, że przypomniałaś o Dniu Kobiet! Będzie okazja, żeby się nagrodzić kosmetykami za to, że jestem kobietą

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Rozwaliłaś mnie, ale pas mimo wszystko drogi

Z Catrice tylko niektóre rzeczy mi sie podobają. A u Nas nie ma
Sexi, będę się łaaaaadnie uśmiechać
Nie przesadzaj - pas będzie w komplecie z tym pędzelkiem w kolorze tęczy więc te 140zł to będzie tak w sam raz

Uśmiechaj się, uśmiechaj tylko będziesz musiała razem z uśmiechem od razu przesyłać przelew bo nie sądzę, żebym w tym czasie cierpiała na nadmiar gotówki z wiadomych przyczyn
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 09:43   #4843
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Dobrze, że przypomniałaś o Dniu Kobiet! Będzie okazja, żeby się nagrodzić kosmetykami za to, że jestem kobietą
Ja już wczoraj musiałam pokazać mojemu TŻ te wszystkie nowości (on na Essence zna sie chyba bardziej niż panie w Naturze) to mnie poinformował, że dostanie premię i już wie na co zostanie przeznaczona:jup i:
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:10   #4844
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ja już wczoraj musiałam pokazać mojemu TŻ te wszystkie nowości (on na Essence zna sie chyba bardziej niż panie w Naturze) to mnie poinformował, że dostanie premię i już wie na co zostanie przeznaczona:jup i:

Dobry tok rozumowania

A tak poza tym to przypominam, że w poniedziałek są Walentynki i należy sobie kupić essenceowy prezent walentynkowy
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:22   #4845
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Jakimi godzinami? Ja całymi dniami siedzę na wizażu i ciężko mnie do czegokolwiek odciągnąć



Dobrze, że przypomniałaś o Dniu Kobiet! Będzie okazja, żeby się nagrodzić kosmetykami za to, że jestem kobietą



Nie przesadzaj - pas będzie w komplecie z tym pędzelkiem w kolorze tęczy więc te 140zł to będzie tak w sam raz

Uśmiechaj się, uśmiechaj tylko będziesz musiała razem z uśmiechem od razu przesyłać przelew bo nie sądzę, żebym w tym czasie cierpiała na nadmiar gotówki z wiadomych przyczyn
Nie ma sprawy. Uśmiechnięty przelew też może być
A tak na serio to ciekawe kiedy Catrice przyjdzie, bo ta firma akurat u Nas jest dość uboga


---------- Dopisano o 11:21 ---------- Poprzedni post napisano o 11:20 ----------

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość

Dobry tok rozumowania

A tak poza tym to przypominam, że w poniedziałek są Walentynki i należy sobie kupić essenceowy prezent walentynkowy
Ja to nie chce sie rozpieszczać. Wiem, dziwne Poza tym trzeba wykończyć to co mam. Nakupuje, a potem się przeterminuje

---------- Dopisano o 11:22 ---------- Poprzedni post napisano o 11:21 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Ja już wczoraj musiałam pokazać mojemu TŻ te wszystkie nowości (on na Essence zna sie chyba bardziej niż panie w Naturze) to mnie poinformował, że dostanie premię i już wie na co zostanie przeznaczona:jup i:
Fajnie mieć takie TŻ'ta. Gdzie takich hodują?
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:24   #4846
coco_kiciusia
Zadomowienie
 
Avatar coco_kiciusia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 1 900
Dot.: Essence cz. VII

Haha mój mi nie kupi,bo mu kazałam krzyczeć jak znowu będę coś kupować ostatnio tylko zrobiliśmy wyjątek dla wycofywanych rzeczy z Essence
Ale z tym 8 marca... to niegłupi pomysł... ciekawe, czy wtedy już dotrą do nas nowości.
__________________
coco_kiciusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:47   #4847
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość

Fajnie mieć takie TŻ'ta. Gdzie takich hodują?
sam się przybłąkał Ale fakt kochany jest (właśnie robi mi zakupy w Rossmannie). I nie dość że mnie nie powstrzyma od jakichś zakupów, to jeszcze namówi na więcej. Ale i to najbardziej zaskoczył mnie wykupując cały zapas AOH z Natury jak wycofywali
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:50   #4848
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
sam się przybłąkał Ale fakt kochany jest (właśnie robi mi zakupy w Rossmannie). I nie dość że mnie nie powstrzyma od jakichś zakupów, to jeszcze namówi na więcej. Ale i to najbardziej zaskoczył mnie wykupując cały zapas AOH z Natury jak wycofywali

Skarb,nie facet.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 10:54   #4849
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
sam się przybłąkał Ale fakt kochany jest (właśnie robi mi zakupy w Rossmannie). I nie dość że mnie nie powstrzyma od jakichś zakupów, to jeszcze namówi na więcej. Ale i to najbardziej zaskoczył mnie wykupując cały zapas AOH z Natury jak wycofywali
Oj pozazdrościć Mój TŻ dyplomatycznie wychodzi z natury kiedy ja zatrzymuje się przy szafie Essence bo wie, że i tak mnie nie odciągnie od zakupów
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-12, 10:57   #4850
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Nowości nowościami ale ja to bym wreszcie chciała zobaczyć pełną szafę C. w Krakowie na Starowiślnej bo tam wieczne pustki są

Z tego linku
http://beminery.blogspot.com/2011/02...n-in-koln.html
wynika, że będzie jeszcze więcej nowości a to znaczy, że totalne bankructwo mnie czeka. Trzeba koniecznie iść do pracy!
Niektóre z nowości będa moje, ale nie wiem jeszcze które
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:01   #4851
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez marryme21 Pokaż wiadomość
Skarb,nie facet.
Wiem i doceniam

Cytat:
Napisane przez Młoda86 Pokaż wiadomość
Oj pozazdrościć Mój TŻ dyplomatycznie wychodzi z natury kiedy ja zatrzymuje się przy szafie Essence bo wie, że i tak mnie nie odciągnie od zakupów
A mój lubi oglądać ze mną i wybierać mi lakiery do paznokci Ja naprawdę czasem mam wrażenie, ze jestem z wizażanką Ale to pewnie przez to, ze tyle mu gadam o tym wszystkim
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:04   #4852
Młoda86
Wtajemniczenie
 
Avatar Młoda86
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków/Warszawa
Wiadomości: 2 635
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
A mój lubi oglądać ze mną i wybierać mi lakiery do paznokci Ja naprawdę czasem mam wrażenie, ze jestem z wizażanką Ale to pewnie przez to, ze tyle mu gadam o tym wszystkim
mój się bardzo stara słuchać jak mówię o kosmetykach, limitowankach, makijażach itp., ale czasem i tak mnie prosi żebym przestała bo on nic a nic z tego nie rozumie :P
__________________
w wolnej chwili http://allmybeautyworld.blogspot.com/
Młoda86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:23   #4853
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Rozwaliłaś mnie, ale pas mimo wszystko drogi[COLOR="Silver"]
Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
[

[I][COLOR=SeaGreen]Nie przesadzaj - pas będzie w komplecie z tym pędzelkiem w kolorze tęczy więc te 140zł to będzie tak w sam raz
dokładnie tak.. a mając całą kolekcję, jak essencomaniaczka miałaby sobie darować taką edycję limitowaną


co do 8 marca- mój Tż zaskoczył mnie któregoś roku pomadką z 50's, czerwoną ( idealna czerwień na dzień), nie wiem dlaczego sama tych pomadek nie kupiłam.. ale bardzo mnie tym zaskoczył
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:31   #4854
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
sam się przybłąkał Ale fakt kochany jest (właśnie robi mi zakupy w Rossmannie). I nie dość że mnie nie powstrzyma od jakichś zakupów, to jeszcze namówi na więcej. Ale i to najbardziej zaskoczył mnie wykupując cały zapas AOH z Natury jak wycofywali
Brawa dla TŻ'ta. Powiedz mu, że wszystkie go tu podziwiamy

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
dokładnie tak.. a mając całą kolekcję, jak essencomaniaczka miałaby sobie darować taką edycję limitowaną


co do 8 marca- mój Tż zaskoczył mnie któregoś roku pomadką z 50's, czerwoną ( idealna czerwień na dzień), nie wiem dlaczego sama tych pomadek nie kupiłam.. ale bardzo mnie tym zaskoczył
Nie ma to jak TŻ't który zaskakuje

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
Wiem i doceniam



A mój lubi oglądać ze mną i wybierać mi lakiery do paznokci Ja naprawdę czasem mam wrażenie, ze jestem z wizażanką Ale to pewnie przez to, ze tyle mu gadam o tym wszystkim
Ale się uśmiałam. Poprawiłaś mi humor przed nauka do jutrzejszego egzaminu.
Właśnie, proszę Was kochane o trzymanie jutro kciuków i przesyłanie siły między 10-12. Ostatni egzamin, a potem tydzień przerwy i poprawkowa
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:39   #4855
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Nie ma sprawy. Uśmiechnięty przelew też może być
A tak na serio to ciekawe kiedy Catrice przyjdzie, bo ta firma akurat u Nas jest dość uboga


Ja to nie chce sie rozpieszczać. Wiem, dziwne Poza tym trzeba wykończyć to co mam. Nakupuje, a potem się przeterminuje

Fajnie mieć takie TŻ'ta. Gdzie takich hodują?
Kim jesteś zły człowieku i co zrobiłaś z mejaczkiem? Ona by na pewno nie wypisywała takich herezji, że nie chce się rozpieszczać kosmetykami

Cytat:
Napisane przez nadi111 Pokaż wiadomość
sam się przybłąkał Ale fakt kochany jest (właśnie robi mi zakupy w Rossmannie). I nie dość że mnie nie powstrzyma od jakichś zakupów, to jeszcze namówi na więcej. Ale i to najbardziej zaskoczył mnie wykupując cały zapas AOH z Natury jak wycofywali
Dobry facet Mój co prawda nie robi mi zakupów (chyba, że go bardzo poproszę) i nie wytrzymuje mojego wystawania przed szafami essence (stoi zazwyczaj przed Naturą) ani na dłuższą metę nie daje rady słuchać wszystkiego o essence (w zamian ja muszę słuchać o częściach samochodowych) a nawet czasami mnie trochę odwodzi od zakupów ale zawsze kasę daje bez szemrania na wszystkie moje zachcianki i pozwala siedzieć na wizażu całymi dniami
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 11:43   #4856
mejaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar mejaczek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: wielka planeta trzaśnietych ludzi
Wiadomości: 2 107
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
Kim jesteś zły człowieku i co zrobiłaś z mejaczkiem? Ona by na pewno nie wypisywała takich herezji, że nie chce się rozpieszczać kosmetykami



Dobry facet Mój co prawda nie robi mi zakupów (chyba, że go bardzo poproszę) i nie wytrzymuje mojego wystawania przed szafami essence (stoi zazwyczaj przed Naturą) ani na dłuższą metę nie daje rady słuchać wszystkiego o essence (w zamian ja muszę słuchać o częściach samochodowych) a nawet czasami mnie trochę odwodzi od zakupów ale zawsze kasę daje bez szemrania na wszystkie moje zachcianki i pozwala siedzieć na wizażu całymi dniami
Hmmm. Chyba na prawdę mnie podmienili. Już sama nie wiem co piszę. To przez ta naukę. Jutro mam nadzieję wszystko wróci do normy
__________________
Muzyka i taniec to dwie rzeczy, które w jedną sekundę potrafią pochłonąć całą moją duszę i ciało


wymianka:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post23505256
Nowe dorzuty


Blogujemy
http://kosmetyczny-bzik.blogspot.com/
mejaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:04   #4857
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Essence cz. VII

mejuś ---> będzie dobrze, czupryn Ci tak mówi
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:10   #4858
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Essence cz. VII

oj tak, sesja zmienia człowieka ja to czasem nie wiem jak się nazywam ale za to jakim cudownym uczuciem jest pójść do natury pod ołtarzyk essence po ostatnim egzaminie
lele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 12:28   #4859
nadi111
Zakorzenienie
 
Avatar nadi111
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 468
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez mejaczek Pokaż wiadomość
Brawa dla TŻ'ta. Powiedz mu, że wszystkie go tu podziwiamy

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Nie ma to jak TŻ't który zaskakuje

---------- Dopisano o 12:31 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------


Ale się uśmiałam. Poprawiłaś mi humor przed nauka do jutrzejszego egzaminu.
Właśnie, proszę Was kochane o trzymanie jutro kciuków i przesyłanie siły między 10-12. Ostatni egzamin, a potem tydzień przerwy i poprawkowa

Może lepiej mu nie powiem, bo osiądzie na laurach
I oczywiście trzymam kciuki Pamiętaj, ze już czai się prezent za dobrze zdane egzaminy w postaci Essencowych nowości
nadi111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-12, 14:14   #4860
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VII

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
oj tak, sesja zmienia człowieka ja to czasem nie wiem jak się nazywam ale za to jakim cudownym uczuciem jest pójść do natury pod ołtarzyk essence po ostatnim egzaminie

Polać jej bo prawdę rzekła

Ołtarzyk essence jest dobry na wszystko
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:30.