Nasze blogi - Strona 146 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 19:51   #4351
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Nasze blogi

coraz bardziej kręci mnie pisanie bloga mogłabym robic tylko to Nowa notka u mnie makijażowa bo blogger strajkuje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:52   #4352
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A co to? Brzmi ciekawie, a się nie spotkałam z czymś takim
a ja się spotkałam i to nawet sporo
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:53   #4353
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Właśnie dlatego napisałam, że poza tym, bo jedyne co to może dać to to, że ktoś wejdzie na bloga po przeczytaniu notki o rozdaniu na innym i pomyśli "o, co za fajny blog" a to raczej znikomy %.
Dlatego zastanawiam się czy są jakieś inne sposoby i na nic jeszcze nie wpadam. Na niektórych zagranicznych blogach są posty gościnne, ale w Polsce się z tym nie spotkałam.
widziałam na kilku pl blogach posty gościnne
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:53   #4354
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
coraz bardziej kręci mnie pisanie bloga mogłabym robic tylko to Nowa notka u mnie makijażowa bo blogger strajkuje
Wiesz, że mnie też? Mam wyrzuty sumienia jak nie mogę któregoś dnia dodać notki
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:54   #4355
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Postanowiłam dodawać notki codziennie (lub prawie codziennie, bo wiadomo, że czasem coś wypadnie), więc dzisiaj kolejna.
I ten temat już chyba był tu poruszany, ale jakoś nie mogę nic znaleźć - czy są w polskim środowisku blogowym jakieś sposoby na wypromowanie bloga (pomijając rozdania), czy po prostu dobry blog się sam broni?
Na pewno są takie sposoby. Spróbuj w google wpisać temat i wyskoczy dużo porad. Ja kiedyś czytałam super artykuł odnośnie bloga urodowego. Był tam spis stron gdzie można dodać swój blog ale nie mogę tego znaleźć.
Np. katalog blogów na onecie. Ja widzę że od kiedy się tam dodałam mam kilkaset wejść przez właśnie ten katalog.
Na pewno komentować u innych. Podlinkować blog na FB, nk czy gg.
Jak znajdę ten artykuł to wstawię bo bardzo ciekawie było opisane.

A i LinkWithin pomaga. Widzę że wiele osób u mnie dłużej zostaje dzięki niemu - więc może też zwiększa obserwatorów bo a nuż poprzedni wpis akurat zainteresuje na tyle aby obserwować

PS. ja nigdy nie robiłam rozdania na swoim blogu (poza jednym kremem który dostałam przy kazji recenzji) więc nie zdobyłam w ten sposób czytelników.
Widzę że dużo osób ma mnie w blogrollach i często przez to do mnie trafiają. Kiedyś ktoś mi napisał że zawsze tak ładnie wygląda moja miniaturka wpisu że aż musi zajrzeć - więc warto patrzeć jakie 1 foto w poście się ustawia

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
Mam na myśli właśnie dostanie hmmm kremu do twarzy od jednej firmy i za chwilę od drugiej nie konkretnie tego samego z tej samej firmy wg mnie takie współprace są fajne, bo wiesz, że jeśli firma się na nią zgadza, to uważa Twój blog za godny uwagi a mnie to cieszy oczywiście nie porównuję mojego z Twoim, bo Twój ma o wiele większe grono czytających, ale ja lubię testować nowości, bo jak na razie nie mam swoich idealnych kosmetyków (oprócz pudru sypkiego) i chcąc wszystko kupić na próby to bym zbankrutowała
Oj ja też uwielbiam testować nowości. Mam dużo kosmetyków (i wciąż pragnę nowych) i całe szczęście że zdarza mi się malować do sesji foto bo chociaż mam na kim zużywać
I też uważam że współprace są fajne. Szczególnie lubię polskie marki bo do nich nie mam dostępu.
I ja nie potępiam podejmujących wszystkie współprace tylko ja pisałam osobiście o sobie że nie mam czasu a przecież podejmując się współpracy obiecuje się wpis/wpisy na blogu.
I u mnie było tak że na początku jak sama napisałam o współpracę do 1 czy 2 firm to nawet odpowiedzi - nie, nie jesteśmy zainteresowani nie dostałam a teraz firmy same piszą
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie




Edytowane przez tylkokasia
Czas edycji: 2011-10-14 o 20:13 Powód: dopisek
tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:55   #4356
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
a ja się spotkałam i to nawet sporo
A czy to jest to samo, co recenzja gościnna? Tak mnie coś oświeciło
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:56   #4357
antii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 3 600
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
coraz bardziej kręci mnie pisanie bloga mogłabym robic tylko to Nowa notka u mnie makijażowa bo blogger strajkuje
ja ostatnio mało dodaję, ale zawsze staram się coś dodać, zbyt dużo obowiązków mam na głowie
__________________
Wszystko o lakierach i nie tylko
http://ecosmetics.blogspot.com/



antii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 19:59   #4358
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A Ty po prostu czekasz, aż jakaś firma sama się do Ciebie odezwie, czy wychodzisz sama z inicjatywą?
Pisalam do tej Calmaderm, bo widzialam, ze wielu osobom wysylala, no ale nie odpisali.
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 19:59   #4359
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Oj ja też uwielbiam testować nowości. Mam dużo kosmetyków (i wciąż pragnę nowych) i całe szczęście że zdarza mi się malować do sesji foto bo chociaż mam na kim zużywać
I też uważam że współprace są fajne. Szczególnie lubię polskie marki bo do nich nie mam dostępu.
I ja nie potępiam podejmujących wszystkie współprace tylko ja pisałam osobiście o sobie że nie mam czasu a przecież podejmując się współpracy obiecuje się wpis/wpisy na blogu.
I u mnie było tak że na początku jak sama napisałam o współpracę do 1 czy 2 firm to nawet odpowiedzi - nie, nie jesteśmy zainteresowani nie dostałam a teraz firmy same piszą
A ja napisałam maile do kilkunastu firm i odpisało kilka jestem i tak dumna z siebie i mojego bloga, bo przecież mógł nie odpisać nikt i olać sprawę a tutaj dostaję takie cuda najbardziej marzy mi się współpraca z firmą Pixie, bo chciałabym spróbować minerałów, na które mnie niestety raczej nie stać ale może kiedyś nadejdzie i na to pora
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:03   #4360
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Pisalam do tej Calmaderm, bo widzialam, ze wielu osobom wysylala, no ale nie odpisali.
To się nie zrażaj, tylko wysyłaj dalej Jak nie do nich, to do innych firm Ktoś się może zainteresuje Tylko oni zazwyczaj dostają masę maili i nie na każdy odpisują...cóż...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:09   #4361
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Pisalam do tej Calmaderm, bo widzialam, ze wielu osobom wysylala, no ale nie odpisali.
Może właśnie dlatego nie odpisali
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 20:12   #4362
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

wydaje mi się, że żeby blog się wybił, musi mieć w sobie "to coś". Dlatego ja np. nie chciałam zrobić kolejnego bloga urodowego, jest on specyficznie ukierunkowany i poniekąd to działa, przynajmniej widzę w komentarzach, że ludzie są zaciekawieni tematyką produktów nietestowanych, bo mało się o tym wie, mało się mówi. Raczej nie planuję rozdań, mój blog ma 3 tygodnie, nie potrzebuję obserwatorów z odzysku, jednak miło widzieć, że jak ktoś zaobserwował, to faktycznie bloga obserwuje, czyta, komentuje
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:16   #4363
Wena90
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 1 620
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że żeby blog się wybił, musi mieć w sobie "to coś". Dlatego ja np. nie chciałam zrobić kolejnego bloga urodowego, jest on specyficznie ukierunkowany i poniekąd to działa, przynajmniej widzę w komentarzach, że ludzie są zaciekawieni tematyką produktów nietestowanych, bo mało się o tym wie, mało się mówi. Raczej nie planuję rozdań, mój blog ma 3 tygodnie, nie potrzebuję obserwatorów z odzysku, jednak miło widzieć, że jak ktoś zaobserwował, to faktycznie bloga obserwuje, czyta, komentuje
Dokładnie!
Wena90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:20   #4364
jamapi
Zakorzenienie
 
Avatar jamapi
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 9 729
GG do jamapi
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
A czy to jest to samo, co recenzja gościnna? Tak mnie coś oświeciło
__________________

jamapi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:25   #4365
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez jamapi Pokaż wiadomość
to zabłysnęłam
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:29   #4366
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
To się nie zrażaj, tylko wysyłaj dalej Jak nie do nich, to do innych firm Ktoś się może zainteresuje Tylko oni zazwyczaj dostają masę maili i nie na każdy odpisują...cóż...
Cos poprobuje
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:33   #4367
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez maffash Pokaż wiadomość
Cos poprobuje
Koniecznie
Ja na początku myślałam, że głupio tak "żebrać" o kosmetyki, ale się przełamałam i nie żałuję Z niektórymi firmami bardzo przyjemnie się koresponduje, mają przyjazne podejście i są otwarte Na przykład mam tak z Joanną i Synesis Po pierwszych recenzjach dostałam propozycje na kolejne kosmetyki i bardzo się z tego cieszę
Sama dopiero kilka m-cy mam bloga, nie jestem specjalistką, ale chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami w razie czego
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:35   #4368
maffash
Zakorzenienie
 
Avatar maffash
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 3 991
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Koniecznie
Ja na początku myślałam, że głupio tak "żebrać" o kosmetyki, ale się przełamałam i nie żałuję Z niektórymi firmami bardzo przyjemnie się koresponduje, mają przyjazne podejście i są otwarte Na przykład mam tak z Joanną i Synesis Po pierwszych recenzjach dostałam propozycje na kolejne kosmetyki i bardzo się z tego cieszę
Sama dopiero kilka m-cy mam bloga, nie jestem specjalistką, ale chętnie podzielę się swoimi spostrzeżeniami w razie czego
Ja moze jeszcze poczekam na wieksza liczbe obserwatorow
maffash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 20:53   #4369
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Kochana ja dzisiaj tez mialam pierwsze podejscie i nie udalo sie... a na czym... jeden blad z droga jednokierunkowa, ale juz wracalismy do wordu, jest skrzyzowanie on nic nie mowi... a ja niewiadomo czemu sama sobie skrecam w lewo ubaw straszny :P to jest dopiero glupota

a u mnie już niedługo konkursik na pierwszą rocznice bloga
A to nie jest tak, że jak niepoprawnie wykonasz polecenie egzaminatora, to jest liczone jako jeden błąd, a nie przerwany egzamin? Ja na egzaminie jak miałam skręcić, (powiedział mi chyba z pół kilometra wcześniej i zapomniałam. ) a pojechałam prosto, to tylko mi zwrócił uwagę i zanotował jako jeden błąd. No chyba, że ty ten skręt zrobiłaś jakoś niepoprawnie i zagroziłaś bezpieczeństwu ruchu.

Ja nie mam siły na pisanie notek.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-14, 21:20   #4370
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Wena90 Pokaż wiadomość

A powiedzcie mi, jak wyglądają badania przed prawkiem mam w poniedziałek. I jak to jest jak ktoś ma wade wzroku i czy da radę jak mam soczewki okłamać, że wcale tej wady nie mam bo to chyba co jakiś czas bym musiała chodzić na jakieś badania kontrolne? A tak jak mi się nie będzie w oko gapił to nie widać, że coś tam ukrywam hehe.
Podobno wchodzisz, pyta o parę rzeczy każe przeczytać te takie liczby na odróżnianie kolorów i sprawdza wzrok... tylko ja tam pójdę w kontaktach, bo właśnie chyba tylko każe czytać, a nie gapi się w oczy

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:02 ----------

Cytat:
Napisane przez LeejdiNaati Pokaż wiadomość
A ja napisałam maile do kilkunastu firm i odpisało kilka jestem i tak dumna z siebie i mojego bloga, bo przecież mógł nie odpisać nikt i olać sprawę a tutaj dostaję takie cuda najbardziej marzy mi się współpraca z firmą Pixie, bo chciałabym spróbować minerałów, na które mnie niestety raczej nie stać ale może kiedyś nadejdzie i na to pora
Mnie też większość olało, ale trudno, może miałam wtedy jeszcze za mało obserwatorów... płakać nie będę, nie to nie
A pisałaś do Pixie? Ja kiedyś napisałam, oni , że nie, ale niedawno znów napisali, że zakładają nowy sklep internetowy czy coś i że mogą mi coś wysłać
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:29   #4371
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Nasze blogi

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;29965794]
Mnie też większość olało, ale trudno, może miałam wtedy jeszcze za mało obserwatorów... płakać nie będę, nie to nie
A pisałaś do Pixie? Ja kiedyś napisałam, oni , że nie, ale niedawno znów napisali, że zakładają nowy sklep internetowy czy coś i że mogą mi coś wysłać [/QUOTE]
Pisałam odpisali właśnie, że nie i tyle. No ale może jeszcze napiszą
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:53   #4372
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
wydaje mi się, że żeby blog się wybił, musi mieć w sobie "to coś". Dlatego ja np. nie chciałam zrobić kolejnego bloga urodowego, jest on specyficznie ukierunkowany i poniekąd to działa, przynajmniej widzę w komentarzach, że ludzie są zaciekawieni tematyką produktów nietestowanych, bo mało się o tym wie, mało się mówi. Raczej nie planuję rozdań, mój blog ma 3 tygodnie, nie potrzebuję obserwatorów z odzysku, jednak miło widzieć, że jak ktoś zaobserwował, to faktycznie bloga obserwuje, czyta, komentuje
Ja to w ogóle zalożyłam mojego bloga z przekonania osobistego, a nie dlatego że chciałam urodowego Po prostu, osobiście czułam, że na polskim internecie jest luka z blogami dotyczącymi nietestowania na zwierzętach, ba, wtedy jeszcze i mało blogów o kosmetyce naturalnej było (ale starego zakładałam ponad rok temu). Teraz to już znacznie lepiej z tym. Szczerze mówiąc w ogóle się zdziwiłam jak mi się regularni obserwatorzy pojawili
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 21:54   #4373
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

czy ja jestem jedyna osoba, ktora "wspolprace" w ogole nie interesuja ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:01   #4374
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
czy ja jestem jedyna osoba, ktora "wspolprace" w ogole nie interesuja ...
myślę, że nie
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:03   #4375
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
myślę, że nie
uffff ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:21   #4376
tylkokasia
Moderator
 
Avatar tylkokasia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Zielona Wyspa
Wiadomości: 9 995
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
czy ja jestem jedyna osoba, ktora "wspolprace" w ogole nie interesuja ...
Na pewno nie
A zdradzisz czemu?
Ja myślę że czasem fajnie jest przetestować jakiś produkt. Ja odkryłam już kilka perełek m.in. glinkę marokańską i krem Va'bra a gdyby nie testowanie to na pewno bym nie sięgnęła po te produkty.
Teraz sama je kupię. A glinkę na pewno w większym opakowaniu
__________________
Mój Instagram

Porównując się z innymi, możesz stać się zgorzkniały lub próżny
Zawsze bowiem znajdziesz lepszych lub gorszych od siebie



tylkokasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:23   #4377
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez Linusiaczek Pokaż wiadomość
Ja to w ogóle zalożyłam mojego bloga z przekonania osobistego, a nie dlatego że chciałam urodowego Po prostu, osobiście czułam, że na polskim internecie jest luka z blogami dotyczącymi nietestowania na zwierzętach, ba, wtedy jeszcze i mało blogów o kosmetyce naturalnej było (ale starego zakładałam ponad rok temu). Teraz to już znacznie lepiej z tym. Szczerze mówiąc w ogóle się zdziwiłam jak mi się regularni obserwatorzy pojawili
no Ty to pionierka jesteś! ja tylko deptam Twoje ślady też mam nadzieje, że nie wyjdzie mi typowy blog "urodowy", bo chciałabym też mówić o chemii domowej, o produktach spożywczych, ogólnie uświadamiać i pokazywać, że można inaczej
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:36   #4378
Linusiaczek
Wtajemniczenie
 
Avatar Linusiaczek
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 874
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
czy ja jestem jedyna osoba, ktora "wspolprace" w ogole nie interesuja ...
Nie, mnie też nie interesują

Cytat:
Napisane przez prralka Pokaż wiadomość
no Ty to pionierka jesteś! ja tylko deptam Twoje ślady też mam nadzieje, że nie wyjdzie mi typowy blog "urodowy", bo chciałabym też mówić o chemii domowej, o produktach spożywczych, ogólnie uświadamiać i pokazywać, że można inaczej

Eeee tam, zaraz pionierka Tak po prostu jakoś wyczułam brak.... I ja też miałam taki zamysł, żeby pisać bardziej ogólnie o wyborach konsumpcyjnych, ale jakoś mi ten blog skręcił w stronę urody... I to jeszcze bardziej w stronę naturalnej kosmetyki niż drogeryjnej
Linusiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:38   #4379
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ja myślę że czasem fajnie jest przetestować jakiś produkt. Ja odkryłam już kilka perełek m.in. glinkę marokańską i krem Va'bra a gdyby nie testowanie to na pewno bym nie sięgnęła po te produkty.
Teraz sama je kupię. A glinkę na pewno w większym opakowaniu
Oooo, wychodzę z tego samego złożenia
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 22:42   #4380
prralka
Raczkowanie
 
Avatar prralka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 114
Dot.: Nasze blogi

może to wina tego, że człowiek uświadamia sobie jak wiele jest fajnych kosmetyków nietestowanych, o których w życiu nie słyszał, bo myślał, że świat się na lokalnej drogerii zamyka jak ja zobaczyłam te cuda na kiju, często niedostępne w Polsce, ale łatwe do ściągnięcia tutaj to dopiero się ze mnie zakupoholiczka zrobiła, wcześniej w głowie mi nawet nie było
prralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:31.