wszystko na temat BB Cream - cz. II - Strona 81 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-26, 22:39   #2401
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Cześć, od pewnego czasu Was podglądam, i chciałam spytać o parę rzeczy Napisałyście, że przewaga bb nad zwyczajnymi podkładami polega na tym, że nie da rady zrobić sobie maski. Czy zauważyłyście jakieś inne plusy stosowania bb? Jakiekolwiek poprawienie cery?^^ Mam teraz kryzys minerałowy, i zastanawiam się czy któraś z Was stosuje/stosowała minerały typu edm pixie lily lolo itd. i mogłaby porównać co jest lepsze, co woli stosować, i dlaczemu? Trochę boję dalej się wgłębiać w temat, bo się b. łatwo uzależniam Z góry wielkie dzięki ^^
Btw nie odstraszają Was te wszystkie parabeny , dimethicone itp. w składzie?
Erę mineralną mam już za sobą,poczatkowo bylam zachywcona bo to przeciez sama natura ale skóra wyglądała brzydko,prochy robily jej kuku.
Chwilę przystanęłam do drogeryjnych podkładów,ale teraz mam manie na BB i na razie myślę że tak zostanie
BB robią efekt skóry pozbawionej makijażu,a przy tym pielęgnują
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 08:50   #2402
justynalenka
Zadomowienie
 
Avatar justynalenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 823
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A na mnie mało który BB wygląda źle (może tylko te bardzo szare i bardzo różowe). Wczoraj nałożyłam Lioele Triple - cud miód i orzeszki. Dziś mam KIss Me Heroine - znów rewelacja! W ten sposób chyba nigdy się nie zdecyduje na jeden jedyny mój idealny krem
__________________
Włosomaniaczka i ceromaniaczka

Zawsze należy starać się odpowiednio ubierać myśli w słowa,myśleć zanim słów się użyje i używać słów,które ukazują że się myśli.
justynalenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 09:24   #2403
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Ja też kocham BB Na mnie dobrze leży i Missha PC i Skin79 Intense ,nie wiem który lepszy Classic na pewno lepiej kryje, ale jest dla mnie lekko za jasny. Missha 23 jest idealna kolorystycznie. Nawet ten róż w niej obecny nadaje takiej...świeżości twarzy. BB które wypróbowałam nie zapchały mnie, a mam do tego skłonność. Może dlatego, że nie zawierają gliceryny, olejków z jojoba. A wiele podkładów tradycyjnych, niestety, zawiera te składniki. Sylikony, o dziwo, dla wielu potencjalne zapychacze, nie robią mi szkody. Generalnie po BB cera, dotychczas lekko trądzikowa, uspokoiła się. Diametralna poprawa. Rzadko cokolwiek wyskoczy, a jeżeli już, nie jest to podskórna gula, szybko się goi. Na początku bałam się, że BB będą słabo kryć, szybko "znikać". Niepotrzebnie. Przynajmniej te, które testowałam, kryją lepiej, niż niejeden podkład. Ale dla mnie najważniejsze jest to, że w widoczny sposób koją moją skórę Teraz czekam na kolejne specyfiki azjatyckie od Zygmusia Jest tylko jedno ale: na prawdę ciężko jest zdecydować się na ten jeden jedyny BB. Zazwyczaj kilka pasuje
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:15   #2404
mirrera
Raczkowanie
 
Avatar mirrera
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 394
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Echh, to zazdroszcze!
U mnie z wypróbowanej masy, tak na prawdę pasuje tylko Innisfree Eco Natural Cover, choć nie moge powiedzieć, żeby było to objawienie, na które czekałam
[a co do czekania - czekam na przesyłkę z Korei już 11 dzień i cisza... ]
Dzisiaj testuję Cell Fusion C Skin Blemish Balm - narazie jest w miarę nieźle
mirrera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:21   #2405
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez justynalenka Pokaż wiadomość
W ten sposób chyba nigdy się nie zdecyduje na jeden jedyny mój idealny krem
Hehe ja mam tak samo
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 10:29   #2406
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Wreszcie zdecydowałam się zamówić mój pierwszy BB, szukałam, wybierałam, czytałam, aż zgłupiałam. Wahałam się między Skin79 Intense Classic a Oriental (ten fioletowy). W końcu zdecydowałam się na Orientala w tubie, jako gratis ma być mini Oriental Plus (złoty), więc za 1 zamachem wypróbuję oba. Już nie mogę się doczekać Ciekawe kiedy przyjdą próbki Skinfood Aloe, zamawiałam ponad tydz.temu, mogły by już być! Oj coś czuję, że jak podpasuję mi Oriental to następny będzie Classic! a miałam oszczędzać
O właśnie listonosz przyniosł aloesa! Jutro testowanie, bo dziś trochę narozrabialam i wysmarowana jestem cicaplastem.

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2011-10-27 o 12:54
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:06   #2407
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

No nic, no to muszę spróbować na własnej skórze^^ Już zamówiłam próbkę lioele tego zielonego, ale jestem ciekawa :3
Btw ma któraś z Was cerę tłustą, skłonną do zapychania? Mogłabym podpatrzeć jakim bb powinnam się przyjrzeć
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 16:14   #2408
Kayako
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 676
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja komuś gdzieś pisałam, że mi rzadko który BB pasuje, bo mam ciemną cerę, skłonną do natychmiastowego wychwytywania i absorbowania promieni słonecznych
No. A wszystkie BB są szare vel różowe i upiornie jasne vel jaśniejące -_- A ja potrzebuje ciemne i żółte.

Gingko mi nie jaśniał, ale z racji tego, że go już nie produkują, to se może być -_-

A ja nadal wolę minerały od BB kremów, o
Kayako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:29   #2409
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Nikt nie chce Baviphat Vita Water BB Cream (nowy, z kartonikiem,50ml)? Chciałabym się wymienić. (dublują mi się)
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:36   #2410
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Kayako Pokaż wiadomość
A ja komuś gdzieś pisałam, że mi rzadko który BB pasuje, bo mam ciemną cerę, skłonną do natychmiastowego wychwytywania i absorbowania promieni słonecznych
No. A wszystkie BB są szare vel różowe i upiornie jasne vel jaśniejące -_- A ja potrzebuje ciemne i żółte.

Gingko mi nie jaśniał, ale z racji tego, że go już nie produkują, to se może być -_-

A ja nadal wolę minerały od BB kremów, o
ja zaczynam testowac BB ale rowniez mam ciemna karnacje i boje sie ze nic sobie nie dopasuje. otoz widzialam gdzies testowanie koloru BB Cream MISSHA M Perfect Cover 21 i wydawal sie w miare ciemny ale jest tez jasy, chyba trzeba byla wziasc 23, bo jakos nie stopil sie z twarza.

piszecie ze wygladaja swietnie na twarzy, ale obiecuja tez polepszenie sie cery? zaobserwowalyscie cos takiego?
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 16:36   #2411
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
Ja też kocham BB Na mnie dobrze leży i Missha PC i Skin79 Intense ,nie wiem który lepszy Classic na pewno lepiej kryje, ale jest dla mnie lekko za jasny. Missha 23 jest idealna kolorystycznie. Nawet ten róż w niej obecny nadaje takiej...świeżości twarzy. BB które wypróbowałam nie zapchały mnie, a mam do tego skłonność. Może dlatego, że nie zawierają gliceryny, olejków z jojoba. A wiele podkładów tradycyjnych, niestety, zawiera te składniki. Sylikony, o dziwo, dla wielu potencjalne zapychacze, nie robią mi szkody. Generalnie po BB cera, dotychczas lekko trądzikowa, uspokoiła się. Diametralna poprawa. Rzadko cokolwiek wyskoczy, a jeżeli już, nie jest to podskórna gula, szybko się goi. Na początku bałam się, że BB będą słabo kryć, szybko "znikać". Niepotrzebnie. Przynajmniej te, które testowałam, kryją lepiej, niż niejeden podkład. Ale dla mnie najważniejsze jest to, że w widoczny sposób koją moją skórę Teraz czekam na kolejne specyfiki azjatyckie od Zygmusia Jest tylko jedno ale: na prawdę ciężko jest zdecydować się na ten jeden jedyny BB. Zazwyczaj kilka pasuje
mam takie samo wrazenie co Ty odnosnie stosowania BB naprawde nie spodziewałam sie, że moga tak świetnie kryć! Do tego (nie chce zapeszac) tez mi sie cera uspokoila!

Ale Ci zazdroszcze ze mischa ładnie u Ciebie lezy, ja mam mische 13 i 23, tej 23 uzywam jako korektora bo na calej twarzy okropnie wyglądała. Ale na szczescie sa inne BB kremy i mozna testowac

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
No nic, no to muszę spróbować na własnej skórze^^ Już zamówiłam próbkę lioele tego zielonego, ale jestem ciekawa :3
Btw ma któraś z Was cerę tłustą, skłonną do zapychania? Mogłabym podpatrzeć jakim bb powinnam się przyjrzeć
ja mam cere tłusta, skłonna do zapychania, do tego przesuszona wszelkimi zabiegami i kwasami (walcze z zaskórnikami) i szczerze polecam dr. jart silver (pierwsze uzycie to bylo wow teraz podoba mi sie efekt, mysle że juz sie do tego przyzwyczailam ze moja skora wyglada w nim dobrze i nie robie wow ) http://asianstore.pl/kremy-bb/104-dr...pa-probka.html strasznie podoba mi sie fragment w opisie "kompleks oczyszczający pory " i jeszcze face shop oil free jest fajny bardzo go lubie i jest tani. Uzywalam jeszcze skinfood mushrooms i skinfood peach - dam im jeszcze szanse ale są najmniej trwałe. Uwielbiam tez lioele beyond the solution, kryje najmocniej ale nie ma specjalnych wlasciwosci pielęgnayjnych i filtrow dlatego uzywam czasami. Jeszcze nie znalazlam ukochanego BB kremu ale te naprawde polecam, zamawialam probki na asianstore. pl i jeden słoiczek 2ml spokojnie na tydzien mi wystarcza


gdyby jakas wizazanka mogła mi podsunąc pomysl, co jeszcze moglabym uzyc do tłustej cery, cos co reguluje wydzielanie sebum, wyrównuje koloryt i fajnie wyglada to chetnie kupie i sprobuje
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!

Edytowane przez _Ewelka___
Czas edycji: 2011-10-27 o 16:38
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-27, 16:40   #2412
bossy162
Raczkowanie
 
Avatar bossy162
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 99
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny jeśli któraś się czai na Lioele Beyond the Solution to chętnie odsprzedam,bo dla mnie troszkę za ciemny,a szkoda bo krycie rewelacyjne ;<
bossy162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:37   #2413
Czekoladka585
Raczkowanie
 
Avatar Czekoladka585
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Chełm
Wiadomości: 115
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mam takie samo wrazenie co Ty
Ale Ci zazdroszcze ze mischa ładnie u Ciebie lezy, ja mam mische 13 i 23, tej 23 uzywam jako korektora bo na calej twarzy okropnie wyglądała. Ale na szczescie sa inne BB kremy i mozna testowac
a próbowałaś nakładać Misshę pędzlem flat top? Diametralnie lepszy efekt! U mnie też nakładana palcami wyglądała źle!
Czekoladka585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-27, 18:46   #2414
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez Czekoladka585 Pokaż wiadomość
a próbowałaś nakładać Misshę pędzlem flat top? Diametralnie lepszy efekt! U mnie też nakładana palcami wyglądała źle!
Potwierdzamdo tego łatwiej i wygodniejminusem jest mycie pędzla
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 21:14   #2415
jalouse
Wtajemniczenie
 
Avatar jalouse
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 729
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Miałam opisać swoje wrażenia po pomarańczowym skin79. To pierwszy bb cream , wiec nie moge porównać do żadnego innego Generalnie całkiem mi się podoba. Na początku byłam przerażona, bo po nałożeniu był strasznie jasny, mimo że jestem bladolica, ale potem ładnie sie wtopił. Nie zależy mi jakos specjalnie na duzym kryciu, ale i tak kryje bardziej niz mój dotychczasowy podkład (max factor smooth effect ). Przypudrowałam tylko strefę T i przestałam się świecić. Wytrzymał całkiem długo, jak za pierwszym razem pomalowałam się o 9 rano to był w całkiem dobrym stanie do 19 bez poprawek. Nie bardzo podoba mi sie zapach, jakis taki chemiczny jest, dodatkowo wchodzi mi w zagłębienia skrzydełek nosa No ale i tak jestem zadowolona
jalouse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-28, 22:38   #2416
MuniMuni
Raczkowanie
 
Avatar MuniMuni
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 327
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

A ja jednak nie lubię się z BB creamami ze skin79, zapychają mnie =.=" Ale ja niczego nie marnuję Po prostu używam codziennie innego BB i wtedy nie mam tak dużo niespodzianek na twarzy :P
MuniMuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 08:12   #2417
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez MuniMuni Pokaż wiadomość
A ja jednak nie lubię się z BB creamami ze skin79, zapychają mnie =.=" Ale ja niczego nie marnuję Po prostu używam codziennie innego BB i wtedy nie mam tak dużo niespodzianek na twarzy :P
a mi wręcz goją niespodzianki dziwne, skórę mam skłonną do zapychania i mimo tylu silikonów w składzie nie robia krzywdy, i bardzo lubię tą markę. Po dłuższym stosowaniu elemonga wcześniej jednak zrobił mi kuku teraz czasami używam go tylko pod oczy i na powieki
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-29, 22:28   #2418
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziś 1 próba BB-aloes Skinfood nieźle kryje! Nałożony na przetartą tonikiem skórę matuję i wygląda super naturalnie! Zapach super, konsystencja miła, kremowa. Tylko niezbyt trwały i szybko zaczynam się świecić. Ale i tak jestem bardzo zadowolona, nie spodziewałam się tak dobrego krycia! Kolor dla mnie dobry, choc jaśnieje przy rozcieraniu to potem faktycznie się wtapia w skórę. A balam się że będzie za jasny. Już nie mogę się doczekać Orientala! Oby był dobry, bo nie mam kasy na następne zakupy, muszę zrobić ząbki, niestety...

Edytowane przez mysha25xx
Czas edycji: 2011-10-29 o 22:30
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 06:59   #2419
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 159
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny a na ile czasu starcza Wam pełnowymiarowe opakowanie bb kremu? np.20-30 ml przy codziennym stosowaniu? Tak orientacyjnie chociaż
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-30, 07:22   #2420
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Dziewczyny, czy któraś z Was używała Skin 79 Dear Rose:
http://www.musingsofamuse.com/2011/0...-bb-cream.html
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2011-10-30 o 07:23
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 08:13   #2421
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na ile czasu starcza Wam pełnowymiarowe opakowanie bb kremu? np.20-30 ml przy codziennym stosowaniu? Tak orientacyjnie chociaż
Pełnowymiarowego opakowania nie mam, ale słoiczek 5 ml wystarcza mi na co najmniej 30-40 nałożeń, albo i więcej A mam co ukrywać na twarzy.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 08:48   #2422
annje
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: .ie
Wiadomości: 986
GG do annje
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a na ile czasu starcza Wam pełnowymiarowe opakowanie bb kremu? np.20-30 ml przy codziennym stosowaniu? Tak orientacyjnie chociaż
Miałyśmy z moją mama takie same tubki kremu 20g kupione na początku czerwca. Jej krem skończył się w połowie lipca, ja swój mam dalej - a nakładam codziennie - chyba daję za mało
annje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:45   #2423
karmi91
Raczkowanie
 
Avatar karmi91
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 159
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

OTAKO-a jakiego bb uzywasz, jesli mogę zapytać ?
__________________
Wymianka kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=570595
karmi91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 09:48   #2424
zygmus
Wtajemniczenie
 
Avatar zygmus
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 843
GG do zygmus
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was używała Skin 79 Dear Rose:
http://www.musingsofamuse.com/2011/0...-bb-cream.html
On dopiero się pojawił, jeszcze jakieś dwa tygodnie temu na ebayu go nie było.
zygmus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:01   #2425
otako
Zakorzenienie
 
Avatar otako
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 11 587
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez karmi91 Pokaż wiadomość
OTAKO-a jakiego bb uzywasz, jesli mogę zapytać ?
To akurat był Skinfood Gingko

Mam też Elemonga w dużej tubie, stosowałam go od stycznia do lipca kilka razy w tygodniu (raczej nie codziennie) i zostało mi jeszcze ponad pół tubki.
__________________
Notorycznie padam ofiarą własnej wyobraźni.



otako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 10:02   #2426
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez zygmus Pokaż wiadomość
On dopiero się pojawił, jeszcze jakieś dwa tygodnie temu na ebayu go nie było.
Właśnie go dzisiaj zobaczyłam na e-bayu i moje serce przyspieszyło....
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:11   #2427
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Właśnie go dzisiaj zobaczyłam na e-bayu i moje serce przyspieszyło....
na dość jasny wygląda:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...m-and-bb-pact/

ale 101zł za 35g

ta wersja ma wyższy filtr:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...-of-bb-creams/

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-10-30 o 11:14
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:18   #2428
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na dość jasny wygląda:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...m-and-bb-pact/

ale 101zł za 35g

ta wersja ma wyższy filtr:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...-of-bb-creams/

Dzięki za swatche
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:19   #2429
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Właśnie te swatche przekonały mnie do chęci posiadania go Z drugiej strony wpadłam teraz w szał bb...I na zdrowy rozsądek nie mam co liczyć.
Cena... No cóż... Pocieszam się tym, że na AsianStore kosztowałby pewnie ok 160 zł (bez urazy oczywiście)... Więc cenę jestem w stanie przełknąć.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-30, 11:27   #2430
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: wszystko na temat BB Cream - cz. II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na dość jasny wygląda:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...m-and-bb-pact/

ale 101zł za 35g

ta wersja ma wyższy filtr:
http://hope-inablog.com/skin79/skin7...-of-bb-creams/
Jakie opakowanie . Szkoda, że taki jaśniutki...
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.