Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 123 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-31, 17:45   #3661
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Oj Kituś

poprosiłam o pół godziny na odpoczynek przed farbowaniem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 17:52   #3662
Carolajn
Rozeznanie
 
Avatar Carolajn
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 930
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady zamówiłaś ten żakiet z JestesModna? Nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie czy faktycznie lepiej się prezentował na stronie sklepu


btw. dziewczyny nie zrobię dziś chyba zdjęć po tej alfie bo są jeszcze trochę szarawo-niebieskie a mam trochę strupów na głowie i chciałabym dać jej odpocząć. Będę ją szorować albo wieczorem albo jutro więc możliwe że zobaczycie kolor dopiero po weselu już z przedłużkami macie jakiś pomysł jak mogę ukoić swoją skórę głowy? Jakaś płukanka czy w czymś konkretnym je umyć? Nie zdąży mi się zaleczyć przed tym przedłużaniem niestety
__________________

Zapuszczam włosy


blond <3

Alfaparf
Carolajn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:24   #3663
madzax92x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 118
Exclamation prosze,niech ktos mi doradzi,ważne

miałam blond pasemka na włosach i odrost ciemny blond. poszłam sobie do fryzjera w celu pofarbowania całych włosów na blond i oczywiście kolor jaki wyszedł mi na odrostach to jakaś masakra...reszta jest w miare ok.
co mam teraz z tym zrobić? pofarbować je jeszcze raz farbą na jasny blond czy moze tylko te odrosty rozjasniaczem zrobić? bo ja juz nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SDC13866.jpg (140,2 KB, 42 załadowań)
__________________
madzax92x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 19:49   #3664
Renatusia
Raczkowanie
 
Avatar Renatusia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 131
Dot.: prosze,niech ktos mi doradzi,ważne

Witaj.
Ja na twoim miejscu nie kombinowalabym teraz z farbowaniem. Bardzo zniszczasz tym wlosy. Podobnie postapilam przed paroma laty i skonczylo sie na tym, ze wlosy na czubku glowy strasznie sie wykruszyly i mialy dlugosc moze 5 cm.To dopiero bylo straszne.
Doradzam, zebys moze kupila szympon rewitalizujacy kolor, np.z Joanny ( cena ok.16,50), popielaty z mikroproteinami, neutralizuje niepozadany odcien na wlosach blond i przy tym cudownie pachnie. Naklada sie go wilgotne wlosy i masuje do uzyskania piany.Pozostawic na kilka minut i nastepnie splukac. Trzeba tylko uwazac, zeby te rozjasnione wlosy nie wyszly fioletowe, ale jesli nawet to po nastepnym myciu czy dwoch kolor zejdzie.
__________________
Zapraszam do siebie

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post25525955

Serdecznie pozdrawiam
Renatusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:02   #3665
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
biedny Tż
wcale nie super podszedl do tematu i wybralismy pare za ponad 2000zl, z czerwonego zlota i platyny w koncu slub bierze sie raz przynajmniej dla nas- nie dopuszczamy mozliwosci nie bycia razem
i kupil mi nowe 2 staniczki z kingi kazal wybrac 6, z tych szesciu wybral dwa na all i mowi- kupuj kocham go dzis i kupil mi pudlo lodow sorbetowych jablko-malina z korala ma jakis podejrzany dzien dobroci

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

poprosiłam o pół godziny na odpoczynek przed farbowaniem


Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Lady zamówiłaś ten żakiet z JestesModna? Nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie czy faktycznie lepiej się prezentował na stronie sklepu


btw. dziewczyny nie zrobię dziś chyba zdjęć po tej alfie bo są jeszcze trochę szarawo-niebieskie a mam trochę strupów na głowie i chciałabym dać jej odpocząć. Będę ją szorować albo wieczorem albo jutro więc możliwe że zobaczycie kolor dopiero po weselu już z przedłużkami macie jakiś pomysł jak mogę ukoić swoją skórę głowy? Jakaś płukanka czy w czymś konkretnym je umyć? Nie zdąży mi się zaleczyć przed tym przedłużaniem niestety
nie kombinowac tylko umyc wloski dzieciecym szamponem bardzo delikatnie, nie masowac mocno skory, nie drapac sie, nie haczyc grzebieniem, szczotka, albo najlepiej umyc jakas odzywka
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:27   #3666
czaryMary5620
Raczkowanie
 
Avatar czaryMary5620
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 99
Wink Farbowanie włosów (rozjaśnianie)

Witam dziewczyny! przyszło lato a ja mam ochotę na małą zmianę jeżeli chodzi o kolor moich wlosow mam ciemny blond.. tak naprawde pod swiatelm i sloncem sa jasniejsze... chce pofarbowac na nr 950 perfec mousse. czy polecacie mi ta farbe??? to moje pierwsze farbowanie wlosow wiem to smieszne :P ale coz , chcę rozjaśnić wlosy .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010146a.jpg (6,1 KB, 9 załadowań)
czaryMary5620 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 20:39   #3667
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

już jestem farbnięta i ogarnięta ale jak mówiłam, fotki będą jutro
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 21:57   #3668
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

poprosiłam o pół godziny na odpoczynek przed farbowaniem
dobrego masz tate
Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Lady zamówiłaś ten żakiet z JestesModna? Nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie czy faktycznie lepiej się prezentował na stronie sklepu


btw. dziewczyny nie zrobię dziś chyba zdjęć po tej alfie bo są jeszcze trochę szarawo-niebieskie a mam trochę strupów na głowie i chciałabym dać jej odpocząć. Będę ją szorować albo wieczorem albo jutro więc możliwe że zobaczycie kolor dopiero po weselu już z przedłużkami macie jakiś pomysł jak mogę ukoić swoją skórę głowy? Jakaś płukanka czy w czymś konkretnym je umyć? Nie zdąży mi się zaleczyć przed tym przedłużaniem niestety
lagodny szampon najlepiej J&J lawendoey, albo tak jak Bunny mowi umyc odzywka.
Ja dodatkoeo strupki smarowalam Alentanem na poparzenia, szybko zeszlo
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
wcale nie super podszedl do tematu i wybralismy pare za ponad 2000zl, z czerwonego zlota i platyny w koncu slub bierze sie raz przynajmniej dla nas- nie dopuszczamy mozliwosci nie bycia razem
i kupil mi nowe 2 staniczki z kingi kazal wybrac 6, z tych szesciu wybral dwa na all i mowi- kupuj kocham go dzis i kupil mi pudlo lodow sorbetowych jablko-malina z korala ma jakis podejrzany dzien dobroci





nie kombinowac tylko umyc wloski dzieciecym szamponem bardzo delikatnie, nie masowac mocno skory, nie drapac sie, nie haczyc grzebieniem, szczotka, albo najlepiej umyc jakas odzywka
my narazie wybieramy tak o sobie, bo dopiero od sierpnia tak na dobre bedziemy mieszkac w innym miescie, znjdziemy jakas prace i wtedy podejrzewam zacznniemy na dobre przygotowania.
Moj Tż juz o dziecku mi mowi od jakiegos czasu
ale ja chcialabym najpierw slub i nacieszyc sie tym stanem przez jakis czas
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:03   #3669
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Teraz troszkę nie mam czasu na pisanie i czytanie Was bo mam trochę zaliczeń ale jutro wieczorkiem siadam do komputera i coś naskrobię

Pozdrawiam Was i całuję
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:28   #3670
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

czesc
tak jak obiecalam wstawiam fotki ubran z tamtego tygodnia, nic specjalnego zwyklaki na codzien w ubrankach juz chodzilam wiec temu takie pogniecione niektore
aha i zamowilam buty szpile z deezee zolciutkie oo te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._yellow_2.html
wiec na dniach wam pokaze

zajrze niebawem


kitko i jak te kosmetyki z thalgo sie sprawuja , bo chyba pisalas ze je masz ????
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bluzka1.jpg (67,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bluzka2.jpg (53,8 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg spodenki dzins.jpg (128,9 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0017.jpg (60,0 KB, 15 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0018.jpg (57,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ABCD0019.jpg (84,8 KB, 20 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 09:51   #3671
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czaryMary5620 Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny! przyszło lato a ja mam ochotę na małą zmianę jeżeli chodzi o kolor moich wlosow mam ciemny blond.. tak naprawde pod swiatelm i sloncem sa jasniejsze... chce pofarbowac na nr 950 perfec mousse. czy polecacie mi ta farbe??? to moje pierwsze farbowanie wlosow wiem to smieszne :P ale coz , chcę rozjaśnić wlosy .
odradzam ci i przestrzegam przed wszelkimi piankami do farbowania na blond!
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
dobrego masz tate


lagodny szampon najlepiej J&J lawendoey, albo tak jak Bunny mowi umyc odzywka.
Ja dodatkoeo strupki smarowalam Alentanem na poparzenia, szybko zeszlo

my narazie wybieramy tak o sobie, bo dopiero od sierpnia tak na dobre bedziemy mieszkac w innym miescie, znjdziemy jakas prace i wtedy podejrzewam zacznniemy na dobre przygotowania.
Moj Tż juz o dziecku mi mowi od jakiegos czasu
ale ja chcialabym najpierw slub i nacieszyc sie tym stanem przez jakis czas
no my na razie tez nie kupilismy, jeszcze czas, tylko juz podjelismy decyzje ktore a kiedy slub planujecie?
a ja po slubie chulaj du*a kiedy bedzie dzidzi to bedzie, chyba juz czas na mnie, ostatnio coraz intensywniej o tym mysle
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
tak jak obiecalam wstawiam fotki ubran z tamtego tygodnia, nic specjalnego zwyklaki na codzien w ubrankach juz chodzilam wiec temu takie pogniecione niektore
aha i zamowilam buty szpile z deezee zolciutkie oo te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._yellow_2.html
wiec na dniach wam pokaze

zajrze niebawem


kitko i jak te kosmetyki z thalgo sie sprawuja , bo chyba pisalas ze je masz ????
spodenki boskie ja chcialam takie a nie bylo
i bluzka wiazana tez extra no i szpilki pokaz sie w nich koniecznie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 10:10   #3672
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
a ja po slubie chulaj du*a kiedy bedzie dzidzi to bedzie, chyba juz czas na mnie, ostatnio coraz intensywniej o tym mysle

spodenki boskie ja chcialam takie a nie bylo
i bluzka wiazana tez extra no i szpilki pokaz sie w nich koniecznie
ja tez tak mialam ze nie interesowalam sie dzieciami najpierw wogole , czarna magia to dla mnie byla a pozniej jak mnie cos wzielo , nakrecilam sie , zaczelam sie interesowac , zagladac , ogladac niewiem to chyba przyszlo nagle ...no i stalo sie fascynacja taka trwala u mnie z pol roku i byla ciaza

spodenki fajne to fakt , chociaz chcialam ciemniejszy dzins ale nie bylo jakosa koszulki to zwykle na codzien bo lubie miec codzien inna


u mnie dzis pochmurno i dzieki bogu bo te upaly byly juz meczace
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:06   #3673
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
tak jak obiecalam wstawiam fotki ubran z tamtego tygodnia, nic specjalnego zwyklaki na codzien w ubrankach juz chodzilam wiec temu takie pogniecione niektore
aha i zamowilam buty szpile z deezee zolciutkie oo te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._yellow_2.html
wiec na dniach wam pokaze

zajrze niebawem


kitko i jak te kosmetyki z thalgo sie sprawuja , bo chyba pisalas ze je masz ????
Podobaja mi sie te 2 pierwsze bardzo

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja tez tak mialam ze nie interesowalam sie dzieciami najpierw wogole , czarna magia to dla mnie byla a pozniej jak mnie cos wzielo , nakrecilam sie , zaczelam sie interesowac , zagladac , ogladac niewiem to chyba przyszlo nagle ...no i stalo sie fascynacja taka trwala u mnie z pol roku i byla ciaza

spodenki fajne to fakt , chociaz chcialam ciemniejszy dzins ale nie bylo jakosa koszulki to zwykle na codzien bo lubie miec codzien inna


u mnie dzis pochmurno i dzieki bogu bo te upaly byly juz meczace
Mi sie jakoś powoli instynkt włącza, a myślałam że nigdy to nie nadejdzie Ostatnio szłam z koleżanką starówką a taki mały bobas szedł i do mnie rączki wyciągał Słodziak Zrobiłam duże oczy i uciekłam


Ale pogoda sie zepsuła I cholera teraz nie wiem co ubrac wieczorem
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:40   #3674
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hej

Mam chwile okienka

Bunny
a kiedy slub dokladnie?
To po slubie co juz bez gumki?
To sie zacznie u nas jakiś wysyp mamusiek
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:44   #3675
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej

Caskada
pierwsza bluzeczka i szorty ekstra
a kosmetyki Thalgo też tzn. krem boski a maseczkę zrobię dopiero dzisiaj, więc dam znać po weekendzie

próbuję się ogarnąć, o 18 wyjeżdżam, nie mogę się spakować, nie chce mi się siedzę jeszcze z ręcznikiem na głowie, muszę pojechać wymienić żarówkę w aucie i na jakieś zakupy, zrobić fotki włosów, raaany nie wiem jak się wyrobię
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:48   #3676
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
czesc
tak jak obiecalam wstawiam fotki ubran z tamtego tygodnia, nic specjalnego zwyklaki na codzien w ubrankach juz chodzilam wiec temu takie pogniecione niektore
aha i zamowilam buty szpile z deezee zolciutkie oo te http://www.deezee.pl/obuwie_damskie/..._yellow_2.html
wiec na dniach wam pokaze
Ładne
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:52   #3677
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej dziewczyny
wpadłam się przywitać w końcu weekend pogoda troszkę się u mnie popsuła
lekko popadało w nocy i ochłodziło się ale słoneczko już wyszło
byłam dzisiaj na małych zakupach i wczoraj na większych nie wiem kiedy w końcu wszystko zbiorę i obfocę bo sporo nazbierało się podczas mojej nieobecności wybaczcie ale na razie brak chęci i czasu na siedzenie przed lapkiem weekend wzywa

a i nowość u mnie! zapuszczam naturalki bay bay tipsy

zaraz na szybciocha oblukam co u Was

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Mam chwile okienka

Bunny
a kiedy slub dokladnie?
To po slubie co juz bez gumki?
To sie zacznie u nas jakiś wysyp mamusiek
ja na to nie piszę się chyba, że Bóg da

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Caskada buty za☠☠☠iste
koniecznie fotki na stopach i sprawozdanie z użytkowania

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Bunny to kiedy ślub?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:57   #3678
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady ale wiesz Bog sam nie da, chyba ze Mu pomozesz...
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:58   #3679
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

tak pisałyście o biustkach ja mam swoje ulubione firmy wszystkim na pewno znany dobrze Triumph Esotiq Konrad przyjrzę się zachwalanej Kindze bo tam gdzie kupowałam bieliznę Konrada była Kinga ale nieciekawe modele w moim rozmiarze
niestety duże rozmiary mają to do siebie, że niezbyt wielki wybór w fasonach i modelach najwięcej posiadam czarnych biustków, nude, biały i red rzadko trafię na coś innego

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady ale wiesz Bog sam nie da, chyba ze Mu pomozesz...
nie zamierzam może jestem inna ale nie kręci mnie ciąża, dziecko itp.itd.
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 12:00   #3680
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Carolajn Pokaż wiadomość
Lady zamówiłaś ten żakiet z JestesModna? Nie wiem czy tylko ja odniosłam takie wrażenie czy faktycznie lepiej się prezentował na stronie sklepu


btw. dziewczyny nie zrobię dziś chyba zdjęć po tej alfie bo są jeszcze trochę szarawo-niebieskie a mam trochę strupów na głowie i chciałabym dać jej odpocząć. Będę ją szorować albo wieczorem albo jutro więc możliwe że zobaczycie kolor dopiero po weselu już z przedłużkami macie jakiś pomysł jak mogę ukoić swoją skórę głowy? Jakaś płukanka czy w czymś konkretnym je umyć? Nie zdąży mi się zaleczyć przed tym przedłużaniem niestety
nie jeszcze muszę najpierw znaleźć kiecuszkę a wolałabym ją zmierzyć udam się po weekendzie na pewno na zakupy w tym celu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:00   #3681
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Lady jaka tam inna Nie kazdy chce miec juz zaraz dziecko. A co tu moze w ciazy krecic
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:01   #3682
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Lady jaka tam inna Nie kazdy chce miec juz zaraz dziecko. A co tu moze w ciazy krecic
nie chce mieć takiego brzucha nawet jeśli to tylko (dla kogoś) bo dla mnie AŻ 9 miesięcy
może przed 30stką
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:05   #3683
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nie chce mieć takiego brzucha nawet jeśli to tylko (dla kogoś) bo dla mnie AŻ 9 miesięcy
może przed 30stką
Moze i tylko 9 mcy ale na TAKI brzuch AZ
Wlasnie brzuch w ciazy chyba nie kreci
Bo jednak jest. I fajnie jasne ze da sie nowe zycie itd. ale trzeba byc na to gotowym.
Dzieci moze i są fajne ale i jakie absorbujace.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:12   #3684
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak wam sie podobaja?
http://www.ak-bizuteria.pl/tytanowe-...-7c,id319.html
przegladam wlasnie i te mi wpadly w oko, sa w miare w przystepnej cenie. Odrazu mowie ze zlota nie ciepie
ładne ale białe złoto jak dla mnie albo po prostu złoto może mieszanka na pewno nie tytan ślubne z tytanu dziwne

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moze i tylko 9 mcy ale na TAKI brzuch AZ
Wlasnie brzuch w ciazy chyba nie kreci
Bo jednak jest. I fajnie jasne ze da sie nowe zycie itd. ale trzeba byc na to gotowym.
Dzieci moze i są fajne ale i jakie absorbujace.
mnie nie kręci a mojego Tżta nie wiem bo nie miałam jeszcze
WSZYSTKO W SWOIM CZASIE

dzisiaj to ja mam dzień dziecka obchodzicie?
ja obchodzę
skoro jest dzień matki, ojca to i dziecka

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

dlaczego to my musimy rodzić
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:12   #3685
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Jak dla mnie slubne to tez tylko złoto jakie by nie było to zloto.

Ja dostane jakas kasę pewnie na zakupy

Dla mnie sprawa z ciaza jest taka-jak sie trafi nie bede plakac bo moglabym zapewnic dziecku byt-oczywiscie z pomoca rodzicow, ja nie zarabiam. Inna sprawa podejscie psychiczne, tu moglabym nie dac rady. I moje studia.
Jak sie nie trafia jest ok
Ale ze ostatnio nawet myslalam ze cos jest na rzeczy bo zapomnialam tabletki troche sie nastresowalam. Jednak mimo to podeszlam do sprawy dosc rozsadnie. Bedzie co bedzie. Planów na to jednak BRAK
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:16   #3686
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

ja obchodze dzien dziecka ,wlasnie tata wyslalam mi slodkiego esa
nadal jestem przeciez dzieckiem swoich rodzicow i nic nie zmienilo sie

a dzien dziecka w BXL mielismy 2 tyg temu tak samo jak dzien matki jakos inaczej tu te daty wypadaja

co do dzieci TO WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i nawet brzusio bedzie piekny wtedy , tak samo jak byl dla mojego tz ,ktory sie nim zachwycal uwielbial glaskac ,sie przytulac i nie kazal mi nosic szerokich ciuchow
mowil ze wygladam mega sexi wiec cos w tym jest bo podobno u facetow hormony wtedy tez szaleja
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:21   #3687
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja obchodze dzien dziecka ,wlasnie tata wyslalam mi slodkiego esa
nadal jestem przeciez dzieckiem swoich rodzicow i nic nie zmienilo sie

a dzien dziecka w BXL mielismy 2 tyg temu tak samo jak dzien matki jakos inaczej tu te daty wypadaja

co do dzieci TO WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i nawet brzusio bedzie piekny wtedy , tak samo jak byl dla mojego tz ,ktory sie nim zachwycal uwielbial glaskac ,sie przytulac i nie kazal mi nosic szerokich ciuchow
mowil ze wygladam mega sexi wiec cos w tym jest bo podobno u facetow hormony wtedy tez szaleja
Moze i cos w tym jest, ale sa kobiety w ciazy wygladajace tak niechlujnie (bez ciazy też są ale my tu o ciazy).
Mają krosty, wielkie sa, takie roztyte. Nie każdemu ciaza sluzy.

Poza tym jak to jest z sexem w ciazy? Mozna do konca? Ale wtedy chyba ilosc pozycji ograniczona?
Pytam bo się nie znam, a co A wydaje mi sie to takie dziwne z takim mega brzuchem chyba ciezko potem
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:27   #3688
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie slubne to tez tylko złoto jakie by nie było to zloto.

Ja dostane jakas kasę pewnie na zakupy

Dla mnie sprawa z ciaza jest taka-jak sie trafi nie bede plakac bo moglabym zapewnic dziecku byt-oczywiscie z pomoca rodzicow, ja nie zarabiam. Inna sprawa podejscie psychiczne, tu moglabym nie dac rady. I moje studia.
Jak sie nie trafia jest ok
Ale ze ostatnio nawet myslalam ze cos jest na rzeczy bo zapomnialam tabletki troche sie nastresowalam. Jednak mimo to podeszlam do sprawy dosc rozsadnie. Bedzie co bedzie. Planów na to jednak BRAK
dokładnie takie samo mam zdanie jeśli chodzi o obrączki

ja też kasę i czekoladki od taty już dostałam

to tak samo jak u mnie ;-p

---------- Dopisano o 12:27 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja obchodze dzien dziecka ,wlasnie tata wyslalam mi slodkiego esa
nadal jestem przeciez dzieckiem swoich rodzicow i nic nie zmienilo sie

a dzien dziecka w BXL mielismy 2 tyg temu tak samo jak dzien matki jakos inaczej tu te daty wypadaja

co do dzieci TO WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i nawet brzusio bedzie piekny wtedy , tak samo jak byl dla mojego tz ,ktory sie nim zachwycal uwielbial glaskac ,sie przytulac i nie kazal mi nosic szerokich ciuchow
mowil ze wygladam mega sexi wiec cos w tym jest bo podobno u facetow hormony wtedy tez szaleja
wiadomo dla rodziców zawsze będziemy dziećmi

mi pewnie nie będzie się podobał, bo jak mam @ to też mnie jakby wypycha i czuję się ociążała to co dopiero jak będę nosić w sobie parę kg nie wiem
na chwilę obecną nie chce nawet o tym myśleć nie kręci mnie temat ciąż, porodów, dzieci
dzieci lubię, żeby nie było no może nie wszystkie, bo czasami w☠☠☠☠ia mnie wręcz darcie, płacz, rzucanie się w miejscach publicznych
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:27   #3689
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Moze i cos w tym jest, ale sa kobiety w ciazy wygladajace tak niechlujnie (bez ciazy też są ale my tu o ciazy).
Mają krosty, wielkie sa, takie roztyte. Nie każdemu ciaza sluzy.

Poza tym jak to jest z sexem w ciazy? Mozna do konca? Ale wtedy chyba ilosc pozycji ograniczona?
Pytam bo się nie znam, a co A wydaje mi sie to takie dziwne z takim mega brzuchem chyba ciezko potem
brzuch duzy przeciez nie jest cale 9 ms
mi urosl ok 6 ms wiec z wiekszym i duzym brzusiem latalam ok 4 ms
sex dozwolony i kobiety sa wtedy wrazliwsze na rozne rzeczy co dodatkowo kreci faceta
pod koniec ciazy pozycje boczne
sex do konca , jedynie pod koniec ciazy to moze przyspieszyc porod w 9 ms a i czasami jak termin sie przedluza to lekarz kaze wlasnie sie seksowac zeby przysmieszyc porod

jesli przed ciaza ktos o siebie nie dba i to tak samo w ciazy...
ja nosilam obscisle ubrania i nie czulam sie potworem no i niektore kobiety ladnie zaczynaja wygladac przez ten okres ze wzgledu na burze hormonow ale sa tez i takie co maja plamy i krosty i zle sie czuja co wplywa na ich wyglad
roznie to bywa
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:29   #3690
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
dokładnie takie samo mam zdanie jeśli chodzi o obrączki

ja też kasę i czekoladki od taty już dostałam

to tak samo jak u mnie ;-p
Jasne bo kasa to nie wszystko, podejscie matki do dziecka jest wazne nasz psychika. I ojca ewentualnego a tu nie zawsze jest kolorowo

A obraczki tylko zloto i tak samo pierscionek zareczynowy-ja chcialabym zloty z brylantemNie mowie ze jakis wielki, moze byc mały, ale zeby jednak ten "materiał" był odpowiedni

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
brzuch duzy przeciez nie jest cale 9 ms
mi urosl ok 6 ms wiec z wiekszym i duzym brzusiem latalam ok 4 ms
sex dozwolony i kobiety sa wtedy wrazliwsze na rozne rzeczy co dodatkowo kreci faceta
pod koniec ciazy pozycje boczne
sex do konca , jedynie pod koniec ciazy to moze przyspieszyc porod w 9 ms a i czasami jak termin sie przedluza to lekarz kaze wlasnie sie seksowac zeby przysmieszyc porod

jesli przed ciaza ktos o siebie nie dba i to tak samo w ciazy...
ja nosilam obscisle ubrania i nie czulam sie potworem no i niektore kobiety ladnie zaczynaja wygladac przez ten okres ze wzgledu na burze hormonow ale sa tez i takie co maja plamy i krosty i zle sie czuja co wplywa na ich wyglad
roznie to bywa
Wlasnie dokladnie tak

To wlasnie wiem, strach

Pozycje boczne mowisz To nie jest zle
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:28.