Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 11:30   #3691
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

z serii co mnie w☠☠☠☠ia
zaobserwowałam wczoraj i dziś, że denerwuje mnie strasznie jak ktoś nie umie rozmawiać przez telefon, bo tak to odbieram, drze się wręcz rozmawiając przez telefon np. w sklepie i to nie chwilowa pogawędka tylko z 10 minut wrzasku wręcz o pierdołach
i denerwują mnie głosy niektórych osób zwłaszcza na uczelni dobrze, że to już prawie koniec...
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:32   #3692
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ja obchodze dzien dziecka ,wlasnie tata wyslalam mi slodkiego esa
nadal jestem przeciez dzieckiem swoich rodzicow i nic nie zmienilo sie

a dzien dziecka w BXL mielismy 2 tyg temu tak samo jak dzien matki jakos inaczej tu te daty wypadaja

co do dzieci TO WSZYSTKO W SWOIM CZASIE i nawet brzusio bedzie piekny wtedy , tak samo jak byl dla mojego tz ,ktory sie nim zachwycal uwielbial glaskac ,sie przytulac i nie kazal mi nosic szerokich ciuchow
mowil ze wygladam mega sexi wiec cos w tym jest bo podobno u facetow hormony wtedy tez szaleja
Oj tak, facetom podobno odbija z brzuchem ukochanej kobiety Mi to eks mówił że w tym momencie zupełnie inaczej sie patrzy, i nawet jak po ciąży nie wygląda najlepiej, to nadal jest piękna bo jakby nie było to matka ich dziecka Dziecko wiele zmienia. Ale trzeba byc na to gotowym - wiadomo
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
brzuch duzy przeciez nie jest cale 9 ms
mi urosl ok 6 ms wiec z wiekszym i duzym brzusiem latalam ok 4 ms
sex dozwolony i kobiety sa wtedy wrazliwsze na rozne rzeczy co dodatkowo kreci faceta
pod koniec ciazy pozycje boczne
sex do konca , jedynie pod koniec ciazy to moze przyspieszyc porod w 9 ms a i czasami jak termin sie przedluza to lekarz kaze wlasnie sie seksowac zeby przysmieszyc porod

jesli przed ciaza ktos o siebie nie dba i to tak samo w ciazy...
ja nosilam obscisle ubrania i nie czulam sie potworem no i niektore kobiety ladnie zaczynaja wygladac przez ten okres ze wzgledu na burze hormonow ale sa tez i takie co maja plamy i krosty i zle sie czuja co wplywa na ich wyglad
roznie to bywa
Tak to prawda, jak się nie dba to się nie dba...

Mamy jedną taką panią u nas na uczelni, na 1 roku miałysmy z nią zajęcia jak byla w ciąży i nie wyglądała za ciekawie- a my przekonane że no tak, ciąża, jeszcze praca w szpitalu, na uczelni no wiadomo jak to jest. Ale teraz wygląda jeszcze bardziej zaniedbanie niż jak była w ciązy


A z wielkością brzucha to kiedyś oglądałam jakiś program w tv i właśnie mówili że u kobiet szczupłych z natury i z wąskimi biodrami to przez większość ciąży brzuch jest dość mały, i około 6 miesiąca dopiero zaczyna intensywnie rosnąc
Już nie pamiętam dokładnie jak to było
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:33   #3693
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
brzuch duzy przeciez nie jest cale 9 ms
mi urosl ok 6 ms wiec z wiekszym i duzym brzusiem latalam ok 4 ms
sex dozwolony i kobiety sa wtedy wrazliwsze na rozne rzeczy co dodatkowo kreci faceta
pod koniec ciazy pozycje boczne
sex do konca , jedynie pod koniec ciazy to moze przyspieszyc porod w 9 ms a i czasami jak termin sie przedluza to lekarz kaze wlasnie sie seksowac zeby przysmieszyc porod

jesli przed ciaza ktos o siebie nie dba i to tak samo w ciazy...
ja nosilam obscisle ubrania i nie czulam sie potworem no i niektore kobiety ladnie zaczynaja wygladac przez ten okres ze wzgledu na burze hormonow ale sa tez i takie co maja plamy i krosty i zle sie czuja co wplywa na ich wyglad
roznie to bywa
to prawda
u mnie w rodzinie kobietom ciąża służyła ale już patrząc po koleżankach to nie wszystkim
no ja też na pewno nie chodziłabym w luźnych szmatach ani dresie non stop
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:34   #3694
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
z serii co mnie w☠☠☠☠ia
zaobserwowałam wczoraj i dziś, że denerwuje mnie strasznie jak ktoś nie umie rozmawiać przez telefon, bo tak to odbieram, drze się wręcz rozmawiając przez telefon np. w sklepie i to nie chwilowa pogawędka tylko z 10 minut wrzasku wręcz o pierdołach
i denerwują mnie głosy niektórych osób zwłaszcza na uczelni dobrze, że to już prawie koniec...
Oj tak


A mnie denerwuje że obrona mi sie przesunie i to pewnie nawet na początek lipca sie nie wyrobie Nasza promotor stwierdziła że ona ma teraz nawał pracy i nie ma czasu Nawet tej pracy którą jej sie najlepiej czytało nie sprawdziłą jeszcze A trzyma ją dobre 3 tygodnie jak nie wiecej O reszcie nie wspomne....
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:34   #3695
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jasne bo kasa to nie wszystko, podejscie matki do dziecka jest wazne nasz psychika. I ojca ewentualnego a tu nie zawsze jest kolorowo

A obraczki tylko zloto i tak samo pierscionek zareczynowy-ja chcialabym zloty z brylantemNie mowie ze jakis wielki, moze byc mały, ale zeby jednak ten "materiał" był odpowiedni

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------



Wlasnie dokladnie tak

To wlasnie wiem, strach

Pozycje boczne mowisz To nie jest zle
to widzę w tych kwestiach zgadzamy się idealnie
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:34   #3696
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dobra lece sie zajac teraz czyms pozytecznym

a wiecie ostatnio kreci mnie ta lokowka http://www.amazon.fr/Remington-Ci151.../dp/B000VQXLKE ma spora srednice i wychodza fajne duze loki
ma moze ktoras z was ja ??
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:36   #3697
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
z serii co mnie w☠☠☠☠ia
zaobserwowałam wczoraj i dziś, że denerwuje mnie strasznie jak ktoś nie umie rozmawiać przez telefon, bo tak to odbieram, drze się wręcz rozmawiając przez telefon np. w sklepie i to nie chwilowa pogawędka tylko z 10 minut wrzasku wręcz o pierdołach
i denerwują mnie głosy niektórych osób zwłaszcza na uczelni dobrze, że to już prawie koniec...
Znam to

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to prawda
u mnie w rodzinie kobietom ciąża służyła ale już patrząc po koleżankach to nie wszystkim
no ja też na pewno nie chodziłabym w luźnych szmatach ani dresie non stop
I ja rowniez Chociaz nie zarzekam sie jakby było bo kto wie

Laski ja lece na uczelnie, zajrze ok 17

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra lece sie zajac teraz czyms pozytecznym

a wiecie ostatnio kreci mnie ta lokowka http://www.amazon.fr/Remington-Ci151.../dp/B000VQXLKE ma spora srednice i wychodza fajne duze loki
ma moze ktoras z was ja ??
Nie znam
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:39   #3698
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

moja Ciocia niewysoka szczupła kobieta miała PRZEOGORMNY brzuch ale tylko brzuch, no wiadomo cyce rosną też ale i tak miała swoje spore nóźki chudzinki nadal
myśleliśmy, że będą bliźniaki ;-p ale podobno miała taki wielki bo bardzo dużo płynów piła tak jej powiedzieli

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dobra lece sie zajac teraz czyms pozytecznym

a wiecie ostatnio kreci mnie ta lokowka http://www.amazon.fr/Remington-Ci151.../dp/B000VQXLKE ma spora srednice i wychodza fajne duze loki
ma moze ktoras z was ja ??
myślałam nad nią ale na myśleniu skończyło się ;-p jeszcze na żadną nie zdecydowałam się
nie mam czasu na kręcenie znając mnie tylko leżałaby w szafie

Agatko Kiteczko jak Wasze kręcenie?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:39   #3699
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja Ciocia niewysoka szczupła kobieta miała PRZEOGORMNY brzuch ale tylko brzuch, no wiadomo cyce rosną też ale i tak miała swoje spore nóźki chudzinki nadal
myśleliśmy, że będą bliźniaki ;-p ale podobno miała taki wielki bo bardzo dużo płynów piła tak jej powiedzieli
Też to słyszałam że jak ktoś szczupły to większość tego ciążowego tycia idzie w brzuch sam I to by sie zgadzało.
Chociaż u mojej mamy to nie wiem Ona sporo przytyła, ale mówi że żarła na potęge różne rzeczy, nawet takie których nie lubiła wczesniej. Jak zaczne jeść banany to zaczne sie bać


Cholera nie wiem co ubrać Głupia pogoda... może na czarno i kobaltowe szpilki
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:43   #3700
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Znam to


I ja rowniez Chociaz nie zarzekam sie jakby było bo kto wie

Laski ja lece na uczelnie, zajrze ok 17

---------- Dopisano o 12:36 ---------- Poprzedni post napisano o 12:35 ----------


Nie znam
pod nosem sobie klnę

miłego dnia

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też to słyszałam że jak ktoś szczupły to większość tego ciążowego tycia idzie w brzuch sam I to by sie zgadzało.
Chociaż u mojej mamy to nie wiem Ona sporo przytyła, ale mówi że żarła na potęge różne rzeczy, nawet takie których nie lubiła wczesniej. Jak zaczne jeść banany to zaczne sie bać


Cholera nie wiem co ubrać Głupia pogoda... może na czarno i kobaltowe szpilki
geny genami, ale wg. mnie wszystko zależy jak człowiek o siebie dba
mam koleżanki, które w ciąży jadły wszystko na potęgę bo mówiły a i tak będę/jestem gruba i co?
i tak już zostało

fajnie z akcentem na szpilki kobaltowe
czemu ja ich nie widziałam? halo?
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:45   #3701
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
pod nosem sobie klnę

miłego dnia

---------- Dopisano o 12:43 ---------- Poprzedni post napisano o 12:40 ----------



geny genami, ale wg. mnie wszystko zależy jak człowiek o siebie dba
mam koleżanki, które w ciąży jadły wszystko na potęgę bo mówiły a i tak będę/jestem gruba i co?
i tak już zostało

fajnie z akcentem na szpilki kobaltowe
czemu ja ich nie widziałam? halo?
No i to jest jeszcze to starodawne myslenie - jestem w ciąży musze jeść za dwóch A i w ciąży można wyglądac pięknie. Ile takich przykładów na ulicach widuje

A szpilki pokazywałam już chyba ;> Moje ze studniówki jeszcze Z kokardą z tyłu.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 11:57   #3702
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Hej

Mam chwile okienka

Bunny
a kiedy slub dokladnie?
To po slubie co juz bez gumki?
To sie zacznie u nas jakiś wysyp mamusiek
tak jak planowane juz od kilku lat- bedzie ostatni tydzien sierpnia 2013. na nasza 10 rocznice... tak po slubie juz bez

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
wpadłam się przywitać w końcu weekend pogoda troszkę się u mnie popsuła
lekko popadało w nocy i ochłodziło się ale słoneczko już wyszło
byłam dzisiaj na małych zakupach i wczoraj na większych nie wiem kiedy w końcu wszystko zbiorę i obfocę bo sporo nazbierało się podczas mojej nieobecności wybaczcie ale na razie brak chęci i czasu na siedzenie przed lapkiem weekend wzywa

a i nowość u mnie! zapuszczam naturalki bay bay tipsy

zaraz na szybciocha oblukam co u Was

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:49 ----------



ja na to nie piszę się chyba, że Bóg da

---------- Dopisano o 11:51 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Caskada buty za☠☠☠iste
koniecznie fotki na stopach i sprawozdanie z użytkowania

---------- Dopisano o 11:52 ---------- Poprzedni post napisano o 11:51 ----------

Bunny to kiedy ślub?
ale bedziesz naturalki zelowac czy tylko lakier?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
ładne ale białe złoto jak dla mnie albo po prostu złoto może mieszanka na pewno nie tytan ślubne z tytanu dziwne

---------- Dopisano o 12:08 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------



mnie nie kręci a mojego Tżta nie wiem bo nie miałam jeszcze
WSZYSTKO W SWOIM CZASIE

dzisiaj to ja mam dzień dziecka obchodzicie?
ja obchodzę
skoro jest dzień matki, ojca to i dziecka

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:08 ----------

dlaczego to my musimy rodzić
ja tez obchodze, niedlugo jade do mamy i dziadka w odwiedzinki- na pewno cos rzuca

laseczki jak jestescie ciekawe tego mojego nowego stanika z kingi- co zamawialam na all to zapraszam do albumu
i przy okazji polecam z calego serca wam sprzedawce "gelunia", bo jest fenomenalna, kontakt z nia jak z kumpela i odpowiada na kazde pytania
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:06   #3703
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak jak planowane juz od kilku lat- bedzie ostatni tydzien sierpnia 2013. na nasza 10 rocznice... tak po slubie juz bez


ale bedziesz naturalki zelowac czy tylko lakier?


ja tez obchodze, niedlugo jade do mamy i dziadka w odwiedzinki- na pewno cos rzuca

laseczki jak jestescie ciekawe tego mojego nowego stanika z kingi- co zamawialam na all to zapraszam do albumu
i przy okazji polecam z calego serca wam sprzedawce "gelunia", bo jest fenomenalna, kontakt z nia jak z kumpela i odpowiada na kazde pytania
zarezerwowaliście już salę i termin w kościółku?
u mnie to trzeba rok niekiedy 2 wcześniej
to widzę u Was teraz zaczną się wielkie przygotowania

będę żelować ale lakierem też w sumie jak do tej pory ale bez tipsów
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:12   #3704
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
zarezerwowaliście już salę i termin w kościółku?
u mnie to trzeba rok niekiedy 2 wcześniej
to widzę u Was teraz zaczną się wielkie przygotowania

będę żelować ale lakierem też w sumie jak do tej pory ale bez tipsów
żartujesz ze mnie?
zadnego koscielnego nie bedzie- nie jestem osoba wierzaca i nie bede odwalac szopki dla rodziny
bedzie sam cywilny a potem maly obiad dla rodziny w jakims kameralnym miejscu...
albo inna opcja- ze wezmiemy cywilny i pojedziemy na tydzien nad morze ze swiadkami bez zadnych uroczystosci
jeszcze intensywnie myslimy bo nie wiem czy na swiadka brac siostre, ktora jest troche nieodpowiedzialna osoba czy moja e. dziewczyne brata tz...bo tak jechaloby z nami 2 osoby a jak wezme sis to i jej narzeczony, wiec koszt mielibysmy za 6 osob pobytu nad morzem
ciagle myslimy az wymyslimy i tak bedzie jak razem postanowimy jeszcze czas.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:20   #3705
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
żartujesz ze mnie?
zadnego koscielnego nie bedzie- nie jestem osoba wierzaca i nie bede odwalac szopki dla rodziny
bedzie sam cywilny a potem maly obiad dla rodziny w jakims kameralnym miejscu...
albo inna opcja- ze wezmiemy cywilny i pojedziemy na tydzien nad morze ze swiadkami bez zadnych uroczystosci
jeszcze intensywnie myslimy bo nie wiem czy na swiadka brac siostre, ktora jest troche nieodpowiedzialna osoba czy moja e. dziewczyne brata tz...bo tak jechaloby z nami 2 osoby a jak wezme sis to i jej narzeczony, wiec koszt mielibysmy za 6 osob pobytu nad morzem
ciagle myslimy az wymyslimy i tak bedzie jak razem postanowimy jeszcze czas.
a wybacz nie wiedziałam o Twoich planach

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

idę pięknić się
trzymajcie się laleczki i udanego weekendu
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 13:03   #3706
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
a wybacz nie wiedziałam o Twoich planach

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

idę pięknić się
trzymajcie się laleczki i udanego weekendu
wydaje mi sie ze kiedys pisalysmy juz o tym w klubie

takze u mnie za wiele przygotowan nie bedzie
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:25   #3707
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
to widzę w tych kwestiach zgadzamy się idealnie
Tak

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
moja Ciocia niewysoka szczupła kobieta miała PRZEOGORMNY brzuch ale tylko brzuch, no wiadomo cyce rosną też ale i tak miała swoje spore nóźki chudzinki nadal
myśleliśmy, że będą bliźniaki ;-p ale podobno miała taki wielki bo bardzo dużo płynów piła tak jej powiedzieli

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------



myślałam nad nią ale na myśleniu skończyło się ;-p jeszcze na żadną nie zdecydowałam się
nie mam czasu na kręcenie znając mnie tylko leżałaby w szafie

Agatko Kiteczko jak Wasze kręcenie?
Ja uzyłam lokówki RAZ a mam ją od kilku mcy
także u mnie słabo

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Też to słyszałam że jak ktoś szczupły to większość tego ciążowego tycia idzie w brzuch sam I to by sie zgadzało.
Chociaż u mojej mamy to nie wiem Ona sporo przytyła, ale mówi że żarła na potęge różne rzeczy, nawet takie których nie lubiła wczesniej. Jak zaczne jeść banany to zaczne sie bać


Cholera nie wiem co ubrać Głupia pogoda... może na czarno i kobaltowe szpilki
To wlasnie jest tak ze szczupłe osoby jakos szybciej tyja w ciazy, zbieraja tkankę tłuszczowa na uda i biodra.
A jak sie juz tam ma tłuszczyku to sie mniej zbiera.
Naturalna reakcja organizmu na przygotowanie do macierzyństwa.
A brzuch to nie ma reguły, ale jak ktos jest pulchny przed ciąża to po prostu mniej go widac, wydaje sie ze to tłuszczyk i tyle.
Mam koleżankę w 14 tygodniu ciazy i nic nie widac, a jest lekko pulchnawa.
Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
tak jak planowane juz od kilku lat- bedzie ostatni tydzien sierpnia 2013. na nasza 10 rocznice... tak po slubie juz bez

Pisalas o slubie w klubie, ja zapomnialam kiedy
To bedzie sie działo
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 14:57   #3708
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dziewczyny, pokażę Wam włosy po powrocie, bo już nie zdążę cyknąć fotek. Cykałam ale jest taka pogoda do dupy, pochmurno, pada, że wychodzą beznadziejne, prześwietlone albo ciemne, a lustrzanką nie umiem jeszcze tak dobrze się posłużyć, żeby zrobić dobre zdjęcie w takim oświetleniu

spieszę się trochę, nie mogę się dopakować, Boże nienawidzę się pakować, jakby nie mogli produkować walizek wielkości garderoby!

Yhh... wzięłam dopiero co prysznic i już się przez to wszystko spociłam a jeszcze muszę coś pożreć, rany.
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:21   #3709
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pokażę Wam włosy po powrocie, bo już nie zdążę cyknąć fotek. Cykałam ale jest taka pogoda do dupy, pochmurno, pada, że wychodzą beznadziejne, prześwietlone albo ciemne, a lustrzanką nie umiem jeszcze tak dobrze się posłużyć, żeby zrobić dobre zdjęcie w takim oświetleniu

spieszę się trochę, nie mogę się dopakować, Boże nienawidzę się pakować, jakby nie mogli produkować walizek wielkości garderoby!

Yhh... wzięłam dopiero co prysznic i już się przez to wszystko spociłam a jeszcze muszę coś pożreć, rany.
Kitka przypomnij mi gdzie jedziesz bo jakos wypadło mi
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 15:24   #3710
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kitka przypomnij mi gdzie jedziesz bo jakos wypadło mi
do Warszawy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:30   #3711
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
do Warszawy
Aaa
Myslalam ze w ciepłe kraje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 15:36   #3712
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Aaa
Myslalam ze w ciepłe kraje

na komunię tylko jadę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:05   #3713
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

na komunię tylko jadę
No a ja już myslalam
Udanego wyjazdu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:09   #3714
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No a ja już myslalam
Udanego wyjazdu
dzięki
lecę, "do zobaczenia" w niedzielę
miłego weekendu Dzieciaki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 17:45   #3715
insanity69
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
farba rozjasniajaca farbowane

Witam. Potrzebuje rady. Jak widać na zdjęciu mam na głowie różne kolory. Dół włosów jest pokryty farbą, na górze są grube pasemka naturalne ciemny szatyn i jasny blond-rozjasniane. Oba blondy mają zupełnie inne odcienie i jeszcze ten szatyn;/ Szukam farby jasny blond która by mi to wyrównała. Myślałam nad Goldwellem tophic rozjaśniającą ale podobno nie nadaje się do farbowanych włosów. Czy warto ryzykować? Czy ktoś ma doświadczenia z pokrywaniem wcześniej farbowanych włosów na jaśniejszy odcień? Proszę o pomoc, bo ja już nie wiem jak się czesać by nie było tego widać
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3185.jpg (75,7 KB, 49 załadowań)

Edytowane przez insanity69
Czas edycji: 2012-06-01 o 17:49 Powód: brak zdjecia;/
insanity69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:00   #3716
spiaca
Raczkowanie
 
Avatar spiaca
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 114
GG do spiaca
Dot.: farba rozjasniajaca farbowane

witam, podbijam pytanie, bo mam podobny problem...
Chcąc rozjaśnić mój naturalny mysi kolor zafarbowałam je blondem garnier 7. Wyszły brązowe- ciemniejsze niż mój naturalny... 3 tyg później zrobiłam pasemka rozjaśniaczem- pasemka nie wyszły super biało ale mi się podobało. Teraz włosy odrosły, pasemka bardziej podżółkły, a farba spłowiała i zrobiła się brązowo-rudawa(?).
Teraz chciała bym je zafarbować jakąś farbą, żeby w miarę jednolicie je pokryła i żeby włosy były jasne. Jako że moje włosy są oporne na farbowanie, myślałam nad garnierem 100% color 101 - ULTRA JASNY BLOND POPIEL. Jak myślicie, est jakaś szansa?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (45,1 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (61,9 KB, 25 załadowań)
__________________
Drugą połowę można poznać po osobliwym blasku w oczach.
— Paulo Coelho

Edytowane przez spiaca
Czas edycji: 2012-06-01 o 19:14
spiaca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 20:16   #3717
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam
ja tak z partyzanta dzisiaj
jakos mi ten dzien zlecial.
Jurto farbowanie z rana i boje sie co mi wyjdzie.
Co do obraczek to ja poprostu nie lubie normalnego żóltego zlota koniec i kropka i wcale nie uwazam ze obraczki musza byc koniecznie zlote
Takie jest moje zdanie

Caskada
buciki sa poprostu piekne i ciuszki tez
ostatnio jak byla w poznaniu to znalazłam sklep "stylowych butkow".
Fakt asortyment maly ale co sie namierzylam to moje

Bunny my slub chcemy jak nam tylko mozliwosci pozwola, moj tż chce koscielny ale ja nie mam bierzmowania takze nie wiem

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-06-01 o 20:23
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:24   #3718
schlumpffine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 3
Kolor wlosow jak Blake Lively

Witam!
chcialabym przefarbowac sobie wlosy na zlocisty blond ( cos w stylu Blake). moze ktos mi doradzi jakiej farby uzyc?
mam rozjasniane wlosy.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1424hhhjj.jpg (25,9 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Blake+Lively+Blake+Lively+Kelly+Rutherford+ShvLgiDouUNl.jpg (42,6 KB, 51 załadowań)
schlumpffine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 08:10   #3719
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Dobry
siedze z mieszanka Lond na glowie i widze ze zaczyna mi sie robic "brudna szmata"

---------- Dopisano o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

ale dalam dupy za przeproszeniem...
sprzątalam teraz po farbowaniu, biore do wyrzucenia tubke z utleniaczem patrze a tam jeszcze z 4-5 ml utleniacza jest
nie wiem jak to sie stalo przeciez do konca trzymalam az scieknie po sciankch tyle splynelo czy co...masakra
narazie mam mokre wlosy ale chyba tragicznie nie jest
jestem taka zla na siebie...

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-06-02 o 07:18
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:27   #3720
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Witam

Ja siedze z Joanna wlasnie na glowie i boje sie co wyjdzie
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.