Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX - Strona 103 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 13:58   #3061
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Kombinuje ale jakos kazda ma ok a mi sie znowu wymywa...
teraz mam normalnie ombre! gora ciemna a dol od ucha jasne normalnie o ton jasniejsze i refleksy do tego sie robia.
Zdenerwuje sie to naloze na te jasniejsze miejsca castinga 1013 i bede miala refleksy i O!
a ile razy już nakładałaś jakąś farbę na ten jasny blond początkowy?

to u mnie aż tak się chyba nie wymywa
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:22   #3062
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

tragedia jest gorzej niż po ostatnim razie bo przynajmniej było jasno i ładnie ,a teraz.... jest ciepła góra jakieś 5cm a reszta popielata co ja mam robić teraz
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:41   #3063
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tragedia jest gorzej niż po ostatnim razie bo przynajmniej było jasno i ładnie ,a teraz.... jest ciepła góra jakieś 5cm a reszta popielata co ja mam robić teraz
ojej
może nie jest aż tak źle? Masz zdjęcia?
Leć szorować
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:02   #3064
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tragedia jest gorzej niż po ostatnim razie bo przynajmniej było jasno i ładnie ,a teraz.... jest ciepła góra jakieś 5cm a reszta popielata co ja mam robić teraz
Czyli tak jak u mnie było. Odrosty ładnie a reszta szara. Ja to miałam dosłownie siwe. Szoruj po kilka razy przeciwlupiezowym a potem jakims szamponem ocieplajacym.timotei na przykład. Mi zeszło w taki sposób.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:33   #3065
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość

Ooo Kitka dzieki za cynk te dwa pierwsze świetne pojedziemy w tym tygodniu z Tżtem do Reserved u nas do Galerii Łódzkiej a jak nie tam to w H&mie ponoc sa jeszcze


Laski wczoraj z Tż spedzilismy nocke i dzisiaj rano wzielam profilaktycznie Furaginum i potem pojechalismy na zakupy i czulam sie jak jakas nafazowana doslownie Tz mi mowi ze sobie wkrecam, ale naprawde glowa mnie zaczela boleć i mięśnie i do tego taka zakołowana bylam że wogole koszyk nasz pomyliłam, potem sie prawie wywalilam jak lecialam do kasy nie iwem jakis skladnik w tym leku musi tak na mnie dzialać, bo juz kolejny raz tak mam po tym leku ale na pecherz mi pomogło
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:51   #3066
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Laski wczoraj z Tż spedzilismy nocke i dzisiaj rano wzielam profilaktycznie Furaginum i potem pojechalismy na zakupy i czulam sie jak jakas nafazowana doslownie Tz mi mowi ze sobie wkrecam, ale naprawde glowa mnie zaczela boleć i mięśnie i do tego taka zakołowana bylam że wogole koszyk nasz pomyliłam, potem sie prawie wywalilam jak lecialam do kasy nie iwem jakis skladnik w tym leku musi tak na mnie dzialać, bo juz kolejny raz tak mam po tym leku ale na pecherz mi pomogło
ja tak mam po niektórych tabletkach na alergię, masakra, znam to uczucie, coś okropnego... gorzej niż po alkoholu

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

dobra to teraz co Wam powiem to Wam powiem, ale muszę kupić krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, serio
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 15:57   #3067
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
tragedia jest gorzej niż po ostatnim razie bo przynajmniej było jasno i ładnie ,a teraz.... jest ciepła góra jakieś 5cm a reszta popielata co ja mam robić teraz

aż tak zle?
to szoruj i jak Czeko mówi ociepl może timotei'em?

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja tak mam po niektórych tabletkach na alergię, masakra, znam to uczucie, coś okropnego... gorzej niż po alkoholu

---------- Dopisano o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:48 ----------

dobra to teraz co Wam powiem to Wam powiem, ale muszę kupić krem przeciwzmarszczkowy pod oczy, serio
ja po Claritine nie mam żadnych faz

a do co kremu to...masz jakiś konkretny na oku? chyba też niedługo mnie to czeka

Dziewczyny, chyba zrobię Miodowym Blondem Syossa... wczoraj przemówił do mnie zachęcająco z półki
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 16:01   #3068
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja po Claritine nie mam żadnych faz

a do co kremu to...masz jakiś konkretny na oku? chyba też niedługo mnie to czeka

Dziewczyny, chyba zrobię Miodowym Blondem Syossa... wczoraj przemówił do mnie zachęcająco z półki
ja właśnie po claritine mam takie, że coś okropnego... łeb mi pęka, w głowie się kręci, naprawdę jak po pijaku, nawet gorzej.. jak się położę to nie mam siły wstać, dobrze, że ten najgorszy okres już się skończył i nie muszę brać

kremu nie mam na oku żadnego, nie wiem co kupić
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:04   #3069
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Kitka, a konkretnie przeciwzmarszczkowy chcesz? Ja jestem zakochana w All About Eyes Clinique, używam go od dwóch lat, świetnie nawilża, rozjaśnia cienie i wygładza zmarszczki mimiczne.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:09   #3070
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kitka, a konkretnie przeciwzmarszczkowy chcesz? Ja jestem zakochana w All About Eyes Clinique, używam go od dwóch lat, świetnie nawilża, rozjaśnia cienie i wygładza zmarszczki mimiczne.
zależy mi głównie na takim pod oczy, ale myślę, że 24 lata to w sumie dobry wiek, żeby zacząć używać czegoś lekkiego poczytam o tym, dzięki
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:10   #3071
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja właśnie po claritine mam takie, że coś okropnego... łeb mi pęka, w głowie się kręci, naprawdę jak po pijaku, nawet gorzej.. jak się położę to nie mam siły wstać, dobrze, że ten najgorszy okres już się skończył i nie muszę brać

kremu nie mam na oku żadnego, nie wiem co kupić
serio?! no to rzeczywiście co organizm to inaczej, u mnie nic takiego nie występuje..

ja używałam trochę próbek tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ollaction.html i całkiem przyjemny

ale efekt "wow" robił ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ry-na-noc.html (też kilka próbek miałam)
teraz patrzę na KWC że pod oczy jest przeznaczony specjalnie -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html
tylko ten pierwszy to chyba własnie dla młodych osób jak my, a te dwa ostatnie to już z bogatszym składem i dlatego były efekty po 1 użyciu u mnie..
sama nie wiem
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 16:11   #3072
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

I on jest właśnie taki lekki, przede wszystkim nawilżający, nie uczula, no i dla mnie ważne jest to, że naprawdę rozjaśnia cienie, mam z tym problem, od kiedy go używam to nie wiem co to korektor .
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:14   #3073
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
serio?! no to rzeczywiście co organizm to inaczej, u mnie nic takiego nie występuje..

ja używałam trochę próbek tego kremu https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...ollaction.html i całkiem przyjemny

ale efekt "wow" robił ten : https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ry-na-noc.html (też kilka próbek miałam)
teraz patrzę na KWC że pod oczy jest przeznaczony specjalnie -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-pod-oczy.html
tylko ten pierwszy to chyba własnie dla młodych osób jak my, a te dwa ostatnie to już z bogatszym składem i dlatego były efekty po 1 użyciu u mnie..
sama nie wiem
poważnie, claritine załatwiło mnie w tym roku na amen pierwszy raz wzięłam w domu u siebie, byłam z TŻ, oglądaliśmy akurat mecz na Euro i nie mogłam się podnieść

nigdy nie miałam tych kremów, w ogóle żadnego przeciwzmarszczkowego i nawet nie wiem od czego zacząć szukanie odpowiedniego może przejdę się do swojej apteki, super babka jest, zawsze mi doradza
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
I on jest właśnie taki lekki, przede wszystkim nawilżający, nie uczula, no i dla mnie ważne jest to, że naprawdę rozjaśnia cienie, mam z tym problem, od kiedy go używam to nie wiem co to korektor .
mówisz poczytam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:20   #3074
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
poważnie, claritine załatwiło mnie w tym roku na amen pierwszy raz wzięłam w domu u siebie, byłam z TŻ, oglądaliśmy akurat mecz na Euro i nie mogłam się podnieść

nigdy nie miałam tych kremów, w ogóle żadnego przeciwzmarszczkowego i nawet nie wiem od czego zacząć szukanie odpowiedniego może przejdę się do swojej apteki, super babka jest, zawsze mi doradza

mówisz poczytam
to współczuje
ja to chyba mam organizm-cyborg, nie mam PMS, nic mnie nie boli przed i w trakcie @ - to dni jak co dzien,mogę wykonywać najbardziej forsowne ćwiczenia itd..
burny, red bulle też nie działają, wypiję i mogę iść normalnie spać

ja sobie miałam kupić po urodzinach, ale minęęęły a kremu dalej nie używam Buahhot polecała Idealie od Vichy ale nie wiem czy stricte pod oczy też się nadaje
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:22   #3075
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
to współczuje
ja to chyba mam organizm-cyborg, nie mam PMS, nic mnie nie boli przed i w trakcie @ - to dni jak co dzien,mogę wykonywać najbardziej forsowne ćwiczenia itd..
burny, red bulle też nie działają, wypiję i mogę iść normalnie spać

ja sobie miałam kupić po urodzinach, ale minęęęły a kremu dalej nie używam Buahhot polecała Idealie od Vichy ale nie wiem czy stricte pod oczy też się nadaje
ja się trochę boję vichy, one mocno chemiczne, a mnie dosłownie WSZYSTKO zapycha, dlatego nie wiem

ale znalazłam z La roche-posay, od nich uwielbiam kosmetyki, może akurat by pasował
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ve-c-yeux.html
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:26   #3076
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bunny jakbys sie pojawila to wez mi podrzuc na prv albo tutaj sklad tej starej odzywki nivea intense repair chce zobaczyc czym sie roznia bo poki co nie znalazlam w necie jej skladu , jakby nie zmieniony byl znalazlam za to inne sklady francuskie i angielskie tych odzywek

ty chyba masz ta odzywke z tego co wylapalam

chyba ze ktoras z dziewczyn tez dysponuje skladem starej odzywki nivea to poprosze
nie mam tego skladu

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



a to nie wyjdzie wtedy 4,5 %? nie będzie za ciemno? kuźwa nie wiem co robić?

ja mam to wrzucę

AQUA,STEARYL ALKOHOL,DIMETHICONE,STEAR AMIDOPROPYL DIMETHYLAMINE,CETYL ALKOHOL,SIMMONDISIA CHINENSIS OIL,ALOE BARBADENSIS GEL,PERSEA GRATISSIMA OIL,ORBIGNYA OLEIFERA,HYDROLYZED SILK,ORYZANOL,GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE,C12-15 PARETH-3,COCAMIDOPROPYL BETAINE,COCO BETAINE,LACTIC ACID,SODIUM CHLORIDE, METHYLPARABEN,PROPYLPARAB EN,PHENOXYETHANOL,BENZYL ALCOHOL,BUTYLPHENYL,METHY LPROPIONAL,GERANIOL,LINAL OOL,PARFUM.
bedzie przyciemnione przeciez chcialas wymyje sie jak cos

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
zrobie notke na blogu na temat skladow obydwu odzywek nivea , trzeba sprawe naglosnic ciekawe kiedy mi zamkna bloga za to


ide na obiad.
pisz pisz taka notke a co

dobra nie mam czasu na wiecej, zaczyna sie moj urodzinowy weekend mam gosci za pol godziny, szykuje zarcie, wodki jest morze i piwa bedzie ciezko najlepsze to ze znow szykuje sie meska balanga- bede jedyna laska tak to jest z kumpelami jak wystawiaja w ost momencie ale co mi tam! na meskie grono zawsze moge liczyc tylko czy ja to przezyje
odezwe sie jak znajde czas laleczki
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:27   #3077
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja się trochę boję vichy, one mocno chemiczne, a mnie dosłownie WSZYSTKO zapycha, dlatego nie wiem

ale znalazłam z La roche-posay, od nich uwielbiam kosmetyki, może akurat by pasował
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ve-c-yeux.html
no no albo Eucerin https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...zy.html&next=1
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:27   #3078
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Infa, Idealia nie jest typowo pod oczy, to normalny krem na dzień .

Kitka, mnie claritine strasznie zmula , mogę brać ją tylko na noc.... Używałam tych nowych tabletek, Allegra, rzeczywiście nie powodują senności, a pomagają błyskawicznie.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:31   #3079
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Infa, Idealia nie jest typowo pod oczy, to normalny krem na dzień .

Kitka, mnie claritine strasznie zmula , mogę brać ją tylko na noc.... Używałam tych nowych tabletek, Allegra, rzeczywiście nie powodują senności, a pomagają błyskawicznie.
ale można smarować całą buzię łącznie z okolicami oczu?
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 16:38   #3080
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
to zastanowię się nad tymi trzema, La roche, eucerin i clinique
Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Kitka, mnie claritine strasznie zmula , mogę brać ją tylko na noc.... Używałam tych nowych tabletek, Allegra, rzeczywiście nie powodują senności, a pomagają błyskawicznie.
nie brałam allegry teraz w sumie nie potrzebuję, najgorszy okres mam za sobą
ja mam jeszcze alergię na sierść i pierze, więc muszę mieć i kołdry i poduszki dla alergików. W domku na wsi mieliśmy poduszki z piórami, spaliśmy na kilku, więc zanim dokopaliśmy się do tych z pierzem to trochę czasu nam zajęło

a po nich można prowadzić auto?

---------- Dopisano o 17:38 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

wiecie, że dopiero teraz wyskoczyłam z piżamy? mam dzisiaj takiego lenia, jak nie wiem... ale zmieniłam sobie pościel, pranie wstawiłam, zmywarkę może do 20 wyrobię się z obiadem zamówiłabym sobie coś, ale już rozmroziłam cycka kurczaka

mam dzisiaj dylematy starej baby
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:39   #3081
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Po Allegrze tak, po Claritinie w życiu bym nie wsiadła za kierownicę, zasypiam po godzinie .
Ja mam alergię na pyłki (zwłaszcza na leszczynę) i na pierze, całe szczęście, że nie mam na sierść
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:42   #3082
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Po Allegrze tak, po Claritinie w życiu bym nie wsiadła za kierownicę, zasypiam po godzinie .
Ja mam alergię na pyłki (zwłaszcza na leszczynę) i na pierze, całe szczęście, że nie mam na sierść
po claritine to ja nie miałam siły głowy podnieść, a co dopiero wsiadać za kierownicę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:44   #3083
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Ona jak pavulon działa
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:12   #3084
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ile razy już nakładałaś jakąś farbę na ten jasny blond początkowy?

to u mnie aż tak się chyba nie wymywa
Na ten jasny 3 razy.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:17   #3085
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Na ten jasny 3 razy.
i nadal tak mocno się wypłukuje? to co jeszcze się nie zapigmentowały czy co?
U mnie właściwie w kolorze nie ma różnicy, czasami tylko jaśniejsze pasemko gdzieś widzę, a tak to jest ok ale nie wiem, może jeszcze się wypłucze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:38   #3086
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
i nadal tak mocno się wypłukuje? to co jeszcze się nie zapigmentowały czy co?
U mnie właściwie w kolorze nie ma różnicy, czasami tylko jaśniejsze pasemko gdzieś widzę, a tak to jest ok ale nie wiem, może jeszcze się wypłucze
No widzialas zdjecia ktore dałam do albumu. Braz był czarny, teraz jest to raczej ciemny blond.
Cos wymysle jak przez poczatkiem roku akademickiego.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:53   #3087
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
No widzialas zdjecia ktore dałam do albumu. Braz był czarny, teraz jest to raczej ciemny blond.
Cos wymysle jak przez poczatkiem roku akademickiego.
widziałam widziałam, u mnie też jest jaśniej niż było, no ale było wiadomo, że do takiego 8 poziomu się wypłucze
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:26   #3088
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

kurka wodna no siorka tz zasiedziala mi sie notka bedzie na jutro rano bo dzis nie dam rady

niewiem czemu tak wam te kolory farb sie zmywaja ja u siebie nic nie widze a bedzie zaraz miesiac od farbowania
az boje sie w takim razie uzyc jakas sklepowa skoro to tak wychodzi.




Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość


Dziewczyny, chyba zrobię Miodowym Blondem Syossa... wczoraj przemówił do mnie zachęcająco z półki
tez mi sie podoba , bo lubie cieple twarzowe kolory
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:29   #3089
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kurka wodna no siorka tz zasiedziala mi sie notka bedzie na jutro rano bo dzis nie dam rady

niewiem czemu tak wam te kolory farb sie zmywaja ja u siebie nic nie widze a bedzie zaraz miesiac od farbowania
az boje sie w takim razie uzyc jakas sklepowa skoro to tak wychodzi.
mnie po rozjaśniaczu też się nie wymywała jak kiedyś zrobiłam to 2 miesiące włosów nie farbowałam i nie było widać różnicy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 19:33   #3090
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
mnie po rozjaśniaczu też się nie wymywała jak kiedyś zrobiłam to 2 miesiące włosów nie farbowałam i nie było widać różnicy
aha w takim razie spokojna moja rozczochrana

wkurzaloby mnie to wymywanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.