nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 178 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 02:12   #5311
ileenka
Raczkowanie
 
Avatar ileenka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 241
Dot.: Revlon colorstay, podróbka?

hmm może rzeczywiście padłaś ofiarą jakiegoś oszusta, ja dla przykładu mam 2 revlony z drogerii i jeden z allegro, wszystkie mają numer NPN i SPF 15.
A oprócz zmian na buteleczce podkład w użyciu jest taki jak zawsze czy też masz jakieś zastrzeżenia??

Edytowane przez ileenka
Czas edycji: 2013-05-14 o 03:06
ileenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 19:28   #5312
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny, dostanę Revlona w którejś z popularnych drogerii?
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 19:43   #5313
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostanę Revlona w którejś z popularnych drogerii?
...
w hebe lub jasmin prawdopodobnie
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 20:53   #5314
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
i ja przybywam z problemem!

dziewczyny, zdecydowałam się na opcję dla suchej/normalnej i to nad czym się zastanawiam to wybór pomiędzy buff a sand beige (albo i inny jeśli polecicie) - mam cerę jasną ale mającą taki żółtawy odcień. nie przeszkadza mi to szczerze mówiąc, jestem po prostu lekko żółta, taka karnacja. opalam się szybko ale zdecydowanie cera jasna i nie wiem który to kolor będzie dla mnie lepszy

Ten 180 "Skierowany jest dla kobiet o jasnej karnacji. Odcień bardzo naturalny przez co uniwersalny, piaskowy beż, „zdrowo” wyglądający na skórze" co się zgadza ale w przeciwieństwie do 150 nic nie ma wzmianki o żółtym pigmencie" - hmmmm będzie dobry? ciężko mi określić nawet czy potrzebuję czegoś z żółtym pigmentem ale raczej to nie jest tak istotne - pomóżcie bo wariuję a podkładu brak!
Ja dodam tylko od siebie, że 180 do suchej jest delikatnie ciemniejszy i bardziej pomarańczowy od 180 do tłustej/mieszanej
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 21:45   #5315
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
w hebe lub jasmin prawdopodobnie
Ehh... szkoda bo ani jednej ani drugiej u mnie nie ma
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-17, 15:41   #5316
gabka9
Zadomowienie
 
Avatar gabka9
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Żywiec / Warszawa
Wiadomości: 1 662
GG do gabka9
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez mmmiley Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dostanę Revlona w którejś z popularnych drogerii?
Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
w hebe lub jasmin prawdopodobnie
Ja widziałam jeszcze w Super Pharmie oraz oczywiście w Douglasie
__________________

Siedzę i zastanawiam się co robi pozostałe 6 cudów świata


Bloguję:

WrzosowiskoMakeUp




gabka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 21:13   #5317
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez gabka9 Pokaż wiadomość
Ja widziałam jeszcze w Super Pharmie oraz oczywiście w Douglasie
Douglas! To w takim razie uderzam tam, szczególnie że dzisiaj dostałam kartę na 40zł
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-20, 17:44   #5318
olciau
Zakorzenienie
 
Avatar olciau
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8 163
Dot.: Revlon colorstay, podróbka?

Cytat:
Napisane przez uszi94 Pokaż wiadomość
mi dziś przyszedł podkład i wydaje mi się trochę podejrzany, bo po pierwsze nie miał tego numerka NPN, i zdziwił mnie SPF 15 a na starym jest SPF 6. i podkład ma jakby inną konsystencje. ;/
SPF 15 jest chyba ok, przynajmniej ja o takim słyszałam ale o SPF 20 jak ja mam to już nie...

Cytat:
Napisane przez ileenka Pokaż wiadomość
hmm może rzeczywiście padłaś ofiarą jakiegoś oszusta, ja dla przykładu mam 2 revlony z drogerii i jeden z allegro, wszystkie mają numer NPN i SPF 15.
A oprócz zmian na buteleczce podkład w użyciu jest taki jak zawsze czy też masz jakieś zastrzeżenia??
Właśnie podkład jest super, konsystencję ma taką jak poprzedni, trzyma się cały dzień na twarzy.. No nie mam żadnych zastrzeżeń Dziwne to
olciau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 00:02   #5319
olus10
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
REVLON podróbka?

Witajcie!
Od ładnych dwóch lat jestem wierna podkładowi Revlon colorstay. Zawsze zamawiam je na allegro i nigdy nie miałam zastrzeżeń co do oryginalności. Niestety tydzień temu zamówilam ten podkład i sama nie wiem co mam sądzić. Czytałam gdzieś, że została zmieniona formuła, ale nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie. Moje wątpliwości pojawiły się w pierwszej chwili kiedy otworzyłam buteleczkę. Revlon zawsze miał ładny (przynajmniej według mnie) zapach, sama nie wiem czym pachniał, ale bardzo go lubiłam, niestety ten ostatni pachnie takim tanim podkładem za 10 zł. Następnie kiedy chciałam wylać go sobie na palce nic nie leciało. Jakby się zastał w tej buteleczce. Kiedy wreszcze się udało konsystencja wydała mi się zupełnie inna niż wcześniej. Ostatnia wątpliwość to taki jeden numerek na butelce na samym dole pod SPF. Na poprzednim revlonie był, a na nowym już go nie ma.
Kupuję u różnych sprzedawców na allegro. U tej pani drugi raz. Poprzednio było wszystko jak trzeba.
Kolor to 180 Sand Beige, do cery tłustej i mieszanej.
Co mam o tym sądzić? Podróbka czy zmiana formuły?
W sumie wolałabym dowiedzieć się, że trafiłam na podróbkę, niż, że to nowa formuła, ponieważ średnio mi pasuje . Z góry dzięki!

---------- Dopisano o 23:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

up

---------- Dopisano o 00:02 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:23 ----------

up
olus10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 17:46   #5320
shyla
Rozeznanie
 
Avatar shyla
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warsaw
Wiadomości: 901
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

witam, mam pytanie dotyczące tego podkładu, czy ktoś z Was wie jaki jest następny, ciemniejszy kolor po sand beige? W palecie kolorów widzę, że jest to kolor nude, ale nie jestem pewna czy to jest miarodajne. Wie ktoś coś na ten temat? A kolor golden beige jest bardzo ciemny? A może macie któryś z tych trzech kolorów i mogłbyście nałożyć troszeczkę podkładu na rękę i zrobić zdjęcie? Byłabym baaardzo wdzięczna
__________________
Zakochaj się, a każdy wszędzie, wszystkie rzeczy, wszystkie słowa oznaczać będą „miłość”. To samo dzieje się, kiedy kogoś utracisz.
J Carroll





shyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 06:28   #5321
Calebia
Wtajemniczenie
 
Avatar Calebia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 046
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez shyla Pokaż wiadomość
witam, mam pytanie dotyczące tego podkładu, czy ktoś z Was wie jaki jest następny, ciemniejszy kolor po sand beige? W palecie kolorów widzę, że jest to kolor nude, ale nie jestem pewna czy to jest miarodajne. Wie ktoś coś na ten temat? A kolor golden beige jest bardzo ciemny? A może macie któryś z tych trzech kolorów i mogłbyście nałożyć troszeczkę podkładu na rękę i zrobić zdjęcie? Byłabym baaardzo wdzięczna
Ja używam latem Fresh Beige zamiast Sand Beige, wychodzi trochę ciemniejszy
__________________
Wymiana - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=735896
Calebia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-24, 19:48   #5322
plum plum plum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sylvia_doll Pokaż wiadomość
generalnie to dla suchej te kolory są trochę ciemniejsze.
coś się ktoś może bawił z tym podkładem - a rok produkcji jaki?

ja potrzebuję porady,
zdecydowałam się na opcję dla suchej/normalnej i to nad czym się zastanawiam to wybór pomiędzy buff a sand beige (albo i inny jeśli polecicie) - mam cerę jasną ale mającą taki żółtawy odcień. nie przeszkadza mi to szczerze mówiąc, jestem po prostu lekko żółta, taka karnacja. opalam się szybko ale zdecydowanie cera jasna i nie wiem który to kolor będzie dla mnie lepszy

Ten 180 "Skierowany jest dla kobiet o jasnej karnacji. Odcień bardzo naturalny przez co uniwersalny, piaskowy beż, „zdrowo” wyglądający na skórze" co się zgadza ale w przeciwieństwie do 150 nic nie ma wzmianki o żółtym pigmencie" - hmmmm będzie dobry? ciężko mi określić nawet czy potrzebuję czegoś z żółtym pigmentem ale raczej to nie jest tak istotne - pomóżcie bo wariuję a podkładu brak!

naszły mnie teraz wątpliwości czy właściwie warto inwestować 30pln w ten podkład = bawienie w przelewanie do normalnego opakowania bo to szklane jest niezdatne przecież, no i nie wiem czy aż tak dobrego potrzebuję. będę go miała na 2 lata pewnie bo naprawdę niewiele nakładam fluidu...

Jeśli chcesz kupić ten podkład w wersji dla cery suchej/normalnej i masz jasną cerę zdecydowanie powinnaś kupić kolor Buff.
Ja używam colorstaya dla cery tłustej/mieszanej, długo kupowałam kolor 180, który ze względu na to, że z czasem trochę ciemnieje na twarzy był dla mnie troszkę za ciemny. Niedawno kupiłam Buff i jest jaśniejszy i mniej pomarańczowy od Sand Beige, a dominuje w nim właśnie żółty pigment.
Kolory wersji dla cery s/n są zdecydowanie ciemniejsze. Kiedyś odnosząc wrażenie, że colorstay za bardzo wysusza mi skórę kupiłam wersje 180 dla cery suchej/normalnej i ten kolor jest o wiele ciemniejszy od odpowiednika dla wersji tł/m. Także dla jasnej cery (a ja wcale nie mam jaśniutkiej, porcelanowej buzi, po prostu jasna, żółtawa karnacja, ale nie jestem typowym bladziochem) na pewno nie 180 dla cery s/n. Będzie za ciemny.
plum plum plum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-04, 16:48   #5323
mmmiley
Rozeznanie
 
Avatar mmmiley
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 610
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny, dostanę w Douglasie próbkę Revlona czy panie będą robic problemy?
mmmiley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 00:16   #5324
weronika1983
Przyczajenie
 
Avatar weronika1983
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Revlon colorstay

mmmiley ja też kupiłam w w duglasie tylko tam troche drogo 69 zł i jak spytałam o jakiś rabat bo kurcze to już 4 buteleczke u tej samej Pani kupowałam to spojrzała na mnie jak bym jej pół rodziny wybiła a nie zarabiam nie wiem ile no a potem trafiłam na drogerie nocanka i tam nie dosc że kupilam poniżej 40 zl to dostałam od razu zniżkę na druga buteleczkę to sie nazywa dobra obsługa od tej pory duglas omijam szerokim
__________________
nie ważne jak i gdzie nie marudź tylko jedź
weronika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-31, 22:12   #5325
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Revlon colorstay

Zgadzam się, w Douglasie jest bardzo drogo, ten sam podkład na allegro kosztuje dużo mniej. Mam sprawdzonego sprzedawcę, u którego za buteleczkę płacę 28, 99zł.! Do tego dochodzi przesyłka, ale to i tak wypada dużo taniej.
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 09:35   #5326
weronika1983
Przyczajenie
 
Avatar weronika1983
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Revlon colorstay

w wielu miejscach można już kupić te podkałdy dużo taniej tylko ostatnio revlon zmienił filtr w tłustych na 15 i to zmieniło troche gęstość i kolor samego podkładu wy tez tak macie? jak dla mnie jest troche za gęsty a jak wg. was?
__________________
nie ważne jak i gdzie nie marudź tylko jedź
weronika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-01, 17:40   #5327
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Revlon colorstay

ale to swietnie ze dodali 15, zawsze mi tego brakowalo
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-04, 11:58   #5328
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez weronika1983 Pokaż wiadomość
w wielu miejscach można już kupić te podkałdy dużo taniej tylko ostatnio revlon zmienił filtr w tłustych na 15 i to zmieniło troche gęstość i kolor samego podkładu wy tez tak macie? jak dla mnie jest troche za gęsty a jak wg. was?
A jakiego odcienia używasz? Ja 150 buff i mi akurat zmiana gęstości jak i drobna zmiana w odcieniu na ciut jaśniejszy nie przeszkadza, ale za to 180 sand beige zmienił się nie do poznania - jest o wiele ciemniejszy niż był...
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-07, 10:45   #5329
weronika1983
Przyczajenie
 
Avatar weronika1983
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 13
Dot.: Revlon colorstay

ja uzywam klasycznego 180 sand beige on dobrze sie komponuje do mojej urody wigladam w nim tak że mój facet odrazu wie jaki podkład mam i się śmieje o znowu masz revlona i zawsze kupuje u jednego sprawdzonego od wielu lat dostawcy nocanka.pl
__________________
nie ważne jak i gdzie nie marudź tylko jedź
weronika1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-14, 17:15   #5330
kingusia5522
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1
Dot.: podklad revlon- ? jak uwazacie?

dziewczyny , kupilam ten podklad zachęcona pozytywnymi opiniami tutaj , i ceną na allegro 35 zl dosc niska , poniewaz w drogeriach ceny dochodzą do 69 zl. Bardzo dlugo szukalam odpowiedniego dla mojej mieszanej skory podkladu a ten byl w opiniach wrecz idealem wiec stwierdzilam ze muszę go miec. po moim pierwszym uzyciu bylam zalamana poniewaz bardzo wysuszyl mi twarz i byla okropna , jednak po jakims czasie nawet spoko wygladał . ogolnie nie polecam bo za taką cenę mozecie kupic jakis lepszy
kingusia5522 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 14:08   #5331
Gosia900
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej mam pytanie uzywalam RC 250 cera tlusta i zastanawiam sie ktory kopic czy 300 czy 310 doradz??

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------

Cytat:
Napisane przez magsch Pokaż wiadomość
Od lewej; 300,310,330 cera tlusta/mieszana
hej mam pytanie ktory odcien wybrac 300 czy 310 RC ?? wczesniej uzywalam 250
Gosia900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-21, 20:20   #5332
redzii
Przyczajenie
 
Avatar redzii
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1
Dot.: revlon colorstay i rimmel lasting finish

na sezon letni 180 a na zimę 150
redzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 18:34   #5333
wnik
Przyczajenie
 
Avatar wnik
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 29
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Jaki kolor/ odcień będzie najbardziej zbliżony do Maxfactor LP 105? Chodzi mi o ten do cery tłustej. Z gòry dziękuje ;-)
__________________
Cel : schudnąć !!



wnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:01   #5334
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Witajcie
Mam zamiar kupić podkład Revlon CS do cery tłustej/mieszanej w kolorze 150 Buff, jednak obawiam się, że kupując go przez Internet mogę źle na tym wyjść. Często słyszy się o szemranych sprzedawcach. Stąd moje pytanie: macie jakieś zaufane sklepy?
Nie mam jednak żadnego innego pomysłu na dobry podkład kryjący, a nie wiem, co innego mogłoby zakryć moje wypryski na brodzie.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:13   #5335
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam zamiar kupić podkład Revlon CS do cery tłustej/mieszanej w kolorze 150 Buff, jednak obawiam się, że kupując go przez Internet mogę źle na tym wyjść. Często słyszy się o szemranych sprzedawcach. Stąd moje pytanie: macie jakieś zaufane sklepy?
Nie mam jednak żadnego innego pomysłu na dobry podkład kryjący, a nie wiem, co innego mogłoby zakryć moje wypryski na brodzie.
....
korektor/kamuflaż? revlon kryje średnio,na wieksze niespodzianki korektor
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:16   #5336
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Marybeth Pokaż wiadomość
Witajcie
Mam zamiar kupić podkład Revlon CS do cery tłustej/mieszanej w kolorze 150 Buff, jednak obawiam się, że kupując go przez Internet mogę źle na tym wyjść. Często słyszy się o szemranych sprzedawcach. Stąd moje pytanie: macie jakieś zaufane sklepy?
Nie mam jednak żadnego innego pomysłu na dobry podkład kryjący, a nie wiem, co innego mogłoby zakryć moje wypryski na brodzie.
Daaawno nie zamawiałam CS przez internet więc zaufanego sprzedawcy nie polecę. Jeśli chodzi natomiast o sklepy stacjonarne to Rossmann Douglas.
U mnie pod względem krycia sprawdza się Pharmeceris kryjący i Manhattan powder matt make up.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-26, 21:42   #5337
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Daaawno nie zamawiałam CS przez internet więc zaufanego sprzedawcy nie polecę. Jeśli chodzi natomiast o sklepy stacjonarne to Rossmann Douglas.
U mnie pod względem krycia sprawdza się Pharmeceris kryjący i Manhattan powder matt make up.
Również zastanawiam się nad owym Pharmaceris. Natomiast Manhattan Powder Mat ma dla mnie wszystkie kolory za ciemne.
Dzięki za odpowiedź.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-27, 00:46   #5338
plum plum plum
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja wiele razy zamawiałam CS na allegro, praktycznie za każdym razem u innego sprzedawcy i nigdy nie miałam żadnych problemów.
Zawsze szukam najtańszych ofert, czytam komentarze o sprzedających - jeśli są pozytywne bierz śmiało
plum plum plum jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-29, 22:04   #5339
stalowamagnolia
Wtajemniczenie
 
Avatar stalowamagnolia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Inowrocław
Wiadomości: 2 152
Dot.: Revlon colorstay

Dziewczyny na jak długo wystarcza Wam buteleczka Revlonu? Mi ledwo na 2 miesiące. Pytam, bo nie wiem czy czasem nie przesadzam z ilością
__________________
Marcelek
ur. 31. 01. 2011r.


stalowamagnolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-30, 13:36   #5340
ashka81
Raczkowanie
 
Avatar ashka81
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 357
Dot.: Revlon colorstay

Mi wystarcza na 4 miesiące, ale jak nie miałam pompki, to szedł jak woda.

Edytowane przez ashka81
Czas edycji: 2013-08-30 o 13:45
ashka81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.