prosze pomozcie mi! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-31, 22:41   #1
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6

prosze pomozcie mi!


zle sie czuje w swoim ciele, szukalam wiele watkow w internecie, ale wszyscy mowią, ze trzeba sie zaakceptowac takim jakim jest. Jednak watpie aby inni w wieku 16 lat mieli miseczke 70G bardzo prosze o pomoc w znalezieniu sposob na ich zmniejszenie!
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-01, 00:03   #2
smerffie
Zakorzenienie
 
Avatar smerffie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków/Przemyśl
Wiadomości: 12 514
Dot.: prosze pomozcie mi!

Cytat:
Napisane przez lanicja Pokaż wiadomość
zle sie czuje w swoim ciele, szukalam wiele watkow w internecie, ale wszyscy mowią, ze trzeba sie zaakceptowac takim jakim jest. Jednak watpie aby inni w wieku 16 lat mieli miseczke 70G bardzo prosze o pomoc w znalezieniu sposob na ich zmniejszenie!
watpisz? to uwierz, że są inni tacy. Ja w wieku 16/17 lat juz taką miałam. I powiedzialabym, ze miescilam się w "większe G". Dzis (21 lat) ma 65F/ 65G. Jestem dumna ze swoich piersi. Owszem, z mniejszymi byloby latwiej i wygodniej, większy wybór bielizny. Ale taka jest prawda, trzeba pokochać siebie, nauczyć się cieszyć i doceniać ten biust i dbać o niego przede wszystkim. Ja odkad regularnie cwicze to mi się biust zmniejszył, ale nie jest to jakaś mega roznica. Wielkosc piersi jest ustalona genetycznie, wahania wagi mogą w niewielkim stopniu zmniejszyc lub zwiekszyc rozmiar, ale to tez nie w kazdym wypadku.
Naucz się widzieć pozytywy: nie musisz wypychać stanika watą, skarpetkami, poduszkami czy czymkolwiek innym żeby je powiększyć Nikt nie bedie Cie nazywal deską albo smial sie ze z tylu plecy i z przodu plecy No i co też ważne: mężczyźni uwielbiają duże piersi wiem że w wieku 16 lat możesz o tym jeszcze nie myśleć, ale juz niedlugo sie o tym przekonasz
__________________
Good is never enough if better is possible

INSTA
smerffie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-03, 11:39   #3
fatass
Zadomowienie
 
Avatar fatass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 842
Dot.: prosze pomozcie mi!

Helloł Ja mam teraz rozmiar E i uważam że są małe , kiedyś były większe, pełniejsze, sympatyczniejsze ... ehhh.
A jak z proporcjami Twojej sylwetki prócz tego? Bo może nie sam biust jest problematyczny, tylko kompozycja ciała Ci się przy jego rozmiarze nie podoba?
__________________
REDUKCJA/SIŁA
fatass jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 19:52   #4
lanicja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6
Dot.: prosze pomozcie mi!

Tak dokładnie o to właśnie jestem bardzo szczupła i przy tym duży biust, wygląda dość komicznie :<
lanicja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 06:53   #5
Agaaa-a
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 700
Dot.: prosze pomozcie mi!

W pewnym wieku wszystko się zmienia i duży biust staje się atutem.
Biust zmniejszysz wizualnie dobrze dobranym biustonoszem i cienkimi sweterkamki zapinanymi w serek. Nie zakładaj grubych swetrów , golfów, zbyt obcisłych rzeczy i zbyt luźnych. Weź do przymierzalni sporo ciuchów i przyjrzyj się jak wyglądasz. Przyjrzyj się aktorkom , celebrytkom z dużym biustem. Ostatnio fajnie wygląda Kasia Cichopek , jest niziutka i ma spory biust. Fajnie go podkreśla lub przeciwnie , wyszczupla się.
Pilnuj wagi , bo duży biust wygląda fajnie jak jest się szczupłym.

Edytowane przez Agaaa-a
Czas edycji: 2013-06-05 o 07:36
Agaaa-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 14:52   #6
Moolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 114
Dot.: prosze pomozcie mi!

Zainwestuj w dobry stanik, wtedy piersi będą dobrze leżały i będzie ci wygodnie
Moolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.